• Новинка
ДОМАШНИ любимци нагревателен мат топло амфибия легло влечуги една квачка инкубатор 100-120 в САЩ включете нова

ДОМАШНИ любимци нагревателен мат топло амфибия легло влечуги една квачка инкубатор 100-120 в САЩ включете нова

резултат:
BGN 5.82
BGN 5.00 -14 %

Брой продукти
Налично

Домашно милениче Греење Мат Потоплите Amphibians Кревет Рептил Brooder Инкубатор 100-120 V НИ Приклучок
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Топлинска Душеци дистрибуира Топлинска рамномерно да се супстрат површината Екстра тенок дизајн со максимална флексибилност на Нивната форма гледа поголема концентрација на топлина во повеќе дефинирани локација Без скршен греење жици Затворен коло, течење-доказ Ниска потрошувачка на енергија Погоден за Желки, Змии, Гуштер, Gecko, Пајакот, Мали цицачи, Роботот, итн Спецификации : Plug Тип : НИ Plug Напон : 100 V-120 V Фреквенција : 50-60 Hz Моќ : 5 W/7 W/14 W/20 W 5 W : стан.14x15cm/5.51"х5.91" 7 W : стан.15x28cm/5.91"x11.02" 14 W : стан.28x28cm/11.02"x11.02" 20 W : стан.28x42cm/11.02"x16.54" Боја : Црна Количина : 1 Компјутер Употреба Забелешка : 1. Производот треба да се користи во определен напонски опсег 2. Производот не треба да се користи на запаливи предмети кои се спречи дисипација на топлина за долги периоди на време, како што се теписи 3. Производот не треба да бидат покриени со запаливи материјали кои ги спречуваат дисипација на топлина 4. Производот не смее да се потоне во водата. Ако тоа е валкано или прекриени со вода, ве молиме да ги исклучите со крпа Пакетот вклучува : 1 x Милениче Топлина Мат (без мало пакет)

Подробности

търговска марка:
Хайде погладим
Номер На Модела:
термична подложка
Материал:
термична подложка

Избор на купувачи

8 * 8 * 10.2 cm амфибия птица, змия пълзящо растение нагревательная лампа Трансперантный светлина за дневна употреба нагревательная лампа за костенурки, гущери и змии

5.26 -24 % BGN 4.00

Водоземци Птица Змија Рептил Греење Светилка Transperant Светло За Употреба ДенПараметри : Напон : 220240 V, 50 / 60 HzМоќност : 60 / 75 / 100w, lumens : 20lmГлавното тело материјал : стаклоСнабдувач на логото : никојПроизвод Големина : за 8 * 8 * 10.2 cm / 3.15 * 3.15 * 4.02 воСветилка капа спецификација : E27Осветленоста на вредноста : НикојПредмет : греење светилка за гуштери желки змииПакување листа : Сијалица * 1

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.