• Новинка
10шт QM3002M3 QM3002M M3002M 3мм*3мм MOSFET QFN-8

10шт QM3002M3 QM3002M M3002M 3мм*3мм MOSFET QFN-8

резултат:
BGN 8.00

Брой продукти
Налично


Подробности

Работна Температура:
Международен стандарт
Мощност На Разсейване:
Международен стандарт
търговска марка:
ИВИСЕНЧИП
Пакет:
SMD
Състояние:
НОВО
Тип:
Автомобил с IC
подаване на напрежение:
Международен стандарт
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
QM3002M3
Приложение:
компютър

Избор на купувачи

Измервателен модул концентрацията на формалдехид DC-HCHO за сондата стрела бленда, сензор формалдехид цифров изходен модул

51.20 -6 % BGN 48.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиФормалдехид концентрација instrumented модул DCHCHO за Сонда стрела дијафрагмата Формалдехид сензор дигитален излезен модул (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Ефикасен спектар : 01mg / м3најголемите опсег : 2.5 mg / m3резолуција на односот : 0.01 mg / m3прецизност : време на одговор : користење време : 3 годинаработна температура : 055°CРаботна влажност : 095 % релативна влажностработен напон : 3.3+10% V​Плаќање & КасатаAlipay ЗАЧУВАМ прифатени.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Превозот1.Ние брод вашата нарачка во рок од 27 дена по расчисти исплата.2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена...

Безплатна доставка %100 нови фотоелектричния сензор PM-L24 преминете U микро лъч

BGN 19.20

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

20p кръгъл отвор IC блок 20P кръгъл отвор на притежателя на чип DIP-20 гнездо DIP20

BGN 3.84

Blue Ocean Ѕвезда Електроника Главниот STM32 F MCU интегрирано коло IC различни сензор модул отпор и capacitance кристал конектор различни видови на Du Pont линија на електронски компоненти поддршка на услуги...

Безплатна доставка FDC37C665IR STM32F107VCT6 MSM5265 TVP7002PZP RTL8309G S1D13504F00A2 TDA15351HV/N1C00 SE7889-LF LC75347E QFP

17.47 -3 % BGN 17.00

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

Безплатна Доставка. Дънната платка на компютъра всичко серията електролитни кондензатори 6.3 1500 1500 UF UF

BGN 3.68

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компанијата видови на Стока во една продавница! Испорака!), и, што е уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!! Доколку купите повеќе квантитет, и ве молиме контактирајте со нас.Купи повеќе делови.Користете...

1pcs капацитивен сензорен превключвател модул цифров сензорен екран сензор LED затъмнение 10A устройството

BGN 1.58

Осетлив на Допир се Префрлите Модул Дигитален Сензор на Допир LED Затемнување 10 A ДискОпис на производот 10 A висока тековната осетлив на допир се префрлите модул, работни потоне тековната до 3А, поддршка stepless затемнување, сина и црвена боја на индикатор и други карактеристики, може да се широко се користи во осветлување контрола, играчки, апарати за домаќинство, кујна, купатило огледало, и други производи...

Безплатна доставка на 5 бр. / лот TDA7439 7439 цифров аудио процесор за управление на DIP30 най-доброто качество

9.60 -17 % BGN 8.00

Добредојдовте на YT Електроника com ponents co.,ltdГаранција1. 90days' гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

1 бр. 1 Канал 5 в термодатчик модул за релеен модул комбиниран модул термистор температурен сензор модул

BGN 3.84

1 PCS 1 Канал 5 V Термички Сензор Модул Реле Модул Комбо Модул Thermistor Сензор на Температура на Модул1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Безплатна доставка Al-21R магнитен прекъсвач

BGN 40.00

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

Безплатна доставка 5 бр ST10F275-CEG ST10F275 ST10F275CEG ST10F275 CEG TQFP144 най-доброто качество

80.00 -17 % BGN 66.00

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltdГаранција1. 90days' гаранција .2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба)3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

Доставка. Безплатен полиестер кондензатор 100V CL11 224 0.22 uF 2A224 2.4 юан 20

BGN 4.80

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компанијата видови на Стока во една продавница! Испорака!), и, што е уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!! Доколку купите повеќе квантитет, и ве молиме контактирајте со нас.Купи повеќе делови.Користете...

Безплатна доставка HLSD-2010B лазерен сензор за близост черно-бели линии за проследяване на интелигентен модул на автомобила

BGN 24.00

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.1 напојување напонот на 4.55.5 V , долгорочна употреба за користење ве молиме да користите 5 ± 0.2 V;2 затоа што на посебни работни принципот на ласерски предавателот , со електростатско чувствителност , процесот се користи да се направи ESD , обидете се да се избегне човечки контакт и статичен објект контакт ласерски цевка , за да се спречи електростатско штета , инаку лесно да доведе до ниско прозрачна ефикасност, дури и не се работи феномен ;3 решение : да се мијат рацете пред заварување , ослободување на човечкото тело електростатско ; железо земјата , со користење на ESD workbench ;4 избегне директна сончева светлина, ласерски приемник чип ;5 во исто време , на поларитетот не може да се сменат , напон не треба да надминува 5.5 V , тековната не е поголема од 50m A1 индукција растојание : 1100cm2 индукција методи : дифузна reflectance ( не се транспарентни )3 работен напон : DC 4.5 VDC 5.5 VDC4 работат на струјата : 50 MA5 излез на владата : NPN нормално отворен ( PNP / нормално затворен да се прилагоди)6 излез тековната : 100m A ( може директно да се вози на relay )7 емисија агол : линеарна ( ласерски = видлива светлина )8 примање агол : 9 време на одговор : 2ms10 работна температура : 25 степени 50 степени11 работата на животната средина : внатрешна ( водоотпорен )12 димензии : должина 2cm ширина 1cm висока 0.9 CM13 линија : 25cm14 растојание : прилагодлив ( насока на стрелките на часовникот / стрелките на часовникот = = далеку минатото )Инсталации дијаграм : Црвена / Црна / сина линија на =5 VCC =GND =НАДВОР ( NPN )

BQ24196RGER BQ24196 VQFN24

BGN 1.98

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, компанијата ќе ви обезбеди квалитетни услуги.2 : фотографиран, ве молиме да обрнете што е можно поскоро, па не го одложи вашиот време на испорака.3 : кога ќе ја прими стоката, доколку се најде, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде прв пат.4 : електронски компоненти производи технологија содржина висока, кога електрични грешка сте, ве молиме внимателно да се провери коло и компонента неуспех, ние продаваме нашите производи, ако проблеми со квалитетот, безусловна врати, товарни плаќа половина.5 : Кина превозот default коса пост express, потребата за побрзо може да изберете и други курир .

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.