• Новинка
SmartYIBA 433MHz wireless PIR сензор Pet immunity pet friendly пасивен инфрачервен детектор за аларма

SmartYIBA 433MHz wireless PIR сензор Pet immunity pet friendly пасивен инфрачервен детектор за аларма

резултат:
BGN 19.98
BGN 19.00 -5 %

Брой продукти
Налично

433 MHz безжична пир сензор милениче имунитет пет пријателски пасивни инфрацрвениот детектор за аларм систем
Функција :
Мини потрошувачка на енергија дизајн
2 одделение за откривање на чувствителноста за опција
Дигитални милениче имунитет дизајн до 20 кг кога се користи со посебна леќа
Bi-насока температурна компензација технологија
Високиот капацитет на батеријата (со 24 месеци живот време)
РЕД/анти електричен шок/анти мобилни пречки
Анти бела светлина
Целосно затворен оптички делови
Мулти-насочен заграда, одговара за ѕид или агол планината
EV1527 компатибилен
Спецификација :
Операција напон
2*1.5 V AA батерија
Тековната операција
30u A(stand by);20m A (аларм)
Инсталација висина
1.8 м-2.4 m
Откривање на далечина
12m*12m 100°
Детекција на брзина
0.2 m/s-3.5 m/s
Чувствителност
2/3 пулсира за опција
Авто-проверка на
На 20-годишна возраст
Анти RFI/EMI
0.1-500 MHz/30v/m
Анти бела светлина
>10000 LUX
Производство Тип на ПРОЕКТ
0 X10 0 X03
Производство ID
0 X00 0 X07
Фреквенција
433 MHz
Времето за аларм
2s
Алармот интервал период
4 мин.
Безжичен пренос на далечина
Над 100 (отворен простор)
Температурна компензација
Дигитални интелигентни надомест
Операција температура
-10 o C+55 o C
Работа влажност
5%-95%(RH)
Домашно милениче имунитет
20 кг
Пакување Листа :
1pc Безжична Пет Пријателски ПИР Детектор (не вклучува Батерија )
Answer : ___________________________ Note : ова е безжичен пир сензор за движење, тоа мора да работи со алармен систем, тоа може да не работи independant.

Подробности

Номер На Модела:
650
търговска марка:
Смартииба

Избор на купувачи

Безжично дистанционно управление алармена система магнитен сензор за Врати и прозорци на колата у дома сензор за сигурността на дома детектор Магнит аларма не опа

BGN 15.94

"Секој спор / Директни негативни повратни информации" пред да контакт значи "Купувачот ЛОШО" !! И не се добредојдени како купувачот !! Ве молам, оди си !! ( Поради деловни е соработка ,а не да се борат едни со други ) .Ако заштитата време е да работи повеќе ,ве молиме контактирајте да се прошири на времето ,ако кој било проблем најде ,ве молиме контактирајте да се реши од страна на пријателски начин .Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Лесно се монтира и да работат.Помогне да се задржи себе си и вашиот имот безбедно и безбедност.Универзална употреба во многу места.Супер професионални и долго користење на времето.Супер висока 105 d B алармотСпецификации : Состојба : новаАлармот Боја : белаАлармот да се огласи : 105d BОперативен напон : 3 VДалечински управувач Фреквенција : 433 MHZАлармот Батерија : 2*AAA (не се вклучени)Далечински управувач Батерија : 1*12 V / 23 A ( вклучени)Инсталација : монтажаПакет Содржина : 1 x Аларм Уред1 x Далечинска КонтролаНема подарок пакување кутија , аларм и далечински контролер директно во плик и брод

360 градуса завъртане на мобилен таблет крадец аларма, показване на притежателя поставка за таблет и мобилен телефон

40.00 -5 % BGN 38.00

Добредојдовте во мојата продавница ,многу го цениме за поддршка на нас Ќе се потрудиме да ви послужи Кога ви треба ,јас сум тука...

5 бр. / много интелигентен безжичен високо качество на PIR Motion Sensor Anti-tamper детектор за домашна охранителна гласова сигнализация

BGN 89.58

KERUI Безжична Пир Детектор 433 MHz Пир Сензор за Движење За GSM PSTN Home Security Гласовен Аларм СистемЗабелешка : Овој производ мора да работат со алармен систем,тоа не може да работи независно.Информации За ОбјектотP829 пасивни инфрацрвениот детектор се однесува дигитални dualcore fruzzy логика за контрола на технологија на обработка и интелигентна анализа на алгоритми и може да се разликуваат мешање сигнали и телото движење сигнал може ефикасно да го спречи лажни аларми...

IP65 automated gate safe Infrared sensor / люлка / плъзгащи / врата на гараж и врати инфрачервени фотоелементи за сигурност

22.40 -46 % BGN 12.00

IP65 автоматски портата безбедно Инфраред сензор / замав / лизгачки / гаража врата и вратата на безбедноста инфраред photocellsОвој сензор не inclued на мало пакување, ако треба, ве молиме leaved порака кога ќе го поставите цел,како што би се чини дополнителни $2 / еез ако сакате да додадете aaditional мало кутија , благодарение : )1.Инсталирање на секој пар на спротивни позиции.Потоа, тука еинфраред простор помеѓу овие две детектор делови...

Smartsecur IOS / Android APP Remote Control 99 Wireless 4 Wired Zone GSM PSTN Home Security Protection охранителна гласова аларма

12.80 -45 % BGN 7.00

IPHONE / Андроид СТАН Далечински Управувач 99 Безжична 4 Жичен Зона GSM PSTN Дома Заштита Безбедност Burglar Гласовен Аларм Систем за Домашна Заштита Безбедност Burglar Гласовен Аларм Систем 99 Безжична + 4 Звучници за Одбрана Зони Android / IPHONE СТАН далечински управувач Рака / Разоружа 850 / 900 / 1800 / 1900mhz GSM & PSTNКраток вовед на систем на Оваа LCD англиски голем екран GSM аларм систем е опремен со двојна мрежни технологии и погодна за двете домашна и комерцијална употреба...

Безжична закрит светкавица Сирена триъгълник Сини Сирена стробоскоп GS-SS07A за Android Iphone APP Control WIFI GSM Аларма G90B Plus, S2G

BGN 43.81

433 MHz новиот дизајн на безжични затворен strobe сирената, мини затворен сирената за wifi gsm алармни системи G90 BФункција : • Уметнички надворешниот изглед, микрокомпјутер за интелигентна контрола• Компатибилен со Безжична Аларм Домаќин• Работна Енергија : 100~240 VAC•Безжичен Фреквенција : 433 Mhz•Јачина : >110 d BПакет Содржина : 1pc Безжична затворен сиренатаAnswer : ___________________________ Note : ова сирената само компатибилни со златна безбедност wifi gsm аларм G90 B, G90 E, G90 B ПЛУС

Безплатна доставка (5 бр.) пластмасов Кабелен магнитен датчик за врата, прозорец открит детектор NC релеен изход за аларма аксесоари в гърдите ключа за лампата

70.38 -8 % BGN 65.00

Тип на прекинувач : NC(нормално блиску тип), коло е поврзан кога е магнет во близина на прекинувачот.Полињата за префрлање е електрични префрлете се управувани од страна на применуваат магнетно поле.Дизајниран за употреба со алармни системи...

Yobang Security multi-language wif Wireless SMS Home GSM Alarm system House intelligent auto охранителна врата, сот

439.36 -9 % BGN 400.00

Wifi+GSM+GPRS Безбедност Аларм СистемСТАН за Далечинска КонтролаДо 100 складирање локации за учење на remotes и безжични детектори.>>Секојдневно Работење Именки : Арм : Сет за безбедност задача(јас.e.Антиburglar),Направи домаќин во алармирање државата,исто така познат како Вооружување ,Сигнализација или Подигнување.Се назначи security guard мисија(јас.e Анти burglar),поставете аларм домаќин во наguard статус,исто така, повика Вооружување,Сигнализација или Моќ...

10xMobile phone display stand remote controller anti theft holder iphone security stand Shaver display pull box за търговия на дребно магазин

120.00 -19 % BGN 97.00

Пакување листа10x Mobile екранот стојат далечински контролер анти кражба носителот iphone безбедност стојат Хлапак екранот се повлече кутија за продажба на мало продавница1...

таймер устройство за приключенията на игри подпори бягство стая пъзел обезвредени навреме, за да отключите и играта на партия загадъчни улики стая

BGN 296.00

Ве молиме да се одржи на вториот за да ги видиш демо видео.Проп име : Smart ЕкранФрлете ги во времеКраток воведПретходно имаме веќе се запознавме на неколку производи од Smart Екран Серија...

433 Mhz безжична водоустойчив Стробоскопическая силна сирена е съвместим с безжична система за сигнализация Vcare с резервната батерия и висока / ниска температура

128.00 -10 % BGN 115.00

Технички Paramteter : Големина:26017065 MM Нето Тежина : 1.6 KG Тековната Потрошувачка : 20m A на 12 VDC Копија Batttery : 7.2 v 500m A Аларм Струја : 220m A на 12 VDC Флеш Цевка Струја : 180m A во 12 VDC си игра активирањето : INT / EXT за опција...

2018 нов високо-чувствителен 8,2 Mhz eas rf Label deactivator +1000 броя меки етикети

BGN 62.40

2018 Нов висока чувствителност 8.2 MHz еас rf етикета deactivator +1000 компјутери мека labelsЕАС Deacativator : 1.Дигитални и микропроцесори технологија.2.Може да се работи со ПОС.3.Етикетидоблиску известување.4.Големина : 24*24cm5.Лесен за инсталација и опера.Спецификации : Модел Работа Фреквенција 8.2 MHz Скенирање Фреквенција 7.5 MHz–9.0 MHz Декодирање висина 25cm 30cm потрошувачка на Енергија ≤5 W Отворање Димензија 22.5*22.5 cm Димензии на таблата 24*24cm Скенирање Фреквенција 7.5 MHz~9.0 MHzКарактеристики : 1...

2 бр. / лот PB-403R 868 Mhz безжична ключодържател дистанционно управление за TCP IP GSM аларма ST-VGT, ST-IIIB, ST-V FC-300, ST-III

33.09 -21 % BGN 26.00

PB403 R Безжична Keychain Далечински Управувач Рака / Разоружа / Дом на Арм / СОС функција за Фокусирање GSM PSTN Антикрадец Безбедност Аларм СистемВовед : Овој интелигентен далечинскиот управувач се користи за рака / разоружа аларм систем, исто така, има итен копчето, и може да се контролира нашите безжични електронски switch.Функција : 1.6 независна функција копчиња2.Код : 28 малку ID, 8битна Функција за заклучување, 36 малку Датум кодот3.Со итни копчето и контрола на безжични електронски префрлување функција4.Висока сензитивност во рамките на 100 метри опсег5.Исклучителна иконата за копче дизајн лесно за крајниот корисник операција6.Ниска потрошувачка за пренесување / индикација за излезниот сигнал се видливи7.Научни адреса код со милиони комбинација, кои ќе им овозможат на сите безжичен далечински контролер да се ексклузивни еден, без нашите дозволи тоа, невозможно е да се копира нашата безжични производи8.Вграденво 2 парчиња CR2032 3.0 V Литиум Батерија9.Безжична емитуваат фреквенција е 868 MHz (LED светло за блиц)10.Работен напон е 5.8 V ~ 7 V11.Работна температура е 10 ~ 50 o C12.Димензија е 73x35x14mm / сива бојаПакет Содржина : 2 парчиња 868mhz Безжичен Далечински Контролер(CR2032 Литиум Батерија вклучени)Внимание : Овој безжичен далечински управувач е само сигурно compatiable со нашите одредени алармни системи како што е подолу, ве молиме размислете за тоа пред да го купат или да контактирате со нас за детали...

40mm 8.2 MHz RF EAS Система Sticker Printable Blank Sticker For 1000piece/roll

64.00 -11 % BGN 57.00

Име : електронски член надзор ознака (ЕАС)Најчесто се користат за спецификации (MD x ТД) : 40 (mm)Подлога : 20 micron полиетиленИндукција зона : 50 micron алуминиумCapacitance : 20 micron алуминиумМаксимална дебелина : 200 micronВискозитет : thermosolРок на траење од 2 години : 10 до 25 целзиусови степени (од 50 до 70 целзиусови степени), умерена до 65% 35%Работна температура : минус 40 до 60 целзиусови степени (минус 40 до 140 степени целзиусови степени)Користете температура : 0 целзиусови степени (32 целзиусови степени) погореЕлектрични перформанси : СтандардРезонанца фреквенција : 8.2 MHz (+ 4%)Ефективна сигнал опсег : повеќе од 80120 cmКвалитетот фактор П вредност е поголема или еднаква на 65 (големина : 4*4cm, R4cm) големината, висок П вредност повисока, уреди со покажувач на опсег е широк, напротив П вредност помали, уреди со покажувач на опсег е тесен.Degaussing поле : 0.6 A / m 0.9 A / mРаботното растојание : до 1,2 метри (4.92 нозе) во вратата.Стандард пакување : етикета со лицето нагореКоличина : 1000 / волумен

(10 двойки) 23*22 мм кафяв цвят кабелна рамката на прозорец превключвател на домашни алармени системи магнитен сензор N. C релеен изход

31.98 -6 % BGN 30.00

Тип на прекинувач : NC(нормално блиску тип), коло е поврзан кога е магнет во близина на прекинувачот.Полињата за префрлање е електрични префрлете се управувани од страна на применуваат магнетно поле.Дизајниран за употреба со алармни системи...

Висока производителност Произведено в Япония с зондирующей камера слушалки литиева батерия дълъг живот led сигнал на датчика за движение, безжични алармени

23.31 -6 % BGN 22.00

Високи Перформанси Направени во Јапонија со Љубопитство Камера Слушалки Литиум Батерија Долг Живот ЛЕР Сигнал Сензор за Движење Безжична Аларм Карактеристики : ● Повеќе начини да се открие скриени леќа ● Може да се открие безжична камера преку безжична фреквенција откривање ●Тоа е тешко да се открие различни снимки со голо око, Откривање фреквентен опсег може да стигне до 1 MHz6.5 GHz ● за да Може ефективно да се открие кабел за безжична камера ● Безжична откривање повеќе го поттикнува : глас го поттикнува, вибрации сигнали, LED индикатор ● Слушалки може да биде поврзан и откриен во повеќе тајни начин ●Безжична индикаторот за јачина на сигналот, брзо позиционирање сигнал извор ● Откривање на осетливост може да се прилагоди ● Вграден литиум батерија...

5 бр. / лот вратата сензор MD-215R Mini Door Switch Door Window Детектор за Meian Home Alarm System FC-300, ST-IIIB, ST-V-ST-IV, ST-VGT

BGN 72.00

MD215 R Безжична Врата, Прозорец Магнетни Контакт Врата, Прозорец Сензор w CR2032 Батеријата за Meian STIIIB,STV,STIV,STVGTВовед : MD215 R е целосно под надзор на мини стил магнетни контакт предавателот, тоа карактеристики вратата прозорецот се затвори отвори инстант аларм функции...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.