• Новинка
10ca0212a ултразвуков сензор за паркиране за Toyota Avensis Corolla, Yaris Prius RAV4 Mazda 3 6

10ca0212a ултразвуков сензор за паркиране за Toyota Avensis Corolla, Yaris Prius RAV4 Mazda 3 6

резултат:
BGN 33.20
BGN 32.00 -4 %

Брой продукти
Налично


1pcs 10 CA0212 A Ултразвучно Паркинг Сензор За Toyota Avensis е корола Yaris Prius RAV4 Mazda 3 6
Спецификација На Производот
Објектот Тип на Паркинг Сензор Бренд ONYPEI ОЕМ Бр 10 CA0212 A Категорија Паркинг Сензор Автомобил Направи За Тојота Точка име Автомобил Електроника Инсталација Браник Напон 12 V Плаќање T/T,Western Union,Paypal и така Shippment Express,Воздушен превоз,Брод .... Гаранција 1 Година Квалитетот На Висок Квалитет
Детални Слики
Ве молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил. Ако не Сте сигурни за што е точно, Што треба да се чувствуваат слободни да не контактирате секој работен ден (освен недела) и добие стручна помош во рок од 24 часа, на тој начин ќе го добиете вистинскиот дел и не треба да се справи со враќа - зачувај вашето време!
Превозот И Пакување Информации
Проценетите време на испорака :
Ние ќе брод оваа точка да купувачи од e Packet (за 7-12 дена за испорака) или Кина Пост Воздух Mail или DHL Глобалната Пошта ,ако сакате да брод од страна на DHL Express Услуги или други превозот метод, само испрати порака до нас. Исто така, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за е точно, и ако сакате да го промените испорака адреса, само се чувствуваат слободни да контакт кога ќе го купите. Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 1-4 дена(од понеделник до петок од 9 : 00 часот-6 : 00pm) откако ќе заврши плаќање. Информации за исплата Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка ,кредитна долари услови . Се разбира други услови за плаќање треба вашата дополнителен услов пред вашата понуда . Како western union,Телеграфска трансфер..е прифатена . Ние може да разговарате онлајн со Али трговија maneger ИЛИ оставете ни ја вашата порака. Политика На Враќање 100% Задоволство Гаранција, "Период" !!!!!!!! Ве МОЛИМЕ да не КОНТАКТИРАТЕ со БИЛО каква Загриженост. Ние нудиме 1 Година Гаранција Против Производствени Дефекти на нашите производи. По комуникации, ако не сте задоволни со оваа трансакција, за жал, можеби ќе треба наплата/враќање и замена : Ние понуда не помала од 30 дена за да се врати и враќање политики. Ако добиете предмети кои имате било какви проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и обезбеди фотографии, ние ќе ја или рефундирање на дека. Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки.Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. Контакт 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Ако сте среќни со трансакција со нас, оставајќи ни СИТЕ-5-ЅВЕЗДА позитивни повратни информации ќе биде многу ценет. Кажете им на вашите пријатели кога сте задоволни и НЕ ни кажете кога не сте ! Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми .Ви благодариме за разбирањето!

Подробности

Обхват На Разговор:
50m
Вид На Материала:
Стандарт
Името На Модела:
10CA0212A
Тип:
Невидим
търговска марка:
ОНЫПЕЙ
На езика на osd:
Английски
Тип Елемент:
паркинг сензор
Гаранция:
1 година
Качество:
Високо качество
каталог:
паркинг сензор
На езика на osd:
Английски
Държава / регион на производство:
Китай
Вид На Материала:
Пластмаса
Автомобили:
За Toyota
Производствен Номер Детайли:
10CA0212A
Друг Номер:
10CA0212A

Избор на купувачи

(10шт) сензор за паркиране на автомобил 28438-JZ00B 28442-1300R 28442-1414R 28442-3020R 28442-3020R AM51-15K859-AAWW C2Z6280 8200-54718

175.84 -13 % BGN 153.00

За "Рено" Koleos HY_ 2.0 d Ci 1995 кзм, 110 KW, 150 PS 20082015 За "Рено" Koleos HY_ 2.0 d Ci 4x4 1995 кзм, 127 KW, 173 КС 20082015 За "Рено" Koleos HY_ 2.0 d Ci 4x4 1995 кзм, 110 KW, 150 PS 20082015 За "Рено" Koleos HY_ 2.5 2488 кзм, 126 KW, 171 PS 20082015 За "Рено" Koleos HY_ 2.5 4x4 2488 кзм, 126 KW, 171 PS 20082015

(10 бр) Безплатна доставка 89341-44130-C0 парк сензор Ultrasoni за Toyota Allion Azt240 Nzt240 Zzt24 2002 Toyota Ipsum 89341-44130

255.97 -5 % BGN 243.00

Паркинг Сензор ние, исто така може да снабдување Паркинг Сензор За Тојота Vios Паркинг Сензор за Тојота Hiace Паркинг Сензор за Hilkx Vigo Паркинг Сензор за Toyota Land Cruiser Паркинг Сензор за Тојота Spacio Паркинг Сензор за Toyota Rav4 Паркинг Сензор за Toyota е корола Паркинг Сензор за Тојота Reiz Паркинг Сензор за Тојота 4 Runner Паркинг Сензор за Тојота Авалон Паркинг Сензор за Toyota Avensis Паркинг Сензор за Toyota Camry Паркинг Сензор за Тојота Сиена Паркинг Сензор за Тојота Корона Паркинг Сензор за Тојота Круна Паркинг Сензор за Тојота Dyda Паркинг Сензор за Toyota Hilux Паркинг Сензор за Toyota, LexПаркинг Сензор за Тојота Previa Паркинг Сензор за Toyota PriПаркинг Сензор за Тојота Sequoia Паркинг Сензор за Toyota Сакаат Паркинг Сензор за Toyota Yaris Паркинг Сензор за сите автомобили Тојота

Заден сензор 89341-12090-A0 паркинг сензор PDC за Toyota 89341-12090

BGN 32.32

Обратен Сензор 8934112090A0 Паркинг PDC Сензор За Тојота 8934112090Опис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

Паркинг сензор 28438-JZ00B 28442-1414R 28442-3020R 28442-3020R 31341344 31341637 8200-54718

22.24 -10 % BGN 20.00

За "Рено" Koleos HY_ 2.0 d Ci 1995 кзм, 110 KW, 150 PS 20082015 За "Рено" Koleos HY_ 2.0 d Ci 4x4 1995 кзм, 127 KW, 173 КС 20082015 За "Рено" Koleos HY_ 2.0 d Ci 4x4 1995 кзм, 110 KW, 150 PS 20082015 За "Рено" Koleos HY_ 2.5 2488 кзм, 126 KW, 171 PS 20082015 За "Рено" Koleos HY_ 2.5 4x4 2488 кзм, 126 KW, 171 PS 20082015

Паркинг сензор PDC за Honda CR-V 2.4 L 2354CC въз основа на 2007-2012 39693-SWT-W02, 39693SWTW02, 39693 SWT W02

BGN 23.78

Паркинг Сензор PDC За Хонда, CRV 2.4 L 2354 CC 20072012 39693SWTW02,39693 SWTW02,39693 SWT W02Внимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!Производителот Дел Број : 39693SWTW02,39693 SWTW02,39693 SWT W02Примена : За Хонда, CRV ЕКС Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2012За Хонда, CRV ЕКС Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2011За Хонда, CRV ЕКС Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2010За Хонда, CRV ЕКС Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009За Хонда, CRV ЕКС Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008За Хонда, CRV ЕКС Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007За Хонда, CRV ЕКСL Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2012За Хонда, CRV ЕКСL Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2011За Хонда, CRV ЕКСL Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2010За Хонда, CRV ЕКСL Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009За Хонда, CRV ЕКСL Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008За Хонда, CRV ЕКСL Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007За Хонда, CRV LX Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2012За Хонда, CRV LX Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2011За Хонда, CRV LX Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2010За Хонда, CRV LX Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009За Хонда, CRV LX Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008За Хонда, CRV LX Спорт 2.4 L 2354 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007За насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

Безплатна доставка електромагнитен паркинг сензор с led дисплей не е необходимо пробиване на отвори U303

25.60 -14 % BGN 22.00

Ја подобрува паркинг безбедност Откривање во сите правци, без мртов агол.Се минимизира браник штета Целосно изграденаво инсталацијата, без да се нарушат целокупниот изглед.Покажува објект далечина со различни титкање фреквенции...

1бр OEM 89341-28451-B0 нов PDC сензор за паркиране на автомобил за / Previa/Land Cruiser LX570 89341-28451 черно-бял сребрист цвят

35.04 -9 % BGN 32.00

Паркинг Сензор ние, исто така може да снабдување Паркинг Сензор За Тојота Vios Паркинг Сензор за Тојота Hiace Паркинг Сензор за Hilkx Vigo Паркинг Сензор за Toyota Land Cruiser Паркинг Сензор за Тојота Spacio Паркинг Сензор за Toyota Rav4 Паркинг Сензор за Toyota е корола Паркинг Сензор за Тојота Reiz Паркинг Сензор за Тојота 4 Runner Паркинг Сензор за Тојота Авалон Паркинг Сензор за Toyota Avensis Паркинг Сензор за Toyota Camry Паркинг Сензор за Тојота Сиена Паркинг Сензор за Тојота Корона Паркинг Сензор за Тојота Круна Паркинг Сензор за Тојота Dyda Паркинг Сензор за Toyota Hilux Паркинг Сензор за Toyota, LexПаркинг Сензор за Тојота Previa Паркинг Сензор за Toyota PriПаркинг Сензор за Тојота Sequoia Паркинг Сензор за Toyota Сакаат Паркинг Сензор за Toyota Yaris Паркинг Сензор за сите автомобили Тојота

2 бр./лот оригинален нов транспондер чип G чип за ключовете на автомобила на TOYOTA CNPAM

15.98 -6 % BGN 15.00

2 парчиња / многу Transponder Чип G ЧИП за ТОЈОТА Автомобил Копчиња Превозот Mothod факултативнаСите други количина можете да кликнете тука : Добредојдовте во мојата продавница! : )Здраво,Пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни во ред,пред да се направи плаќање ве молиме сигурни пакетот е во ред да се помине царината,било екстра такса помине царинската ќе се плати,ве молиме да се разбере во врска со ова, Ако вашата адреса е оддалечена област,јас ќе ти каже, да додадете превозот надомест или промена на друг начин,за да се сигурни дека можете да ги примите порака во време,оставете ги на мејл и ќе бидат корисни,и исто така можете да го проверите со себе прво Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5ти Февруари...

Паркинг сензор PDC 89341-58010-B0 за 2005 TOYOTA ALPHARD GRS190, UZS190,MNH10 89341-58010

30.38 -11 % BGN 27.00

Паркинг Сензор ние, исто така може да снабдување Паркинг Сензор За Тојота Vios Паркинг Сензор за Тојота Hiace Паркинг Сензор за Hilkx Vigo Паркинг Сензор за Toyota Land Cruiser Паркинг Сензор за Тојота Spacio Паркинг Сензор за Toyota Rav4 Паркинг Сензор за Toyota е корола Паркинг Сензор за Тојота Reiz Паркинг Сензор за Тојота 4 Runner Паркинг Сензор за Тојота Авалон Паркинг Сензор за Toyota Avensis Паркинг Сензор за Toyota Camry Паркинг Сензор за Тојота Сиена Паркинг Сензор за Тојота Корона Паркинг Сензор за Тојота Круна Паркинг Сензор за Тојота Dyda Паркинг Сензор за Toyota Hilux Паркинг Сензор за Toyota, LexПаркинг Сензор за Тојота Previa Паркинг Сензор за Toyota PriПаркинг Сензор за Тојота Sequoia Паркинг Сензор за Toyota Сакаат Паркинг Сензор за Toyota Yaris Паркинг Сензор за сите автомобили Тојота

(10шт) паркинг PDC паркинг сензор 89341-12041 8934112041 обръщане на радар, сензор за Toyota Corolla 1.8 L 2002-2007 черен сребрист

191.84 -10 % BGN 173.00

Паркинг Сензор ние, исто така може да снабдување Паркинг Сензор За Тојота Vios Паркинг Сензор за Тојота Hiace Паркинг Сензор за Hilkx Vigo Паркинг Сензор за Toyota Land Cruiser Паркинг Сензор за Тојота Spacio Паркинг Сензор за Toyota Rav4 Паркинг Сензор за Toyota е корола Паркинг Сензор за Тојота Reiz Паркинг Сензор за Тојота 4 Runner Паркинг Сензор за Тојота Авалон Паркинг Сензор за Toyota Avensis Паркинг Сензор за Toyota Camry Паркинг Сензор за Тојота Сиена Паркинг Сензор за Тојота Корона Паркинг Сензор за Тојота Круна Паркинг Сензор за Тојота Dyda Паркинг Сензор за Toyota Hilux Паркинг Сензор за Toyota, LexПаркинг Сензор за Тојота Previa Паркинг Сензор за Toyota PriПаркинг Сензор за Тојота Sequoia Паркинг Сензор за Toyota Сакаат Паркинг Сензор за Toyota Yaris Паркинг Сензор за сите автомобили Тојота

Нов автомобил видео паркинг сензор камера, камера за задно виждане + 2 сензора е индикатор Bi Bi Alarm Auto Reverse Backup Radar Assistance

48.00 -31 % BGN 33.00

Новиот Автомобил Видео Паркинг Камера Сензор, Rear view camera + 2 Сензори Индикатор Би Би Алармот Автоматски се Јават Копија Радар Помош1...

Нов паркинг сензор PDC 1S0919275 за VW Jetta Golf MK5 MK5 6 Passat

18.50 -30 % BGN 13.00

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 1 S0919275● Друг Дел Број : 3 C0919275 S ,1 S0919275 , 1 S09192754 H0 919 275 , 3 C0 919 275 S , 4 H0919275● Внимание : Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел бројКомпатибилност(Одговара За) : "ФОЛКСВАГЕН"Passat B6 B7 20062014Jetta MK5 20062011Голф MK5 MK6 20072013Passat cc 20092012CC 3 C 20122014Caddy 2К 20112014EOS 1 F 20112014Голф плус 20092013Sharan 20112014Tiguan 20122012Touran 20072014Amarok 20102011Campmob. / TYP2 20122014Golf Cabriolet 20122014Поло 6 R 20102012 годинаПоло 60 20102014Suran 20112014Touareg 20112012Транспортерот T5 20122014До 20122014XL1 2015AUDI A4 / S4 20132014 годинаА5 / S5 Cabriolet 20132014 ГодинаА5 / S5 Coupe / Sporback 20122014A6 / S6 4 G 20112014A7 Sportback 20112014A8 / S8 20102014Q3 20122014П5 20092014Q7 20102014R8 20072014"ШКОДА" Врвен 2014Citigo 20122014Fabia 20112014Брза 20132014 годинаRoomster 20112012SEAT Alhambra 20112014Altea 20112013Ibiza 20112013Леон 20112013Mii 20122014Толедо 20132014 годинаСликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

10шт сензор за заден ход 66206934308 6934308 паркинг сензор за E81 E82e E87 E87N E88 E89 E90N E91N E92N E93N R55 R56 R57

110.40 -20 % BGN 88.00

Сите Наши производи за поддршка на големо, ве молиме контактирајте ме пред ставање на налози.благодарам многу!!!Сите руски клиенти, ве молиме оставете ги вашите име и презиме,ви благодарам многу !Наслов : Паркинг Растојание Контрола / Паркинг СистемАвтомобил направи : 128i 135i 328i 335i 325xi 330xi 335xi М5 X3 E81 E82 E87 E88 E90 E91 R55 R56Реден број : 66206934308Дисплеј работна температура : 20 70Откривање на далечина : 0.3 3.0 mГлавната кутија големина : 8 X5 X4cmМодел Година Трим Мотор 128i 2010 База Купе 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 135i 2010 База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 135i 2010 База Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 328i 2010 База Конвертибилна 2 Врата за Сите 328i 2010 База Купе 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 328i 2010 База Седан 4 Врата за Сите 328i 2010 База Вагон 4Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 335i 2010 База Конвертибилна 2Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 335i 2010 База Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 335i 2010 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged М3 2010 База Конвертибилна 2 Врата за Сите М3 2010 База Купе 2 Врата за Сите М3 2010 База Седан 4 Врата за Сите 128i 2009 База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 128i 2009 База Купе 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 135i 2009 База Конвертибилна 2Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 135i 2009 База Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 328i 2009 База Конвертибилна 2 Врата за Сите 328i 2009 База Купе 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 328i 2009 База Седан 4 Врата за Сите 328i 2009 База Вагон 4Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 335i 2009 База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 335i 2009 База Купе 2Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 335i 2009 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged М3 2009 База Конвертибилна 2 Врата за Сите М3 2009 База Купе 2 Врата за Сите М3 2009 База Седан 4 Врата за Сите 128i 2008 База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 128i 2008 База на Купе 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 135i 2008 База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 135i 2008 База на Купе 2Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 328i 2008 База Конвертибилна 2 Врата за Сите 328i 2008 База на Купе 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 328i 2008 База Седан 4 Врата за Сите 328i 2008 База Вагон 4Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 328xi 2008 База на Купе 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 328xi 2008 База на Седан Со 4 Врати 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 335i 2008 База Конвертибилна 2Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 335i 2008 База на Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 335i 2008 База на Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 335xi 2008 База на Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 335xi 2008 База на Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged М3 2008 База Конвертибилна 2 Врата за Сите М3 2008 База на Купе 2 Врата за Сите М3 2008 База Седан 4 Врата за Сите Мини Купер, 2008 Година сите Сите 328i 2007 База Конвертибилна 2Вратата Сите 328i 2007 База Купе 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 328i 2007 База Седан 4 Врата за Сите 328i 2007 База Вагон 4Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 328xi 2007 База Купе 2Врата 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 328xi 2007 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2996 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 335i 2007 База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 335i 2007 База Купе 2Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 335i 2007 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged 335xi 2007 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Turbocharged Мини Купер 2007 Година сите Сите 325i 2006 База Седан 4 Врата за Сите 325xi 2006 База Седан 4 Врата за Сите 325xi 2006 База Вагон 4 Врата за Сите 330i 2006 База Седан 4 Врата за Сите 330xi 2006 База Седан 4 Врата за Сите М3 2006 База Конвертибилна 2 Врата за Сите М3 2006 База Купе 2 Врата за Сите

89341-76010-A0 PDC ултразвуков сензор за паркиране за Toyota, Lexus CT200H GS450 GS350

34.85 -28 % BGN 25.00

Опис● Име на производ : PDC Паркинг Сензор● Дел Бр : 8934176010A0● Осветленост Дел Број : 8934176010КомпатибилностТоа Одговара За Следните модели : Lex: CT200h 20112013GS450h 2013GS350 2013СликаНачин На Плаќање●Ние го прифатат плаќање преку Paypal , Cresit Картичка , Банкарски и други начини на Плаќање дека Aliexpress поддршка .●Ве молиме да направите вашата исплата во рок од 19 дена по аукција крајот.●Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) кога ќе се направи исплата, или да испратите порака до нас.Царински даноциМеѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :Увозни давачки , даноци и давачки , не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Тъчпад Входна Врата Копчето На Алармата Аларма За Сигурност На Анти-Кражба

5.09 -21 % BGN 4.00

Не бара посебни жица Само висат на внатрешноста на вратата knob, отворете го вклучите, пирсинг алармот ќе се плашиш исклучи било несакани натрапниците, оставајќи вас и вашиот дом добро заштитени 120 db вечера гласно алармот ѕвони Големина : 99mm x 55мм x 27mm(приближно) Напојува со 9 V батерија(не се вклучени) Забелешка : На производ во боја ќе примите може да се разликуваат Пакетот вклучува : Допир Вратата Knob Влез Предупредување со Аларм за Безбедност x 1

Безплатна доставка, високо качество, чип транспондер за Suzuki 4d65 чип carbon, TP27 Car key чип, 10 бр / лот

BGN 45.74

Бесплатен превозот, со Висок квалитет,Transponder Чип за Suzuki ID4 D65 чип јаглерод,TP27 автомобил копче чип, 10pcs / многуПакет листата : 10pcs x Suzuki ID4 D65 чип јаглеродсе обезбеди одобрението за промет на големо.Бесплатен Превозот : Стандард Рамна Стапка На Превозот УслугаПроценето време на испорака : 715 работни дена.Тежина : 0.1 КГ ( 0.22 LB )Пакет : 2cm*2cm*0.5 cm ( Инчи : 0.79*0.79*0.2 )Ако вашиот пакет испорачуван Експрес Испорака, ве молиме да ни даде валидна испорака телефонски број, и, исто така, целосна и точна превозот адреса.Брз detialБренд Име : MINO ENSMYТип : Авто transponder чипБрој На Модел : акции : во паркКвалитет : НајдобриИспорача : БрзоMOQ : 10pcsЦена : Пониска од пазарната конкурентнаРок на плаќање : банкарски трансфер , Western Union , Paypal ,ТТАко вашиот пакет испорачуван Експрес Испорака, ве молиме да ни даде валидна испорака телефонски број,и, исто така, целосна и точна превозот адреса.Пакување & ИспоракаПакување Детална : стандард пакување во тетрапакИспорака Детална : Испорака во рок од 4 дена по плаќање на успехСпецификации1.Висок квалитет2.Најдобра цена3.Достапни за промет на големо4.Брза Достава5.добри попродажбата на услугатаRefound &замена1.Ние обезбедуваме 1year warrantly.2.Доколку ставката што сте ја купите од нашата продавница не се на совршенство квалитет, што е, тие не работат по електронски пат да производители спецификации, едноставно ги врати ни за замена или враќање на средствата.3.Ако предмети е дефектен, pls да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.4.Било предмети кои мора да се врати во нивната оригинална состојба за да се квалификува за враќање на парите или замена5.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците настанатиFeedfackАко сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете го фалат , ако не се задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме лошо преглед пред , прво да се консултирате со нас за да се реши проблемот.Главниот производ

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.