• Новинка
Висока яркост преустройство на хидроизолация с висока мощност двойна лента се превръща в дневната ходова фенер COB в гъвкава

Висока яркост преустройство на хидроизолация с висока мощност двойна лента се превръща в дневната ходова фенер COB в гъвкава

резултат:
BGN 13.49

Брой продукти
Налично


Име : кочан ден светла, флексибилни висока моќност
Школка во боја : црна школка
Материјал : увезени висока осветленост КОЧАН плоча, со карактеристики на изолација, заштита на животната средина, водоотпорен и така натаму
Одредување на метод : дење работи светилка е опремен со двострано лепливи ленти, заедно со пакетот, и свртени ќе се исчистат пред да pasting. едната страна на 3m лепак загрева страна на ram меморија е атипичен на задната страна на дење работи светилка, а на другата страна е атипичен на позиција каде што автомобилот е инсталиран, и може да биде заклучена со завртки.

Подробности

Тип Елемент:
Източник На Светлина
търговска марка:
вингчун
Цветна Температура:
6000К
Вид Монтаж На Чип:
SMD
Модел автомобил:
КОБ
Източник На Светлина:
ДРИБЛИРА
Мощност:
10
Тип На Лъча Led:
петно
Марка На Автомобила:
През деня
Напрежение:
12V
Място на производство:
Гуанджоу (captial провинция Гуандун)
Срок На Експлоатация:
50000
Електрически ток:
0.5
Мощност На Източника На Светлина:
10
Применимая модел:
Всички модели
Съвпадение на съотношенията:
да се прилага
Напрежение:
12

Избор на купувачи

Osmrk LED DRL дневни ходова светлина + окото на Ангела + обектив проектор + противотуманная фаровете + жълт мигач за Chevrolet trax tracker

280.00 -5 % BGN 266.00

Пакет Се Вклучени : 2x Проектор Леќа (E13 сертификација)2x Магла Светлина Браник Опфаќа (Собраа)2x Магла Светлина (55w H3 Халоген Светилки Преинсталиран)2x КОЧАН Ангел Очи (Собраа)2x КОЧАН Инвертери2x светилки drl со помош на сигналиеден светилки drl со помош на сигнали контролерКонекција КаблиБЕЗЖИЧНА КОНТРОЛА додадете безжичен контролер на светилки drl.

1156 BAU15S 42 SMD Pure White Parking py21w LED автомобилни лампи, лампа, автоматично мигач външни светлини за автомобил 12V източник на светлина

BGN 3.65

1156 BAU15 S 42 SMD Чиста Бела Паркинг py21w ДОВЕДОА Автомобил Светилки Светилка Авто Пак Сигнал Надворешни Светла Автомобил Извор на Светлина 12 VПакет содржи : 1 × КОМПЈУТЕРИ LED сијалица 100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, лесен за употреба Побрзо вклучување / исклучување на времето за одговор Долг живот време, ниска потрошувачка на енергија и супер светол Нови LED (Емитуваат Светлина Диоди) технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%...

5 x 7 правоъгълни led светлини 6x7 см led фарове на камион водоустойчив led светлини за Jeep Wrangler YJ Cherokee XJ Trucks

174.40 -15 % BGN 148.00

5" x 7" Правоаголни LED Headlamp 6x7 ИНЧЕН LED Камион светлата Водоотпорен led светла за Jeep Wrangler YJ Cherokee XJ Камиони Нов Плоштад Пар 6x7 инчен led фарови H4 Светлина за Jeep Wrangler XJ YJ Светлата Спецификации : LED Моќност : 40 W 7 inch Voltage : 1030 V DC Гаранција : 1 година Леќа Материјал : Polycarbonat (PC) Домување Материјал : УмреФрлија Aluminu Монтажа : Заменува H6014 / H6052 / H6054 / 6054 7x6 Запечатени Зрак Headligh Конектор : H4 Влез : DC 1030v Lumens : 2500lm Осветлување Боја : 6000 K (Бела) Векот на траење : До 50.000 Часа Домување : Црна Diecast алуминиум Водоотпорен : IP67 Апликации : се Вклопи во било автомобил или камион дека има 7x6 инчен инчен Фарови...

Atreus 1 двойка автомобили LED задна светлина стоп-сигнали 12V 24V за Jeep Wrangler аксесоари САЩ / ЕС за обратно светлината на сигналната лампа в събирането на

250.88 -30 % BGN 176.00

Atrex Led Taillight Кочница Светлина Обратна Светлина Сигнал Светлина Собранието Интегрирани Чад SAE & Д О Т одобрен За Jeep WranglerЗабелешка : ве молиме кажете ни кој тип што треба...

2 елемента автомобил H7 LED White COB 25W крушка на фарове на автомобил, фарове за мъгла 6000K 12V DRL с обектив автомобили led лампи, аксесоари за лампи с нажежаема жичка

20.19 -31 % BGN 14.00

2 парчиња Автомобил H7 LED Бела КОЧАН 25 W Светлата Светилка Авто Автомобил Светла за Магла 12 V 6000 K светилки drl со леќа Автомобили LED Светилка Сијалица ДодатоциПродавница промоции, следниве производи имаат повеќе од 30% попуст.Добредојдовте да се купи.Спецификација : LED type : 5630 SMD LED кол : 50pieces *2 светла боја : Бела Светлина, боја : 60006500 K Lumens : 2500 LM *2 Напон : 1230 V Школка во боја : Црна Школка материјал : Висока густина инженеринг пластични животниот век : Повеќе од 50.000 часа Карактеристики : Тој има еден пар висока моќност грешка слободни LED светла...

2x MAXGTRS High Power S25 1157 P21/5W BAY15D Auto Car Led Light Brake Tail Turn Signal Light Stop Bulb халогенна лампа топла бяла светлина

22.98 -35 % BGN 15.00

2x MAXGTRS S25 1157 BAY15 D P21 / 5 W Автомобил Led Светло 21 Smd 2835 Кочница Опашка се Претвори Сигнал Светлина Запре Сијалица Халоген Светилка Топло Бела Lumens : 840 LMРаботеше во 10 W излез со макс 21 W капацитет3 PC ЛЕР висока моќност LED ЧИП на врвот18pcs ЛЕР висока моќност LED ЧИП на странаНапон : DC1224 VЗрак Агол : 360 СтепениСите Алуминиумска конструкцијаЗамена за акции излез халоген светилкиЕдноставна installtation(Без Модификација е потребно)животен Век : 20000 часAnswer : ___________________________ Note : со Оглед на LED светилки имаат пониски wattage од акции 55 W халоген светилки, затоа кога инсталирање на некои понови возила, можеби ќе треба да додадете оптоварување отпорници или специјални жици се подигнат за да се обезбеди правилно функционирање...

фабрика vland за Mitsubishi 2013 2014 2015 за pajero sport DRL led дневни ходова светлина с въртящи се светлини

168.00 -5 % BGN 160.00

Бесплатен превозот vland фабрика За Mitsubishis 2013 2014 2015 pajero sport led светилки drl дење работи светлина со помош на светлаpls пратете ми порака со вашиот автомобил режим и годината пред васнаправи целОпис На Производот : 1.Боја на домување : црна2.Надградите вашиот возило со racing изглед.3...

Двете страни 12V 24 LED Light Work Bar Car Roof Спешно Strobe Мигащи Light Rescue Auto Vehicle Amber Police Warning Светлини

BGN 207.44

180 W Супер Светло Автомобил, Кров Led Strobe Светла Бар амбулантни возила Оган Камиони сопирачките, 12 V / 24 V 24inch Црвени, Сини Led Полицијата СветлаКарактеристики : * Повеќе трепка режими...

2 елемента автомобилни и мотоциклетни светлини LED H4 9003 H7 H8 H9 H11 H13 9012 H15 55W лампа 10400LM авточасти лампа 5000K 6000K MZ LED чип

108.80 -5 % BGN 103.00

2 ПАРЧИЊА Автомобил и Мотоцикл Светла LED H4 9003 H7 H8 H9 H11 H13 9012 H15 55 W Сијалица 10400 LM Авто делови Светилка 5000 K 6000 K MZ LED ЧИПИмеLed СветлатаМоќност55 W / Крушка, 110 W / Set СијалицаРаботен напон1130 VБоја3000 K / 4000 K / 5000 K / 6000 KLumens5200 LmЗрак Агол360 СтепенМатеријалВисока Термичка спроводливост, 6063 алуминиум авионЖивотен векПовеќе Од 40000hoursГаранција1 Година ГаранцијаУпотребаго Замени оригиналниот пред халоген светлатаЕден Сет2 парчиња Led светлата светилки +2 парчиња ВозачиDual Зрак Приклучоци : H4(9003 / HB2 / P43t), H13(9008 / P26.4 T), 9004(HB1), 9007(HB5), H15(Висок Грав Плус светилки drl) на Еден Зрак Приклучоци : H7(PX26d), H11(H8 / H8 B / H9 / H9 B / H11 B / H16 JP / PGJ191 / PGJ192 / PGJ195), H16 EU(5201 / 5202 / 9009 / 2504 / PS24 W / PSX24 W), 9005(HB3 / H10 / 9140 / 9145 / 9155 / PY20d), 9006(HB4), 9012(HIR2), D Серија (D1 C / D1 R / D1 S / D2 C / D2 R / D2 S / D2 H / D3 C / D3 R / D3 S / D4 R / D4 S) Напомена : *H16 JP Користи за Јапонски / корејски Автомобил Серија *H16 EU Користи за Европски / Американски Автомобил Серија Боја Температура : 3000 K(жолт), 4000 K(топло бела), 5000 K(бела), 6000 K(ладно бела)IP68 : Answer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете го контактот на вашата љубов возило без разлика дали тоа ќе се вклопи во тоа...

2 елемента T10 W5W 168 194 12V 24V 6500K Blanc Pur LED Ampoule de voiture де 36X3014SMD усилвател lumiere LED blanche pour voiture де signal

32.00 -19 % BGN 26.00

T10 W5 W 168 194 12 V 24 V 6500 K Блан Пур ПРЕДВОДЕНА од Ампулата де Voiture 36 X3014 SMD (Пакување од 2) Описите du produit Couleur : 36 X3014Answer : ___________________________ Note : Ние само понудата на квалификувани производ...

GEETANS 1Pcs Canbus T10 194 501 W5W SMD COB LED Car Auto Wedge Parking Lights Bulb лампа DC12V 9*20mm Small Size DE

1.92 -48 % BGN 1.00

Сосема нов и висок квалитет.Ниска потрошувачка на енергија и ултра долг животЛесно да се инсталира, едноставно да се замени, погодно за користењеЗамена за конвенционалните халоген сијалица, овие LED / SMD светла се посветла од акции светилкиЗа замена на Индикатор Светла,Светлата за Читање,табличка светла,Вратата Светлата страна маркер светлина,опашка светлина, копија светлаЛесно да го замени Стандардниот 194 168 501 W5 W 147 152 158 159 161 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825 Оптоварување база Модел кој е мала сијалицаСпецификации : Сијалица Модел : T10Напон : DC 12 VW : 1 WСветла боја : Бела / Црвена / Зелена / Блу / Жолта / мраз сина / розова / топло БелаГолемина : 10мм x 20mm x 2mmВе молиме да флип на сијалицата хоризонтално ако не светне за да одговара на (+) и () поларитетот.пакување вклучуваат : 1 PCS T10 W5 W светлинаПАКУВАЊЕНапомена : Секој од нашите производи се спакувани во OPP вреќа првично.ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАНие обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод, како пост воздух mail, DHL, Aramex, Fed Ex, EMS и така натаму, зависи од земјата на дестинација и цел износ, Ако сакате да го одредите за испорака метод, ве молиме да обрнете превозот цена, Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!Превозот НачинПроценето Време на Испорака за Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 15~60 Дена 17track.net DHL Express 3~10 Дена dhl.com Epacket 7~20 Дена ЕМС Изразуваат 5~15 Дена 17track.net Ali Express Стандард Превозот 16~60 Дена global.cainiao.com СФ Изразуваат 5~20 Дена www.sfexpress.com Posi Финска Економија 15~60 Дена Fedex Експрес 5~15 Дена fedex.com EMS 15~45 Дена hongkongpost.hk Продавачот за Испорака Метод 15~60 Дена global.cainiao.com ПРОЗОРЦИ 5~15 Дена aramex.com♦Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.♦Пост воздух mail на ИсточноEruopean земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.♦Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок.ВРАЌАЊЕ ИЛИ НАДОМЕСТОККОНТАКТИРАЈТЕ СО НАСОнлајн Време : Понеделник ~ СаботаЊујорк Време : 19 : 30 ~ 04 : 30Пекинг Време : 08 : 30 ~ 17 : 30Лондон Time : 00 : 30 ~ 09 : 30Москва Time : 03 : 30 ~12 : 30Brasilia Time : 21 : 30 ~ 06 : 30Линија : +8613828853846Whats App : +8613828853846Skype ID : led диодикомпонентиWhatschat : 13828853846facebook : 13828853846VK ID : GEETANS

6SMD 5050 C10W SV8. 5 led лампи Cool White High Power 41 mm Car Interior Светлини Смяна на крушка DC 12V аксесоари за автомобили

5.26 -5 % BGN 5.00

6 SMD 5050 C10 W SV8.5 LED Светилки Кул Бело Висока Моќност 41mm Автомобил Внатрешни Светла Замена на Сијалица DC 12 V Автомобил ДодатоциСпецификации : Боја : БелаСијалица, Големина : Должина : 41mm, Ширина : 8.5 mm,Висина:8.5 mmВграденво Коло за 12 V DC МоќностСекоја сијалица содржи 6pcs Ултра Бела 5050 SMD LEDСекоја сијалица содржи Топлина Мијалник за да се спречи ПрегреатFestoon 31mm35mm : 3021, 3022, 3175, 6428, 6430, 6461, DE3021, DE3022, DE3175Festoon 36mm39mm : 3423, 3425, 6411, 6418, 6423, 6461, DE3425Festoon 40mm44mm : 211, 2112, 212, 2122, 2142, 569, 578, 6413, 6429, 12844, DE4410Инсталација : Лесна инсталација, само plug& play...

1 бр. задни високо монтирани стоп-сигнал стоп-сигнал 8334a113 за Mitsubishi Outlander 2013-

73.58 -9 % BGN 67.00

1 Pcs Задните Висока Монтирани Запре Кочница Светилка Светлина За Мицубиши Outlander 20132016ОДГОВАРА За Мицубиши Outlander 20132016ОЕМ : 8334 A113ОЕМ Замена за вашиот автомобил!!Пакет : 1pc во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

Cawanerl 2 X оформление на автомобила фарове за мъгла, led дневни светлини 12V DC за Nissan Qashqai / Qashqai +2 (J10, JJ10) въз основа на 2007-2012

BGN 59.98

Функција : 100% Сосема НовСуперсветли LED СветлоВодоотпорен, dustproof, и Shockproof,Долг Животен Век.Во текот температура автоматска заштита на функцијаЛесен за ИнсталацијаВисока Моќност ПРЕДВОДЕНА за 12 V автомобили.Ниска потрошувачка на енергија.Производителот Дел Број : 2615589927, 2615089927Осветленост Дел Број : NI2592117, NI2593117Спецификации : LED кол : 18 / Пар 9 / ПарчеБоја На Располагање : Бела, Портокалова, СинаНапон : 12 VМатеријал : Пластични Домување + Стаклениот КапакАпликација : Автомобил Магла Светлина , Дење Работи Светлина / светилки drlОбјектот се вклопи следниве автомобил модел : За Nissan Qashqai / Qashqai +2 (J10, JJ10) 2007 2008 2009 2010 2011 2012Топло Совети : 1.Бидејќи автомобил rote е спротивна во некои земји,кога тоа се случува,на сијалицата не може да светне,треба да се отвори ротирачки приклучок,како и размена на позитивни и негативни жица.2.Ако приклучокот не одговара на вашиот автомобил,може да се отвори ротирачки приклучокот, употреба на жици се поврзете на автомобил на оригиналните приклучок директно.3.Ако светлината не може да работи нормално, ве молиме контактирајте со нас прво,и не се отвори спорот,ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни, ви Благодариме !3.Пред да нарачате, ве молиме погледнете го следново автомобил модел внимателно, и да се утврди дали објектот да се вклопи во вашиот автомобил.4...

2 елемента H1 55 W халогенна лампа светлина 3000K 12V жълто стъкло автомобили на прожекторите 55 Ватова крушка авто ксенонова светлина противотуманная фаровете оформлени?

3.01 -34 % BGN 2.00

2 парчиња H1 55 W Халоген Сијалица Светлина 12 V 3000 K Жолта Стакло Автомобил Светла 55 W Сијалица Авто Светлина XENON Магла Светилка Автомобил СтилНа халоген светилка може да се управува на повисока температура отколку на стандардниот гасисполнет светилка на слични моќ на работа и живот,производство на светлина на повисоко прозрачна ефикасност и температура на бојата.Се користи во речиси било апликација, вклучително и во многу автомобили, брод и уредување светла, и така натаму,Со оглед на природата на предметот се нуди може да се вклопат голем избор на различни функции, ве молиме бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на сијалица.Карактеристики : 100% сосема нов, Супер светло.Сијалица Тип : Халоген СветилкаСветлината боја : БелаПриклучок Тип : H1Напон : 12 V самоМоќност : 55 WТемпература на бојата : 3000 KВкупна Висина : 55ммПакетот Вклучува : 2 парчиња × H1 55 W халоген сијалица1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2...

10шт T10 194 W5W COB 24SMD усилвател LED DC12V 6000K Blanc Pur pour Lumieres de Lecture Automobiles, Lampes eclairage Interieur

28.80 -20 % BGN 23.00

10pcs T10 194 W5 W КОЧАН 24 SMD Прокаин LED DC12 V 6000 K Блан Пур се прелива Lumieres де Предавање на Автомобили, Lampes eclairage InterieurОписи du produitCaractéristiques : Facile à Installer, едноставна à адаптер, brancher Juste и jouer.Faible Consommation d'énergie, économie d'énergie.Издржлив (longue longévité) jusqu'à 50,000 heures.Une bonne дисипација de la chaleur, résistance помошен hautes températures, résistance помошен chocs, couleurs vives.s'adapte Universellement à la plupart des voitures, џип, véhicules.Fonctions : Lampes де предавање, éclairage Intérieur, plafonnier, Lumières Modulable, Lampes де Signalisation.Компатибилен avec 194 T10 W5 W 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 912 916 917 918 920 921 922 923 926 927 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825, итн.Spécifications : Тип на LED : КОЧАНNombre де LED : 24 SMDТип де Connnection : T10Напон : DC 12 VPuissance : 4 Wcouleurs де Température : 6000 K Блан пурДимензија : 37.3 mm x само 11,6 mmDurée de Vie : 50000heuresЛе paquet comprend : 10 x T10 КОЧАН 24 SMD Lampe де предавање en Voiture1.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас...

Cawanerl за Lincoln Navigator 5.4 L V8 2007-2014 авто led противотуманный фенер 4000LM Бял 6000K дневен ходова фенер DRL стил 2 бр.

95.50 -49 % BGN 49.00

На резервни замена светла за магла употреба Американски увезени LED чипови, светлината до 4000 LM по сет(2000 Л / крушка), не и на другите низок квалитет слабо магла, обезбеди безбедно возење средина за на дожд,магла и други лоши временски услови; цената е за 2 парчиња абажур + 2 парчиња светилки + завртки ; Иако инсталацијата е многу лесно, само plug & play, професионална инсталација е препорачливо; Пред да нарачате, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел, ако не можете да потврдите дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас...

1 брой led стоп светлина високо разположена монтирани задни стоп-сигнал за Mercedes Benz C-Class W203 2000-2007

95.98 -8 % BGN 88.00

1 Парче LED Стоп Светилка со Висока Положба монтирани Задна Кочница Светлина за Мерцедес Benz CКласа W203 20002007ОЕМ Дел Број : 2038200156 2038201456Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.