• Новинка
Сензор карти за Chevrolet Lacetti Nubira Daewoo Rezzo 1.4 1.6 1.8 2.0 96330547 96482570

Сензор карти за Chevrolet Lacetti Nubira Daewoo Rezzo 1.4 1.6 1.8 2.0 96330547 96482570

резултат:
BGN 13.92
BGN 12.00 -14 %

Брой продукти
Налично

Висок Квалитет Бренд-нови 100% фабрика тестирани Дел Број : 96330547 96482570 Fitment : CHEVROLET Aveo 1.6 L 2004-2008 1598 CC 98 Cu. Во. l4 ГАС DOHC CHEVROLET LACETTI (J200) 1.4 16 V F14 D3 1399cc 70kw Hatchback 2005 - CHEVROLET LACETTI (J200) 1.6 F16 D3 1598cc 80kw Hatchback 2005 - CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 T18 SED 1799cc 90kw Hatchback 2005 - CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 F18 D3 1796cc 89kw Hatchback 2005 - CHEVROLET LACETTI (J200) 2.0 D Z 20 СМ 1991cc 89kw Hatchback 2007 - CHEVROLET NUBIRA Салон 1.6 F16 D3 1598cc 80kw Салон 2005 - CHEVROLET NUBIRA Салон 1.8 T18 SED 1799cc 90kw Салон 2005 - CHEVROLET REZZO 1.6 A16 DMS 1598cc 77kw MPV 2005 - CHEVROLET REZZO 1.6 A16 DMS 1598cc 79kw MPV 2005 - CHEVROLET REZZO 2.0 T20 SED 1998cc 89kw MPV 2005 - CHEVROLET REZZO 2.0 T20 SED 1998cc 90kw MPV 2005 - DAEWOO REZZO (KLAU) 1.6 A16 DMS 1598cc 77kw MPV 2000 - DAEWOO REZZO (KLAU) 1.8 F18 D2 1761cc 67kw MPV 2000 - DAEWOO REZZO (KLAU) 1.8 A18 DMS 1761cc 72kw MPV 2000 - DAEWOO REZZO (KLAU) 1.8 F18 S2 1761cc 74kw MPV 2000 - DAEWOO REZZO (KLAU) 2.0 T20 SED 1998cc 94kw MPV 2000 - DAEWOO REZZO (KLAU) 2.0 X 20 SED 1998cc 89kw MPV 2001-
1.Една година Гаранција
2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.
3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.
4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.
Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Али-експрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .
Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.
Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.
Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Водич за справување со проблемите како што следува :
1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.
2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.
3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно
1. Ако нешто ве unsatsified или лути, ве молиме контактирајте со нас
непосредно пред да замине на негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да
решавање на проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
2. Ако satisty со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации.

Подробности

Стил:
Тип На Варистора
линеен:
96330547 96482570
Тип Сензор:
Holzer
Чувствителност:
96330547 96482570
Повторяемост:
96330547 96482570
търговска марка:
ZCAUTO
Тип На Сигнала:
Сигнал Напрежение Ток
Хистерезис:
96330547 96482570
Тип:
Датчик За Налягане На Засмукания Въздух
Разделителна способност:
96330547 96482570
Обхват На Измерване:
96330547 96482570

Избор на купувачи

Безплатна доставка на 10 бр. / лот SKKD100 / 16 един силициев управляван выпрямительный диоден модул

288.00 -5 % BGN 274.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Soarhorse Car Indoor A / C изпарител температурен сензор за Mitsubishi Pajero Montero Shogun V31 V32 V33 V43

17.87 -10 % BGN 16.00

За Мицубиши Pajero Shogun Montero A / C Испарувачот Сензор на Температура на OE број: MB609266 Fitment / Апликации : За Мицубиши PAJERO / MONTERO 19902004 Состојба : Brand New Лесно да се инсталира Внимание : ве Молиме потврдете дека производот одговара за вашиот Автомобил пред купување, ви благодарам!!!...

Кислороден сензор за ламбда сензор, съотношението въздух-гориво, сензор за Toyota Avensis Verso Camry, RAV4 Picnic Previa 89467-28030 1996-2009

81.09 -20 % BGN 65.00

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛЕН ЗА :

Сензор за положение на педала на газта за Nissan Sylphy A22-658B00

24.00 -8 % BGN 22.00

љубезно потсетување : ве Молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

Масивна сензор разходомер на въздуха 22680-53J00 за 91-94 Nissan Sentra Infiniti G20 2.0 L

BGN 68.45

2220475030 Маса Протокот на Воздух Метар За Тојота 4 Runner Land Cruiser LexGX460 LX570Спецификација на производот OE Бр 2268053 J00 Големина Стандардниот Модел Бр 2268053 J00 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Nissan Место на Потекло Guang Zhou Тип на Протокот на Воздух Метар Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

Оформление на автомобила Lambda Zlatka O2 кислороден сензор за Mitsubishi Lancer Outlander 2.0 2.4 08-11 след каталитичен конвертор директно засаждане

61.73 -9 % BGN 56.00

Автомобил Стил Плоча и Sonda Кислород O2 Сензор за Мицубиши Lancer Outlander 2.0 2.4 0811 По Каталитички Конвертор Директно одговара на Описот на Состојбата : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 902mm / 35.51" Производство Број : 2344114 Осветленост Број : Fitment : Направи Модел Година на Мотор Тип на Пријава Забелешка Детали Боја Мицубиши Lancer 2008 2010 L4 2.0 L 1998cc Природно Aspirated Loc...

9152245 за Buick Chevy Cadillac, GMC превключвател датчик външна температура на въздуха на околната среда OE 15-50353, 5S11836, 90477289, 91522245

5.25 -5 % BGN 5.00

9152245 За Buick Chevy Кадилак GMC Амбиентниот Воздух Сензор на Температура на Вклучите OE# 1550353 Дел Број : 9152245, 09152245, 5 S11836, 90477289, 91522245 Друг Дел Број : 1550353, 09152245, 89053513, AX83, SU13289, SU141 Оваа точка ќе одговара на следните возила / апликации : 2010 Година За Buick Привлечност 20102015 За Buick Лакрос План За 20112015 За Buick Regal 19972001 За Кадилак Catera 20022006 За Кадилак Escalade 20022006 За Chevrolet Лавина 1500 20022006 За Chevrolet Лавина 2500 19981999 За Chevrolet Палто 20112013 За Chevrolet Каприз 20112014 За Chevrolet Cruze 20122014 За Chevrolet Орландо 19981999 За Chevrolet S10 Пикап Од 2000 До 2006 Година За Chevrolet Silverado 1500 2007 Година За Chevrolet Silverado 1500, Класичен Тело Стил Само Од 2000 До 2006 Година За Chevrolet Silverado 2500 2007 Година За Chevrolet Silverado 2500, Класичен Тело Стил Само 20012007 За Chevrolet Silverado 3500 2007 Година За Chevrolet Silverado 3500, Класичен Тело Стил Само од 2000 до 2006 година За Chevrolet Приградски 1500 2000 до 2006 година За Chevrolet Приградски 2500 2000 до 2006 година За Chevrolet Тахо 19981999 За GMC Џими 20002006 За GMC Сиера 1500 2007 Година За GMC Сиера 1500, Класичен Тело Стил Само од 2000 до 2006 година За GMC Сиера 2500 2007 Година За GMC Сиера 2500, Класичен Тело Стил Само 20012006 За GMC Сиера 3500 2007 Година За GMC Сиера 3500, Класичен Тело Стил Само 2001 година За GMC Сиера C3 19981999 За GMC Sonoma 20002006 За GMC Yukon 20002006 За GMC Yukon XL 1500 2000 до 2006 година За GMC Yukon XL 2500 19981999 За Oldsmobile Bravada 20082009 За Pontiac G8 20042006 За Pontiac GTO 20082009 За Сатурн AstraОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

LARBLL преден десен ABS сензор за скорост на колелата, подходящи за Honda Accord 2.3 L 1998 1999 2000 2001 2002 за Acura TL CL 57450-S84-A52

16.78 -11 % BGN 15.00

Состојба : НоваДел број : 57450S84A52Fitment : За Хонда Спогодба 1998 2003 ГодинаЗа Акура CL / TL 1998 2003 годинаОбјектот содржи : 1 x ABS Тркала Сензор

Задни сензора за кислород O2 за Geely emgrand EC 7 Fe-1 1.5 L 2013 4 тел ламбда-сонда надолу по веригата за Delphi Geely нов сензора за кислород

46.38 -9 % BGN 42.00

Опис Задни Кислород O2 Сензор за Geely emgrand ЕЗ 7 Fe1 1.5 L 2013 4 Жици Ламбда Сонда Низводно за Делфи Geely Нов Кислород Сензор Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 1000mm Жица : 4 Fitment : Geely emgrand ЕЗ 7 Fe1 1.5 L 2013 Слика ДеталиКако да се провери грешка кислород сензор ?Зошто грешка на кислород сензор ?Гаранција И Повратни ИнформацииКонтактирајте Со Нас

44-08-640-001 сензор за скорост за GREAT WALL HAVAL 4WD, H3, H5, WINGLE 5

BGN 15.20

Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!Објектот спецификитеПредмет Тип : брзината на сензоротБренд Име:KLORY БРЕНДНадворешни Тестирање и Сертификација ISO9001Објектот Големина:15*15*10 cmОбјектот Тежина:0.3 kgАПЛИКАЦИЈАТА:кинескиот ЅИД HAVAL 4 WD,H3,H5,WINGLE 5ДЕЛ NO.: 4408640001MAND ВО КИНАПакување & ИспоракаПакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи...

MD320622 сензор за положение на разпределителен вал подходящ за Mitsubishi Montero Montero Sport трайни авточасти

10.98 -18 % BGN 9.00

ОписВе молиме да го потврдите модел пред да го купат, тоа е погоден за Мицубиши, па како да се избегне грешки.Сензорот е направен од високо квалитетни материјали, токму направи и многу издржливи.Може директно замена на оштетени делови, подобрување на ефикасноста на автомобил.Главната функција е да се открие на врвот мртвите центар на секој цилиндар користи за контрола на палење и за контрола на врвот мртвите центарот на првиот цилиндар за последователни системи за вбризгување на горивото.Економски и практични, цената е повеќе разумни, ова е многу корисно.Сензор се трајни и се прилагодува и да груби средини.СпецификацијаБоја : како на сликата покажува.Материјал : метал, пластика.Применливи модели : 2004 година за Мицубиши Montero Спорт LS Спорт Комунални 4Врати,2003 година за Мицубиши Montero Спорт LS Спорт Комунални 4Врати,2003 година за Мицубиши Montero Спорт XLS Спорт Комунални 4Врати,2002 година за Мицубиши Montero Спорт XLS Спорт Комунални 4Врати,2001 за Мицубиши Montero XLS Спорт Комунални 4Врати,1999 година за Мицубиши Montero База Спорт Комунални 4Врати,1998 година за Мицубиши Montero База Спорт Комунални 4Врати,1995 година за Мицубиши Montero LS Спорт Комунални 4Вратата и така натаму.ЗабелешкаТаму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Пакет се вклучени : 1 * вратило позиција сензор.

4шт ABS сензор за скорост на колелата FL/FR,RL/RR за Toyota Corolla 89542-02080 89543-02080 89516-02121 89516-02111 високо качество

BGN 78.40

4pcs ABS Тркала Брзина Сензор FL / FR,РЛ / RR за Toyota е корола 8954202080 8954302080 8951602121 8951602111 Висок КвалитетВнимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!За насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

0280217121 нов сензор на масовия поток на въздуха МЗГ за VW Jetta Diesel Golf Beetle

BGN 34.96

0280217121 Нови MAF Маса Проток на Воздух Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Дизел Jetta Голф ЗлатицаСпецификација на производот OE Бр 0280217121 Големина Стандардниот Модел Бр 0280217121 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За "ФОЛКСВАГЕН" Место на Потекло Guang Zhou Тип на Протокот на Воздух Метар Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

Безплатна доставка DM74LS90 DM74LS90N

17.41 -2 % BGN 17.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Кислороден датчик / ламбда сензор за кандидатстване за toyota CAMRY, RAV4 8946748011 8946728030

BGN 54.38

гаранција за квалитет 1year за нови делови не за користени делови!тестирани пред да брод!Висок квалитет на делови!comfirm сликата и oem број пред да го купите !!ТОЈОТА ОЕМ 8946728030 ТОЈОТА ОЕМ 8946741011 ТОЈОТА ОЕМ 8946741021 ТОЈОТА ОЕМ 8946742010 ТОЈОТА ОЕМ 8946748011Кислород Сензор / Ламбда Сензор барање за toyota RAV4 CAMRY 8946748011 8946728030Превозот УсловиПред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно .Ние брод на сите наши предмети Бесплатно со кина пост, но ако треба експрес испорака ве молиме контактирајте со нас тоа не се слободни.Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга...

За Mercedes Benz C-Class W202 / S202 Сензор Разходомер На Въздуха 0281002384 0000941448 A0000941448 0281 002 384

43.18 -12 % BGN 38.00

ПРОТОКОТ НА ВОЗДУХ МЕТАРАвтомобил Компатибилност ; ЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦ КЛАСА C (W202) C 200 CDI (202.134) ЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦ КЛАСА C (W202) C 220 CDI (202.133) ЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦ КЛАСА C kombi (S202) C 200 Т CDI (202.194) ЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦ КЛАСА C kombi (S202) C 220 Т CDI (202.193)OE Броеви ; ЗА EBERSPACHER 90.007.02 ЗА FEBI BILSTEIN 29910 ЗА MAPCO 42865 ЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦ 000 094 14 48 ЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦ ЕДЕН 000 094 14 48 ЗА METZGER 0890234 ЗА PIERBURG 7.22684.09.0 ЗА ГРАБЕЖ 10 92 9910 ЗА VEMO V30720011 ЗА VEMO V30720014Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

Авточасти сензор за положение на разпределителен вал нов OEM 96418393 сензор за положение камера за BUICK EXCELLE 1.8 L REGAL 2.0 L

BGN 43.04

Авто Делови Camshaft позиција сензор Сосема нов ОЕМ# 96418393 CAM ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР За BUICK EXCELLE 1.8 L РЕГАЛ 2.0 LВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

beler 1бр черен преден кислород O2 сензор 226908J010 226908J001 за Nissan Altima Maxima 2002 2003 Infiniti I35 2002 2003 2004

BGN 39.50

Пред Кислород O2 Сензор за 2002 2003 Nissan Altima Maxima Infiniti 226908 J010Состојба : 100% нови Боја : црна ОЕМ БР : 226908 J010 Производителот Дел Број : 226908 J010, 226908 J001 Компатибилен : За 20022004 Infiniti I35За 20022003 Година Nissan MaximaЗа 20022003 Година Nissan AltimaОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиPls се осигура дека OE Број и објектот слика одговара на вашиот автомобил пред да го купите Објект се вклучени : Пред Кислород Сензор x 1Функција : 1) Според фабричките спецификации.2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.3) Лесен за инсталација.4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Продава 3 bar оригиналния колектор атмосферен датчик карти на въздуха за Alfa Romeo 147 156 159 Brera GT Spider 1.9 2.4 JTD 73503657

17.10 -18 % BGN 14.00

Продажба 3 Бар Оригинални Цела Зголеми Воздух Мапата Сензор За Алфа Ромео 147 156 159 Brera GT Spider 1.9 2.4 JTD 73503657ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

Високо качество на CMP коляновия вал, датчик за положение на разпределителен вал за NISSAN Cube Tiida Versa Sentra 1.8 2.0 L L 2007-2014 23731EN22A

BGN 15.68

Зошто треба да го користите FONAN сензори Висок квалитет на производство Се обезбедат оптимални перформанси Точно тестирани & одобрени Се исполнат O...

Сензор за положение на разпределителен вал подходящ за ACURA CL 03-97 MDX 02-01 TL 03-99 HONDA ACCORD 02-98 на ОДИСЕЯ 04-99 PILOT 04-03, 37840-P8A-А01

35.20 -6 % BGN 33.00

..ОЕМ# 37840P8 AA01.. Производот Одговара За ОДГОВАРА ЗА АКУРА CL 0397 ОДГОВАРА ЗА АКУРА MDX 0201 ОДГОВАРА ЗА АКУРА TL 0399 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА СПОГОДБА 0298 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ОДИСЕЈА 0499 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ПИЛОТ 0403..

0281002723 сензор на масовия поток на въздуха метър е подходящ за Hyundai Accent Getz i10 i20 i30 Matrix Kiacee'd Cerato Rio Soul 1.1 1.4 1.5 1.6

49.58 -11 % BGN 44.00

Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година ЗА HYUNDAI МАТРИЦА (ВО странска валута) (2001 / 06 2010 / 08) МАТРИЦА (ВО странска валута) 1.5 CRDi VGT D4 FA 1493 81 110 MPV 05 / 08 10 / 08 ЗА HYUNDAI GETZ (ТБ) (2002 / 08 2009 / 06) GETZ (ТБ) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Hatchback 05 / 08 09 / 06 GETZ (ТБ) 1.5 CRDi D4 FA 1493 65 88 Hatchback 05 / 08 09 / 06 ЗА HYUNDAI АКЦЕНТ III (MC) (2005 / 11 2010 / 11) АКЦЕНТ III (MC) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Hatchback 05 / 11 10 / 11 ЗА HYUNDAIACCENT Салон (MC) (2005 / 11 2010 / 11) АКЦЕНТ Салон (MC) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Салон 05 / 11 10 / 11 ЗА HYUNDAI i30 (FD) (2007 / 10 2011 / 11) i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 94 128 Hatchback 10 / 01 11 / 11 i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 85 116 Hatchback 07 / 10 11 / 11 i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 66 90 Hatchback 07 / 10 11 / 11 ЗА HYUNDAI i30 Г.С...

Безплатна доставка SN74LS192 SN74LS192N

17.41 -2 % BGN 17.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Сензор на масовия поток на въздуха Мзг Milan за Nissan Maxima 2.0 2.5 3.0 V6 24V 22680-AD210,22680 AD210,22680AD210

23.81 -12 % BGN 21.00

Состојба : Висок Квалитет, Бренднови ,100% фабрика тестираниПакет содржи : 1 X компјутеридел Број : 22680AD210 , 22680 AD210 , 22680 AD210Fitment : 1999 / 04 2003 / 11 За NISSAN MAXIMA QX II A33 2.0 / 2.5 / 3.0 V6 24 VНие ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.