• Новинка
Високо качество на 2 елемента SUS304 неръждаема стомана бескаркасный shower bathroom стъклени панти 90 градуса стени на чаша линия в хром

Високо качество на 2 елемента SUS304 неръждаема стомана бескаркасный shower bathroom стъклени панти 90 градуса стени на чаша линия в хром

резултат:
BGN 218.70
BGN 142.00 -35 %

Брой продукти
Налично


започнете Цена : $136.69 Цена : $136.69 Цена : $183.00 Цена : $184.60 Цена : $62.55 Цена : $59.85
крајот
Добредојдовте на нашата продавница
Ако купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;
На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~
Висок Квалитет 2 ПАРЧИЊА од Нерѓосувачки Челик SUS304 Frameless Туш Бања 90 степени Стаклена Врата Шарки Ѕидот на Чашата Зависи Хром Q45 Опис :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Нерѓосувачки Челик SUS304
Површина Заврши : Полиран Хром
Се прилагодат Стакло Дебелина : 8~12mm (5/16"-1/2")
Функција : 90 степени двострано фиксна со Ѕид
Ѕидот ДА СТАКЛО ЗГЛОБ, 5/16" ДА 1/2" СТАКЛО ДЕБЕЛИНА, ЗА ТУШ ВРАТАТА Пакет Вклучува : 2 ПАРЧИЊА Стакло Шарки, со Монтажа, Дихтунзи (Нема други Додатоци)
Плаќање
Ние го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер. Поддршка Зачувам.
Меѓународни купувачиве МОЛИМЕ ВНИМАТЕЛНО ЗАБЕЛЕШКА :
а) Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или такси превозот.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Испорака
Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-5 дена (во зависност од вашата цел е количество) по уплатата.
Политика На Враќање
Answer : ___________________________ Note : Мажите направени дефекти не се гарантира,како што се на штета по употребата,оштетувања од вода и така натаму. Ако не сте задоволни со нашата објект,ќе има 14 дена за да контактирате со нас кога го добиле.Ако тоа е повеќе од 14 дена,тоа се смета како се користи и ние не ги издава сите наплата или замена. Ако во 14 дена,може да се врати или размена. Враќање на предмети за нас со следење на број,Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба ( но НЕ го вклучува превозот цената што ја платиле за објект ), или може да имате замена.
Враќање такси превозот треба да се плати од страна на купувачот.
За нас, и Ние сме професионални низ целиот свет трговија на големо друштво.Висок квалитет на производот,разумни цени,одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои е нашата начело. : )
Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад.^_^

Подробности

Тип:
Панти
търговска марка:
Оусиндилонг
Номер На Модела:
Q45
Материал:
неръждаема стомана
Материал:
Неръждаема стомана SUS304
Завърши:
Полиран Хром
Подходяща дебелина на стъкло:
8-12mm 5/16-1 / 2
Характеристика:
Двустранен с фиксиран Стена

Избор на купувачи

Китайски старинни врата дръжка врата копчето пръстен мед магазин първият Shoutou Лъв стъклена врата с дървена дръжка на вратата

BGN 163.65

2 парчиња mail Активност датум : 23 : 56 0504 23 : 56 0404 Единствена цел целосна 30.0 долари : Бесплатен превозот (Хонг Конг, Macao и Тајван, Тибет, во странство, и така не пакет mail) 2 парчиња mail Активност датум : 22 : 06 0330 22 : 06 0323 Единствена цел целосна 30.0 долари : Бесплатен превозот (Хонг Конг, Macao и Тајван, Тибет, во странство, и така не пакет mail) 2 парчиња mail Активност датум : 22 : 04 0422 22 : 04 0323 Единствена цел целосна 100.0 долари : Бесплатен превозот (Хонг Конг, Macao и Тајван, Тибет, во странство, и така не пакет mail) од Каде да се купи во продавница во текот 188 минус 10 долари во текот на 288 минус 20 долари во текот на 388 минус 30 долари и така на долгорочно ефективнаДен пред 10 под цел да уживате Молња испорака услуга !Итно плаќање, итна испорака!Десеттата по купување на стоки, според редоследот на испорака, купи почетокот на испоракаОна што е автентична бронза тигар портата Рака?Сега Taobao е на пазарот...

Китайски старинни полукръгла вратата дръжката е бескаркас стъклена врата дръжка врата копчето Европейски бронзов lotus

BGN 640.00

Почитувани / модел : 9232Цел на жешка линија : 13923190535Спецификации : 300ММ : 150 MM : 50 MM маргина дупка растојание[може да се прилагоди во согласност со клиент побарувачка за различни спецификацииНад физичка карта на снимање, снимањето техники, оригиналниот без било каков третман, но реалната слика е поубаво О, реално може да се рефлектираат неговата вистинска убавина...

Куха Дръжка Сцепление Врати Неръждаема Стомана С Дървена

BGN 17.60

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 годиниДобредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.За дрвена Врата, а не за стаклена вратаДанок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

Китайски старинни мебели и аксесоари медна дръжка на врата с дръжка и шкаф шкафные шкафове удебелена медна дръжка

BGN 59.01

Спецификација : директно со вкупна висина од околу 9cm, со ширина од околу 3,5 см, прстенот со дијаметар од околу 3.0 cmМатеријал : Месинг префинетостИме : Четири Сезони цвет мали директноМатеријал дебелина; 1.8 mmФакултативна боја : месинг, бронза, сина јаглеродОпис : збир на продажба, цената за поставување на цени

3-9 180 градуса скрити панти за скриване сгъваеми тежки вградени панти скрит невидим кръст Гемель неръждаема стомана 1 бр

12.67 -29 % BGN 9.00

Драги Пријатели На : Добредојдовте на imango Хардвер официјалната продавница Како нова продавница, ние сме многу благодарни за пребарување, ако може да се купи некој производ во нашата продавница, ние ќе им даде на подарок , и да го изберат за следење на квалитетот на логистичка испорака, ви благодарам.Име : сокриени зглобЦел : виткање врата, виткање маса, виткање екран, стакло виткање врата, невидливи врата, поврзување на вратата, итн.Материјал : главен тело цинк легура, од не ' рѓосувачки челик логоСпецификација : 39Големина на : на сликата подолумодел На слика Погоден за дебелината на вратата Имајќи JL04 A3 25мм 7 KG JL04 B4 30мм 10 KG JL04 C5 35mm 20 КГ JL04 D6 35mm 30 KGR...

двойка може да избере номер 001-100 номер на депозитна шкаф с еластична гривната и скоба за супермаркет магазин

6.05 -17 % BGN 5.00

еден пар може да избере 001100 број Депозит Кабинет број со еластична нараквица и Клип за супермаркет продавницаЕдна страна бројнапомена : остават порака што број во цел( max број 100 )вклучува : 2 парче број картичка (црна и зелена боја)1 еластична хривнија1 Клип

Китайски старинни дървени врати дръжка прост пръстен с медна кръгла Градинска ретро рамка за захващане дръжка

BGN 105.60

Име на активност : 5 Настан датум : 2016 08, 23, 09,, 30, Единствена цел целосна 199 елемент , се намали за 10 елемент , Без капа на , Единствена цел целосна 299 елемент , намалување на 15 елемент , Без капа на , Единствена цел целосна 399 елемент , намалување на 25 елемент , Без капа на , Единствена цел целосна 499 елемент , да се намали од 30 елемент , Без капа на , име на Активност : Круната промоција Настан датум : 2016 07, 07, 01,, 14, Единствена цел целосна 99 елемент , намалување на 5 елемент , Без капа на , име на Активност : Преференцијални промоција Настан датум : 2016 07, 07, 01,, 14, Единствена цел целосна 69 елемент , да се намали 3 елемент , Без капа на ,Најмалку 5 знаци

Китайски старинни мебели медна дръжка на вратата екран врати и прозорци на крилото класически гардероб врата копчето медна дръжка

BGN 109.76

Материјал : Месинг префинетостИме : meilanzhuju врежан прав рачкаМатеријал дебелина; 1.5 mmФакултативна спецификација; 4*20,4*25Факултативна боја : месинг, бронза, сина јаглеродОпис : збир на продажба, цената за поставување на цени

Високо качество месинг пружина прахозащитен контакти / уши вратите аксесоари прахоустойчив удар K126

46.13 -48 % BGN 24.00

започнетекрајотВисок Квалитет Месинг Пролет Натоварени Прашина Доказ Sockets / Ferrules вратата додаток за прашина доказ штрајк K126Опис : Име : Гром Прашина ДоказМатеријал : МесингБоја : Бронзени / Црвена Бронза / Жица За Цртање / Бранеа ЗлатоДебелина : 2.0 mmСе прилагодат Гром Основни : ≤12mmPin Дијаметар : 13mmФункција : Прав ДоказПакетот Вклучува : 1 PCS Гром Прашина Доказ​ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

Подгонянный 3D полиран / почищенный четка знак метал, неръждаема стомана

BGN 800.00

Нерѓосувачки челик, Метални букви знакКориснички бизнис знаци Материјал : не ' рѓосувачки челик Процес : насликани / огледало полиран / бранеа MOQ : 1 buc Олововреме : 7 дена за заштита на животна Средина : нема светлина загадувањето или хемиското загадување Пакет : една буква опфатени со меур заврши, дрвени случај со styrofoam надвор

Китайски старинни мебели от династиите Мин и Цин медни съединения на мед през цялата библиотека на дръжката на гардероба / гладка 10см licensi

BGN 36.61

Име на активност : 5 Настан датум : 2016 08, 23, 09,, 30, Единствена цел целосна 199 елемент , се намали за 10 елемент , Без капа на , Единствена цел целосна 299 елемент , намалување на 15 елемент , Без капа на , Единствена цел целосна 399 елемент , намалување на 25 елемент , Без капа на , Единствена цел целосна 499 елемент , да се намали од 30 елемент , Без капа на , име на Активност : Круната промоција Настан датум : 2016 07, 07, 01,, 14, Единствена цел целосна 99 елемент , намалување на 5 елемент , Без капа на , име на Активност : Преференцијални промоција Настан датум : 2016 07, 07, 01,, 14, Единствена цел целосна 69 елемент , да се намали 3 елемент , Без капа на ,Спецификации : дијаметар 10cm, поделени во две парчиња, бакар дебелина 0.8 mmМатеријал : Месинг префинетостБоја : БронзениИме : обична цилиндрични рачкаФакултативна боја : месинг, бронза, црнаОпис : збир на продажба, цената за поставување на цени Драг пријател : Дали сте на работ на еден стол Купи Мулти ден бебе не дојде уште...

Китайската античната антични медна дръжка прозорец дръжка дръжка чекмедже прозорец на вратата Wudougui класически пръстен

BGN 47.68

Материјал : Месинг префинетостИме : Шест агол прстен рачкаМатеријал дебелина; 1.5 mmможе да Изберете боја : месинг, бронза, сина јаглеродОпис : збир на продажба, цената за поставување на цени

12 селски черно от неръждаема стомана навес врата копчето дръпна дървени плъзгащи се врати, дръжки дръжки на вратата, обков, определени

80.00 -10 % BGN 72.00

Материјал : челик;Површина : селски црнаПогоден за дрво вратата дебелина : 12 / 5" 2"Се справи со бар Должина : 14"*Ширина : 11 / 4";Центар Дупка должина 114 / 5"Два страна рака бардабар

Китайската античен мед масивна дървена врата Shoutou врата дръжка врата дръжка врата копчето водеща ретро

BGN 464.00

Име на активност : 5 Настан датум : 2016 08, 23, 09,, 30, Единствена цел целосна 199 елемент , се намали за 10 елемент , Без капа на , Единствена цел целосна 299 елемент , намалување на 15 елемент , Без капа на , Единствена цел целосна 399 елемент , намалување на 25 елемент , Без капа на , Единствена цел целосна 499 елемент , да се намали од 30 елемент , Без капа на , име на Активност : Круната промоција Настан датум : 2016 07, 07, 01,, 14, Единствена цел целосна 99 елемент , намалување на 5 елемент , Без капа на , име на Активност : Преференцијални промоција Настан датум : 2016 07, 07, 01,, 14, Единствена цел целосна 69 елемент , да се намали 3 елемент , Без капа на ,Најмалку 5 знаци

Луксозен Истински Меден Замък Масивна Дървена Врата Тъпо Европейския Античен Замък Дръжки Европа Златист Цвят Универсален Закрит Месинг Набор От Замъци

BGN 132.30

Опис На ПроизводотЛуксуз во Вистински Бакар Заклучување Цврсто Дрво Вратата Исклучете Европски Антички Справи со Заклучување на Европа Златна Боја Универзална Затворен Месинг Lockset Објект Спецификации : тип на Производ : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Злато Боја Месинг Материјал се Справи со Lockset; Боја : Како на сликата покажува, Месинг Боја Заклучување се Справи и Панели + Златна боја заклучување јазици; Материјал : Се справи и да се справи плочи : Бакар;Заклучување јазици и заклучување на телото плоча : Бакар;Кодот за јадрото и копчиња : Бакар;Заклучување на телото покрие делови : 304 од не ' Рѓосувачки Челик...

Нов класически китайски антикварен шкаф врата копчето на кабинета дръжка широка тип бронзов кабинет хардуер анти масло против луга

BGN 49.09

На shopkeeper се препорачува Кинески стил античкиот се справи кабинет вратата гардероба кабинет кабинет се справи со антички модерен минималистички Хардвер Фиока се Справи со 12.50 $ : 12.5 Задебелување! Кинески антички бакар фиока биро крстот се справи со мебел бакар се справи со стариот bookcase гардероба се справи со 8.88 $ : 8.88 Специјална понуда! Кинески класичната мебел антички бакар фитинзи едноставна вратата за Титулата класичен бакар се справи со прозорецот се справи со 10.00 $ : 10 Специјална понуда! Кинески антички мебел додатоци со бакар бакар bookcase директно бакар се справи кабинет вратата гардероба 20.00 $ : 20 Задебелување! Новиот Кинески антички кабинет заклучување на вратата се справи со бар бакар гардероба СЕКИРАЈ чевли се справи со 24.68 $ : 24.68 Новата класична Кинески антички кабинет гардероба врата се справи со се справи со широк тип бронза оков за мебел анти масло анти алкално 12.68 $ : 12.68 Специјална понуда! Новиот Кинески антички мебел на Минг и Кинг Династии бакар фитинзи бакар круг bookcase гардероба врата се справи со бакар се справи со 22.28 $ : 22.28 На фиока гардероба врата се справи / чисто класичните Кинески антички мебел се справи со едноставен златен рог се справи со рачка 6.38 $ : 6.38 Древните Кинески антички бакар една дупка фиока рачка едноставно инсталиран кабинет вратата на кабинетот се справи со мал златен круг 30.00 $ : 30 Кинески стил антички бакар накит кутија кутија вратата агол агол шупливи бакар чевли гардероба декоративни трим 6.86 $ : 6.86 Продолжување на Кинески стил антички бронза лента фиока гардероба бакар бакар се справи со градина врежани бакар се справи со 9.78 $ : 9.78 новиот Кинески антички мебел на Минг и Кинг Династии бакар фитинзи бакар вратата гардероба вратата круг бакар се справи со рачка 19.40 $ : 19.4 име на Активност : 5 Настан датум : 2016 08, 23, 09,, 30, Единствена цел целосна 199 елемент , се намали за 10 елемент , Без капа на , Единствена цел целосна 299 елемент , намалување на 15 елемент , Без капа на , Единствена цел целосна 399 елемент , намалување на 25 елемент , Без капа на , Единствена цел целосна 499 елемент , да се намали од 30 елемент , Без капа на , име на Активност : Круната промоција Настан датум : 2016 07, 07, 01,, 14, Единствена цел целосна 99 елемент , да се намали 5 елемент , Без капа на , име на Активност : Преференцијални промоција Настан датум : 2016 07, 07, 01,, 14, Единствена цел целосна 69 елемент , да се намали 3 елемент , Без капа на ,Најмалку 5 знаци

CHICOO Easy Installation Building Decoration Magnetic Doorstopper Floor Mount Satin Nickel

12.14 -18 % BGN 10.00

CHICOO Лесна Инсталација Зградата Декорација Магнетни Doorstoppers Кат Планината сатен Никел Детални Производ Description Each Пакет Содржи : Пакет се Вклучени X1 Вратата Магнетни запира X3 Завртки X2 Rawlplug Тип : Вратата Магнетен Објект.No : MDS006ZASN Материјал : Цинк легура Боја : Сатен Никел Големина : 53mm X 30мм X 30мм Завртки : челик Завртка +Rawlplug Тежина : 0.110 kg / парче Useage : Дрво вратата Спецификација Деликатна изработка, дебели дизајн, може да се игра подобра заштита...

1,5-инчов БРАЗДА V trck валяк с подшипниковым материал 6000rs лагер (38 мм, дебелина 12 мм), стоманена материал C45, 8 бр. / лот

BGN 21.60

Детален опис производиНашата компанија е професионален за лизгачки gat ролери ритам V со лого Цената објект е 412 V без гром и други accessoreis.За главните големина детали, ве молиме погледнете од удар фотографија.(Ролери Дијаметар 38mm,Дебелина 12mm, Болт M8 X45,Мило V)

9809-1 мелодии AC 110-240 v 280 м дистанционно управление 1 предавател 1 приемници водоустойчив бутон възрастен пейджър Безжичен звънец

32.00 -12 % BGN 28.00

98091 Тонови на ѕвонење AC 110240 V 280 M Далечински Управувач 1 Испраќачот 1 Примачи Водоотпорен Копчето за Стари лица Пејџер Безжична ВратаПроизвод Листа· 1* врата предавателот· 1* врата примачите· 1* двострано тип· 1* Завртки СетБез оригинално пакувањеПроизвод параметри Врата модел : 9809 Волумен : 4 датотеки Музика : 36 компјутери Материјал : ABS Примање растојание : 280 M(отворен простор) Водоотпорен ниво : IP44 Работна фреквенција : 315 MHZ Врата боја : сина Предавателот моќ : 12 V23 A алкална батерија(не се вклучуваат) Примање напон : AC 110220Како да инсталирате и употребите на вратата се отвори предавателот, стап двојно двострано лента на задниот поклопец,а потоа притиснете на ѕидот(или употреба на завртки поправи на ѕидот) стави во 12 V23 A батерија(не се вклучуваат),се опорави, го задниот поклопец...

2x 80 градуса кутия панти вратата на гардероба вдигнете нагоре престой клапата в Горната поддръжка на шкаф за кухня

10.21 -2 % BGN 10.00

Име : бликнаа шаркиМатеријал : Нерѓосувачки челикБоја : СребренаГолемина : 84mm*21mmМногу силна тешки шаркиМазна површина текстураНерѓосувачки челик материјал, хемиска отпорност е силна, не е лесно да се корозија, ' рѓаЗабелешка : Според големината на дупка растојание до инсталацијаПакет се вклучени : 1 x Лево бликнаа зглоб1 x Право бликнаа зглобAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Сгъстено мъничета от неръждаема стомана, защитни вратата се затвори складови вратите болтове все още мъниче обтегач за прозорци и врати

1.58 -37 % BGN 1.00

Задебелена Нерѓосувачки Steel Door Приклучоци за Безбедност бравите Склад Вратата Завртки Plug Тока за Прозорци и ВратиОпис : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Производ должина : 35mm, 50mm, 62mm, 75мм (ве Молиме забелешка кој вид треба, во спротивно вашата предмети ќе ви бидат пратени по случаен избор) Едноставно моделирање, исклучителна технологија, спогодба со механика дизајнирање, креирање топол и удобен дом Апликација : вратите и прозорците

Детектор За Присъствие На Домашни Любимци, Сензор За Автоматично Влизане И Излизане От Вратата

BGN 44.80

Домашно Милениче Детектор На ПрисуствоПроизвод апликацијаТоа се користи за да се детектира присуство на влезот и излезот на autodoors и може ефикасно да се спречи човечкото тело (возрасни и деца) и мали домашни миленици од тоа да биде повреден поради вратата стегање и прецизно чувство на дојдовни и појдовни лица и домашни миленици од долниот дел и навремено да ги испраќаат реле контакт сигнали...

Цинк сплав предпазен врата стопор метална врата титуляр на вратата стопор модерен стил тежкотоварни матово покритие

BGN 10.40

Цинк легура Безбедност Вратата Стоп Метална Врата Носителот Doorstop Современиот Стил Тешки Бранеа Заврши Карактеристики : ЦВРСТ МЕТАЛ CONSTUCTION Произведени од цинк легура, обезбедување на квалитет и долговечност...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.