• Новинка
JDMSPEED комплект от 4 / типът на задните леви, десни ABS сензор за скорост на колелата 34526756375 34526756376 подходящи за BMW E39 525 528 540

JDMSPEED комплект от 4 / типът на задните леви, десни ABS сензор за скорост на колелата 34526756375 34526756376 подходящи за BMW E39 525 528 540

резултат:
BGN 68.78

Брой продукти
Налично


Сет од 4 Пред Задното Лево Десно ABS Тркала Брзина Сензор 34526756375 34526756376 Одговара за BMW E39 525 528 540 ЕДНА ГОДИНА ГАРАНЦИЈА OEM на овој предмети е 34526756375 ; 34526756376 Карактеристики : Brand New ABS БРЗИНА СЕНЗОР Пакување : Трик торба 2 x 34526756375 2 x 34526756376 Замени За : BMW 525i 528i 530i 540i М5 1998-2003

Подробности

Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
линеен:
2
Обхват На Измерване:
1
Разделителна способност:
1
Хистерезис:
1
търговска марка:
JDMSPEED

Избор на купувачи

ДОКСА Qty 10 сензор за скорост на автомобил скоростомер pulse сензор за A4 A6 90 100 200 Allroad VW Passat B5 B6 012409191D 012 409 191D

38.86 -20 % BGN 31.00

Дел No : 012409191 D Друг Дел Бр : 012 409 191 D 012409191 D 1004090001 SU5452 5 S4609 V107209291 SC346 01 F409191 5 S4610 VSS881 6 PU009161001 1197200200 SU13936 723578 име на Производ: Брзина на Пренос на Сензорот 012409191 D A4 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 9805 Б5 5.5 Б6Одговара Модели: За "ФОЛКСВАГЕН" Passat W8 2004 година За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 19982002 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1.8 L4 20022005 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 2.8 V6 20032005 За A4 2.8 V6 19961997 За A4 1.8 L4 1997 Година За A4 19981999 A4 Quattro 2.8 V6 19961997 За A4 Quattro 1.8 L4 1997 Година За A4 Quattro 19982000 Година За A6 Quattro 2.8 V6 19951997 За A6 Quattro 2.8 V6 1999 Година За A6 Quattro 2.8 V6 20002001 За A6 Quattro 3.0 V6 20022004 За 90 2.8 V6 19931995 За 100 2.3 L5 19891991 За 100 2.8 V6 19921994 За 100 Quattro 2.3 L5 19891991 За 100 Quattro 2.8 V6 19921994 За 200 Quattro База 19891990 За 200 Quattro 2.2 L5 MC 1991 година За Allroad Quattro 2.7 V6 20012002ПРЕВОЗОТ(1) Превезува во 1 работен ден по добивање на уплатата во целост.(2) Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Кина во добра обична кафеава кутија состојба.(3)Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот за референца по испраќаат.(4)Ние нудиме забрзан меѓународен транспорт 37days да пристигне во светот...

2710940248 сензор на масовия поток на въздуха метър е съвместим с 2003 2004 2005 за Mercedes Benz C230 OE A2710940248 8ET009142-351

49.58 -11 % BGN 44.00

Година Производител Модел Трим Мотор 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Класичен Седан Со 4 Врати 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Елеганција Седан Со 4 Врати 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Спортски Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Класичен Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Елеганција Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Спортски Седан Со 4 Врати 2003 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2003 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC SuperchargedОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

за SONATA NF 05-10 преминете стеклоподъемника електрическо управление на стеклоподъемником предния ляв превключвател стеклоподъемника

BGN 56.00

Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!Кина поштенски кеси и Парцела Логистика вебстраница : 17track.net / en / 1.ние не обврзуваат тарифа...

Безплатна доставка DM74LS90 DM74LS90N

17.41 -2 % BGN 17.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Безплатна Доставка ! 21590-2A100, 215902A100,6PR009622-06 датчик за нивото на маслото на двигателя на Hyundai i40 i30, Santa FE IX35 IX55 2009-2012 г.

41.57 -11 % BGN 37.00

Бесплатен Превозот ! 215902 A100,215902 A100,6 PR00962206 моторното Масло Ниво Сензор За Hyundai i40 i30 Santa FE IX35 IX55 20092012Fitment За Hyundai i40 i30 Santa FE IX35 IX55 0912Слики на моторното Масло Ниво Сензор :

CENWAN 1053946 сензор на педала на газта 1071403 TPS за FORD C-Max Courier Cougar Fiesta, Focus, Mondeo, KA (бензин) Transit 988F9B989BB

BGN 32.00

ПРИГУШУВАЊЕ ПОЗИЦИЈАТА на СЕНЗОРОТ (TPS) ОЕМ : 988 F9 B989ББ Број на порти : 3 Оперативен Режим : Електрични Ротација на Ветер : Антинасока на стрелките на часовникот ротацијаАвтомобил Одговара : Модел Зафатнина Година За FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1 / 3 / 1.6 1995 / 08 2002 / 09 За FORD KA (RB_) 1.3 1996 / 09 2008 / 11 За FORD MONDEO II 1.6 / 1.8 / 2.0 / 2.5 1996 / 09 2000 / 11 За FORD COUGAR (EC_) 2.0 / 2.5 1998 / 08 2001 / 12 За FORD FOC(DAW, DBW) 1.4 / 1.6 1998 / 10 2007 / 12 За FORD ПУМА (EC_) 1.4 / 1.6 1997 / 03 2002 / 06 За FORD ОДМЕТНИК 2.0 / 2.3 1997 / 03 2002 / 06 За FORD MONDEO III 1.8 / 2.0 / 2.5 2000 / 11 2007 / 08 За FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 / 1.6 2001 / 11 2010 / 03 За FORD FUSION (JU_) 1.6 2002 / 08 / За FORD TOURNEO CONNECT 1.8 2002 / 06 / За FORD TRANSIT CONNECT 1.8 2002 / 06 / За ФОРД ФОКУС CMAX 1.6 2003 / 10 2007 / 03 За FORD FOCЗа FORD CMAX (DM2) 1.6 2007 / 02 / For FORD КА Ван (RB) 1.3 2002 / 05 2005 / 05 style= "висина : 15.0 pt;borderврвот : none'>За ОПЕЛ ZAFIRA Мк II (B) (M75) 1.6 2005 / 04 / Функцијата Опис : Тоа е инсталирана во лоша страна на гас вратата вретено,тоа ќе се промени отворениот големина на гас врата во електричен сигнал потоа да помине на controled компјутер ЕКИ,и компјутер ЕКИ судија на моторот работа ситуација според овој сигнал,за контрола на нафта инјектирање според различни работи ситуација за барање на мешавина концентрацијаЗа CENWANЗа Пратката 1.Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен некои земји и APO / FPO) 2.Нарачки обработени навремено по плаќање верификација 3.Ние само брод да се потврди цел адреса.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.Нашата цена е за еден објект.Не за двојно 5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит време може да се разликува,particulary во текот на hoiday / сезоната...

MD343375 карта колектор, датчик за налягане на въздуха за Mitsubishi Mirage L200 Pajero ME202119 E1T16475 AS330 5S2490 1904-307804 72-1611

18.40 -13 % BGN 16.00

Го заменува дилер дел броеви : ME202119 MD343375 E1 T16475 AS330 5 S2490 1904307804 721611 SU5264 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели : американскиот Пазар 2002 година За Мицубиши Мираж ДЕ Купе 2Врата 1.5 L 1468 CC 90 Cu...

Yaopei оригиналния датчик за налягането на въздуха 2CP55-1 за Jeep Patriot Wrangler и Grand Cherokee Liberty 05174039AB, 5174039AB

41.28 -37 % BGN 26.00

Оригиналниот Воздух Условен Притисок Сензор 2 CP551 За Џип Патриот Wrangler Grand Cherokee Слобода 05174039 AB, 5174039 ABПроизводот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

LARBLL MAP Сензор 3930038110 за HYUNDAI ACCENT ATOS ELANTRA COUPE GETZ MATRIX SONATA TUCSON KIA CERATO RIO, PICANTO 39300-22600

12.62 -13 % BGN 11.00

Состојба : НоваДел број : 9470930501 3930038110 3930022600 3930038110 3930022600DG074206 550394 103098 7472291 82291 0905260 82291 AS196Fitment : За HYUNDAI АКЦЕНТ Салон (LC) 1.5 G4 EB 1495 CC 66 KW Салон 20002005За HYUNDAI АКЦЕНТ Салон (LC) 1.5 CRDi Д3ЕА 1493 CC 60 KW Салон 20022005За HYUNDAI АКЦЕНТ Салон (LC) 1.6 G4 EDG 1599 CC 77 KW Салон 20022005За HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 јас G4 HC 999 CC 40 KW Hatchback 19982002За HYUNDAI ATOS ПРЕМИЕР (MX) 1.0 јас G4 HC 999 CC 40 KW Hatchback 1999За HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 G4 GCG 1975 CC 100 KW Купе 20012009За HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 G4 GCG 1975 CC 102 KW Купе 20022009За HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 GLS G4 GCG 1975 CC 105 KW Купе 20032009За HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 1.8 G4 BB 1795 CC 97 KW Салон 20002006За HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 2.0 G4 ECG 1975 CC 102 KW Салон 20002006За HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 2.0 G4 GC 1975 CC 104 KW Салон 20002006За HYUNDAI GETZ (ТБ) 1.3 јас G4 EА 1341 CC 60 KW Hatchback 20022004За HYUNDAI GETZ (ТБ) 1.4 јас G4 EE 1399 CC 71 KW Hatchback 20052009За HYUNDAI GETZ (ТБ) 1.5 CRDi Д3ЕА 1493 60 KW Hatchback 20032005За HYUNDAI МАТРИЦА (ВО странска валута) 1.6 G4 EDG 1599 CC 76 KW MPV 20012010За HYUNDAI SANTA FÉ јас (СМ) 2.0 G4 BP 1997 CC 99 KW Затворени OffRoad Возило 20012006За HYUNDAI SANTA FÉ јас (СМ) 2.0 CRDi D4 EA 1991 CC 83 KW Затворени OffRoad Возило 20012006За HYUNDAI SANTA FÉ јас (СМ) 2.0 CRDi 4x4 D4 EA 1991 CC 83 KW Затворени OffRoad Возило 20012006За HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16 V G4 JPна ПРИМЕР 1997 CC 96 KW Салон 20012004За HYUNDAI TRAJET (ФО) 2.0 G4 JPG 1997 CC 100 KW MPV 20002008 г.За HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 1975 CC 104 KW Затворени OffRoad Возило 20042010За HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 Сите тркала 1975 CC 104 KW Затворени OffRoad Возило 20042010За KIA CERATO (LD) 1.6 1599 CC 77 KW Hatchback 2004За KIA CERATO Салон (LD) 1.6 1599 CC 77 KW Салон 2004За KIA CERATO Салон (LD) 2.0 1975 CC 105 KW Салон 2004За KIA PICANTO (BA) 1.0 999 CC 45 KW Hatchback 2004За KIA PICANTO (BA) 1.1 1086 CC 48 KW Hatchback 2004За КИА РИО II (Б) 1.4 16 V 1399 CC 71 KW Hatchback 2005За КИА РИО II (Б) 1.6 CVVT 1599 CC 82 KW Hatchback 2005За Душата 2.0 20102011За sportage 2.0 20082010Објектот includde : 1 x МАПАТА сензор

5 бр. / лот оригинален сензор карти за Opel Vauxhall Vectra Signum Zafira, Astra Frontera Alfa Romeo 147 156 159 166 Brera GT Spider

64.24 -14 % BGN 55.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : ПластикаСостојба За : акции, бренднови, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура наАпликации : За Vauxhall Vectra C 1.9 Дизел Z19 DTL 2002 година За Vauxhall Vectra C 2.0 Дизел Y20 DTH 2002 година За Vauxhall Vectra C 2.2 Дизел Y22 DTR 2002 година За Опел Signum 1.9 Дизел Z19 DTL 2003 година За Опел Signum 2.0 Дизел Y20 DTH 2003 година За Опел Signum 2.2 Дизел Y22 DTR 2003 година За Опел Zafira Б 1.9 Дизел Z19 DTL 20052012 За Опел Corsa D 1.3 Дизел Z13 DTH 20072012 За Опел Astra H 1.3 Дизел Z13 DTH 20042009 За Опел Astra H 1.9 Дизел Z19 DTH 20042009 За Опел Astra G Zafira 2.0 Дизел Y20 DTH 19982004 За Опел Astra G Zafira 2.2 Дизел Y22 DTR 19982004 За Опел Frontera Б 2.2 Дизел X22 DTH 19982004 За Saab 93 1.9 Ti D Салон 20042014 За Saab 93 2.2 Ti D Hatchback 19982014 За Saab 95 2.2 Ti D Салон Имот 20022014 За "Опел" Frontera Б 2.2 DTI 19982014 За "Опел" Astra G 2.0 2.2 DTI 16 V Hatchback 19992005 За "Опел" Zafira 2.0 2.2 DTI 16 V MPV 20002005 За "Опел" Vectra C 2.0 2.2 DTI 16 V Салон 20022014 За "Опел" Signum 2.0 2.2 DTI Hatchback 20032014 За "Опел" Signum 1.9 CDTI Hatchback 20042014 За "Опел" VECTRA C 1.9 CDTI Имот 20042014 За "Опел" VECTRA C 1.9 CDTI Салон 20042014 За "Опел" Vectra C GTS 1.9 CDTI Hatchback 20042014 За "Опел" Astra H 1.9 CDTI 16 V Hatchback 20042014 За Fiat Stilo 1.9 JTD (192_XE1 A) Hatchback 20012014 За Fiat Doblo 1.9 JTD (223 AXE1 A) MPV 20012014 За Fiat Multipla 1.9 JTD 115 MPV 20022014 За Fiat Идеја 1.9 JTD MPV 20042014 За Fiat Punto 1.9 JTD Hatchback 20032014 За Fiat Punto 1.2 Hatchback 20052014 За Fiat Punto 1.4 Hatchback 20052014 За Fiat Punto 1.3 D Multijet Hatchback 20052014 За Fiat Croma 1.9 D Multijet Имот 20052014 За Fiat Croma 2.4 Г Multijet Имот 20052014 За Fiat Sedici 1.9 D Multijet Затворени 20062014 За Fiat Strada 1.3 D Multijet Пикап 20062014 За Fiat Ducato 120 Multijet 2,3 D Автобус 20062014 За Fiat Ducato 160 Multijet 3,0 Г Flatbed 20062014 За Fiat Ritmo III 1.9 D Multijet Hatchback 20072014 За Fiat Linea 1.3 D Multijet Салон 20072014 За Fiat Qubo 1.3 D Multijet MPV 20082014 За Fiat 500 C 1.3 D Multijet Конвертибилна 20092014 За Lancia Ypsilon 1.3 D Multijet Hatchback 20062014 За Lancia Муса 1.9 D Multijet MPV 20042014 За Алфа Ромео 147 1.9 JTD 16 V Hatchback 20022014 За Алфа Ромео 156 1.9 JTD 16 V Салон 20022005 За Алфа Ромео 156 2.4 JTD Салон 20032005 За Алфа Ромео 166 2.4 JTD Салон 20032014 За Алфа Ромео GT 1.9 JTD Купе 20032014 За Алфа Ромео 159 1.9 JTDM 8 V Салон 20052014 За Алфа Ромео 159 2.4 JTDM Салон 20052014 За Алфа Ромео 147 1.9 JTDM 8 V Hatchback 20052014 За Алфа Romeo Brera 2.4 JTDM 20 V Hatchback 20062014 За Алфа Ромео 166 2.4 JTD Салон 20052014 За Алфа Ромео Spider 2.4 JTDM Конвертибилна 20072014 За Алфа Ромео Mito 1.6 JTDM Hatchback 200820141...

Кислороден сензор за ламбда сензор, съотношението въздух-гориво, сензор за Toyota Avensis Verso Camry, RAV4 Picnic Previa 89467-28030 1996-2009

81.09 -20 % BGN 65.00

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛЕН ЗА :

44-08-640-001 сензор за скорост за GREAT WALL HAVAL 4WD, H3, H5, WINGLE 5

BGN 15.20

Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!Објектот спецификитеПредмет Тип : брзината на сензоротБренд Име:KLORY БРЕНДНадворешни Тестирање и Сертификација ISO9001Објектот Големина:15*15*10 cmОбјектот Тежина:0.3 kgАПЛИКАЦИЈАТА:кинескиот ЅИД HAVAL 4 WD,H3,H5,WINGLE 5ДЕЛ NO.: 4408640001MAND ВО КИНАПакување & ИспоракаПакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи...

Soarhorse Car Indoor A / C изпарител температурен сензор за Mitsubishi Pajero Montero Shogun V31 V32 V33 V43

17.87 -10 % BGN 16.00

За Мицубиши Pajero Shogun Montero A / C Испарувачот Сензор на Температура на OE број: MB609266 Fitment / Апликации : За Мицубиши PAJERO / MONTERO 19902004 Состојба : Brand New Лесно да се инсталира Внимание : ве Молиме потврдете дека производот одговара за вашиот Автомобил пред купување, ви благодарам!!!...

Продава 3 bar оригиналния колектор атмосферен датчик карти на въздуха за Alfa Romeo 147 156 159 Brera GT Spider 1.9 2.4 JTD 73503657

17.10 -18 % BGN 14.00

Продажба 3 Бар Оригинални Цела Зголеми Воздух Мапата Сензор За Алфа Ромео 147 156 159 Brera GT Spider 1.9 2.4 JTD 73503657ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

9152245 за Buick Chevy Cadillac, GMC превключвател датчик външна температура на въздуха на околната среда OE 15-50353, 5S11836, 90477289, 91522245

5.25 -5 % BGN 5.00

9152245 За Buick Chevy Кадилак GMC Амбиентниот Воздух Сензор на Температура на Вклучите OE# 1550353 Дел Број : 9152245, 09152245, 5 S11836, 90477289, 91522245 Друг Дел Број : 1550353, 09152245, 89053513, AX83, SU13289, SU141 Оваа точка ќе одговара на следните возила / апликации : 2010 Година За Buick Привлечност 20102015 За Buick Лакрос План За 20112015 За Buick Regal 19972001 За Кадилак Catera 20022006 За Кадилак Escalade 20022006 За Chevrolet Лавина 1500 20022006 За Chevrolet Лавина 2500 19981999 За Chevrolet Палто 20112013 За Chevrolet Каприз 20112014 За Chevrolet Cruze 20122014 За Chevrolet Орландо 19981999 За Chevrolet S10 Пикап Од 2000 До 2006 Година За Chevrolet Silverado 1500 2007 Година За Chevrolet Silverado 1500, Класичен Тело Стил Само Од 2000 До 2006 Година За Chevrolet Silverado 2500 2007 Година За Chevrolet Silverado 2500, Класичен Тело Стил Само 20012007 За Chevrolet Silverado 3500 2007 Година За Chevrolet Silverado 3500, Класичен Тело Стил Само од 2000 до 2006 година За Chevrolet Приградски 1500 2000 до 2006 година За Chevrolet Приградски 2500 2000 до 2006 година За Chevrolet Тахо 19981999 За GMC Џими 20002006 За GMC Сиера 1500 2007 Година За GMC Сиера 1500, Класичен Тело Стил Само од 2000 до 2006 година За GMC Сиера 2500 2007 Година За GMC Сиера 2500, Класичен Тело Стил Само 20012006 За GMC Сиера 3500 2007 Година За GMC Сиера 3500, Класичен Тело Стил Само 2001 година За GMC Сиера C3 19981999 За GMC Sonoma 20002006 За GMC Yukon 20002006 За GMC Yukon XL 1500 2000 до 2006 година За GMC Yukon XL 2500 19981999 За Oldsmobile Bravada 20082009 За Pontiac G8 20042006 За Pontiac GTO 20082009 За Сатурн AstraОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

Масивна сензор разходомер на въздуха 22680-53J00 за 91-94 Nissan Sentra Infiniti G20 2.0 L

BGN 68.45

2220475030 Маса Протокот на Воздух Метар За Тојота 4 Runner Land Cruiser LexGX460 LX570Спецификација на производот OE Бр 2268053 J00 Големина Стандардниот Модел Бр 2268053 J00 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Nissan Место на Потекло Guang Zhou Тип на Протокот на Воздух Метар Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

Истински ламбда сензор сонда O2 89465-02360 за Toyota Replacement Car Air Fuel Ratio Кислород Sensors Automobiles OEM 8946502360

48.46 -15 % BGN 41.00

Вистински Ламбда Сензор Сонда O2 за Тојота Автомобил ЗаменаВоздухот Гориво Сооднос Кислород Сензори Обнова На АвтомобилиГориво Додатоци 8946502360 8946502360

MD320622 сензор за положение на разпределителен вал подходящ за Mitsubishi Montero Montero Sport трайни авточасти

10.98 -18 % BGN 9.00

ОписВе молиме да го потврдите модел пред да го купат, тоа е погоден за Мицубиши, па како да се избегне грешки.Сензорот е направен од високо квалитетни материјали, токму направи и многу издржливи.Може директно замена на оштетени делови, подобрување на ефикасноста на автомобил.Главната функција е да се открие на врвот мртвите центар на секој цилиндар користи за контрола на палење и за контрола на врвот мртвите центарот на првиот цилиндар за последователни системи за вбризгување на горивото.Економски и практични, цената е повеќе разумни, ова е многу корисно.Сензор се трајни и се прилагодува и да груби средини.СпецификацијаБоја : како на сликата покажува.Материјал : метал, пластика.Применливи модели : 2004 година за Мицубиши Montero Спорт LS Спорт Комунални 4Врати,2003 година за Мицубиши Montero Спорт LS Спорт Комунални 4Врати,2003 година за Мицубиши Montero Спорт XLS Спорт Комунални 4Врати,2002 година за Мицубиши Montero Спорт XLS Спорт Комунални 4Врати,2001 за Мицубиши Montero XLS Спорт Комунални 4Врати,1999 година за Мицубиши Montero База Спорт Комунални 4Врати,1998 година за Мицубиши Montero База Спорт Комунални 4Врати,1995 година за Мицубиши Montero LS Спорт Комунални 4Вратата и така натаму.ЗабелешкаТаму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Пакет се вклучени : 1 * вратило позиција сензор.

Високо качество на CMP коляновия вал, датчик за положение на разпределителен вал за NISSAN Cube Tiida Versa Sentra 1.8 2.0 L L 2007-2014 23731EN22A

BGN 15.68

Зошто треба да го користите FONAN сензори Висок квалитет на производство Се обезбедат оптимални перформанси Точно тестирани & одобрени Се исполнат O...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.