• Новинка
Cawanerl за Lincoln Navigator 5.4 L V8 2007-2014 авто led противотуманный фенер 4000LM Бял 6000K дневен ходова фенер DRL стил 2 бр.

Cawanerl за Lincoln Navigator 5.4 L V8 2007-2014 авто led противотуманный фенер 4000LM Бял 6000K дневен ходова фенер DRL стил 2 бр.

резултат:
BGN 95.50
BGN 49.00 -49 %

Брой продукти
Налично

-На резервни замена светла за магла употреба Американски увезени LED чипови, светлината до 4000 LM по сет(2000 Л/крушка), не и на другите низок квалитет слабо магла, обезбеди безбедно возење средина за на дожд,магла и други лоши временски услови; -цената е за 2 парчиња абажур + 2 парчиња светилки + завртки ; -Иако инсталацијата е многу лесно, само plug & play, професионална инсталација е препорачливо; -Пред да нарачате, ве молиме проверете со вашиот автомобил модел, ако не можете да потврдите дали производот одговара на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас. - Магла светлина само одговара на следните автомобил модел : За Линколн Navigator 5.4 L V8 2007-2014

Подробности

Тип Елемент:
Противотуманная На Прожекторите В Събирането На
Вид На Материала:
Топлоустойчива пластмаса + стъкло
търговска марка:
cawanerl
Тегло На Продукта:
0.71kg
Името На Модела:
35500-63J02 / 19-5785-11-2 / MN142091
специални характеристики:
Висока Мощност, Висока Яркост, Водоустойчив
За Марки Автомобили / Модели:
Брод
Диаметъра На Продукта:
3.54inch
Напрежение:
12V
Сертифициране На Входящи Тестове:
ССС
Ваттность (теоретична мощност):
20 W / комплект, 10 W / лампа с нажежаема жичка
Напрежение:
12V
текущата:
3.8-4А
Цветна Температура:
6000К
Цвят:
Бял
Срок На Експлоатация:
10000 часа
Друг Номер:
XR837532 / AC2592111/ 3225-2050B/ 990E0-65J36-000
Тип Гнездо:
H11
Яркост:
4000LM / комплект, 2000LM / лампа с нажежаема жичка

Избор на купувачи

2 елемента автомобил H7 LED White COB 25W крушка на фарове на автомобил, фарове за мъгла 6000K 12V DRL с обектив автомобили led лампи, аксесоари за лампи с нажежаема жичка

20.19 -31 % BGN 14.00

2 парчиња Автомобил H7 LED Бела КОЧАН 25 W Светлата Светилка Авто Автомобил Светла за Магла 12 V 6000 K светилки drl со леќа Автомобили LED Светилка Сијалица ДодатоциПродавница промоции, следниве производи имаат повеќе од 30% попуст.Добредојдовте да се купи.Спецификација : LED type : 5630 SMD LED кол : 50pieces *2 светла боја : Бела Светлина, боја : 60006500 K Lumens : 2500 LM *2 Напон : 1230 V Школка во боја : Црна Школка материјал : Висока густина инженеринг пластични животниот век : Повеќе од 50.000 часа Карактеристики : Тој има еден пар висока моќност грешка слободни LED светла...

NICECNC мотоциклет H7 Здравейте Лъч Бяла led лампа на светлина лампи за BMW R1200GS R1200R R1200RT F800R R1300R S1000RR K1300GT K1300S

BGN 28.11

Објектот СпецификитеОперативен Температура : 40~80 степенТемпература на бојата : 6500 K Чиста БелаЖивотниот Век : Над 100,000 ЧасаРаботен Напон : DC 936 V (Одговара : 1224 V Возила)1500 LM / Полнење;750 LM / Сијалица80 W / Пар;40 W / СијалицаFitment : За BMW / Висока Зрачна F800 R 2010HP Megamoto 2010HP Спорт 2010K1300 GT 2010K1300 S 2010R1200 GS 20052010R1200 R 2010R1300 R 2010S1000 RR 2010Известување1.Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.3...

1 бр LH лявата страна на прозрачна леща предна броня противотуманная фаровете лампа без крушка с нажежаема жичка за Honda Accord Crosstour 2010

73.58 -5 % BGN 70.00

1 КОМПЈУТЕР LH Левата страна јасно леќа предниот браник магла светлина светилка без сијалица за Хонда Спогодба Crosstour 2010Тоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил.Пред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

Оформление на автомобила главоболие фенер за Chevrolet Cruze фарове Cruze LED фарове Revo LED DRL H7 D2H Hid опция Angel Eye Bi ксеноновый Лъч

996.00 -17 % BGN 827.00

Детали за производот : Раководител Светилка за Chevrolet Cruzez Фарови Cruze LED Светлата Цена за 1 Одредите 2 Парчиња со контролна Единица се Состои ( 2 баласт + 2 xenon светилка) на дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми...

2Pcs Car led T20 W21W 7440 WY21W 33 LED 5630 5730 SMD car Backup Reserve Светлини auto brake light фарове за мъгла 12V бели аксесоари

16.40 -33 % BGN 11.00

2 парчиња Автомобил led T20 W21 W 7440 WY21 W 33 LED 5630 5730 SMD автомобил Резерви Резерва Светла автоматски сопирачки светло за магла 12 V ДодатоциПродавница промоции, следниве производи имаат повеќе од 30% попуст.Добредојдовте да се купи.Спецификација : LED type : 5630 SMD LED кол : 33pieces *2 светла боја : Бела Светлина, боја : 60006500 K Lumens : 231 LM *2 Напон : 1230 V Школка во боја : Црна Школка материјал : Висока густина инженеринг пластични животниот век : Повеќе од 50.000 часа Карактеристики : Тој има еден пар висока моќност грешка слободни LED кочница светлина...

10шт T10 194 W5W COB 24SMD усилвател LED DC12V 6000K Blanc Pur pour Lumieres de Lecture Automobiles, Lampes eclairage Interieur

28.80 -20 % BGN 23.00

10pcs T10 194 W5 W КОЧАН 24 SMD Прокаин LED DC12 V 6000 K Блан Пур се прелива Lumieres де Предавање на Автомобили, Lampes eclairage InterieurОписи du produitCaractéristiques : Facile à Installer, едноставна à адаптер, brancher Juste и jouer.Faible Consommation d'énergie, économie d'énergie.Издржлив (longue longévité) jusqu'à 50,000 heures.Une bonne дисипација de la chaleur, résistance помошен hautes températures, résistance помошен chocs, couleurs vives.s'adapte Universellement à la plupart des voitures, џип, véhicules.Fonctions : Lampes де предавање, éclairage Intérieur, plafonnier, Lumières Modulable, Lampes де Signalisation.Компатибилен avec 194 T10 W5 W 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 912 916 917 918 920 921 922 923 926 927 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825, итн.Spécifications : Тип на LED : КОЧАНNombre де LED : 24 SMDТип де Connnection : T10Напон : DC 12 VPuissance : 4 Wcouleurs де Température : 6000 K Блан пурДимензија : 37.3 mm x само 11,6 mmDurée de Vie : 50000heuresЛе paquet comprend : 10 x T10 КОЧАН 24 SMD Lampe де предавање en Voiture1.Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас...

2x MAXGTRS High Power S25 1157 P21/5W BAY15D Auto Car Led Light Brake Tail Turn Signal Light Stop Bulb халогенна лампа топла бяла светлина

22.98 -35 % BGN 15.00

2x MAXGTRS S25 1157 BAY15 D P21 / 5 W Автомобил Led Светло 21 Smd 2835 Кочница Опашка се Претвори Сигнал Светлина Запре Сијалица Халоген Светилка Топло Бела Lumens : 840 LMРаботеше во 10 W излез со макс 21 W капацитет3 PC ЛЕР висока моќност LED ЧИП на врвот18pcs ЛЕР висока моќност LED ЧИП на странаНапон : DC1224 VЗрак Агол : 360 СтепениСите Алуминиумска конструкцијаЗамена за акции излез халоген светилкиЕдноставна installtation(Без Модификација е потребно)животен Век : 20000 часAnswer : ___________________________ Note : со Оглед на LED светилки имаат пониски wattage од акции 55 W халоген светилки, затоа кога инсталирање на некои понови возила, можеби ќе треба да додадете оптоварување отпорници или специјални жици се подигнат за да се обезбеди правилно функционирање...

1 бр. лявата страна на задната броня рефлектор на светлината 33555-SWA-013 за Honda CRV 2007-2009

25.58 -10 % BGN 23.00

1 Pcs Левата Страна Задниот браник Рефлектор светлина 33555SWA013 За Хонда CRV 20072009Одговара За Хонда CRV 20072009ОЕМ : L : 33555SWA013Тоа е нов производ,ОЕМ замена за вашиот автомобил!Пакет : 1pc во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

2 елемента H1 55 W халогенна лампа светлина 3000K 12V жълто стъкло автомобили на прожекторите 55 Ватова крушка авто ксенонова светлина противотуманная фаровете оформлени?

3.01 -34 % BGN 2.00

2 парчиња H1 55 W Халоген Сијалица Светлина 12 V 3000 K Жолта Стакло Автомобил Светла 55 W Сијалица Авто Светлина XENON Магла Светилка Автомобил СтилНа халоген светилка може да се управува на повисока температура отколку на стандардниот гасисполнет светилка на слични моќ на работа и живот,производство на светлина на повисоко прозрачна ефикасност и температура на бојата.Се користи во речиси било апликација, вклучително и во многу автомобили, брод и уредување светла, и така натаму,Со оглед на природата на предметот се нуди може да се вклопат голем избор на различни функции, ве молиме бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на сијалица.Карактеристики : 100% сосема нов, Супер светло.Сијалица Тип : Халоген СветилкаСветлината боја : БелаПриклучок Тип : H1Напон : 12 V самоМоќност : 55 WТемпература на бојата : 3000 KВкупна Висина : 55ммПакетот Вклучува : 2 парчиња × H1 55 W халоген сијалица1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2...

D2 D2S адаптер D2R D2C HID теглене на кабели усилвател адаптер конвертор тел D2S кабел конектор конектори D2S база

9.60 -17 % BGN 8.00

Спецификации : 1 Напон : DC12 V 2 Моќност : 35 W 3 Пријава : Сите D2 S / D2 S / D2 R hid xenon светилки 4 Маска материјал : Гума 5 Работна температура : 60~+180'C 6...

1 брой led стоп светлина високо разположена монтирани задни стоп-сигнал за Mercedes Benz C-Class W203 2000-2007

95.98 -8 % BGN 88.00

1 Парче LED Стоп Светилка со Висока Положба монтирани Задна Кочница Светлина за Мерцедес Benz CКласа W203 20002007ОЕМ Дел Број : 2038200156 2038201456Пред да нарачате, ве молиме љубезно ве молиме да го проверите делови број и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

20x Canbus T10 led крушки 12V 2835SMD автомобили светодиоди вътрешно осветление на автомобила 194 168 W5W LED лампа бял керамичен оформление на автомобила

30.38 -14 % BGN 26.00

20x CanbT10 LED светилки 12 V 2835 SMD АВТОМОБИЛ LED диоди Автомобил Внатрешни работи Светлина 194 168 W5 W LED Светилка бел автомобил стилГлавните Предности : Cnsunnylight гарантира висок квалитет со 2 години гаранција Висока Лумен излез 200 Lm / крушка, навистина се нарекува неверојатно висока осветленост Прилично Јасна Бела поставен бои што ви се допаѓа Едноставна инсталација Нема штета ако нормална, значи и долг живот Главни Карактеристики : Светлина, боја на располагање : Бела, Материјал : Метал Алуминиум Домување, ABS, ПРЕДВОДЕНА чипови Осветлување Извор : изграден со кориснички суперсветли LED чипови Нето тежина : 2g (нето тежина на 1pc на крушка) Живот : повеќе од 50.000 часа, еднаква на 50years долг живот Осветленост : 200lm / сијалица Оценет Работен напон : DC 12 V Зрак Агол : 360° Крстот Референца : T10,W5 W,158,168,147,152,158,159,161,168,184,192,193,901,904,912,916,917,918,920,921,922,923,926,927 и многу Повеќе..1...

6SMD 5050 C10W SV8. 5 led лампи Cool White High Power 41 mm Car Interior Светлини Смяна на крушка DC 12V аксесоари за автомобили

5.26 -5 % BGN 5.00

6 SMD 5050 C10 W SV8.5 LED Светилки Кул Бело Висока Моќност 41mm Автомобил Внатрешни Светла Замена на Сијалица DC 12 V Автомобил ДодатоциСпецификации : Боја : БелаСијалица, Големина : Должина : 41mm, Ширина : 8.5 mm,Висина:8.5 mmВграденво Коло за 12 V DC МоќностСекоја сијалица содржи 6pcs Ултра Бела 5050 SMD LEDСекоја сијалица содржи Топлина Мијалник за да се спречи ПрегреатFestoon 31mm35mm : 3021, 3022, 3175, 6428, 6430, 6461, DE3021, DE3022, DE3175Festoon 36mm39mm : 3423, 3425, 6411, 6418, 6423, 6461, DE3425Festoon 40mm44mm : 211, 2112, 212, 2122, 2142, 569, 578, 6413, 6429, 12844, DE4410Инсталација : Лесна инсталација, само plug& play...

1156 BAU15S 42 SMD Pure White Parking py21w LED автомобилни лампи, лампа, автоматично мигач външни светлини за автомобил 12V източник на светлина

BGN 3.65

1156 BAU15 S 42 SMD Чиста Бела Паркинг py21w ДОВЕДОА Автомобил Светилки Светилка Авто Пак Сигнал Надворешни Светла Автомобил Извор на Светлина 12 VПакет содржи : 1 × КОМПЈУТЕРИ LED сијалица 100% Сосема нов, со ВРВЕН квалитет, лесен за употреба Побрзо вклучување / исклучување на времето за одговор Долг живот време, ниска потрошувачка на енергија и супер светол Нови LED (Емитуваат Светлина Диоди) технологија ја намалува потрошувачката на енергија од 40% до 80%...

H4 H7 9012 HIR2 9006 H1 Hi / Lo Beam LED Car Headlight Bulb 60W 8400lm 6000K All in one Car LED Headlight Auto Headlamp авточасти

65.09 -23 % BGN 50.00

H4 H7 9012 HIR2 9006 H1 Hi / Lo Зрак ДОВЕДОА Автомобил Светла Сијалица 60 W 8400lm 6000 K Сите во еден Автомобил LED Светлата Авто Headlamp Авто деловиПриклучок Тип : H4, HiLo Зрак H13, HiLo Зрак H7, Еден Зрак 9005, Еден Зрак 9006, Еден Зрак H11, Еден Зрак Моќност : 60 W / set(30 W / сијалица) Led : За Philips ZES Чип Led диоди Оперативен Напон : DC 932 V(одговара 12 V / 24 V возило) Светлосен Флукс : прибл 8400lm / set(4200lm / сијалица) Боја Температура : Кул Бело 6500 K IP65 вода и прашина печат,360 степени зрак агол Температурата на работа : 4080 степен целзиусови степени Материјал : авијација 6063 алуминиум профил Над 30.000 часа живот време Висока моќност увезени чипови,360 степени зрак нема слепи зона Инженеринг зрак шема се шири мека бела светлина на патот рамномерно, без темно место / магла светлина 6500 K бела светлина се обезбеди најдобри возење визија за да ги видете сите временски патот ситуација јасно на Ситевоедно топлина спроводливост+со голема брзина го исклучите фан систем задржи сијалица во соодветната работна температура Постојан струја, инстант почеток,не коло пречки и електромагнетна радијација двонасочна топлина дисипација канал 1.Ситевоедно алуминиумски профил како топлина спроводливост систем, 360 степени топлина зрачи 2.Висока брзина на исклучување на вентилаторот(12000 R / Мин),висок проток на Воздух за побрзо ладење стапка Пакет се вклучени : 2x LED Светлата светилки

2 елемента автомобилни и мотоциклетни светлини LED H4 9003 H7 H8 H9 H11 H13 9012 H15 55W лампа 10400LM авточасти лампа 5000K 6000K MZ LED чип

108.80 -5 % BGN 103.00

2 ПАРЧИЊА Автомобил и Мотоцикл Светла LED H4 9003 H7 H8 H9 H11 H13 9012 H15 55 W Сијалица 10400 LM Авто делови Светилка 5000 K 6000 K MZ LED ЧИПИмеLed СветлатаМоќност55 W / Крушка, 110 W / Set СијалицаРаботен напон1130 VБоја3000 K / 4000 K / 5000 K / 6000 KLumens5200 LmЗрак Агол360 СтепенМатеријалВисока Термичка спроводливост, 6063 алуминиум авионЖивотен векПовеќе Од 40000hoursГаранција1 Година ГаранцијаУпотребаго Замени оригиналниот пред халоген светлатаЕден Сет2 парчиња Led светлата светилки +2 парчиња ВозачиDual Зрак Приклучоци : H4(9003 / HB2 / P43t), H13(9008 / P26.4 T), 9004(HB1), 9007(HB5), H15(Висок Грав Плус светилки drl) на Еден Зрак Приклучоци : H7(PX26d), H11(H8 / H8 B / H9 / H9 B / H11 B / H16 JP / PGJ191 / PGJ192 / PGJ195), H16 EU(5201 / 5202 / 9009 / 2504 / PS24 W / PSX24 W), 9005(HB3 / H10 / 9140 / 9145 / 9155 / PY20d), 9006(HB4), 9012(HIR2), D Серија (D1 C / D1 R / D1 S / D2 C / D2 R / D2 S / D2 H / D3 C / D3 R / D3 S / D4 R / D4 S) Напомена : *H16 JP Користи за Јапонски / корејски Автомобил Серија *H16 EU Користи за Европски / Американски Автомобил Серија Боја Температура : 3000 K(жолт), 4000 K(топло бела), 5000 K(бела), 6000 K(ладно бела)IP68 : Answer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете го контактот на вашата љубов возило без разлика дали тоа ќе се вклопи во тоа...

1 бр. лява страна на колата, огледалото за обратно виждане светлина ABS автомобили преден мигач лампа за Ford F150 Долната конфигурация

153.58 -9 % BGN 140.00

1 Pcs Левата Страна Автомобил Rearview Огледало Светлина ABS Автомобили Пред се Претвори Јачина на Светилка За на Ford F150 Пониски КонфигурацијаОДГОВАРА За Ford F150 Пониски КонфигурацијаОЕМ Замена за вашиот автомобил!!Пакет : 1pc во кутијаВе молиме љубезно ве молиме да го потврдите вашето објект исто како нашите подолу слика пред купување на тоа,ви благодариме.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

JSTOP EX35 FX35 FX37 FX45 FX50 G37 M35 M37 Q50 Q70 QX50 QX70 QX80 1157 12-24V светлини без грешки P21/5W BA15D canbus led спирачна лампа

52.77 -22 % BGN 41.00

Производ модел : JSP21 / 5 W135 SMD4014LED Type : 4014 SMDLED П'ty : 135 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : Бела / црвенаПриклучок тип : 1157 BA15 D BAY15 D P21 / 5 WНапон : 1230 VACwattage : 25 W Canbusвисока Светлина Електрична струја : 1.8 Атемно светло Електрична струја : 0.5 ALumens : 8001000 LMЖивотниот век : 50000 часаJSTOP EX35 FX35 FX37 FX45 FX50 G37 M35 M37 Q50 Q70 QX50 QX70 QX80 1157 1224 V светла Без грешка P21 / 5 W BA15 D canbled светилка Кочница* Ви се одговори на вашата порака или email во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време)...

2 елемента T10 W5W 168 194 12V 24V 6500K Blanc Pur LED Ampoule de voiture де 36X3014SMD усилвател lumiere LED blanche pour voiture де signal

32.00 -19 % BGN 26.00

T10 W5 W 168 194 12 V 24 V 6500 K Блан Пур ПРЕДВОДЕНА од Ампулата де Voiture 36 X3014 SMD (Пакување од 2) Описите du produit Couleur : 36 X3014Answer : ___________________________ Note : Ние само понудата на квалификувани производ...

1 бр LH прозрачна предна броня противотуманная фаровете светлината лявата страна без лампи с нажежаема жичка за Honda CRV CR-V 2015 UK version

95.98 -5 % BGN 91.00

1 КОМПЈУТЕР LH Јасно Предниот браник магла светлина возење светилка левата страна Без сијалица за Хонда CRV CRV 2015 2016 ГОДИНА велика БРИТАНИЈА верзијаТоа е нов производ,ОЕМ за вашиот автомобил.Пред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.Начин На Плаќање : Ќе имаат 24 часа да ги уплатата за вашата нарачка.Откако примивме ќе исплата, ќе го подготвите вашиот стоки наскоро.Ние ќе превозот надвор стоката во рок од 24 часа, освен викенд, одмор и посебни околности.Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас...

FSYLX 6pcs HID LED фаровете на колата прахоустойчив калъф гумен водоустойчив, прахоустойчив уплътнителен калъф фарове автоаксесоари дооснащение работа

BGN 31.52

6pcs КРИЕШЕ LED Светлата на Автомобилот Прашина Маска Гума Водоотпорен Dustproof Запечатување Headlamp Покрие Автомобил Стил Додатоци Retrofit Работа, Ексклузивно Дизајниран Прашина Опфаќа За LED Светлата Сијалица / Ксенон HID / БиКсенон HID Светилки (Светилки не се вклучени) Материјал : Гума Одговара Сијалица Тип / Грло : h1 h3 h7 h8 h9 h10 h11 9005 9006 hb3 hb4 h4 h13 9004 9007 Пакет : 6 компјутери криеше led светлата сијалица вода доказ прашина маскаБелешки : руската купувачи ве молиме да ни даде полно име (да содржи : име второто име и трето име) ви БлагодаримеПлаќање : Aliexpress препорачуваме Кредитна Картичка, Moneybookers, Банкарски Трансфер, дебитни картички, T / T, Western Union, итн, кои ќе бидат 100% безбеден за вас и нашата фабрика.ПревозотСите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 27 дена (не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата.Цитирано време на испорака : 15 до 25 работни денаУвоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.ако треба DHL,EMS,UPSот,Fed Ex,итн...

iJDM Amber PW24W LED Canbus Error Free PWY24W led светлини за Audi A3 A4 A5 Q3 VW Golf MK7, CC Ford Fusion предните мигачи

25.58 -10 % BGN 23.00

Answer : ___________________________ NOTE : Нашите предмети доаѓаат со мало поле Оваа страница карактеристики на i JDM Ексклузивно дизајниран 360степен дизајн со висока моќност 12СМД3030 PW24 W PW24 W замена ПРЕДВОДЕНА За BMW F30 3Серија 320i 328i 335i "Фолксваген" MK7 Golf GTi За Дневно Работи Светла Оваа i JDM Ексклузивно дизајниран висока моќност PW24 W / PY24 W LED сијалица се напојува со 3 парчиња 3030 SMD LED чипови на врвот со 9 парчиња 3030 SMD LED чипови на двете страни...

За BMW X5 e70 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 ксенонови фарове, отлична ултра ярки светлини smd led Angel Eyes kit

BGN 74.69

За БМВ Х5 e70 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 Xenon светлата Одлична Ултра светла осветлување smd led Ангел Очи комплет Нова светла за фарови, " Ангелски Очи ",кои ќе бидат видливи дури и кога ксенон...

Cawanerl Car Styling LED Light фарове за мъгла дневни управление на светлините за Renault Master 3 / III платформа / шаси (EV, HV, UV) 2010-2015

BGN 63.66

Функција : 100% Сосема НовСуперсветли LED СветлоВодоотпорен, dustproof, и Shockproof,Долг Животен Век.Во текот температура автоматска заштита на функцијаЛесен за ИнсталацијаВисока Моќност ПРЕДВОДЕНА за 12 V автомобили.Ниска потрошувачка на енергија.Производителот Дел Број : 2615589927, 2615089927Осветленост Дел Број : NI2592117, NI2593117Спецификации : LED кол : 18 / Пар 9 / ПарчеБоја На Располагање : Бела, Портокалова, СинаНапон : 12 VМатеријал : Пластични Домување + Стаклениот КапакАпликација : Автомобил Магла Светлина , Дење Работи Светлина / светилки drlОбјектот се вклопи следниве автомобил модел : За "Рено" Господар 3 / III Платформа / Шасија (EV, ХВ, УВ) 2010 2011 2012 2013 2014 2015Топло Совети : 1.Бидејќи автомобил rote е спротивна во некои земји,кога тоа се случува,на сијалицата не може да светне,треба да се отвори ротирачки приклучок,како и размена на позитивни и негативни жица.2.Ако приклучокот не одговара на вашиот автомобил,може да се отвори ротирачки приклучокот, употреба на жици се поврзете на автомобил на оригиналните приклучок директно.3.Ако светлината не може да работи нормално, ве молиме контактирајте со нас прво,и не се отвори спорот,ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни, ви Благодариме !3.Пред да нарачате, ве молиме погледнете го следново автомобил модел внимателно, и да се утврди дали објектот да се вклопи во вашиот автомобил.4...

2X super bright 3570 Led проектор обектив P13W SH23W PSX26W DRL автоматично фарове за мъгла Canbus автомобил дневен ходова светлина 12V / 24v Бял

34.64 -31 % BGN 24.00

2 X Супер Светло 3570 Led Проектор Леќа P13 W SH23 W PSX26 W светилки drl Авто Магла CanbАвтомобил Дење Работи Светлина 12 V / 24v БелаLED Чип : 3570 Чип Led Моќ : 72 W 2018 најновата LED Чипови Напон : DC1224 V Лумен:900 LM Текст Тековната:0.9 НА (CANBUS)Сите Алуминиумска конструкцијаЗамена за акции излез халоген светилкиЕдноставна installtation(Без Модификација е потребно)животен Век : 20000 часAnswer : ___________________________ Note : со Оглед на LED светилки имаат пониски wattage од акции 55 W халоген светилки, затоа кога инсталирање на некои понови возила, можеби ќе треба да додадете оптоварување отпорници или специјални жици се подигнат за да се обезбеди правилно функционирање...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.