• Новинка
ДОКСА Qty 10 сензор за скорост на автомобил скоростомер pulse сензор за A4 A6 90 100 200 Allroad VW Passat B5 B6 012409191D 012 409 191D

ДОКСА Qty 10 сензор за скорост на автомобил скоростомер pulse сензор за A4 A6 90 100 200 Allroad VW Passat B5 B6 012409191D 012 409 191D

резултат:
BGN 38.86
BGN 31.00 -20 %

Брой продукти
Налично

Дел No. : 012409191 D Друг Дел Бр. : 012 409 191 D 012409191 D 1004090001 SU5452 5 S4609 V107209291 SC346 01 F409191 5 S4610 VSS881 6 PU009161001 1197200200 SU13936 723578 име на Производ: Брзина на Пренос на Сензорот 012409191 D A4 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT 98-05 Б5 5.5 Б6
Одговара Модели: За "ФОЛКСВАГЕН" Passat W8 2004 година За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1998-2002 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 1.8 L4 2002-2005 За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 2.8 V6 2003-2005 За A4 2.8 V6 1996-1997 За A4 1.8 L4 1997 Година За A4 1998-1999 A4 Quattro 2.8 V6 1996-1997 За A4 Quattro 1.8 L4 1997 Година За A4 Quattro 1998-2000 Година За A6 Quattro 2.8 V6 1995-1997 За A6 Quattro 2.8 V6 1999 Година За A6 Quattro 2.8 V6 2000-2001 За A6 Quattro 3.0 V6 2002-2004 За 90 2.8 V6 1993-1995 За 100 2.3 L5 1989-1991 За 100 2.8 V6 1992-1994 За 100 Quattro 2.3 L5 1989-1991 За 100 Quattro 2.8 V6 1992-1994 За 200 Quattro База 1989-1990 За 200 Quattro 2.2 L5 MC 1991 година За Allroad Quattro 2.7 V6 2001-2002
ПРЕВОЗОТ
(1) Превезува во 1 работен ден по добивање на уплатата во целост.
(2) Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Кина во добра обична кафеава кутија состојба.
(3)Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот за референца по испраќаат.
(4)Ние нудиме забрзан меѓународен транспорт 3-7days да пристигне во светот. Време на испорака варира во зависност од вашата локација и превозот агент можете да изберете.
КАКО ДА СЕ НЕ ГАРАНЦИЈА
1.Објектот е нов и доаѓа со гаранција.
2.Како да се не гаранција :
(1) гаранцијата ќе бидат опфатени со природни погрешни не вклучувајќи вештачки оштетени.
(2)Ако примите неисправни објект во рамките на гарантниот период. Купувачите треба да се забележи ни во рок од 3 дена и се земе слики да ни се појавуваат на штета дел и надвор од пакетот.
(3) ќе се обиде да помогне да се реши проблемот со e-mail.
(4) Враќање поштарина е купувачот одговорност. Ако тоа е проблемот на квалитетот после нашата проверка. ние ќе ги испрати истите нов објект за вас за бесплатно.
(5) Ако штетата е направена од страна на погрешна работа. Ве молиме да се постави нова цел.
ЗА ЦЕНАТА
Нашата цена е цена со исклучок на тарифите. Но ние имаме одговорност да соработуваат со клиенти за да се заврши царинење.

Подробности

Тип Сензор:
Holzer
Тип:
Сензор За Скорост На Превозното Средство
Чувствителност:
Висок
Повторяемост:
012409191D
търговска марка:
Докса
линеен:
Автомобилни Релета
Хистерезис:
за VW Passat B5
Разделителна способност:
Сензор За Скорост На Превозното Средство
Обхват На Измерване:
VW Passat B6, A4, A6

Избор на купувачи

4шт ABS сензор за скорост на колелата FL/FR,RL/RR за Toyota Corolla 89542-02080 89543-02080 89516-02121 89516-02111 високо качество

BGN 78.40

4pcs ABS Тркала Брзина Сензор FL / FR,РЛ / RR за Toyota е корола 8954202080 8954302080 8951602121 8951602111 Висок КвалитетВнимание!!!Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!За насНие сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!ИспоракаСите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено...

0281002723 сензор на масовия поток на въздуха метър е подходящ за Hyundai Accent Getz i10 i20 i30 Matrix Kiacee'd Cerato Rio Soul 1.1 1.4 1.5 1.6

49.58 -11 % BGN 44.00

Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година ЗА HYUNDAI МАТРИЦА (ВО странска валута) (2001 / 06 2010 / 08) МАТРИЦА (ВО странска валута) 1.5 CRDi VGT D4 FA 1493 81 110 MPV 05 / 08 10 / 08 ЗА HYUNDAI GETZ (ТБ) (2002 / 08 2009 / 06) GETZ (ТБ) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Hatchback 05 / 08 09 / 06 GETZ (ТБ) 1.5 CRDi D4 FA 1493 65 88 Hatchback 05 / 08 09 / 06 ЗА HYUNDAI АКЦЕНТ III (MC) (2005 / 11 2010 / 11) АКЦЕНТ III (MC) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Hatchback 05 / 11 10 / 11 ЗА HYUNDAIACCENT Салон (MC) (2005 / 11 2010 / 11) АКЦЕНТ Салон (MC) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Салон 05 / 11 10 / 11 ЗА HYUNDAI i30 (FD) (2007 / 10 2011 / 11) i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 94 128 Hatchback 10 / 01 11 / 11 i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 85 116 Hatchback 07 / 10 11 / 11 i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 66 90 Hatchback 07 / 10 11 / 11 ЗА HYUNDAI i30 Г.С...

0280218088 ЗА VOLVO XC90 2.4 D ДИЗЕЛ (2005-2006) МЗГ ОГРОМЕН РАЗХОД НА ВЪЗДУХА СЕНЗОР МЕТЪР AFM 8670398 8627296 8670115

43.18 -12 % BGN 38.00

Овој објект е еквивалент на следните ОЕМ броеви : 0280 218 088, 0280218088, 31342414, 8627296, 8670115, 8670398, 86703980, 94706400, 0 280 218 088, 31342362Маса Протокот На Воздух Метар СензорПроизводител Модел Варијанта Мотор Година За Volvo C70 МК јас 2.0 T 2000 2005 година За Volvo C70 МК јас 2.3 T5 2002 2005 година За Volvo C70 МК јас 2.4 Т 2002 2005 година За Volvo S60 2.0 T 2001 2010 Година За Volvo S60 2.4 Г 2001 2010 Година За Volvo S60 2.4 D5 2001 2010 Година За Volvo S60 2.4 Т 2000 2010 За Volvo S60 2.4 Т AWD 2001 2010 година За Volvo S60 2.5 Т 2004 2010 За Volvo S60 2.5 Т AWD 2004 2010 година За Volvo S60 T5 2000 2010 За Volvo S80 МК јас 2.0 T 1999 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.4 Г 2001 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.4 D5 2001 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.4 Т 2000 2006 Година, За Volvo S80 МК јас 2.4 T5 AWD 2000 2003 година За Volvo S80 МК јас 2.5 Т 2003 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.5 Т AWD 2003 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.9 1999 2006 година За Volvo S80 МК I 3 2001 2006 година За Volvo V70 МК II 2.0 T 2001 2007 За Volvo V70 МК II 2.3 2000 2004 година За Volvo V70 МК II 2.3 T5 2000 2007 Година За Volvo V70 МК II 2.4 Г 2001 2007 За Volvo V70 МК II 2.4 D5 2001 2007 За Volvo V70 МК II 2.4 D5 AWD 2003 2007 година За Volvo V70 МК II 2.4 Т 2000 2007 Година За Volvo V70 МК II 2.4 Т AWD 2001 2007 За Volvo V70 МК II 2.5 Т 2004 2007 година За Volvo V70 МК II 2.5 Т AWD 2002 2007 година За Volvo XC70 КросКантри 2.4 D5 XC AWD 2002 2004 година За Volvo XC70 КросКантри 2.4 Т XC AWD 2000 2002 година За Volvo XC70 КросКантри 2.5 Т XC AWD 2002 2004 година За Volvo XC90 2.5 Т 2002 2009 За Volvo XC90 D5 2002 2009Ние се стави како многу детали како е можно во дел компатибилност табелата погоре, но единствениот начин за да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери дел број за вашата оригинална единица Ако најде дека дел не е во право за вас поради некоја причина пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да се организира да се вратат...

35170-37100 Нов Сензор За Положение На Педала На Газта Tps За 99-10 Hyundai Kia Santa Fe Sonata Tiburon Tucson Optima Sportage 2.5 2.7 L L

BGN 13.95

I Акции, Превозот и Гаранција Предмети во Парк Превозот Веднаш Непобедлива Цена Квалитет Гаранција : 24 Месеци Поставеност на Возило : Пред II...

Високо качество на CMP коляновия вал, датчик за положение на разпределителен вал за NISSAN Cube Tiida Versa Sentra 1.8 2.0 L L 2007-2014 23731EN22A

BGN 15.68

Зошто треба да го користите FONAN сензори Висок квалитет на производство Се обезбедат оптимални перформанси Точно тестирани & одобрени Се исполнат O...

LARBLL MAP Сензор 3930038110 за HYUNDAI ACCENT ATOS ELANTRA COUPE GETZ MATRIX SONATA TUCSON KIA CERATO RIO, PICANTO 39300-22600

12.62 -13 % BGN 11.00

Состојба : НоваДел број : 9470930501 3930038110 3930022600 3930038110 3930022600DG074206 550394 103098 7472291 82291 0905260 82291 AS196Fitment : За HYUNDAI АКЦЕНТ Салон (LC) 1.5 G4 EB 1495 CC 66 KW Салон 20002005За HYUNDAI АКЦЕНТ Салон (LC) 1.5 CRDi Д3ЕА 1493 CC 60 KW Салон 20022005За HYUNDAI АКЦЕНТ Салон (LC) 1.6 G4 EDG 1599 CC 77 KW Салон 20022005За HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 јас G4 HC 999 CC 40 KW Hatchback 19982002За HYUNDAI ATOS ПРЕМИЕР (MX) 1.0 јас G4 HC 999 CC 40 KW Hatchback 1999За HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 G4 GCG 1975 CC 100 KW Купе 20012009За HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 G4 GCG 1975 CC 102 KW Купе 20022009За HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 GLS G4 GCG 1975 CC 105 KW Купе 20032009За HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 1.8 G4 BB 1795 CC 97 KW Салон 20002006За HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 2.0 G4 ECG 1975 CC 102 KW Салон 20002006За HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 2.0 G4 GC 1975 CC 104 KW Салон 20002006За HYUNDAI GETZ (ТБ) 1.3 јас G4 EА 1341 CC 60 KW Hatchback 20022004За HYUNDAI GETZ (ТБ) 1.4 јас G4 EE 1399 CC 71 KW Hatchback 20052009За HYUNDAI GETZ (ТБ) 1.5 CRDi Д3ЕА 1493 60 KW Hatchback 20032005За HYUNDAI МАТРИЦА (ВО странска валута) 1.6 G4 EDG 1599 CC 76 KW MPV 20012010За HYUNDAI SANTA FÉ јас (СМ) 2.0 G4 BP 1997 CC 99 KW Затворени OffRoad Возило 20012006За HYUNDAI SANTA FÉ јас (СМ) 2.0 CRDi D4 EA 1991 CC 83 KW Затворени OffRoad Возило 20012006За HYUNDAI SANTA FÉ јас (СМ) 2.0 CRDi 4x4 D4 EA 1991 CC 83 KW Затворени OffRoad Возило 20012006За HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16 V G4 JPна ПРИМЕР 1997 CC 96 KW Салон 20012004За HYUNDAI TRAJET (ФО) 2.0 G4 JPG 1997 CC 100 KW MPV 20002008 г.За HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 1975 CC 104 KW Затворени OffRoad Возило 20042010За HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 Сите тркала 1975 CC 104 KW Затворени OffRoad Возило 20042010За KIA CERATO (LD) 1.6 1599 CC 77 KW Hatchback 2004За KIA CERATO Салон (LD) 1.6 1599 CC 77 KW Салон 2004За KIA CERATO Салон (LD) 2.0 1975 CC 105 KW Салон 2004За KIA PICANTO (BA) 1.0 999 CC 45 KW Hatchback 2004За KIA PICANTO (BA) 1.1 1086 CC 48 KW Hatchback 2004За КИА РИО II (Б) 1.4 16 V 1399 CC 71 KW Hatchback 2005За КИА РИО II (Б) 1.6 CVVT 1599 CC 82 KW Hatchback 2005За Душата 2.0 20102011За sportage 2.0 20082010Објектот includde : 1 x МАПАТА сензор

Датчик за детонация на детонация за RENAULT FLUENCE L30 WIND E4M MEGANE CC EZ0 LATITUDE L70 ТАЛИЯ II CLIO 8200639103 8200680689

BGN 25.42

Зошто треба да го користите FONAN сензори Висок квалитет на производство Се обезбедат оптимални перформанси Точно тестирани & одобрени Се исполнат O...

Сензор за скорост Autmatic трансмисия проводник пластинчатый клапан за Chrysler за Dodge за Mercedes-Benz 1402701261

112.00 -16 % BGN 94.00

Брзината на Сензорот Autmatic Пренос Диригент Плоча Вентил за Chrysler за Dodge за МерцедесБенц 1402701261ЗА Chrysler 300 20072010 ЗА Chrysler Crossfire 20072008 ЗА Chrysler Dodge Challenger 20082010 ЗА Chrysler Држачи за 20072010 година ЗА Chrysler Магнум 20072008 ЗА Chrysler Nitro 20072011 ЗА Џип Командант 20082010 ЗА Jeep Grand Cherokee 20072011 2011 за Dodge Nitro Детонатор Спорт Комунални 4Врата 4.0 L 3952 CC 241 Cu...

за SONATA NF 05-10 преминете стеклоподъемника електрическо управление на стеклоподъемником предния ляв превключвател стеклоподъемника

BGN 56.00

Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!Кина поштенски кеси и Парцела Логистика вебстраница : 17track.net / en / 1.ние не обврзуваат тарифа...

Кислороден сензор за ламбда сензор, съотношението въздух-гориво, сензор за Toyota Avensis Verso Camry, RAV4 Picnic Previa 89467-28030 1996-2009

81.09 -20 % BGN 65.00

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛЕН ЗА :

За Toyota Corolla седан, хетчбек, стейшън вагон (истейт 350 мм 1.4 л 2000-2002 ламбда-сензори за кислород o2 0258005242/89465 02050 /894650205000

BGN 46.78

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Име на Производ : Најновите Дизајн Авто Кислород Сензор 0258005242 Точка Бр : WAJ60244 Референтен Број : 0258005242 / 89465 02050 / 894650205000 Примена : За Toyota е корола Седан Hatchback Вагон 350 mm 1.4 L 20002002 Жица : 4 Должина : 350mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Inductance Сензор Излез : Дигитален СензорПримена : Опис Година Модел Тело Стил k W HP cc За TOYOTA е корола (_E11_) 1.4 16 V (ZZE111_) 02.00 01.02 Седан 71 97 1398 За TOYOTA е корола Компактен (_E11_) 1.4 (ZZE111_) 02.00 01.02 Hatchback 71 97 1398 За TOYOTA е корола Liftback (_E11_) 1.4 (ZZE111_) 02.00 01.02 Hatchback 71 97 1398 За TOYOTA е корола Вагон (__E11_) 1.4 16 V (ZZE111_) 02.00 01.02 Вагон 71 97 1398Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

LARBLL преден десен ABS сензор за скорост на колелата, подходящи за Honda Accord 2.3 L 1998 1999 2000 2001 2002 за Acura TL CL 57450-S84-A52

16.78 -11 % BGN 15.00

Состојба : НоваДел број : 57450S84A52Fitment : За Хонда Спогодба 1998 2003 ГодинаЗа Акура CL / TL 1998 2003 годинаОбјектот содржи : 1 x ABS Тркала Сензор

Безплатна Доставка ! 21590-2A100, 215902A100,6PR009622-06 датчик за нивото на маслото на двигателя на Hyundai i40 i30, Santa FE IX35 IX55 2009-2012 г.

41.57 -11 % BGN 37.00

Бесплатен Превозот ! 215902 A100,215902 A100,6 PR00962206 моторното Масло Ниво Сензор За Hyundai i40 i30 Santa FE IX35 IX55 20092012Fitment За Hyundai i40 i30 Santa FE IX35 IX55 0912Слики на моторното Масло Ниво Сензор :

44-08-640-001 сензор за скорост за GREAT WALL HAVAL 4WD, H3, H5, WINGLE 5

BGN 15.20

Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!Објектот спецификитеПредмет Тип : брзината на сензоротБренд Име:KLORY БРЕНДНадворешни Тестирање и Сертификација ISO9001Објектот Големина:15*15*10 cmОбјектот Тежина:0.3 kgАПЛИКАЦИЈАТА:кинескиот ЅИД HAVAL 4 WD,H3,H5,WINGLE 5ДЕЛ NO.: 4408640001MAND ВО КИНАПакување & ИспоракаПакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи...

Сензор за положение на разпределителен вал подходящ за ACURA CL 03-97 MDX 02-01 TL 03-99 HONDA ACCORD 02-98 на ОДИСЕЯ 04-99 PILOT 04-03, 37840-P8A-А01

35.20 -6 % BGN 33.00

..ОЕМ# 37840P8 AA01.. Производот Одговара За ОДГОВАРА ЗА АКУРА CL 0397 ОДГОВАРА ЗА АКУРА MDX 0201 ОДГОВАРА ЗА АКУРА TL 0399 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА СПОГОДБА 0298 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ОДИСЕЈА 0499 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ПИЛОТ 0403..

9152245 за Buick Chevy Cadillac, GMC превключвател датчик външна температура на въздуха на околната среда OE 15-50353, 5S11836, 90477289, 91522245

5.25 -5 % BGN 5.00

9152245 За Buick Chevy Кадилак GMC Амбиентниот Воздух Сензор на Температура на Вклучите OE# 1550353 Дел Број : 9152245, 09152245, 5 S11836, 90477289, 91522245 Друг Дел Број : 1550353, 09152245, 89053513, AX83, SU13289, SU141 Оваа точка ќе одговара на следните возила / апликации : 2010 Година За Buick Привлечност 20102015 За Buick Лакрос План За 20112015 За Buick Regal 19972001 За Кадилак Catera 20022006 За Кадилак Escalade 20022006 За Chevrolet Лавина 1500 20022006 За Chevrolet Лавина 2500 19981999 За Chevrolet Палто 20112013 За Chevrolet Каприз 20112014 За Chevrolet Cruze 20122014 За Chevrolet Орландо 19981999 За Chevrolet S10 Пикап Од 2000 До 2006 Година За Chevrolet Silverado 1500 2007 Година За Chevrolet Silverado 1500, Класичен Тело Стил Само Од 2000 До 2006 Година За Chevrolet Silverado 2500 2007 Година За Chevrolet Silverado 2500, Класичен Тело Стил Само 20012007 За Chevrolet Silverado 3500 2007 Година За Chevrolet Silverado 3500, Класичен Тело Стил Само од 2000 до 2006 година За Chevrolet Приградски 1500 2000 до 2006 година За Chevrolet Приградски 2500 2000 до 2006 година За Chevrolet Тахо 19981999 За GMC Џими 20002006 За GMC Сиера 1500 2007 Година За GMC Сиера 1500, Класичен Тело Стил Само од 2000 до 2006 година За GMC Сиера 2500 2007 Година За GMC Сиера 2500, Класичен Тело Стил Само 20012006 За GMC Сиера 3500 2007 Година За GMC Сиера 3500, Класичен Тело Стил Само 2001 година За GMC Сиера C3 19981999 За GMC Sonoma 20002006 За GMC Yukon 20002006 За GMC Yukon XL 1500 2000 до 2006 година За GMC Yukon XL 2500 19981999 За Oldsmobile Bravada 20082009 За Pontiac G8 20042006 За Pontiac GTO 20082009 За Сатурн AstraОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

MD320622 сензор за положение на разпределителен вал подходящ за Mitsubishi Montero Montero Sport трайни авточасти

10.98 -18 % BGN 9.00

ОписВе молиме да го потврдите модел пред да го купат, тоа е погоден за Мицубиши, па како да се избегне грешки.Сензорот е направен од високо квалитетни материјали, токму направи и многу издржливи.Може директно замена на оштетени делови, подобрување на ефикасноста на автомобил.Главната функција е да се открие на врвот мртвите центар на секој цилиндар користи за контрола на палење и за контрола на врвот мртвите центарот на првиот цилиндар за последователни системи за вбризгување на горивото.Економски и практични, цената е повеќе разумни, ова е многу корисно.Сензор се трајни и се прилагодува и да груби средини.СпецификацијаБоја : како на сликата покажува.Материјал : метал, пластика.Применливи модели : 2004 година за Мицубиши Montero Спорт LS Спорт Комунални 4Врати,2003 година за Мицубиши Montero Спорт LS Спорт Комунални 4Врати,2003 година за Мицубиши Montero Спорт XLS Спорт Комунални 4Врати,2002 година за Мицубиши Montero Спорт XLS Спорт Комунални 4Врати,2001 за Мицубиши Montero XLS Спорт Комунални 4Врати,1999 година за Мицубиши Montero База Спорт Комунални 4Врати,1998 година за Мицубиши Montero База Спорт Комунални 4Врати,1995 година за Мицубиши Montero LS Спорт Комунални 4Вратата и така натаму.ЗабелешкаТаму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Пакет се вклучени : 1 * вратило позиција сензор.

2710940248 сензор на масовия поток на въздуха метър е съвместим с 2003 2004 2005 за Mercedes Benz C230 OE A2710940248 8ET009142-351

49.58 -11 % BGN 44.00

Година Производител Модел Трим Мотор 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Класичен Седан Со 4 Врати 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Елеганција Седан Со 4 Врати 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Спортски Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Класичен Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Елеганција Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Спортски Седан Со 4 Врати 2003 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2003 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC SuperchargedОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

Безплатна доставка SN74LS192 SN74LS192N

17.41 -2 % BGN 17.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Безплатна доставка на 10 бр. / лот SKKD100 / 16 един силициев управляван выпрямительный диоден модул

288.00 -5 % BGN 274.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

MD343375 карта колектор, датчик за налягане на въздуха за Mitsubishi Mirage L200 Pajero ME202119 E1T16475 AS330 5S2490 1904-307804 72-1611

18.40 -13 % BGN 16.00

Го заменува дилер дел броеви : ME202119 MD343375 E1 T16475 AS330 5 S2490 1904307804 721611 SU5264 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели : американскиот Пазар 2002 година За Мицубиши Мираж ДЕ Купе 2Врата 1.5 L 1468 CC 90 Cu...

0280217121 нов сензор на масовия поток на въздуха МЗГ за VW Jetta Diesel Golf Beetle

BGN 34.96

0280217121 Нови MAF Маса Проток на Воздух Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Дизел Jetta Голф ЗлатицаСпецификација на производот OE Бр 0280217121 Големина Стандардниот Модел Бр 0280217121 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За "ФОЛКСВАГЕН" Место на Потекло Guang Zhou Тип на Протокот на Воздух Метар Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

5 бр. / лот оригинален сензор карти за Opel Vauxhall Vectra Signum Zafira, Astra Frontera Alfa Romeo 147 156 159 166 Brera GT Spider

64.24 -14 % BGN 55.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : ПластикаСостојба За : акции, бренднови, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура наАпликации : За Vauxhall Vectra C 1.9 Дизел Z19 DTL 2002 година За Vauxhall Vectra C 2.0 Дизел Y20 DTH 2002 година За Vauxhall Vectra C 2.2 Дизел Y22 DTR 2002 година За Опел Signum 1.9 Дизел Z19 DTL 2003 година За Опел Signum 2.0 Дизел Y20 DTH 2003 година За Опел Signum 2.2 Дизел Y22 DTR 2003 година За Опел Zafira Б 1.9 Дизел Z19 DTL 20052012 За Опел Corsa D 1.3 Дизел Z13 DTH 20072012 За Опел Astra H 1.3 Дизел Z13 DTH 20042009 За Опел Astra H 1.9 Дизел Z19 DTH 20042009 За Опел Astra G Zafira 2.0 Дизел Y20 DTH 19982004 За Опел Astra G Zafira 2.2 Дизел Y22 DTR 19982004 За Опел Frontera Б 2.2 Дизел X22 DTH 19982004 За Saab 93 1.9 Ti D Салон 20042014 За Saab 93 2.2 Ti D Hatchback 19982014 За Saab 95 2.2 Ti D Салон Имот 20022014 За "Опел" Frontera Б 2.2 DTI 19982014 За "Опел" Astra G 2.0 2.2 DTI 16 V Hatchback 19992005 За "Опел" Zafira 2.0 2.2 DTI 16 V MPV 20002005 За "Опел" Vectra C 2.0 2.2 DTI 16 V Салон 20022014 За "Опел" Signum 2.0 2.2 DTI Hatchback 20032014 За "Опел" Signum 1.9 CDTI Hatchback 20042014 За "Опел" VECTRA C 1.9 CDTI Имот 20042014 За "Опел" VECTRA C 1.9 CDTI Салон 20042014 За "Опел" Vectra C GTS 1.9 CDTI Hatchback 20042014 За "Опел" Astra H 1.9 CDTI 16 V Hatchback 20042014 За Fiat Stilo 1.9 JTD (192_XE1 A) Hatchback 20012014 За Fiat Doblo 1.9 JTD (223 AXE1 A) MPV 20012014 За Fiat Multipla 1.9 JTD 115 MPV 20022014 За Fiat Идеја 1.9 JTD MPV 20042014 За Fiat Punto 1.9 JTD Hatchback 20032014 За Fiat Punto 1.2 Hatchback 20052014 За Fiat Punto 1.4 Hatchback 20052014 За Fiat Punto 1.3 D Multijet Hatchback 20052014 За Fiat Croma 1.9 D Multijet Имот 20052014 За Fiat Croma 2.4 Г Multijet Имот 20052014 За Fiat Sedici 1.9 D Multijet Затворени 20062014 За Fiat Strada 1.3 D Multijet Пикап 20062014 За Fiat Ducato 120 Multijet 2,3 D Автобус 20062014 За Fiat Ducato 160 Multijet 3,0 Г Flatbed 20062014 За Fiat Ritmo III 1.9 D Multijet Hatchback 20072014 За Fiat Linea 1.3 D Multijet Салон 20072014 За Fiat Qubo 1.3 D Multijet MPV 20082014 За Fiat 500 C 1.3 D Multijet Конвертибилна 20092014 За Lancia Ypsilon 1.3 D Multijet Hatchback 20062014 За Lancia Муса 1.9 D Multijet MPV 20042014 За Алфа Ромео 147 1.9 JTD 16 V Hatchback 20022014 За Алфа Ромео 156 1.9 JTD 16 V Салон 20022005 За Алфа Ромео 156 2.4 JTD Салон 20032005 За Алфа Ромео 166 2.4 JTD Салон 20032014 За Алфа Ромео GT 1.9 JTD Купе 20032014 За Алфа Ромео 159 1.9 JTDM 8 V Салон 20052014 За Алфа Ромео 159 2.4 JTDM Салон 20052014 За Алфа Ромео 147 1.9 JTDM 8 V Hatchback 20052014 За Алфа Romeo Brera 2.4 JTDM 20 V Hatchback 20062014 За Алфа Ромео 166 2.4 JTD Салон 20052014 За Алфа Ромео Spider 2.4 JTDM Конвертибилна 20072014 За Алфа Ромео Mito 1.6 JTDM Hatchback 200820141...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.