• Новинка
Сензор за положение на педала на газта CENWAN MD614772 за MITSUBISHI CARISMA 1.6 1.8 95-06 COLT LANCER V VI 1.6 95-03 L300 2.0 86-02 GALANT

Сензор за положение на педала на газта CENWAN MD614772 за MITSUBISHI CARISMA 1.6 1.8 95-06 COLT LANCER V VI 1.6 95-03 L300 2.0 86-02 GALANT

резултат:
BGN 30.40

Брой продукти
Налично


АВТОМАТСКО ПРИГУШУВАЊЕ ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР
ОЕМ : MD614772
Број на порти : 4
Ротација на Ветер : насока на стрелките на часовникот ротација
Автомобил Одговара : Модел Зафатнина Година За МИЦУБИШИ CARISMA 1.6/1.8 1995/07 - 2006/06 За МИЦУБИШИ COLT V (CJ_, CP_) 1.6 1995/09 - 2003/09 За MITSUBISHILANCER VI 1.6 1995/09 - 2003/08 За МИЦУБИШИ CARISMA Салон 1.6/1.8 1996/09 - 2006/06 За MITSUBISHIL 300 Кутија 2.0 1986/11 - 2002/05 За МИЦУБИШИ GALANT VI (EA_) 2.0/2.5 1996/09 - 2004/10 За MITSUBISH IGALANT VI Имот 2.0/2.5 1996/09 - 2003/10 За МИЦУБИШИ ПРОСТОР ВАГОН 2.0 1998/10 - 2004/12 За MITSUBISHIL 300 Платформа/Шасија (P1_T ) 2.0 1994/04 - 2000/04 За МИЦУБИШИ PAJERO SPORT (K90) 1.8 1996/07 - / За МИЦУБИШИ PAJERO SPORT (K90) 1.8 1996/07 - /) За МИЦУБИШИ ПРОСТОР ЅВЕЗДА (DG_A) 1.8 1998/06 - 2004/12 За МИЦУБИШИ SANTAMO 2.0 1999/03 - 2004/12 За МИЦУБИШИ PAJERO PININ 1.8 1999/03 - 2007/06 За МИЦУБИШИ ПРОСТОР ТРКАЧ 2.0 1999/08 - 2002/08 За MITSUBISHIL 400 / ПРОСТОР ОПРЕМА Автобус 2.0 1994/06 - 2007/04 За МИЦУБИШИ OUTLANDER јас 2.0 2001/03 - 2006/12 За МИЦУБИШИ LANCER Салон 2.0 2000/03 - / За МИЦУБИШИ LANCER Имот 2.0 2003/09 - 2008/10 За МИЦУБИШИ МИРАЖ Hatchback 1.5/1.6 1991/12 - 2003/07 За МИЦУБИШИ FTO Купе (DE_A) 1.8 1994/09 - 2001/07
Функцијата Опис Таа е инсталирана во лоша страна на гас вратата вретено,тоа ќе се промени отворениот големина на гас врата во електричен сигнал потоа да помине на controled компјутер ЕКИ,и компјутер ЕКИ судија на моторот работа ситуација според овој сигнал,за контрола на нафта инјектирање според различни работи ситуација за барање на мешавина концентрација
CENWAN ПАКУВАЊЕ
За CENWAN
За Пратката 1.Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен некои земји и APO/FPO) 2.Нарачки обработени навремено по плаќање верификација 3.Ние само брод да се потврди цел адреса.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.Нашата цена е за еден објект.Не за двојно 5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит време може да се разликува,particulary во текот на hoiday/сезоната. 6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30days. од плаќање,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите. 7.Поради акции статус и временската разлика,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв avaliable складиште за брза испорака.
Враќање & Наплата 1.Имате 7days да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот.Тоа беше примено овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена.Тоа е condidered користи и НИЕ НЕ ЌЕ ИЗДАНИЕ ШТО НАПЛАТА ИЛИ RELPLACEMENT.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број,специфична причина за враќање,и вашиот po#. 3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА AMOUT,ПО приемот на објектот на неговата оригинална состојба и пакување со сите компоненти и accessones вклучени.ПО ДВЕТЕ КУПУВАЧОТ И SEELER откажете трансакцијата од ИЛИ можете да одберете да имате замена. 4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е(се) не како рекламира.
За Гаранција 1.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети(exclding предмети оштетени и/или злоупотребени од денот на приемот.Accesson доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период(и во оригиналното пакување,ако е можно).Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.НИЕ НЕ ПОПРАВКА ИЛИ ЗАМЕНА НА ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.

Подробности

Тип:
Тип На Ключа
линеен:
017507
Обхват На Измерване:
TH247
Повторяемост:
MD614734
Тип Сензор:
Holzer
Разделителна способност:
MD-614772
Хистерезис:
17507
търговска марка:
КЕНВАН
Чувствителност:
MD614772
Брой портове:
4
Цвят:
Черен
OEM:
MD614772
Кола:
За MITSUBISHI DELICA Mirage
Посока на въртене:
Въртене по посока на часовниковата стрелка
oe 1:
5С5243
oe 2:
TPS4073
Сертификат:
ISO9001 TS16949
Опаковка:
ОПАКОВКА СЕНВАНА
Варантти:
1 година

Избор на купувачи

0281002723 сензор на масовия поток на въздуха метър е подходящ за Hyundai Accent Getz i10 i20 i30 Matrix Kiacee'd Cerato Rio Soul 1.1 1.4 1.5 1.6

49.58 -11 % BGN 44.00

Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година ЗА HYUNDAI МАТРИЦА (ВО странска валута) (2001 / 06 2010 / 08) МАТРИЦА (ВО странска валута) 1.5 CRDi VGT D4 FA 1493 81 110 MPV 05 / 08 10 / 08 ЗА HYUNDAI GETZ (ТБ) (2002 / 08 2009 / 06) GETZ (ТБ) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Hatchback 05 / 08 09 / 06 GETZ (ТБ) 1.5 CRDi D4 FA 1493 65 88 Hatchback 05 / 08 09 / 06 ЗА HYUNDAI АКЦЕНТ III (MC) (2005 / 11 2010 / 11) АКЦЕНТ III (MC) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Hatchback 05 / 11 10 / 11 ЗА HYUNDAIACCENT Салон (MC) (2005 / 11 2010 / 11) АКЦЕНТ Салон (MC) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Салон 05 / 11 10 / 11 ЗА HYUNDAI i30 (FD) (2007 / 10 2011 / 11) i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 94 128 Hatchback 10 / 01 11 / 11 i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 85 116 Hatchback 07 / 10 11 / 11 i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 66 90 Hatchback 07 / 10 11 / 11 ЗА HYUNDAI i30 Г.С...

Кислороден датчик / ламбда сензор за кандидатстване за toyota CAMRY, RAV4 8946748011 8946728030

BGN 54.38

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!ТОЈОТА ОЕМ 8946728030 ТОЈОТА ОЕМ 8946741011 ТОЈОТА ОЕМ 8946741021 ТОЈОТА ОЕМ 8946742010 ТОЈОТА ОЕМ 8946748011Кислород Сензор / Ламбда Сензор барање за toyota RAV4 CAMRY 8946748011 8946728030Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

CENWAN 1053946 сензор на педала на газта 1071403 TPS за FORD C-Max Courier Cougar Fiesta, Focus, Mondeo, KA (бензин) Transit 988F9B989BB

BGN 32.00

ПРИГУШУВАЊЕ ПОЗИЦИЈАТА на СЕНЗОРОТ (TPS) ОЕМ : 988 F9 B989ББ Број на порти : 3 Оперативен Режим : Електрични Ротација на Ветер : Антинасока на стрелките на часовникот ротацијаАвтомобил Одговара : Модел Зафатнина Година За FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1 / 3 / 1.6 1995 / 08 2002 / 09 За FORD KA (RB_) 1.3 1996 / 09 2008 / 11 За FORD MONDEO II 1.6 / 1.8 / 2.0 / 2.5 1996 / 09 2000 / 11 За FORD COUGAR (EC_) 2.0 / 2.5 1998 / 08 2001 / 12 За FORD FOC(DAW, DBW) 1.4 / 1.6 1998 / 10 2007 / 12 За FORD ПУМА (EC_) 1.4 / 1.6 1997 / 03 2002 / 06 За FORD ОДМЕТНИК 2.0 / 2.3 1997 / 03 2002 / 06 За FORD MONDEO III 1.8 / 2.0 / 2.5 2000 / 11 2007 / 08 За FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 / 1.6 2001 / 11 2010 / 03 За FORD FUSION (JU_) 1.6 2002 / 08 / За FORD TOURNEO CONNECT 1.8 2002 / 06 / За FORD TRANSIT CONNECT 1.8 2002 / 06 / За ФОРД ФОКУС CMAX 1.6 2003 / 10 2007 / 03 За FORD FOCЗа FORD CMAX (DM2) 1.6 2007 / 02 / For FORD КА Ван (RB) 1.3 2002 / 05 2005 / 05 style= "висина : 15.0 pt;borderврвот : none'>За ОПЕЛ ZAFIRA Мк II (B) (M75) 1.6 2005 / 04 / Функцијата Опис : Тоа е инсталирана во лоша страна на гас вратата вретено,тоа ќе се промени отворениот големина на гас врата во електричен сигнал потоа да помине на controled компјутер ЕКИ,и компјутер ЕКИ судија на моторот работа ситуација според овој сигнал,за контрола на нафта инјектирање според различни работи ситуација за барање на мешавина концентрацијаЗа CENWANЗа Пратката 1.Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен некои земји и APO / FPO) 2.Нарачки обработени навремено по плаќање верификација 3.Ние само брод да се потврди цел адреса.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.Нашата цена е за еден објект.Не за двојно 5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит време може да се разликува,particulary во текот на hoiday / сезоната...

МАСОВ РАЗХОДОМЕР НА ВЪЗДУХА, ДАТЧИК ЗА 16580-00QAB 22680-AW300 ПОДХОДЯЩ VAUXHALL И OPEL MOVANO ВИВАРО ЗА NISSAN PRIMASTAR NEW 9110733 4402733

54.38 -12 % BGN 48.00

Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор За "Опел" Movano 2000 F9 [19992015] Кутија Кутија 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Опел" Movano 2000 J9 [19982015] Автобус Автобус 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Опел" Movano 2001 F9 [19992015] Кутија Кутија 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Опел" Movano 2001 J9 [19982015] Автобус Автобус 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2000 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2001 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2002 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2003 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2004 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2005 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Espace 1999 МК III [19962002] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Espace 2000 МК III [19962002] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Espace 2001 МК III [19962002] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Espace 2002 МК III [19962002] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1997 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1998 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1999 K56_ [19952001] Имот Имот 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1999 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1999 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 2000 K56_ [19952001] Имот Имот 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор На Рено Лагуна 2000 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) За Рено Лагуна 2000 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 2001 K56_ [19952001] Имот Имот 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) За Рено Лагуна 2001 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) Fpr Рено Лагуна 2001 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 1997 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 1998 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 1999 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2000 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2001 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 d Ci 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2001 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2002 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 d Ci 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2003 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 d Ci 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За Рено Megane Grandtour 1999 МК јас [19992003] Имот Имот 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Grandtour 2000 МК јас [19992003] Имот Имот 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Grandtour 2001 МК јас [19992003] Имот Имот 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Сценско 1997 JA0 / 1_ [19971999] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Сценско 1998 JA0 / 1_ [19971999] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Сценско 1999 JA0 / 1_ [19971999] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 1999 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор На Рено Сценско 2000 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 d Ci RX4 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2000 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2001 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 d Ci RX4 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2001 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2002 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 d Ci RX4 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2002 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2003 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 d Ci RX4 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2003 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Опел Movano 2000 МК јас [19982010] Кутија 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За Опел Movano 2000 МК јас [19982010] Автобус 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За Опел Movano 2001 МК јас [19982010] Кутија 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За Опел Movano 2001 МК јас [19982010] Автобус 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел)Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис .

Безплатна доставка на 10 бр. / лот SKKD100 / 16 един силициев управляван выпрямительный диоден модул

288.00 -5 % BGN 274.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

LARBLL предния ляв ABS датчик за скорост на колелата, подходящи за Honda Accord 2.3 L 1998 1999 2000 2001 2002 за Acura TL CL 57455-S84-A52

16.78 -11 % BGN 15.00

Состојба : НоваДел број : 57455S84A52Fitment : За Хонда Спогодба 1998 2003 ГодинаЗа Акура CL / TL 1998 2003 годинаОбјектот содржи : 1 x ABS Тркала Сензор

Авточасти сензор за положение на разпределителен вал нов OEM 96418393 сензор за положение камера за BUICK EXCELLE 1.8 L REGAL 2.0 L

BGN 43.04

Авто Делови Camshaft позиција сензор Сосема нов ОЕМ# 96418393 CAM ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР За BUICK EXCELLE 1.8 L РЕГАЛ 2.0 LВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

за toyota, сензор за кислород OZA659-EE63, 89465-0H020 автомобилни сензори за кислород

BGN 39.20

за тојота кислород сензор OZA659EE63,894650 H020 автомобил кислород сензориCITROENC1 (PM_, PN_) (2005 / 06 / ) Ц1 (PM_, PN_) 1.0 1 KRFE 998 50 68 Hatchback 05 / 06 / PEUGEOT107 (2005 / 06 / ) 107 1.0 1 KR (384 F) 998 50 68 Hatchback 05 / 06 / TOYOTAAYGO (B10) (2005 / 07 / ) AYGO (B10) 1.0 (KGB10) 1 KRFE 998 50 68 Hatchback 05 / 07 / ******Нашата компанија професионални се направи вода прирабница(со термостат) и Сите видови на сензори,добредојдовте побара каталог *****цената е за повикување само, ако сакате да купите, ве молиме контактирајте ме, цената ќе биде повеќе отстапки...

Напълно нов сензор на масовия поток на въздуха МЗГ за BMW X3 X5, Z3 OE 5WK96132Z / 8ET0091142-341

49.58 -11 % BGN 44.00

Година Производител Модел Трим Мотор 2006 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година ЗА BMW 330xi База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година ЗА BMW 330xi База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 330 Ci База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 330 Ci База Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 330i База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 330xi База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 530i База Седан 4Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 330 Ci База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 330 Ci База Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 330i База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 330xi База Седан 4Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 530i База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW Z3 3.0 јас Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW Z3 Купе Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW Z3 Roadster Конвертибилна 2Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated Година Производител Модел Трим Мотор 2001 година ЗА BMW 330 Ci База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW 330 Ci База Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW 330i База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW 330xi База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW 530i База Седан 4Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW Z3 3.0 јас Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW Z3 Купе Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW Z3 Roadster Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно AspiratedОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

LARBLL преден десен ABS сензор за скорост на колелата, подходящи за Honda Accord 2.3 L 1998 1999 2000 2001 2002 за Acura TL CL 57450-S84-A52

16.78 -11 % BGN 15.00

Состојба : НоваДел број : 57450S84A52Fitment : За Хонда Спогодба 1998 2003 ГодинаЗа Акура CL / TL 1998 2003 годинаОбјектот содржи : 1 x ABS Тркала Сензор

за SONATA NF 05-10 преминете стеклоподъемника електрическо управление на стеклоподъемником предния ляв превключвател стеклоподъемника

BGN 56.00

Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!Кина поштенски кеси и Парцела Логистика вебстраница : 17track.net / en / 1.ние не обврзуваат тарифа...

Масивна сензор разходомер на въздуха 22680-53J00 за 91-94 Nissan Sentra Infiniti G20 2.0 L

BGN 68.45

2220475030 Маса Протокот на Воздух Метар За Тојота 4 Runner Land Cruiser LexGX460 LX570Спецификација на производот OE Бр 2268053 J00 Големина Стандардниот Модел Бр 2268053 J00 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Nissan Место на Потекло Guang Zhou Тип на Протокот на Воздух Метар Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

Датчик за детонация на детонация за RENAULT FLUENCE L30 WIND E4M MEGANE CC EZ0 LATITUDE L70 ТАЛИЯ II CLIO 8200639103 8200680689

BGN 25.42

Зошто треба да го користите FONAN сензори Висок квалитет на производство Се обезбедат оптимални перформанси Точно тестирани & одобрени Се исполнат O...

Soarhorse Car Indoor A / C изпарител температурен сензор за Mitsubishi Pajero Montero Shogun V31 V32 V33 V43

17.87 -10 % BGN 16.00

За Мицубиши Pajero Shogun Montero A / C Испарувачот Сензор на Температура на OE број: MB609266 Fitment / Апликации : За Мицубиши PAJERO / MONTERO 19902004 Состојба : Brand New Лесно да се инсталира Внимание : ве Молиме потврдете дека производот одговара за вашиот Автомобил пред купување, ви благодарам!!!...

beler 1бр черен преден кислород O2 сензор 226908J010 226908J001 за Nissan Altima Maxima 2002 2003 Infiniti I35 2002 2003 2004

BGN 39.50

Пред Кислород O2 Сензор за 2002 2003 Nissan Altima Maxima Infiniti 226908 J010Состојба : 100% нови Боја : црна ОЕМ БР : 226908 J010 Производителот Дел Број : 226908 J010, 226908 J001 Компатибилен : За 20022004 Infiniti I35За 20022003 Година Nissan MaximaЗа 20022003 Година Nissan AltimaОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиPls се осигура дека OE Број и објектот слика одговара на вашиот автомобил пред да го купите Објект се вклучени : Пред Кислород Сензор x 1Функција : 1) Според фабричките спецификации.2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.3) Лесен за инсталација.4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

9152245 за Buick Chevy Cadillac, GMC превключвател датчик външна температура на въздуха на околната среда OE 15-50353, 5S11836, 90477289, 91522245

5.25 -5 % BGN 5.00

9152245 За Buick Chevy Кадилак GMC Амбиентниот Воздух Сензор на Температура на Вклучите OE# 1550353 Дел Број : 9152245, 09152245, 5 S11836, 90477289, 91522245 Друг Дел Број : 1550353, 09152245, 89053513, AX83, SU13289, SU141 Оваа точка ќе одговара на следните возила / апликации : 2010 Година За Buick Привлечност 20102015 За Buick Лакрос План За 20112015 За Buick Regal 19972001 За Кадилак Catera 20022006 За Кадилак Escalade 20022006 За Chevrolet Лавина 1500 20022006 За Chevrolet Лавина 2500 19981999 За Chevrolet Палто 20112013 За Chevrolet Каприз 20112014 За Chevrolet Cruze 20122014 За Chevrolet Орландо 19981999 За Chevrolet S10 Пикап Од 2000 До 2006 Година За Chevrolet Silverado 1500 2007 Година За Chevrolet Silverado 1500, Класичен Тело Стил Само Од 2000 До 2006 Година За Chevrolet Silverado 2500 2007 Година За Chevrolet Silverado 2500, Класичен Тело Стил Само 20012007 За Chevrolet Silverado 3500 2007 Година За Chevrolet Silverado 3500, Класичен Тело Стил Само од 2000 до 2006 година За Chevrolet Приградски 1500 2000 до 2006 година За Chevrolet Приградски 2500 2000 до 2006 година За Chevrolet Тахо 19981999 За GMC Џими 20002006 За GMC Сиера 1500 2007 Година За GMC Сиера 1500, Класичен Тело Стил Само од 2000 до 2006 година За GMC Сиера 2500 2007 Година За GMC Сиера 2500, Класичен Тело Стил Само 20012006 За GMC Сиера 3500 2007 Година За GMC Сиера 3500, Класичен Тело Стил Само 2001 година За GMC Сиера C3 19981999 За GMC Sonoma 20002006 За GMC Yukon 20002006 За GMC Yukon XL 1500 2000 до 2006 година За GMC Yukon XL 2500 19981999 За Oldsmobile Bravada 20082009 За Pontiac G8 20042006 За Pontiac GTO 20082009 За Сатурн AstraОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

Истински ламбда сензор сонда O2 89465-02360 за Toyota Replacement Car Air Fuel Ratio Кислород Sensors Automobiles OEM 8946502360

48.46 -15 % BGN 41.00

Вистински Ламбда Сензор Сонда O2 за Тојота Автомобил ЗаменаВоздухот Гориво Сооднос Кислород Сензори Обнова На АвтомобилиГориво Додатоци 8946502360 8946502360

0280217121 нов сензор на масовия поток на въздуха МЗГ за VW Jetta Diesel Golf Beetle

BGN 34.96

0280217121 Нови MAF Маса Проток на Воздух Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Дизел Jetta Голф ЗлатицаСпецификација на производот OE Бр 0280217121 Големина Стандардниот Модел Бр 0280217121 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За "ФОЛКСВАГЕН" Место на Потекло Guang Zhou Тип на Протокот на Воздух Метар Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

Безплатна Доставка ! 21590-2A100, 215902A100,6PR009622-06 датчик за нивото на маслото на двигателя на Hyundai i40 i30, Santa FE IX35 IX55 2009-2012 г.

41.57 -11 % BGN 37.00

Бесплатен Превозот ! 215902 A100,215902 A100,6 PR00962206 моторното Масло Ниво Сензор За Hyundai i40 i30 Santa FE IX35 IX55 20092012Fitment За Hyundai i40 i30 Santa FE IX35 IX55 0912Слики на моторното Масло Ниво Сензор :

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.