• Новинка
EEMRKE за Volkswagen VW Passat 3b3 Jetta 1k2 Golf V Plus динамично траекторията на парковочная линия за обратно виждане на автомобила камера за задно виждане

EEMRKE за Volkswagen VW Passat 3b3 Jetta 1k2 Golf V Plus динамично траекторията на парковочная линия за обратно виждане на автомобила камера за задно виждане

резултат:
BGN 77.84
BGN 65.00 -16 %

Брой продукти
Налично

Почитувани купувачот,ќе можеше да го види песни камера за видео, на следниве линкови, cloud.video.taobao.com/play/u/2575896347/p/1/e/6/t/1/35226514.mp4 cloud.video.taobao.com/play/u/2575896347/p/1/e/2/t/1/35226514.m3u8
ee Mrke ® Интелигентни Динамичен Паркинг Линија Заден Поглед Наназад Песни Камера за Фолксваген Голф V Плус (1 KP), hatchback, 12.2004 - 2009; Golf V Плус Крстот (1 KP), hatchback, 06.2006 - 2009; Jetta (1 K2), седан, 06.2005 - 2011; Passat Variant (3 C5), вагон, 06.2005 -тековно; Passat (3 B3), седан, 09.2000 - 05.2005; HD CCD Ноќ Визија Smart Поддршка Песни Систем Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична Патека NTSC Тип со РКА Конектор Видео Кабел Имајте предвид// : ТРАЕКТОРИЈА КАМЕРА НЕ ПОДДРЖУВА "DVR видео камера', "ЕЛЕКТРОНСКИ КУЧИЊА РАДАР" Ако Инсталирате Камерата за Прв Пат. Тоа е ВИСОКО ПРЕПОРАЧЛИВО да се Провери Големината на Камерата Првиот и да се Направи Споредба со Вашиот Автомобил Табличка Светилка Случај Камера Песна Принцип : Вграден жиро сензор Авто-уреди со покажувач на телото насока, се Генерираат динамички песна на сликата мапата. Кога возилото се движи,паркинг линија ќе работат. - Не треба патот кутија, не треба ДА/OBO интерфејси, камера вградена во обратен оска модул. - Увезени CCD чипови, слика јасност, стабилност, добра ноќ визија - 170 супер широк агол леќа, водоотпорен, прашина-доказ, анти-магла, шок-доказ Спецификација : • Поддржува само NTSC • Слика Сензор : 1/3 CCD PC3089 • Ефективни Пиксели : NTSC 860(H)x576(V) • Хоризонтална Резолуција : 580 TVLine • Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F =1.2 (OLux со IR за) • Ноќ Визија : 5-10 метри • Леќа : 1.85 мм • Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен (лево кон десно) 170 степен(горе и долу) • Синхронизација : Внатрешни синхронизација • Јачина на бучава сооднос : >48d B • Електронски Shutter : Авто • Видео Излез : РКА интерфејс,1.0 Vp-p,75 Ohm • Баланс на Бело : Авто • Светлото надомест : Авто • Напојување : DC 12 V • Тековна Потрошувачка : 50-60m A,Max 130m A со IR на • Температурата на работа : Температура -20 до +60,RH95% Макс • Температура на Чување : Температура -30 до +80,RH95% Макс • Вода-Доказ : IP67 • Видео-кабел е РКА конектор Пакетот вклучува : • 1 x CCD Динамична песна Автомобил Rear View Camera • 1 x 6 M РКА Видео Кабел • 1 x 12 V DC Моќност Кабелот на Камерата Инсталација Насочува особено Внимание на Автомобил Камера : 1 : камерата доаѓа од по-пазар. не се оригинални автомобил дел. 2 : За Тоа Дали Може Да Се Вклопи Во Вашиот Автомобил ? Ако не бидете сигурни дека тоа, па ве молиме да ја проверите камера големина со вашата лиценца плоча сијалица позиција големина и РКА жолта џек да се избегне грешка. Или оставете порака за да порака систем. 1 : ве Молиме потврдете ја вашата АДРЕСА и ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ се carefull откако ќе се направи нарачка. Ние ќе ја испрати на производи за да можете веднаш по извршената уплата во рок од 2-5days. 2 : Објект се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната или e Packet;Стигнат до најголемиот број на земји во 20-35 работни дена . Блискиот Исток, Африка, Бразил, Чиле и така натаму земји можеби ќе треба подолго превозот време. 3 : ве Молиме контактирајте со нас ако не го примите производи во 45 дена . И ве молиме да ни даде 3 работни дена за проверка на undelivered пакет и причина . Ако тоа е нашиот проблем,ние ќе рефундирање на пари за вас. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 1 : Што ќе се обезбеди една година гаранција. Повеќе од една година, доколку постои квалитетот проблем, може да се купи други додатоци од нашата продавница. 2 : Сите производи, пред пратката, сите камери помине нашите КК тим тест . 3 : Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее.

Подробности

Кабел или безжична връзка:
Тел
Лещи Материал:
Пластмаса + Стъкло
Материал На Черупката:
Пластмаса
Екскурзовод На Линия:
ДА
търговска марка:
эмркэ
Тип На Сигнала На Алармата:
На Резервната Камера За Кола, Аксесоари
Дължина видеокабеля:
6M
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Съвместима Модел Автомобил 1:
За VW Golf V Plus (1KP), хетчбек, 12.2004-2009;
Съвместима Модел Автомобил 2:
За VW Golf V Plus Cross (1KP), хетчбек, 06.2006-2009;
Съвместима Модел На Автомобила 3:
За VW Jetta (1K2), седан, 06.2005-2011;
Съвместима Модел Автомобил 4:
За VW Passat Variant (3C5), стейшън вагон (истейт, 06.2005.-до момента;
Съвместима Модел На Колата 5:
За VW Passat (3B3), седан, 09.2000-05.2005;

Избор на купувачи

EEMRKE за Daewoo Nubira Wagon Sedan 2003-Kalos '02 -' 07 CCD автомобилна камера за обратно виждане с динамично насочване на траекторията NTSC

79.20 -15 % BGN 67.00

Почитувани купувачот,ќе можеше да го види песни камера за видео, на следниве линкови, cloud.video.taobao.com / play / u / 2575896347 / p / 1 / e / 6 / t / 1 / 35226514.mp4 cloud.video.taobao.com / play / u / 2575896347 / p / 1 / e / 2 / t / 1 / 35226514.m3u8ee Mrke ® Интелигентни Динамичен Паркинг Линија Заден Поглед Наназад Песни Камера За Daewoo Nubira (KLAN) Вагон 2004 За Daewoo Nubira (KLAN) Седан, 2003 Година За Daewoo Kalos (KLAS) Hatchback 20022005 За Daewoo Kalos (KLAS2004) Hatchback од 2004 до 2007 година HD CCD Ноќ Визија Smart Поддршка Песни Систем Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична Патека NTSC Тип со РКА Конектор Видео Кабел Имајте предвид / / : ТРАЕКТОРИЈА КАМЕРА НЕ ПОДДРЖУВА "DVR видео камера', "ЕЛЕКТРОНСКИ КУЧИЊА РАДАР" Ако Инсталирате Камерата за Прв Пат...

JIAYITIAN камера за задно виждане за Citroen C4 Coupe 2004~2010 нощно виждане / CCD камера за обратно виждане камера за обратно виждане резервно помещение

40.48 -1 % BGN 40.00

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

Liislee автомобили задната камера за Citroen C5 4D седан / 5D хетчбек / SW / задна парковочная помещение / NTST PAL / лампа регистрационен номер OEM

36.70 -29 % BGN 26.00

Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter3, Боја LCD Монитор Екранот4, 4 Сензори Видлив Паркинг СистемПовеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата : HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка КамераЗа Citroen C5 Седан 4 D (X7) 2008~2015За Citroen C5 5 D ИСТОК (СТАНИЦА ВАГОН) (X7) 2008~2014За Citroen C5 MK1 Седан, 2001 Година~2008 Година, За Citroen C5 MK1 Туринг 2001~2008,За Citroen C5 MK2 Туринг 2008~2014За Citroen C5 СЕДАН 4 D 2001~2008 година, За Citroen C5 СЕДАН 4 D 2008~OnworkЗа Citroen C5 5 D ИСТОК (СТАНИЦА ВАГОН) 2001~2008 година, За Citroen C5 5 D ИСТОК(СТАНИЦА ВАГОН) 2008~OnworkЗа Citroen C3 5 D HATCHBACK 2002~2009 година,Табличка Светилка Големина За РеференцаПовеќе Јасни Фотографии За РеференцаСите Вклучени Во ПакетотОпис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Промоция за нощно виждане за кола SONY CCD камера за обратно виждане с LCD монитор за кола, камера за BMW 1357 серията X3 X5 X6, Z4 E39 E46 E53

52.98 -15 % BGN 45.00

Промоција Ноќ Визија Автомобил SONY CCD Задните ВидитеКамера Со LCD Автомобил Следење на Камерата за BMW 1357серија X3 Х5 X6 Z4 E39 E53 E46Спецификации : Задна камера со Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PALЕфективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција520 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојацрнаВодоотпорен : IP69 KВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1mКарактеристики : Автомобил ретровизор следење5" дигитални color TFT LCD монитор.2 во 1 функција : rearview огледало и автомобил security monitor.Со 2 видео влезот на пристаништето : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камерата; жолтата поврзува со DVD или VCD.Паркинг rearview приоритет : мониторот ќе започне автоматски и synchronously се прикажат видео од rearview камерата кога сте врзани за вашиот автомобил.Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема.Мултиизбирање јазик : англиски, француски, руски, германски, шпански, португалски, италијански, турски, полски, Јапонски и Кинески.На светлината, контрастот, боја и јазик се прилагодливи преку копчињата на задната страна на мониторот.Лесна инсталација, без да ги оштети сите делови на автомобилот, само клип на оригиналниот огледало.Посебни оптичка леќа може директно да го замени оригиналниот rearview огледало.Не аудио влез или излез.Спецификации : Автомобил ретровизор следењеОбјектот боја : ЦрнаПредмет тип : Автомобил мониториГолемина на екран : 5 инчен TFT 16 : 9 екранЕкранот компонента : Color TFT LCD дисплејРезолуција : 800*480Видео систем : PAL / NTSC компатибиленНапојување : DC 12 VНоминална моќност потрошувачка : 3 W (Max)Операција температура : 10~+50 целзиусови степени степенТемпература на чување : 30~+70 целзиусови степени степенВидео сигнал : 1 Vpp 75 степениСледи големина на : 28.5 * 8.4 * 3.5 cm / 11.22 * 3.31 * 1.38 воПакет големина : Прибл...

Auto Parking Assistance HD Night Vision Car камера за задно виждане за MITSUBISHI ASX 4 LED обратна на резервно помещение за MITSUBISHI RVR

BGN 27.98

Авто Паркинг Помош HD Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera за МИЦУБИШИ ASX 4 LED Обратна Копија на Камерата за МИЦУБИШИ RVRАвто Паркинг Помош HD Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera за МИЦУБИШИ ASX 4 LED Обратна Копија на Камерата за МИЦУБИШИ RVRКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Количина : 1sets Бариерабесплатен пренос на сигнал 100 метри, 420 TV линии висока резолуција на слика сензор...

FEELDO автомобилна камера за обратно виждане, за да Trumpchi GS5 GS6 GA5 G6 с led система за помощ при паркиране, резервна камера AM398

20.58 -13 % BGN 18.00

Општи Информации Компатибилност За Trumpchi GS5 GS6 GA5 G6 Спецификации Image Sensor HD CCD Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло ДА Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимална осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

BigBigRoad Car Intelligent Track Камера За Задно Виждане За Kia K2 Rio Седан И Хечбек, Ceed Е 2013 Hyundai Accent Solaris Verna 2014 I30

73.41 -16 % BGN 62.00

За Kia К2 Рио Седан Hatchback Ceed 2013 Hyundai Акцент Solaris Verna 2014 I30 да се избегне грешка и спор.pls бидете сигурни дека големината пред да нарачате...

BigBigRoad за Volkswagen VW Polo Hatchback / Magotan Bora / golf 6 безжична камера за обратно виждане на автомобила камера за задно виждане

57.25 -16 % BGN 48.00

За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло Hatchback 20122016 Година За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" нова Magotan 20122015 Година За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" нова Бора 20122015 Година За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 6 20122016 година pls бидете сигурни дека големината пред да нарачате...

PLUSOBD Wifi Car Camera Video Recorder Fhd/HD един dashcam най-добрата камера за Benz E W212 2008-12 камера за видеонаблюдение OEM Novatek 96655

BGN 120.00

PLUSOBD Wifi Автомобил Камера за Видео Рекордерот Fhd / HD Dashcam Најдобра Камера За Benz E W212 200812 Надзор Камера ОЕМ Novatek 96655Информации ве молиме : Ова DVR е специјален дизајн за Benz E W212 200812 средината конфигурација.Пред да се направи нарачката, ве молиме проверете дали вашиот огледало носителот имаат ист облик на нашата DVR, ако не, немојте да се купи...

Специален автомобилен видеорекордер пътуване с автомобил регистратор на данни на огледалото за обратно виждане HD 1080P 30FPS автомобилен видеорекордер тире с нощно ви

BGN 136.00

Посебен Автомобил Dvr Rearview Огледало Возило за Патување Податоци Рекордер HD 1080 P 30 FPS Автомобил DVR Цртичка со Снимање на Видео1...

Yeshibation 2.4 G Безжичен предавател приемник комплект за Mitsubishi Nativa Challenger паркинг на колата безжична задната камера

61.47 -24 % BGN 47.00

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Одговара М odels : За Мицубиши Nativa 2008~2015За Мицубиши Предизвикувач 2008~2015Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

горещо надувательство ъгъл на видимост 170 градуса японската frame регистрационен номер на камера за задно виждане реверсивная резервно помещение

BGN 91.20

Јапонски Табличка Рамка Камера Автомобил Rear View Camera Обратен Резервната Полнење На Мало / Pc Бесплатен Превозот· Жица или Безжично : Жица· Школка Материјал : Алуминиум Легура· Леќа Материјал : Пластични + Стакло· Автомобил Производител : Акура,Aston Martin,Audi,Bentley,BMW,Buick,Bugatti,Cadillac,Chevrolet,Chrysler,Dodge,Ferrari,Ford,GMC,Honda,Hummer,Hyundai,Infiniti,Jaguar,Jeep,Kia,Lamborghini,Земја Rover,LexLincoln,LotMaserati,Maybach,Mazda,MercedesBenz,Mercury,Mini,Mitsubishi,Nissan,Pontiac,Porsche,Ram,RollsRoyce,Saab,Saturn,Scion,Shelby,Smart,Subaru,Suzuki,Tesla,Toyota,Volkswagen,Volvo,Opel,renault,peugeot,skoda,yamaha,citroen,Daewoo· Должина на Видео Кабел : 6 M· Аларм Тип : Возило Копија Камери· Материјал Тип : AbsСПЕЦИФИКАЦИИ : • Сликата pickup уред : CMOS чип• ТВ систем : PAL• Ефективни пиксели : 580 x 540• Погледнете агол : 170 степен• Хоризонтална Резолуција : 420 TV Линија• Видео излез : 1.0 Vpp,75 ohm• Електронски shutter време : 1 / 60~1 / 100,000(втора)• Употребливи осветлување : 2.26 V / [email protected] K• Уреди со покажувач област : 5.961 mm X 4.276 mm• Sync систем : Внатрешни синхронизација• Напојување : DC 12 VПАКЕТ СОДРЖИНА : Камера x1Моќ кабел x1Видео кабел x1Прирачник x1· Одделение Тип : парче· Пакет Тежина : 0.800 kg (1.76 lb.)· Пакет Големина : 40cm x 19cm x 8cm (15.75 во x 7.48 во x 3.15 во)

Universal E313 HD Highquality Waterproof 420 TV Lines 170 градуса широка обратна резервно помещение автомобилна камера за обратно виждане

22.05 -27 % BGN 16.00

Универзална E313 HD Висок Квалитет Водоотпорен 420 TV Lines 170 Степен Широк Агол Обратна Копија Камера Автомобил Rear View CameraE313 висока дефиниција 420 TV Lines 170 степен широк агол водоотпорен ноќ визија автомобил rear view camera...

Людмила безжична камера за Audi Q7 / Q7 TDI / камера за обратно виждане на автомобила / за резервно обратна парковочная помещение / HD CCD Night Vision

59.42 -24 % BGN 45.00

HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Lyudmila W ireless Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Ауди Q7 2007~2009За Ауди Q7 TDI 2007~2009Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.