• Новинка
Безплатна доставка P-NUCLEO-IHM001 Съвет за развитие

Безплатна доставка P-NUCLEO-IHM001 Съвет за развитие

резултат:
BGN 79.68

Брой продукти
Налично


Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

Подробности

Теория:
ултразвуков сензор
Използването на:
Магнитен Сензор
Тип:
Сензор За Вибрации
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
P-НУКЛЕО-IHM001
Изход:
Превключващ Конвертор
Материал:
Порцеланови
търговска марка:
BETTERSHENGSUN

Избор на купувачи

1 бр. 1 Канал 5 в термодатчик модул за релеен модул комбиниран модул термистор температурен сензор модул

BGN 3.84

1 PCS 1 Канал 5 V Термички Сензор Модул Реле Модул Комбо Модул Thermistor Сензор на Температура на Модул1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Доставка. Безплатен полиестер кондензатор 100V CL11 224 0.22 uF 2A224 2.4 юан 20

BGN 4.80

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компанијата видови на Стока во една продавница! Испорака!), и, што е уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!! Доколку купите повеќе квантитет, и ве молиме контактирајте со нас.Купи повеќе делови.Користете...

NTMFS4744N 4744N QFN

BGN 0.80

може директно цел плаќање1 : пред да го купат ве молиме усогласување модели, бидејќи модели се повеќе, компанијата ќе ви обезбеди квалитетни услуги.2 : фотографиран, ве молиме да обрнете што е можно поскоро, па не го одложи вашиот време на испорака.3 : кога ќе ја прими стоката, доколку се најде, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде прв пат.4 : електронски компоненти производи технологија содржина висока, кога електрични грешка сте, ве молиме внимателно да се провери коло и компонента неуспех, ние продаваме нашите производи, ако проблеми со квалитетот, безусловна врати, товарни плаќа половина.5 : Кина превозот default коса пост express, потребата за побрзо може да изберете и други курир .

Безплатна Доставка. 100 uf 100 uf 100 uf електролитни кондензатори 50

BGN 3.46

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компанијата видови на Стока во една продавница! Испорака!), и, што е уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!! Доколку купите повеќе квантитет, и ве молиме контактирајте со нас.Купи повеќе делови.Користете...

Безплатна доставка на 5 бр. / лот TDA7439 7439 цифров аудио процесор за управление на DIP30 най-доброто качество

9.60 -17 % BGN 8.00

Добредојдовте на YT Електроника com ponents co.,ltdГаранција1. 90days' гаранција.2. Ако објектот е неисправен по приемот, тој треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под реsaleable состојба).3. Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето...

Безплатна доставка %100 нови фотоелектричния сензор PM-L24 преминете U микро лъч

BGN 19.20

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

1PCS 5V фоточувствительный 1 канален модул фоточувствительный сензорен модул Photoswitchable Light

BGN 4.16

1 PCS 5 V Photosensitive 1 Канал Реле Модул Photosensitive Сензор Модул Photoswitchable Светлинамодул единствени : 1 , усвојување photosensitive диоди светлина индукција 's сила , syncronisation реле , директно контролирани оптоварување2 pathopoiesis potentiometer ја прилагодите чувствителноста , преку прилагодување potentiometer , стартер сет реле вентил вредност , светла hereat кога вентил вредност кога , реле модул пикап , во темно вредност кога , реле за медиумите , sehelre затоа нормално отворен и јавен страна е контрола switch текот на денот , на sehelre rmally затворени и јавни страна е контрола на ноќта се префрлите .3 , работен напон 5v4 , излез : форма директен пристап на ac напон 220v 10a или dc30v 10a оптоварување5 , со 4 опремени гром дупка , лесен за инсталацијамали pcb 6 , : мерење 5cm 2.6 cm x7 , користете lm393 широк напон comparatorелектрични параметри : напојување напонот : 5vdcактуелни : поголема од 100maвчитај : 250v 10a 30v 10a ac или dcмодул како да го користите : 1 , photosensitive диоди за на светлина повеќето чувствителни , генерално се користи за тестирање на амбиентална светлина од светлината .2 , модул светлина во средина поставите повеќе од прагот , реле пикап , заеднички и префрлување во germinant често , кога надвор светлина подолу поставено на прагот , реле Пауза , заеднички и нормално затворен крајот префрлувањево .3 , заеднички , нормално отворен , нормално затворени три пристаништа equialent да двоен контрола прекинувач , реле серпентина електрични кога , заеднички и breakover germinant на euchromatin , ниту моќ , вообичаено и нормално затворен крајот breakoverAliexpress Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail : 1550 работни дена да повеќето земјиРуски Авион : 1550 работни дена да Русија , УкраинаEMS,DHL,FEDEX : 315 работни денаSun You Економски Воздух Mail , Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , Yanwen Економски Воздух Mail , 4 PX Сингапур Пост НП Pro : 2590 работни дена( не може да се следи ) Тоа е Купувачот одговорност да ги сноси увозни даноци, Ако сте од Русија, ве молиме наведете вашето име и презимеВе молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред цел

Безплатно кораб е SN8P2501BP TL084CN HEF40106BP HEF4013BP OPA4134PA TC4011BP HD74HC10P HEF4011BP HD74LS04P HD74HC32P UTC8227 DIP-14

BGN 9.95

Почитувани Купувачи : Ако не се најде вашите делови во нашата продавница или Aliexpress Ве молиме контактирајте со нас за истрага ,ние може да го цитирам и созд линк за вас...

Сензор на цветовия код фотоклетка очите ks-rg32/ks-wg32/ks-g22/ks-w22 оптоэлектронный преминете пакет коригиращи позициониране проследяване

56.00 -7 % BGN 52.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки / Thermoelectric Кулер ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиБоја код сензор photocell око ksrg32 / kswg32 / ksg22 / ksw22 optoelectronic switch Пакет корективни позиционирање следење торба машина боја сензор (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга наредби ) имаме следниве модел ,кога ќе го поставите цел ,pls да ни кажете каков модел треба ,ви благодариме Плаќање & КасатаНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

Измервателен модул концентрацията на формалдехид DC-HCHO за сондата стрела бленда, сензор формалдехид цифров изходен модул

51.20 -6 % BGN 48.00

*** Добредојдовте на More Suns *** Ние нудиме сите видови на Електронски Компоненти (Модули,Кабли ,Сензори,NTC, Алуминиум heatsink / waterblock / бакарни цевки ,Прекинувачи, Кристално Осцилатор и Конектори, итн.) со широк опсег, со добар квалитет, разумни цени и стилски дизајн според вашата потребаПовеќе квантитет, ве молиме контактирајте за најдобри попуст и поштенскиФормалдехид концентрација instrumented модул DCHCHO за Сонда стрела дијафрагмата Формалдехид сензор дигитален излезен модул (Поддршка најголемиот дел наредби и Обичај услуга нарачки )Ефикасен спектар : 01mg / м3најголемите опсег : 2.5 mg / m3резолуција на односот : 0.01 mg / m3прецизност : време на одговор : користење време : 3 годинаработна температура : 055°CРаботна влажност : 095 % релативна влажностработен напон : 3.3+10% V​Плаќање & КасатаAlipay ЗАЧУВАМ прифатени.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.ЗАЧУВАМ ќе се одржи на плаќање, се додека не добиете вашата цел со задоволство.Превозот1.Ние брод вашата нарачка во рок од 27 дена по расчисти исплата.2.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена...

Безплатна Доставка. Дънната платка на компютъра всичко серията електролитни кондензатори 6.3 1500 1500 UF UF

BGN 3.68

Добредојдовте на нашиот продавница Можете да Организираме директно плаќање 13 дена имаме многу Компанијата видови на Стока во една продавница! Испорака!), и, што е уште поважно, ќе добиете висок квалитет на, најниската цена и брза испорака.Јас сум на чекање за вас!!! Доколку купите повеќе квантитет, и ве молиме контактирајте со нас.Купи повеќе делови.Користете...

1pcs капацитивен сензорен превключвател модул цифров сензорен екран сензор LED затъмнение 10A устройството

BGN 1.58

Осетлив на Допир се Префрлите Модул Дигитален Сензор на Допир LED Затемнување 10 A ДискОпис на производот 10 A висока тековната осетлив на допир се префрлите модул, работни потоне тековната до 3А, поддршка stepless затемнување, сина и црвена боја на индикатор и други карактеристики, може да се широко се користи во осветлување контрола, играчки, апарати за домаќинство, кујна, купатило огледало, и други производи...

Безплатна доставка Al-21R магнитен прекъсвач

BGN 40.00

Прв клиент е нашата цел, искрено се добредојдени нови и стари клиенти писмо,ние сме подготвени да ви помогнеме!Нашата предност е : добра репутација, добра цена, добар квалитет Директна набавка на инвентар, брза испорака.

Безплатна доставка на 10 бр. / лот TDA7021 FM - радио схема за IC (TDA7021T) най-доброто качество

21.57 -17 % BGN 18.00

Добредојдовте на YT Електроника компоненти co.,ltd Бесплатен превозот 10pcs / многу TDA7021 FM радио коло за IC (TDA7021 T) Најдобар квалитетГаранција1. 90days' гаранција...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.