• Новинка
1bar за отработените газове EGR DPF различното датчик за налягане за Subaru Forester 2.0 L 22627AA500 41MPP1-2

1bar за отработените газове EGR DPF различното датчик за налягане за Subaru Forester 2.0 L 22627AA500 41MPP1-2

резултат:
BGN 36.24
BGN 31.00 -14 %

Брой продукти
Налично


Ве Молиме Имајте На Ум :
pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.
Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,
инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Апликации : За Субару Шумите 2.0 L
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Пластика
Состојба За : -акции, Бренд-нови, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура на
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса
*Над превозот времето е само за референца, купува сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
*Пост воздух mail да Источно-Европски земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена
1. Ви благодарам многу за изборот на IVOK , Ние нудиме на 7 дена за враќање на услугата.
2. Ние ќе ги провери секој дел од производот пред превозот, Сепак, некои може да добијат оштетување за време на транзитот. Ако има било кој квалитет на проблем, ве молиме контактирајте со нас во 7 дена по приемот. Ние ќе го реши проблемот.
3. За било која причина, сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас на прво место во 7 дена по приемот, и одржување на производи во оригинал, кога се врати ве молиме да го плати превозот цена, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне, ви Благодарам.
4. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, Ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
За било која причина, ако се разочарани, ве молиме не се директно остави негативни повратни информации, само контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни.
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам!
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!
IVOK е професионална притисок за светло и сензор на температура на компанија основана во 2009 година. Тоа е посветен во R&D, производство и маркетинг на притисок и сензор на температура од нејзиното основање.
На IVOK тим мајстори на јадрото на технологијата на сензор апликација, која вклучувајќи Керамички Притисок, пропелтечи грег тенок филм, Силициум микро топење, итн.
Нашите производи се движат : Гориво Железнички Притисок Сензор, Цела Апсолутен Притисок Сензор (MAP), Диференцијални Притисок Сензор (DPF), серво Волан Притисок на Маслото Сензор, Притисок на Маслото Switch, Температурни Сензори (Coolant / Ер / Масло / Гориво). Ние ги доставуваме стандард, полу-кориснички, и целосно прилагодени објекти сите според клиентите барања.
Во професија, искреност, и решителни за концептот, IVOK е цврсто посветен да биде висок квалитет на притисок и сензор на температура на добавувачот. На IVOK тим ќе продолжи да работи напорно и да се направи напредок за гол.

Подробности

Чувствителност:
22627AA500, 41MPP1-2
линеен:
22627-AA500, 41MPP12
Тип:
Датчик За Налягане На Изгорелите Газове
Хистерезис:
Сензор за налягане DPF
Стил:
Тип На Варистора
Обхват На Измерване:
0-100 kpa
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Повторяемост:
Сензор За Диференциално Налягане
Разделителна способност:
22627A-A500, 41MPP1
Тип На Сигнала:
Сигнал Напрежение Ток
търговска марка:
ИВОК
Името На Вида:
Сензор за налягане DPF
Атрибут:
Обзавеждане марка IVOK
Брой Пин Кода:
3-пинов конектор
Диапазон На Налягания:
0-100 kpa
Номер на OEM производителя:
22627AA500, 41MPP1-2
Преносимото Номер Детайли:
22627A-A500, 41MPP1
Друг Номер:
22627-AA500, 41MPP12

Избор на купувачи

Безплатна доставка SN74LS192 SN74LS192N

17.41 -2 % BGN 17.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Yaopei оригиналния датчик за налягането на въздуха 2CP55-1 за Jeep Patriot Wrangler и Grand Cherokee Liberty 05174039AB, 5174039AB

41.28 -37 % BGN 26.00

Оригиналниот Воздух Условен Притисок Сензор 2 CP551 За Џип Патриот Wrangler Grand Cherokee Слобода 05174039 AB, 5174039 ABПроизводот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

Кислороден датчик / ламбда сензор за кандидатстване за toyota CAMRY, RAV4 8946748011 8946728030

BGN 54.38

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!ТОЈОТА ОЕМ 8946728030 ТОЈОТА ОЕМ 8946741011 ТОЈОТА ОЕМ 8946741021 ТОЈОТА ОЕМ 8946742010 ТОЈОТА ОЕМ 8946748011Кислород Сензор / Ламбда Сензор барање за toyota RAV4 CAMRY 8946748011 8946728030Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

Сензор Oxysen подходящ за FORD C MAX FOCUS за VOLVO C30, S40 и V50 1.8-2.0 L 2003 - 0258006569

BGN 58.66

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Единствен бруто тежина : 0.200 kg (0.44 lb) Име на Производ : Top Class Автомобил Кислород Сензор 0258006569 / 1254769 / 1302222 / 3 M519 G444АА / 3 M519 G444AB Точка Бр : WAJ70355 Референтен Број : 0258006569 / 1254769 / 1302222 / 3 M519 G444АА / 3 M519 G444АБ / FFO94062 AB / 94062 AB / 30650780 Апликација : За FORD C MAX ФОКУС и За VOLVO C30 S40 V50 1.82.0 L, 2003 Големина : стандард Жица : 4 Должина : 650mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Тековната Сензор Излез : Префрлување ТрансдуцеротПримена : Опис Година Модел Тело Стил k W HP cc За ФОРД CMAX 1.8 Flexifuel 02.07 MPV 92 125 1798 За ФОРД CMAX 1.8 02.07 MPV 90 122 1798 За ФОРД CMAX 1.8 02.07 MPV 92 125 1798 За ФОРД CMAX 2.0 CNG 04.09 MPV 107 145 1999 година За ФОРД CMAX 2.0 ЛПГ 06.08 MPV 107 145 1999 година За ФОРД CMAX 2.0 02.07 MPV 107 145 1999 година За ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 Flexifuel 01.06 03.07 MPV 92 125 1798 За ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 10.03 03.07 MPV 88 120 1798 За ФОРД ФОКУС CMAX 1.8 04.04 03.07 MPV 92 125 1798 За ФОРД ФОКУС CMAX 2.0 03.04 03.07 MPV 107 145 1999 година За ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 Flexifuel 01.06 Hatchback 92 125 1798 За ФОРД ФОКУС II (DA_) 1.8 03.06 Hatchback 92 125 1798 За ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 CNG 04.09 Hatchback 107 145 1999 Година За ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 ЛПГ 06.08 Hatchback 107 145 1999 Година За ФОРД ФОКУС II (DA_) 2.0 11.04 Hatchback 107 145 1999 Година За ФОРД ФОКУС II Кабриолет 2.0 10.06 Конвертибилна 107 145 1999 Година За ФОРД ФОКУС II Седан (DA_) 1.8 Flexifuel 06.06 Седан 92 125 1798 За ФОРД ФОКУС II Седан (DA_) 1.8 03.06 Седан 92 125 1798 За ФОРД ФОКУС II Седан (DA_) 2.0 04.05 Седан 107 145 1999 Година За ФОРД ФОКУС II Вагон (DAW_) 1.8 Flexifuel 01.06 Вагон 92 125 1798 За ФОРД ФОКУС II Вагон (DAW_) 1.8 03.06 Вагон 92 125 1798 За ФОРД ФОКУС II Вагон (DAW_) 2.0 ЛПГ 06.08 Вагон 107 145 1999 Година За ФОРД ФОКУС II Вагон (DAW_) 2.0 11.04 Вагон 107 145 1999 Година За VOLVO C30 1.8 Flex Fuel 01.07 Hatchback 92 125 1798 За VOLVO C30 1.8 10.06 Hatchback 92 125

2710940248 сензор на масовия поток на въздуха метър е съвместим с 2003 2004 2005 за Mercedes Benz C230 OE A2710940248 8ET009142-351

49.58 -11 % BGN 44.00

Година Производител Модел Трим Мотор 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Класичен Седан Со 4 Врати 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Елеганција Седан Со 4 Врати 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Спортски Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Класичен Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Елеганција Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Спортски Седан Со 4 Врати 2003 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2003 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC SuperchargedОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

9152245 за Buick Chevy Cadillac, GMC превключвател датчик външна температура на въздуха на околната среда OE 15-50353, 5S11836, 90477289, 91522245

5.25 -5 % BGN 5.00

9152245 За Buick Chevy Кадилак GMC Амбиентниот Воздух Сензор на Температура на Вклучите OE# 1550353 Дел Број : 9152245, 09152245, 5 S11836, 90477289, 91522245 Друг Дел Број : 1550353, 09152245, 89053513, AX83, SU13289, SU141 Оваа точка ќе одговара на следните возила / апликации : 2010 Година За Buick Привлечност 20102015 За Buick Лакрос План За 20112015 За Buick Regal 19972001 За Кадилак Catera 20022006 За Кадилак Escalade 20022006 За Chevrolet Лавина 1500 20022006 За Chevrolet Лавина 2500 19981999 За Chevrolet Палто 20112013 За Chevrolet Каприз 20112014 За Chevrolet Cruze 20122014 За Chevrolet Орландо 19981999 За Chevrolet S10 Пикап Од 2000 До 2006 Година За Chevrolet Silverado 1500 2007 Година За Chevrolet Silverado 1500, Класичен Тело Стил Само Од 2000 До 2006 Година За Chevrolet Silverado 2500 2007 Година За Chevrolet Silverado 2500, Класичен Тело Стил Само 20012007 За Chevrolet Silverado 3500 2007 Година За Chevrolet Silverado 3500, Класичен Тело Стил Само од 2000 до 2006 година За Chevrolet Приградски 1500 2000 до 2006 година За Chevrolet Приградски 2500 2000 до 2006 година За Chevrolet Тахо 19981999 За GMC Џими 20002006 За GMC Сиера 1500 2007 Година За GMC Сиера 1500, Класичен Тело Стил Само од 2000 до 2006 година За GMC Сиера 2500 2007 Година За GMC Сиера 2500, Класичен Тело Стил Само 20012006 За GMC Сиера 3500 2007 Година За GMC Сиера 3500, Класичен Тело Стил Само 2001 година За GMC Сиера C3 19981999 За GMC Sonoma 20002006 За GMC Yukon 20002006 За GMC Yukon XL 1500 2000 до 2006 година За GMC Yukon XL 2500 19981999 За Oldsmobile Bravada 20082009 За Pontiac G8 20042006 За Pontiac GTO 20082009 За Сатурн AstraОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

Сензор за положение на педала на газта за Nissan Sylphy A22-658B00

24.00 -8 % BGN 22.00

љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

Сензор за положение на разпределителен вал подходящ за ACURA CL 03-97 MDX 02-01 TL 03-99 HONDA ACCORD 02-98 на ОДИСЕЯ 04-99 PILOT 04-03, 37840-P8A-А01

35.20 -6 % BGN 33.00

..ОЕМ# 37840P8 AA01.. Производот Одговара За ОДГОВАРА ЗА АКУРА CL 0397 ОДГОВАРА ЗА АКУРА MDX 0201 ОДГОВАРА ЗА АКУРА TL 0399 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА СПОГОДБА 0298 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ОДИСЕЈА 0499 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ПИЛОТ 0403..

Авточасти сензор за положение на разпределителен вал нов OEM 96418393 сензор за положение камера за BUICK EXCELLE 1.8 L REGAL 2.0 L

BGN 43.04

Авто Делови Camshaft позиција сензор Сосема нов ОЕМ# 96418393 CAM ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР За BUICK EXCELLE 1.8 L РЕГАЛ 2.0 LВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

МАСОВ РАЗХОДОМЕР НА ВЪЗДУХА, ДАТЧИК ЗА 16580-00QAB 22680-AW300 ПОДХОДЯЩ VAUXHALL И OPEL MOVANO ВИВАРО ЗА NISSAN PRIMASTAR NEW 9110733 4402733

54.38 -12 % BGN 48.00

Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор За "Опел" Movano 2000 F9 [19992015] Кутија Кутија 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Опел" Movano 2000 J9 [19982015] Автобус Автобус 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Опел" Movano 2001 F9 [19992015] Кутија Кутија 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Опел" Movano 2001 J9 [19982015] Автобус Автобус 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2000 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2001 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2002 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2003 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2004 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2005 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Espace 1999 МК III [19962002] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Espace 2000 МК III [19962002] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Espace 2001 МК III [19962002] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Espace 2002 МК III [19962002] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1997 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1998 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1999 K56_ [19952001] Имот Имот 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1999 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1999 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 2000 K56_ [19952001] Имот Имот 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор На Рено Лагуна 2000 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) За Рено Лагуна 2000 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 2001 K56_ [19952001] Имот Имот 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) За Рено Лагуна 2001 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) Fpr Рено Лагуна 2001 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 1997 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 1998 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 1999 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2000 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2001 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 d Ci 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2001 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2002 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 d Ci 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2003 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 d Ci 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За Рено Megane Grandtour 1999 МК јас [19992003] Имот Имот 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Grandtour 2000 МК јас [19992003] Имот Имот 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Grandtour 2001 МК јас [19992003] Имот Имот 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Сценско 1997 JA0 / 1_ [19971999] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Сценско 1998 JA0 / 1_ [19971999] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Сценско 1999 JA0 / 1_ [19971999] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 1999 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор На Рено Сценско 2000 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 d Ci RX4 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2000 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2001 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 d Ci RX4 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2001 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2002 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 d Ci RX4 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2002 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2003 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 d Ci RX4 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2003 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Опел Movano 2000 МК јас [19982010] Кутија 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За Опел Movano 2000 МК јас [19982010] Автобус 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За Опел Movano 2001 МК јас [19982010] Кутија 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За Опел Movano 2001 МК јас [19982010] Автобус 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел)Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис .

Напълно нов сензор на масовия поток на въздуха МЗГ за BMW X3 X5, Z3 OE 5WK96132Z / 8ET0091142-341

49.58 -11 % BGN 44.00

Година Производител Модел Трим Мотор 2006 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година ЗА BMW 330xi База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година ЗА BMW 330xi База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 330 Ci База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 330 Ci База Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 330i База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 330xi База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 530i База Седан 4Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 330 Ci База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 330 Ci База Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 330i База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 330xi База Седан 4Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 530i База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW Z3 3.0 јас Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW Z3 Купе Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW Z3 Roadster Конвертибилна 2Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated Година Производител Модел Трим Мотор 2001 година ЗА BMW 330 Ci База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW 330 Ci База Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW 330i База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW 330xi База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW 530i База Седан 4Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW Z3 3.0 јас Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW Z3 Купе Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW Z3 Roadster Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно AspiratedОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

Soarhorse Car Indoor A / C изпарител температурен сензор за Mitsubishi Pajero Montero Shogun V31 V32 V33 V43

17.87 -10 % BGN 16.00

За Мицубиши Pajero Shogun Montero A / C Испарувачот Сензор на Температура на OE број: MB609266 Fitment / Апликации : За Мицубиши PAJERO / MONTERO 19902004 Состојба : Brand New Лесно да се инсталира Внимание : ве Молиме потврдете дека производот одговара за вашиот Автомобил пред купување, ви благодарам!!!...

5 бр. / лот оригинален сензор карти за Opel Vauxhall Vectra Signum Zafira, Astra Frontera Alfa Romeo 147 156 159 166 Brera GT Spider

64.24 -14 % BGN 55.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : ПластикаСостојба За : акции, бренднови, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура наАпликации : За Vauxhall Vectra C 1.9 Дизел Z19 DTL 2002 година За Vauxhall Vectra C 2.0 Дизел Y20 DTH 2002 година За Vauxhall Vectra C 2.2 Дизел Y22 DTR 2002 година За Опел Signum 1.9 Дизел Z19 DTL 2003 година За Опел Signum 2.0 Дизел Y20 DTH 2003 година За Опел Signum 2.2 Дизел Y22 DTR 2003 година За Опел Zafira Б 1.9 Дизел Z19 DTL 20052012 За Опел Corsa D 1.3 Дизел Z13 DTH 20072012 За Опел Astra H 1.3 Дизел Z13 DTH 20042009 За Опел Astra H 1.9 Дизел Z19 DTH 20042009 За Опел Astra G Zafira 2.0 Дизел Y20 DTH 19982004 За Опел Astra G Zafira 2.2 Дизел Y22 DTR 19982004 За Опел Frontera Б 2.2 Дизел X22 DTH 19982004 За Saab 93 1.9 Ti D Салон 20042014 За Saab 93 2.2 Ti D Hatchback 19982014 За Saab 95 2.2 Ti D Салон Имот 20022014 За "Опел" Frontera Б 2.2 DTI 19982014 За "Опел" Astra G 2.0 2.2 DTI 16 V Hatchback 19992005 За "Опел" Zafira 2.0 2.2 DTI 16 V MPV 20002005 За "Опел" Vectra C 2.0 2.2 DTI 16 V Салон 20022014 За "Опел" Signum 2.0 2.2 DTI Hatchback 20032014 За "Опел" Signum 1.9 CDTI Hatchback 20042014 За "Опел" VECTRA C 1.9 CDTI Имот 20042014 За "Опел" VECTRA C 1.9 CDTI Салон 20042014 За "Опел" Vectra C GTS 1.9 CDTI Hatchback 20042014 За "Опел" Astra H 1.9 CDTI 16 V Hatchback 20042014 За Fiat Stilo 1.9 JTD (192_XE1 A) Hatchback 20012014 За Fiat Doblo 1.9 JTD (223 AXE1 A) MPV 20012014 За Fiat Multipla 1.9 JTD 115 MPV 20022014 За Fiat Идеја 1.9 JTD MPV 20042014 За Fiat Punto 1.9 JTD Hatchback 20032014 За Fiat Punto 1.2 Hatchback 20052014 За Fiat Punto 1.4 Hatchback 20052014 За Fiat Punto 1.3 D Multijet Hatchback 20052014 За Fiat Croma 1.9 D Multijet Имот 20052014 За Fiat Croma 2.4 Г Multijet Имот 20052014 За Fiat Sedici 1.9 D Multijet Затворени 20062014 За Fiat Strada 1.3 D Multijet Пикап 20062014 За Fiat Ducato 120 Multijet 2,3 D Автобус 20062014 За Fiat Ducato 160 Multijet 3,0 Г Flatbed 20062014 За Fiat Ritmo III 1.9 D Multijet Hatchback 20072014 За Fiat Linea 1.3 D Multijet Салон 20072014 За Fiat Qubo 1.3 D Multijet MPV 20082014 За Fiat 500 C 1.3 D Multijet Конвертибилна 20092014 За Lancia Ypsilon 1.3 D Multijet Hatchback 20062014 За Lancia Муса 1.9 D Multijet MPV 20042014 За Алфа Ромео 147 1.9 JTD 16 V Hatchback 20022014 За Алфа Ромео 156 1.9 JTD 16 V Салон 20022005 За Алфа Ромео 156 2.4 JTD Салон 20032005 За Алфа Ромео 166 2.4 JTD Салон 20032014 За Алфа Ромео GT 1.9 JTD Купе 20032014 За Алфа Ромео 159 1.9 JTDM 8 V Салон 20052014 За Алфа Ромео 159 2.4 JTDM Салон 20052014 За Алфа Ромео 147 1.9 JTDM 8 V Hatchback 20052014 За Алфа Romeo Brera 2.4 JTDM 20 V Hatchback 20062014 За Алфа Ромео 166 2.4 JTD Салон 20052014 За Алфа Ромео Spider 2.4 JTDM Конвертибилна 20072014 За Алфа Ромео Mito 1.6 JTDM Hatchback 200820141...

4шт ABS сензор за скорост на колелата FL/FR,RL/RR за Toyota Corolla 89542-02080 89543-02080 89516-02121 89516-02111 високо качество

BGN 78.40

4pcs ABS Тркала Брзина Сензор FL / FR,РЛ / RR за Toyota е корола 8954202080 8954302080 8951602121 8951602111 Висок КвалитетВнимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!За насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

за toyota, сензор за кислород OZA659-EE63, 89465-0H020 автомобилни сензори за кислород

BGN 39.20

за тојота кислород сензор OZA659EE63,894650 H020 автомобил кислород сензориCITROENC1 (PM_, PN_) (2005 / 06 / ) Ц1 (PM_, PN_) 1.0 1 KRFE 998 50 68 Hatchback 05 / 06 / PEUGEOT107 (2005 / 06 / ) 107 1.0 1 KR (384 F) 998 50 68 Hatchback 05 / 06 / TOYOTAAYGO (B10) (2005 / 07 / ) AYGO (B10) 1.0 (KGB10) 1 KRFE 998 50 68 Hatchback 05 / 07 / ******Нашата компанија професионални се направи вода прирабница(со термостат) и Сите видови на сензори,добредојдовте побара каталог *****цената е за повикување само, ако сакате да купите, ве молиме контактирајте ме, цената ќе биде повеќе отстапки...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.