• Новинка
инфрачервен датчик за GSM аларма безплатна доставка

инфрачервен датчик за GSM аларма безплатна доставка

резултат:
BGN 49.60
BGN 45.00 -9 %

Брой продукти
Налично


Стандардно за извоз 433 HMZ, Кога ќе треба 315 MHZ, ве Молиме означете за мене, или ние испорака 433 HMZ. Ви благодариме!

Подробности

Номер На Модела:
ПА-86Р
търговска марка:
МЕСБАНГ

Избор на купувачи

IP65 automated gate safe Infrared sensor / люлка / плъзгащи / врата на гараж и врати инфрачервени фотоелементи за сигурност

22.40 -46 % BGN 12.00

IP65 автоматски портата безбедно Инфраред сензор / замав / лизгачки / гаража врата и вратата на безбедноста инфраред photocellsОвој сензор не inclued на мало пакување, ако треба, ве молиме leaved порака кога ќе го поставите цел,како што би се чини дополнителни $2 / еез ако сакате да додадете aaditional мало кутија , благодарение : )1.Инсталирање на секој пар на спротивни позиции.Потоа, тука еинфраред простор помеѓу овие две детектор делови...

Smartsecur IOS / Android APP Remote Control 99 Wireless 4 Wired Zone GSM PSTN Home Security Protection охранителна гласова аларма

12.80 -45 % BGN 7.00

IPHONE / Андроид СТАН Далечински Управувач 99 Безжична 4 Жичен Зона GSM PSTN Дома Заштита Безбедност Burglar Гласовен Аларм Систем за Домашна Заштита Безбедност Burglar Гласовен Аларм Систем 99 Безжична + 4 Звучници за Одбрана Зони Android / IPHONE СТАН далечински управувач Рака / Разоружа 850 / 900 / 1800 / 1900mhz GSM & PSTNКраток вовед на систем на Оваа LCD англиски голем екран GSM аларм систем е опремен со двојна мрежни технологии и погодна за двете домашна и комерцијална употреба...

10xMobile phone display stand remote controller anti theft holder iphone security stand Shaver display pull box за търговия на дребно магазин

120.00 -19 % BGN 97.00

Пакување листа10x Mobile екранот стојат далечински контролер анти кражба носителот iphone безбедност стојат Хлапак екранот се повлече кутија за продажба на мало продавница1...

433 Mhz безжична водоустойчив Стробоскопическая силна сирена е съвместим с безжична система за сигнализация Vcare с резервната батерия и висока / ниска температура

128.00 -10 % BGN 115.00

Технички Paramteter : Големина:26017065 MM Нето Тежина : 1.6 KG Тековната Потрошувачка : 20m A на 12 VDC Копија Batttery : 7.2 v 500m A Аларм Струја : 220m A на 12 VDC Флеш Цевка Струја : 180m A во 12 VDC си игра активирањето : INT / EXT за опција...

10 бр. / много високо качество на безопасност дисплей на стойка с ключалка анти-кражба поставка за часовници

464.00 -6 % BGN 436.00

Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас Ќе се потрудиме да ви послужи Кога ви треба ,јас сум тука...

(6 двойки) вътрешна антена безжичен магнитен превключвател 433 Mhz вратата прозорец аларма магнитен сензор против кражба аксесоари за домашна сигурност

42.88 -9 % BGN 39.00

1 Предизвикани растојанието помеѓу два дела 1~1,5 см 2 Работен напон : 12 V DC, со сува батеријата модел : 23 A...

Yobang Security multi-language wif Wireless SMS Home GSM Alarm system House intelligent auto охранителна врата, сот

439.36 -9 % BGN 400.00

Wifi+GSM+GPRS Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на remotes и безжични детектори.>>Секојдневно Работење Именки : Арм : Сет за безбедност задача(јас.e.Антиburglar),Направи домаќин во алармирање државата,исто така познат како Вооружување ,Сигнализација или Подигнување.Се назначи security guard мисија(јас.e Анти burglar),поставете аларм домаќин во наguard статус,исто така, повика Вооружување,Сигнализација или Моќ...

Безплатна доставка (5 бр./лот)В20 3+1 бутон Kd900 дистанционно ключ за URG200/KD900 / KD900+ машина

BGN 80.00

Бесплатен превозот (5 компјутери / многу) B20 3+1 Копчето KD900 Далечинскиот Клуч за URG200 / KD900 / KD900+ машинаОва копче доаѓа со коло, без батерија или на сечилото во внатрешноста.Можете да ги купите на сечилото тип треба за KD900 далечинскиот клуч да работат со.Карактеристики : 1...

DARHO arrived Sensors Защита High Quality Longer Door Window безжична сот Safety Security Device Home

9.55 -16 % BGN 8.00

дузинаДоколку купите повеќе од 10 компјутери,промет На големо цена е 5% попуст100% Сосема Нов100% Реална Слика ( Слика без какви било измени)Слика владетел во сантиметриНарачки> $ 7, Постојат следење на информации...

2018 нов високо-чувствителен 8,2 Mhz eas rf Label deactivator +1000 броя меки етикети

BGN 62.40

2018 Нов висока чувствителност 8.2 MHz еас rf етикета deactivator +1000 компјутери мека labelsЕАС Deacativator : 1.Дигитални и микропроцесори технологија.2.Може да се работи со ПОС.3.Етикетидоблиску известување.4.Големина : 24*24cm5.Лесен за инсталација и опера.Спецификации : Модел Работа Фреквенција 8.2 MHz Скенирање Фреквенција 7.5 MHz–9.0 MHz Декодирање висина 25cm 30cm потрошувачка на Енергија ≤5 W Отворање Димензија 22.5*22.5 cm Димензии на таблата 24*24cm Скенирање Фреквенција 7.5 MHz~9.0 MHzКарактеристики : 1...

360 градуса завъртане на мобилен таблет крадец аларма, показване на притежателя поставка за таблет и мобилен телефон

40.00 -5 % BGN 38.00

Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас Ќе се потрудиме да ви послужи Кога ви треба ,јас сум тука...

Безплатна доставка (5 бр.) пластмасов Кабелен магнитен датчик за врата, прозорец открит детектор NC релеен изход за аларма аксесоари в гърдите ключа за лампата

70.38 -8 % BGN 65.00

Тип на прекинувач : NC(нормално блиску тип), коло е поврзан кога е магнет во близина на прекинувачот.Полињата за префрлање е електрични префрлете се управувани од страна на применуваат магнетно поле.Дизајниран за употреба со алармни системи...

40mm 8.2 MHz RF EAS Система Sticker Printable Blank Sticker For 1000piece/roll

64.00 -11 % BGN 57.00

Име : електронски член надзор ознака (ЕАС)Најчесто се користат за спецификации (MD x ТД) : 40 (mm)Подлога : 20 micron полиетиленИндукција зона : 50 micron алуминиумCapacitance : 20 micron алуминиумМаксимална дебелина : 200 micronВискозитет : thermosolРок на траење од 2 години : 10 до 25 целзиусови степени (од 50 до 70 целзиусови степени), умерена до 65% 35%Работна температура : минус 40 до 60 целзиусови степени (минус 40 до 140 степени целзиусови степени)Користете температура : 0 целзиусови степени (32 целзиусови степени) погореЕлектрични перформанси : СтандардРезонанца фреквенција : 8.2 MHz (+ 4%)Ефективна сигнал опсег : повеќе од 80120 cmКвалитетот фактор П вредност е поголема или еднаква на 65 (големина : 4*4cm, R4cm) големината, висок П вредност повисока, уреди со покажувач на опсег е широк, напротив П вредност помали, уреди со покажувач на опсег е тесен.Degaussing поле : 0.6 A / m 0.9 A / mРаботното растојание : до 1,2 метри (4.92 нозе) во вратата.Стандард пакување : етикета со лицето нагореКоличина : 1000 / волумен

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.