• Новинка
CNLight, автоаксесоари, HID лампа, ксенонови фарове, D2H H1 H3, H7 H8 H9 H11 9005 9006,4300 K 6000K 8000K 10000K;35W 12V

CNLight, автоаксесоари, HID лампа, ксенонови фарове, D2H H1 H3, H7 H8 H9 H11 9005 9006,4300 K 6000K 8000K 10000K;35W 12V

резултат:
BGN 16.00
BGN 15.00 -6 %

Брой продукти
Налично

CNLight,автомобил додатоци,35 W 12 V;КРИЕШЕ Крушка,xenon крушка,D2 H H1 H3 H7 H8 H9 H11 9005 9006,4300 К 6000 K 8000 K 10000 K
Драги мои пријател
Ви благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!
ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!
со почит
Крило Вера

Подробности

Отделят Цвят:
скрити ксенонова лампа
Цветна Температура:
2pcs 12V 35W
Мощност:
H3, H7, H11, H1, 9005, 9006, D2H
Цвят:
4300k, 6000k, 8000k, 10000k, Ballshape HID лампа с нажежаема жичка
търговска марка:
Nobonn
Тупалка-Година:
2013,1997,2011,1996,1991,1993,2008,2002,2012,2000,2010,2004,2001,1995,2015,2006,2007,2005,2009,1994,1990,2014,1999,1992,1998,2003
Вид На Материала:
ABS и al
Името На Модела:
Кола
Диаметъра На Продукта:
15inch
Тегло На Продукта:
1kg
Модел На Toyota:
Размахване
Тип Елемент:
Дневна Светлина
специални характеристики:
Осветление
Напрежение:
12V
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
За Марки Автомобили / Модели:
Тойота

Избор на купувачи

1 бр. дясна страна нов прозрачен обектив противотуманная фаровете противотуманная фаровете и предната броня светлини за Honda civic 2014-2015

60.78 -10 % BGN 55.00

1 Pcs Десната Страна НОВ Јасно Леќа Магла Светилка Магла Светлина Предниот Браник Возење Светилка За Хонда граѓански 20142015Одговара За Хонда граѓански 20142015Без сијалица!Тоа е нова,ОЕМ Замена за вашиот автомобил!Пакет : 1pc во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

LARBLL новата двойка ляв и десен поворотник страничната габаритный фенер светлина за Swift, Grand Vitara Splash SX4 Agila 36410-63J00 36410-51K00

14.38 -3 % BGN 14.00

Состојба : НоваДел број : 3641063 J00, 3641063 J20, 3641063 J21, 3641051 K00,3641063 J01Fitment : за Swift Grand Vitara Поздравниот SX4 Agila APVПакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА Страна Маркер Светилка Светлина

NICECNC мотоциклет H7 Здравейте Лъч Бяла led лампа на светлина лампи за BMW R1200GS R1200R R1200RT F800R R1300R S1000RR K1300GT K1300S

BGN 28.11

Објектот СпецификитеОперативен Температура : 40~80 степенТемпература на бојата : 6500 K Чиста БелаЖивотниот Век : Над 100,000 ЧасаРаботен Напон : DC 936 V (Одговара : 1224 V Возила)1500 LM / Полнење;750 LM / Сијалица80 W / Пар;40 W / СијалицаFitment : За BMW / Висока Зрачна F800 R 2010HP Megamoto 2010HP Спорт 2010K1300 GT 2010K1300 S 2010R1200 GS 20052010R1200 R 2010R1300 R 2010S1000 RR 2010Известување1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

Автоаксесоари за голф 7 LED светлини ксеноновый проектор 2017 2018 Plug and Play Design

872.00 -5 % BGN 828.00

Автомобил Додатоци за ГОЛФ 7 LED Светлата Xenon Проектор 2017 2018 Plug and Play Дизајнpls пратете ми порака со вашиот автомобил режим и годината пред васнаправи целОпис На Производот : 1.Боја на домување : Црна2.Надградите вашиот возило со racing изглед.3...

2 елемента T10 W5W 168 194 12V 24V 6500K Blanc Pur LED Ampoule de voiture де 36X3014SMD усилвател lumiere LED blanche pour voiture де signal

32.00 -19 % BGN 26.00

T10 W5 W 168 194 12 V 24 V 6500 K Блан Пур ПРЕДВОДЕНА од Ампулата де Voiture 36 X3014 SMD (Пакување од 2) Описите du produit Couleur : 36 X3014Answer : ___________________________ Note : Ние само понудата на квалификувани производ...

1 бр. лява страна на колата, огледалото за обратно виждане светлина ABS автомобили преден мигач лампа за Ford F150 Долната конфигурация

153.58 -9 % BGN 140.00

1 Pcs Левата Страна Автомобил Rearview Огледало Светлина ABS Автомобили Пред се Претвори Јачина на Светилка За на Ford F150 Пониски КонфигурацијаОДГОВАРА За Ford F150 Пониски КонфигурацијаОЕМ Замена за вашиот автомобил!!Пакет : 1pc во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

2pcs White 1157 BAY15D Car Reverse Light 21 / 5W Car Backup Stop, Brake Tail License Plate Light Bulb Auto Interior Dome Map Lamp

2.85 -30 % BGN 2.00

AT0020407Спецификација : 100% сосема нов и висок квалитетНајдобро се користи за Backup, Обратно, Внатрешни работи Купола, Висока Планината Запре, Насочен Сигнал, Пред Задната Страна Маркер, Табличка, МАПА, Опашка, Стоп, Trunk / Карго Светлина, Паркинг Светлина, Агол, Светлина, итнЧеста употреба за Автомобил, Камион, Мотор, Брод, RV, Приколка, итнКонектор Тип : 1157 BAY15 D 21 / 5 WНапон : DC 12 VМоќност : 5 WМатеријал : Пластични Двојно Оптоварување Со ВжареноЛен материјал : СтаклоСветла боја : БелаПакет се вклучени : 2 парчиња x Кочница Опашка СветлинаЗабелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.EMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

1156 BAU15S 42 SMD Pure White Parking py21w LED автомобилни лампи, лампа, автоматично мигач външни светлини за автомобил 12V източник на светлина

BGN 3.65

1156 BAU15 S 42 SMD Чиста Бела Паркинг py21w ДОВЕДОА Автомобил Светилки Светилка Авто Пак Сигнал Надворешни Светла Автомобил Извор на Светлина 12 VПакет содржи : 1 × КОМПЈУТЕРИ LED сијалица 100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, лесен за употреба Побрзо вклучување / исклучување на времето за одговор Долг живот време, ниска потрошувачка на енергија и супер светол Нови LED (Емитуваат Светлина Диоди) технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%...

Двете страни 12V 24 LED Light Work Bar Car Roof Спешно Strobe Мигащи Light Rescue Auto Vehicle Amber Police Warning Светлини

BGN 207.44

180 W Супер Светло Автомобил, Кров Led Strobe Светла Бар амбулантни возила Оган Камиони сопирачките, 12 V / 24 V 24inch Црвени, Сини Led Полицијата СветлаКарактеристики : * Повеќе трепка режими...

2x MAXGTRS High Power S25 1157 P21/5W BAY15D Auto Car Led Light Brake Tail Turn Signal Light Stop Bulb халогенна лампа топла бяла светлина

22.98 -35 % BGN 15.00

2x MAXGTRS S25 1157 BAY15 D P21 / 5 W Автомобил Led Светло 21 Smd 2835 Кочница Опашка се Претвори Сигнал Светлина Запре Сијалица Халоген Светилка Топло Бела Lumens : 840 LMРаботеше во 10 W излез со макс 21 W капацитет3 PC ЛЕР висока моќност LED ЧИП на врвот18pcs ЛЕР висока моќност LED ЧИП на странаНапон : DC1224 VЗрак Агол : 360 СтепениСите Алуминиумска конструкцијаЗамена за акции излез халоген светилкиЕдноставна installtation(Без Модификација е потребно)животен Век : 20000 часAnswer : ___________________________ Note : со Оглед на LED светилки имаат пониски wattage од акции 55 W халоген светилки, затоа кога инсталирање на некои понови возила, можеби ќе треба да додадете оптоварување отпорници или специјални жици се подигнат за да се обезбеди правилно функционирање...

Ownsun Brand New актуализирани led дневни светлини DRL с черен капак, фарове за мъгла, фаровете за BMW X6 2011-2012

319.98 -5 % BGN 304.00

Бренд Нови Ажурирани LED Дневни Работи Светла светилки drl Со Црна Foglight Покритие За BMW X6 20112012 Карактеристики : 1.Состојба : 100% сосема нов.2.Инсталација : За Plug and Play инсталација, Професионална инсталација е препорачливо.3.Безбедност : КРИЕШЕ LED светилки drl ви обезбедува со одлучувачки безбедност скок во патниот сообраќај и помага во спречување на несреќи.4.Издржливост : Професионални домување дизајн со топлина мијалник на задниот дел на светилка обезбедува Led диоди не се премногу загреан и имаат подолг животен век.5.Водоотпорен : Со обратна поларитетот заштита и отворено коло заштита, 100% водоотпорни и шок отпорни...

H4 H7 9012 HIR2 9006 H1 Hi / Lo Beam LED Car Headlight Bulb 60W 8400lm 6000K All in one Car LED Headlight Auto Headlamp авточасти

65.09 -23 % BGN 50.00

H4 H7 9012 HIR2 9006 H1 Hi / Lo Зрак ДОВЕДОА Автомобил Светла Сијалица 60 W 8400lm 6000 K Сите во еден Автомобил LED Светлата Авто Headlamp Авто деловиПриклучок Тип : H4, HiLo Зрак H13, HiLo Зрак H7, Еден Зрак 9005, Еден Зрак 9006, Еден Зрак H11, Еден Зрак Моќност : 60 W / set(30 W / сијалица) Led : За Philips ZES Чип Led диоди Оперативен Напон : DC 932 V(одговара 12 V / 24 V возило) Светлосен Флукс : прибл 8400lm / set(4200lm / сијалица) Боја Температура : Кул Бело 6500 K IP65 вода и прашина печат,360 степени зрак агол Температурата на работа : 4080 степен целзиусови степени Материјал : авијација 6063 алуминиум профил Над 30.000 часа живот време Висока моќност увезени чипови,360 степени зрак нема слепи зона Инженеринг зрак шема се шири мека бела светлина на патот рамномерно, без темно место / магла светлина 6500 K бела светлина се обезбеди најдобри возење визија за да ги видете сите временски патот ситуација јасно на Ситевоедно топлина спроводливост+со голема брзина го исклучите фан систем задржи сијалица во соодветната работна температура Постојан струја, инстант почеток,не коло пречки и електромагнетна радијација двонасочна топлина дисипација канал 1.Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем, 360 степени топлина зрачи 2.Висока брзина на исклучување на вентилаторот(12000 R / Мин),висок проток на Воздух за побрзо ладење стапка Пакет се вклучени : 2x LED Светлата светилки

JSTOP EX35 FX35 FX37 FX45 FX50 G37 M35 M37 Q50 Q70 QX50 QX70 QX80 1157 12-24V светлини без грешки P21/5W BA15D canbus led спирачна лампа

52.77 -22 % BGN 41.00

Производ модел : JSP21 / 5 W135 SMD4014LED Type : 4014 SMDLED П'ty : 135 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : Бела / црвенаПриклучок тип : 1157 BA15 D BAY15 D P21 / 5 WНапон : 1230 VACwattage : 25 W Canbusвисока Светлина Електрична струја : 1.8 Атемно светло Електрична струја : 0.5 ALumens : 8001000 LMЖивотниот век : 50000 часаJSTOP EX35 FX35 FX37 FX45 FX50 G37 M35 M37 Q50 Q70 QX50 QX70 QX80 1157 1224 V светла Без грешка P21 / 5 W BA15 D canbled светилка Кочница* Ви се одговори на вашата порака или email во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време)...

фабрика vland за Mitsubishi 2013 2014 2015 за pajero sport DRL led дневни ходова светлина с въртящи се светлини

168.00 -5 % BGN 160.00

Бесплатен превозот vland фабрика За Mitsubishis 2013 2014 2015 pajero sport led светилки drl дење работи светлина со помош на светлаpls пратете ми порака со вашиот автомобил режим и годината пред васнаправи целОпис На Производот : 1.Боја на домување : црна2.Надградите вашиот возило со racing изглед.3...

BJGLOBAL 60 Flexible LED Light Strip Tailgate Bar Backup Reverse Brake Turn Signal Lights 5-Function Red White For Truck SUV

31.98 -9 % BGN 29.00

60" 5Функција Флексибилни ПРЕДВОДЕНА од задната врата Стриптиз Бар Сопирачка Сигнал Светлина за Камион SUV Функција : Лево свртување сигнал(Црвена ), Право претвори сигнал(Црвена),Кочница на Светлина(Црвена), Работи светлина(Бела), Паркинг светлина(Бела) Водоотпорен.Професионалната инсталација е препорачливо (Нема настава е вклучен)...

5 x 7 правоъгълни led светлини 6x7 см led фарове на камион водоустойчив led светлини за Jeep Wrangler YJ Cherokee XJ Trucks

174.40 -15 % BGN 148.00

5" x 7" Правоаголни LED Headlamp 6x7 ИНЧЕН LED Камион светлата Водоотпорен led светла за Jeep Wrangler YJ Cherokee XJ Камиони Нов Плоштад Пар 6x7 инчен led фарови H4 Светлина за Jeep Wrangler XJ YJ Светлата Спецификации : LED Моќност : 40 W 7 inch Voltage : 1030 V DC Гаранција : 1 година Леќа Материјал : Polycarbonat (PC) Домување Материјал : УмреФрлија Aluminu Монтажа : Заменува H6014 / H6052 / H6054 / 6054 7x6 Запечатени Зрак Headligh Конектор : H4 Влез : DC 1030v Lumens : 2500lm Осветлување Боја : 6000 K (Бела) Векот на траење : До 50.000 Часа Домување : Црна Diecast алуминиум Водоотпорен : IP67 Апликации : се Вклопи во било автомобил или камион дека има 7x6 инчен инчен Фарови...

1 брой led стоп светлина високо разположена монтирани задни стоп-сигнал за Mercedes Benz C-Class W203 2000-2007

95.98 -8 % BGN 88.00

1 Парче LED Стоп Светилка со Висока Положба монтирани Задна Кочница Светлина за Мерцедес Benz CКласа W203 20002007ОЕМ Дел Број : 2038200156 2038201456Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

2 елемента H1 55 W халогенна лампа светлина 3000K 12V жълто стъкло автомобили на прожекторите 55 Ватова крушка авто ксенонова светлина противотуманная фаровете оформлени?

3.01 -34 % BGN 2.00

2 парчиња H1 55 W Халоген Сијалица Светлина 12 V 3000 K Жолта Стакло Автомобил Светла 55 W Сијалица Авто Светлина XENON Магла Светилка Автомобил СтилНа халоген светилка може да се управува на повисока температура отколку на стандардниот гасисполнет светилка на слични моќ на работа и живот,производство на светлина на повисоко прозрачна ефикасност и температура на бојата.Се користи во речиси било апликација, вклучително и во многу автомобили, брод и уредување светла, и така натаму,Со оглед на природата на предметот се нуди може да се вклопат голем избор на различни функции, ве молиме бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на сијалица.Карактеристики : 100% сосема нов, Супер светло.Сијалица Тип : Халоген СветилкаСветлината боја : БелаПриклучок Тип : H1Напон : 12 V самоМоќност : 55 WТемпература на бојата : 3000 KВкупна Висина : 55ммПакетот Вклучува : 2 парчиња × H1 55 W халоген сијалица1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2...

1 бр. лявата страна на задната броня рефлектор на светлината 33555-SWA-013 за Honda CRV 2007-2009

25.58 -10 % BGN 23.00

1 Pcs Левата Страна Задниот браник Рефлектор светлина 33555SWA013 За Хонда CRV 20072009Одговара За Хонда CRV 20072009ОЕМ : L : 33555SWA013Тоа е нов производ,ОЕМ замена за вашиот автомобил!Пакет : 1pc во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

1 бр. лявата страна Червена задна броня рефлектор на светлината, задни противотуманный фенер 6314 7314 883 за серия BMW X1 E84 2013-2014

55.98 -9 % BGN 51.00

1 Pcs Левата Страна Црвено Задниот Браник Рефлектор Светлина Опашка Магла Светилка 6314 7314 883 За BMW X1 Серија E84 20132014 годинаОдговара За BMW X1 Серија E84 20132014 годинаОЕМ Замена за вашиот автомобил!!ОЕМ : L 6314 7314 883Пакет : 1pc во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

6SMD 5050 C10W SV8. 5 led лампи Cool White High Power 41 mm Car Interior Светлини Смяна на крушка DC 12V аксесоари за автомобили

5.26 -5 % BGN 5.00

6 SMD 5050 C10 W SV8.5 LED Светилки Кул Бело Висока Моќност 41mm Автомобил Внатрешни Светла Замена на Сијалица DC 12 V Автомобил ДодатоциСпецификации : Боја : БелаСијалица, Големина : Должина : 41mm, Ширина : 8.5 mm,Висина:8.5 mmВграденво Коло за 12 V DC МоќностСекоја сијалица содржи 6pcs Ултра Бела 5050 SMD LEDСекоја сијалица содржи Топлина Мијалник за да се спречи ПрегреатFestoon 31mm35mm : 3021, 3022, 3175, 6428, 6430, 6461, DE3021, DE3022, DE3175Festoon 36mm39mm : 3423, 3425, 6411, 6418, 6423, 6461, DE3425Festoon 40mm44mm : 211, 2112, 212, 2122, 2142, 569, 578, 6413, 6429, 12844, DE4410Инсталација : Лесна инсталација, само plug& play...

JSTOP разпределени няма грешки не примигва лампата на завоя колата led P21W външна лампа PY21W преден мигач 12VAC жълти led осветление на завоя

24.43 -22 % BGN 19.00

Производ модел : JSP21 W135 SMD4014LED Type : 4014 SMDLED П'ty : 135 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : ЖолтаПриклучок тип : 1156 BA15 S P21 W / BAU15 S PY21 WНапон : 1230 VACwattage : 25 W CanbusЕлектрична струја : 1.8 АLumens : 8001000 LMЖивотниот век : 50000 часаИстакна Нема грешка, Без треперење автомобил Пак led светилки P21 W Canbнадворешноста светилка PY21 W Пред се претвори сигнал 1156 12 V Жолти led пак светла* Ви се одговори на вашата порака или email во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време)...

2 капсули LED T10 W5W Canbus ODB Sans Erreurs 57 SMD 4014 Lampes Veuilleuses LED voiture де Blanche 6000K pour Eclairage Int

22.40 -20 % BGN 18.00

2 Прокаин LED T10 W5 W CanbODB Sans Erreurs 57 SMD 4014 Lampes Veuilleuses LED Voiture Blanche Xenon 6000 K се прелива Eclairage Int Описи du produit Quantité : 2CaractéristiquesВерзија : T10 W5 WDe Couleur lumière : блан froid (6000 K)Напон : DC 9 V24 VL'espérance de vie jusqu'à 50.000 heuresДимензии : 35mm x 10 mm y compris ла базаТип де LED : 57 x SMD LED 4014Consommation : environ 1,5 w par lampe LEDАгол де визија : 360 degrésContenu du paquet2 x LED Прокаин T101.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас...

Aotoink автомобили фар H4 H7 H8 LED/H11 HB3/9005 HB4/9006 LED противотуманная фаровете 880 H1 9012 H13 72W 8000lm авто лампа фарове 6500K

35.20 -49 % BGN 18.00

AOTOINK Автомобил Светла H11 H7 LED H4 H1 H8 H9 HB3 9005 9006 9007 HB3 880 Сијалица Авто Пред Магла Светлина Автомобилот HeadlampПроизводство Опис Сијалица Тип : Еден Зрак : H7 H1 H11(H8 H9) H3 HB3(9005) HB4(9006) 880 / 881 HiLo Зрак : H4 / 9003 / HB2 9004 / HB1 9007 / HB5 H13 / 9008 Боја Температура : 6000 K6500k / Бела Lumens : 4000lm / Сијалица 8000lm / Set Моќност : 36 W / Сијалица 72 W / Set LED : Најновите КОЧАН Напон : ДК 8 V42 V Водоотпорен : IP65 Материјал : Алуминиум Ладење : Вграден Турбо Вентилатор животниот век : Повеќе од 30.000 Часа Внимание : Оваа LED сијалица е универзална, но некои автомобили, може да бара на товар отпорник или canbдекодер за да се избегне треперење...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.