• Новинка
500 бр./лот BZX55C5V1 1/2 W стабилитрон 5.1 0.5 W D0-35

500 бр./лот BZX55C5V1 1/2 W стабилитрон 5.1 0.5 W D0-35

резултат:
BGN 9.65
BGN 9.00 -7 %

Брой продукти
Налично


Entrega : por padr?о, кина пост correio й о mais lento, se темпо n?о recebi os produtos, por корист deixe uma mensagem став nós, vamos дар-lhe став estender о темпо dos bens! Se você necessidade urgente, escolha де outros dhl, ems.. Entrega expressa! Bem-vindo ао comprar! pode diretamente fazer о pedido e pagamento, vamos providenciar на transferência став você assim que possível, por padr?о usamos кина пост тра, precisa mais rápido recebido како mercadorias, escolha де outros de empresa курир. buscamos" à carta primeiro, dê honestamente комо indústria, а долго prazo. став gerir на eficiência, servi?о став desenvolvimento" filosofia empresarial, servi?о aos clientes. com o princípio da" honestidade, integridade primeiro" й nosso princípio де gest?о, nós sinceramente atitude де servi?о, qualidade де confian?една пара ganhar на sua satisfa??o e confian?а, bem-vindo comerciantes em geral usuários consultivo aquisi??о. garantir на qualidade де componentes eletr?никос com elevado conteúdo técnico, quando seu mau funcionamento elétrico, por корист, verifique cuidadosamente linha e falha de um componente, nós vendemos produtos, tais комо provar que n?о й problema де qualidade, por корист, contate imediatamente мим, vamos dizer-lhe о endere?o де retorno, quando receber о pacote, damos-lhe reembolso оу troca. valorizamos cada elogios, se você tiver qualquer n?о satisfeito, por корист, comunicar-se conosco, acredito qualquer razoável problema pode ser resolvido rapidamente став você. corrida ceder crítica ruim n?о преведување quaisquer problemas. críticas pertinentes humildemente aceitar, o nosso trabalho vai certamente existe тал e тал erros, também muito disposto на aceitar на responsabilidade. há um problema, mais calmo e franca para o outro, tente da perspectiva - tomar vez, acredite qualquer problema pode ser resolvido. apoiamos essa relevante, tolerancia dos clientes, nós acreditamos que será bons amigos.

Подробности

Тип:
Регулатор На Напрежение
Номер На Модела:
BZX55C5V1
Работна Температура:
Стандарт
Пакет:
натопи
is_customized:
Yes
Мощност На Разсейване:
Стандарт
подаване на напрежение:
Стандарт
Състояние:
НОВО
Приложение:
компоненти на ИС

Избор на купувачи

Безплатна доставка FDC37C665IR STM32F107VCT6 MSM5265 TVP7002PZP RTL8309G S1D13504F00A2 TDA15351HV/N1C00 SE7889-LF LC75347E QFP

17.47 -3 % BGN 17.00

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

Доставка. Безплатен полиестер кондензатор 100V CL11 224 0.22 uF 2A224 2.4 юан 20

BGN 4.80

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компанијата видови на Стока во една продавница! Испорака!), и, што е уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!! Доколку купите повеќе квантитет, и ве молиме контактирајте со нас.Купи повеќе делови.Користете...

Безплатна доставка на 10 бр. / лот TDA7021 FM - радио схема за IC (TDA7021T) най-доброто качество

21.57 -17 % BGN 18.00

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltd Бесплатен превозот 10pcs / многу TDA7021 FM радио коло за IC (TDA7021 T) Најдобар квалитетГаранција1. 90days' гаранција...

Сензор на цветовия код фотоклетка очите ks-rg32/ks-wg32/ks-g22/ks-w22 оптоэлектронный преминете пакет коригиращи позициониране проследяване

56.00 -7 % BGN 52.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки / Thermoelectric Кулер ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиБоја код сензор photocell око ksrg32 / kswg32 / ksg22 / ksw22 optoelectronic switch Пакет корективни позиционирање следење торба машина боја сензор (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) имаме следниве модел ,кога ќе го поставите цел ,pls да ни кажете каков модел треба ,ви благодариме Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Свободен кораб FSD210 LNK625PG MIP2F2 MIP2M4 P1014AP06 PKS606PN STRA6053M TNY267PN TNY268PN TNY278PN TOP246PN VIPER27H LNK305PN DIP-7

BGN 11.68

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

Безплатна доставка на 5 бр. / лот TDA7439 7439 цифров аудио процесор за управление на DIP30 най-доброто качество

9.60 -17 % BGN 8.00

Добредојдовте на YT Електроника com ponents co.,ltdГаранција1. 90days' гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

Безплатна доставка на 200 бр. NE555 NE555D 555 таймери SMD 555 NE СОП-8-доброто качество

16.00 -19 % BGN 13.00

Добредојдовте на YT Електроника com ponents co .,ltdГаранција1. 90days' гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.