• Новинка
CCD кола за обратно виждане резервно помещение паркинг за задно виждане за Honda CRV CR-V Одисея Fit (Jazz Elysion

CCD кола за обратно виждане резервно помещение паркинг за задно виждане за Honda CRV CR-V Одисея Fit (Jazz Elysion

резултат:
BGN 20.78
BGN 18.00 -13 %

Брой продукти
Налично

CCD Специјална Камера за : за Хонда Одисеја (2009-2011) за Хонда Фит (2001-2011) за Хонда Џез (2001-2011) за Хонда CRV (2006-2011) за Хонда Elysion (2004-2008) Пакетот вклучува : 1 x CCD чип автомобил задна камера 1 x 6 видеа. 1 x кабел за напојување

Подробности

търговска марка:
Easy сърцето
Тип На Сигнала На Алармата:
Задна Страна
Лещи Материал:
Пластмаса + Стъкло
Кабел или безжична връзка:
Тел
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Дължина видеокабеля:
6M
Екскурзовод На Линия:
ДА
Материал На Черупката:
Пластмаса

Избор на купувачи

Помощ при паркиране 4.3-инчов TFT LCD монитор огледала + камера за обратно виждане на автомобила обратна метална капачка система сензор за нощно виждане

50.83 -15 % BGN 43.00

Паркинг Помогне 4.3 Инчен TFT LCD Огледало Монитор + Автомобил Rear view camera Обратна Метален Капак Ноќно СветлоСистемSpecificatio ns : автомобил ретровизор со Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PALЕфективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција500 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојацрнаВодоотпорен : IP69 KВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1.5 мНашата камера е higly ВодоотпоренНашата камера е оригинален камерата,многу е лесно да се инсталираКабли accessaries за ИнсталацијаМногу јасна слика во вашиот монитор по инсталацијаНие ќе ги направиме сите тестирање пред да брод од вашата целПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатство1...

YESSUN за BMW 3 Seires 316i 2013 Car Wifi Mini Dvr Камера Novatek 96658 Driving Recorder Car Dash Cam Video Recorder Black Box

139.79 -12 % BGN 123.00

Спецификација за производ : Сензор : ТАЈВАН Novatek NT96655Дисплеј : мобилен телефон врска app / display телефон / Автомобил DVR екранотРезолуција : 1920 * 1080 P, 30 ftpsВидео агол : широк агол 170 степениВидео Фајл Големина : 3 минутиСнимањето на владата : јамка снимањеВидео систем : PAL / NTSCМикрофон : ПоддршкаСкладирање : 2 ~ 32 GB, КЛАСА 6 погореМоќност : ACCБатерија : нема батеријата, повеќе безбедност, експлозијадоказјазик : Кинески, англиски, француски, Германија, Јапонски, шпански итн .Gсензор : поддршкаРегистрација беспрекорно : медиумиВремето Печат : Прецизни Временски Жиг на ВидеоВидео репродукција : игра Видео Време НаведениТемпературата на работа : 35 ~ 75 целзиусови степениПредупредување : OBD конектор е задолжително, на дополнителни трошоци, ако треба, plesae остави порака .pacchetto 1 x Автомобил DVR 1 x Моќ Кабел

Безплатна доставка, водоустойчив 8LED за нощно виждане на автомобила CCD камера за обратно виждане Камера за обратно виждане за автоматично паркиране на колата на мон

21.89 -27 % BGN 16.00

Бесплатен Превозот,Водоотпорен 8 LED Ноќ Визија Автомобил CCD Rear View CameraОбратна Камера За Авто Паркинг Следи автомобил rear view cameraСпецификации : rear view camera Висока дефиниција Автомобил rear view camera Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / PC3030 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 500 TVL 500 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМногу Лесно да се инсталираПо инсталацијата Ефект на СликаДодатоци : 1...

най-добре продаваният водоустойчива камера рамка регистрационен номер на автомобила на САЩ с осем светодиодни лампи за нощно виждане

BGN 36.70

Нови Пристигнување Автомобил НИ Лиценца Плоча Рамка Rearview Камера Инфраред LED Светла Ноќ Визија Камера Водоотпорен со Метални ДомувањеОбјектот спецификите· Предмет Тип : Паркинг Помош· Објект на Висина : 5 cm· Жица или Безжично : Жица· Дисплеј : LED· Item Ширина : 17 cm· Автомобил Производител : Акура,Aston Martin,Audi,Bentley,BMW,Buick,Bugatti,Cadillac,Chevrolet,Chrysler,Dodge,Ferrari,Ford,GMC,Honda,Hummer,Hyundai,Infiniti,Jaguar,Jeep,Kia,Lamborghini,Земја Rover,LexLincoln,LotMaserati,Maybach,Mazda,MercedesBenz,Mercury,Mini,Mitsubishi,Nissan,Pontiac,Porsche,Ram,RollsRoyce,Saab,Saturn,Scion,Shelby,Smart,Subaru,Suzuki,Tesla,Toyota,Volkswagen,Volvo,Opel,renault,peugeot,skoda,yamaha,citroen,Daewoo· Сензор Број : 1· Посебни Карактеристики : автомобил rear view monitor· Item Должина : 33 cm· Паркинг Помош Тип : Rear View Camera· Материјал Тип : Метал и Пластика· Item Тежина : 0.65 kg· Бренд Име : HYCYSEA· Место на Потекло : Шенжен,Кина· Име на модел : SV9100 TОпис На ПроизводотСлика Сензори1 / 4 CMOS,1 / 3 CMOS факултативнаСлика ЧипPC7070 / PC1089ТВ СистемNTSC / PALРезолуција(ТВ Линија)480 линииIP оценкаIP67 KЛеќа Агол(Сте.)135°Ноќно гледање на далечина10m15 милиониВлезен напон12 VТекст тековната80 MA120 MAПросечната потрошувачка на енергијаЕфективни пиксели648*488Скенирање систем1 / 50 Hz,1 / 60 HzЛеќа1.7 ммСетилните област5.5 um*5.5 umТемпературата на работа20~+75(RH95%,Max)Температура на чување30~+85(RH95%,Max)Карактеристики : 1.Висока дефиниција2.Shockproof3...

Промоция за нощно виждане за кола SONY CCD камера за обратно виждане с LCD монитор за кола, камера за BMW 1357 серията X3 X5 X6, Z4 E39 E46 E53

52.98 -15 % BGN 45.00

Промоција Ноќ Визија Автомобил SONY CCD Задните ВидитеКамера Со LCD Автомобил Следење на Камерата за BMW 1357серија X3 Х5 X6 Z4 E39 E53 E46Спецификации : Задна камера со Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PALЕфективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција520 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојацрнаВодоотпорен : IP69 KВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1mКарактеристики : Автомобил ретровизор следење5" дигитални color TFT LCD монитор.2 во 1 функција : rearview огледало и автомобил security monitor.Со 2 видео влезот на пристаништето : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камерата; жолтата поврзува со DVD или VCD.Паркинг rearview приоритет : мониторот ќе започне автоматски и synchronously се прикажат видео од rearview камерата кога сте врзани за вашиот автомобил.Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема.Мултиизбирање јазик : англиски, француски, руски, германски, шпански, португалски, италијански, турски, полски, Јапонски и Кинески.На светлината, контрастот, боја и јазик се прилагодливи преку копчињата на задната страна на мониторот.Лесна инсталација, без да ги оштети сите делови на автомобилот, само клип на оригиналниот огледало.Посебни оптичка леќа може директно да го замени оригиналниот rearview огледало.Не аудио влез или излез.Спецификации : Автомобил ретровизор следењеОбјектот боја : ЦрнаПредмет тип : Автомобил мониториГолемина на екран : 5 инчен TFT 16 : 9 екранЕкранот компонента : Color TFT LCD дисплејРезолуција : 800*480Видео систем : PAL / NTSC компатибиленНапојување : DC 12 VНоминална моќност потрошувачка : 3 W (Max)Операција температура : 10~+50 целзиусови степени степенТемпература на чување : 30~+70 целзиусови степени степенВидео сигнал : 1 Vpp 75 степениСледи големина на : 28.5 * 8.4 * 3.5 cm / 11.22 * 3.31 * 1.38 воПакет големина : Прибл...

Камера за задно виждане за Volvo C70 V70, XC70 / RCA жичен или безжичен / HD широкоъгълен обектив / - CCD за нощно виждане / автомобили резервно помещение

42.93 -30 % BGN 30.00

HD High Definition / CCD Ноќ Визија / Вода Доказ / Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки / Со Паркинг Референца Линии / РКА Конектор Одговара За Volvo C70 јас 1997~2004Одговара За Volvo C70 II 2006~2013Одговара За Volvo V70 II 1999~2007Одговара За Volvo V70 III 2006~2016 годинаОдговара За Volvo XC70 2003~2016 годинаНекои верзии на возилото ќе се користи различни табличка светла, ве Молиме проверете ја вашата лиценца плоча светлина пред да ја купите.Друга верзија, можете да кликнете на линкот подолу за да ја купиГо замени табличка светлина инсталација Повеќе Јасни Фотографии За Референца HD Висок Квалитет Очила ЛеќаСет 1 : Wired СетСет 2 : Wired Сет ( Вклучувајќи ги и оригиналните автомобил екран конекција линија )Сет 3 : Безжичен Сет ( РКА )Сет од 4 : Безжичен Сет ( РКА & Вклучувајќи ги и оригиналните автомобил екран конекција линија )Поставете 5 : Безжичен Сет ( ПОМОШЕН )Надворешните набљудувачи (РКА) треба да се купат во прилог, можете да кликнете на линкот подолу за да ги одберетеИнсталација на Жици Дијаграм Опис : Оваа Боја Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Интерфейсът на камерата Incar за аксесоари audi q3 мултимедиен интерфейс с инструкции за паркиране

316.80 -6 % BGN 298.00

Возила Медиумите Видео Интерфејс За АУДИ 3 G / 3 G Плус СМИ А1 Q3 А4 А5 А6 П5 A6 Q7 A7 A8Ова видео интерфејс, работи на стандардни 6.5 "и висока 7" фабрика на екранот За АУДИА1 Q3 А4 А5 А6 П5 Q7 A7 A8 20092015*Тоа е еден начин пред приказ на камерата сигнал на текст за да додавате надворешни пред камера додаток.*Тоа е еден начин rear view camera сигнал на текст за да додавате надворешни обратна камера додаток.*Со активно паркинг упатства систем,се движат од воланот.*Со ОЕМ радар сензори за детекција покажува на екранот.*Автоматско префрлање на тркалатавидете камера текст на ангажирање на обратна опрема.*ШВ НАТОПИ switcher поставување за да изберете резолуција 480x234 или 800x480.*Компатибилен фабриката следи и 6.5 инчи или 7 инчен екран.*Со 4pins круг LVDS конектори излез на оригиналната екран.*ОЕМ моќ кабел plug and play инсталација,не треба да се намали некој од оригиналот на жици.Ние сме во потрага за промет на големо трговија на мало програмерите за соработка,нашата предност е да се обезбеди силна техничка поддршка и најдобра услуга,ако сакате да знаете повеќе детали на нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас сега !Нашите УслугиГаранција1...

EEMRKE за Chevrolet Aveo T200 T250 KLAS 2003-2012 автомобилна камера за обратно виждане с динамично насочване на траекторията NTSC

79.20 -15 % BGN 67.00

Почитувани купувачот,ќе можеше да го види песни камера за видео, на следниве линкови, cloud.video.taobao.com / play / u / 2575896347 / p / 1 / e / 6 / t / 1 / 35226514.mp4 cloud.video.taobao.com / play / u / 2575896347 / p / 1 / e / 2 / t / 1 / 35226514.m3u8ee Mrke ® Интелигентни Динамичен Паркинг Линија Заден Поглед Наназад Песни Камера Aveo (T200), hatchback (5 врати), 20032006; Aveo (T250), седан (4 врати), 20052008 година; Aveo (T250(2008)), hatchback (5 врати), 20082012; Aveo (KLAS(2008)), хетчбэк, 20082012; Aveo (T200), седан, 20032006; Aveo (KLAS), седан, 20062012; HD CCD Ноќ Визија Smart Поддршка Песни Систем Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична Патека NTSC Тип со РКА Конектор Видео Кабел Имајте предвид / / : ТРАЕКТОРИЈА КАМЕРА НЕ ПОДДРЖУВА "DVR видео камера', "ЕЛЕКТРОНСКИ КУЧИЊА РАДАР" Ако Инсталирате Камерата за Прв Пат...

FEELDO автомобилна камера за обратно виждане, за да Trumpchi GS5 GS6 GA5 G6 с led система за помощ при паркиране, резервна камера AM398

20.58 -13 % BGN 18.00

Општи Информации Компатибилност За Trumpchi GS5 GS6 GA5 G6 Спецификации Image Sensor HD CCD Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло ДА Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимална осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

За Mazda 6 Mazda6 2002-2008 LED Light CCD Чип Car Vehicle Rearview Camera Backup Преглед камера за задно виждане паркинг на заден ход

21.15 -15 % BGN 18.00

ДобредојдеДобредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!Објектот Состојба100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет .C ompatible Модел( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )За Mazda 6 Mazda6 20022008Ставка ОписМатеријал : Високо Квалитетен CCD Чип+LED Светло Вклучуваат : 1 buc / set за 1 автомобил Со Жици Линија Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет...

Топ Qualitat за Mitsubishi Grandis Ruckfahrkamera Wasserdicht Farbkamera auto Hinte

28.80 -31 % BGN 20.00

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу paymentways како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

BigBigRoad за Volkswagen VW Polo Hatchback / Magotan Bora / golf 6 безжична камера за обратно виждане на автомобила камера за задно виждане

57.25 -16 % BGN 48.00

За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Поло Hatchback 20122016 Година За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" нова Magotan 20122015 Година За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" нова Бора 20122015 Година За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф 6 20122016 година pls бидете сигурни дека големината пред да нарачате...

JanDeNing HD Car Rear View Parking / Backup Reverse Camera/License Plate Light OEM за Mazda CX9 CX-9 CX 9 2007-2014

BGN 41.44

Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светлина Камера Овој Модел Ќе Одговара ЗаMazda CX9 CX9 CX 9 2007~2014Заменете Лиценца Светлина Покрие | HD High Definition | CCD Ноќ ВизијаВода Доказ | Широк Агол Леќа | Со Паркинг Референца ЛинииПовеќе Јасни Камера Фото покаже : Посебно Внимание да Автомобил Камера : 1 : камерата доаѓа од попазар...

BYNCG DB18 IR LEDs Car Rear View Camera 9-36v Truck Bus Lorry IR нощно виждане водоустойчива камера за задно виждане за кола

22.40 -11 % BGN 20.00

BYNCG DB18 IR Led диоди Автомобил Rear View Camera 936v Камион Автобус Lorry IR Nightvision Водоотпорен Автомобил Rear View CameraКарактеристики : Оваа задните приказ на LED / Водоотпорен / Боја камера може да биде поврзана со вашиот во автомобил DVD плеер или rearview moniter.Тешки Ноќ Визија Rear View Camera За ОбратенЗа Камиони / Каравани / Автобуси / Lorry12 / 24v поддржаниводоотпорен IR камера со широк агол на гледањеБоја COMS КамераPickup уред 1 / 3" CMOSТВ системот PAL(CCIR) NTSC(ОВЖС)Скенирање на системот PAL : 265lines,50field; NTSC : 525lines,60fiedЛеќа 2.8 mm(опција)Број на пиксели 500(H) X582(V) 510(H) X492(V)Хоризонтална Резолуција 420 TV линииСкенирање фреквенција 50 HZ 60 HZЕлектронски Shutter 1 / 501 / 100(дик) 1 / 601 / 100,000(дик)S / N Сооднос 48db (AGC ИСКЛУЧЕН)Minimun llumination 0.8 ЛУКС / Ф1.2BLC ОтвориАвтоматски Баланс На Белата БојаСе здобијат со Контрола (AGC) АвтоВидео Излез 1.0 Vpp.75,BNC conntctorСинхрони Систем За Внатрешна СинхронизацијаТемпературата на работа 20 C ~ +80 CНапојување DC 12 / 24 VФокусна Далечина 30мм да infinte Пакет се вклучуваат : 1 x 1 x Моќ Кабел1...

JIAYITIAN камера за обратно виждане, за BMW i3 Mega City 2013 2014 2015 / CCD / нощно виждане / задна камера / резервна камера / обектив рибешко око

BGN 42.85

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

DVR Рекордер WIFI APP Control скрита инсталация Sony IMX322 авто dvr камера за Buick Angkewe / лакрос / Регал / Angkola / GL8

121.41 -24 % BGN 92.00

Не блокира линија на погледот, ја Преземе власта од fuse кутија, Интеграција со возило.Тоа ќе работи кога ќе почнете вашиот автомобил и да престане кога ќе го исклучите вашиот автомобил, клуч, Без вградена литиум батерија, избегне батеријата експлозија ризик.Забелешка : Со цел да се купи право DVR,ве молиме оставете го вашиот автомобил модел и годината,ние се потврди повторно за вас.ви благодариме.Wifi СТАН Контрола Скриени Инсталација DVR20132015 TK01 : одговара за Buick Regal 20132015TK02 : за Buick Замислуваме 2014 година 2016 годинаTK03 : за Buick Замислуваме Општ Модел / Лакрос Општ Модел 2013TK04 : одговара за Buick БисTK05 : За Buick GL8TK06 : за Buick ЛакросКарактеристики : 100% Автомобил Оригинален Стил (Посебни DVR)F2.2 Големи Бленда, 150 Степен Широк Агол1080 P HD Видео Снимање, со Резолуција 1920*1080 ПикселиSony 12 Мега Пиксели Сензор, Шест Слоеви Напредни Слој ЛеќаВградениот Wi Fi, Поддршка СТАН Контрола од страна на i Phone, Android Телефон, Андроид 4.4 Автомобил DVD Навигацијасо Gсензор, Поддршка Движење Откривање Рекорд, Континуирано Јамка РекордВклучи / исклучи со Автомобил, Синхрони СнимањеАвтоматски Фокус, Поддршка Ноќ ШутСподелување на Видео на СНС во Било кое Време Било КадеПреземете СТАН од Apple Store / Android MarketСпецификацииСнимањето Функција : Континуирано Јамка Рекорд го Отворите или ЗатворитеСензор : SONY IMX322 (12 Мега Пиксели) / Novatek 96655Камерата Агол : 150 Степен Широк АголБаланс На Белата Боја : АвтоматскиНоќно Видение : Ниско Осветлување РаботиWDR : ПоддршкаВидео Кодирање Формат : H...

BigBigRoad за Ford Escape, Kuga 2013 2015 2017 авто wifi DVR видеорекордер Novatek 96655 black box dash cam двойни камери

134.80 -10 % BGN 121.00

Big Big Road За Ford Избега Kuga 2013 2015 Година 2017 Автомобил wifi DVR Видео Рекордер Novatek 96655 црна кутија цртичка cam Двојна Камери забелешка : автомобил заграда треба да се како на сликата покажа, pls проверете сами...

горещо надувательство ъгъл на видимост 170 градуса японската frame регистрационен номер на камера за задно виждане реверсивная резервно помещение

BGN 91.20

Јапонски Табличка Рамка Камера Автомобил Rear View Camera Обратен Резервната Полнење На Мало / Pc Бесплатен Превозот· Жица или Безжично : Жица· Школка Материјал : Алуминиум Легура· Леќа Материјал : Пластични + Стакло· Автомобил Производител : Акура,Aston Martin,Audi,Bentley,BMW,Buick,Bugatti,Cadillac,Chevrolet,Chrysler,Dodge,Ferrari,Ford,GMC,Honda,Hummer,Hyundai,Infiniti,Jaguar,Jeep,Kia,Lamborghini,Земја Rover,LexLincoln,LotMaserati,Maybach,Mazda,MercedesBenz,Mercury,Mini,Mitsubishi,Nissan,Pontiac,Porsche,Ram,RollsRoyce,Saab,Saturn,Scion,Shelby,Smart,Subaru,Suzuki,Tesla,Toyota,Volkswagen,Volvo,Opel,renault,peugeot,skoda,yamaha,citroen,Daewoo· Должина на Видео Кабел : 6 M· Аларм Тип : Возило Копија Камери· Материјал Тип : AbsСПЕЦИФИКАЦИИ : • Сликата pickup уред : CMOS чип• ТВ систем : PAL• Ефективни пиксели : 580 x 540• Погледнете агол : 170 степен• Хоризонтална Резолуција : 420 TV Линија• Видео излез : 1.0 Vpp,75 ohm• Електронски shutter време : 1 / 60~1 / 100,000(втора)• Употребливи осветлување : 2.26 V / [email protected] K• Уреди со покажувач област : 5.961 mm X 4.276 mm• Sync систем : Внатрешни синхронизација• Напојување : DC 12 VПАКЕТ СОДРЖИНА : Камера x1Моќ кабел x1Видео кабел x1Прирачник x1· Одделение Тип : парче· Пакет Тежина : 0.800 kg (1.76 lb.)· Пакет Големина : 40cm x 19cm x 8cm (15.75 во x 7.48 во x 3.15 во)

Yeshibation 2.4 G Безжичен предавател приемник комплект за Mitsubishi Nativa Challenger паркинг на колата безжична задната камера

61.47 -24 % BGN 47.00

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Одговара М odels : За Мицубиши Nativa 2008~2015За Мицубиши Предизвикувач 2008~2015Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

Universal E313 HD Highquality Waterproof 420 TV Lines 170 градуса широка обратна резервно помещение автомобилна камера за обратно виждане

22.05 -27 % BGN 16.00

Универзална E313 HD Висок Квалитет Водоотпорен 420 TV Lines 170 Степен Широк Агол Обратна Копија Камера Автомобил Rear View CameraE313 висока дефиниција 420 TV Lines 170 степен широк агол водоотпорен ноќ визија автомобил rear view camera...

Yeshibation безжична камера за обратно виждане на автомобила за Mitsubishi Outlander Sport 2010~2015 безжична камера за обратно виждане HD CCD нощно виждане

62.74 -23 % BGN 48.00

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Одговара М odels : За Мицубиши Outlander Sport 2010~2015Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

360 градуса 4-канален входове автомобилна система за съраунд преглед Dash Cam DVR цифров фотоапарат, 7 монитор,

379.04 -10 % BGN 341.00

360 степени 4CH Влезови Автомобил Опкружувачки Видите Систем Цртичка Cam DVR Дигитална Камера 7" СледењеПаркинг Следење Паркинг следење почнувајќи напон мора да биде поголема од 12.5 V (автомобил батерии обично 1314 V), потоа на батеријата, и петтата DIP прекинувач за dial up знак Паркинг RECОвој производ има моќ загуба заштита, напон помалку од 11.5 V исклучува автоматски внесете спиење држава,кога напон се врати назад во нормала автоматски ќе се отвори паркинг видео надзор држава.Производ ПредностDVD и DVR Двојна Излез / Реално Време за Снимање на Видео клип, Паркинг Снимање на Видео / ТФ Мемориската Картичка ≤64 GИнтелигентен автоматски признавање NTSL / PAL систем и прикажува сплит екранотИнтелигентен автоматски се активира контрола / рачна контролаПрекуструјна и заштита од преоптоварување електронски осигурач, автоматско обновување936 V широк напон кој може да обезбеди стабилна 12 volts да камериАвтоматски startup , shutoff и прекинувачи dvd екранотКомпактен домување, ниска потрошувачка на енергија, со цел интелигентна енергијазаштеда на помалку од 2 вати за возење населува.Настава( 1)Пред да го користите ТФкартичка формат : ТФкартичка е вметната, моќ подигнете во ПОСТ режим (екранот автоматски се исклучува по пет секунди во мирување) со далечински control Button е на, притиснете ESC или да""го Прекинете снимањето (стандардно се подигне автоматски да започнете со снимање),притиснете го копчето "МЕНИ" копчето за да ја внесете првата страница на менито, притиснете еднаш за да се префрлите SETUP мени страница, одберете ФОРМАТ, притиснете "REC или""Притиснете го копчето за лево и десно копчиња за да изберете ИЗВРШУВАЊЕ на, притиснете "ESC или"" Форматирање.( 2 )Измените систем, датум и време : Притиснете го копчето "МЕНИ" копче за да влезете во менито, притиснете го прекинувачот на SETUP мени страница, одберете ДАТУМ на ТЕКСТ повторно,притиснете го копчето "REC или ""Копче за да го внесете интерфејс, притиснете "лево" или "право" копчето за да се префрлите на снимањето, притиснете "REC или" "Копче за да го внесете го датумот и времето .од страна на префрлување на лево и десно, притиснете" MENU "копче за да го потврди и да се вклучите, притиснете" REC или""Копче за да го потврдите, притиснете го копчето" МЕНИ "за да излезете.( 3 ) Репродукција : Притиснете го копчето "ESC или""Стоп за видео репродукција повторно, притиснете""Копче за да го внесете Playback menu (мени), притиснете "лево" или "право" копче за да го изберете видео датотека, притиснете "REC или"""Копче за да го изберете репродукцијата,притиснете го копчето" МЕНИ "копчето за премотување напред.P...

PAL HD 960*576 пиксела паркинг камера за задно виждане за Ford Mondeo Focus хечбек Fiesta, S-Max 2007 2008 2010 2011

29.92 -20 % BGN 24.00

ПАЛ HD 960*576 Пиксели Паркинг Заден поглед на Камерата за Ford Mondeo се Фокусира Hatchback Fiesta SMax 2007 2008 2010 2011Особини И Функции : 1.Слика сензор : боја CMOS PC30892.Вкупно Пиксели : 960*576 пиксели3.Резолуција : 520 TV линии4.Мини Lumination : 0.1 ЛуксПараметарот : Напон : DC+12 VПотрошувачка на Струја : <160m AОперација Температура : 20~+65 ℃ / °FВода Доказ : IP67Пиксели Теренот : 6um*6umХоризонтална Резолуција : 520 ТВ ЛинииЕфективни Пиксели : 960*576Видео Формат : PAL самоВажна забелешка : Почитувани купувачи! Ве молиме МОРА да се провери на камерата големина фотографии,види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место!Овој тип на камерата ќе се компатибилна со следниве модели на возила(Само како референца, ве молиме проверете ја вашата лиценца плоча светилка место големина ,направи конечна потврда ) За Ford Mondeo 2007 2008 2010 2011 За Форд Фокус Hatchback 2007 2008 2010 2011 За Ford Fiesta 2007 2008 2010 2011 За Ford SMax 2007 2008 2010 2011 За Ford Kuga12 V Моќност на Филтри : Опис : Некои модели на германски автомобили и Американски автомобили, по моторот на проектот, излезен напон интерференции, напојување на обратен светла не се чиста DC напојување, но на пулсот сигнал е надредениот на врвот oscilloscope може да се користи за да се тестираат ако услови ќе се најде слична квадратен бран сигнал...

BigBigRoad за BMW e46 e30 e90 e92 e87 e39 e34 e36 e60 x5 e53 2013 2014 2015-2017 авто wifi DVR видеорекордер черна кутия Dash cam

124.05 -10 % BGN 112.00

Big Big Road За BMW e46 e30 e90 e92 e87 e39 е34 e36 e60 х5 e53 2013 2014 20152017 Автомобил wifi DVR Видео Рекордер црна кутија Цртичка cam Забелешка : важно !!!!! За BMW e46 e30 e90 e92 e87 2013 2014 2015 2016 2017 ве Молиме прочитајте го пред да го нарачате.Ако тоа не е погодна за вашиот автомобил, ве молиме да ми кажете,јас ќе ви препорача соодветна Автомобил DVR за вас ...

FEELDO Car Rear Camera Reversing Parking For Camera Honda Accord(08~10)/Fit (01~08) / City(08~09) / Civic(06~11) / Одисея (99~03) 2950

21.26 -11 % BGN 19.00

Општи Информации Компатибилност За Хонда Спогодба (Модел година : 20082010)За Хонда Фит Првата генерација (20012008)За Хонда Граѓански FD(Модел година : 20062011)За Хонда Град (Модел година : 20082009)За Акура TL(Модел година : 2006)За Хонда Граѓански EK(Модел година : 19992000)За Акура TSX(Модел година : 20042011)За Хонда Одисеја(Модел година : 19992003) Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.