• Новинка
BigBigRoad за Ford Escape, Kuga 2013 2015 2017 авто wifi DVR видеорекордер Novatek 96655 black box dash cam двойни камери

BigBigRoad за Ford Escape, Kuga 2013 2015 2017 авто wifi DVR видеорекордер Novatek 96655 black box dash cam двойни камери

резултат:
BGN 134.80
BGN 121.00 -10 %

Брой продукти
Налично

Big Big Road За Ford Избега Kuga 2013 2015 Година 2017 Автомобил wifi DVR Видео Рекордер Novatek 96655 црна кутија цртичка cam Двојна Камери забелешка : автомобил заграда треба да се како на сликата покажа, pls проверете сами. По Инсталацијата Производ Детали за да се избегне грешка и спор. pls бидете сигурни дека вашиот автомобил заградата пред да нарачате. Моќен IC : Novatek 96655 Novatek 96655 да се осигурате дека сте Јамка Снимањето, можете да го наместите видео како фрагмент 1 минута / 3 минути / 5minutes. Тоа замени фрагменти снимен пред, ако складирање е полна . Поддршка за 4 G - 32 G Микро SD картичка . 1080 P Видео, Full HD резолуција, Широк Поглед Агол Ноќ визија SONY IMX 322 1/3 CMOS сензор, поддршка WDR, 170 степен поглед агол, F2.0 , 6 парчиња очила камера, носи видео квалитет што го покажа подолу : Поддршка за i OS и Андроид СТАН манипулација Вграден Wi Fi модул, REALTEK RTL8189 ES, може да се види на видео во живо од DVR, или да преземете видео ,споделување на датотеки од DVR на вашиот Андроид телефон или i Phone преку wifi конекција. Следат подолу настава за да им овозможат ќе видиме со ROROCam Стан. Вграден-во G-Сензор Изградена-во G-Сензор, Зачувување на важни видео кога се сруши,ненадејно сопирање на посебна папка за да се избегне тоа беше overwrote. Можете рачно да поставите G-Сензор чувствителност од вашиот мобилен телефон. Производ Функција Камера Тип на : слободен Камера,155 степен Ултра-wede Визуелна Агол на Екранот : Withour Сензор : 5 M sony 322 Сензор 1/3 светлосни сензори површина Снимањето на владата : 1080p 1920*1080 30 рамка/sec 720p 1280*720 30 рамка/sec WVGA 848*480 30 рамка/sec VGA 640*480 30 рамка/sec Видео сегментација на време : 3 минути/5 минута/10 минута, Снимањето Формат : Retroloop Снимање на Слика : JPG формат на датотека максимална излезна пиксели : 120 Мега Пиксели(4032*3024) Фотографија на Владата : Smega пиксели Y/M/D/H/M : Поддршка Аудио : Микрофон и звучник(ACC)опремени Memorizer : ТФ-картичка suppport 32 GB макс Батерија : Без Јазик : Кинески на англиски јазик G-сензор : Поддршка кога автомобилот судир итни зачувување notto бидат избришани Микрофон : Поддршка на глас снимање Ноќ Rec Режим : Поддршка може да се види lincese плоча & Улица Nampelate во текот на ноќта! Анти-се тресат : Поддршка 24 часа-vechicle следење : Поддршка Циклус снимање : Поддршка 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас asp. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Време На Испорака : 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти & додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од .

Подробности

Паметта Sd Карта:
Kingston Class10 8G, Kingston Class10 16G, липсата на TF карти
Тип Елемент:
Автомобилен видеорекордер
Режим На Сглобяване:
Скрит Тип
Интерфейс:
WI-FI, Micro SD/TF карта,AV изход
На езика на osd:
Spanish,Norwegian,Portuguese,Japanese,Korean,Croatian,Polish,Catalan,Icelandic,Estonian,Maltese,Hungarian,Slovak,Lithuanian,Filipino,Spain's Basque,Italian,Persian,Russian,Haitian Creole,Chinese (Traditional),Chinese (Simplified),English
специални характеристики:
Детекция на движение, запис на цикъл, анти-мъгла, наблюдение в реално време, други, анти-вибрация,широк динамичен диапазон, с двойна леща, карта SD / MMC, нощно виждане,автоматичен баланс на бялото, показване на време и дата, функцията Wifi, Циклична запис, микрофон,G-сензор
Живот На Батерията:
24 часа
Необходимата Скорост На Рединг Карти Памет:
Клас 10
Брой Лещи:
2
GPS дървар:
Няма
Сензор За Изображения:
Sony CCD
сензорен екран:
No
Максимална Външна Памет:
32 г
Оригинална Опаковка:
ДА
Ъгъл На Виждане:
170°
Батерия:
Няма
Формат На Видео:
Мова
Пиксели:
1200мега
Кадъра В Секунда:
30
Видеокод:
H. 264
Производител На Чипсети:
Novatek
Съотношение На Екрана:
4
Резолюция На Камерата:
1920x1080
търговска марка:
BigBigRoad
Размер На Дисплея:
Wifi DVR

Избор на купувачи

BigBigRoad Car Intelligent Track Камера За Задно Виждане За Kia K2 Rio Седан И Хечбек, Ceed Е 2013 Hyundai Accent Solaris Verna 2014 I30

73.41 -16 % BGN 62.00

За Kia К2 Рио Седан Hatchback Ceed 2013 Hyundai Акцент Solaris Verna 2014 I30 да се избегне грешка и спор.pls бидете сигурни дека големината пред да нарачате...

Liislee автомобили задната камера за Citroen C5 4D седан / 5D хетчбек / SW / задна парковочная помещение / NTST PAL / лампа регистрационен номер OEM

36.70 -29 % BGN 26.00

Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter3, Боја LCD Монитор Екранот4, 4 Сензори Видлив Паркинг СистемПовеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата : HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка КамераЗа Citroen C5 Седан 4 D (X7) 2008~2015За Citroen C5 5 D ИСТОК (СТАНИЦА ВАГОН) (X7) 2008~2014За Citroen C5 MK1 Седан, 2001 Година~2008 Година, За Citroen C5 MK1 Туринг 2001~2008,За Citroen C5 MK2 Туринг 2008~2014За Citroen C5 СЕДАН 4 D 2001~2008 година, За Citroen C5 СЕДАН 4 D 2008~OnworkЗа Citroen C5 5 D ИСТОК (СТАНИЦА ВАГОН) 2001~2008 година, За Citroen C5 5 D ИСТОК(СТАНИЦА ВАГОН) 2008~OnworkЗа Citroen C3 5 D HATCHBACK 2002~2009 година,Табличка Светилка Големина За РеференцаПовеќе Јасни Фотографии За РеференцаСите Вклучени Во ПакетотОпис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Людмила безжична камера за Audi Q7 / Q7 TDI / камера за обратно виждане на автомобила / за резервно обратна парковочная помещение / HD CCD Night Vision

59.42 -24 % BGN 45.00

HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Lyudmila W ireless Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Ауди Q7 2007~2009За Ауди Q7 TDI 2007~2009Посебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

Auto Parking Assistance HD Night Vision Car камера за задно виждане за MITSUBISHI ASX 4 LED обратна на резервно помещение за MITSUBISHI RVR

BGN 27.98

Авто Паркинг Помош HD Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera за МИЦУБИШИ ASX 4 LED Обратна Копија на Камерата за МИЦУБИШИ RVRАвто Паркинг Помош HD Ноќ Визија Автомобил Rear View Camera за МИЦУБИШИ ASX 4 LED Обратна Копија на Камерата за МИЦУБИШИ RVRКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Количина : 1sets Бариерабесплатен пренос на сигнал 100 метри, 420 TV линии висока резолуција на слика сензор...

горещо надувательство ъгъл на видимост 170 градуса японската frame регистрационен номер на камера за задно виждане реверсивная резервно помещение

BGN 91.20

Јапонски Табличка Рамка Камера Автомобил Rear View Camera Обратен Резервната Полнење На Мало / Pc Бесплатен Превозот· Жица или Безжично : Жица· Школка Материјал : Алуминиум Легура· Леќа Материјал : Пластични + Стакло· Автомобил Производител : Акура,Aston Martin,Audi,Bentley,BMW,Buick,Bugatti,Cadillac,Chevrolet,Chrysler,Dodge,Ferrari,Ford,GMC,Honda,Hummer,Hyundai,Infiniti,Jaguar,Jeep,Kia,Lamborghini,Земја Rover,LexLincoln,LotMaserati,Maybach,Mazda,MercedesBenz,Mercury,Mini,Mitsubishi,Nissan,Pontiac,Porsche,Ram,RollsRoyce,Saab,Saturn,Scion,Shelby,Smart,Subaru,Suzuki,Tesla,Toyota,Volkswagen,Volvo,Opel,renault,peugeot,skoda,yamaha,citroen,Daewoo· Должина на Видео Кабел : 6 M· Аларм Тип : Возило Копија Камери· Материјал Тип : AbsСПЕЦИФИКАЦИИ : • Сликата pickup уред : CMOS чип• ТВ систем : PAL• Ефективни пиксели : 580 x 540• Погледнете агол : 170 степен• Хоризонтална Резолуција : 420 TV Линија• Видео излез : 1.0 Vpp,75 ohm• Електронски shutter време : 1 / 60~1 / 100,000(втора)• Употребливи осветлување : 2.26 V / [email protected] K• Уреди со покажувач област : 5.961 mm X 4.276 mm• Sync систем : Внатрешни синхронизација• Напојување : DC 12 VПАКЕТ СОДРЖИНА : Камера x1Моќ кабел x1Видео кабел x1Прирачник x1· Одделение Тип : парче· Пакет Тежина : 0.800 kg (1.76 lb.)· Пакет Големина : 40cm x 19cm x 8cm (15.75 во x 7.48 во x 3.15 во)

JanDeNing HD Car Rear View Parking / Backup Reverse Camera/License Plate Light OEM за Mazda CX9 CX-9 CX 9 2007-2014

BGN 41.44

Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светлина Камера Овој Модел Ќе Одговара ЗаMazda CX9 CX9 CX 9 2007~2014Заменете Лиценца Светлина Покрие | HD High Definition | CCD Ноќ ВизијаВода Доказ | Широк Агол Леќа | Со Паркинг Референца ЛинииПовеќе Јасни Камера Фото покаже : Посебно Внимание да Автомобил Камера : 1 : камерата доаѓа од попазар...

Liislee автомобилна камера за задно виждане за Toyota Crown S200 2008 2009 / задна камера / обратното дупка OEM / HD CCD RCA NTST PAL

39.07 -28 % BGN 28.00

Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter3, Боја LCD Монитор Екранот4, 4 Сензори Видлив Паркинг СистемПовеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата : HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка Камера За Тојота Круна S200 2008 2009Табличка Светилка Големина За РеференцаПовеќе Јасни Фотографии За РеференцаСите Вклучени Во ПакетотОпис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

Интерфейсът на камерата Incar за аксесоари audi q3 мултимедиен интерфейс с инструкции за паркиране

316.80 -6 % BGN 298.00

Возила Медиумите Видео Интерфејс За АУДИ 3 G / 3 G Плус СМИ А1 Q3 А4 А5 А6 П5 A6 Q7 A7 A8Ова видео интерфејс, работи на стандардни 6.5 "и висока 7" фабрика на екранот За АУДИА1 Q3 А4 А5 А6 П5 Q7 A7 A8 20092015*Тоа е еден начин пред приказ на камерата сигнал на текст за да додавате надворешни пред камера додаток.*Тоа е еден начин rear view camera сигнал на текст за да додавате надворешни обратна камера додаток.*Со активно паркинг упатства систем,се движат од воланот.*Со ОЕМ радар сензори за детекција покажува на екранот.*Автоматско префрлање на тркалатавидете камера текст на ангажирање на обратна опрема.*ШВ НАТОПИ switcher поставување за да изберете резолуција 480x234 или 800x480.*Компатибилен фабриката следи и 6.5 инчи или 7 инчен екран.*Со 4pins круг LVDS конектори излез на оригиналната екран.*ОЕМ моќ кабел plug and play инсталација,не треба да се намали некој од оригиналот на жици.Ние сме во потрага за промет на големо трговија на мало програмерите за соработка,нашата предност е да се обезбеди силна техничка поддршка и најдобра услуга,ако сакате да знаете повеќе детали на нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас сега !Нашите УслугиГаранција1...

EEMRKE за Daewoo Nubira Wagon Sedan 2003-Kalos '02 -' 07 CCD автомобилна камера за обратно виждане с динамично насочване на траекторията NTSC

79.20 -15 % BGN 67.00

Почитувани купувачот,ќе можеше да го види песни камера за видео, на следниве линкови, cloud.video.taobao.com / play / u / 2575896347 / p / 1 / e / 6 / t / 1 / 35226514.mp4 cloud.video.taobao.com / play / u / 2575896347 / p / 1 / e / 2 / t / 1 / 35226514.m3u8ee Mrke ® Интелигентни Динамичен Паркинг Линија Заден Поглед Наназад Песни Камера За Daewoo Nubira (KLAN) Вагон 2004 За Daewoo Nubira (KLAN) Седан, 2003 Година За Daewoo Kalos (KLAS) Hatchback 20022005 За Daewoo Kalos (KLAS2004) Hatchback од 2004 до 2007 година HD CCD Ноќ Визија Smart Поддршка Песни Систем Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична Патека NTSC Тип со РКА Конектор Видео Кабел Имајте предвид / / : ТРАЕКТОРИЈА КАМЕРА НЕ ПОДДРЖУВА "DVR видео камера', "ЕЛЕКТРОНСКИ КУЧИЊА РАДАР" Ако Инсталирате Камерата за Прв Пат...

Yeshibation безжична камера за обратно виждане на автомобила за Mitsubishi Outlander Sport 2010~2015 безжична камера за обратно виждане HD CCD нощно виждане

62.74 -23 % BGN 48.00

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Одговара М odels : За Мицубиши Outlander Sport 2010~2015Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

автомобилна камера за задно виждане за Hyundai Accent Elantra YueDong Tucson Verclas back up reverse NTSC водоустойчив безжичен LCD екран

30.40 -28 % BGN 22.00

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу начини на плаќање, како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

Universal E313 HD Highquality Waterproof 420 TV Lines 170 градуса широка обратна резервно помещение автомобилна камера за обратно виждане

22.05 -27 % BGN 16.00

Универзална E313 HD Висок Квалитет Водоотпорен 420 TV Lines 170 Степен Широк Агол Обратна Копија Камера Автомобил Rear View CameraE313 висока дефиниција 420 TV Lines 170 степен широк агол водоотпорен ноќ визија автомобил rear view camera...

EEMRKE за Chevrolet Aveo T200 T250 KLAS 2003-2012 автомобилна камера за обратно виждане с динамично насочване на траекторията NTSC

79.20 -15 % BGN 67.00

Почитувани купувачот,ќе можеше да го види песни камера за видео, на следниве линкови, cloud.video.taobao.com / play / u / 2575896347 / p / 1 / e / 6 / t / 1 / 35226514.mp4 cloud.video.taobao.com / play / u / 2575896347 / p / 1 / e / 2 / t / 1 / 35226514.m3u8ee Mrke ® Интелигентни Динамичен Паркинг Линија Заден Поглед Наназад Песни Камера Aveo (T200), hatchback (5 врати), 20032006; Aveo (T250), седан (4 врати), 20052008 година; Aveo (T250(2008)), hatchback (5 врати), 20082012; Aveo (KLAS(2008)), хетчбэк, 20082012; Aveo (T200), седан, 20032006; Aveo (KLAS), седан, 20062012; HD CCD Ноќ Визија Smart Поддршка Песни Систем Директивата Паркинг Помош Песни / Интегративни Динамична Патека NTSC Тип со РКА Конектор Видео Кабел Имајте предвид / / : ТРАЕКТОРИЈА КАМЕРА НЕ ПОДДРЖУВА "DVR видео камера', "ЕЛЕКТРОНСКИ КУЧИЊА РАДАР" Ако Инсталирате Камерата за Прв Пат...

JIAYITIAN задната камера за Toyota Ipsum Picnic / SportsVan 2004~2009 3th AR10 / CCD / Night Vision/резервна камера, камера, регистрационен номер

BGN 41.09

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

най-добре продаваният водоустойчива камера рамка регистрационен номер на автомобила на САЩ с осем светодиодни лампи за нощно виждане

BGN 36.70

Нови Пристигнување Автомобил НИ Лиценца Плоча Рамка Rearview Камера Инфраред LED Светла Ноќ Визија Камера Водоотпорен со Метални ДомувањеОбјектот спецификите· Предмет Тип : Паркинг Помош· Објект на Висина : 5 cm· Жица или Безжично : Жица· Дисплеј : LED· Item Ширина : 17 cm· Автомобил Производител : Акура,Aston Martin,Audi,Bentley,BMW,Buick,Bugatti,Cadillac,Chevrolet,Chrysler,Dodge,Ferrari,Ford,GMC,Honda,Hummer,Hyundai,Infiniti,Jaguar,Jeep,Kia,Lamborghini,Земја Rover,LexLincoln,LotMaserati,Maybach,Mazda,MercedesBenz,Mercury,Mini,Mitsubishi,Nissan,Pontiac,Porsche,Ram,RollsRoyce,Saab,Saturn,Scion,Shelby,Smart,Subaru,Suzuki,Tesla,Toyota,Volkswagen,Volvo,Opel,renault,peugeot,skoda,yamaha,citroen,Daewoo· Сензор Број : 1· Посебни Карактеристики : автомобил rear view monitor· Item Должина : 33 cm· Паркинг Помош Тип : Rear View Camera· Материјал Тип : Метал и Пластика· Item Тежина : 0.65 kg· Бренд Име : HYCYSEA· Место на Потекло : Шенжен,Кина· Име на модел : SV9100 TОпис На ПроизводотСлика Сензори1 / 4 CMOS,1 / 3 CMOS факултативнаСлика ЧипPC7070 / PC1089ТВ СистемNTSC / PALРезолуција(ТВ Линија)480 линииIP оценкаIP67 KЛеќа Агол(Сте.)135°Ноќно гледање на далечина10m15 милиониВлезен напон12 VТекст тековната80 MA120 MAПросечната потрошувачка на енергијаЕфективни пиксели648*488Скенирање систем1 / 50 Hz,1 / 60 HzЛеќа1.7 ммСетилните област5.5 um*5.5 umТемпературата на работа20~+75(RH95%,Max)Температура на чување30~+85(RH95%,Max)Карактеристики : 1.Висока дефиниција2.Shockproof3...

Disontel Car Reversing Dynamic Tractory Camera HD камера за задно виждане Parking Assist Moving Guide Line Night Vision Water Proof

56.00 -36 % BGN 36.00

Опрема70%попуст на продажбатаПред камери видите45% попуст на продажбата20% попуст за продажбаДинамичен Траекторијата движат линија паркинг камераКамерата се вклопуваат монитор ( слика како референца ) : Камера не се вклопуваат DVR ( слика како референца )ве молиме одберете Video кабел одговара на вашиот мониторпакет : (овој линк ony жица врски)1x Водоотпорен Камера1x 6 Метри AV Кабел со енергија кабел за тоа Како да се Инсталира 1 Take од вашите акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил.2 Fix камерата до каде акции табличка светлина беше.3 Connect вграден во табличка светло на камерата за тоа кадеакции табличка светлина е поврзан за да се добие моќ .4 Connect моќта на камерата на вашиот кочница lights (светла) црвена жица за дапозитивни и црна жица до негативни.5 Connect видео кабелот на камерата за продолжување на кабелот.6 Connect продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор.7 You ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена ...

Bona Wireless Camera For Toyota Land Cruiser Prado 2015 / Car Rear view Reverse Back up Camera / HD CCD Night Vision

59.90 -25 % BGN 45.00

Lyudmila HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Wireless | РКА / ПОМОШЕН 3.5 mm Конектор Wirelss Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг КамераЗа Toyota Land Cruiser Prado 2015 2016 Година (Резервно Тркало На Врата )Целосен Сет на ПроизводПосебна Забелешка : Ако цел, треба да ги споделите со нас кој модел ќе го сакате, имаме МОДЕЛ РКА и МОДЕЛ ПОМОШЕН ...

Безплатна доставка, водоустойчив 8LED за нощно виждане на автомобила CCD камера за обратно виждане Камера за обратно виждане за автоматично паркиране на колата на мон

21.89 -27 % BGN 16.00

Бесплатен Превозот,Водоотпорен 8 LED Ноќ Визија Автомобил CCD Rear View CameraОбратна Камера За Авто Паркинг Следи автомобил rear view cameraСпецификации : rear view camera Висока дефиниција Автомобил rear view camera Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / PC3030 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 500 TVL 500 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМногу Лесно да се инсталираПо инсталацијата Ефект на СликаДодатоци : 1...

Топ Qualitat за Mitsubishi Grandis Ruckfahrkamera Wasserdicht Farbkamera auto Hinte

28.80 -31 % BGN 20.00

ПлаќањеПрифаќаме само Escow плаќање и Escow поддржува многу paymentways како што се Кредитни картички, Western UnionПревозот Ние брод на Светот и нарачки ќе бидат обработени во рок од 2 дена по уплатата верификација...

PAL HD 960*576 пиксела паркинг камера за задно виждане за Ford Mondeo Focus хечбек Fiesta, S-Max 2007 2008 2010 2011

29.92 -20 % BGN 24.00

ПАЛ HD 960*576 Пиксели Паркинг Заден поглед на Камерата за Ford Mondeo се Фокусира Hatchback Fiesta SMax 2007 2008 2010 2011Особини И Функции : 1.Слика сензор : боја CMOS PC30892.Вкупно Пиксели : 960*576 пиксели3.Резолуција : 520 TV линии4.Мини Lumination : 0.1 ЛуксПараметарот : Напон : DC+12 VПотрошувачка на Струја : <160m AОперација Температура : 20~+65 ℃ / °FВода Доказ : IP67Пиксели Теренот : 6um*6umХоризонтална Резолуција : 520 ТВ ЛинииЕфективни Пиксели : 960*576Видео Формат : PAL самоВажна забелешка : Почитувани купувачи! Ве молиме МОРА да се провери на камерата големина фотографии,види дали може да се вклопи во вашиот автомобил табличка светилка место!Овој тип на камерата ќе се компатибилна со следниве модели на возила(Само како референца, ве молиме проверете ја вашата лиценца плоча светилка место големина ,направи конечна потврда ) За Ford Mondeo 2007 2008 2010 2011 За Форд Фокус Hatchback 2007 2008 2010 2011 За Ford Fiesta 2007 2008 2010 2011 За Ford SMax 2007 2008 2010 2011 За Ford Kuga12 V Моќност на Филтри : Опис : Некои модели на германски автомобили и Американски автомобили, по моторот на проектот, излезен напон интерференции, напојување на обратен светла не се чиста DC напојување, но на пулсот сигнал е надредениот на врвот oscilloscope може да се користи за да се тестираат ако услови ќе се најде слична квадратен бран сигнал...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.