• Новинка
LED Car Super Bright R3 80W 9600LM лампа фарове H7, H1 H3 H4 H11 9005 9006 Auto размерът на фаровете фарове за мъгла DRL автомобилно осветление

LED Car Super Bright R3 80W 9600LM лампа фарове H7, H1 H3 H4 H11 9005 9006 Auto размерът на фаровете фарове за мъгла DRL автомобилно осветление

резултат:
BGN 67.20
BGN 56.00 -17 %

Брой продукти
Налично


LED Автомобил Супер Светло Р3 80 W 9600 LM Автомобил Светла Сијалица H7 H1 H3 H4 H11 9005 9006 Авто Пред Headlamp Магла светлина светилки drl Автомобил Осветлување
Супер Светло 9600 LM Автомобил LED Светлата Комплет XHP-50 40 W 4800 LM Сијалица H1 H3 H4 H7 H11 H13 9005 9006 9012 9004 9007 Нема Фан IP68
LED светлата грло : H1 H3 H4 H7 H11 H13 9005 9006 9012 9004 9007
Употреба : Автомобил светла, Светло за Магла
ТОП 3 ДОБРИТЕ :
- Супер светло 9600lm моќен излез со ниска потрошувачка на енергија во lm/w
- Мали големината на телото со факултативниот силикон прашина опфаќа посветен на совршен инсталација
- Cutting-edge thermoelectric поделба технологија високо ефикасен систем за ладење
Карактеристики :
- 4800lm вкупно излез (по крушка), 150% посветла од халоген
- 2 x САД XHP-50 LED
- Нема вентилатор
- OK (ок) за употреба во проектори
- Бакар core термална технологија
- 6000 K xenon бела боја температура
- Тековната Нерешено ~2.4 НА @ 12 V
- 9~36 V постојан струја возачот
- 9 V минимум оперативен напон
- Водоотпорен крушка, возач и конектори на ниво на IP68
- Животниот век повеќе од 30.000 часот

Подробности

Тип Гнездо:
H8, H9, H1, H11, H3, H7, 9004 / HB1 Hi / Lo, 9007 / HB5 Hi / Lo, 9005 / HB3, H4 / 9003 / HB2 Hi/ Lo, 9006 / HB4, H13
Тип Елемент:
Източник На Светлина
Мощност:
80W,40W for each bulbs
Цветна Температура:
6000К
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Марка На Автомобила:
Универсално Използване
търговска марка:
ТЕНДЕНЦИИ MIXC
Напрежение:
12V
Модел автомобил:
универсален за всички автомобили
Тип На Лъча Led:
Наводнения
Вид Монтаж На Чип:
СДС
автомобилна led фаровете:
Супер Сид H1/H3 / H4 / H7/H11/H13/9005/9006/9004/9007/9012
Напрежение на тока топки фарове h7 Led:
9-32В, 12V-24V
Люмены led фарове h7:
9600LM, 4800lm за всеки лампи
led фар h7:
Меден колан wist охлаждане
Производител На Led Чипове:
Кри

Избор на купувачи

1156 BAU15S 42 SMD Pure White Parking py21w LED автомобилни лампи, лампа, автоматично мигач външни светлини за автомобил 12V източник на светлина

BGN 3.65

1156 BAU15 S 42 SMD Чиста Бела Паркинг py21w ДОВЕДОА Автомобил Светилки Светилка Авто Пак Сигнал Надворешни Светла Автомобил Извор на Светлина 12 VПакет содржи : 1 × КОМПЈУТЕРИ LED сијалица 100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, лесен за употреба Побрзо вклучување / исклучување на времето за одговор Долг живот време, ниска потрошувачка на енергија и супер светол Нови LED (Емитуваат Светлина Диоди) технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%...

1 бр. лявата страна на задната броня рефлектор на светлината 33555-SWA-013 за Honda CRV 2007-2009

25.58 -10 % BGN 23.00

1 Pcs Левата Страна Задниот браник Рефлектор светлина 33555SWA013 За Хонда CRV 20072009Одговара За Хонда CRV 20072009ОЕМ : L : 33555SWA013Тоа е нов производ,ОЕМ замена за вашиот автомобил!Пакет : 1pc во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

2x MAXGTRS High Power S25 1157 P21/5W BAY15D Auto Car Led Light Brake Tail Turn Signal Light Stop Bulb халогенна лампа топла бяла светлина

22.98 -35 % BGN 15.00

2x MAXGTRS S25 1157 BAY15 D P21 / 5 W Автомобил Led Светло 21 Smd 2835 Кочница Опашка се Претвори Сигнал Светлина Запре Сијалица Халоген Светилка Топло Бела Lumens : 840 LMРаботеше во 10 W излез со макс 21 W капацитет3 PC ЛЕР висока моќност LED ЧИП на врвот18pcs ЛЕР висока моќност LED ЧИП на странаНапон : DC1224 VЗрак Агол : 360 СтепениСите Алуминиумска конструкцијаЗамена за акции излез халоген светилкиЕдноставна installtation(Без Модификација е потребно)животен Век : 20000 часAnswer : ___________________________ Note : со Оглед на LED светилки имаат пониски wattage од акции 55 W халоген светилки, затоа кога инсталирање на некои понови возила, можеби ќе треба да додадете оптоварување отпорници или специјални жици се подигнат за да се обезбеди правилно функционирање...

Двете страни 12V 24 LED Light Work Bar Car Roof Спешно Strobe Мигащи Light Rescue Auto Vehicle Amber Police Warning Светлини

BGN 207.44

180 W Супер Светло Автомобил, Кров Led Strobe Светла Бар амбулантни возила Оган Камиони сопирачките, 12 V / 24 V 24inch Црвени, Сини Led Полицијата СветлаКарактеристики : * Повеќе трепка режими...

CNLight, автоаксесоари, HID лампа, ксенонови фарове, D2H H1 H3, H7 H8 H9 H11 9005 9006,4300 K 6000K 8000K 10000K;35W 12V

16.00 -6 % BGN 15.00

CNLight,автомобил додатоци,35 W 12 V;КРИЕШЕ Крушка,xenon крушка,D2 H H1 H3 H7 H8 H9 H11 9005 9006,4300 К 6000 K 8000 K 10000 KДраги мои пријателВи благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!со почитКрило Вера

1 бр. задни високо монтирани стоп-сигнал стоп-сигнал 8334a113 за Mitsubishi Outlander 2013-

73.58 -9 % BGN 67.00

1 Pcs Задните Висока Монтирани Запре Кочница Светилка Светлина За Мицубиши Outlander 20132016ОДГОВАРА За Мицубиши Outlander 20132016ОЕМ : 8334 A113ОЕМ Замена за вашиот автомобил!!Пакет : 1pc во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

6SMD 5050 C10W SV8. 5 led лампи Cool White High Power 41 mm Car Interior Светлини Смяна на крушка DC 12V аксесоари за автомобили

5.26 -5 % BGN 5.00

6 SMD 5050 C10 W SV8.5 LED Светилки Кул Бело Висока Моќност 41mm Автомобил Внатрешни Светла Замена на Сијалица DC 12 V Автомобил ДодатоциСпецификации : Боја : БелаСијалица, Големина : Должина : 41mm, Ширина : 8.5 mm,Висина:8.5 mmВграденво Коло за 12 V DC МоќностСекоја сијалица содржи 6pcs Ултра Бела 5050 SMD LEDСекоја сијалица содржи Топлина Мијалник за да се спречи ПрегреатFestoon 31mm35mm : 3021, 3022, 3175, 6428, 6430, 6461, DE3021, DE3022, DE3175Festoon 36mm39mm : 3423, 3425, 6411, 6418, 6423, 6461, DE3425Festoon 40mm44mm : 211, 2112, 212, 2122, 2142, 569, 578, 6413, 6429, 12844, DE4410Инсталација : Лесна инсталација, само plug& play...

2 капсули LED T10 W5W Canbus ODB Sans Erreurs 57 SMD 4014 Lampes Veuilleuses LED voiture де Blanche 6000K pour Eclairage Int

22.40 -20 % BGN 18.00

2 Прокаин LED T10 W5 W CanbODB Sans Erreurs 57 SMD 4014 Lampes Veuilleuses LED Voiture Blanche Xenon 6000 K се прелива Eclairage Int Описи du produit Quantité : 2CaractéristiquesВерзија : T10 W5 WDe Couleur lumière : блан froid (6000 K)Напон : DC 9 V24 VL'espérance de vie jusqu'à 50.000 heuresДимензии : 35mm x 10 mm y compris ла базаТип де LED : 57 x SMD LED 4014Consommation : environ 1,5 w par lampe LEDАгол де визија : 360 degrésContenu du paquet2 x LED Прокаин T101.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас...

Супер ярък 10шт T4. 7 колата COB LED 1 SMD таблото намотка електрически крушки 12V предупредителен индикатор за вътрешната светлина на Нео Клин

BGN 5.28

Карактеристики : Модел : T4.7Боја : ладна бела, сина, црвена, жолта, зелена(опција)Големина : 12 * 11mmТежина : 0.51 gИзвор на светлина : LEDТемпература на бојата : 7000k8000kНапон : 12 VОпис : Најновите производи, широк агол дизајн, кочан светла, униформа светлина дивергенција, широк спектар на зрачење; производи за напон 12 V употреба...

NICECNC мотоциклет H7 Здравейте Лъч Бяла led лампа на светлина лампи за BMW R1200GS R1200R R1200RT F800R R1300R S1000RR K1300GT K1300S

BGN 28.11

Објектот СпецификитеОперативен Температура : 40~80 степенТемпература на бојата : 6500 K Чиста БелаЖивотниот Век : Над 100,000 ЧасаРаботен Напон : DC 936 V (Одговара : 1224 V Возила)1500 LM / Полнење;750 LM / Сијалица80 W / Пар;40 W / СијалицаFitment : За BMW / Висока Зрачна F800 R 2010HP Megamoto 2010HP Спорт 2010K1300 GT 2010K1300 S 2010R1200 GS 20052010R1200 R 2010R1300 R 2010S1000 RR 2010Известување1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

1 бр. лява страна на колата, огледалото за обратно виждане светлина ABS автомобили преден мигач лампа за Ford F150 Долната конфигурация

153.58 -9 % BGN 140.00

1 Pcs Левата Страна Автомобил Rearview Огледало Светлина ABS Автомобили Пред се Претвори Јачина на Светилка За на Ford F150 Пониски КонфигурацијаОДГОВАРА За Ford F150 Пониски КонфигурацијаОЕМ Замена за вашиот автомобил!!Пакет : 1pc во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

2 елемента автомобилни и мотоциклетни светлини LED H4 9003 H7 H8 H9 H11 H13 9012 H15 55W лампа 10400LM авточасти лампа 5000K 6000K MZ LED чип

108.80 -5 % BGN 103.00

2 ПАРЧИЊА Автомобил и Мотоцикл Светла LED H4 9003 H7 H8 H9 H11 H13 9012 H15 55 W Сијалица 10400 LM Авто делови Светилка 5000 K 6000 K MZ LED ЧИПИмеLed СветлатаМоќност55 W / Крушка, 110 W / Set СијалицаРаботен напон1130 VБоја3000 K / 4000 K / 5000 K / 6000 KLumens5200 LmЗрак Агол360 СтепенМатеријалВисока Термичка спроводливост, 6063 алуминиум авионЖивотен векПовеќе Од 40000hoursГаранција1 Година ГаранцијаУпотребаго Замени оригиналниот пред халоген светлатаЕден Сет2 парчиња Led светлата светилки +2 парчиња ВозачиDual Зрак Приклучоци : H4(9003 / HB2 / P43t), H13(9008 / P26.4 T), 9004(HB1), 9007(HB5), H15(Висок Грав Плус светилки drl) на Еден Зрак Приклучоци : H7(PX26d), H11(H8 / H8 B / H9 / H9 B / H11 B / H16 JP / PGJ191 / PGJ192 / PGJ195), H16 EU(5201 / 5202 / 9009 / 2504 / PS24 W / PSX24 W), 9005(HB3 / H10 / 9140 / 9145 / 9155 / PY20d), 9006(HB4), 9012(HIR2), D Серија (D1 C / D1 R / D1 S / D2 C / D2 R / D2 S / D2 H / D3 C / D3 R / D3 S / D4 R / D4 S) Напомена : *H16 JP Користи за Јапонски / корејски Автомобил Серија *H16 EU Користи за Европски / Американски Автомобил Серија Боја Температура : 3000 K(жолт), 4000 K(топло бела), 5000 K(бела), 6000 K(ладно бела)IP68 : Answer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете го контактот на вашата љубов возило без разлика дали тоа ќе се вклопи во тоа...

1 бр. лявата страна Червена задна броня рефлектор на светлината, задни противотуманный фенер 6314 7314 883 за серия BMW X1 E84 2013-2014

55.98 -9 % BGN 51.00

1 Pcs Левата Страна Црвено Задниот Браник Рефлектор Светлина Опашка Магла Светилка 6314 7314 883 За BMW X1 Серија E84 20132014 годинаОдговара За BMW X1 Серија E84 20132014 годинаОЕМ Замена за вашиот автомобил!!ОЕМ : L 6314 7314 883Пакет : 1pc во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

Автоаксесоари за голф 7 LED светлини ксеноновый проектор 2017 2018 Plug and Play Design

872.00 -5 % BGN 828.00

Автомобил Додатоци за ГОЛФ 7 LED Светлата Xenon Проектор 2017 2018 Plug and Play Дизајнpls пратете ми порака со вашиот автомобил режим и годината пред васнаправи целОпис На Производот : 1.Боја на домување : Црна2.Надградите вашиот возило со racing изглед.3...

5 x 7 правоъгълни led светлини 6x7 см led фарове на камион водоустойчив led светлини за Jeep Wrangler YJ Cherokee XJ Trucks

174.40 -15 % BGN 148.00

5" x 7" Правоаголни LED Headlamp 6x7 ИНЧЕН LED Камион светлата Водоотпорен led светла за Jeep Wrangler YJ Cherokee XJ Камиони Нов Плоштад Пар 6x7 инчен led фарови H4 Светлина за Jeep Wrangler XJ YJ Светлата Спецификации : LED Моќност : 40 W 7 inch Voltage : 1030 V DC Гаранција : 1 година Леќа Материјал : Polycarbonat (PC) Домување Материјал : УмреФрлија Aluminu Монтажа : Заменува H6014 / H6052 / H6054 / 6054 7x6 Запечатени Зрак Headligh Конектор : H4 Влез : DC 1030v Lumens : 2500lm Осветлување Боја : 6000 K (Бела) Векот на траење : До 50.000 Часа Домување : Црна Diecast алуминиум Водоотпорен : IP67 Апликации : се Вклопи во било автомобил или камион дека има 7x6 инчен инчен Фарови...

Osmrk LED DRL дневни ходова светлина + окото на Ангела + обектив проектор + противотуманная фаровете + жълт мигач за Chevrolet trax tracker

280.00 -5 % BGN 266.00

Пакет Се Вклучени : 2x Проектор Леќа (E13 сертификација)2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа)2x Магла Светлина (55w H3 Халоген Светилки Преинсталиран)2x КОЧАН Ангел Очи (Собраа)2x КОЧАН Инвертери2x светилки drl со помош на сигналиеден светилки drl со помош на сигнали контролерКонекција КаблиБЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

2008~2012 Peugeo 307 противотуманная на прожекторите, без кораб! 307 светлината на прожекторите,206 207 308 3008 408 4008 508 Raid RCZ, партньор;307 дневната лампа

152.00 -5 % BGN 144.00

2008~2012 Peugeo 307 магла светлина,Слободен брод!307 светлата,206 207 308 3008 408 4008 508 Рација RCZ,Партнер;307 ден светилкаДраги мои пријателВи благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!со почитКрило Вера

Оформление на автомобила рамка адаптер модул комплект само скоба за употреба за VW volkswagen Magotan Passat Hella 3 5 G3 G5 Q5 обектива на проектора

40.00 -10 % BGN 36.00

Автомобил Стил рамка адаптер модул поставите DIY Заградата Држачот за "ФОЛКСВАГЕН" фолксваген Magotan Passat Hella 3 5 G3 G5 П5 Проектор леќа ПоддршкаПакет содржина : 1...

1 бр. дясна страна нов прозрачен обектив противотуманная фаровете противотуманная фаровете и предната броня светлини за Honda civic 2014-2015

60.78 -10 % BGN 55.00

1 Pcs Десната Страна НОВ Јасно Леќа Магла Светилка Магла Светлина Предниот Браник Возење Светилка За Хонда граѓански 20142015Одговара За Хонда граѓански 20142015Без сијалица!Тоа е нова,ОЕМ Замена за вашиот автомобил!Пакет : 1pc во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

2pcs White 1157 BAY15D Car Reverse Light 21 / 5W Car Backup Stop, Brake Tail License Plate Light Bulb Auto Interior Dome Map Lamp

2.85 -30 % BGN 2.00

AT0020407Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетНајдобро се користи за Backup, Обратно, Внатрешни работи Купола, Висока Планината Запре, Насочен Сигнал, Пред Задната Страна Маркер, Табличка, МАПА, Опашка, Стоп, Trunk / Карго Светлина, Паркинг Светлина, Агол, Светлина, итнЧеста употреба за Автомобил, Камион, Мотор, Брод, RV, Приколка, итнКонектор Тип : 1157 BAY15 D 21 / 5 WНапон : DC 12 VМоќност : 5 WМатеријал : Пластични Двојно Оптоварување Со ВжареноЛен материјал : СтаклоСветла боја : БелаПакет се вклучени : 2 парчиња x Кочница Опашка СветлинаЗабелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

За BMW X5 e70 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ксенонови фарове, отлична ултра ярки светлини smd led Angel Eyes kit

BGN 74.69

За БМВ Х5 e70 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Xenon светлата Одлична Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет Нова светла за фарови, " Ангелски Очи ",кои ќе бидат видливи дури и кога ксенон...

1 брой led стоп светлина високо разположена монтирани задни стоп-сигнал за Mercedes Benz C-Class W203 2000-2007

95.98 -8 % BGN 88.00

1 Парче LED Стоп Светилка со Висока Положба монтирани Задна Кочница Светлина за Мерцедес Benz CКласа W203 20002007ОЕМ Дел Број : 2038200156 2038201456Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.