• Новинка
Yaopei оригиналния датчик за налягането на въздуха 2CP55-1 за Jeep Patriot Wrangler и Grand Cherokee Liberty 05174039AB, 5174039AB

Yaopei оригиналния датчик за налягането на въздуха 2CP55-1 за Jeep Patriot Wrangler и Grand Cherokee Liberty 05174039AB, 5174039AB

резултат:
BGN 41.28
BGN 26.00 -37 %

Брой продукти
Налично

Оригиналниот Воздух Условен Притисок Сензор 2 CP55-1 За Џип Патриот Wrangler Grand Cherokee Слобода 05174039 AB, 5174039 AB
Производот Се Покаже
Добредојдовте во мојата продавница

Подробности

Тип:
Датчик За Налягане На Засмукания Въздух
търговска марка:
ЯОПЭЙ
Стил:
Тип На Варистора
Обхват На Измерване:
1
Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Чувствителност:
1
линеен:
1
Разделителна способност:
1
Тип На Сигнала:
Сигнал Напрежение Ток
Хистерезис:
1
Повторяемост:
1

Избор на купувачи

MD343375 карта колектор, датчик за налягане на въздуха за Mitsubishi Mirage L200 Pajero ME202119 E1T16475 AS330 5S2490 1904-307804 72-1611

18.40 -13 % BGN 16.00

Го заменува дилер дел броеви : ME202119 MD343375 E1 T16475 AS330 5 S2490 1904307804 721611 SU5264 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели : американскиот Пазар 2002 година За Мицубиши Мираж ДЕ Купе 2Врата 1.5 L 1468 CC 90 Cu...

Кислороден датчик / ламбда сензор за кандидатстване за toyota CAMRY, RAV4 8946748011 8946728030

BGN 54.38

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!ТОЈОТА ОЕМ 8946728030 ТОЈОТА ОЕМ 8946741011 ТОЈОТА ОЕМ 8946741021 ТОЈОТА ОЕМ 8946742010 ТОЈОТА ОЕМ 8946748011Кислород Сензор / Ламбда Сензор барање за toyota RAV4 CAMRY 8946748011 8946728030Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

2710940248 сензор на масовия поток на въздуха метър е съвместим с 2003 2004 2005 за Mercedes Benz C230 OE A2710940248 8ET009142-351

49.58 -11 % BGN 44.00

Година Производител Модел Трим Мотор 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Класичен Седан Со 4 Врати 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Елеганција Седан Со 4 Врати 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Спортски Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Класичен Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Елеганција Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Спортски Седан Со 4 Врати 2003 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2003 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC SuperchargedОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

Оформление на автомобила Lambda Zlatka O2 кислороден сензор за Mitsubishi Lancer Outlander 2.0 2.4 08-11 след каталитичен конвертор директно засаждане

61.73 -9 % BGN 56.00

Автомобил Стил Плоча и Sonda Кислород O2 Сензор за Мицубиши Lancer Outlander 2.0 2.4 0811 По Каталитички Конвертор Директно одговара на Описот на Состојбата : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 902mm / 35.51" Производство Број : 2344114 Осветленост Број : Fitment : Направи Модел Година на Мотор Тип на Пријава Забелешка Детали Боја Мицубиши Lancer 2008 2010 L4 2.0 L 1998cc Природно Aspirated Loc...

MD320622 сензор за положение на разпределителен вал подходящ за Mitsubishi Montero Montero Sport трайни авточасти

10.98 -18 % BGN 9.00

ОписВе молиме да го потврдите модел пред да го купат, тоа е погоден за Мицубиши, па како да се избегне грешки.Сензорот е направен од високо квалитетни материјали, токму направи и многу издржливи.Може директно замена на оштетени делови, подобрување на ефикасноста на автомобил.Главната функција е да се открие на врвот мртвите центар на секој цилиндар користи за контрола на палење и за контрола на врвот мртвите центарот на првиот цилиндар за последователни системи за вбризгување на горивото.Економски и практични, цената е повеќе разумни, ова е многу корисно.Сензор се трајни и се прилагодува и да груби средини.СпецификацијаБоја : како на сликата покажува.Материјал : метал, пластика.Применливи модели : 2004 година за Мицубиши Montero Спорт LS Спорт Комунални 4Врати,2003 година за Мицубиши Montero Спорт LS Спорт Комунални 4Врати,2003 година за Мицубиши Montero Спорт XLS Спорт Комунални 4Врати,2002 година за Мицубиши Montero Спорт XLS Спорт Комунални 4Врати,2001 за Мицубиши Montero XLS Спорт Комунални 4Врати,1999 година за Мицубиши Montero База Спорт Комунални 4Врати,1998 година за Мицубиши Montero База Спорт Комунални 4Врати,1995 година за Мицубиши Montero LS Спорт Комунални 4Вратата и така натаму.ЗабелешкаТаму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Пакет се вклучени : 1 * вратило позиција сензор.

Напълно нов сензор на масовия поток на въздуха МЗГ за BMW X3 X5, Z3 OE 5WK96132Z / 8ET0091142-341

49.58 -11 % BGN 44.00

Година Производител Модел Трим Мотор 2006 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година ЗА BMW 330xi База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година ЗА BMW 330xi База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 330 Ci База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 330 Ci База Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 330i База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 330xi База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА BMW 530i База Седан 4Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 330 Ci База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 330 Ci База Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 330i База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 330xi База Седан 4Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW 530i База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW Z3 3.0 јас Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW Z3 Купе Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 година ЗА BMW Z3 Roadster Конвертибилна 2Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated Година Производител Модел Трим Мотор 2001 година ЗА BMW 330 Ci База Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW 330 Ci База Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW 330i База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW 330xi База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW 530i База Седан 4Вратата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА БМВ Х5 3.0 јас Спорт Комунални 4Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW Z3 3.0 јас Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW Z3 Купе Купе 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2001 година ЗА BMW Z3 Roadster Конвертибилна 2Врата 3.0 L 2979 CC l6 ГАС DOHC Природно AspiratedОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

Кислороден сензор за ламбда сензор, съотношението въздух-гориво, сензор за Toyota Avensis Verso Camry, RAV4 Picnic Previa 89467-28030 1996-2009

81.09 -20 % BGN 65.00

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛЕН ЗА :

Продава 3 bar оригиналния колектор атмосферен датчик карти на въздуха за Alfa Romeo 147 156 159 Brera GT Spider 1.9 2.4 JTD 73503657

17.10 -18 % BGN 14.00

Продажба 3 Бар Оригинални Цела Зголеми Воздух Мапата Сензор За Алфа Ромео 147 156 159 Brera GT Spider 1.9 2.4 JTD 73503657ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

Сензор за положение на разпределителен вал подходящ за ACURA CL 03-97 MDX 02-01 TL 03-99 HONDA ACCORD 02-98 на ОДИСЕЯ 04-99 PILOT 04-03, 37840-P8A-А01

35.20 -6 % BGN 33.00

..ОЕМ# 37840P8 AA01.. Производот Одговара За ОДГОВАРА ЗА АКУРА CL 0397 ОДГОВАРА ЗА АКУРА MDX 0201 ОДГОВАРА ЗА АКУРА TL 0399 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА СПОГОДБА 0298 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ОДИСЕЈА 0499 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ПИЛОТ 0403..

0281002723 сензор на масовия поток на въздуха метър е подходящ за Hyundai Accent Getz i10 i20 i30 Matrix Kiacee'd Cerato Rio Soul 1.1 1.4 1.5 1.6

49.58 -11 % BGN 44.00

Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година ЗА HYUNDAI МАТРИЦА (ВО странска валута) (2001 / 06 2010 / 08) МАТРИЦА (ВО странска валута) 1.5 CRDi VGT D4 FA 1493 81 110 MPV 05 / 08 10 / 08 ЗА HYUNDAI GETZ (ТБ) (2002 / 08 2009 / 06) GETZ (ТБ) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Hatchback 05 / 08 09 / 06 GETZ (ТБ) 1.5 CRDi D4 FA 1493 65 88 Hatchback 05 / 08 09 / 06 ЗА HYUNDAI АКЦЕНТ III (MC) (2005 / 11 2010 / 11) АКЦЕНТ III (MC) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Hatchback 05 / 11 10 / 11 ЗА HYUNDAIACCENT Салон (MC) (2005 / 11 2010 / 11) АКЦЕНТ Салон (MC) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Салон 05 / 11 10 / 11 ЗА HYUNDAI i30 (FD) (2007 / 10 2011 / 11) i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 94 128 Hatchback 10 / 01 11 / 11 i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 85 116 Hatchback 07 / 10 11 / 11 i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 66 90 Hatchback 07 / 10 11 / 11 ЗА HYUNDAI i30 Г.С...

Безплатна доставка SN74LS192 SN74LS192N

17.41 -2 % BGN 17.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Безплатна доставка на 10 бр. / лот SKKD100 / 16 един силициев управляван выпрямительный диоден модул

288.00 -5 % BGN 274.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Авточасти сензор за положение на разпределителен вал нов OEM 96418393 сензор за положение камера за BUICK EXCELLE 1.8 L REGAL 2.0 L

BGN 43.04

Авто Делови Camshaft позиција сензор Сосема нов ОЕМ# 96418393 CAM ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР За BUICK EXCELLE 1.8 L РЕГАЛ 2.0 LВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

МАСОВ РАЗХОДОМЕР НА ВЪЗДУХА, ДАТЧИК ЗА 16580-00QAB 22680-AW300 ПОДХОДЯЩ VAUXHALL И OPEL MOVANO ВИВАРО ЗА NISSAN PRIMASTAR NEW 9110733 4402733

54.38 -12 % BGN 48.00

Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор За "Опел" Movano 2000 F9 [19992015] Кутија Кутија 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Опел" Movano 2000 J9 [19982015] Автобус Автобус 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Опел" Movano 2001 F9 [19992015] Кутија Кутија 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Опел" Movano 2001 J9 [19982015] Автобус Автобус 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2000 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2001 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2002 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2003 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2004 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Clio 2005 МК II [19982015] Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За "Рено" Espace 1999 МК III [19962002] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Espace 2000 МК III [19962002] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Espace 2001 МК III [19962002] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Espace 2002 МК III [19962002] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1997 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1998 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1999 K56_ [19952001] Имот Имот 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1999 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) За Рено Лагуна 1999 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 2000 K56_ [19952001] Имот Имот 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор На Рено Лагуна 2000 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) За Рено Лагуна 2000 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Лагуна 2001 K56_ [19952001] Имот Имот 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) За Рено Лагуна 2001 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 d Ci 1870ccm 107 HP 79 KW (Дизел) Fpr Рено Лагуна 2001 МК јас [19932001] Hatchback Hatchback 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 1997 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 1998 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 1999 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2000 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2001 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 d Ci 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2001 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2002 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 d Ci 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За Рено Megane Тренер 2003 МК јас [19962003] Купе Купе 1.9 d Ci 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За Рено Megane Grandtour 1999 МК јас [19992003] Имот Имот 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Grandtour 2000 МК јас [19992003] Имот Имот 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Grandtour 2001 МК јас [19992003] Имот Имот 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Сценско 1997 JA0 / 1_ [19971999] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Сценско 1998 JA0 / 1_ [19971999] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Рено Megane Сценско 1999 JA0 / 1_ [19971999] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 1999 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) Производител Модел Година Варијанта Bodystyle Тип на Мотор На Рено Сценско 2000 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 d Ci RX4 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2000 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2001 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 d Ci RX4 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2001 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2002 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 d Ci RX4 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2002 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2003 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 d Ci RX4 1870ccm 102 HP 75 KW (Дизел) За "Рено" Сценски 2003 МК јас [19992003] MPV MPV 1.9 DTI 1870ccm 98 HP 72 KW (Дизел) За Опел Movano 2000 МК јас [19982010] Кутија 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За Опел Movano 2000 МК јас [19982010] Автобус 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За Опел Movano 2001 МК јас [19982010] Кутија 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел) За Опел Movano 2001 МК јас [19982010] Автобус 1.9 DTI 1870ccm 80 HP 59 KW (Дизел)Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис .

Датчик за детонация на детонация за RENAULT FLUENCE L30 WIND E4M MEGANE CC EZ0 LATITUDE L70 ТАЛИЯ II CLIO 8200639103 8200680689

BGN 25.42

Зошто треба да го користите FONAN сензори Висок квалитет на производство Се обезбедат оптимални перформанси Точно тестирани & одобрени Се исполнат O...

LARBLL предния ляв ABS датчик за скорост на колелата, подходящи за Honda Accord 2.3 L 1998 1999 2000 2001 2002 за Acura TL CL 57455-S84-A52

16.78 -11 % BGN 15.00

Состојба : НоваДел број : 57455S84A52Fitment : За Хонда Спогодба 1998 2003 ГодинаЗа Акура CL / TL 1998 2003 годинаОбјектот содржи : 1 x ABS Тркала Сензор

Сензор карти за Chevrolet Lacetti Nubira Daewoo Rezzo 1.4 1.6 1.8 2.0 96330547 96482570

13.92 -14 % BGN 12.00

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Дел Број : 96330547 96482570 Fitment : CHEVROLET Aveo 1.6 L 20042008 1598 CC 98 Cu Во l4 ГАС DOHC CHEVROLET LACETTI (J200) 1.4 16 V F14 D3 1399cc 70kw Hatchback 2005 CHEVROLET LACETTI (J200) 1.6 F16 D3 1598cc 80kw Hatchback 2005 CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 T18 SED 1799cc 90kw Hatchback 2005 CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 F18 D3 1796cc 89kw Hatchback 2005 CHEVROLET LACETTI (J200) 2.0 D Z 20 СМ 1991cc 89kw Hatchback 2007 CHEVROLET NUBIRA Салон 1.6 F16 D3 1598cc 80kw Салон 2005 CHEVROLET NUBIRA Салон 1.8 T18 SED 1799cc 90kw Салон 2005 CHEVROLET REZZO 1.6 A16 DMS 1598cc 77kw MPV 2005 CHEVROLET REZZO 1.6 A16 DMS 1598cc 79kw MPV 2005 CHEVROLET REZZO 2.0 T20 SED 1998cc 89kw MPV 2005 CHEVROLET REZZO 2.0 T20 SED 1998cc 90kw MPV 2005 DAEWOO REZZO (KLAU) 1.6 A16 DMS 1598cc 77kw MPV 2000 DAEWOO REZZO (KLAU) 1.8 F18 D2 1761cc 67kw MPV 2000 DAEWOO REZZO (KLAU) 1.8 A18 DMS 1761cc 72kw MPV 2000 DAEWOO REZZO (KLAU) 1.8 F18 S2 1761cc 74kw MPV 2000 DAEWOO REZZO (KLAU) 2.0 T20 SED 1998cc 94kw MPV 2000 DAEWOO REZZO (KLAU) 2.0 X 20 SED 1998cc 89kw MPV 20011.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно1...

0280218088 ЗА VOLVO XC90 2.4 D ДИЗЕЛ (2005-2006) МЗГ ОГРОМЕН РАЗХОД НА ВЪЗДУХА СЕНЗОР МЕТЪР AFM 8670398 8627296 8670115

43.18 -12 % BGN 38.00

Овој објект е еквивалент на следните ОЕМ броеви : 0280 218 088, 0280218088, 31342414, 8627296, 8670115, 8670398, 86703980, 94706400, 0 280 218 088, 31342362Маса Протокот На Воздух Метар СензорПроизводител Модел Варијанта Мотор Година За Volvo C70 МК јас 2.0 T 2000 2005 година За Volvo C70 МК јас 2.3 T5 2002 2005 година За Volvo C70 МК јас 2.4 Т 2002 2005 година За Volvo S60 2.0 T 2001 2010 Година За Volvo S60 2.4 Г 2001 2010 Година За Volvo S60 2.4 D5 2001 2010 Година За Volvo S60 2.4 Т 2000 2010 За Volvo S60 2.4 Т AWD 2001 2010 година За Volvo S60 2.5 Т 2004 2010 За Volvo S60 2.5 Т AWD 2004 2010 година За Volvo S60 T5 2000 2010 За Volvo S80 МК јас 2.0 T 1999 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.4 Г 2001 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.4 D5 2001 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.4 Т 2000 2006 Година, За Volvo S80 МК јас 2.4 T5 AWD 2000 2003 година За Volvo S80 МК јас 2.5 Т 2003 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.5 Т AWD 2003 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.9 1999 2006 година За Volvo S80 МК I 3 2001 2006 година За Volvo V70 МК II 2.0 T 2001 2007 За Volvo V70 МК II 2.3 2000 2004 година За Volvo V70 МК II 2.3 T5 2000 2007 Година За Volvo V70 МК II 2.4 Г 2001 2007 За Volvo V70 МК II 2.4 D5 2001 2007 За Volvo V70 МК II 2.4 D5 AWD 2003 2007 година За Volvo V70 МК II 2.4 Т 2000 2007 Година За Volvo V70 МК II 2.4 Т AWD 2001 2007 За Volvo V70 МК II 2.5 Т 2004 2007 година За Volvo V70 МК II 2.5 Т AWD 2002 2007 година За Volvo XC70 КросКантри 2.4 D5 XC AWD 2002 2004 година За Volvo XC70 КросКантри 2.4 Т XC AWD 2000 2002 година За Volvo XC70 КросКантри 2.5 Т XC AWD 2002 2004 година За Volvo XC90 2.5 Т 2002 2009 За Volvo XC90 D5 2002 2009Ние се стави како многу детали како е можно во дел компатибилност табелата погоре, но единствениот начин за да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери дел број за вашата оригинална единица Ако најде дека дел не е во право за вас поради некоја причина пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да се организира да се вратат...

Масивна сензор разходомер на въздуха 22680-53J00 за 91-94 Nissan Sentra Infiniti G20 2.0 L

BGN 68.45

2220475030 Маса Протокот на Воздух Метар За Тојота 4 Runner Land Cruiser LexGX460 LX570Спецификација на производот OE Бр 2268053 J00 Големина Стандардниот Модел Бр 2268053 J00 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Nissan Место на Потекло Guang Zhou Тип на Протокот на Воздух Метар Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

Високо качество на CMP коляновия вал, датчик за положение на разпределителен вал за NISSAN Cube Tiida Versa Sentra 1.8 2.0 L L 2007-2014 23731EN22A

BGN 15.68

Зошто треба да го користите FONAN сензори Висок квалитет на производство Се обезбедат оптимални перформанси Точно тестирани & одобрени Се исполнат O...

44-08-640-001 сензор за скорост за GREAT WALL HAVAL 4WD, H3, H5, WINGLE 5

BGN 15.20

Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!Објектот спецификитеПредмет Тип : брзината на сензоротБренд Име:KLORY БРЕНДНадворешни Тестирање и Сертификација ISO9001Објектот Големина:15*15*10 cmОбјектот Тежина:0.3 kgАПЛИКАЦИЈАТА:кинескиот ЅИД HAVAL 4 WD,H3,H5,WINGLE 5ДЕЛ NO.: 4408640001MAND ВО КИНАПакување & ИспоракаПакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи...

Задни сензора за кислород O2 за Geely emgrand EC 7 Fe-1 1.5 L 2013 4 тел ламбда-сонда надолу по веригата за Delphi Geely нов сензора за кислород

46.38 -9 % BGN 42.00

Опис Задни Кислород O2 Сензор за Geely emgrand ЕЗ 7 Fe1 1.5 L 2013 4 Жици Ламбда Сонда Низводно за Делфи Geely Нов Кислород Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 1000mm Жица : 4 Fitment : Geely emgrand ЕЗ 7 Fe1 1.5 L 2013 Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

Сензор за масов разходомер на въздуха МЗГ за Lada 110 111 112 Калина Priora Niva Chevrolet Niva 1.4 1.5 1.6 1.7 0280218116 0 280 218 116

25.06 -8 % BGN 23.00

Состојба : Висок Квалитет, Бренднови ,100% фабрика тестирани Пакет се Вклучуваат : 1 X компјутери дел Број : 21083113001020,210831130010 21083113001010,0280218116 0 280 218 116, 0280218116 Број на Порти : 5 Pin Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година CHEVROLET NIVA (2002 / 09 / ) NIVA 1.7 4x4 1690 59 80 Затворени OffRoad Возило 02 / 09 / LADA NIVA (2121) (1976 / 12 / ) NIVA (2121) 1700 јас 4x4 1690 61 83 Затворени OffRoad Возило 10 / 09 / NIVA (2121) 1700 јас 4x4 1690 60 82 Затворени OffRoad Возило 00 / 10 / LADA NIVA II (2123) (2002 / 09 / ) NIVA II (2123) 1.7 ЛПГ 1690 57 78 Hatchback 02 / 09 / NIVA II (2123) 1.7 1690 59 80 Hatchback 02 / 09 / NIVA II (2123) 1.7 1690 61 83 Hatchback 04 / 08 / LADA 110 (1995 / 01 / ) 110 1.6 VAZ21114 1596 60 82 Салон 00 / 01 / 110 1.6 VAZ21124 1596 66 90 Салон 00 / 01 / 110 1.5 VAZ2111 1499 57 78 Салон 95 / 01 / 110 1.5 16 V VAZ2112 1499 70 95 Салон 95 / 01 / LADA 112 (1995 / 01 / ) 112 1.5 1500 54 73 Hatchback 95 / 01 / 112 1.5 VAZ2111 1499 57 78 Hatchback 95 / 01 / 112 1.5 16 V VAZ2112 1499 70 95 Hatchback 95 / 01 / LADA 111 (1995 / 01 / ) 111 1.5 16 V VAZ2112 1499 67 91 Имот 00 / 10 / 111 1.6 1596 60 82 Имот 05 / 01 / 111 1.6 VAZ21124 1596 66 90 Имот 06 / 03 / LADA КАЛИНА Hatchback (1119) (2004 / 10 / ), КАЛИНА Hatchback (1119) 1.4 16 V VAZ11194 1390 66 90 Hatchback 08 / 11 / КАЛИНА Hatchback (1119) 1.4 16 V ЛПГ VAZ11194 1390 65 88 Hatchback 08 / 11 / КАЛИНА Hatchback (1119) 1.6 VAZ21114 1596 60 82 Hatchback 04 / 10 / КАЛИНА Hatchback (1119) 1.6 16 V 1596 66 90 Hatchback 04 / 10 / LADA КАЛИНА Салон (1118) (2004 / 10 / ), КАЛИНА Салон (1118) 1.6 VAZ21124 1596 60 82 Салон 04 / 10 / КАЛИНА Салон (1118) 1.6 16 V 1596 66 90 Салон 04 / 10 / КАЛИНА Салон (1118) 1.4 16 V ЛПГ VAZ11194 1390 65 88 Салон 08 / 11 / КАЛИНА Салон (1118) 1.4 16 V VAZ11194 1390 66 90 Салон 08 / 11 / LADA КАЛИНА Имот (1117) (2004 / 10 / ), КАЛИНА Имот (1117) 1.6 VAZ21114 1596 60 82 Имот 04 / 10 / КАЛИНА Имот (1117) 1.4 16 V ЛПГ VAZ11194 1390 65 88 Имот 08 / 11 / КАЛИНА Имот (1117) 1.4 16 V VAZ11194 1390 66 90 Имот 08 / 11 / LADA КАЛИНА Имот (2194) (2013 / 11 / ), КАЛИНА Имот (2194) 1.6 1596 64 87 Имот 13 / 11 / LADA PRIORA Салон (2170) (2008 / 12 / ) PRIORA Салон (2170) 1.6 1596 60 82 Салон 08 / 12 / PRIORA Салон (2170) 1.6 VAZ21126 1596 72 98 Салон 08 / 12 / PRIORA Салон (2170) 1.6 ЛПГ 1596 71 96 Салон 09 / 03 / LADA PRIORA Имот (2171) (2009 / 10 / ) PRIORA Имот (2171) 1.6 VAZ21126 1596 72 98 Имот 09 / 10 / LADA PRIORA Hatchback (2172) (2008 / 12 / ) PRIORA Hatchback (2172) 1.6 ЛПГ 1596 71 96 Hatchback 08 / 12 / PRIORA Hatchback (2172) 1.6 VAZ21126 1596 72 98 Hatchback 08 / 12 / PRIORA Hatchback (2172) 1.6 1596 60 82 Hatchback 08 / 12 Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно

Сензор за скорост Autmatic трансмисия проводник пластинчатый клапан за Chrysler за Dodge за Mercedes-Benz 1402701261

112.00 -16 % BGN 94.00

Брзината на Сензорот Autmatic Пренос Диригент Плоча Вентил за Chrysler за Dodge за МерцедесБенц 1402701261ЗА Chrysler 300 20072010 ЗА Chrysler Crossfire 20072008 ЗА Chrysler Dodge Challenger 20082010 ЗА Chrysler Држачи за 20072010 година ЗА Chrysler Магнум 20072008 ЗА Chrysler Nitro 20072011 ЗА Џип Командант 20082010 ЗА Jeep Grand Cherokee 20072011 2011 за Dodge Nitro Детонатор Спорт Комунални 4Врата 4.0 L 3952 CC 241 Cu...

4шт ABS сензор за скорост на колелата FL/FR,RL/RR за Toyota Corolla 89542-02080 89543-02080 89516-02121 89516-02111 високо качество

BGN 78.40

4pcs ABS Тркала Брзина Сензор FL / FR,РЛ / RR за Toyota е корола 8954202080 8954302080 8951602121 8951602111 Висок КвалитетВнимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!За насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.