• Новинка
Сензор за положение камера разпределителен вал CPS за Chrysler 300 3.6 5.7 L L Dodge Neon 2.0 L Jeep Grand Cherokee 4.0 L 5.2 L 05080577AB 3942816

Сензор за положение камера разпределителен вал CPS за Chrysler 300 3.6 5.7 L L Dodge Neon 2.0 L Jeep Grand Cherokee 4.0 L 5.2 L 05080577AB 3942816

резултат:
BGN 36.00
BGN 31.00 -14 %

Брой продукти
Налично


Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате. Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!
Гаранција : Да, 1 година гаранција
Порт Материјал : Метал
Состојба За : -акции, Бренд-нови, не се Користи, Неоштетени
Карактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големина
Апликации : За Chrysler 300 AWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 845 RE Транс 2013 За Chrysler 300 AWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 845 RE Транс C 2013 За Chrysler 300 AWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 845 RE Транс C ЛУКСУЗНА СЕРИЈА 2013 За Chrysler 300 AWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 845 RE Транс C VARVATOS 2013 За Chrysler 300 AWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 845 RE Транс S 2013 За Chrysler 300 AWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 8 HP45 Транс 2013 За Chrysler 300 AWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 8 HP45 Транс C 2013 За Chrysler 300 AWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 8 HP45 Транс C ЛУКСУЗНА СЕРИЈА 2013 За Chrysler 300 AWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 8 HP45 Транс C VARVATOS 2013 За Chrysler 300 AWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 8 HP45 Транс S 2013 За Chrysler 300 AWD, 5.7 L V8 HEMI MDS VVT, 5-Брзински Автоматски W5 A580 C 2013 За Chrysler 300 AWD, 5.7 L V8 HEMI MDS VVT, 5-Брзински Автоматски W5 A580 C ЛУКСУЗНА СЕРИЈА 2013 За Chrysler 300 AWD, 5.7 L V8 HEMI MDS VVT, 5-Брзински Автоматски W5 A580 C VARVATOS 2013 За Chrysler 300 AWD, 5.7 L V8 HEMI MDS VVT, 5-Брзински Автоматски W5 A580 S 2013 За Chrysler 300 RWD STR8, 6.4 L V8 SRT HEMI MDS, 5-Брзински Автоматски W5 A580 2013 За Chrysler 300 RWD STR8, 6.4 L V8 SRT HEMI MDS, 5-Брзински Автоматски W5 A580 CORE 2013 За Chrysler 300 RWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 845 RE Транс 2013 За Chrysler 300 RWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 845 RE Транс C 2013 За Chrysler 300 RWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 845 RE Транс C ЛУКСУЗНА СЕРИЈА 2013 За Chrysler 300 RWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 845 RE Транс C VARVATOS 2013 За Chrysler 300 RWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 845 RE Транс S 2013 За Chrysler 300 RWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 8 HP45 Транс 2013 За Chrysler 300 RWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 8 HP45 Транс C 2013 За Chrysler 300 RWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 8 HP45 Транс C ЛУКСУЗНА СЕРИЈА 2013 За Chrysler 300 RWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 8 HP45 Транс C VARVATOS 2013 За Chrysler 300 RWD, 3.6 L V6 24 V VVT, 8-Спд Авто 8 HP45 Транс S 2013 За Chrysler 300 RWD, 5.7 L V8 HEMI MDS VVT, 5-Брзински Автоматски W5 A580 C 2013 За Chrysler 300 RWD, 5.7 L V8 HEMI MDS VVT, 5-Брзински Автоматски W5 A580 C ЛУКСУЗНА СЕРИЈА 2013 За Chrysler 300 RWD, 5.7 L V8 HEMI MDS VVT, 5-Брзински Автоматски W5 A580 C VARVATOS 2013 За Chrysler 300 RWD, 5.7 L V8 HEMI MDS VVT, 5-Брзински Автоматски W5 A580 S 2013
За Dodge Неонски 2.0 L 4 Cyl SOHC 16 V SMPI, 4-Spd. Автоматско SE 2005 година За Dodge Неонски 2.0 L 4 Cyl SOHC 16 V SMPI, 4-Spd. Автоматско SXT 2005 година За Dodge Неонски 2.0 L 4 Cyl SOHC 16 V SMPI, 5-брзини мануелен SE 2005 година За Dodge Неонски 2.0 L 4 Cyl SOHC 16 V SMPI, 5-брзини мануелен SXT 2005 година За Dodge Неонски SRT4, 2.4 L I4 DOHC 16 V H. O. Турбо, 5-брзини мануелен 2005
За Dodge Рам 1500 "Магнум" 3.9 L SMPI V6, 4-Spd. Automatic (автоматски), 42 RE РЕГ КАБИНАТА 1999, 2000 За Dodge Рам 1500 "МАГНУМ" 3.9 L SMPI V6, 5-БРЗИНА HD ПРИРАЧНИК РЕГ КАБИНАТА 1999, 2000 За Dodge Рам 1500 "Магнум" 5.2 L SMPI V8, 4-Spd. Автоматско 46 RE КЛУБ КАБИНАТА 1998 година За Dodge Рам 1500 "Магнум" 5.2 L SMPI V8, 4-Spd. Автоматско 46 RE QUAD КАБИНАТА 1998 година За Dodge Рам 1500 "Магнум" 5.2 L SMPI V8, 4-Spd. Автоматско 46 RE РЕГ КАБИНАТА 1998 година За Dodge Рам 1500 "Магнум" 5.2 L SMPI V8, 5-Брзина HD Прирачник КЛУБ КАБИНАТА 1998 година За Dodge Рам 1500 "Магнум" 5.2 L SMPI V8, 5-Брзина HD Прирачник QUAD КАБИНАТА 1998 година За Dodge Рам 1500 "Магнум" 5.2 L SMPI V8, 5-Брзина HD Прирачник РЕГ КАБИНАТА 1998 година За Dodge Рам 1500 "Магнум" 5.9 L SMPI V8, 4-Spd. Автоматско 46 RE КЛУБ КАБИНАТА 1998 година За Dodge Рам 1500 "Магнум" 5.9 L SMPI V8, 4-Spd. Автоматско 46 RE QUAD КАБИНАТА 1998 година За Dodge Рам 1500 "Магнум" 5.9 L SMPI V8, 4-Spd. Автоматско 46 RE РЕГ КАБИНАТА 1998 година За Dodge Рам 1500 3.9 L V6 SMPI, 4-Spd. Автоматско 42 RE РЕГ КАБИНАТА 1998 година За Dodge Рам 1500 3.9 L V6 SMPI, 5-Брзина HD Прирачник РЕГ КАБИНАТА 1998 година За Dodge Рам 1500 4x2, Hemi "Магнум" 5.7 L SMPI V8, 5-Спд Автоматско 5-45 RFE LARAMIE МЕГА КАБИНАТА 2006 година За Dodge Рам 1500 4x2, Hemi "Магнум" 5.7 L SMPI V8, 5-Спд Автоматско 5-45 RFE SLT МЕГА КАБИНАТА 2006 година За Dodge Рам 1500 4x4, Hemi "Магнум" 5.

Подробности

линеен:
PC396
Повторяемост:
PC396 SU3323 PC396
Държава / регион на производството на автомобили:
4002064
Преносимото Номер Детайли:
5080577AB 5018511AA 5014994AA 5011853AA 5080577AA
Тип:
Магнитна Индукция
Чувствителност:
3942816
търговска марка:
ИВОК
Производствен Номер Детайли:
05080577AB 05018511AA 05014994AA 05011853AA 05080577AA
Хистерезис:
71-4521
Материал:
Пластмаса
Настаняване:
Колянов вал
Разделителна способност:
Сензор За Положение На Разпределителен Вал
Обхват На Измерване:
5С1399
Името На Вида:
Сензор За Положение На Разпределителен Вал
Атрибут:
Обзавеждане марка IVOK
Произход:
Китай
Брой Пин Кода:
3-пинов конектор
Производствен Номер Детайли:
05080577AB 05018511AA 05014994AA 05011853AA 05080577AA
Преносимото Номер Детайли:
5080577AB 5018511AA 5014994AA 5011853AA 5080577AA
Друг Номер:
4002064 3942816 5S1399 71-4521 PC396 SU3323 PC396

Избор на купувачи

Преден ляв ABS датчик за скоростта на колелата за MITSUBISHI PAJERO LANCER ASX, OUTLANDER 4670A575 4670A031 SU12583 5S11130 ALS1785

22.34 -15 % BGN 19.00

Пред Лево ABS Тркала Брзина Сензор За МИЦУБИШИ PAJERO LANCER OUTLANDER ASX 4670 A575 4670 A031 SU12583 5 S11130 ALS1785Производот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

Кислороден сензор за O2 ламбда сензор, съотношението въздух-гориво, сензор за Ford Focus BV61-9G444-AA 0258010247 BV619G444AA 0 258 010 247 2010-2015

62.56 -14 % BGN 54.00

Кислород Сензор О2 Плоча и на Сензор за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС СЕНЗОР за Форд Фокус BV619 G444АА 0258010247 BV619 G444 AA 0 258 010 247 20102015Производот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

Съвместимо положение на коляно 8-97312108-1 8973121081 за Isuzu D-Max MOPAR K-M

28.80 -20 % BGN 23.00

Чудак позиција компатибилен 8973121081 8973121081 за Isuzu DMax MOPARгаранција 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !Квалитет на делови !​94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 294009

Безплатна доставка TCA965 TCA965B

62.21 -5 % BGN 59.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

YAOPEI нов датчик за ABS за BMW E39 Touring 520i 523i 528i 530i 540i 1998-2004 34526756377

31.98 -12 % BGN 28.00

JJ AutopartsДетали За ПроизводотНОВИ ABS Сензор За BMW E39 Туринг 520i 523i 528i 530i 540i 19982004 34526756377Fitment : За BMW 5er Туринг E39 520i 1997 / 012000 / 09 1991 кзм, 110 KW, 150 PS За BMW 5er Туринг E39 523i 1997 / 012000 / 09 2494 кзм, 125 KW, 170 КС За BMW 5er Туринг E39 525tds 1997 / 032004 / 05 2497 кзм, 105 KW, 143 ГЛАСАЧКО место За BMW 5er Туринг E39 528i 1997 / 012000 / 09 2793 кзм, 142 KW, 193 ГЛАСАЧКО место За BMW 5er Туринг E39 540i 1997 / 012004 / 05 4398 кзм, 210 KW, 286 КСНашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

Нов сензор за скорост на колелата ABS за BMW E38 740i 740iL 750i 34521182076 1994-1998

30.38 -11 % BGN 27.00

JJ AutopartsДетали За ПроизводотНОВИ Тркала ABS Брзина Сензор За BMW E38 740i 740i L 750i 34521182076 19941998Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

Безплатна доставка предно предаване ABS сензор за скорост на колелата 34526791223 за BMW F20 F22 F30 F32 F33 F34

BGN 36.61

Бесплатен Превозот на Предните Тркала ABS Брзина Сензор 34526791223 За BMW F20 F22 F30 F32 F33 F34Дел No : 34526791223Автомобил Компатибилност : BMW F20 F22 F30 F32 F33 F34Пакет Количина : 1 КОМПЈУТЕРВисок Квалитет Со Најдобра ЦенаЕден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална пакетВе молиме потврдете го делови број пред да го купите

Безплатна доставка A3955 A3955SLBTR-T

25.41 -6 % BGN 24.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Stenzhorn за датчик за налягане Хониуэлл промишлени, превключвател 5003552 граница RoHS, X206017,123541BDB-22

BGN 88.00

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

Нов сензор за скорост на колелата ABS за Peugeot 454598, 4545.98

33.58 -11 % BGN 30.00

JJ AutopartsДетали За ПроизводотНОВИ Тркала ABS Брзина Сензор За Peugeot 454598 ,4545.98Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

YAOPEI нов сензор за положение на разпределителен вал за 1999-2008 Hyundai Kia 2.5 2.7 L L 39350-37110 39350 37110,3935037110

24.45 -18 % BGN 20.00

Нови Camshaft Позиција Сензор За 19992008 Hyundai Kia 2.5 L 2.7 L 3935037110 39350 37110,3935037110Слики од Camshafts Позиција Сензор : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

Корпус LARATH за промишлен датчик за налягане Honeywell, концевого прекъсвач RoHS, предавател, 71101

BGN 88.00

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

Датчик за температура на охлаждащата течност за BMW E12 E21 e23 заместване E28 E30 Шкода 105/120 Favorit Felicia 115982410 0824121003 62110788115

14.40 -10 % BGN 13.00

Забелешка!!!!!! ШОПИНГ ВОДИЧ ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ,УВОЗ ТАКСИ,купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.