• Новинка
Aotoink автомобили фар H4 H7 H8 LED/H11 HB3/9005 HB4/9006 LED противотуманная фаровете 880 H1 9012 H13 72W 8000lm авто лампа фарове 6500K

Aotoink автомобили фар H4 H7 H8 LED/H11 HB3/9005 HB4/9006 LED противотуманная фаровете 880 H1 9012 H13 72W 8000lm авто лампа фарове 6500K

резултат:
BGN 35.20
BGN 18.00 -49 %

Брой продукти
Налично


AOTOINK Автомобил Светла H11 H7 LED H4 H1 H8 H9 HB3 9005 9006 9007 HB3 880 Сијалица Авто Пред Магла Светлина Автомобилот Headlamp
Производство Опис Сијалица Тип : Еден Зрак : H7 H1 H11(H8 H9) H3 HB3(9005) HB4(9006) 880/881 Hi-Lo Зрак : H4/9003/HB2 9004/HB1 9007/HB5 H13/9008 Боја Температура : 6000 K-6500k / Бела Lumens : 4000lm / Сијалица 8000lm / Set Моќност : 36 W / Сијалица 72 W / Set LED : Најновите КОЧАН Напон : ДК 8 V-42 V Водоотпорен : IP65 Материјал : Алуминиум Ладење : Вграден Турбо Вентилатор животниот век : Повеќе од 30.000 Часа Внимание : Оваа LED сијалица е универзална, но некои автомобили, може да бара на товар отпорник или canbus декодер за да се избегне треперење. Ако вашиот автомобил треба canbus decorder, ве молиме контактирајте со нас за помош пред ставање на ред. Пакетот Вклучува : 2 x Светлата Светилки со вграден вентилатор и возачот Сите Штекер Стил на Прикажување : H1 H3 H4 H7 H11 H13 9005 9006 880/881 9012 9007 9004 Слика Од Нашите клиенти Преглед : Еден Зрак : H7 H1 H11(H8 H9) H3 HB3(9005) HB4(9006) 880/881 Hi-Lo Зрак : H4/9003/HB2 9004/HB1 9007/HB5 H13/9008 За нас :

Подробности

Тип Гнездо:
9012(HIR2), H1, H11 H8 H9, H3, H7, H27 880 881, 9004 / HB1 Hi / Lo, 9007 / HB5 Hi / Lo, 9008 / H13 Hi/ Lo, 9005/HB3, H4/9003 / HB2 Single, 9006/HB4
Тип Елемент:
Източник На Светлина
Вид Монтаж На Чип:
КОБ
Тип На Лъча Led:
Комбо
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Модел автомобил:
За Kia, hyundai, audi, opel, ford, citreon, volvo
Марка На Автомобила:
за Civic/Focus/Fusion/Ram/Camry/Accord/Sonata/Escape
търговска марка:
АОТОИНК
Напрежение:
12V
Цветна Температура:
6500К
Мощност:
72W
автомобили на прожекторите:
H7 led, h7, H7 led фаровете за автомобили
led фаровете за автомобили:
H4 led,h4, led H4 автомобилни фарове
автомобилни фарове:
H11 led, 9005 led,led 9006
Име на продукта:
Супер ярък кола светлини H4 H7 led лампа H8 / H11
Източник На Светлина:
Led 2pcs направена поръчка за един единствен лъч, 3pcs съпроводено с висок лъч, всяка крушка
Лъч на разположение:
H7 H8 LED/H9 / H11 HB3 / 9005 HB4/9006 H1 H3 880/881/h27
Светлинен Поток:
4000lm/лампа с нажежаема жичка, 8000LM/комплект
Област на приложение:
Автомобили, велосипеди, мотоциклети, камиони, лодки, друг кораб
Сертификат:
CE, ROHS IP68
led h4:
H7 led

Избор на купувачи

6SMD 5050 C10W SV8. 5 led лампи Cool White High Power 41 mm Car Interior Светлини Смяна на крушка DC 12V аксесоари за автомобили

5.26 -5 % BGN 5.00

6 SMD 5050 C10 W SV8.5 LED Светилки Кул Бело Висока Моќност 41mm Автомобил Внатрешни Светла Замена на Сијалица DC 12 V Автомобил ДодатоциСпецификации : Боја : БелаСијалица, Големина : Должина : 41mm, Ширина : 8.5 mm,Висина:8.5 mmВграденво Коло за 12 V DC МоќностСекоја сијалица содржи 6pcs Ултра Бела 5050 SMD LEDСекоја сијалица содржи Топлина Мијалник за да се спречи ПрегреатFestoon 31mm35mm : 3021, 3022, 3175, 6428, 6430, 6461, DE3021, DE3022, DE3175Festoon 36mm39mm : 3423, 3425, 6411, 6418, 6423, 6461, DE3425Festoon 40mm44mm : 211, 2112, 212, 2122, 2142, 569, 578, 6413, 6429, 12844, DE4410Инсталација : Лесна инсталација, само plug& play...

Tcart за Infiniti FX37 FX50 2011 мигачи 60 W 7440 WY21W Бял LED DRL дневни светлини, мигачи всичко в едно

84.93 -36 % BGN 54.00

Купувачот Мора Да Го ПрочитатеЗдраво пријател,Ви благодариме за вашата цел во нашата продавница.пред донесувањето на купувачите,ве молиме comfirm вашиот turnlight штекер .По нарачка на овој производ, ве молиме, имајте предвид надолувашиот автомобил е која година, пак сигнал светлина mdoel на вашиот автомобил.Ние треба да го потврди уште еден пат ,ако вашиот автомобил може да се вклопи во нашиот производ .Ви благодариме што Ова е за 7440 / T20 / WY21 W socketНезависно истражување и развој производство1.Ние ги користиме COBchips, Тоа е 30w / еез...

1 бр. задни високо монтирани стоп-сигнал стоп-сигнал 8334a113 за Mitsubishi Outlander 2013-

73.58 -9 % BGN 67.00

1 Pcs Задните Висока Монтирани Запре Кочница Светилка Светлина За Мицубиши Outlander 20132016ОДГОВАРА За Мицубиши Outlander 20132016ОЕМ : 8334 A113ОЕМ Замена за вашиот автомобил!!Пакет : 1pc во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

JSTOP ATS CTS H11 автомобилни led фарове за мъгла лампи 12VAC автомобилни фарове за мъгла H11 бяло 6000 До canbus led външни светлини H11, фарове за мъгла

20.29 -26 % BGN 15.00

Производ модел : JSH116 COBLED Type : КОЧАНLED П'ty : 6 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : Чиста белаПриклучок тип : H11Напон : 1224 Vwattage : 5 W CanbusТемпература на бојата : 60006500 KПрозрачна флукс : 500 550 LMЖивотниот век : 50000 часаATS CTS H11 автомобил led магла светилки 12 VAC Автомобилот Автомобил led H11 магла светлина бела 6000 K canbled Надворешни Светла H11 за магла* Ви се одговори на вашата порака или email во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време)...

2X super bright 3570 Led проектор обектив P13W SH23W PSX26W DRL автоматично фарове за мъгла Canbus автомобил дневен ходова светлина 12V / 24v Бял

34.64 -31 % BGN 24.00

2 X Супер Светло 3570 Led Проектор Леќа P13 W SH23 W PSX26 W светилки drl Авто Магла CanbАвтомобил Дење Работи Светлина 12 V / 24v БелаLED Чип : 3570 Чип Led Моќ : 72 W 2018 најновата LED Чипови Напон : DC1224 V Лумен:900 LM Текст Тековната:0.9 НА (CANBUS)Сите Алуминиумска конструкцијаЗамена за акции излез халоген светилкиЕдноставна installtation(Без Модификација е потребно)животен Век : 20000 часAnswer : ___________________________ Note : со Оглед на LED светилки имаат пониски wattage од акции 55 W халоген светилки, затоа кога инсталирање на некои понови возила, можеби ќе треба да додадете оптоварување отпорници или специјални жици се подигнат за да се обезбеди правилно функционирање...

Ownsun Brand New актуализирани led дневни светлини DRL с черен капак, фарове за мъгла, фаровете за BMW X6 2011-2012

319.98 -5 % BGN 304.00

Бренд Нови Ажурирани LED Дневни Работи Светла светилки drl Со Црна Foglight Покритие За BMW X6 20112012 Карактеристики : 1.Состојба : 100% сосема нов.2.Инсталација : За Plug and Play инсталација, Професионална инсталација е препорачливо.3.Безбедност : КРИЕШЕ LED светилки drl ви обезбедува со одлучувачки безбедност скок во патниот сообраќај и помага во спречување на несреќи.4.Издржливост : Професионални домување дизајн со топлина мијалник на задниот дел на светилка обезбедува Led диоди не се премногу загреан и имаат подолг животен век.5.Водоотпорен : Со обратна поларитетот заштита и отворено коло заштита, 100% водоотпорни и шок отпорни...

Cawanerl 2 X оформление на автомобила фарове за мъгла, led дневни светлини 12V DC за Nissan Qashqai / Qashqai +2 (J10, JJ10) въз основа на 2007-2012

BGN 59.98

Функција : 100% Сосема НовСуперсветли LED СветлоВодоотпорен, dustproof, и Shockproof,Долг Животен Век.Во текот температура автоматска заштита на функцијаЛесен за ИнсталацијаВисока Моќност ПРЕДВОДЕНА за 12 V автомобили.Ниска потрошувачка на енергија.Производителот Дел Број : 2615589927, 2615089927Осветленост Дел Број : NI2592117, NI2593117Спецификации : LED кол : 18 / Пар 9 / ПарчеБоја На Располагање : Бела, Портокалова, СинаНапон : 12 VМатеријал : Пластични Домување + Стаклениот КапакАпликација : Автомобил Магла Светлина , Дење Работи Светлина / светилки drlОбјектот се вклопи следниве автомобил модел : За Nissan Qashqai / Qashqai +2 (J10, JJ10) 2007 2008 2009 2010 2011 2012Топло Совети : 1.Бидејќи автомобил rote е спротивна во некои земји,кога тоа се случува,на сијалицата не може да светне,треба да се отвори ротирачки приклучок,како и размена на позитивни и негативни жица.2.Ако приклучокот не одговара на вашиот автомобил,може да се отвори ротирачки приклучокот, употреба на жици се поврзете на автомобил на оригиналните приклучок директно.3.Ако светлината не може да работи нормално, ве молиме контактирајте со нас прво,и не се отвори спорот,ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни, ви Благодариме !3.Пред да нарачате, ве молиме погледнете го следново автомобил модел внимателно, и да се утврди дали објектот да се вклопи во вашиот автомобил.4...

2x MAXGTRS High Power S25 1157 P21/5W BAY15D Auto Car Led Light Brake Tail Turn Signal Light Stop Bulb халогенна лампа топла бяла светлина

22.98 -35 % BGN 15.00

2x MAXGTRS S25 1157 BAY15 D P21 / 5 W Автомобил Led Светло 21 Smd 2835 Кочница Опашка се Претвори Сигнал Светлина Запре Сијалица Халоген Светилка Топло Бела Lumens : 840 LMРаботеше во 10 W излез со макс 21 W капацитет3 PC ЛЕР висока моќност LED ЧИП на врвот18pcs ЛЕР висока моќност LED ЧИП на странаНапон : DC1224 VЗрак Агол : 360 СтепениСите Алуминиумска конструкцијаЗамена за акции излез халоген светилкиЕдноставна installtation(Без Модификација е потребно)животен Век : 20000 часAnswer : ___________________________ Note : со Оглед на LED светилки имаат пониски wattage од акции 55 W халоген светилки, затоа кога инсталирање на некои понови возила, можеби ќе треба да додадете оптоварување отпорници или специјални жици се подигнат за да се обезбеди правилно функционирање...

2 капсули LED T10 W5W Canbus ODB Sans Erreurs 57 SMD 4014 Lampes Veuilleuses LED voiture де Blanche 6000K pour Eclairage Int

22.40 -20 % BGN 18.00

2 Прокаин LED T10 W5 W CanbODB Sans Erreurs 57 SMD 4014 Lampes Veuilleuses LED Voiture Blanche Xenon 6000 K се прелива Eclairage Int Описи du produit Quantité : 2CaractéristiquesВерзија : T10 W5 WDe Couleur lumière : блан froid (6000 K)Напон : DC 9 V24 VL'espérance de vie jusqu'à 50.000 heuresДимензии : 35mm x 10 mm y compris ла базаТип де LED : 57 x SMD LED 4014Consommation : environ 1,5 w par lampe LEDАгол де визија : 360 degrésContenu du paquet2 x LED Прокаин T101.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас...

BJGLOBAL 60 Flexible LED Light Strip Tailgate Bar Backup Reverse Brake Turn Signal Lights 5-Function Red White For Truck SUV

31.98 -9 % BGN 29.00

60" 5Функција Флексибилни ПРЕДВОДЕНА од задната врата Стриптиз Бар Сопирачка Сигнал Светлина за Камион SUV Функција : Лево свртување сигнал(Црвена ), Право претвори сигнал(Црвена),Кочница на Светлина(Црвена), Работи светлина(Бела), Паркинг светлина(Бела) Водоотпорен.Професионалната инсталација е препорачливо (Нема настава е вклучен)...

JSTOP EX35 FX35 FX37 FX45 FX50 G37 M35 M37 Q50 Q70 QX50 QX70 QX80 1157 12-24V светлини без грешки P21/5W BA15D canbus led спирачна лампа

52.77 -22 % BGN 41.00

Производ модел : JSP21 / 5 W135 SMD4014LED Type : 4014 SMDLED П'ty : 135 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : Бела / црвенаПриклучок тип : 1157 BA15 D BAY15 D P21 / 5 WНапон : 1230 VACwattage : 25 W Canbusвисока Светлина Електрична струја : 1.8 Атемно светло Електрична струја : 0.5 ALumens : 8001000 LMЖивотниот век : 50000 часаJSTOP EX35 FX35 FX37 FX45 FX50 G37 M35 M37 Q50 Q70 QX50 QX70 QX80 1157 1224 V светла Без грешка P21 / 5 W BA15 D canbled светилка Кочница* Ви се одговори на вашата порака или email во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време)...

5 x 7 правоъгълни led светлини 6x7 см led фарове на камион водоустойчив led светлини за Jeep Wrangler YJ Cherokee XJ Trucks

174.40 -15 % BGN 148.00

5" x 7" Правоаголни LED Headlamp 6x7 ИНЧЕН LED Камион светлата Водоотпорен led светла за Jeep Wrangler YJ Cherokee XJ Камиони Нов Плоштад Пар 6x7 инчен led фарови H4 Светлина за Jeep Wrangler XJ YJ Светлата Спецификации : LED Моќност : 40 W 7 inch Voltage : 1030 V DC Гаранција : 1 година Леќа Материјал : Polycarbonat (PC) Домување Материјал : УмреФрлија Aluminu Монтажа : Заменува H6014 / H6052 / H6054 / 6054 7x6 Запечатени Зрак Headligh Конектор : H4 Влез : DC 1030v Lumens : 2500lm Осветлување Боја : 6000 K (Бела) Векот на траење : До 50.000 Часа Домување : Црна Diecast алуминиум Водоотпорен : IP67 Апликации : се Вклопи во било автомобил или камион дека има 7x6 инчен инчен Фарови...

LARBLL новата двойка ляв и десен поворотник страничната габаритный фенер светлина за Swift, Grand Vitara Splash SX4 Agila 36410-63J00 36410-51K00

14.38 -3 % BGN 14.00

Состојба : НоваДел број : 3641063 J00, 3641063 J20, 3641063 J21, 3641051 K00,3641063 J01Fitment : за Swift Grand Vitara Поздравниот SX4 Agila APVПакетот вклучува : 2 ПАРЧИЊА Страна Маркер Светилка Светлина

Оформление на автомобила рамка адаптер модул комплект само скоба за употреба за VW volkswagen Magotan Passat Hella 3 5 G3 G5 Q5 обектива на проектора

40.00 -10 % BGN 36.00

Автомобил Стил рамка адаптер модул поставите DIY Заградата Држачот за "ФОЛКСВАГЕН" фолксваген Magotan Passat Hella 3 5 G3 G5 П5 Проектор леќа ПоддршкаПакет содржина : 1...

2008~2012 Peugeo 307 противотуманная на прожекторите, без кораб! 307 светлината на прожекторите,206 207 308 3008 408 4008 508 Raid RCZ, партньор;307 дневната лампа

152.00 -5 % BGN 144.00

2008~2012 Peugeo 307 магла светлина,Слободен брод!307 светлата,206 207 308 3008 408 4008 508 Рација RCZ,Партнер;307 ден светилкаДраги мои пријателВи благодариме за вашиот види,добредојдовте место во редот!ние нудиме 1year налог, ние ќе испрати стоката и се даде на следење на број на вас за следење на објект,било прашање,дозволете ми да знам,ви благодарам и ви Посакувам имаат добро време за шопинг!со почитКрило Вера

1 бр LH прозрачна предна броня противотуманная фаровете светлината лявата страна без лампи с нажежаема жичка за Honda CRV CR-V 2015 UK version

95.98 -5 % BGN 91.00

1 КОМПЈУТЕР LH Јасно Предниот браник магла светлина возење светилка левата страна Без сијалица за Хонда CRV CRV 2015 2016 ГОДИНА велика БРИТАНИЈА верзијаТоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил.Пред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

Висока яркост преустройство на хидроизолация с висока мощност двойна лента се превръща в дневната ходова фенер COB в гъвкава

BGN 13.49

Име : кочан ден светла, флексибилни висока моќностШколка во боја : црна школкаМатеријал : увезени висока осветленост КОЧАН плоча, со карактеристики на изолација, заштита на животната средина, водоотпорен и така натамуОдредување на метод : дење работи светилка е опремен со двострано лепливи ленти, заедно со пакетот, и свртени ќе се исчистат пред да pasting...

FSYLX 6pcs HID LED фаровете на колата прахоустойчив калъф гумен водоустойчив, прахоустойчив уплътнителен калъф фарове автоаксесоари дооснащение работа

BGN 31.52

6pcs КРИЕШЕ LED Светлата на Автомобилот Прашина Маска Гума Водоотпорен Dustproof Запечатување Headlamp Покрие Автомобил Стил Додатоци Retrofit Работа, Ексклузивно Дизајниран Прашина Опфаќа За LED Светлата Сијалица / Ксенон HID / БиКсенон HID Светилки (Светилки не се вклучени) Материјал : Гума Одговара Сијалица Тип / Грло : h1 h3 h7 h8 h9 h10 h11 9005 9006 hb3 hb4 h4 h13 9004 9007 Пакет : 6 компјутери криеше led светлата сијалица вода доказ прашина маскаБелешки : руската купувачи ве молиме да ни даде полно име (да содржи : име второто име и трето име) ви БлагодаримеПлаќање : Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, дебитни картички, T / T, Western Union, итн, кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика.ПревозотСите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 27 дена (не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата.Цитирано време на испорака : 15 до 25 работни денаУвоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.ако треба DHL,EMS,UPSот,Fed Ex,итн...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.