• Новинка
25PCS 5 вида Mouse Encoder Wheel Kit Encoder Repair Parts Switch Set 7mm 5mm 9mm 11 mm 13mm

25PCS 5 вида Mouse Encoder Wheel Kit Encoder Repair Parts Switch Set 7mm 5mm 9mm 11 mm 13mm

резултат:
BGN 4.72

Брой продукти
Налично


Напомена :
Стр закуп изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации.
Нашите Freeshipping е Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
Новиот следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само пред таа да пристигне на аеродром на својата земја.
Превозот Информации : 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Подробности

Работна Температура:
-
Номер На Модела:
Комплект Кодера На Мишката
подаване на напрежение:
-
Тип:
Регулатор На Напрежение
Пакет:
натопи
Мощност На Разсейване:
-
Състояние:
НОВО
is_customized:
Yes
търговска марка:
ВЕЙДИЛИ
Приложение:
-

Избор на купувачи

Безплатна доставка на 10 бр. / лот TDA7021 FM - радио схема за IC (TDA7021T) най-доброто качество

21.57 -17 % BGN 18.00

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltd Бесплатен превозот 10pcs / многу TDA7021 FM радио коло за IC (TDA7021 T) Најдобар квалитетГаранција1. 90days' гаранција...

1PCS 5V фоточувствительный 1 канален модул фоточувствительный сензорен модул Photoswitchable Light

BGN 4.16

1 PCS 5 V Photosensitive 1 Канал Реле Модул Photosensitive Сензор Модул Photoswitchable Светлинамодул единствени : 1 , усвојување photosensitive диоди светлина индукција 's сила , syncronisation реле , директно контролирани оптоварување2 pathopoiesis potentiometer ја прилагодите чувствителноста , преку прилагодување potentiometer , стартер сет реле вентил вредност , светла hereat кога вентил вредност кога , реле модул пикап , во темно вредност кога , реле за медиумите , sehelre затоа нормално отворен и јавен страна е контрола switch текот на денот , на sehelre rmally затворени и јавни страна е контрола на ноќта се префрлите .3 , работен напон 5v4 , излез : форма директен пристап на ac напон 220v 10a или dc30v 10a оптоварување5 , со 4 опремени гром дупка , лесен за инсталацијамали pcb 6 , : мерење 5cm 2.6 cm x7 , користете lm393 широк напон comparatorелектрични параметри : напојување напонот : 5vdcактуелни : поголема од 100maвчитај : 250v 10a 30v 10a ac или dcмодул како да го користите : 1 , photosensitive диоди за на светлина повеќето чувствителни , генерално се користи за тестирање на амбиентална светлина од светлината .2 , модул светлина во средина поставите повеќе од прагот , реле пикап , заеднички и префрлување во germinant често , кога надвор светлина подолу поставено на прагот , реле Пауза , заеднички и нормално затворен крајот префрлувањево .3 , заеднички , нормално отворен , нормално затворени три пристаништа equialent да двоен контрола прекинувач , реле серпентина електрични кога , заеднички и breakover germinant на euchromatin , ниту моќ , вообичаено и нормално затворен крајот breakoverAliexpress Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail : 1550 работни дена да повеќето земјиРуски Авион : 1550 работни дена да Русија , УкраинаEMS,DHL,FEDEX : 315 работни денаSun You Економски Воздух Mail , Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , Yanwen Економски Воздух Mail , 4 PX Сингапур Пост НП Pro : 2590 работни дена( не може да се следи ) Тоа е Купувачот одговорност да ги сноси увозни даноци, Ако сте од Русија, ве молиме наведете вашето име и презимеВе молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред цел

Безплатна доставка HLSD-2010B лазерен сензор за близост черно-бели линии за проследяване на интелигентен модул на автомобила

BGN 24.00

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.1 напојување напонот на 4.55.5 V , долгорочна употреба за користење ве молиме да користите 5 ± 0.2 V;2 затоа што на посебни работни принципот на ласерски предавателот , со електростатско чувствителност , процесот се користи да се направи ESD , обидете се да се избегне човечки контакт и статичен објект контакт ласерски цевка , за да се спречи електростатско штета , инаку лесно да доведе до ниско прозрачна ефикасност, дури и не се работи феномен ;3 решение : да се мијат рацете пред заварување , ослободување на човечкото тело електростатско ; железо земјата , со користење на ESD workbench ;4 избегне директна сончева светлина, ласерски приемник чип ;5 во исто време , на поларитетот не може да се сменат , напон не треба да надминува 5.5 V , тековната не е поголема од 50m A1 индукција растојание : 1100cm2 индукција методи : дифузна reflectance ( не се транспарентни )3 работен напон : DC 4.5 VDC 5.5 VDC4 работат на струјата : 50 MA5 излез на владата : NPN нормално отворен ( PNP / нормално затворен да се прилагоди)6 излез тековната : 100m A ( може директно да се вози на relay )7 емисија агол : линеарна ( ласерски = видлива светлина )8 примање агол : 9 време на одговор : 2ms10 работна температура : 25 степени 50 степени11 работата на животната средина : внатрешна ( водоотпорен )12 димензии : должина 2cm ширина 1cm висока 0.9 CM13 линија : 25cm14 растојание : прилагодлив ( насока на стрелките на часовникот / стрелките на часовникот = = далеку минатото )Инсталации дијаграм : Црвена / Црна / сина линија на =5 VCC =GND =НАДВОР ( NPN )

Безплатна доставка на 5 бр. / лот TDA7439 7439 цифров аудио процесор за управление на DIP30 най-доброто качество

9.60 -17 % BGN 8.00

Добредојдовте на YT Електроника com ponents co.,ltdГаранција1. 90days' гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

Безплатна доставка FDC37C665IR STM32F107VCT6 MSM5265 TVP7002PZP RTL8309G S1D13504F00A2 TDA15351HV/N1C00 SE7889-LF LC75347E QFP

17.47 -3 % BGN 17.00

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

1pcs капацитивен сензорен превключвател модул цифров сензорен екран сензор LED затъмнение 10A устройството

BGN 1.58

Осетлив на Допир се Префрлите Модул Дигитален Сензор на Допир LED Затемнување 10 A ДискОпис на производот 10 A висока тековната осетлив на допир се префрлите модул, работни потоне тековната до 3А, поддршка stepless затемнување, сина и црвена боја на индикатор и други карактеристики, може да се широко се користи во осветлување контрола, играчки, апарати за домаќинство, кујна, купатило огледало, и други производи...

Безплатна доставка. ультрафильтрационный електролитни кондензатори 10 icf 450

BGN 4.32

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компанијата видови на Стока во една продавница! Испорака!), и, што е уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!! Доколку купите повеќе квантитет, и ве молиме контактирајте со нас.Купи повеќе делови.Користете...

Безплатно кораб е SN8P2501BP TL084CN HEF40106BP HEF4013BP OPA4134PA TC4011BP HD74HC10P HEF4011BP HD74LS04P HD74HC32P UTC8227 DIP-14

BGN 9.95

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

Безплатна доставка P-NUCLEO-IHM001 Съвет за развитие

BGN 79.68

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

Свободен кораб FSD210 LNK625PG MIP2F2 MIP2M4 P1014AP06 PKS606PN STRA6053M TNY267PN TNY268PN TNY278PN TOP246PN VIPER27H LNK305PN DIP-7

BGN 11.68

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

MRF9030 MRF9030R1 - [RF СИЛОВИ ПОЛЕВИ ТРАНЗИСТОРИ ]

BGN 13.60

Добредојдовте во нашите продавници! Ако купите голем број на повеќе или имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро! НАПЛАТА & ВРАЌАЊЕ : Ние нудиме гаранција за сите објекти кои што се продаваат...

Безплатна доставка FT-Z30E оптичен сензор

BGN 89.60

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

Безплатна доставка BL01RN1-а a62-001 индуктор феритни топчета потискане на Ейми филтър аксиален

BGN 18.82

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

Измервателен модул концентрацията на формалдехид DC-HCHO за сондата стрела бленда, сензор формалдехид цифров изходен модул

51.20 -6 % BGN 48.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиФормалдехид концентрација instrumented модул DCHCHO за Сонда стрела дијафрагмата Формалдехид сензор дигитален излезен модул (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Ефикасен спектар : 01mg / м3најголемите опсег : 2.5 mg / m3резолуција на односот : 0.01 mg / m3прецизност : време на одговор : користење време : 3 годинаработна температура : 055°CРаботна влажност : 095 % релативна влажностработен напон : 3.3+10% V​Плаќање & КасатаAlipay ЗАЧУВАМ прифатени.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Превозот1.Ние брод вашата нарачка во рок од 27 дена по расчисти исплата.2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена...

КТМ-3200 NTP3200 QFN-56

3.20 -6 % BGN 3.00

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, компанијата ќе ви обезбеди квалитетни услуги.2 : фотографиран, ве молиме да обрнете што е можно поскоро, па не го одложи вашиот време на испорака.3 : кога ќе ја прими стоката, доколку се најде, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде прв пат.4 : електронски компоненти производи технологија содржина висока, кога електрични грешка сте, ве молиме внимателно да се провери коло и компонента неуспех, ние продаваме нашите производи, ако проблеми со квалитетот, безусловна врати, товарни плаќа половина.5 : Кина превозот default коса пост express, потребата за побрзо може да изберете и други курир .

Безплатна Доставка. Дънната платка на компютъра всичко серията електролитни кондензатори 6.3 1500 1500 UF UF

BGN 3.68

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компанијата видови на Стока во една продавница! Испорака!), и, што е уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!! Доколку купите повеќе квантитет, и ве молиме контактирајте со нас.Купи повеќе делови.Користете...

Безплатна доставка на 200 бр. NE555 NE555D 555 таймери SMD 555 NE СОП-8-доброто качество

16.00 -19 % BGN 13.00

Добредојдовте на YT Електроника com ponents co .,ltdГаранција1. 90days' гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.