• Новинка
Seicane 170 градуса широк ъгъл на 1080P HD безжична WIFI скрит DVR видеорекордер за Android и iPhone приложение Поддръжка на Max TF Card 32G

Seicane 170 градуса широк ъгъл на 1080P HD безжична WIFI скрит DVR видеорекордер за Android и iPhone приложение Поддръжка на Max TF Card 32G

резултат:
BGN 78.40
BGN 74.00 -6 %

Брой продукти
Налично


Преглед : Овој производ е 60-рамка HD 1080 P дигитален видео рекордер користи со Android телефони & iphone во сите автомобили. Усвоена на повеќето напредни WIFI пренос на технологија, оваа DVR ви овозможува да ги видите висока дефиниција движење на слики и за снимање на екранот на вашиот паметен Телефон. Лесно да се работи и со висок квалитет на слики, аудио и видео, ова DVR е посебно да ви обезбеди со неверојатна возачко искуство со нејзините ултра-широк 170 степен ангел на снимањето.
Карактеристики : повеќето up-to-date WIIF технологија вградениот WIFI, поддршка во реално време i Phone/Андроид телефони СТАН преглед и контрола Изграден во G-сензор Најлесен работење и целосно plug and play Реално време аудио и видео снимање Поддршка движење откривање на снимањето, континуирано јамка рекорд Комплетен дигитален да снимате 1080 P HD видео снимање, со резолуција 1920*1080 пиксели Поддршка висок капацитет на меморија до 32 GB ТФ-картичка, кружни складирање Модерен дизајн, скриена камера, 100% чиста автомобил оригинален стил Сите-во-едно мулти функции : Фотографирањето, снимање на видео, аудио снимање, движење откривање, видео репродукција, волумен и светлината на вредноста 170 степен ултра-широк агол Лесно и брзо поставување на снимање
Спецификации : Приказ : Smartphone Стан конекција преку WIFI технологија/екранот на паметен Телефон екран Резолуција : HD 1920*1080 P Леќа пиксели : 1200 W/SONY Камера Агол : 170 степен широк агол Видео Кодирање Формат : H. 264 видео кодирање/HD MOV Формат Јамка Видео Клип : 3/5/10 минути факултативна Видео Режим : Постојана Јамка Снимање на Видео Резолуција : HD1080 P, 60 фрејмови во секунда Меморија : ТФ-Картичка 4 G-32 G(КЛАСА 6 и погоре) Напојување : започнете со АКК палење Батерија : нема батеријата, посигурно од било кога Јазик : Англиски/Кинески Гравитацијата уреди со покажувач : 3-axis со Цврст Судир Забрзување Трансдуцерот Motion Detection : Поддршка за Лесна Видео : Поддршка во Реално време на Снимање : Поддршка Јамка Видео Репродукција : Поддршка Работна Температура : -40°C-70°C СТАН Софтвер : Finalcam Врска : connect to Smartphone СТАН преку WIFI технологија
Пакет : 1 х сет од Full HD 1080 P Автомобил DVR 1 x Кабел 1 x упатство

Подробности

Паметта Sd Карта:
8G, 16G, 32G, не
Тип Елемент:
Автомобилен видеорекордер
На езика на osd:
Китайски (Опростен), Английски
специални характеристики:
Микрофон, функция Wifi, Детекция на движение, SD / MMC карта,наблюдение в реално време, показване на време и дата на записа цикъл, G-сензор, нощно виждане
Интерфейс:
USB2. 0
Формат На Видео:
AVI
GPS дървар:
Няма
Видеокод:
H. 264
Батерия:
Вграден
Ъгъл На Виждане:
170°
Режим На Сглобяване:
Портативен Диктофон
Брой Лещи:
1
Пиксели:
1200мега
Живот На Батерията:
15 секунди
Необходимата Скорост На Рединг Карти Памет:
Клас 10
Оригинална Опаковка:
ДА
търговска марка:
сейкан
Резолюция На Камерата:
1920x1080
Сензор За Изображения:
1/4 Цветен Cmos
Максимална Външна Памет:
32 г
Кадъра В Секунда:
30
сензорен екран:
No
Производител На Чипсети:
НТК
Името На Модела:
SC09
Ъгъл На Виждане:
170 градуса
специални характеристики:
SD Карта / MMC
връзка:
Приложение за смартфон с технологията Wi Fi
памет:
TF карта 4G-32G(клас 6 или по-висока)
Тип Елемент:
Автомобилен видеорекордер
Пиксели обектив:
1200W / SONY
Разделителна способност:
HD 1920*1080P
източник на захранване:
започнете с запалване ACC
Wi Fi:
Поддръжка

Избор на купувачи

CCD автомобилна камера за обратно виждане за Volvo S40 V40 V50 1995-2012/XC60 2008-11/XC90 03-11/S80 98-10/C30 резервен паркинг комплект Безплатна доставка

28.80 -44 % BGN 16.00

Автомобил Обратна Камера за Volvo S40 V40 V5019952012 / XC60 20082011 / XC90 20032011 / S80199820 10 / C30Објектот големина е 7.7 cm*2.5 cm.Карактеристики : · Водоотпорна, може да се користи и во автомобили и дома.· Поддршка ноќ визија.· CMOS слики сензор.· Поддршка NTSC видео систем.· Висока дефиниција и широк агол на гледање.· Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, миникомбе итн.· Лесно да го инсталирате, можете да ги инсталирате монитор преку планината носителот или универзална заградата.· 5m Видео кабел.· Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.Спецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја CMOS· Ефективни Пиксели : NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Оперативен Температура : 20°C~ +60°C, RH95% Max· Температура на чување : 30°C ~ +80°C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : · 1x Автомобил Rear View Camera· 1x5m Видео Кабел· 1 × 1.5m Кабел за НапојувањеКако да се инсталира на камерата (Само за референца) .Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил....

FUWAYDA CCD CAR REAR VIEW REVERSE HD CAMERA with parking lines waterproof night vison FOR Chrysler 300/300c/srt8/magnum/Sebring

31.84 -21 % BGN 25.00

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( )CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMDCCD Обратна Задните Видите Копија на Камерата за Chrysler 300 / 300c / srt8 / магнум / SebringВе молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

За Peugeot 2008 2005-2017 година автомобилна камера за обратно виждане нощно виждане автомобили задна камера за обратно виждане 12V LED автомобили резерв парковочная камера

21.15 -15 % BGN 18.00

ДобредојдеДобредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!Објектот Состојба100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет .C ompatible Модел( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )За Peugeot 2008 20052017Ставка ОписМатеријал : Високо Квалитетен CCD Чип+LED Светло Вклучуваат : 1 buc / set за 1 автомобил Со Жици Линија Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет...

3 in1 специална камера + Безжичен приемник + огледално монитор лесна система за паркиране САМ за за HONDA Accord Europe Spirior 2013~2015

115.25 -7 % BGN 107.00

Висок Квалитет На Камерата За Автомобил + Безжични Конектор + Огледало Следење3 во 1 Посебни Паркинг Систем, Т тој Најлесен DIY Направи Вашиот Автомобил на Работа назад видната функцијаSpeica автомобил 3 во 1 направете резервна копија систем одговара : За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~20153 in1 Специјална Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Систем За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~20153 in1 Специјална Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Систем За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~2015Специјална Камера За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~2015 (Наместо на табличка светилка) : 3 in1 Специјална Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Систем За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~2015Безжичен Полнач (пар работи само на само еден автомобил) : Огледало За Надгледување На : Пакет : Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Безплатна доставка color CCD колата обратно виждане гръб на камерата паркинг за задно виждане за HYUNDAI I30 / за KIA Soul промоция

35.20 -49 % BGN 18.00

Бесплатен Превозот Боја CCD Автомобил Обратна Задните Видитекопија Камера паркинг rearview За HYUNDAI I30 / ЗаKIA SOUL ПромоцијаСпецификации : Автомобил rearview камера со Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМногу исток да installlКога користите ефект во вашиот мониторНашата камера, многу е водоотпоренAccessaries за камератаНие сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина ценаНашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.Имаме голем број сертификати за да се потврди нашиот квалитетПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатствоКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

Място на огледалото за обратно виждане автомобили от страничната камера CCD за Mercedes-Benz Sprinter (една двойка: лявата страна и от дясната страна)

BGN 264.00

На ретровизорот Камера Автомобил Страна на Камерата ПА ЊУЈОРК CCD За МерцедесБенц Спринтер (еден пар : левата страна и десната страна)Автомобил на Камерата за Рикверц, ТАКА ЊУЈОРК CCD Камера За Автомобил Безбедност Настава : 1, NoДВДПлеер или ДВДоф Состојба : кога наназад, мониторот се вклучува автоматски да се прикаже реално време backup на сликите...

Liislee HD CCD SONY задната камера за Citroen Berlingo / Doninvest Orion M Intelligent Parking Tracks Reverse / NTSC AUX вход RCA

90.45 -20 % BGN 72.00

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Citroen Berlingo / Doninvest Орион MNTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Citroen Berlingo / Doninvest Орион MПриклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

HD CCD Color Night Vision Long Distance Image Car Rear View обратна на резервно помещение за KIA Forte 2010 2011 2012 2013/ Hyundai Ver

36.13 -6 % BGN 34.00

HD CCD Боја Визија Ноќ Долги Слика Автомобил Задните Видите Обратна Копија на Камерата за KIA Forte 2010 2011 2012 2013 / Hyundai Вер ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Пред да поставите цел, погледнете на вашиот број плоча светлина маска,проверете дали е ист ОБЛИК и ГОЛЕМИНА како нашата камера, ние не го прифати спор, бидејќи на големина или форма! И ве молам, забележете го објектот одговара за модели на автомобили кои што се означени, ако вашиот автомобил модел не во таа линија, ве молиме да не нарачка! Било какви прашања ве молиме да ни испратите порака.Автомобил Обратна Камера се Користи за : KIA Forte 2010 2011 2012 2013 / Hyundai Verna / SolarisСпецификација : CCD со Висока дефиницијаГолема боја визија ноќWateproofШокдоказ170 Широк агол на гледањеЖивотната Средина & Трајни14 месеци гаранција за секој клиентПакетот вклучува : камера, 6 M сигнал жица, 1.5 М моќ жица, НаставаТехнички Параметар : Image Sensor : CCDТВСистем : PAL / NTSCЕфективни Пиксели : 928(H)*500(V)Хоризонтална Резолуција : 500 TVLSening Област : 3.584 мм*2.688 mmShutter Speed : 11 / 10000Минимално Осветлување : 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА)Напојување : DC12 VТемпература на чување : 40 C85 C, RH 95%MAXЛеќа Агол : 170 степенВодоотпорен : IP69 KБаланс На Белата Боја : АвтоматскиAGC : АвтоматскиBLC : Автоматски2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парче

JiaYiTian задната камера за Renault Koleos II Megane Languna III 5D Velsatis Twingo 2 за нощно виждане CCD парковочная камера

BGN 43.12

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

За Sony CCD Auto Mazda CX 2-3 auto vehicle car reverse camera back up Rear view parking HD waterproof wireless screen camera

33.60 -29 % BGN 24.00

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

На 170 градуса широкоъгълен HD CCD цвят за нощно виждане за кола обратно на автомобил за обратно виждане резервно помещение за Ssangyong Actyon 2011 Безплатна доставка

36.13 -6 % BGN 34.00

170 Степен Широк Агол, HD CCD Боја Визија Ноќ Автомобил Обратна Авто Rearview Копија на Камерата за Ssangyong Actyon 2011 Бесплатен Превозот ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Пред да поставите цел, погледнете на вашиот број плоча светлина маска,проверете дали е ист ОБЛИК и ГОЛЕМИНА како нашата камера, ние не го прифати спор, бидејќи на големина или форма! И ве молам, забележете го објектот одговара за модели на автомобили кои што се означени, ако вашиот автомобил модел не во таа линија, ве молиме да не нарачка! Било какви прашања ве молиме да ни испратите порака.Автомобил Обратна Камера се Користи за : Ssangyong Actyon 2011Спецификација : CCD со Висока дефиницијаГолема боја визија ноќWateproofШокдоказ170 Широк агол на гледањеЖивотната Средина & Трајни14 месеци гаранција за секој клиентПакетот вклучува : камера, 6 M сигнал жица, 1.5 М моќ жица, НаставаТехнички Параметар : Image Sensor : CCDТВСистем : PAL / NTSCЕфективни Пиксели : 928(H)*500(V)Хоризонтална Резолуција : 500 TVLSening Област : 3.584 мм*2.688 mmShutter Speed : 11 / 10000Минимално Осветлување : 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА)Напојување : DC12 VТемпература на чување : 40 C85 C, RH 95%MAXЛеќа Агол : 170 степенВодоотпорен : IP69 KБаланс На Белата Боја : АвтоматскиAGC : АвтоматскиBLC : Автоматски2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парче

Специална камера за обратно виждане на автомобила обратна резервната камера за обратно виждане, паркинг forMercedes Benz C E S CLASS CL CLASS W204 W212 W216 W221

36.80 -48 % BGN 19.00

Посебен Автомобил Rear View Camera Обратна копија Камера rearviewпаркинг for Mercedes Benz C E S КЛАСА CL КЛАСА W204 W212 W216W221Спецификации : Обратна камера со Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМногу исток да installlКога користите ефект во вашиот мониторНашата камера, многу е водоотпоренAccessaries за камератаНие сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина ценаНашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.Имаме голем број сертификати за да се потврди нашиот квалитетПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатствоКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

Liislee HD CCD SONY задната камера за Suzuki Alto 2009~2013 интелигентна места за паркиране, алеи обратното гръб / NTSC RCA AUX 580 тв линии

80.42 -20 % BGN 64.00

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Suzuki Alto 2009~2013NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Suzuki Alto 2009~2013Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

Камера за паркиране за обратно виждане на автомобила CCD резерв на обратна камион / автобус / микробус / каравана/кемпери / трейлър / багер / товарен влак / повдигане

110.40 -28 % BGN 79.00

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

Yeshibation безжична камера RCA / AUX видео предавател и приемник комплект за Peugeot 3008 2013 обратната резервната камера за задно виждане

60.30 -24 % BGN 46.00

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Вклопуваат Модели : За Peugeot 3008 2013Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

Промоция CCD HD night vision car rear view camera front view side view заден монитор за завъртане на 360 градуса универсална кацане

35.20 -49 % BGN 18.00

Промоција CCD HD ноќ визија автомобил задните видитекамерата пред видите страна видите задниот дел се следат за 360степен Ротација Универзална одговараСпецификации : Rear view camera Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 480 TVL 500 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМногу исток да installlКога користите ефект во вашиот мониторНашата камера, многу е водоотпоренAccessaries за камератаНие сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина ценаНашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.Пакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатство1 x 19.2 mm вежба малкуКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

За Mazda3 на Mazda 3 M3 Axela Hatchaback 2013~2015 / автомобилна камера за обратно виждане / резервна камера за задно виждане HD CCD Night Vision

43.98 -27 % BGN 32.00

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Mazda 3 Mazda3 М3 Axela Hatchaback 2013~2015Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За Mazda 3 Mazda3 М3 Axela Hatchaback 2013~2015Како да се инсталира : 1...

Безплатна доставка HD водоустойчив резервен обратната паркиране на кола камера за задно виждане за Hyundai IX35 най-голямата акция

35.20 -49 % BGN 18.00

Бесплатен превозот HD водоотпорен копија обратно паркинг автомобил задните видитекамера за Hyundai IX35 Најголемата ПромоцијаСпецификации : Автомобил rear view camera Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМногу исток да installlКога користите ефект во вашиот мониторНашата камера, многу е водоотпоренAccessaries за камератаНие сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина ценаНашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.Имаме голем број сертификати за да се потврди нашата quailityПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатствоКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

Автомобилен 4-Посочен Блок За Управление С Разделен Екран Изображения С Предния/Лявата/Дясната / Задната Камера За Обратно Виждане Обратно Паркинг Комплект

174.40 -28 % BGN 126.00

31.92 / торба торба торба торба 106.56 / торбаАвтомобил Камери Слика Switch Combiner Кутија со 4 Камери Пред Задното Десно за приказ на Лево видите Паркинг КамераЕлектричната енергија меморија функција 1, долго притиснете "CH4" копчето, вклучете го,от исклучете мемориска функција...

12V Auto Rearview Reverse Car Backup Parking for Camera KIA Sportage 2011 2012 / KIA Forte 2013/ KIA Cerato 2013/ KIA K3 2013 Fre

35.01 -6 % BGN 33.00

12 V Авто Rearview Обратна Автомобил Копија Паркинг Камера за KIA Sportage 2011 2012 / KIA Forte 2013 / KIA Cerato 2013 / KIA К3 2013 Бесплатен превозот ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Пред да поставите цел, погледнете на вашиот број плоча светлина маска,проверете дали е ист ОБЛИК и ГОЛЕМИНА како нашата камера, ние не го прифати спор, бидејќи на големина или форма! И ве молам, забележете го објектот одговара за модели на автомобили кои што се означени, ако вашиот автомобил модел не во таа линија, ве молиме да не нарачка! Било какви прашања ве молиме да ни испратите порака.Автомобил Обратна Камера се Користи за : KIA Sportage 2011 2012 / KIA Forte 2013 / KIA Cerato 2013 / KIA К3 2013Спецификација : CCD со Висока дефиницијаГолема боја визија ноќWateproofШокдоказ170 Широк агол на гледањеЖивотната Средина & Трајни14 месеци гаранција за секој клиентПакетот вклучува : камера, 6 M сигнал жица, 1.5 М моќ жица, НаставаТехнички Параметар : Image Sensor : CCDТВСистем : PAL / NTSCЕфективни Пиксели : 928(H)*500(V)Хоризонтална Резолуција : 500 TVLSening Област : 3.584 мм*2.688 mmShutter Speed : 11 / 10000Минимално Осветлување : 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА)Напојување : DC12 VТемпература на чување : 40 C85 C, RH 95%MAXЛеќа Агол : 170 степенВодоотпорен : IP69 KБаланс На Белата Боја : АвтоматскиAGC : АвтоматскиBLC : Автоматски2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парче

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.