• Новинка
BigBigRoad дръжка на багажника на кола за задно виждане резервната камера за задно виждане за Porsche Cayenne 92A водоустойчива камера за нощно виждане за паркиране

BigBigRoad дръжка на багажника на кола за задно виждане резервната камера за задно виждане за Porsche Cayenne 92A водоустойчива камера за нощно виждане за паркиране

резултат:
BGN 75.01
BGN 52.00 -31 %

Брой продукти
Налично

За porsche Cayenne 92 A да се избегне грешка и спор.pls бидете сигурни дека големината пред да нарачате. Производ Детали 1.Обичните Пакет 2.Со Моќ Реле Пакет 3.Со Безжична Пакет Како да го Инсталирате : 1 : Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. 2 : Fix камерата до каде акции табличка светлина беше. 3 : Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќ . 4 : Поврзување на моќта на камерата на вашиот кочница lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни. 5 : Поврзување на видео кабел на камерата за продолжување на кабелот. 6 : Поврзување на продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор.
7 : ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.
Клучни Карактеристики :
1 .High-definition и 170 степен широк агли на гледање
2. со добра водоотпорен функција.
3. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн
4. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа.
5. Поддржува NTSC ТВ систем
6. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна
7. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали
8. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.
Параметри : 1.Пиксели : 648(H) * 488(V) 2.Напојување : DC 12 V 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Слика Сензор : CCD чип 5.TV систем : NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 600 ТВ линии 7.Леќи на камерата : 22mm 8.Sync. Систем : внатрешни 9.S/N Сооднос : >48 Db 10.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 12.Баланс На Белата Боја : Auto 13.Вода-доказ : IP68 14.Видео Кабел Должина : околу 6m(како на сликата покажаа)
1.Обичните Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x прирачник за корисникот 2.Со Моќ Реле Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M Моќ Relay Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x прирачник за корисникот 3.Со Безжична Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1x Безжичен Предавател
1x Безжичен Приемник 1 x упатство

Подробности

Напрежение:
12v
Тип На Сигнала На Алармата:
На Резервната Камера За Кола, Аксесоари
Лещи Материал:
Пластмаса + Стъкло
Кабел или безжична връзка:
Тел, Безжичен
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Дължина видеокабеля:
6М,2M
Екскурзовод На Линия:
ДА
Материал На Черупката:
Пластмаса
търговска марка:
BigBigRoad

Избор на купувачи

Автомобилен 4-Посочен Блок За Управление С Разделен Екран Изображения С Предния/Лявата/Дясната / Задната Камера За Обратно Виждане Обратно Паркинг Комплект

174.40 -28 % BGN 126.00

31.92 / торба торба торба торба 106.56 / торбаАвтомобил Камери Слика Switch Combiner Кутија со 4 Камери Пред Задното Десно за приказ на Лево видите Паркинг КамераЕлектричната енергија меморија функција 1, долго притиснете "CH4" копчето, вклучете го,от исклучете мемориска функција...

Безплатна доставка Sony CCD. Waterproof 170 Night Vision Color Car Rear View Back Up Camera за BMW 3 / 5series

35.20 -49 % BGN 18.00

Бесплатен превозот Sony CCD .Водоотпорен 170 Ноќ Визија Боја Автомобил Заден Поглед НазадДо Камерата за BMW 3 / 5seriesСпецификации Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМногу исток да installlКога користите ефект во вашиот мониторНашата камера, многу е водоотпоренAccessaries за камератаНие сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина ценаНашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.Пакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатствоКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

3 in1 специална камера + Безжичен приемник + огледално монитор лесна система за паркиране САМ за Honda за Одисей 2000~2004

112.05 -7 % BGN 104.00

Висок Квалитет На Камерата За Автомобил + Безжични Конектор + Огледало Следење3 во 1 Посебни Паркинг Систем, Т тој Најлесен DIY Направи Вашиот Автомобил на Работа назад видната функцијаSpeica автомобил 3 во 1 направете резервна копија систем одговара : За Хонда За Одисеја 5d 2000~20043 in1 Специјална Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Систем За Хонда За Одисеја 2000~20043 in1 Специјална Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Систем За Хонда За Одисеја 2000~2004Специјална Камера За Одисеја 2000~2004 Година (Наместо на табличка светилка) : 3 in1 Специјална Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Систем За Хонда За Одисеја 2000~2004Безжичен Полнач (пар работи само на само еден автомобил) : Огледало За Надгледување На : Пакет : Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Liislee HD CCD SONY задната камера за Citroen Berlingo / Doninvest Orion M Intelligent Parking Tracks Reverse / NTSC AUX вход RCA

90.45 -20 % BGN 72.00

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Citroen Berlingo / Doninvest Орион MNTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Citroen Berlingo / Doninvest Орион MПриклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

Людмила безжична камера за Audi A8L, A8 S8 D3 4E 2002~2007 / камера за обратно виждане на автомобила / камера за обратно виждане / HD CCD Night Vision

59.90 -25 % BGN 45.00

Lyudmila HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Audi A8 A8 L S8 Д3 4 E 2002~2007Целосен Сет на ПроизводПосебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

Людмила автомобили интелигентна паркинг следи камера за Renault Master 2010~2015 HD Car Back up Reverse камера за задно виждане

91.42 -33 % BGN 61.00

Автомобил Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераLyudmila SONY CCD Квалитет Чип + HD Ноќ Визија + ВодаДоказ + Широк АголЗа "Рено" Господар 2010~2015Rear View Camera со Intelligentized Динамичен Водство ТраекторијатаРазлични прикажување на слика со Висока дефиниција на слика и видео .Камерата Песна Принцип : Вграденна жиро сензор Автоуреди со покажувач на телото насока, се Генерираат динамички песна на сликата мапата.Посебни Информации : Постојат многу автомобилската фабрика во целиот свет , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

За Peugeot 2008 2005-2017 година автомобилна камера за обратно виждане нощно виждане автомобили задна камера за обратно виждане 12V LED автомобили резерв парковочная камера

21.15 -15 % BGN 18.00

ДобредојдеДобредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!Објектот Состојба100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет .C ompatible Модел( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )За Peugeot 2008 20052017Ставка ОписМатеријал : Високо Квалитетен CCD Чип+LED Светло Вклучуваат : 1 buc / set за 1 автомобил Со Жици Линија Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет...

FEELDO Specail Night Vision Car Rearview Camera, за Chevrolet Aveo, Captiva Cruze Epica Orlando HD резервно помещение AM5068

24.85 -11 % BGN 22.00

Општи Информации Компатибилност За Chevrolet Aveo 20042011За Chevrolet Captiva 2006тековноЗа Chevrolet Cruze 2008тековноЗа Chevrolet Epica 2006тековноЗа Chevrolet Орландо 2010тековно Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло Без Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

За Sony CCD Auto Mazda CX 2-3 auto vehicle car reverse camera back up Rear view parking HD waterproof wireless screen camera

33.60 -29 % BGN 24.00

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

3 in1 специална камера + Безжичен приемник + огледално монитор лесна система за паркиране САМ за за HONDA Accord Europe Spirior 2013~2015

115.25 -7 % BGN 107.00

Висок Квалитет На Камерата За Автомобил + Безжични Конектор + Огледало Следење3 во 1 Посебни Паркинг Систем, Т тој Најлесен DIY Направи Вашиот Автомобил на Работа назад видната функцијаSpeica автомобил 3 во 1 направете резервна копија систем одговара : За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~20153 in1 Специјална Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Систем За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~20153 in1 Специјална Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Систем За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~2015Специјална Камера За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~2015 (Наместо на табличка светилка) : 3 in1 Специјална Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Систем За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~2015Безжичен Полнач (пар работи само на само еден автомобил) : Огледало За Надгледување На : Пакет : Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

CCD автомобилна камера за обратно виждане за Ford Kuga Escape 2013 Auto Rear View Backup Reversing Преглед Parking kit Night Vision Безплатна доставка

28.80 -44 % BGN 16.00

Автомобил Обратна Камера за Ford Kuga Избега 2013Објектот големина е 7.4 cm*2.5 cm.Карактеристики : · Водоотпорна, може да се користи и во автомобили и дома.· Поддршка ноќ визија.· CMOS слики сензор.· Поддршка NTSC видео систем.· Висока дефиниција и широк агол на гледање.· Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, миникомбе итн.· Лесно да го инсталирате, можете да ги инсталирате монитор преку планината носителот или универзална заградата.· 5m Видео кабел.· Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.Спецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја CMOS· Ефективни Пиксели : NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Оперативен Температура : 20°C~ +60°C, RH95% Max· Температура на чување : 30°C ~ +80°C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : · 1x Автомобил Rear View Camera· 1x5m Видео Кабел· 1 × 1.5m Кабел за НапојувањеКако да се инсталира на камерата (Само за референца) .Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил....

PLUSOBD Professional HD Car DVR Hidden Dash Camera Видео Запис за новия BMW 7 Series, 5 series 730 740 1080P NT96655 G-sensor

BGN 120.00

PLUSOBD Професионален HD Автомобил DVR Скриени Цртичка Камера за Видео Рекордерот За Новата BMW Серија 7 5 серија 730 / 740 1080 P NT96655 GсензорИнформации ве молиме : Ова DVR е специјален дизајн за bmw серија 7 730 / 740(15 / 16)18 bmw серија 5Пред да се направи нарачката, ве молиме проверете дали вашиот огледало носителот имаат ист облик на нашата DVR, ако не можете да бидете сигурни, ве молиме да ни испратите ваша слика во rearview огледало место, така што ќе потврдите...

Кола auto скрито закрепване на камерата за обратно виждане резервно помещение PAL водоустойчив 18.50 мм Отвор видях пробиване-170 градуса ъгъл на виждане

BGN 23.50

Професионална автомобил копија на камерата Лесно да се инсталира Со автоматско вклучување / исклучување на IR ноќ визија светла...

Funrover CCD Car Parking Camera за Kia K2 Rio Hatchback на Kia ceed е 2013 Auto Backup Rear View Reverse Park kit Night Vision

31.28 -14 % BGN 27.00

започнете Цена : $ 280.00 Сега Цена : $ 224.00 Цена : $ 258.00 Сега Цена : $ 206.40 Цена : $ 185.00 Сега Цена : $ 146.15крајотFunrover CCD Паркинг Камера за Kia К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013 Auto Backup Задните Видите Обратна Парк комплет Ноќ Визија>>>Главни Карактеристики : Сосема нов и висок квалитетВодоотпорен, може да се користи и во автомобили и домаМоже да помогне да се избегнат инциденти и несреќи абразија иКомпактен дизајн и лесна за intallЛесно да се качи на камерата и на секое место од carbody, тоа може да се користи како rear view cameraСе применува за различни возила : Автомобил, камион, RV, миникомбе итн.>>>Спецификации : Ефективни пиксели : 30 W пикселиСлика сензори : PC7070Минимална осветлување : 1.5 Лукс / Ф1.2S / N сооднос : >48d BВидео излез : РКА, 1.0 VP P...

92*35 мм, HD CCD реверсивная траекторията на Trackin за Skoda Fabia Roomster Octavia, Yeti Superb дръжка на багажника 520tvl автомобили резервно помещение

37.17 -9 % BGN 34.00

Паркинг Заден Поглед Cam ера за "Шкода" Octavia 2010 2012 2013 Fabia 2012 Roomster Yeti Врвен(За референца, истиот бренд автомобил во различни држави може да се јавите друго име, ве молиме проверете ја камерата димензија и инсталација внимателно во вашиот автомобил пред да го купат,Благодарам.)1...

CCD автомобилна камера за обратно виждане за Volvo S40 V40 V50 1995-2012/XC60 2008-11/XC90 03-11/S80 98-10/C30 резервен паркинг комплект Безплатна доставка

28.80 -44 % BGN 16.00

Автомобил Обратна Камера за Volvo S40 V40 V5019952012 / XC60 20082011 / XC90 20032011 / S80199820 10 / C30Објектот големина е 7.7 cm*2.5 cm.Карактеристики : · Водоотпорна, може да се користи и во автомобили и дома.· Поддршка ноќ визија.· CMOS слики сензор.· Поддршка NTSC видео систем.· Висока дефиниција и широк агол на гледање.· Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, миникомбе итн.· Лесно да го инсталирате, можете да ги инсталирате монитор преку планината носителот или универзална заградата.· 5m Видео кабел.· Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.Спецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја CMOS· Ефективни Пиксели : NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Оперативен Температура : 20°C~ +60°C, RH95% Max· Температура на чување : 30°C ~ +80°C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : · 1x Автомобил Rear View Camera· 1x5m Видео Кабел· 1 × 1.5m Кабел за НапојувањеКако да се инсталира на камерата (Само за референца) .Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил....

FUWAYDA безжичен CCD за обратно виждане на автомобила Обратно с водещата линия камера за Nissan Tiida Sylphy Teana Maxima Paladin Suzuki SX4 Sedan3C

50.85 -19 % BGN 41.00

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( http : / / www.aliexpress.com / store / 404383 ) CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMD CCD Автомобил задните видите автомобил камера за : TEANA 2003~2008 (MODE : J31) TEANA 2009~ (MODE : J32) Maxima 2003~2012 (MODE : J31) Cefiro 2003~2008 (MODE : J31) Bluebird Sylphy (2006 Тековно) Tiida Насад (2004 Денес) Tiida Седан Паладинсо 2.4 GHz безжична модул, нема потреба да го вклучите видео кабел во внатрешноста на carless труд работа, лесно се инсталираГлавните Карактеристики Висока Јасно,Ноќ Визија,Вода Доказ, Пластичен материјал.170 степен поглед агол,многу мали,и лесен за инсталирање.Ниско осветлување и пополнете светлината автоматски,водоотпорен.Дизајниран според licese светлина дупка инсталирате...

JiaYiTian задната камера за Renault Koleos II Megane Languna III 5D Velsatis Twingo 2 за нощно виждане CCD парковочная камера

BGN 43.12

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

Безплатна доставка CCD камера за задно виждане автоматично камера за обратно виждане на автомобила cmera регистрационен номер светлинна камера за Suzuki Swift 2011

35.20 -49 % BGN 18.00

CCD Обратна камера авто автомобил Rear View Camera автомобил cmera лиценцаплоча светло на камерата за Suzuki Swift 2011Спецификации : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / PC3030 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМногу Лесно да се инсталираПо инсталацијатаДодатоци : 1...

JiaYiTian камера за задно виждане за Chery A13 Bonus / Very / Celer ZAZ Forz 2009~2018 CCD Night Vision Reverse Camera license plate Camera

BGN 40.88

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

Камера за паркиране за обратно виждане на автомобила CCD резерв на обратна камион / автобус / микробус / каравана/кемпери / трейлър / багер / товарен влак / повдигане

110.40 -28 % BGN 79.00

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

Изглед отзад резерв паркинг камера за задно виждане за Skoda Octavia, камера за обратно виждане Камера за обратно виждане CCD водоустойчив led за нощно виждане

21.15 -15 % BGN 18.00

ДобредојдеДобредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!Објектот Состојба100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет .C ompatible Модел( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )За "Шкода" OctaviaСтавка ОписМатеријал : Високо Квалитетен CCD Чип+LED Светло Вклучуваат : 1 buc / set за 1 автомобил Со Жици Линија Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет...

Liislee HD CCD SONY задната камера за Suzuki Alto 2009~2013 интелигентна места за паркиране, алеи обратното гръб / NTSC RCA AUX 580 тв линии

80.42 -20 % BGN 64.00

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Suzuki Alto 2009~2013NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Suzuki Alto 2009~2013Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

HD CCD Безплатна доставка 170 градуса IR за нощно виждане водоустойчив автомобил камера за задно виждане обратно пакинг за универсални горещи продажби

29.34 -39 % BGN 18.00

100% HD CCD Бесплатен превозот 170 Степен IR Nightvision ВодоотпоренАвтомобил Rear view camera Обратна paking за Универзална Топла продажбаВисока дефиниција Rear view camera Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PAL(Според вашата земја, Ако имате посебни потреби, ве молиме контактирајте со нас)Ефективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција520 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојаСребро.Водоотпорен : IP68IP69kВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1.3 mМногу исток да installlКога користите ефект во вашиот мониторНашата камера, многу е водоотпоренAccessaries за камератаНие сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина ценаНашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од целна вас.Имаме голем број сертификати за да се потврди нашиот квалитетПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатство2 x заврткиКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

Място на огледалото за обратно виждане автомобили от страничната камера CCD за Mercedes-Benz Sprinter (една двойка: лявата страна и от дясната страна)

BGN 264.00

На ретровизорот Камера Автомобил Страна на Камерата ПА ЊУЈОРК CCD За МерцедесБенц Спринтер (еден пар : левата страна и десната страна)Автомобил на Камерата за Рикверц, ТАКА ЊУЈОРК CCD Камера За Автомобил Безбедност Настава : 1, NoДВДПлеер или ДВДоф Состојба : кога наназад, мониторот се вклучува автоматски да се прикаже реално време backup на сликите...

BigBigRoad за Honda AVANCIER URV UR-V 2017 Car wifi DVR Video Recorde FHD 1080P Car black box Dash Cam Dual Camera Lens

193.41 -10 % BGN 174.00

Big Big Road За Хонда AVANCIER URV URV 2017 Автомобил wifi DVR Видео Recorde FHD 1080 P Автомобил црна кутија Цртичка Cam Двојна Леќи на Камерата за да се избегне грешка и спор,pls бидете сигурни дека вашиот автомобил заградата како на сликата покажа...

12V Auto Rearview Reverse Car Backup Parking for Camera KIA Sportage 2011 2012 / KIA Forte 2013/ KIA Cerato 2013/ KIA K3 2013 Fre

35.01 -6 % BGN 33.00

12 V Авто Rearview Обратна Автомобил Копија Паркинг Камера за KIA Sportage 2011 2012 / KIA Forte 2013 / KIA Cerato 2013 / KIA К3 2013 Бесплатен превозот ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Пред да поставите цел, погледнете на вашиот број плоча светлина маска,проверете дали е ист ОБЛИК и ГОЛЕМИНА како нашата камера, ние не го прифати спор, бидејќи на големина или форма! И ве молам, забележете го објектот одговара за модели на автомобили кои што се означени, ако вашиот автомобил модел не во таа линија, ве молиме да не нарачка! Било какви прашања ве молиме да ни испратите порака.Автомобил Обратна Камера се Користи за : KIA Sportage 2011 2012 / KIA Forte 2013 / KIA Cerato 2013 / KIA К3 2013Спецификација : CCD со Висока дефиницијаГолема боја визија ноќWateproofШокдоказ170 Широк агол на гледањеЖивотната Средина & Трајни14 месеци гаранција за секој клиентПакетот вклучува : камера, 6 M сигнал жица, 1.5 М моќ жица, НаставаТехнички Параметар : Image Sensor : CCDТВСистем : PAL / NTSCЕфективни Пиксели : 928(H)*500(V)Хоризонтална Резолуција : 500 TVLSening Област : 3.584 мм*2.688 mmShutter Speed : 11 / 10000Минимално Осветлување : 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА)Напојување : DC12 VТемпература на чување : 40 C85 C, RH 95%MAXЛеќа Агол : 170 степенВодоотпорен : IP69 KБаланс На Белата Боја : АвтоматскиAGC : АвтоматскиBLC : Автоматски2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парче

3 in1 специална камера за обратно виждане + Безжичен приемник + огледално монитор направи си САМ резерв парковочная система за Ford Kuga 2012~2015

115.25 -7 % BGN 107.00

Висок Квалитет На Камерата За Автомобил + Безжични Конектор + Огледало Следење3 во 1 Посебни Паркинг Систем, Т тој Најлесен DIY Направи Вашиот Автомобил на Работа назад видната функцијаSpeica автомобил 3 во 1 направете резервна копија систем одговара : За Ford Kuga 2012~2014 (Европа)3 in1 Посебни Rear View Camera + Безжичен Приемник + Огледало за Надгледување на DIY Копија Паркинг Систем За Ford Kuga 2012~20153 in1 Посебни Rear View Camera + Безжичен Приемник + Огледало за Надгледување на DIY Копија Паркинг Систем За Ford Kuga 2012~2015Специјална Камера За Ford Kuga 2012~2015 (Наместо на табличка светилка) : 3 in1 Посебни Rear View Camera + Безжичен Приемник + Огледало за Надгледување на DIY Копија Паркинг Систем За Ford Kuga 2012~2015Безжичен Полнач (пар работи само на само еден автомобил) : Огледало За Надгледување На : Пакет : Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.