• Новинка
Автомобилен USB адаптер MP3 аудио интерфейс SD, AUX, USB кабел за данни свързване на виртуални CD чейнджър на Mazda Premacy CX7 RX8 Miata 3 6

Автомобилен USB адаптер MP3 аудио интерфейс SD, AUX, USB кабел за данни свързване на виртуални CD чейнджър на Mazda Premacy CX7 RX8 Miata 3 6

резултат:
BGN 47.82
BGN 36.00 -25 %

Брой продукти
Налично

Опис Автомобил MP3 Интерфејс ( CMI ) е дигитална виртуелен CD промени, кои лесно може да се инсталира и користи. Таа обезбедува CD квалитет на музика директно во автомобил стерео систем преку CD полначот порта. CIM поддржува директна контрола од автомобил радио панелот и контролите на воланот. Таа поддржува SSD / SHSD / MMC картичка и USB стик игра преку вграден USB слот и SD-картичка. Карактеристики :
Директна врска преку CD промени порта со CD квалитет на звукот
Контрола на музички датотеки од вашиот автомобил радио панел или воланот
Поддршка за USB flash, SD картичка и 3,5 mm приклучок за внесување
Вграден-во со висок квалитет MP3 / WMA декодер
Вграден засилувач чипови
Нема сигнал се меша, не батеријата потребни
Паметен дизајн и лесен за инсталација и употреба
Апликации : Модели на Автомобили : За Mazda 3, 2004 - 2008 Година За Mazda 6(види белешка 2), 2003 - Октомври.2005 година За Mazda 6 ( види белешка 2 ), 2006 - 2008 година За Mazda 6 ( Panasonic / Bose ), 2009 година, За Miata / MX5 ( не Bose ), 2003 - 2008 Година За CX7 ( не Bose ), 2007-2008 За RX8 ( види забелешка 3 ), 2004 - 2008 година За Premacy, 2002 - 2008 За Mazda 323, 1999 - 2003 година За MPV, 2002 - 2011 Компатибилен Главата Единици 1168, 1269, 4103,14789909, 14792086, 14792089, 14794008, 14794522, 14795137, CQ-EM4570 AK, CQ-LM4720 A, CQ-TT3070 AA, CR-LM4282 KA, CR-LM4282 KA CD,CQ-XM8950 A, GS1 F669 RXA, GJ6 R66 DSXF02, PT-2674 J Компатибилност Известување 1. Не се компатибилни со активно Сателитски радија или систем за Навигација. 2. Не за сите Mazda 6 поддржува надворешни CDC конекција, внатрешни измена може да биде потребно; Mazda 6, произведени од Ноември. 2003 до Септември. 2005, треба да лемење џемпер или 0-ohm чип регистрирате на локација L716 во својата глава единица. 3. RX-8 радио верзија на firmware мора да биде v9.55 или подоцна, v10.1 и v9.81 не се поддржани. Спецификации :
Напон на влез : DC 12 V
Максимална струја : 200m A
Вкупно хармонично нарушување : 0.01 проценти
Зачестеност одговор : 20 Hz - 20 KHz
Работна температура : -30 - 80 Сте.C Пакет тежина : 0.188 kg
Пакет Големина(L x W x H) : 15.50 x 10.00 x 4.50 cm / 6.1 x 3.94 x 1.77 инчи Пакет Содржина : 1 x Автомобил Аудио Интерфејс, 1 x Читач на картички, 1 x англиски Упатство

Подробности

специални характеристики:
MP3 плейъри
търговска марка:
BINYEAE
Изходна Мощност:
2w
Цвят:
Жълт
Името На Модела:
CD-чейнджър
Капацитет На Паметта На Компютъра:
поддръжка на 16 GB
Размер На Инсталация:
1 Din
Размер На Елемента:
0,19 кг
Размер На Дисплея:
1.1
Разделителна способност:
1
На езика на osd:
Английски
Напрежение:
12V
Тегло На Продукта:
1kg
Трафик Радио Сигнал:
20 Hz - 20 khz
Вид На Материала:
зарядно устройство

Избор на купувачи

Yatour адаптер за кола iPhone iPad Ipod Интеграция kit интерфейс за Fiat Sedici / Suzuki / Opel Agila 14-пинов PACR-xxx YT-M05,

99.20 -6 % BGN 93.00

Вовед : Ова е дигитален интеграција комплет помеѓу вашиот i Pod (i Phone) и OEM автомобил стерео систем за многу возила.Тоа е замена на CD промени.Тоа може да биде лесно да се инсталира и користи...

TOPNAVI Android 6.0 10 Quad Core Car Media Center Player, Audio за Toyota Prado 2014 2015 стерео GPS Navi 2Din 3G USB BT

BGN 560.00

Buildin g во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас : 1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?3...

1M 3 ФУТ USB 3.0 зарядно устройство кабел за данни Кабо за Asus Eee Pad TransFormer TF101 TF101G TF201 SL101 TF300 TF300T TF301 TF700 TF700T

2.50 -20 % BGN 2.00

Спецификација : Должина : 1m / 3.3 ft Боја : Црна Тежина : 1.14 оз(21 g) Интерфејс : USB 3.0, 40 Pin Податоци Порта Компатибилен со : ASEEEPad Трансформатор Премиер TF101 TF201 TF300 TF300 T TF700 TF700 T, EEEPad Лизгачот SL101 Како да го користите : 1...

Нов прием на автомобилни аудио MP3 плейър, 12 в авто радио авто FM радио USB / SD card / 1 Din LCD Car Audio In-Dash с Mp3 AUX IN на приемника

BGN 33.73

2015 година нови Пренослива Безжична Bluetooth Звучник Buggati Veyron Автомобил modle Handsfree Повици & Музика ТФ ПОМОШЕН USB FM Радио Вграден Микрофон парчеНови пристигнување 3.3 инчен TFT Екран автомобил радио,е радио за Автомобил 12 V MP3 MP4 плеер, Автомобил стерео 1 Din,ПОМОШЕН во,FM,поддршка rear view camera,USB, SDпарчеДо 2015 Нов Автомобил MP3 Автомобил Радио MP3 Плеер FM / USB / 1 Din / USB приклучок 12 V Автомобил Аудио Авто Автомобил Стерео MP3 2*20 W EQ Ефект 1043 парченови 3.3 инчен TFT екран Поддршка Задна Камера,Автомобил Стерео MP5,12 V Автомобил Аудио авто видео MP5 FM / USB / SD / MMC / 1 Din / Далечински Управувач 3310 R парчеДо 2015 4.1 инчен TFT екран,е радио за Автомобил MP4,12 V Автомобил на Аудио видео MP5 FM / USB / SD / MMC / 1 Din ВоDash / ПОМОШЕН ВО,поддршка за 1080 P играч,3016 C парченовите Монтажни преден панел,е Радио за Автомобил Играч, / USB / sd картичка,1 Din / далечински управувач / USB приклучок 12 V Автомобил Аудио авто Steoro Автомобил MP3,1080 парчеДо 2015 нов Автомобил аудио на bluetooth автоматски Стерео bluetooth Играч поддршка Телефон ПОМОШЕН MP3 FM USB 1 Din далечински управувач во цртичка 12 V 520 парче3.3 инчен TFT екран Поддршка Задна Камера,Автомобил Стерео MP4,12 V Автомобил на Аудио видео MP5 FM / USB / SD / MMC / 1 Din ВоDash / Далечински Управувач 3310 R парчеСпецификација за производ : ...

Кола Стерео Високоговорител Скоростна Терминал Кръг На Пружинен Съединител Чаша Субуфер С Щепсел

2.83 -29 % BGN 2.00

Опис : Терминал првенство за звучник & subwoofer кутии Компактен, сигурен и издржлив Позлатени контакти за оптимално сигнал на пренос...

Най-новият мини безжична 3,5 мм в колата хендсфри комплект за кола музика и аудио FM-предавател USB за iPhone електронен комплект за кола за MP3 плейър

5.98 -16 % BGN 5.00

Најновите Мини Безжична 3,5 мм Во Автомобил Handsfree сет за во Автомобил Музика и Аудио FM Предавателот USB За i Phone Електронски Кола MP3 ПлеерКарактеристики : FM Предавател за i Pod / i Pad / i Phone 4 / 4 S / 5 , MP3 / 4плеери, мобилни телефони со 3.5 мм аудио џек Пренесува вашите омилени песни од вашиот уред на вашиот автомобил / други стерео слободни Раце зборува функција ви нудиме повеќе безбедноста при возење LCD displayers фреквенција со осветлување Со Допир на копче дизајн, Висока верност Дигитални стерео PLL, пренос е стабилна во различни средини Целосна фреквентен опсег Меморија за последните фреквенција Напојува од батерија вградена литиум батерија, не треба да го користите на i Phone моќ Сина LCD заднинско осветлување на екранот Фреквентен опсег : 87.5108 MHz / Чекор Ефективен Опсег : 5m Напон : 5 V Нарушување степен : 2 проценти Боја : Црна Забелешка : Предавател само, i Phone не се вклучени Пакет се вклучуваат : 1 x 3,5 мм Музика и Аудио FM Предавателот 1 x USB Кабел ве Молиме имајте на ум : овој производ без мало кутии ,ако треба ,ве молиме контактирајте ме однапред ,ви благодариме!

Авто радио плеър за Peugeot Citroen RD4 USB SD MP3 AUX Kit

100.80 -5 % BGN 96.00

YTM06RD4 за Peugeot Citroen радија : YTM06RD4 компатибилен листата : За Peugeot Citroen Промени порта дефинирање на : За Некои Тестирани Компатибилен Peugeot автомобил радија : За Некои Тестирани Компатибилен Citroen радио за во кола : Инсталација насоки : 1, Приклучоците на задниот дел од Автомобил Стерео...

Yatour за Audi Radio Припев 1/2 Концерт 1/2 Симфония 1/2 Navi Plus1 Delta Car Digital CD Music Changer, USB MP3 адаптер A2 A3 A4

105.63 -5 % BGN 100.00

.Врската за Наведување на Audi 20Pin Блок Адаптер КабелПосебна 20pin Блок Адаптер Кабел (познато како Адаптер Кабел подолу) е дизајниран за Ауди автомобил стерео (мини ISO 8 pin), со Кабелот од Адаптерот работи заедно со мини ISO 8pin кабел, и треба да бидат поврзани како што следува : 1...

Marine Audio, MP3 FM Radio AM Bluetooth Music Стерео+1 чифт 4 2 Way Marine Boat водоустойчиви тонколони за кола Outdoor Marine Boat

239.97 -31 % BGN 166.00

Морски Аудио MP3 Радио FM AM Bluetooth Музика Стерео +1 Пар 4" 2 Начин Морски Брод Водоотпорен Јазик за Автомобил Отворено Морски ПловилаДетали За Производот : Овој мал водоотпорен стерео е одлична за апликации каде што ограничениот простор е достапен...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.