• Новинка
2 елемента 7030 водоустойчив оформление на автомобила SMD дневен ходова светлина 14 светодиода автомобил DRL led лента дневна светлина

2 елемента 7030 водоустойчив оформление на автомобила SMD дневен ходова светлина 14 светодиода автомобил DRL led лента дневна светлина

резултат:
BGN 14.86
BGN 11.00 -26 %

Брой продукти
Налично


Функција :
Висока моќност LED дневни работи светла(светилки drl),полн алуминиумски домување за ладење доволно Елаборат дизајн, добра структура, 100% водоотпорни , лесно за инсталација, заштеда на енергија Стаклена Леќа за подобро светла транспарентност и добро светло слика,отпорност на триење Подобрување на осветлувањето во врнежлив и магла дена за да се избегне сообраќајната незгода,
Спецификација : Точка Име : LED Дневни водење на светлината LED Type : 7030 LED Количина на LED : 14 Led диоди Напон : DC 12 V Работата Време : 50.000 часови Функција : Водоотпорен Домување : Алуминиум Домување Инсталација : Ставете фиксација Големина : Како што е прикажано на сликата светла Боја : Бела, Сина, Кристално Синото Жици Метод : Црвена позитивни,Црна до негативни
Пакет : 2 x Автомобил Дење работи светла 14smd-7030
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Време На Испорака :
Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем.Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение.

Подробности

Името На Модела:
11254-
Вид На Материала:
Алуминиев Корпус
търговска марка:
Липи
Тип Елемент:
Дневна Светлина
Тегло На Продукта:
68g
специални характеристики:
Водоустойчив
Модел На Audi:
Q7
Сертифициране На Входящи Тестове:
CE
Q7-Година:
2015
За Марки Автомобили / Модели:
Ауди
Напрежение:
12V

Избор на купувачи

2008~2012 Peugeo 307 противотуманная на прожекторите, без кораб! 307 светлината на прожекторите,206 207 308 3008 408 4008 508 Raid RCZ, партньор;307 дневната лампа

152.00 -5 % BGN 144.00

2008~2012 Peugeo 307 магла светлина,Слободен брод!307 светлата,206 207 308 3008 408 4008 508 Рација RCZ,Партнер;307 ден светилкаДраги мои пријателВи благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!со почитКрило Вера

Cawanerl 2 X оформление на автомобила фарове за мъгла, led дневни светлини 12V DC за Nissan Qashqai / Qashqai +2 (J10, JJ10) въз основа на 2007-2012

BGN 59.98

Функција : 100% Сосема НовСуперсветли LED СветлоВодоотпорен, dustproof, и Shockproof,Долг Животен Век.Во текот температура автоматска заштита на функцијаЛесен за ИнсталацијаВисока Моќност ПРЕДВОДЕНА за 12 V автомобили.Ниска потрошувачка на енергија.Производителот Дел Број : 2615589927, 2615089927Осветленост Дел Број : NI2592117, NI2593117Спецификации : LED кол : 18 / Пар 9 / ПарчеБоја На Располагање : Бела, Портокалова, СинаНапон : 12 VМатеријал : Пластични Домување + Стаклениот КапакАпликација : Автомобил Магла Светлина , Дење Работи Светлина / светилки drlОбјектот се вклопи следниве автомобил модел : За Nissan Qashqai / Qashqai +2 (J10, JJ10) 2007 2008 2009 2010 2011 2012Топло Совети : 1.Бидејќи автомобил rote е спротивна во некои земји,кога тоа се случува,на сијалицата не може да светне,треба да се отвори ротирачки приклучок,како и размена на позитивни и негативни жица.2.Ако приклучокот не одговара на вашиот автомобил,може да се отвори ротирачки приклучокот, употреба на жици се поврзете на автомобил на оригиналните приклучок директно.3.Ако светлината не може да работи нормално, ве молиме контактирајте со нас прво,и не се отвори спорот,ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни, ви Благодариме !3.Пред да нарачате, ве молиме погледнете го следново автомобил модел внимателно, и да се утврди дали објектот да се вклопи во вашиот автомобил.4...

2 елемента T10 W5W 168 194 12V 24V 6500K Blanc Pur LED Ampoule de voiture де 36X3014SMD усилвател lumiere LED blanche pour voiture де signal

32.00 -19 % BGN 26.00

T10 W5 W 168 194 12 V 24 V 6500 K Блан Пур ПРЕДВОДЕНА од Ампулата де Voiture 36 X3014 SMD (Пакување од 2) Описите du produit Couleur : 36 X3014Answer : ___________________________ Note : Ние само понудата на квалификувани производ...

Osmrk LED DRL дневни ходова светлина + окото на Ангела + обектив проектор + противотуманная фаровете + жълт мигач за Chevrolet trax tracker

280.00 -5 % BGN 266.00

Пакет Се Вклучени : 2x Проектор Леќа (E13 сертификација)2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа)2x Магла Светлина (55w H3 Халоген Светилки Преинсталиран)2x КОЧАН Ангел Очи (Собраа)2x КОЧАН Инвертери2x светилки drl со помош на сигналиеден светилки drl со помош на сигнали контролерКонекција КаблиБЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

1 чифт H1 12v 55W халогенна автомобилна крушка светлина на фаровете на автомобила 55W лампа auto крушка противотуманная фаровете 3000K жълто стъкло оформление на автомобила

3.18 -6 % BGN 3.00

1pair 12v H1 55 W Автомобил Халоген Сијалица Светлина Автомобил Светла 55 W Сијалица Авто Сијалица Магла Светилка 3000 K Жолта Стакло Автомобил СтилНа халоген светилка може да се управува на повисока температура отколку на стандардниот гасисполнет светилка на слични моќ на работа и живот,производство на светлина на повисоко прозрачна ефикасност и температура на бојата.Се користи во речиси било апликација, вклучително и во многу автомобили, брод и уредување светла, и така натаму,Со оглед на природата на предметот се нуди може да се вклопат голем избор на различни функции, ве молиме бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на сијалица.Карактеристики : 100% сосема нов, Супер светло.Сијалица Тип : Халоген СветилкаСветлината боја : БелаПриклучок Тип : H1Напон : 12 V самоМоќност : 55 WТемпература на бојата : 3000 KВкупна Висина : 55ммПакетот Вклучува : 2 парчиња × H1 55 W халоген сијалица1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2...

CNLight, автоаксесоари, HID лампа, ксенонови фарове, D2H H1 H3, H7 H8 H9 H11 9005 9006,4300 K 6000K 8000K 10000K;35W 12V

16.00 -6 % BGN 15.00

CNLight,автомобил додатоци,35 W 12 V;КРИЕШЕ Крушка,xenon крушка,D2 H H1 H3 H7 H8 H9 H11 9005 9006,4300 К 6000 K 8000 K 10000 KДраги мои пријателВи благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!со почитКрило Вера

Двете страни 12V 24 LED Light Work Bar Car Roof Спешно Strobe Мигащи Light Rescue Auto Vehicle Amber Police Warning Светлини

BGN 207.44

180 W Супер Светло Автомобил, Кров Led Strobe Светла Бар амбулантни возила Оган Камиони сопирачките, 12 V / 24 V 24inch Црвени, Сини Led Полицијата СветлаКарактеристики : * Повеќе трепка режими...

5 x 7 правоъгълни led светлини 6x7 см led фарове на камион водоустойчив led светлини за Jeep Wrangler YJ Cherokee XJ Trucks

174.40 -15 % BGN 148.00

5" x 7" Правоаголни LED Headlamp 6x7 ИНЧЕН LED Камион светлата Водоотпорен led светла за Jeep Wrangler YJ Cherokee XJ Камиони Нов Плоштад Пар 6x7 инчен led фарови H4 Светлина за Jeep Wrangler XJ YJ Светлата Спецификации : LED Моќност : 40 W 7 inch Voltage : 1030 V DC Гаранција : 1 година Леќа Материјал : Polycarbonat (PC) Домување Материјал : УмреФрлија Aluminu Монтажа : Заменува H6014 / H6052 / H6054 / 6054 7x6 Запечатени Зрак Headligh Конектор : H4 Влез : DC 1030v Lumens : 2500lm Осветлување Боја : 6000 K (Бела) Векот на траење : До 50.000 Часа Домување : Црна Diecast алуминиум Водоотпорен : IP67 Апликации : се Вклопи во било автомобил или камион дека има 7x6 инчен инчен Фарови...

JSTOP ATS CTS H11 автомобилни led фарове за мъгла лампи 12VAC автомобилни фарове за мъгла H11 бяло 6000 До canbus led външни светлини H11, фарове за мъгла

20.29 -26 % BGN 15.00

Производ модел : JSH116 COBLED Type : КОЧАНLED П'ty : 6 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : Чиста белаПриклучок тип : H11Напон : 1224 Vwattage : 5 W CanbusТемпература на бојата : 60006500 KПрозрачна флукс : 500 550 LMЖивотниот век : 50000 часаATS CTS H11 автомобил led магла светилки 12 VAC Автомобилот Автомобил led H11 магла светлина бела 6000 K canbled Надворешни Светла H11 за магла* Ви се одговори на вашата порака или email во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време)...

2X super bright 3570 Led проектор обектив P13W SH23W PSX26W DRL автоматично фарове за мъгла Canbus автомобил дневен ходова светлина 12V / 24v Бял

34.64 -31 % BGN 24.00

2 X Супер Светло 3570 Led Проектор Леќа P13 W SH23 W PSX26 W светилки drl Авто Магла CanbАвтомобил Дење Работи Светлина 12 V / 24v БелаLED Чип : 3570 Чип Led Моќ : 72 W 2018 најновата LED Чипови Напон : DC1224 V Лумен:900 LM Текст Тековната:0.9 НА (CANBUS)Сите Алуминиумска конструкцијаЗамена за акции излез халоген светилкиЕдноставна installtation(Без Модификација е потребно)животен Век : 20000 часAnswer : ___________________________ Note : со Оглед на LED светилки имаат пониски wattage од акции 55 W халоген светилки, затоа кога инсталирање на некои понови возила, можеби ќе треба да додадете оптоварување отпорници или специјални жици се подигнат за да се обезбеди правилно функционирање...

1 бр LH лявата страна на прозрачна леща предна броня противотуманная фаровете лампа без крушка с нажежаема жичка за Honda Accord Crosstour 2010

73.58 -5 % BGN 70.00

1 КОМПЈУТЕР LH Левата страна јасно леќа предниот браник магла светлина светилка без сијалица за Хонда Спогодба Crosstour 2010Тоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил.Пред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

Tcart за Infiniti FX37 FX50 2011 мигачи 60 W 7440 WY21W Бял LED DRL дневни светлини, мигачи всичко в едно

84.93 -36 % BGN 54.00

Купувачот Мора Да Го ПрочитатеЗдраво пријател,Ви благодариме за вашата цел во нашата продавница.пред донесувањето на купувачите,ве молиме comfirm вашиот turnlight штекер .По нарачка на овој производ, ве молиме, имајте предвид надолувашиот автомобил е која година, пак сигнал светлина mdoel на вашиот автомобил.Ние треба да го потврди уште еден пат ,ако вашиот автомобил може да се вклопи во нашиот производ .Ви благодариме што Ова е за 7440 / T20 / WY21 W socketНезависно истражување и развој производство1.Ние ги користиме COBchips, Тоа е 30w / еез...

Висока яркост преустройство на хидроизолация с висока мощност двойна лента се превръща в дневната ходова фенер COB в гъвкава

BGN 13.49

Име : кочан ден светла, флексибилни висока моќностШколка во боја : црна школкаМатеријал : увезени висока осветленост КОЧАН плоча, со карактеристики на изолација, заштита на животната средина, водоотпорен и така натамуОдредување на метод : дење работи светилка е опремен со двострано лепливи ленти, заедно со пакетот, и свртени ќе се исчистат пред да pasting...

фабрика vland за Mitsubishi 2013 2014 2015 за pajero sport DRL led дневни ходова светлина с въртящи се светлини

168.00 -5 % BGN 160.00

Бесплатен превозот vland фабрика За Mitsubishis 2013 2014 2015 pajero sport led светилки drl дење работи светлина со помош на светлаpls пратете ми порака со вашиот автомобил режим и годината пред васнаправи целОпис На Производот : 1.Боја на домување : црна2.Надградите вашиот возило со racing изглед.3...

D2 D2S адаптер D2R D2C HID теглене на кабели усилвател адаптер конвертор тел D2S кабел конектор конектори D2S база

9.60 -17 % BGN 8.00

Спецификации : 1 Напон : DC12 V 2 Моќност : 35 W 3 Пријава : Сите D2 S / D2 S / D2 R hid xenon светилки 4 Маска материјал : Гума 5 Работна температура : 60~+180'C 6...

2 елемента H1 55 W халогенна лампа светлина 3000K 12V жълто стъкло автомобили на прожекторите 55 Ватова крушка авто ксенонова светлина противотуманная фаровете оформлени?

3.01 -34 % BGN 2.00

2 парчиња H1 55 W Халоген Сијалица Светлина 12 V 3000 K Жолта Стакло Автомобил Светла 55 W Сијалица Авто Светлина XENON Магла Светилка Автомобил СтилНа халоген светилка може да се управува на повисока температура отколку на стандардниот гасисполнет светилка на слични моќ на работа и живот,производство на светлина на повисоко прозрачна ефикасност и температура на бојата.Се користи во речиси било апликација, вклучително и во многу автомобили, брод и уредување светла, и така натаму,Со оглед на природата на предметот се нуди може да се вклопат голем избор на различни функции, ве молиме бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на сијалица.Карактеристики : 100% сосема нов, Супер светло.Сијалица Тип : Халоген СветилкаСветлината боја : БелаПриклучок Тип : H1Напон : 12 V самоМоќност : 55 WТемпература на бојата : 3000 KВкупна Висина : 55ммПакетот Вклучува : 2 парчиња × H1 55 W халоген сијалица1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2...

Оформление на автомобила главоболие фенер за Chevrolet Cruze фарове Cruze LED фарове Revo LED DRL H7 D2H Hid опция Angel Eye Bi ксеноновый Лъч

996.00 -17 % BGN 827.00

Детали за производот : Раководител Светилка за Chevrolet Cruzez Фарови Cruze LED Светлата Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со контролна Единица се Состои ( 2 баласт + 2 xenon светилка) на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми...

1156 BAU15S 42 SMD Pure White Parking py21w LED автомобилни лампи, лампа, автоматично мигач външни светлини за автомобил 12V източник на светлина

BGN 3.65

1156 BAU15 S 42 SMD Чиста Бела Паркинг py21w ДОВЕДОА Автомобил Светилки Светилка Авто Пак Сигнал Надворешни Светла Автомобил Извор на Светлина 12 VПакет содржи : 1 × КОМПЈУТЕРИ LED сијалица 100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, лесен за употреба Побрзо вклучување / исклучување на времето за одговор Долг живот време, ниска потрошувачка на енергија и супер светол Нови LED (Емитуваат Светлина Диоди) технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%...

Автоаксесоари за голф 7 LED светлини ксеноновый проектор 2017 2018 Plug and Play Design

872.00 -5 % BGN 828.00

Автомобил Додатоци за ГОЛФ 7 LED Светлата Xenon Проектор 2017 2018 Plug and Play Дизајнpls пратете ми порака со вашиот автомобил режим и годината пред васнаправи целОпис На Производот : 1.Боја на домување : Црна2.Надградите вашиот возило со racing изглед.3...

JSTOP EX35 FX35 FX37 FX45 FX50 G37 M35 M37 Q50 Q70 QX50 QX70 QX80 1157 12-24V светлини без грешки P21/5W BA15D canbus led спирачна лампа

52.77 -22 % BGN 41.00

Производ модел : JSP21 / 5 W135 SMD4014LED Type : 4014 SMDLED П'ty : 135 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : Бела / црвенаПриклучок тип : 1157 BA15 D BAY15 D P21 / 5 WНапон : 1230 VACwattage : 25 W Canbusвисока Светлина Електрична струја : 1.8 Атемно светло Електрична струја : 0.5 ALumens : 8001000 LMЖивотниот век : 50000 часаJSTOP EX35 FX35 FX37 FX45 FX50 G37 M35 M37 Q50 Q70 QX50 QX70 QX80 1157 1224 V светла Без грешка P21 / 5 W BA15 D canbled светилка Кочница* Ви се одговори на вашата порака или email во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време)...

1 брой led стоп светлина високо разположена монтирани задни стоп-сигнал за Mercedes Benz C-Class W203 2000-2007

95.98 -8 % BGN 88.00

1 Парче LED Стоп Светилка со Висока Положба монтирани Задна Кочница Светлина за Мерцедес Benz CКласа W203 20002007ОЕМ Дел Број : 2038200156 2038201456Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

H4 H7 9012 HIR2 9006 H1 Hi / Lo Beam LED Car Headlight Bulb 60W 8400lm 6000K All in one Car LED Headlight Auto Headlamp авточасти

65.09 -23 % BGN 50.00

H4 H7 9012 HIR2 9006 H1 Hi / Lo Зрак ДОВЕДОА Автомобил Светла Сијалица 60 W 8400lm 6000 K Сите во еден Автомобил LED Светлата Авто Headlamp Авто деловиПриклучок Тип : H4, HiLo Зрак H13, HiLo Зрак H7, Еден Зрак 9005, Еден Зрак 9006, Еден Зрак H11, Еден Зрак Моќност : 60 W / set(30 W / сијалица) Led : За Philips ZES Чип Led диоди Оперативен Напон : DC 932 V(одговара 12 V / 24 V возило) Светлосен Флукс : прибл 8400lm / set(4200lm / сијалица) Боја Температура : Кул Бело 6500 K IP65 вода и прашина печат,360 степени зрак агол Температурата на работа : 4080 степен целзиусови степени Материјал : авијација 6063 алуминиум профил Над 30.000 часа живот време Висока моќност увезени чипови,360 степени зрак нема слепи зона Инженеринг зрак шема се шири мека бела светлина на патот рамномерно, без темно место / магла светлина 6500 K бела светлина се обезбеди најдобри возење визија за да ги видете сите временски патот ситуација јасно на Ситевоедно топлина спроводливост+со голема брзина го исклучите фан систем задржи сијалица во соодветната работна температура Постојан струја, инстант почеток,не коло пречки и електромагнетна радијација двонасочна топлина дисипација канал 1.Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем, 360 степени топлина зрачи 2.Висока брзина на исклучување на вентилаторот(12000 R / Мин),висок проток на Воздух за побрзо ладење стапка Пакет се вклучени : 2x LED Светлата светилки

2 елемента автомобили стайлинг водоустойчива 12V LED COB Auto DRL шофиране дневен ходова фенер фарове за мъгла с ледена светло син

BGN 17.58

Флексибилни КОЧАН LED технологија Долг живот до 50.000 часа Со 3 M лепак, лесна инсталација, без одржување Тип : КОЧАН LED дневни работи светлина дневната светлина Материјал : Алуминиум Легура+КОЧАН Апликација : Strobe светлина, обратен светлина, паркинг светлина, дење работи светлина, од страна на маркерот светлина, позиција светлина, магла светлина, итн...

2 капсули LED T10 W5W Canbus ODB Sans Erreurs 57 SMD 4014 Lampes Veuilleuses LED voiture де Blanche 6000K pour Eclairage Int

22.40 -20 % BGN 18.00

2 Прокаин LED T10 W5 W CanbODB Sans Erreurs 57 SMD 4014 Lampes Veuilleuses LED Voiture Blanche Xenon 6000 K се прелива Eclairage Int Описи du produit Quantité : 2CaractéristiquesВерзија : T10 W5 WDe Couleur lumière : блан froid (6000 K)Напон : DC 9 V24 VL'espérance de vie jusqu'à 50.000 heuresДимензии : 35mm x 10 mm y compris ла базаТип де LED : 57 x SMD LED 4014Consommation : environ 1,5 w par lampe LEDАгол де визија : 360 degrésContenu du paquet2 x LED Прокаин T101.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас...

Atreus 1 двойка автомобили LED задна светлина стоп-сигнали 12V 24V за Jeep Wrangler аксесоари САЩ / ЕС за обратно светлината на сигналната лампа в събирането на

250.88 -30 % BGN 176.00

Atrex Led Taillight Кочница Светлина Обратна Светлина Сигнал Светлина Собранието Интегрирани Чад SAE & Д О Т одобрен За Jeep WranglerЗабелешка : ве молиме кажете ни кој тип што треба...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.