• Новинка
Безплатна доставка A3212 A3212EUA-T

Безплатна доставка A3212 A3212EUA-T

резултат:
BGN 19.01
BGN 18.00 -5 %

Брой продукти
Налично

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувам
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака : Земја Прибл. Време на испорака
Кина Пост Воздух-Mail сад, Велика Британија, Австралија 20-30 работни дена Канада, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 20-30 работни дена Друга Земја 20-30 работни дена Fedex или DHL Северна Америка, Австралија, Западна Европа, Северна Европа, Централна Европа 3-7 работни дена Друга Земја 5-10 работни дена
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
добредојдовте на следната посета

Подробности

Хистерезис:
100%
линеен:
100%
Чувствителност:
100%
търговска марка:
SHIJIE
Тип:
сензор за ускорение
Тип Сензор:
Holzer
Повторяемост:
100%
Обхват На Измерване:
100%
Разделителна способност:
100%

Избор на купувачи

YAOPEI висококачествен сензор колела, ABS 98AG2B372AE за FORD

29.25 -18 % BGN 24.00

Високо Квалитетна ABS Тркала Сензор 98 AG2 B372 AE За ФОРДСлики На Тркала ABS Брзина Сензор : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

YAOPEI нов висококачествен сензор за положение на коляновия вал 9238098

25.57 -18 % BGN 21.00

Нов Висок Квалитет На Вратило Позиција Сензор 9238098Слики од Camshafts Позиција Сензор : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

Стенжорн за сензор температура OEM M0016930-002, M0016930,M0016930002

BGN 27.20

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

Съвместимо положение на коляно 8-97312108-1 8973121081 за Isuzu D-Max MOPAR K-M

28.80 -20 % BGN 23.00

Чудак позиција компатибилен 8973121081 8973121081 за Isuzu DMax MOPARгаранција 1year !Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !Квалитет на делови !​94000023#2940000237294000033#2940000334 294000034#29400003422940000400294000040229400004047294000041#2940000412294000042#294000042429400005012940000502294000050329400005322940000560 2940000581 294000062#2940000621294000064#29400006402940000654294000066#2940000662294000069029400007502940000763 2940000770 2940000782 2940000840 2940000952348031021 2348031020  2348028013 2348021020 2238028013  0422127011 2940090260 0963600760  0967100062 09671000520422127011 2940090260 294009

YAOPEI нов висококачествен сензор за скорост на колелата ABS за Peugeot 406 454548 96183217 96252846 96272628 4545.48

28.29 -19 % BGN 23.00

NNEW Високо Квалитетна ABS Тркала Брзина Сензор За Peugeot 406 454548 96183217 96252846 96272628 4545.48Слики На Тркала ABS Брзина Сензор : услуга Однапред попродажбата на услугата 1.ве молиме мора да бидете сигурни дека вашата оригинална дел број истиот оној оем број на нашиот производ линк...

Нов сензор за скорост на колелата ABS за Renault 8200254688, 82 00 254 688 ,60 40 004 543

35.18 -12 % BGN 31.00

JJ AutopartsДетали За ПроизводотНОВИ Тркала ABS Брзина Сензор За "Рено" 8200254688, 82 00 254 688 ,60 40 004 543Нашите Услуги : Еден на еден професионален продажните услуги на клиентите 12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас, Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.Гаранција : Секој објект е строго се тестираат пред пратката...

Безплатна доставка предно предаване ABS сензор за скорост на колелата 34526791223 за BMW F20 F22 F30 F32 F33 F34

BGN 36.61

Бесплатен Превозот на Предните Тркала ABS Брзина Сензор 34526791223 За BMW F20 F22 F30 F32 F33 F34Дел No : 34526791223Автомобил Компатибилност : BMW F20 F22 F30 F32 F33 F34Пакет Количина : 1 КОМПЈУТЕРВисок Квалитет Со Најдобра ЦенаЕден сосема нов, не се користи, неотворена, неоштетени објект во нејзината оригинална пакетВе молиме потврдете го делови број пред да го купите

Стенжорн сензор за положение на коляновия вал Картър, 384-3888,384 3888,3843888, X205626

BGN 54.38

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

Неутрален предпазен прекъсвач на 2009-2014 години за toyota Corolla S-cion XA Y-aris V4 1.5 L OEM 84540-46010 8454046010

BGN 56.00

!!Една година гаранција!100% тестирање пред да брод!потврдете ја сликата и oem број пред да го купите !Бренд GZKAIMIN MOQ 10 квалитет на врвот Пратката DHL Fedex ЕМС ТНТ ПРОЗОРЦИ и Др...

корпус за промишлен датчик за налягане Honeywell, крайния изключвател RoHS, MLH025BGG20B, 091916A81-3

BGN 79.98

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

Датчик за детонация на детонация на свещи за PEUGEOT CITROEN C5 C6 C8 EVASION SYNERGIE XANTIA XM ZX, 306 405 406 407 505 605 607 806 807

40.46 -31 % BGN 28.00

Ве Молиме имајте на ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате, инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : ПластикаСостојба За : акции, Бренднови, не се Користи, НеоштетениКарактеристики & Придобивки : Висока точност, Hermetically запечатени, Мала големинаПримена : 19901992 За АЛФА РОМЕО 164 (164) 2.0 Турбо() 207 19951997 За АЛФА РОМЕО 164 (164) 3.0 24 V(AR 66302) 209 19931995 За АЛФА РОМЕО 164 (164) 3.0 212 19941997 За АЛФА РОМЕО 164 (164) 3.0(AR 64399) 197 19951997 За АЛФА РОМЕО 164 (164) 3.0(AR 66306) 213 19921998 За АЛФА РОМЕО 164 (164) 2.0 V6 Турбо (164.К3)(AR 64102) 201 19921998 За АЛФА РОМЕО 164 (164) 3.0 24 V (164.К1)(AR 64306,AR 66301,AR 66302) 211 19921998 За АЛФА РОМЕО 164 (164) 3.0 V6 180 19901992 За АЛФА РОМЕО 168 (164) 2.0 Турбо() 207 19951997 За АЛФА РОМЕО 168 (164) 3.0 24 V(AR 66302) 209 19931995 За АЛФА РОМЕО 168 (164) 3.0() 212 19941997 За АЛФА РОМЕО 168 (164) 3.0(AR 64399) 197 19951997 За АЛФА РОМЕО 168 (164) 3.0(AR 66306) 213 19921998 За АЛФА РОМЕО 168 (164) 2.0 V6 Турбо (164.К3)(AR 64102) 201 19921998 За АЛФА РОМЕО 168 (164) 3.0 24 V (164.К1)(AR 64306,AR 66301,AR 66302) 211 19921998 За АЛФА РОМЕО 168 (164) 3.0 V6 180 19952005 За АЛФА РОМЕО SPIDER (916 S_) 3.0 V6 (916 S1)(AR 16101) 19220012004 За CITROEN C5 јас (DC_) 3.0 V6 (DCXFXC, DCXFXF)(XFX (ES9 J4 S)) 207 20012004 За CITROEN C5 јас Пауза (DE_) 3.0 V6 (DEXFXC, DEXFXF)(XFX (ES9 J4 S)) 207 20012004 За CITROEN C5 јас Имот (DE_) 3.0 V6 (DEXFXC, DEXFXF)(XFX (ES9 J4 S)) 207 2008 годинаЗа CITROEN C5 III (RD_) 3.0 V6(XFU (ES9 A)) 211 2008 годинаЗа CITROEN C5 III Пауза (TD_) 3.0 V6(XFU (ES9 A)) 211 2005За CITROEN C6 (TD_) 3.0 V6(XFV (ES9 A),XFX (ES9 J4 S)) 211 2002За CITROEN C8 (EA_, EB_) 3.0 V6(XFX (ES9 J4 S)) 204 19942002 За CITROEN ЗАТАЈУВАЊЕ (22, U6) 2.0 Турбо В...

LARATH подходящ за промишлено датчик за налягане Honeywell, концевого прекъсвач RoHS, предавател, MLH500PSTT02A, 123190BFC-44

BGN 88.00

Добредојдовте на оваа продавница! Се направи на различни промени во модели на возила Ве молиме проверете ја вашата стариот дел на дел број, и јас се наведени со слика и опис на средбата...

LARBLL сензор за положение на коляновия вал за HYUNDAI Sonata Optima 2.4 L 1999-2005 5S1773 39310-38060/39310 38060/3931038060/5С1773

20.78 -4 % BGN 20.00

ОДГОВАРА ЗА99 06 ОДГОВАРА НА HYUNDAI SANTA FE SONATA / КИА ОПТИМА2.4 L (2351cc) DOHC L4 16 V, "СИРИУС II G4 JS" СОСЕМА НОВ МОТОР ВРАТИЛО ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР За 01 01 HYUNDAI SANTA FE 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "СИРИУС II G4 JS" За 99 05 HYUNDAI SONATA 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "СИРИУС II G4 JS"За 01 06 КИА ОПТИМА 2.4 L DOHC L4 16 V, ENG.КОДОТ "СИРИУС II G4 JSОбјектот содржи : 1x ВРАТИЛО ПОЗИЦИЈА СЕНЗОР

Высокомарочный съотношението гориво въздух сензора за кислород, за Toyota Previa 1991-1997 2.4 L 2TZFE 89465-29495

BGN 38.40

Она Опис на Производот на нашата 8946529495 Кислород Сензор? Висок квалитет на Кислород Сензор за Воздух, Гориво Сооднос За Тојота Previa 19911997 2.4 L 2 TZFE 8946529495 OE Бр 8946529495 Тип Кислород сензор / O2 сензор за Објектот на име на Воздухот гориво сооднос сензор Бренд CCQAP Автомобил Направи за Тојота Бизнис Тип на Мало Категорија Авто сензори Тежина на 0,4 кг / pc Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 MOQ 1 Парчиња Големина Стандард Плаќање T / T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Shippment Express,Воздушен превоз,Брод и така натаму Што Детални Слики на нашата 8946529495 Кислород Сензор ?Она што Пакување & Испорака на нашите 8946529495 Кислород Сензор? Она што е Детално Превозот Време на нашата 8946529495 Кислород Сензор ?Проценетите време на испорака : ОбластМетоди e Packet Кина Пост Воздух Mail локација за подигнување на Глобалната Mail DHL Express Услуга Продолжение....

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.