• Новинка
20pcs PDC гуменият пръстен за GM, Chrysler Peugeot, BMW, Buick паркинг сензор бронята сензор за обект 9663821577 66209196705 25961317 и т.н

20pcs PDC гуменият пръстен за GM, Chrysler Peugeot, BMW, Buick паркинг сензор бронята сензор за обект 9663821577 66209196705 25961317 и т.н

резултат:
BGN 26.88
BGN 24.00 -11 %

Брой продукти
Налично


Подробности

На езика на osd:
Китайски (опростен), латински, словенски, хаитянски креолски, булевский текст (холандски южна АФРИКА), испански, чешки, Индия, Индонезия, китайски (традиционен), латвийски, естонски, испански, Баски, Български, хърватски, исландски, индонезийски, норвежки, Македонски
търговска марка:
Heng-слушай
Обхват На Разговор:
1
Вид На Материала:
Пластмаса
Името На Модела:
9663821577 2215420417 13242365
Тип:
Невидим
Марка На Автомобила:
Мерцедес-Бенц
Колата Марка 2:
БМВ
Колата Марка 3:
GM , BUICK, CHRYSLER
Марката На Колата 4:
Пежо
Марката На Колата 5:
v w

Избор на купувачи

1 бр. оригинален детайл 23245943 23256565 23262164 23262165 PDC сензор за паркиране на кола на бронята на обратната асистент за G M с пръстени броня

12.64 -13 % BGN 11.00

Сите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!!Сите руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,ви благодарам многу !Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг СистемРеден број : 23245943 (црна) 23256565 (сива) 23262164 (црвено) 23262165 (сина)Дисплеј работна температура : 20 70Откривање на далечина : 0.3 3.0 mГлавната кутија големина : 8 X5 X4cm

YAOPEI висококачествен паркинг сензор PDC OEM 39680-SZA-A11 39680-TL0-G01 за Spirior 2009-2011

59.73 -11 % BGN 53.00

Висок Квалитет на PDC Паркинг Сензор ОЕМ 39680SZAA11 39680TL0G01 За Spirior 20092011Примена : За Хонда Спогодба МК IX [20082015] 2.0 20132015За Хонда Спогодба МК IX [20082015] 2.4 20132015За Хонда Спогодба МК IX [20082015] 2.0 јас 20082015За Хонда Спогодба МК VIII [20032015] Салон 2.0 јас 20082015За Хонда Спогодба МК IX [20082015] 2.2 iDTEC 20082015За Хонда Спогодба МК VIII [20032015] Салон 2.2 iDTEC 20082015За Хонда Спогодба МК IX [20082015] 2.4 јас 20082015За Хонда Спогодба МК VIII [20032015] Салон 2.4 јас 20082015За Хонда Увид ZE_ [20092015] Hatchback 1.3 Хибрид 20092015

1 бр оригинален паркинг сензор PDC за Ford 02 03 04 05 06 Mondeo MK3 8R29-15K859-AAW

13.60 -12 % BGN 12.00

Сите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!!Сите руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,ви благодарам многу !Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг СистемРеден број : 8 R2915 K859AAWДисплеј работна температура : 20 70Откривање на далечина : 0.3 3.0 mГлавната кутија големина : 8 X5 X4cm

PLUSOBD двустранен тип DC 12V Car Remote Security Engine Start System+Close Window за Audi A7/ах италиански хляб! r7/RS7 с бутон Натиснете Start Stop

BGN 416.00

започнетекрајотPLUSOBD Две Начин Тип DC 12 V Автомобил за Безбедност на Remote Мотор Start Систем+Прозорецот се Затвори За Audi A7 / R7 / RS7 Со Притисни Старт Стоп КопчетоНа овој линк е ексклузивно за audi A7 / R7 / RS7 20122017Информации ве молиме : овој далечински управувач модул е ексклузивно за ауди, ако сакате за друга модел, како benz, bmw, toyota....

1 бр. оригинален детайл 22998451 22998456 22998457 PDC сензор за паркиране на кола на бронята на обратната асистент за G M 0263023241 с пръстени броня

12.64 -13 % BGN 11.00

Сите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!!Сите руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,ви благодарам многу !Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг СистемРеден број : 22998451 22998456 22998457Дисплеј работна температура : 20 70Откривање на далечина : 0.3 3.0 mГлавната кутија големина : 8 X5 X4cm

Система за контрол на налягането в гумите TPMS с вътрешни сензори (сензор 4шт)

122.88 -5 % BGN 117.00

Гуми Притисок Монитор Систем TPMS (Гуми Притисок Систем за Следење),TPMS автоматски мониторинг на гуми притисок и температура,напон на предавателот сензор во реално време,и пренос на податоци за примачот за време на нуркање.Кога било гуми 's pressureand / или tempeerature,или батеријата на предавателот сензор е абнормален,системот ќе,во реално време,transmitsignals да активен аларм и да покаже со дигитална слика за да ги предупреди teh возачот на проблемот >>Тоа ги има следниве карактеристики : 1.Покаже притисок и температура од 4 гуми во реално време...

YAOPEI 4 бр. / лот ГУМИТЕ сензор за Mercedes W221 0009051804 A0009051804 433Mhz

113.58 -11 % BGN 101.00

YAOPEI 4 PCS / Многу TPMS Сензор За Мерцедес W221 0009051804 A0009051804 433 MhzЗа МЕРЦЕДЕС БЕНЦ НА Klasse W176 201406 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ Б Klasse W246 201406 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ AMG GT S C190 03 / 201506 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ C Klasse W204 W203 W205 200806 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CL Klasse C216 C217 06 / 200906 / 2017За МЕРЦЕДЕС BENZ CLA C117 201406 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLC Klasse CL2 03 06 / 20082011За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLK W209 04 / 200709 / 2009За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ CLS C218 W218 07 / 200906 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ E Klasse W212 C207 07 / 200906 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ G Klasse W463 04 / 200706 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ GL GLS X164 X166 06 / 200906 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ GLA X156 06 / 201406 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ GLC C253 X253 201506 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ GLE C292 09 / 201506 / 2017За МЕРЦЕДЕС BENZ GLK X204 200809 / 2015За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ ML Klasse W164 W166 08 / 200906 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ Р Klasse R25 08 / 200906 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ S Klasse W221 W222 06 / 200906 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ SL W231 201206 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ SLK 171 172 04 / 200712 / 2015За МЕРЦЕДЕС BENZ SLS 197 201006 / 2017За МЕРЦЕДЕС БЕНЦ СПРИНТЕР 906 11 / 201106 / 2017

нов Sylphy Sunny Qashqai X-trail Bluebird Venucia March D50 T70 T70X OBD TPMS система за мониторинг на налягането в гумите в реално време

BGN 103.86

Лојални Defender новиот Nissan Sylphy Сончево Qashqai Xtrail нови Bluebird Venucia Март D50 T70 T70 X OBD TPMS гуми притисок систем за следење во реалновреме интелигентни мониторинг OBD сензор слободни авто вратата speedlock авто безбедност аларм систем автомобил изменаЗабелешка : различни автомобил модел се однесува на различни производи, пред место цел ве молиме обележете на вашиот автомобил модел и кој година и конфигурација итн...

4 сензор за авто led дисплей 4 сензора за паркиране обратната резервен сигнал на радар аларма звук черно сензор X Y 60 градуса PZ301

35.50 -4 % BGN 34.00

напон9 DCV—15 DCVНоминална напон12 DCVМоќ ценаМакс 0.5 WОдговори на далечина0.3 м—2.0 mАлармот растојание0m—2.0 mDisplay modeLed дисплејСензор дијаметар22mmГо инсталирате на владатавежбаСензор аголX、Y、60℃работа температура30℃+80℃Алармот типСирена (Bi Bi..)аларм за јачина на65d BАлармот фреквенција1.62.0 м:0.5 HZ(забавеност);;1.11.5 м :1 HZ(забавеност);0.61.0 m : 3 HZ(најчесто); 00.4 m :BI ; Функции 1,Три секции на BIBI потсетник на ѕвонење 2,Да се покаже на растојание и насоката на пречки 3,LED боја линија екранот 4,4 сонди напон 9 DCV—15 DCV Оценет напон 12 DCV Моќ цена Max 0.5 W Одговори растојание 0.3 м—2.0 м Аларм растојание 0m—2.0 м Display mode Led дисплеј Сензор дијаметар 22mm го Инсталирате на владата вежба Сензор агол X,Y,60 степен работа температура 30 степен+80 степен на Аларм, тип Сирена (Bi Bi..) аларм за јачина на 65d B Аларм фреквенција 1.62.0 m : 0.5 HZ(отежнато);1.11.5 м : 1 HZ(отежнато); 0.61.0 m : 3 HZ(најчесто); 00.4 m : BI ;Пакетот вклучува : 1 * Главната Контрола Кутија 1 * LED Дисплеј 4 * Сензори 1 * Power Кабел 1 * Дупка Видов 2 * Двоен Страна Налепница 1 * Упатство

maizhi 10 бр. За Пандора DXL3000 LCD дистанционно управление ключодържател на колата / двустранно автомобилна аларма DXL 3000 LCD дисплей Tamarack FOB

33.34 -10 % BGN 30.00

ве молиме проверете ги вашите клучни frist и да се направи целFitment : За Пандора DXL3000 Lcd Далечински Контролер Копче Фоб Синџир / Две начин Автомобил Алармот СистемФункција : Пандора DXL3000 Lcd Дисплеј Флексибилен КабелМатеријал : LCDБоја : шоу на сликаТежина : 15gКористење на логото : никојпакет : 10x LCD Екран1...

Tamarack / A93 LCD екран за руската версия на двустранно автомобилна аларма Starline A93 LCD дистанционно управление ключодържател ключодържател

BGN 1.92

Додатоци направени во Кина, за руската Верзија Автомобил антикражба систем !Answer : ___________________________ Note : 1.Ако ви треба брз одговор, ве молиме контактирајте со нас со Trade Manager или Whats App...

9663821577 автомобил PDC паркинг сензор за Peugeot 307 308 407 Rcz партньор Citroen PSA9663821577 9663821577XT

14.24 -23 % BGN 11.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.сад{соочилево : 15px;соочиправо : 15px;width : авто}}@медиуми (minwidth : 1260px){.container{paddingleft : 0;paddingright : 0;marginleft : auto;marginright : auto;width : 1200px}} #заглавие{висина : 71px;borderbottom : 1px solid #e8e8e8;} .логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.логото

jingyuqin Remote For Tomahawk TW9010 LCD Remote Controller двустранно автосигнализация Russian 9010 ключодържател Fob

17.71 -21 % BGN 14.00

Состојба : 100% Сосема НовКарактеристики : далечински : Две Начин Автомобил Алармот Системдизајн : мода автомобил стилМатеријал : abs+металБоја : шоу на сликаКопче : 3 Копчињаколо;дачип : сеТежина : 35gFitment : За Tomahawk TW9010

Дистанционно Ключодържател Калъф 2 Бутона Uucut Нож За Peugeot 106 206 306 406 Безплатна Доставка

BGN 34.16

Детали За ПроизводотДалечинскиот Клуч Фоб Случај 2 Копчето Uucut Ножот За Peugeot 106 206 306 406 Бесплатен ПревозотПроизвод СликиПревозот УсловиНие само брод да се потврди Aliexperss адреса...

Yaopei 4шт оригиналната система паркинг сензор, PDC за G M Opel Astra, Vectra, Corsa, Meriva, Zafira Signum 13242365

53.25 -17 % BGN 44.00

4pcs Оригинални Паркинг Сензор Систем PDC За G M "Опел" Astra Vectra Corsa Meriva Zafira Signum 13242365FitmentЗа "Опел" Ampera EV 150 2011 / 112017 / 12 1398 кзм, 111 KW, 151 КСЗа "Опел" Astra H 1.2 2005 / 082016 / 12 1229 кзм, 59 KW, 80 КСЗа "Опел" Astra H 1.3 CDTI 2005 / 082016 / 12 1248 кзм, 66 KW, 90 КСЗа "Опел" Astra H 1.4 2004 / 032016 / 12 1364 кзм, 66 KW, 90 КСЗа "Опел" Astra H 1.4 ЛПГ 2009 / 082016 / 12 1364 кзм, 66 KW, 90 КСЗа "Опел" Astra H 1.6 2006 / 122016 / 12 1598 кзм, 85 KW, 116 КСЗа "Опел" Astra H 1.6 Турбо 2007 / 022016 / 12 1598 кзм, 132 KW, 180 PSЗа "Опел" Astra H 1.7 CDTI 2007 / 022016 / 12 1686 кзм, 92 KW, 125 КСЗа "Опел" Astra H 1.7 CDTI 2004 / 032016 / 12 1686 кзм, 59 KW, 80 КСЗа "Опел" Astra H 1.7 CDTI 2004 / 032016 / 12 1686 кзм, 74 KW, 100 КСЗа "Опел" Astra H 1.7 CDTI 2007 / 022016 / 12 1686 кзм, 81 KW, 110 PSЗа "Опел" Astra H 1.8 2006 / 012016 / 12 1796 кзм, 103 KW, 140 КССлики на Паркинг Сензор :

Стартер за запалване на двигателя на колата една система за стартиране на бутона за Audi A4L / allroad quattro(2009-2014 година. 12)

BGN 416.00

Автомобил Палење на Моторот Стартер Едно притиснување на Копчето Start Систем за Ауди A4 L / allroad quattro (20092014 Година.12, без Едно притиснување на копче)1.Главната функција (контрола од страна на mobilephone)Поддршка за автомобил листата : Пакет листата : 1...

YAOPEI висококачествени универсални сензори за паркиране уплътнителни пръстени, G, M Buick VW, Mercedes, Chrysler, Ford, Cadillac

25.58 -18 % BGN 21.00

Детали за производот Квалитетот на Универзалната Паркинг Сензори Запечатување Прстени За G M Buick "ФОЛКСВАГЕН" Мерцедес Chrysler Ford КадилакНашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

За Land Rover Range Rover Sport, Discovery 3, сензор за паркиране YDB500300 PMA YDB500301PMA

BGN 15.65

За Land Rover Range Rover Sport Откритие 3 Паркинг Сензор YDB500300 PMA YDB500301 PMAОпис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.