• Новинка
35170-37100 Нов Сензор За Положение На Педала На Газта Tps За 99-10 Hyundai Kia Santa Fe Sonata Tiburon Tucson Optima Sportage 2.5 2.7 L L

35170-37100 Нов Сензор За Положение На Педала На Газта Tps За 99-10 Hyundai Kia Santa Fe Sonata Tiburon Tucson Optima Sportage 2.5 2.7 L L

резултат:
BGN 13.95

Брой продукти
Налично

I. Акции, Превозот и Гаранција Предмети во Парк Превозот Веднаш Непобедлива Цена Квалитет Гаранција : 24 Месеци Поставеност на Возило : Пред II. ОЕМ Дел Број 35170-3710, 35170 37100, 3517037100, 5 S5186 III. Авто Компатибилност ЗА 99 - 01 HYUNDAI SONATA 2.5 L DOHC V6 24 V, ENG.КОДОТ "ДЕЛТА G6 BV" ЗА 01 - 01 КИА ОПТИМА 2.5 L DOHC V6 24 V, ENG.КОДОТ "ДЕЛТА G6 BW" ЗА 01 - 06 HYUNDAI SANTA FE 2.7 L DOHC V6 24 V, ENG.КОДОТ "ДЕЛТА G6 BA" ЗА 02 - 05 HYUNDAI SONATA 2.7 L DOHC V6 24 V, ENG.КОДОТ "ДЕЛТА G6 BA" ЗА 07 - 08 HYUNDAI TIBURON 2.7 L DOHC V6 24 V, ENG.КОДОТ "ДЕЛТА G6 BA" ЗА 05 - 09 HYUNDAI TUCSON 2.7 L DOHC V6 24 V, ENG.КОДОТ "ДЕЛТА G6 BA" ЗА 02 - 06 КИА ОПТИМА 2.7 L DOHC V6 24 V, ENG.КОДОТ "ДЕЛТА G6 BA" ЗА 05 - 06 KIA SPORTAGE 2.7 L DOHC V6 24 V, ENG.КОДОТ "ДЕЛТА G6 BA" ЗА 07 - 10 KIA SPORTAGE 2.7 L DOHC V6 24 V, ENG.КОДОТ "Mu G6 A5"
Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика
1- ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис . И во однос на ДЕЛ NO (не), можете да проверите вашиот стар еден , и ќе видите некои броеви или букви на вашиот стар објект тело .
2 - ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална Слика е иста како нашата , бидејќи ние ќе ви покаже секоја страна на prodducts .
Квалитет И Гаранција
Сите наши производи се извори директно од нашиот спектар на одобрени фабрики , кои ние ги користиме за снабдување со некои од водечките автомобилски делови добавувачи во Европа и Америка, и со ISO-TS16949 сертификат . И сите нарачки ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена .
Политика & Се Враќа
Ние ќе го прифати враќа за наплата или размена ако тие се користи или скршени, купувачот плати враќање поштарина. Доколку дел е погрешна и замена ќе бидат испратени по враќањето и тестирање на стариот единица.
Купување на 10 или повеќе ?
Прашајте нè за рефус попусти .
Превозот Начини Како Подолу ;

Подробности

Повторяемост:
За 99-10 Hyundai Kia 2.5 2.7 L L
Тип Сензор:
Holzer
Разделителна способност:
35170 37100
търговска марка:
ICIFAUTO
Тип:
Тип На Ключа
Обхват На Измерване:
35170-37100
Хистерезис:
Нов Сензор За Положение На Педала На Газта Tps
линеен:
5С5186
Чувствителност:
3517037100

Избор на купувачи

Датчик за детонация на детонация за RENAULT FLUENCE L30 WIND E4M MEGANE CC EZ0 LATITUDE L70 ТАЛИЯ II CLIO 8200639103 8200680689

BGN 25.42

Зошто треба да го користите FONAN сензори Висок квалитет на производство Се обезбедат оптимални перформанси Точно тестирани & одобрени Се исполнат O...

2710940248 сензор на масовия поток на въздуха метър е съвместим с 2003 2004 2005 за Mercedes Benz C230 OE A2710940248 8ET009142-351

49.58 -11 % BGN 44.00

Година Производител Модел Трим Мотор 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Класичен Седан Со 4 Врати 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Елеганција Седан Со 4 Врати 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2005 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Спортски Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Класичен Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Елеганција Седан Со 4 Врати 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2004 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Спортски Седан Со 4 Врати 2003 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Купе 2Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Supercharged 2003 година За МерцедесБенц C230 Kompressor Седан Со 4 Врати 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC SuperchargedОригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

за Changan alto befroe 2009 levelers switch left front door with advanced Window switch lift switch

BGN 30.40

погодни за : SUZUKI Alto befroe 2009Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!Кина поштенски кеси и Парцела Логистика вебстраница : 17track.net / en / 1.ние не обврзуваат тарифа...

Кислороден сензор за ламбда сензор, съотношението въздух-гориво, сензор за Toyota Avensis Verso Camry, RAV4 Picnic Previa 89467-28030 1996-2009

81.09 -20 % BGN 65.00

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛЕН ЗА :

Сензор за положение на разпределителен вал подходящ за ACURA CL 03-97 MDX 02-01 TL 03-99 HONDA ACCORD 02-98 на ОДИСЕЯ 04-99 PILOT 04-03, 37840-P8A-А01

35.20 -6 % BGN 33.00

..ОЕМ# 37840P8 AA01.. Производот Одговара За ОДГОВАРА ЗА АКУРА CL 0397 ОДГОВАРА ЗА АКУРА MDX 0201 ОДГОВАРА ЗА АКУРА TL 0399 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА СПОГОДБА 0298 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ОДИСЕЈА 0499 ОДГОВАРА ЗА ХОНДА ПИЛОТ 0403..

5 бр. / лот оригинален сензор карти за Opel Vauxhall Vectra Signum Zafira, Astra Frontera Alfa Romeo 147 156 159 166 Brera GT Spider

64.24 -14 % BGN 55.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : ПластикаСостојба За : акции, бренднови, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура наАпликации : За Vauxhall Vectra C 1.9 Дизел Z19 DTL 2002 година За Vauxhall Vectra C 2.0 Дизел Y20 DTH 2002 година За Vauxhall Vectra C 2.2 Дизел Y22 DTR 2002 година За Опел Signum 1.9 Дизел Z19 DTL 2003 година За Опел Signum 2.0 Дизел Y20 DTH 2003 година За Опел Signum 2.2 Дизел Y22 DTR 2003 година За Опел Zafira Б 1.9 Дизел Z19 DTL 20052012 За Опел Corsa D 1.3 Дизел Z13 DTH 20072012 За Опел Astra H 1.3 Дизел Z13 DTH 20042009 За Опел Astra H 1.9 Дизел Z19 DTH 20042009 За Опел Astra G Zafira 2.0 Дизел Y20 DTH 19982004 За Опел Astra G Zafira 2.2 Дизел Y22 DTR 19982004 За Опел Frontera Б 2.2 Дизел X22 DTH 19982004 За Saab 93 1.9 Ti D Салон 20042014 За Saab 93 2.2 Ti D Hatchback 19982014 За Saab 95 2.2 Ti D Салон Имот 20022014 За "Опел" Frontera Б 2.2 DTI 19982014 За "Опел" Astra G 2.0 2.2 DTI 16 V Hatchback 19992005 За "Опел" Zafira 2.0 2.2 DTI 16 V MPV 20002005 За "Опел" Vectra C 2.0 2.2 DTI 16 V Салон 20022014 За "Опел" Signum 2.0 2.2 DTI Hatchback 20032014 За "Опел" Signum 1.9 CDTI Hatchback 20042014 За "Опел" VECTRA C 1.9 CDTI Имот 20042014 За "Опел" VECTRA C 1.9 CDTI Салон 20042014 За "Опел" Vectra C GTS 1.9 CDTI Hatchback 20042014 За "Опел" Astra H 1.9 CDTI 16 V Hatchback 20042014 За Fiat Stilo 1.9 JTD (192_XE1 A) Hatchback 20012014 За Fiat Doblo 1.9 JTD (223 AXE1 A) MPV 20012014 За Fiat Multipla 1.9 JTD 115 MPV 20022014 За Fiat Идеја 1.9 JTD MPV 20042014 За Fiat Punto 1.9 JTD Hatchback 20032014 За Fiat Punto 1.2 Hatchback 20052014 За Fiat Punto 1.4 Hatchback 20052014 За Fiat Punto 1.3 D Multijet Hatchback 20052014 За Fiat Croma 1.9 D Multijet Имот 20052014 За Fiat Croma 2.4 Г Multijet Имот 20052014 За Fiat Sedici 1.9 D Multijet Затворени 20062014 За Fiat Strada 1.3 D Multijet Пикап 20062014 За Fiat Ducato 120 Multijet 2,3 D Автобус 20062014 За Fiat Ducato 160 Multijet 3,0 Г Flatbed 20062014 За Fiat Ritmo III 1.9 D Multijet Hatchback 20072014 За Fiat Linea 1.3 D Multijet Салон 20072014 За Fiat Qubo 1.3 D Multijet MPV 20082014 За Fiat 500 C 1.3 D Multijet Конвертибилна 20092014 За Lancia Ypsilon 1.3 D Multijet Hatchback 20062014 За Lancia Муса 1.9 D Multijet MPV 20042014 За Алфа Ромео 147 1.9 JTD 16 V Hatchback 20022014 За Алфа Ромео 156 1.9 JTD 16 V Салон 20022005 За Алфа Ромео 156 2.4 JTD Салон 20032005 За Алфа Ромео 166 2.4 JTD Салон 20032014 За Алфа Ромео GT 1.9 JTD Купе 20032014 За Алфа Ромео 159 1.9 JTDM 8 V Салон 20052014 За Алфа Ромео 159 2.4 JTDM Салон 20052014 За Алфа Ромео 147 1.9 JTDM 8 V Hatchback 20052014 За Алфа Romeo Brera 2.4 JTDM 20 V Hatchback 20062014 За Алфа Ромео 166 2.4 JTD Салон 20052014 За Алфа Ромео Spider 2.4 JTDM Конвертибилна 20072014 За Алфа Ромео Mito 1.6 JTDM Hatchback 200820141...

Сензор за скорост Autmatic трансмисия проводник пластинчатый клапан за Chrysler за Dodge за Mercedes-Benz 1402701261

112.00 -16 % BGN 94.00

Брзината на Сензорот Autmatic Пренос Диригент Плоча Вентил за Chrysler за Dodge за МерцедесБенц 1402701261ЗА Chrysler 300 20072010 ЗА Chrysler Crossfire 20072008 ЗА Chrysler Dodge Challenger 20082010 ЗА Chrysler Држачи за 20072010 година ЗА Chrysler Магнум 20072008 ЗА Chrysler Nitro 20072011 ЗА Џип Командант 20082010 ЗА Jeep Grand Cherokee 20072011 2011 за Dodge Nitro Детонатор Спорт Комунални 4Врата 4.0 L 3952 CC 241 Cu...

Сензор за положение на педала на газта CENWAN MD614772 за MITSUBISHI CARISMA 1.6 1.8 95-06 COLT LANCER V VI 1.6 95-03 L300 2.0 86-02 GALANT

BGN 30.40

АВТОМАТСКО ПРИГУШУВАЊЕ ПОЗИЦИЈА СЕНЗОРОЕМ : MD614772Број на порти : 4Ротација на Ветер : насока на стрелките на часовникот ротацијаАвтомобил Одговара : Модел Зафатнина Година За МИЦУБИШИ CARISMA 1.6 / 1.8 1995 / 07 2006 / 06 За МИЦУБИШИ COLT V (CJ_, CP_) 1.6 1995 / 09 2003 / 09 За MITSUBISHILANCER VI 1.6 1995 / 09 2003 / 08 За МИЦУБИШИ CARISMA Салон 1.6 / 1.8 1996 / 09 2006 / 06 За MITSUBISHIL 300 Кутија 2.0 1986 / 11 2002 / 05 За МИЦУБИШИ GALANT VI (EA_) 2.0 / 2.5 1996 / 09 2004 / 10 За MITSUBISH IGALANT VI Имот 2.0 / 2.5 1996 / 09 2003 / 10 За МИЦУБИШИ ПРОСТОР ВАГОН 2.0 1998 / 10 2004 / 12 За MITSUBISHIL 300 Платформа / Шасија (P1_T ) 2.0 1994 / 04 2000 / 04 За МИЦУБИШИ PAJERO SPORT (K90) 1.8 1996 / 07 / За МИЦУБИШИ PAJERO SPORT (K90) 1.8 1996 / 07 / ) За МИЦУБИШИ ПРОСТОР ЅВЕЗДА (DG_A) 1.8 1998 / 06 2004 / 12 За МИЦУБИШИ SANTAMO 2.0 1999 / 03 2004 / 12 За МИЦУБИШИ PAJERO PININ 1.8 1999 / 03 2007 / 06 За МИЦУБИШИ ПРОСТОР ТРКАЧ 2.0 1999 / 08 2002 / 08 За MITSUBISHIL 400 / ПРОСТОР ОПРЕМА Автобус 2.0 1994 / 06 2007 / 04 За МИЦУБИШИ OUTLANDER јас 2.0 2001 / 03 2006 / 12 За МИЦУБИШИ LANCER Салон 2.0 2000 / 03 / За МИЦУБИШИ LANCER Имот 2.0 2003 / 09 2008 / 10 За МИЦУБИШИ МИРАЖ Hatchback 1.5 / 1.6 1991 / 12 2003 / 07 За МИЦУБИШИ FTO Купе (DE_A) 1.8 1994 / 09 2001 / 07Функцијата Опис Таа е инсталирана во лоша страна на гас вратата вретено,тоа ќе се промени отворениот големина на гас врата во електричен сигнал потоа да помине на controled компјутер ЕКИ,и компјутер ЕКИ судија на моторот работа ситуација според овој сигнал,за контрола на нафта инјектирање според различни работи ситуација за барање на мешавина концентрацијаCENWAN ПАКУВАЊЕЗа CENWANЗа Пратката 1.Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен некои земји и APO / FPO) 2.Нарачки обработени навремено по плаќање верификација 3.Ние само брод да се потврди цел адреса.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.Нашата цена е за еден објект.Не за двојно 5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит време може да се разликува,particulary во текот на hoiday / сезоната...

Безплатна доставка на 10 бр. / лот SKKD100 / 16 един силициев управляван выпрямительный диоден модул

288.00 -5 % BGN 274.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

MD320622 сензор за положение на разпределителен вал подходящ за Mitsubishi Montero Montero Sport трайни авточасти

10.98 -18 % BGN 9.00

ОписВе молиме да го потврдите модел пред да го купат, тоа е погоден за Мицубиши, па како да се избегне грешки.Сензорот е направен од високо квалитетни материјали, токму направи и многу издржливи.Може директно замена на оштетени делови, подобрување на ефикасноста на автомобил.Главната функција е да се открие на врвот мртвите центар на секој цилиндар користи за контрола на палење и за контрола на врвот мртвите центарот на првиот цилиндар за последователни системи за вбризгување на горивото.Економски и практични, цената е повеќе разумни, ова е многу корисно.Сензор се трајни и се прилагодува и да груби средини.СпецификацијаБоја : како на сликата покажува.Материјал : метал, пластика.Применливи модели : 2004 година за Мицубиши Montero Спорт LS Спорт Комунални 4Врати,2003 година за Мицубиши Montero Спорт LS Спорт Комунални 4Врати,2003 година за Мицубиши Montero Спорт XLS Спорт Комунални 4Врати,2002 година за Мицубиши Montero Спорт XLS Спорт Комунални 4Врати,2001 за Мицубиши Montero XLS Спорт Комунални 4Врати,1999 година за Мицубиши Montero База Спорт Комунални 4Врати,1998 година за Мицубиши Montero База Спорт Комунални 4Врати,1995 година за Мицубиши Montero LS Спорт Комунални 4Вратата и така натаму.ЗабелешкаТаму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Пакет се вклучени : 1 * вратило позиција сензор.

Истински ламбда сензор сонда O2 89465-02360 за Toyota Replacement Car Air Fuel Ratio Кислород Sensors Automobiles OEM 8946502360

48.46 -15 % BGN 41.00

Вистински Ламбда Сензор Сонда O2 за Тојота Автомобил ЗаменаВоздухот Гориво Сооднос Кислород Сензори Обнова На АвтомобилиГориво Додатоци 8946502360 8946502360

за SONATA NF 05-10 преминете стеклоподъемника електрическо управление на стеклоподъемником предния ляв превключвател стеклоподъемника

BGN 56.00

Ако сте од Чиле, Бразил, Швајцарија, Шведска, Шпанија и изберете ПРОЗОРЦИ, или Fedex, или DHL комерцијални изразува за да испратите вашите производи.Ве молиме, напишете ја вашата Царинската даночен број( Бразил : CPF, Чиле : РУТИНА ), со цел.Ви благодарам многу!Кина поштенски кеси и Парцела Логистика вебстраница : 17track.net / en / 1.ние не обврзуваат тарифа...

Безплатна доставка AD8314 AD8314ARM-REEL7

25.41 -6 % BGN 24.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Soarhorse Car Indoor A / C изпарител температурен сензор за Mitsubishi Pajero Montero Shogun V31 V32 V33 V43

17.87 -10 % BGN 16.00

За Мицубиши Pajero Shogun Montero A / C Испарувачот Сензор на Температура на OE број: MB609266 Fitment / Апликации : За Мицубиши PAJERO / MONTERO 19902004 Состојба : Brand New Лесно да се инсталира Внимание : ве Молиме потврдете дека производот одговара за вашиот Автомобил пред купување, ви благодарам!!!...

LARBLL предния ляв ABS датчик за скорост на колелата, подходящи за Honda Accord 2.3 L 1998 1999 2000 2001 2002 за Acura TL CL 57455-S84-A52

16.78 -11 % BGN 15.00

Состојба : НоваДел број : 57455S84A52Fitment : За Хонда Спогодба 1998 2003 ГодинаЗа Акура CL / TL 1998 2003 годинаОбјектот содржи : 1 x ABS Тркала Сензор

Продава 3 bar оригиналния колектор атмосферен датчик карти на въздуха за Alfa Romeo 147 156 159 Brera GT Spider 1.9 2.4 JTD 73503657

17.10 -18 % BGN 14.00

Продажба 3 Бар Оригинални Цела Зголеми Воздух Мапата Сензор За Алфа Ромео 147 156 159 Brera GT Spider 1.9 2.4 JTD 73503657ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

Безплатна доставка DM74LS90 DM74LS90N

17.41 -2 % BGN 17.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

0280218088 ЗА VOLVO XC90 2.4 D ДИЗЕЛ (2005-2006) МЗГ ОГРОМЕН РАЗХОД НА ВЪЗДУХА СЕНЗОР МЕТЪР AFM 8670398 8627296 8670115

43.18 -12 % BGN 38.00

Овој објект е еквивалент на следните ОЕМ броеви : 0280 218 088, 0280218088, 31342414, 8627296, 8670115, 8670398, 86703980, 94706400, 0 280 218 088, 31342362Маса Протокот На Воздух Метар СензорПроизводител Модел Варијанта Мотор Година За Volvo C70 МК јас 2.0 T 2000 2005 година За Volvo C70 МК јас 2.3 T5 2002 2005 година За Volvo C70 МК јас 2.4 Т 2002 2005 година За Volvo S60 2.0 T 2001 2010 Година За Volvo S60 2.4 Г 2001 2010 Година За Volvo S60 2.4 D5 2001 2010 Година За Volvo S60 2.4 Т 2000 2010 За Volvo S60 2.4 Т AWD 2001 2010 година За Volvo S60 2.5 Т 2004 2010 За Volvo S60 2.5 Т AWD 2004 2010 година За Volvo S60 T5 2000 2010 За Volvo S80 МК јас 2.0 T 1999 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.4 Г 2001 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.4 D5 2001 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.4 Т 2000 2006 Година, За Volvo S80 МК јас 2.4 T5 AWD 2000 2003 година За Volvo S80 МК јас 2.5 Т 2003 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.5 Т AWD 2003 2006 година За Volvo S80 МК јас 2.9 1999 2006 година За Volvo S80 МК I 3 2001 2006 година За Volvo V70 МК II 2.0 T 2001 2007 За Volvo V70 МК II 2.3 2000 2004 година За Volvo V70 МК II 2.3 T5 2000 2007 Година За Volvo V70 МК II 2.4 Г 2001 2007 За Volvo V70 МК II 2.4 D5 2001 2007 За Volvo V70 МК II 2.4 D5 AWD 2003 2007 година За Volvo V70 МК II 2.4 Т 2000 2007 Година За Volvo V70 МК II 2.4 Т AWD 2001 2007 За Volvo V70 МК II 2.5 Т 2004 2007 година За Volvo V70 МК II 2.5 Т AWD 2002 2007 година За Volvo XC70 КросКантри 2.4 D5 XC AWD 2002 2004 година За Volvo XC70 КросКантри 2.4 Т XC AWD 2000 2002 година За Volvo XC70 КросКантри 2.5 Т XC AWD 2002 2004 година За Volvo XC90 2.5 Т 2002 2009 За Volvo XC90 D5 2002 2009Ние се стави како многу детали како е можно во дел компатибилност табелата погоре, но единствениот начин за да бидете 100% сигурни дека дел ќе се вклопи вашето возило е да се провери дел број за вашата оригинална единица Ако најде дека дел не е во право за вас поради некоја причина пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да се организира да се вратат...

Високо качество на CMP коляновия вал, датчик за положение на разпределителен вал за NISSAN Cube Tiida Versa Sentra 1.8 2.0 L L 2007-2014 23731EN22A

BGN 15.68

Зошто треба да го користите FONAN сензори Висок квалитет на производство Се обезбедат оптимални перформанси Точно тестирани & одобрени Се исполнат O...

За Mercedes Benz C-Class W202 / S202 Сензор Разходомер На Въздуха 0281002384 0000941448 A0000941448 0281 002 384

43.18 -12 % BGN 38.00

ПРОТОКОТ НА ВОЗДУХ МЕТАРАвтомобил Компатибилност ; ЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦ КЛАСА C (W202) C 200 CDI (202.134) ЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦ КЛАСА C (W202) C 220 CDI (202.133) ЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦ КЛАСА C kombi (S202) C 200 Т CDI (202.194) ЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦ КЛАСА C kombi (S202) C 220 Т CDI (202.193)OE Броеви ; ЗА EBERSPACHER 90.007.02 ЗА FEBI BILSTEIN 29910 ЗА MAPCO 42865 ЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦ 000 094 14 48 ЗА МЕРЦЕДЕСБЕНЦ ЕДЕН 000 094 14 48 ЗА METZGER 0890234 ЗА PIERBURG 7.22684.09.0 ЗА ГРАБЕЖ 10 92 9910 ЗА VEMO V30720011 ЗА VEMO V30720014Оригиналниот Дел Нема&Производ Слика1 ве Молиме бидете сигурни дека вашата Оригинална ДЕЛ НЕ е ист како на оние од листата во нашите опис ...

Yaopei оригиналния датчик за налягането на въздуха 2CP55-1 за Jeep Patriot Wrangler и Grand Cherokee Liberty 05174039AB, 5174039AB

41.28 -37 % BGN 26.00

Оригиналниот Воздух Условен Притисок Сензор 2 CP551 За Џип Патриот Wrangler Grand Cherokee Слобода 05174039 AB, 5174039 ABПроизводот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

Безплатна Доставка ! 21590-2A100, 215902A100,6PR009622-06 датчик за нивото на маслото на двигателя на Hyundai i40 i30, Santa FE IX35 IX55 2009-2012 г.

41.57 -11 % BGN 37.00

Бесплатен Превозот ! 215902 A100,215902 A100,6 PR00962206 моторното Масло Ниво Сензор За Hyundai i40 i30 Santa FE IX35 IX55 20092012Fitment За Hyundai i40 i30 Santa FE IX35 IX55 0912Слики на моторното Масло Ниво Сензор :

0280217121 нов сензор на масовия поток на въздуха МЗГ за VW Jetta Diesel Golf Beetle

BGN 34.96

0280217121 Нови MAF Маса Проток на Воздух Сензор За "ФОЛКСВАГЕН" Дизел Jetta Голф ЗлатицаСпецификација на производот OE Бр 0280217121 Големина Стандардниот Модел Бр 0280217121 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За "ФОЛКСВАГЕН" Место на Потекло Guang Zhou Тип на Протокот на Воздух Метар Бизнис тип на Мало & трговија на Големо Категорија Авто сензори MOQ 1 Парчиња Бренд ONYPEI Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натамуДетални СликиВе молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил...

Безплатна доставка SN74LS192 SN74LS192N

17.41 -2 % BGN 17.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

LARBLL MAP Сензор 3930038110 за HYUNDAI ACCENT ATOS ELANTRA COUPE GETZ MATRIX SONATA TUCSON KIA CERATO RIO, PICANTO 39300-22600

12.62 -13 % BGN 11.00

Состојба : НоваДел број : 9470930501 3930038110 3930022600 3930038110 3930022600DG074206 550394 103098 7472291 82291 0905260 82291 AS196Fitment : За HYUNDAI АКЦЕНТ Салон (LC) 1.5 G4 EB 1495 CC 66 KW Салон 20002005За HYUNDAI АКЦЕНТ Салон (LC) 1.5 CRDi Д3ЕА 1493 CC 60 KW Салон 20022005За HYUNDAI АКЦЕНТ Салон (LC) 1.6 G4 EDG 1599 CC 77 KW Салон 20022005За HYUNDAI ATOS (MX) 1.0 јас G4 HC 999 CC 40 KW Hatchback 19982002За HYUNDAI ATOS ПРЕМИЕР (MX) 1.0 јас G4 HC 999 CC 40 KW Hatchback 1999За HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 G4 GCG 1975 CC 100 KW Купе 20012009За HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 G4 GCG 1975 CC 102 KW Купе 20022009За HYUNDAI COUPE (GK) 2.0 GLS G4 GCG 1975 CC 105 KW Купе 20032009За HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 1.8 G4 BB 1795 CC 97 KW Салон 20002006За HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 2.0 G4 ECG 1975 CC 102 KW Салон 20002006За HYUNDAI ELANTRA Салон (XD) 2.0 G4 GC 1975 CC 104 KW Салон 20002006За HYUNDAI GETZ (ТБ) 1.3 јас G4 EА 1341 CC 60 KW Hatchback 20022004За HYUNDAI GETZ (ТБ) 1.4 јас G4 EE 1399 CC 71 KW Hatchback 20052009За HYUNDAI GETZ (ТБ) 1.5 CRDi Д3ЕА 1493 60 KW Hatchback 20032005За HYUNDAI МАТРИЦА (ВО странска валута) 1.6 G4 EDG 1599 CC 76 KW MPV 20012010За HYUNDAI SANTA FÉ јас (СМ) 2.0 G4 BP 1997 CC 99 KW Затворени OffRoad Возило 20012006За HYUNDAI SANTA FÉ јас (СМ) 2.0 CRDi D4 EA 1991 CC 83 KW Затворени OffRoad Возило 20012006За HYUNDAI SANTA FÉ јас (СМ) 2.0 CRDi 4x4 D4 EA 1991 CC 83 KW Затворени OffRoad Возило 20012006За HYUNDAI SONATA IV (EF) 2.0 16 V G4 JPна ПРИМЕР 1997 CC 96 KW Салон 20012004За HYUNDAI TRAJET (ФО) 2.0 G4 JPG 1997 CC 100 KW MPV 20002008 г.За HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 1975 CC 104 KW Затворени OffRoad Возило 20042010За HYUNDAI TUCSON (JM) 2.0 Сите тркала 1975 CC 104 KW Затворени OffRoad Возило 20042010За KIA CERATO (LD) 1.6 1599 CC 77 KW Hatchback 2004За KIA CERATO Салон (LD) 1.6 1599 CC 77 KW Салон 2004За KIA CERATO Салон (LD) 2.0 1975 CC 105 KW Салон 2004За KIA PICANTO (BA) 1.0 999 CC 45 KW Hatchback 2004За KIA PICANTO (BA) 1.1 1086 CC 48 KW Hatchback 2004За КИА РИО II (Б) 1.4 16 V 1399 CC 71 KW Hatchback 2005За КИА РИО II (Б) 1.6 CVVT 1599 CC 82 KW Hatchback 2005За Душата 2.0 20102011За sportage 2.0 20082010Објектот includde : 1 x МАПАТА сензор

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.