• Новинка
Преден десен датчик за скорост на ABS MN102573 за Mitsubishi L200 2.5 DID Pajero 3.0 3.5

Преден десен датчик за скорост на ABS MN102573 за Mitsubishi L200 2.5 DID Pajero 3.0 3.5

резултат:
BGN 25.60

Брой продукти
Налично


Пред Право ABS Брзина Сензор MN102573 За Мицубиши L200 2.5 НЕ Pajero 3.0 3.5
Спецификација На Производот
OE Бр. MN102573 Големина Стандардниот Модел Бр. MN102573 Сертификација CE, Ro HS,ISO9001 Автомобил Направи За Мицубиши Место на Потекло Гуангжу Тип Брзина Сензор Тежина 0.1 кг/pc Плаќање T/T,Western Union,Paypal и така натаму Гаранција 1 Година Ефект Брзина Сензор на Квалитетот на Високо-Квалитетни
Детални Слики
Ве молиме бидете сигурни дека нашата дел број одговара на вашата оригиналот, ако броевите се исти, тогаш нашата страна може да се вклопи во вашиот автомобил. Ако не Сте сигурни за што е точно, Што треба да се чувствуваат слободни да не контактирате секој работен ден (освен недела) и добие стручна помош во рок од 24 часа, на тој начин ќе го добиете вистинскиот дел и не треба да се справи со враќа - зачувај вашето време!
Превозот И Пакување Информации
Проценетите време на испорака :
Ние ќе брод оваа точка да купувачи од e Packet (за 7-12 дена за испорака) или Кина Пост Воздух Mail или DHL Глобалната Пошта ,ако сакате да брод од страна на DHL Express Услуги или други превозот метод, само испрати порака до нас. Исто така, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за е точно, и ако сакате да го промените испорака адреса, само се чувствуваат слободни да контакт кога ќе го купите. Обично, ние ќе брод наредби надвор и вчитување на следење на број во рок од 1-4 дена(од понеделник до петок од 9 : 00 часот-6 : 00pm) откако ќе заврши плаќање. Информации за исплата Ние прифаќаме Alipay (зачувам),Кредитна Картичка ,кредитна долари услови . Се разбира други услови за плаќање треба вашата дополнителен услов пред вашата понуда . Како western union,Телеграфска трансфер..е прифатена . Ние може да разговарате онлајн со Али трговија maneger ИЛИ оставете ни ја вашата порака. Политика На Враќање 100% Задоволство Гаранција, "Период" !!!!!!!! Ве МОЛИМЕ да не КОНТАКТИРАТЕ со БИЛО каква Загриженост. Ние нудиме 1 Година Гаранција Против Производствени Дефекти на нашите производи. По комуникации, ако не сте задоволни со оваа трансакција, за жал, можеби ќе треба наплата/враќање и замена : Ние понуда не помала од 30 дена за да се врати и враќање политики. Ако добиете предмети кои имате било какви проблеми со квалитетот или оштетен, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и обезбеди фотографии, ние ќе ја или рефундирање на дека. Но, ние не ќе го прифати враќањето ако објектот оштетени од страна на купувачот оперативните грешки.Се врати превозот цена е да се плати од страна на Купувачот. Контакт 1. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. 2. Ако сте среќни со трансакција со нас, оставајќи ни СИТЕ-5-ЅВЕЗДА позитивни повратни информации ќе биде многу ценет. Кажете им на вашите пријатели кога сте задоволни и НЕ ни кажете кога не сте ! Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми .Ви благодариме за разбирањето!

Подробности

Тип Сензор:
Пьезоэлектрик
Повторяемост:
90
Разделителна способност:
100
Обхват На Измерване:
90
Чувствителност:
100
линеен:
90
търговска марка:
ОНЫПЕЙ
Хистерезис:
90
Настаняване на превозното средство:
отпред отдясно
Тип:
Сензор За Скорост
Марка На Автомобила:
за Mitsubishi
Размер:
Standard
Състоянието На Продукта:
Високо качество
Гаранция:
1 година
Вид На Монтаж:
Директен заместител
Друг Номер:
МН102573
Производствен Номер Детайли:
МН102573

Избор на купувачи

Безплатна доставка AD8314 AD8314ARM-REEL7

25.41 -6 % BGN 24.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Сензор за скорост Autmatic трансмисия проводник пластинчатый клапан за Chrysler за Dodge за Mercedes-Benz 1402701261

112.00 -16 % BGN 94.00

Брзината на Сензорот Autmatic Пренос Диригент Плоча Вентил за Chrysler за Dodge за МерцедесБенц 1402701261ЗА Chrysler 300 20072010 ЗА Chrysler Crossfire 20072008 ЗА Chrysler Dodge Challenger 20082010 ЗА Chrysler Држачи за 20072010 година ЗА Chrysler Магнум 20072008 ЗА Chrysler Nitro 20072011 ЗА Џип Командант 20082010 ЗА Jeep Grand Cherokee 20072011 2011 за Dodge Nitro Детонатор Спорт Комунални 4Врата 4.0 L 3952 CC 241 Cu...

Yaopei оригиналния датчик за налягането на въздуха 2CP55-1 за Jeep Patriot Wrangler и Grand Cherokee Liberty 05174039AB, 5174039AB

41.28 -37 % BGN 26.00

Оригиналниот Воздух Условен Притисок Сензор 2 CP551 За Џип Патриот Wrangler Grand Cherokee Слобода 05174039 AB, 5174039 ABПроизводот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

5 бр. / лот оригинален сензор карти за Opel Vauxhall Vectra Signum Zafira, Astra Frontera Alfa Romeo 147 156 159 166 Brera GT Spider

64.24 -14 % BGN 55.00

Ве Молиме Имајте На Ум : pls проверите производот слика и дел број пред да го нарачате.Ако не сте сигурни, pls контактирајте со нас пред да нарачате,инаку ние не ќе наплата тебе пари, ако се направи погрешен ред, благодарам многу!Гаранција : Да, 1 година гаранцијаПорт Материјал : ПластикаСостојба За : акции, бренднови, не се користи, неоштетениКарактеристики & Придобивки : Високо ниво на точност Со температурна компензација Верзија со дополнителни интегриран сензор на температура наАпликации : За Vauxhall Vectra C 1.9 Дизел Z19 DTL 2002 година За Vauxhall Vectra C 2.0 Дизел Y20 DTH 2002 година За Vauxhall Vectra C 2.2 Дизел Y22 DTR 2002 година За Опел Signum 1.9 Дизел Z19 DTL 2003 година За Опел Signum 2.0 Дизел Y20 DTH 2003 година За Опел Signum 2.2 Дизел Y22 DTR 2003 година За Опел Zafira Б 1.9 Дизел Z19 DTL 20052012 За Опел Corsa D 1.3 Дизел Z13 DTH 20072012 За Опел Astra H 1.3 Дизел Z13 DTH 20042009 За Опел Astra H 1.9 Дизел Z19 DTH 20042009 За Опел Astra G Zafira 2.0 Дизел Y20 DTH 19982004 За Опел Astra G Zafira 2.2 Дизел Y22 DTR 19982004 За Опел Frontera Б 2.2 Дизел X22 DTH 19982004 За Saab 93 1.9 Ti D Салон 20042014 За Saab 93 2.2 Ti D Hatchback 19982014 За Saab 95 2.2 Ti D Салон Имот 20022014 За "Опел" Frontera Б 2.2 DTI 19982014 За "Опел" Astra G 2.0 2.2 DTI 16 V Hatchback 19992005 За "Опел" Zafira 2.0 2.2 DTI 16 V MPV 20002005 За "Опел" Vectra C 2.0 2.2 DTI 16 V Салон 20022014 За "Опел" Signum 2.0 2.2 DTI Hatchback 20032014 За "Опел" Signum 1.9 CDTI Hatchback 20042014 За "Опел" VECTRA C 1.9 CDTI Имот 20042014 За "Опел" VECTRA C 1.9 CDTI Салон 20042014 За "Опел" Vectra C GTS 1.9 CDTI Hatchback 20042014 За "Опел" Astra H 1.9 CDTI 16 V Hatchback 20042014 За Fiat Stilo 1.9 JTD (192_XE1 A) Hatchback 20012014 За Fiat Doblo 1.9 JTD (223 AXE1 A) MPV 20012014 За Fiat Multipla 1.9 JTD 115 MPV 20022014 За Fiat Идеја 1.9 JTD MPV 20042014 За Fiat Punto 1.9 JTD Hatchback 20032014 За Fiat Punto 1.2 Hatchback 20052014 За Fiat Punto 1.4 Hatchback 20052014 За Fiat Punto 1.3 D Multijet Hatchback 20052014 За Fiat Croma 1.9 D Multijet Имот 20052014 За Fiat Croma 2.4 Г Multijet Имот 20052014 За Fiat Sedici 1.9 D Multijet Затворени 20062014 За Fiat Strada 1.3 D Multijet Пикап 20062014 За Fiat Ducato 120 Multijet 2,3 D Автобус 20062014 За Fiat Ducato 160 Multijet 3,0 Г Flatbed 20062014 За Fiat Ritmo III 1.9 D Multijet Hatchback 20072014 За Fiat Linea 1.3 D Multijet Салон 20072014 За Fiat Qubo 1.3 D Multijet MPV 20082014 За Fiat 500 C 1.3 D Multijet Конвертибилна 20092014 За Lancia Ypsilon 1.3 D Multijet Hatchback 20062014 За Lancia Муса 1.9 D Multijet MPV 20042014 За Алфа Ромео 147 1.9 JTD 16 V Hatchback 20022014 За Алфа Ромео 156 1.9 JTD 16 V Салон 20022005 За Алфа Ромео 156 2.4 JTD Салон 20032005 За Алфа Ромео 166 2.4 JTD Салон 20032014 За Алфа Ромео GT 1.9 JTD Купе 20032014 За Алфа Ромео 159 1.9 JTDM 8 V Салон 20052014 За Алфа Ромео 159 2.4 JTDM Салон 20052014 За Алфа Ромео 147 1.9 JTDM 8 V Hatchback 20052014 За Алфа Romeo Brera 2.4 JTDM 20 V Hatchback 20062014 За Алфа Ромео 166 2.4 JTD Салон 20052014 За Алфа Ромео Spider 2.4 JTDM Конвертибилна 20072014 За Алфа Ромео Mito 1.6 JTDM Hatchback 200820141...

0281002723 сензор на масовия поток на въздуха метър е подходящ за Hyundai Accent Getz i10 i20 i30 Matrix Kiacee'd Cerato Rio Soul 1.1 1.4 1.5 1.6

49.58 -11 % BGN 44.00

Модел на Мотор и Зафатнина Моќност Hp Тип Година ЗА HYUNDAI МАТРИЦА (ВО странска валута) (2001 / 06 2010 / 08) МАТРИЦА (ВО странска валута) 1.5 CRDi VGT D4 FA 1493 81 110 MPV 05 / 08 10 / 08 ЗА HYUNDAI GETZ (ТБ) (2002 / 08 2009 / 06) GETZ (ТБ) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Hatchback 05 / 08 09 / 06 GETZ (ТБ) 1.5 CRDi D4 FA 1493 65 88 Hatchback 05 / 08 09 / 06 ЗА HYUNDAI АКЦЕНТ III (MC) (2005 / 11 2010 / 11) АКЦЕНТ III (MC) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Hatchback 05 / 11 10 / 11 ЗА HYUNDAIACCENT Салон (MC) (2005 / 11 2010 / 11) АКЦЕНТ Салон (MC) 1.5 CRDi GLS D4 FA 1493 81 110 Салон 05 / 11 10 / 11 ЗА HYUNDAI i30 (FD) (2007 / 10 2011 / 11) i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 94 128 Hatchback 10 / 01 11 / 11 i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 85 116 Hatchback 07 / 10 11 / 11 i30 (FD) 1.6 CRDi D4 FB 1582 66 90 Hatchback 07 / 10 11 / 11 ЗА HYUNDAI i30 Г.С...

Кислороден сензор за ламбда сензор, съотношението въздух-гориво, сензор за Toyota Avensis Verso Camry, RAV4 Picnic Previa 89467-28030 1996-2009

81.09 -20 % BGN 65.00

ЗАБЕЛЕШКА : МОЖЕБИ ЌЕ ТРЕБА ДА се ПЛАТИ ЗА ЦАРИНЕЊЕ НАДОМЕСТ ОТКАКО ЌЕ го ИЗБРА "Ali Express Премија на Превозот" ЗА ВАШАТА НАРАЧКА.КОМПАТИБИЛЕН ЗА :

LARBLL преден десен ABS сензор за скорост на колелата, подходящи за Honda Accord 2.3 L 1998 1999 2000 2001 2002 за Acura TL CL 57450-S84-A52

16.78 -11 % BGN 15.00

Состојба : НоваДел број : 57450S84A52Fitment : За Хонда Спогодба 1998 2003 ГодинаЗа Акура CL / TL 1998 2003 годинаОбјектот содржи : 1 x ABS Тркала Сензор

CENWAN 1053946 сензор на педала на газта 1071403 TPS за FORD C-Max Courier Cougar Fiesta, Focus, Mondeo, KA (бензин) Transit 988F9B989BB

BGN 32.00

ПРИГУШУВАЊЕ ПОЗИЦИЈАТА на СЕНЗОРОТ (TPS) ОЕМ : 988 F9 B989ББ Број на порти : 3 Оперативен Режим : Електрични Ротација на Ветер : Антинасока на стрелките на часовникот ротацијаАвтомобил Одговара : Модел Зафатнина Година За FORD FIESTA IV (JA_, JB_) 1 / 3 / 1.6 1995 / 08 2002 / 09 За FORD KA (RB_) 1.3 1996 / 09 2008 / 11 За FORD MONDEO II 1.6 / 1.8 / 2.0 / 2.5 1996 / 09 2000 / 11 За FORD COUGAR (EC_) 2.0 / 2.5 1998 / 08 2001 / 12 За FORD FOC(DAW, DBW) 1.4 / 1.6 1998 / 10 2007 / 12 За FORD ПУМА (EC_) 1.4 / 1.6 1997 / 03 2002 / 06 За FORD ОДМЕТНИК 2.0 / 2.3 1997 / 03 2002 / 06 За FORD MONDEO III 1.8 / 2.0 / 2.5 2000 / 11 2007 / 08 За FORD FIESTA V (JH_, JD_) 1.3 / 1.6 2001 / 11 2010 / 03 За FORD FUSION (JU_) 1.6 2002 / 08 / За FORD TOURNEO CONNECT 1.8 2002 / 06 / За FORD TRANSIT CONNECT 1.8 2002 / 06 / За ФОРД ФОКУС CMAX 1.6 2003 / 10 2007 / 03 За FORD FOCЗа FORD CMAX (DM2) 1.6 2007 / 02 / For FORD КА Ван (RB) 1.3 2002 / 05 2005 / 05 style= "висина : 15.0 pt;borderврвот : none'>За ОПЕЛ ZAFIRA Мк II (B) (M75) 1.6 2005 / 04 / Функцијата Опис : Тоа е инсталирана во лоша страна на гас вратата вретено,тоа ќе се промени отворениот големина на гас врата во електричен сигнал потоа да помине на controled компјутер ЕКИ,и компјутер ЕКИ судија на моторот работа ситуација според овој сигнал,за контрола на нафта инјектирање според различни работи ситуација за барање на мешавина концентрацијаЗа CENWANЗа Пратката 1.Во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ(Освен некои земји и APO / FPO) 2.Нарачки обработени навремено по плаќање верификација 3.Ние само брод да се потврди цел адреса.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса 4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за нашиот референца само.Нашата цена е за еден објект.Не за двојно 5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит време може да се разликува,particulary во текот на hoiday / сезоната...

Оформление на автомобила Lambda Zlatka O2 кислороден сензор за Mitsubishi Lancer Outlander 2.0 2.4 08-11 след каталитичен конвертор директно засаждане

61.73 -9 % BGN 56.00

Автомобил Стил Плоча и Sonda Кислород O2 Сензор за Мицубиши Lancer Outlander 2.0 2.4 0811 По Каталитички Конвертор Директно одговара на Описот на Состојбата : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во рок од 24 часа Пакет : 1 парче со природни кутија Вкупна Должина : 902mm / 35.51" Производство Број : 2344114 Осветленост Број : Fitment : Направи Модел Година на Мотор Тип на Пријава Забелешка Детали Боја Мицубиши Lancer 2008 2010 L4 2.0 L 1998cc Природно Aspirated Loc...

Безплатна доставка на 10 бр. / лот SKKD100 / 16 един силициев управляван выпрямительный диоден модул

288.00 -5 % BGN 274.00

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

LARBLL предния ляв ABS датчик за скорост на колелата, подходящи за Honda Accord 2.3 L 1998 1999 2000 2001 2002 за Acura TL CL 57455-S84-A52

16.78 -11 % BGN 15.00

Состојба : НоваДел број : 57455S84A52Fitment : За Хонда Спогодба 1998 2003 ГодинаЗа Акура CL / TL 1998 2003 годинаОбјектот содржи : 1 x ABS Тркала Сензор

За Toyota Corolla седан, хетчбек, стейшън вагон (истейт 350 мм 1.4 л 2000-2002 ламбда-сензори за кислород o2 0258005242/89465 02050 /894650205000

BGN 46.78

Детали за производот : Продавање Единици : Еден предмет Еден пакет големина : 18cm x 6cm x 6cm (7.09 во x 2.36 во x 2.36 во ) Име на Производ : Најновите Дизајн Авто Кислород Сензор 0258005242 Точка Бр : WAJ60244 Референтен Број : 0258005242 / 89465 02050 / 894650205000 Примена : За Toyota е корола Седан Hatchback Вагон 350 mm 1.4 L 20002002 Жица : 4 Должина : 350mm Материјал : Порцелански Употреба : Гас Сензор теоретска настава : Inductance Сензор Излез : Дигитален СензорПримена : Опис Година Модел Тело Стил k W HP cc За TOYOTA е корола (_E11_) 1.4 16 V (ZZE111_) 02.00 01.02 Седан 71 97 1398 За TOYOTA е корола Компактен (_E11_) 1.4 (ZZE111_) 02.00 01.02 Hatchback 71 97 1398 За TOYOTA е корола Liftback (_E11_) 1.4 (ZZE111_) 02.00 01.02 Hatchback 71 97 1398 За TOYOTA е корола Вагон (__E11_) 1.4 16 V (ZZE111_) 02.00 01.02 Вагон 71 97 1398Производ фото : Производ Структура : Кислород сензори дизајнирани и произведени од страна на WAJ се направени од циркониум цевка, грејач (за 3 жица / 4 жица загрева кислород сензори),печати, инсталација парчиња, топлинаотпор кабли, електрични конектори и други компоненти...

Продава 3 bar оригиналния колектор атмосферен датчик карти на въздуха за Alfa Romeo 147 156 159 Brera GT Spider 1.9 2.4 JTD 73503657

17.10 -18 % BGN 14.00

Продажба 3 Бар Оригинални Цела Зголеми Воздух Мапата Сензор За Алфа Ромео 147 156 159 Brera GT Spider 1.9 2.4 JTD 73503657ЗАБЕЛЕШКА : Доколку постои било ОБИЧАЈ ДАВАЧКИ, LOCATL ДАНОЦИ ИЛИ БИЛО која ДРУГА УВОЗ ТАКСИ, купувачот ќе ги сноси овие трошоци...

beler 1бр черен преден кислород O2 сензор 226908J010 226908J001 за Nissan Altima Maxima 2002 2003 Infiniti I35 2002 2003 2004

BGN 39.50

Пред Кислород O2 Сензор за 2002 2003 Nissan Altima Maxima Infiniti 226908 J010Состојба : 100% нови Боја : црна ОЕМ БР : 226908 J010 Производителот Дел Број : 226908 J010, 226908 J001 Компатибилен : За 20022004 Infiniti I35За 20022003 Година Nissan MaximaЗа 20022003 Година Nissan AltimaОва Е Резервни Замена На Објектот, Но Не И ВистинскиPls се осигура дека OE Број и објектот слика одговара на вашиот автомобил пред да го купите Објект се вклучени : Пред Кислород Сензор x 1Функција : 1) Според фабричките спецификации.2) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.3) Лесен за инсталација.4) Стабилни карактеристики, висока сигурност.

MD343375 карта колектор, датчик за налягане на въздуха за Mitsubishi Mirage L200 Pajero ME202119 E1T16475 AS330 5S2490 1904-307804 72-1611

18.40 -13 % BGN 16.00

Го заменува дилер дел броеви : ME202119 MD343375 E1 T16475 AS330 5 S2490 1904307804 721611 SU5264 Сосема НОВ фитинг за следните години и модели : американскиот Пазар 2002 година За Мицубиши Мираж ДЕ Купе 2Врата 1.5 L 1468 CC 90 Cu...

Сензор карти за Chevrolet Lacetti Nubira Daewoo Rezzo 1.4 1.6 1.8 2.0 96330547 96482570

13.92 -14 % BGN 12.00

Висок Квалитет Бренднови 100% фабрика тестирани Дел Број : 96330547 96482570 Fitment : CHEVROLET Aveo 1.6 L 20042008 1598 CC 98 Cu Во l4 ГАС DOHC CHEVROLET LACETTI (J200) 1.4 16 V F14 D3 1399cc 70kw Hatchback 2005 CHEVROLET LACETTI (J200) 1.6 F16 D3 1598cc 80kw Hatchback 2005 CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 T18 SED 1799cc 90kw Hatchback 2005 CHEVROLET LACETTI (J200) 1.8 F18 D3 1796cc 89kw Hatchback 2005 CHEVROLET LACETTI (J200) 2.0 D Z 20 СМ 1991cc 89kw Hatchback 2007 CHEVROLET NUBIRA Салон 1.6 F16 D3 1598cc 80kw Салон 2005 CHEVROLET NUBIRA Салон 1.8 T18 SED 1799cc 90kw Салон 2005 CHEVROLET REZZO 1.6 A16 DMS 1598cc 77kw MPV 2005 CHEVROLET REZZO 1.6 A16 DMS 1598cc 79kw MPV 2005 CHEVROLET REZZO 2.0 T20 SED 1998cc 89kw MPV 2005 CHEVROLET REZZO 2.0 T20 SED 1998cc 90kw MPV 2005 DAEWOO REZZO (KLAU) 1.6 A16 DMS 1598cc 77kw MPV 2000 DAEWOO REZZO (KLAU) 1.8 F18 D2 1761cc 67kw MPV 2000 DAEWOO REZZO (KLAU) 1.8 A18 DMS 1761cc 72kw MPV 2000 DAEWOO REZZO (KLAU) 1.8 F18 S2 1761cc 74kw MPV 2000 DAEWOO REZZO (KLAU) 2.0 T20 SED 1998cc 94kw MPV 2000 DAEWOO REZZO (KLAU) 2.0 X 20 SED 1998cc 89kw MPV 20011.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно1...

Датчик за детонация на детонация за RENAULT FLUENCE L30 WIND E4M MEGANE CC EZ0 LATITUDE L70 ТАЛИЯ II CLIO 8200639103 8200680689

BGN 25.42

Зошто треба да го користите FONAN сензори Висок квалитет на производство Се обезбедат оптимални перформанси Точно тестирани & одобрени Се исполнат O...

Истински ламбда сензор сонда O2 89465-02360 за Toyota Replacement Car Air Fuel Ratio Кислород Sensors Automobiles OEM 8946502360

48.46 -15 % BGN 41.00

Вистински Ламбда Сензор Сонда O2 за Тојота Автомобил ЗаменаВоздухот Гориво Сооднос Кислород Сензори Обнова На АвтомобилиГориво Додатоци 8946502360 8946502360

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.