• Новинка
Оригиналния двигател RF-510T RF510T DVD cd плейър

Оригиналния двигател RF-510T RF510T DVD cd плейър

резултат:
BGN 30.40

Брой продукти
Налично


Оригиналниот RF-510 T RF510 T DVD мотор за cd player

Подробности

специални характеристики:
CD-плейър
Цвят:
сив
320i година:
2000,1995,2001
Името На Модела:
RF-510T
Формат На Цифрови Носители:
Mp4, Mp3, CD, DVD-R/RW
Изходна Мощност:
2w
Разделителна способност:
300
Капацитет На Паметта На Компютъра:
1 GB
Тегло На Продукта:
0.1kg
За Марки Автомобили / Модели:
БМВ
търговска марка:
angibabe
Вид На Материала:
Метални
Модел на BMW:
320i
Размер На Инсталация:
1 Din
Размер На Елемента:
4 * 4*4 см
Напрежение:
12V
На езика на osd:
Английски
Размер На Дисплея:
7

Избор на купувачи

Yatour адаптер за кола iPhone iPad Ipod Интеграция kit интерфейс за Fiat Sedici / Suzuki / Opel Agila 14-пинов PACR-xxx YT-M05,

99.20 -6 % BGN 93.00

Вовед : Ова е дигитален интеграција комплет помеѓу вашиот i Pod (i Phone) и OEM автомобил стерео систем за многу возила.Тоа е замена на CD промени.Тоа може да биде лесно да се инсталира и користи...

YATOUR адаптер за кола MP3 AUX SD, USB MUSIC CD CHANGER HU жак за VOLVO C70, S40, S60, S80 V40 V70, XC70 HU-радио серия XXX

125.60 -23 % BGN 97.00

YATOUR АВТОМОБИЛ ДИГИТАЛНА МУЗИКА на ЦД ПРОМЕНИ ПОМОШЕН MP3 SD USB CDC КОНЕКТОР ЗА VOLVO HU XXX СЕРИЈА Радија Пред наддавање ,ве молиме потврдете го вашиот автомобил може да ја користи оваа CD промени !!!! АКО е Можно, ве молиме испратете ја сликата на вашиот автомобил е headunit (напред и назад),ние ќе се потврди тоа за вас !РАБОТИ СО СЛЕДНИВЕ ВОЗИЛА : Опис Автомобил Дигитални на ЦД Промени У СБ SD MP3 Интерфејс е полно опремен решение за да се поврзете, игра и контрола MP3 / WMA на автомобил радио, без FM Предавателот контрола...

Авто радио плеър за Peugeot Citroen RD4 USB SD MP3 AUX Kit

100.80 -5 % BGN 96.00

YTM06RD4 за Peugeot Citroen радија : YTM06RD4 компатибилен листата : За Peugeot Citroen Промени порта дефинирање на : За Некои Тестирани Компатибилен Peugeot автомобил радија : За Некои Тестирани Компатибилен Citroen радио за во кола : Инсталација насоки : 1, Приклучоците на задниот дел од Автомобил Стерео...

1M 3 ФУТ USB 3.0 зарядно устройство кабел за данни Кабо за Asus Eee Pad TransFormer TF101 TF101G TF201 SL101 TF300 TF300T TF301 TF700 TF700T

2.50 -20 % BGN 2.00

Спецификација : Должина : 1m / 3.3 ft Боја : Црна Тежина : 1.14 оз(21 g) Интерфејс : USB 3.0, 40 Pin Податоци Порта Компатибилен со : ASEEEPad Трансформатор Премиер TF101 TF201 TF300 TF300 T TF700 TF700 T, EEEPad Лизгачот SL101 Како да го користите : 1...

Кола Стерео Високоговорител Скоростна Терминал Кръг На Пружинен Съединител Чаша Субуфер С Щепсел

2.83 -29 % BGN 2.00

Опис : Терминал првенство за звучник & subwoofer кутии Компактен, сигурен и издржлив Позлатени контакти за оптимално сигнал на пренос...

Yatour за Audi Radio Припев 1/2 Концерт 1/2 Симфония 1/2 Navi Plus1 Delta Car Digital CD Music Changer, USB MP3 адаптер A2 A3 A4

105.63 -5 % BGN 100.00

.Врската за Наведување на Audi 20Pin Блок Адаптер КабелПосебна 20pin Блок Адаптер Кабел (познато како Адаптер Кабел подолу) е дизајниран за Ауди автомобил стерео (мини ISO 8 pin), со Кабелот од Адаптерот работи заедно со мини ISO 8pin кабел, и треба да бидат поврзани како што следува : 1...

Автомобилен USB адаптер MP3 аудио интерфейс SD, AUX, USB кабел за данни свързване на виртуални CD чейнджър на Mazda Premacy CX7 RX8 Miata 3 6

47.82 -25 % BGN 36.00

Опис Автомобил MP3 Интерфејс ( CMI ) е дигитална виртуелен CD промени, кои лесно може да се инсталира и користи...

Нов прием на автомобилни аудио MP3 плейър, 12 в авто радио авто FM радио USB / SD card / 1 Din LCD Car Audio In-Dash с Mp3 AUX IN на приемника

BGN 33.73

2015 година нови Пренослива Безжична Bluetooth Звучник Buggati Veyron Автомобил modle Handsfree Повици & Музика ТФ ПОМОШЕН USB FM Радио Вграден Микрофон парчеНови пристигнување 3.3 инчен TFT Екран автомобил радио,е радио за Автомобил 12 V MP3 MP4 плеер, Автомобил стерео 1 Din,ПОМОШЕН во,FM,поддршка rear view camera,USB, SDпарчеДо 2015 Нов Автомобил MP3 Автомобил Радио MP3 Плеер FM / USB / 1 Din / USB приклучок 12 V Автомобил Аудио Авто Автомобил Стерео MP3 2*20 W EQ Ефект 1043 парченови 3.3 инчен TFT екран Поддршка Задна Камера,Автомобил Стерео MP5,12 V Автомобил Аудио авто видео MP5 FM / USB / SD / MMC / 1 Din / Далечински Управувач 3310 R парчеДо 2015 4.1 инчен TFT екран,е радио за Автомобил MP4,12 V Автомобил на Аудио видео MP5 FM / USB / SD / MMC / 1 Din ВоDash / ПОМОШЕН ВО,поддршка за 1080 P играч,3016 C парченовите Монтажни преден панел,е Радио за Автомобил Играч, / USB / sd картичка,1 Din / далечински управувач / USB приклучок 12 V Автомобил Аудио авто Steoro Автомобил MP3,1080 парчеДо 2015 нов Автомобил аудио на bluetooth автоматски Стерео bluetooth Играч поддршка Телефон ПОМОШЕН MP3 FM USB 1 Din далечински управувач во цртичка 12 V 520 парче3.3 инчен TFT екран Поддршка Задна Камера,Автомобил Стерео MP4,12 V Автомобил на Аудио видео MP5 FM / USB / SD / MMC / 1 Din ВоDash / Далечински Управувач 3310 R парчеСпецификација за производ : ...

Най-новият мини безжична 3,5 мм в колата хендсфри комплект за кола музика и аудио FM-предавател USB за iPhone електронен комплект за кола за MP3 плейър

5.98 -16 % BGN 5.00

Најновите Мини Безжична 3,5 мм Во Автомобил Handsfree сет за во Автомобил Музика и Аудио FM Предавателот USB За i Phone Електронски Кола MP3 ПлеерКарактеристики : FM Предавател за i Pod / i Pad / i Phone 4 / 4 S / 5 , MP3 / 4плеери, мобилни телефони со 3.5 мм аудио џек Пренесува вашите омилени песни од вашиот уред на вашиот автомобил / други стерео слободни Раце зборува функција ви нудиме повеќе безбедноста при возење LCD displayers фреквенција со осветлување Со Допир на копче дизајн, Висока верност Дигитални стерео PLL, пренос е стабилна во различни средини Целосна фреквентен опсег Меморија за последните фреквенција Напојува од батерија вградена литиум батерија, не треба да го користите на i Phone моќ Сина LCD заднинско осветлување на екранот Фреквентен опсег : 87.5108 MHz / Чекор Ефективен Опсег : 5m Напон : 5 V Нарушување степен : 2 проценти Боја : Црна Забелешка : Предавател само, i Phone не се вклучени Пакет се вклучуваат : 1 x 3,5 мм Музика и Аудио FM Предавателот 1 x USB Кабел ве Молиме имајте на ум : овој производ без мало кутии ,ако треба ,ве молиме контактирајте ме однапред ,ви благодариме!

YATOUR адаптер за кола MP3 AUX SD, USB MUSIC CD CHANGER 6 + 6pin жак за TOYOTA Highlander, Hilux, Land Cruiser Mark X радио

120.00 -23 % BGN 92.00

YATOUR АВТОМОБИЛ ДИГИТАЛНА МУЗИКА на ЦД ПРОМЕНИ ПОМОШЕН MP3 SD USB CDC КОНЕКТОР ЗА Тојота / LexПред наддавање ,ве молиме потврдете го вашиот автомобил може да ја користи оваа CD промени !!!! АКО е Можно, ве молиме испратете ја сликата на вашиот автомобил е headunit (напред и назад),ние ќе се потврди тоа за вас ! Опис Автомобил Дигитални на ЦД Промени У СБ SD MP3 Интерфејс е полно опремен решение за да се поврзете, игра и контрола MP3 / WMA на автомобил радио, без FM Предавателот контрола...

AUX кабел с инструменти за отстраняване на радио за Peugeot 307 308 408 407 507 C2 C5 Citroen RD4

5.74 -13 % BGN 5.00

Карактеристики : Работи со следниве модели на автомобили со ПОМОШЕН копче : За Citroen C2, C3, C4, C6, Berlingo, Synergie> 2005 Blaupunkt / VDO / за Bosch RD4; За Citroen C5, C8> 2004 Blaupunkt / VDO / за Bosch RD4; За Citroen Jumpy> 2007 Blaupunkt / VDO / за Bosch RD4 За Peugeot 207> 2006 Blaupunkt / VDO / за Bosch RD4; За Peugeot 307, 307 SW, 407, 407 SW, 607, 807, 1007> 2005 Blaupunkt / VDO / за Bosch RD4; За Peugeot 307 CC> 2004 Blaupunkt / VDO / за Bosch RD4; За Peugeot Експерт, 308, 4007> 2007 Blaupunkt / VDO / за Bosch RD4 Забелешка : Оваа ставка работи со сите аудио уред со 3.5 милиметарски џек приклучок (како што се iPhone, iPod, MP3 плеер, мобилен телефон и др.)...

Marine Audio, MP3 FM Radio AM Bluetooth Music Стерео+1 чифт 4 2 Way Marine Boat водоустойчиви тонколони за кола Outdoor Marine Boat

239.97 -31 % BGN 166.00

Морски Аудио MP3 Радио FM AM Bluetooth Музика Стерео +1 Пар 4" 2 Начин Морски Брод Водоотпорен Јазик за Автомобил Отворено Морски ПловилаДетали За Производот : Овој мал водоотпорен стерео е одлична за апликации каде што ограничениот простор е достапен...

Bluetooth мотор лодка AM / FM радио водоустойчив морски Аудио MP3 плейър, стерео уредба, USB и AUX вход, за мотоциклети / яхти лодки

147.66 -36 % BGN 95.00

Нова,Жешка ПродажбаBluetooth Мотоцикл Брод AM / FM Радио Водоотпорен Морски Аудио MP3 Плеер Стерео Систем USB&ПОМОШЕН Текст за Мотор / Јахта БродМорски Стерео Bluetooth Брод Аудио Мотоцикл Радио Водоотпорен AM FM Приемник USB Полнач за MP3 Плеер ПОМОШЕН РКА за Автомобил СПА АТВ UTVКарактеристики На Производот : Bluetooth Stereo Водоотпорен Морските Радио FM AM Приемник Брод Аудио Мотоцикл USB MP3 музички Систем 4"за јахта ,брод, базен, бања, сауна, собаВодоотпорен стерео ресивер со Bluetooth, FM / AM, USB влез и ПОМОШЕН текстГи исполнува ASTM B117 сол / магла изложеност стандардГи исполнува ASTM D4329 UV изложеност стандардПалење заштита заверенаСветла бела LED осветлувањеГума тактилни акција за контрола на копчињаВисока дефиниција позитивни LCD дисплејHumi Seal обложени PCСпецификација На Производот : AM / FM ДелФреквентен Опсег : FM : 87.5108 MhzСУМ : 5221620 KhzСредно Фреквенција : 10.7 MHzБучава Граница Чувствителност : 50 d BЗачестеност Одговор : 2020 KHzA / D Конверзија Филтер : 16 BITАудио и Други ДелИзлезна моќ : 4*40 WНапојување : DC 12 V (батеријата)Оптоварување Impendnce : 480hms / каналМатеријал : Алуминиумски + plasitc​За нас : Отворено Електроника е Кина е водечки снабдувач на Електроника ,имаме најголем избор на Електроника, Морски Електроника, Home Апликација Електроника.Имаме за цел да ја добиете вашата 100% Задоволството од цел земјата нагоре, обезбедување на onestopshop услуга за нашите клиенти...

TOPNAVI Android 6.0 10 Quad Core Car Media Center Player, Audio за Toyota Prado 2014 2015 стерео GPS Navi 2Din 3G USB BT

BGN 560.00

Buildin g во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас : 1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?3...

Колата MP3 Bluetooth Hands Free Car Kit TF Memory Card Lossless Музика Play кола FM предавател Dual USB бързо зарядно устройство

47.97 -44 % BGN 27.00

☆СТИЛСКИ DESIGIN : копче мултифункција на копчето, голем клуч за лесно ракување; 1.4 Инчен голем LCD заднинско осветлување на екранот песна име / дојдовни телефонски број и покажува вашиот автомобил е нивото на батеријата кога автомобил почеток; Може да ротирате LCD екран во 360степен за оптимално гледање на удобност...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.