• Новинка
BigBigRoad Car Intelligent Dynamic Track камера за задно виждане реверсивная резервно помещение за Honda HRV HR-V Vezel 2013 2014 2015

BigBigRoad Car Intelligent Dynamic Track камера за задно виждане реверсивная резервно помещение за Honda HRV HR-V Vezel 2013 2014 2015

резултат:
BGN 73.41
BGN 62.00 -16 %

Брой продукти
Налично

За Хонда, HRV HR-V Vezel 2013 2014 2015 2016 година да се избегне грешка и спор.pls бидете сигурни дека големина и изглед пред да нарачате. Интелигентни Автомобил Песна Rear View Camera( Изградена Во Gyroscope Сензор ! ) Реалниот Ефект на Што се Јават Вашиот Автомобил Производ Детали 1.Обичните Пакет 2.Со Моќ Реле Пакет 3.Со Безжична Пакет Како да го Инсталирате : 1 : Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил. 2 : Fix камерата до каде акции табличка светлина беше. 3 : Поврзување вградениот табличка светло на камерата за тоа каде акции табличка светлина е поврзан за да се добие моќ . 4 : Поврзување на моќта на камерата на вашиот кочница lights (светла) - црвена жица да се позитивни и црна жица до негативни. 5 : Поврзување на видео кабел на камерата за продолжување на кабелот. 6 : Поврзување на продолжување кабелот со вашиот автомобил монитор.
7 : ќе видите слики кога вашиот автомобил е во обратна смена.
Клучни Карактеристики :
1 .High-definition и 170 степен широк агли на гледање
2. со добра водоотпорен функција.
3. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн
4. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа.
5. Поддржува NTSC ТВ систем
6. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна
7. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали
8. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.
Параметри : 1.Пиксели : 648(H) * 488(V) 2.Напојување : DC 12 V 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Слика Сензор : CCD чип 5.TV систем : NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 600 ТВ линии 7.Леќи на камерата : 22mm 8.Sync. Систем : внатрешни 9.S/N Сооднос : >48 Db 10.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 секунди 11.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 12.Баланс На Белата Боја : Auto 13.Вода-доказ : IP68 14.Видео Кабел Должина : околу 6m(како на сликата покажаа)
1.Обичните Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x прирачник за корисникот 2.Со Моќ Реле Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M Моќ Relay Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x прирачник за корисникот 3.Со Безжична Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1x Безжичен Предавател
1x Безжичен Приемник 1 x упатство

Подробности

Напрежение:
12v
Тип На Сигнала На Алармата:
На Резервната Камера За Кола, Аксесоари
Лещи Материал:
Пластмаса + Стъкло
Кабел или безжична връзка:
Тел, Безжичен
Вид На Материала:
КОРЕМНА ПРЕСА
Дължина видеокабеля:
6М,2M
Екскурзовод На Линия:
ДА
Материал На Черупката:
Пластмаса
търговска марка:
BigBigRoad
Телевизионна линия:
600тв линии
пиксел:
648*488

Избор на купувачи

CCD автомобилна камера за обратно виждане за Ford Kuga Escape 2013 Auto Rear View Backup Reversing Преглед Parking kit Night Vision Безплатна доставка

28.80 -44 % BGN 16.00

Автомобил Обратна Камера за Ford Kuga Избега 2013Објектот големина е 7.4 cm*2.5 cm.Карактеристики : · Водоотпорна, може да се користи и во автомобили и дома.· Поддршка ноќ визија.· CMOS слики сензор.· Поддршка NTSC видео систем.· Висока дефиниција и широк агол на гледање.· Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, миникомбе итн.· Лесно да го инсталирате, можете да ги инсталирате монитор преку планината носителот или универзална заградата.· 5m Видео кабел.· Може да помогне да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.Спецификација : · Сликата Сензор : 1 / 3 "ОВ Боја CMOS· Ефективни Пиксели : NTSC 512 (H)x492 (V)· Хоризонтална Резолуција : 420 TVL· Минимум Осветлување : 1.0 Лукс F=1.2 (0 Lux со IR за)· Ноќ Визија : 510meters· Леќи : 2.8 mm· Дијагонала Агол на Гледање : 120 степен факултативна· Синхронизација : Внатрешни синхронизација· Јачина на бучава сооднос : >48db· Сигнал Систем : NTSC· Електронски Shutter : Автоматски· Видео Излез : РКА интерфејс, 1.0 Vpp, 75 Ohm· Баланс На Белата Боја : Автоматски· Светлото Надомест : Автоматски· Напојување : DC 12 V· Тековна Потрошувачка : 5060m A, Max 130m A со IR на· Оперативен Температура : 20°C~ +60°C, RH95% Max· Температура на чување : 30°C ~ +80°C, RH95% Max· Видеокабел должина : 5m· Напојување кабел должина : 150cmПакет Содржина : · 1x Автомобил Rear View Camera· 1x5m Видео Кабел· 1 × 1.5m Кабел за НапојувањеКако да се инсталира на камерата (Само за референца) .Земете вашиот акции табличка на светлината во задниот дел на вашиот автомобил....

BigBigRoad за Honda AVANCIER URV UR-V 2017 Car wifi DVR Video Recorde FHD 1080P Car black box Dash Cam Dual Camera Lens

193.41 -10 % BGN 174.00

Big Big Road За Хонда AVANCIER URV URV 2017 Автомобил wifi DVR Видео Recorde FHD 1080 P Автомобил црна кутија Цртичка Cam Двојна Леќи на Камерата за да се избегне грешка и спор,pls бидете сигурни дека вашиот автомобил заградата како на сликата покажа...

FUWAYDA CCD CAR REAR VIEW REVERSE HD CAMERA with parking lines waterproof night vison FOR Chrysler 300/300c/srt8/magnum/Sebring

31.84 -21 % BGN 25.00

Производи Се ПрепорачуваОва е нашата продавница линк : ( )CCD камера е висока јасно, подобар квалитет отколку Шарени CMOS и CMDCCD Обратна Задните Видите Копија на Камерата за Chrysler 300 / 300c / srt8 / магнум / SebringВе молиме љубезно се земе предвид како што е подолу : Да се биде безбеден, ве Молиме да се забележи големината на сликата пред да го купат...

Специална камера за обратно виждане на автомобила обратна резервната камера за обратно виждане, паркинг forMercedes Benz C E S CLASS CL CLASS W204 W212 W216 W221

36.80 -48 % BGN 19.00

Посебен Автомобил Rear View Camera Обратна копија Камера rearviewпаркинг for Mercedes Benz C E S КЛАСА CL КЛАСА W204 W212 W216W221Спецификации : Обратна камера со Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМногу исток да installlКога користите ефект во вашиот мониторНашата камера, многу е водоотпоренAccessaries за камератаНие сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина ценаНашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.Имаме голем број сертификати за да се потврди нашиот квалитетПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатствоКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

За Mazda3 на Mazda 3 M3 Axela Hatchaback 2013~2015 / автомобилна камера за обратно виждане / резервна камера за задно виждане HD CCD Night Vision

43.98 -27 % BGN 32.00

Паркинг Камера / Rear View Camera / Назад Нагоре Обратна КамераHD CCD Ноќ Визија + Висок Квалитет + ВодаДоказ + ПрашинаДоказ + Широк АголЗа Mazda 3 Mazda3 М3 Axela Hatchaback 2013~2015Повеќе Јасна Слика За Различни Агли За Mazda 3 Mazda3 М3 Axela Hatchaback 2013~2015Како да се инсталира : 1...

Людмила автомобили интелигентна паркинг следи камера за Renault Master 2010~2015 HD Car Back up Reverse камера за задно виждане

91.42 -33 % BGN 61.00

Автомобил Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераLyudmila SONY CCD Квалитет Чип + HD Ноќ Визија + ВодаДоказ + Широк АголЗа "Рено" Господар 2010~2015Rear View Camera со Intelligentized Динамичен Водство ТраекторијатаРазлични прикажување на слика со Висока дефиниција на слика и видео .Камерата Песна Принцип : Вграденна жиро сензор Автоуреди со покажувач на телото насока, се Генерираат динамички песна на сликата мапата.Посебни Информации : Постојат многу автомобилската фабрика во целиот свет , и истиот автомобил модел додатоци можеби со различни додатоци , ние само сигурни дека камерите се вклопуваат во продажбата на автомобили во Кина, но повеќето од камерите одговара за други земји...

Yeshibation безжична камера RCA / AUX видео предавател и приемник комплект за Peugeot 3008 2013 обратната резервната камера за задно виждане

60.30 -24 % BGN 46.00

HD CCD Чип + Ноќно + Водоотпорен +170 Широк Агол Безжична Автомобил Rear View Camera / Backup Паркинг Камера / Назад Камерата Ова е Вклопуваат Модели : За Peugeot 3008 2013Повеќе компонента слики за референца Забелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.Посебна Забелешка : приемници, кои се поделени во две категории : 1) МОДЕЛ РКА е за Поврзување на автомобил на екранот 2) МОДЕЛ ПОМОШЕН е за да се Поврзете преносни GPS навигација Пред да го купат, ве молиме бидете сигурни дека ќе треба да го поврзете уредот преносни GPS навигација, со или без AV влез функција и интерфејс...

JiaYiTian камера за задно виждане за Chery A13 Bonus / Very / Celer ZAZ Forz 2009~2018 CCD Night Vision Reverse Camera license plate Camera

BGN 40.88

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

JiaYiTian задната камера за Renault Koleos II Megane Languna III 5D Velsatis Twingo 2 за нощно виждане CCD парковочная камера

BGN 43.12

Rear View Camera / Назад Камерата / Табличка Камера PC7080 / PC1049 Супер Слика Seneor / 4 LEDS High Definition / CCD Ноќ ВизијаПовеќе камерата може да се одговараат за други модел од истиот бренд...

3 in1 специална камера + Безжичен приемник + огледално монитор лесна система за паркиране САМ за за HONDA Accord Europe Spirior 2013~2015

115.25 -7 % BGN 107.00

Висок Квалитет На Камерата За Автомобил + Безжични Конектор + Огледало Следење3 во 1 Посебни Паркинг Систем, Т тој Најлесен DIY Направи Вашиот Автомобил на Работа назад видната функцијаSpeica автомобил 3 во 1 направете резервна копија систем одговара : За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~20153 in1 Специјална Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Систем За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~20153 in1 Специјална Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Систем За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~2015Специјална Камера За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~2015 (Наместо на табличка светилка) : 3 in1 Специјална Камера + Безжичен Приемник + Огледало Следи Лесно DIY Паркинг Систем За ХОНДА За Спогодба Европа Spirior 2013~2015Безжичен Полнач (пар работи само на само еден автомобил) : Огледало За Надгледување На : Пакет : Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

ДОКСА 12 V камера за задно виждане песен рекорд кутия кабел с щепсел комбинация за VW Tiguan 5N0907411A 5ND827566C 5N0 907 411A 5ND 827 566C

109.20 -22 % BGN 85.00

Дел No : 5 N0907411 A 5 ND827566 C Друг Дел Бр : 5 N0 907 411 A 5 ND 827 566 C име на Производ: "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan задната врата се Подигне се Справи Со Изграден Во Обратен Камера 5 ND 827 566 CОдговара Модели: За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 1 Set: 5 ND827566 C1 Pcs (Камера)5 N0907411 A1 Pcs (досие Кутија) Камерата Кабел1 Set (За 5 ND827566 C)ПРЕВОЗОТ(1) Превезува во 1 работен ден по добивање на уплатата во целост.(2) Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Кина во добра обична кафеава кутија состојба.(3)Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот за референца по испраќаат.(4)Ние нудиме забрзан меѓународен транспорт 37days да пристигне во светот...

Liislee HD CCD задната камера за Toyota GT 86 FT GT86 FT86 / Scion FR-S FRS 2013-2015 интелигентна паркинг песни / NTSC AUX вход RCA

91.20 -20 % BGN 73.00

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Toyota GT 86 FT GT86 FT86 / Scion FRS FRS 2013~2015NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Toyota GT 86 FT GT86 FT86 / Scion FRS FRS 2013~2015Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

Seicane 170 градуса широк ъгъл на 1080P HD безжична WIFI скрит DVR видеорекордер за Android и iPhone приложение Поддръжка на Max TF Card 32G

78.40 -6 % BGN 74.00

Преглед : Овој производ е 60рамка HD 1080 P дигитален видео рекордер користи со Android телефони & iphone во сите автомобили...

HD CCD Color Night Vision Long Distance Image Car Rear View обратна на резервно помещение за KIA Forte 2010 2011 2012 2013/ Hyundai Ver

36.13 -6 % BGN 34.00

HD CCD Боја Визија Ноќ Долги Слика Автомобил Задните Видите Обратна Копија на Камерата за KIA Forte 2010 2011 2012 2013 / Hyundai Вер ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Пред да поставите цел, погледнете на вашиот број плоча светлина маска,проверете дали е ист ОБЛИК и ГОЛЕМИНА како нашата камера, ние не го прифати спор, бидејќи на големина или форма! И ве молам, забележете го објектот одговара за модели на автомобили кои што се означени, ако вашиот автомобил модел не во таа линија, ве молиме да не нарачка! Било какви прашања ве молиме да ни испратите порака.Автомобил Обратна Камера се Користи за : KIA Forte 2010 2011 2012 2013 / Hyundai Verna / SolarisСпецификација : CCD со Висока дефиницијаГолема боја визија ноќWateproofШокдоказ170 Широк агол на гледањеЖивотната Средина & Трајни14 месеци гаранција за секој клиентПакетот вклучува : камера, 6 M сигнал жица, 1.5 М моќ жица, НаставаТехнички Параметар : Image Sensor : CCDТВСистем : PAL / NTSCЕфективни Пиксели : 928(H)*500(V)Хоризонтална Резолуција : 500 TVLSening Област : 3.584 мм*2.688 mmShutter Speed : 11 / 10000Минимално Осветлување : 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА)Напојување : DC12 VТемпература на чување : 40 C85 C, RH 95%MAXЛеќа Агол : 170 степенВодоотпорен : IP69 KБаланс На Белата Боја : АвтоматскиAGC : АвтоматскиBLC : Автоматски2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парче

Безплатна доставка CCD камера за задно виждане автоматично камера за обратно виждане на автомобила cmera регистрационен номер светлинна камера за Suzuki Swift 2011

35.20 -49 % BGN 18.00

CCD Обратна камера авто автомобил Rear View Camera автомобил cmera лиценцаплоча светло на камерата за Suzuki Swift 2011Спецификации : Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / PC3030 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиентСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМногу Лесно да се инсталираПо инсталацијатаДодатоци : 1...

Безплатна доставка Sony CCD. Waterproof 170 Night Vision Color Car Rear View Back Up Camera за BMW 3 / 5series

35.20 -49 % BGN 18.00

Бесплатен превозот Sony CCD .Водоотпорен 170 Ноќ Визија Боја Автомобил Заден Поглед НазадДо Камерата за BMW 3 / 5seriesСпецификации Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМногу исток да installlКога користите ефект во вашиот мониторНашата камера, многу е водоотпоренAccessaries за камератаНие сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина ценаНашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.Пакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатствоКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

Камера за обратно виждане, за да се MB на Mercedes Benz CLS Class W219 2004~2011 HD CCD Night Vision резерв парковочная камера

54.38 -37 % BGN 34.00

Автомобил Rear View Camera HD широк агол 170 ноќ визија водоотпоренЗа Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011Прецизност дизајн, водоотпорен и прашина, автомобил мие, дожд не се плашатОбратен камера големина на табелата како референцаЗабелешка : ве Молиме проверете Обратен светлината страна пред да ја купите и да го потврди големина,одговара за вашиот автомобил,бидејќи Различни земја автомобил можеби разлика.HD CCD Ноќ Визија Водоотпорен Возило Широк Агол Rearview Слика Обратен Камера За Мерцедес Бенц CLS Класа W219 2004~2011Инсталации Дијаграм : Конекција Водич : ​Пакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабел 1 x напојување кабел 1 x упатствоКарактеристики : 1.Инсталација Iocation : Табличка Светилка2.Highdefinition и широк агол на гледање,Леќа Агол : 170°3.Водоотпорен / Dustproof4.Shakeproof / Анти Магла5...

12V Auto Rearview Reverse Car Backup Parking for Camera KIA Sportage 2011 2012 / KIA Forte 2013/ KIA Cerato 2013/ KIA K3 2013 Fre

35.01 -6 % BGN 33.00

12 V Авто Rearview Обратна Автомобил Копија Паркинг Камера за KIA Sportage 2011 2012 / KIA Forte 2013 / KIA Cerato 2013 / KIA К3 2013 Бесплатен превозот ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Пред да поставите цел, погледнете на вашиот број плоча светлина маска,проверете дали е ист ОБЛИК и ГОЛЕМИНА како нашата камера, ние не го прифати спор, бидејќи на големина или форма! И ве молам, забележете го објектот одговара за модели на автомобили кои што се означени, ако вашиот автомобил модел не во таа линија, ве молиме да не нарачка! Било какви прашања ве молиме да ни испратите порака.Автомобил Обратна Камера се Користи за : KIA Sportage 2011 2012 / KIA Forte 2013 / KIA Cerato 2013 / KIA К3 2013Спецификација : CCD со Висока дефиницијаГолема боја визија ноќWateproofШокдоказ170 Широк агол на гледањеЖивотната Средина & Трајни14 месеци гаранција за секој клиентПакетот вклучува : камера, 6 M сигнал жица, 1.5 М моќ жица, НаставаТехнички Параметар : Image Sensor : CCDТВСистем : PAL / NTSCЕфективни Пиксели : 928(H)*500(V)Хоризонтална Резолуција : 500 TVLSening Област : 3.584 мм*2.688 mmShutter Speed : 11 / 10000Минимално Осветлување : 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА)Напојување : DC12 VТемпература на чување : 40 C85 C, RH 95%MAXЛеќа Агол : 170 степенВодоотпорен : IP69 KБаланс На Белата Боја : АвтоматскиAGC : АвтоматскиBLC : Автоматски2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парче

Място на огледалото за обратно виждане автомобили от страничната камера CCD за Mercedes-Benz Sprinter (една двойка: лявата страна и от дясната страна)

BGN 264.00

На ретровизорот Камера Автомобил Страна на Камерата ПА ЊУЈОРК CCD За МерцедесБенц Спринтер (еден пар : левата страна и десната страна)Автомобил на Камерата за Рикверц, ТАКА ЊУЈОРК CCD Камера За Автомобил Безбедност Настава : 1, NoДВДПлеер или ДВДоф Состојба : кога наназад, мониторот се вклучува автоматски да се прикаже реално време backup на сликите...

За Peugeot 2008 2005-2017 година автомобилна камера за обратно виждане нощно виждане автомобили задна камера за обратно виждане 12V LED автомобили резерв парковочная камера

21.15 -15 % BGN 18.00

ДобредојдеДобредојдовте на нашата продавница ! Се надевам да се постави долгорочни деловни односи со вас!Објектот Состојба100% Сосема Нов , Најдобар Квалитет .C ompatible Модел( Овој Производ Е Автомобил Додатоци )За Peugeot 2008 20052017Ставка ОписМатеријал : Високо Квалитетен CCD Чип+LED Светло Вклучуваат : 1 buc / set за 1 автомобил Со Жици Линија Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет...

На 170 градуса широкоъгълен HD CCD цвят за нощно виждане за кола обратно на автомобил за обратно виждане резервно помещение за Ssangyong Actyon 2011 Безплатна доставка

36.13 -6 % BGN 34.00

170 Степен Широк Агол, HD CCD Боја Визија Ноќ Автомобил Обратна Авто Rearview Копија на Камерата за Ssangyong Actyon 2011 Бесплатен Превозот ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Пред да поставите цел, погледнете на вашиот број плоча светлина маска,проверете дали е ист ОБЛИК и ГОЛЕМИНА како нашата камера, ние не го прифати спор, бидејќи на големина или форма! И ве молам, забележете го објектот одговара за модели на автомобили кои што се означени, ако вашиот автомобил модел не во таа линија, ве молиме да не нарачка! Било какви прашања ве молиме да ни испратите порака.Автомобил Обратна Камера се Користи за : Ssangyong Actyon 2011Спецификација : CCD со Висока дефиницијаГолема боја визија ноќWateproofШокдоказ170 Широк агол на гледањеЖивотната Средина & Трајни14 месеци гаранција за секој клиентПакетот вклучува : камера, 6 M сигнал жица, 1.5 М моќ жица, НаставаТехнички Параметар : Image Sensor : CCDТВСистем : PAL / NTSCЕфективни Пиксели : 928(H)*500(V)Хоризонтална Резолуција : 500 TVLSening Област : 3.584 мм*2.688 mmShutter Speed : 11 / 10000Минимално Осветлување : 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА)Напојување : DC12 VТемпература на чување : 40 C85 C, RH 95%MAXЛеќа Агол : 170 степенВодоотпорен : IP69 KБаланс На Белата Боја : АвтоматскиAGC : АвтоматскиBLC : Автоматски2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парче

Промоция CCD HD night vision car rear view camera front view side view заден монитор за завъртане на 360 градуса универсална кацане

35.20 -49 % BGN 18.00

Промоција CCD HD ноќ визија автомобил задните видитекамерата пред видите страна видите задниот дел се следат за 360степен Ротација Универзална одговараСпецификации : Rear view camera Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 480 TVL 500 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМногу исток да installlКога користите ефект во вашиот мониторНашата камера, многу е водоотпоренAccessaries за камератаНие сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина ценаНашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.Пакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатство1 x 19.2 mm вежба малкуКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

Нощно виждане водоустойчив Sony CCD чип цвета на колата обратно виждане паркинг резервно помещение за Volkswagen Magota (с релета) / Vol

39.98 -7 % BGN 37.00

Ноќно Водоотпорен Sony Чип CCD Боја Автомобил Обратна Задните Видите Паркирање Назад До Камерата за "Фолксваген" Magota (со Реле) / Vol ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Пред да поставите цел, погледнете на вашиот број плоча светлина маска,проверете дали е ист ОБЛИК и ГОЛЕМИНА како нашата камера, ние не го прифати спор, бидејќи на големина или форма! И ве молам, забележете го објектот одговара за модели на автомобили кои што се означени, ако вашиот автомобил модел не во таа линија, ве молиме да не нарачка! Било какви прашања ве молиме да ни испратите порака.Автомобил Обратна Камера се Користи за : "ФОЛКСВАГЕН" MAGOTAN(СО РЕЛЕ), "ФОЛКСВАГЕН" ВРВЕН, ФОЛКСВАГЕН ПОЛО(Hatchback), ФОЛКСВАГЕН ГОЛФ, "ФОЛКСВАГЕН" БОРА, "ФОЛКСВАГЕН" БОРА 2011, "ФОЛКСВАГЕН" JETTA, "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT, CC, УВОЗ, "ФОЛКСВАГЕН" ЛАКРОС 2007Спецификација : CCD со Висока дефиницијаГолема боја визија ноќWateproofШокдоказ170 Широк агол на гледањеЖивотната Средина & Трајни14 месеци гаранција за секој клиентПакетот вклучува : камера, 6 M сигнал жица, 1.5 М моќ жица, НаставаТехнички Параметар : Image Sensor : CCDТВСистем : PAL / NTSCЕфективни Пиксели : 928(H)*500(V)Хоризонтална Резолуција : 500 TVLSening Област : 3.584 мм*2.688 mmShutter Speed : 11 / 10000Минимално Осветлување : 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА)Напојување : DC12 VТемпература на чување : 40 C85 C, RH 95%MAXЛеќа Агол : 170 степенВодоотпорен : IP69 KБаланс На Белата Боја : АвтоматскиAGC : АвтоматскиBLC : Автоматски2921058797638459 Топла Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче торба парче парче парче парче

Безплатна доставка color CCD колата обратно виждане гръб на камерата паркинг за задно виждане за HYUNDAI I30 / за KIA Soul промоция

35.20 -49 % BGN 18.00

Бесплатен Превозот Боја CCD Автомобил Обратна Задните Видитекопија Камера паркинг rearview За HYUNDAI I30 / ЗаKIA SOUL ПромоцијаСпецификации : Автомобил rearview камера со Висока дефиниција Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика Сензор Боја CMOS PC1030 Боја CCD PC3030 Боја МТ 9 V136 Боја PC1089 K ТВ Системот PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC PAL / NTSC Ефективни Пиксели 648*488 Pixels 728(H)*488(V) 720*576 / 480 Pixels 928(H)*500(V) Хоризонтална резолуција 420 TVL 480 TVL 500 TVL 520 TVL Sening област 4.08 мм*3.12 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm 3.584 мм*2.688 mm брзина на Блендата 1 / 601 / 5000 1 / 601 / 20000 11 / 10000 11 / 10000 Минимална Осветлување 0.1 лукс / F=1.2(OLux со 0.1 Лукс / F=1.2(Olux со ВКЛУЧЕНО) 0.01 Лукс / F=1.2(OLux со ИЛИ НА) 0.01 Лукс / F=1.2(Olux со ИЛИ НА) Видео излез 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm 1.0 v PТуп 75 ohm Напојување DC12 V DC12 V DC12 V DC12 V Оперативни температура 20°C~75°C,RH 95%МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C~75°C,RH 95% МАКС 20°C75°C,RH 95% МАКС температура на Чување 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС 40°C85°C,RH 95% МАКС Леќа агол 170° 170° 170° 170° Водоотпорен IP69 K IP69 K IP69 K IP69 K Белиот Баланс автоматски автоматски автоматски автоматскиМногу исток да installlКога користите ефект во вашиот мониторНашата камера, многу е водоотпоренAccessaries за камератаНие сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина ценаНашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од нарачка до вас.Имаме голем број сертификати за да се потврди нашиот квалитетПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатствоКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

Liislee HD CCD SONY задната камера за Suzuki Alto 2009~2013 интелигентна места за паркиране, алеи обратното гръб / NTSC RCA AUX 580 тв линии

80.42 -20 % BGN 64.00

Интелигентни Паркинг Песни Паркинг Заден Копија Обратна КамераЗа Suzuki Alto 2009~2013NTSC (Стандардно), PAL / РКА ПОМОШЕН / HD CCD 580 ТВ Линии / Ноќ Визија / ВодаДоказ / Широк АголИзградена Во Gyroscope Сензор !Инсталација Место : Или на Автомобил Табличка Светилки (Нема потреба од измена)Забелешка : Ако ви треба Камера во PAL систем, кога местото цел, само оставете порака "Треба ПАЛ".За Suzuki Alto 2009~2013Приклучете го замени директно, сите потребни додатоци на каблите и приклучоците ќе дојде.Тоа не се некои мониторот или екранот...

HD CCD Безплатна доставка 170 градуса IR за нощно виждане водоустойчив автомобил камера за задно виждане обратно пакинг за универсални горещи продажби

29.34 -39 % BGN 18.00

100% HD CCD Бесплатен превозот 170 Степен IR Nightvision ВодоотпоренАвтомобил Rear view camera Обратна paking за Универзална Топла продажбаВисока дефиниција Rear view camera Боја визија ноќ Wateproof Шокдоказ, Широк агол на гледање Различни чипови да ги изберат(MT9 V136 / OV7950 / PC1030 / PC1089 K) на Животната средина & Трајни 1 година гаранција за секој клиент OEM / ODMСлика сензор : Боја CCDТВ систем : NTSC / PAL(Според вашата земја, Ако имате посебни потреби, ве молиме контактирајте со нас)Ефективни пиксели : 658 x 462 Пиксели / 628 x 586 ПикселиХоризонтална резолуција520 TVLShutter speed1 / 6020usМинимална осветлување : 0.2 Лукс / Ф1.8=1.2 (0 Лукс со Led)Леќа Агол : 170° (дијагонала)Баланс на белата бојаАвтоБојаСребро.Водоотпорен : IP68IP69kВидео излез : 1.0 Vpp, 75ohmТековната Потрошувачка : Нема Повеќе 80m AНапојување : DC 12 VТемпературата На Работа : 20°C~ 60°C, RH95% Макс.Температура на чување : 30°C ~ 60°C, RH95% Макс.Видео кабел должина : 6mНапојување кабел должина : 1.3 mМногу исток да installlКога користите ефект во вашиот мониторНашата камера, многу е водоотпоренAccessaries за камератаНие сме многу големи manufature,ние ви ги даде сите голема количина ценаНашите quanlity е многу добар,ние не сите тест пред да брод од целна вас.Имаме голем број сертификати за да се потврди нашиот квалитетПакет : 1 x автомобил Водоотпорен Автомобил Rear View Camera1x 6 M видео кабел1x кабел за напојување1 x упатство2 x заврткиКонтактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас ...

Funrover CCD Car Parking Camera за Kia K2 Rio Hatchback на Kia ceed е 2013 Auto Backup Rear View Reverse Park kit Night Vision

31.28 -14 % BGN 27.00

започнете Цена : $ 280.00 Сега Цена : $ 224.00 Цена : $ 258.00 Сега Цена : $ 206.40 Цена : $ 185.00 Сега Цена : $ 146.15крајотFunrover CCD Паркинг Камера за Kia К2 Рио Hatchback Kia Ceed 2013 Auto Backup Задните Видите Обратна Парк комплет Ноќ Визија>>>Главни Карактеристики : Сосема нов и висок квалитетВодоотпорен, може да се користи и во автомобили и домаМоже да помогне да се избегнат инциденти и несреќи абразија иКомпактен дизајн и лесна за intallЛесно да се качи на камерата и на секое место од carbody, тоа може да се користи како rear view cameraСе применува за различни возила : Автомобил, камион, RV, миникомбе итн.>>>Спецификации : Ефективни пиксели : 30 W пикселиСлика сензори : PC7070Минимална осветлување : 1.5 Лукс / Ф1.2S / N сооднос : >48d BВидео излез : РКА, 1.0 VP P...

3 in1 специална камера за обратно виждане + Безжичен приемник + огледално монитор направи си САМ резерв парковочная система за Ford Kuga 2012~2015

115.25 -7 % BGN 107.00

Висок Квалитет На Камерата За Автомобил + Безжични Конектор + Огледало Следење3 во 1 Посебни Паркинг Систем, Т тој Најлесен DIY Направи Вашиот Автомобил на Работа назад видната функцијаSpeica автомобил 3 во 1 направете резервна копија систем одговара : За Ford Kuga 2012~2014 (Европа)3 in1 Посебни Rear View Camera + Безжичен Приемник + Огледало за Надгледување на DIY Копија Паркинг Систем За Ford Kuga 2012~20153 in1 Посебни Rear View Camera + Безжичен Приемник + Огледало за Надгледување на DIY Копија Паркинг Систем За Ford Kuga 2012~2015Специјална Камера За Ford Kuga 2012~2015 (Наместо на табличка светилка) : 3 in1 Посебни Rear View Camera + Безжичен Приемник + Огледало за Надгледување на DIY Копија Паркинг Систем За Ford Kuga 2012~2015Безжичен Полнач (пар работи само на само еден автомобил) : Огледало За Надгледување На : Пакет : Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера...

FEELDO Specail Night Vision Car Rearview Camera, за Chevrolet Aveo, Captiva Cruze Epica Orlando HD резервно помещение AM5068

24.85 -11 % BGN 22.00

Општи Информации Компатибилност За Chevrolet Aveo 20042011За Chevrolet Captiva 2006тековноЗа Chevrolet Cruze 2008тековноЗа Chevrolet Epica 2006тековноЗа Chevrolet Орландо 2010тековно Спецификации Image Sensor 1 / 4 инчи CMOS PC7070 Леќа материјали 100% Стакло Ефективни пиксели 640*480 пиксели, Хоризонтална резолуција 480 TV линии Областа Видите Агол 170deg (Дијагонала),138deg (H),125deg(V) Ноќно Поддршка Леќа со LED Светло Без Паркинг Водич Линија за Поддршка Водич Линија Switch НЕ Image Type Огледало слика на Огледалото / Авторски Прекинувач БЕЗ ТВ Систем NTSC Видео Излез CVBS РКА конектор(1.0 VPP,70 OHM) Минимум осветлување 0.01 Лукс / F=1.2(0 Лукс со IR за) Напојување DC12 V Моќ потрошувачка 120m A температурата на работа 20 C~75 C,RH 95% МАКС Складирање температура 40 C~80 C,RH 95% МАКС Водоотпорен го оценувате IP67 / IP68

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.