• Новинка
Златната мода фламинго / ананас отварачка за бутилки бира кокосово дърво отварачка за бира бар инструменти сватбен подарък 1 бр. / лот

Златната мода фламинго / ананас отварачка за бутилки бира кокосово дърво отварачка за бира бар инструменти сватбен подарък 1 бр. / лот

резултат:
BGN 6.08
BGN 6.00 -1 %

Брой продукти
Налично


Објектот Златна мода фламинго/ ананас пивско шише настроената кокос дрво пиво настроената лентата за алатки свадба подарок 1pc/многу Големина Околу 10*4cm Материјал Цинк легура на злато позлатен Тема Бар додатоци, Свадба, Среќен роденден, партии подарок Пакување, 1pc/многу Карактеристики & Апликации Бар додатоци, подарок за Свадба декорација, Роденден декорација материјали.. За Превозот Мали нарачки можете да изберете оди со Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, што не мора следење на информации кога пакетот надвор од Кина, ве молиме да се забележи.

Подробности

Цвят:
Кокосово дърво, сребро
Тип:
Бар Инструменти
документ:
CIQ, ЕИО, CE / EU, FDA, SGS
Номер На Модела:
ТТГО
Диаметър на:
5-10см
Характеристика:
Екологично Чист, Зареден
търговска марка:
ДЪРВО НА СЪКРОВИЩАТА
Тип Продуктова Инструменти:
Тирбушон И Опеноры
Материал:
Метални
Вид На Метал:
Цинк Сплав
Предмет на:
отварачка за бирени бутилки
Спецификация:
Bar accessories
Опаковка:
1 бр. / лот
Материал:
Цинк сплав, златно покритие
Тип:
Ананас, кокосови палма, фламинго, любов
Размер:
Around 10*4cm

Избор на купувачи

Ние Бостън гърне шейкъри за коктейли гърне сняг гр шейкър огледало светлина / златно покритие / rose gold разклаща tin стъкло

47.97 -15 % BGN 41.00

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Бренд : НИ коктел царство shaker Големина : Голем калај (Висина : 17.5 cm / Калибар : 9.3 cm) Мали калај(висина : 12.5 cm / калибар : 8.8 cm )

Zorasun 1800 мл здравословен безоловен кристал на чаша вино гарафа бар комплекти алкохол дистиллятор бутилка вода подарък кухня и трапезария

151.50 -15 % BGN 129.00

Вино Decanter Висина : 50cm Капацитет : 1800ml Тежина : околу 1360g Пакување : 1pc вино decanter Функција : 100% ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ КРИСТАЛНО Нашата страна разнесени leadfree кристал и додава сјај на секоја соба...

Нова къща 10л 2 литра водка още уиски, ракия бойлер етерични масла дистиллятор вода ад комплект от неръждаема стомана

BGN 272.00

Новиот Дом 10 L 2 Литри Moonshine Уште Виски Ракија Bolier Етерични Масла, Вода Distiller Нерѓосувачки Челик Подготовка на КомплетЗа Нас : ви Благодариме за Шопинг во нашата Aliexpress продавница, ние сме професионални distiller бизнис компанија, имаме enaged во Aliexpress бизнис за someyears, ние секогаш обезбедување на најдобрите производи и најдобра услуга ; ОписДимензии на Котел Волумен : 10 L Литри / 2 Литри : 29cm во дијаметар x 37cm во висина ;Пакет Листи И Тоа : Водоводните цевки;ПечатКарактеристики:1 ГОДИНА гаранција, слободна размена на прибор .Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, рѓа отпорни, трајни и лесни да се чистат.Компатибилен со мали апарати за домаќинство производство на нафта опрема, лесен за употреба.Му помага на нафта процесот на производство побрзо на ниски температури и подобар вкус.Сигурен и доверлив перформанси без несакани ефекти.Одлична за домашни нафтени вода за производство.Котел Материјал : не ' рѓосувачки челик ;Изградбата е сите не ' Рѓосувачки челик кој е аргон заварени избегнувајќи било на здравствени проблеми поврзани со бакар и лемење изградени фотографии.Заварување техника : објектот е аргон заварени да се избегне било кој од здравствени проблеми поврзани со заварување и лемење изградени алкохол фотографии.Извор на топлина : индукција радијатор, шпорет, или било кој друг на греење се ок.Ќе треба (НЕ се вклучуваат) : квасец,снабдување со вода,извор на топлина(јас ви препорачуваме да користите индукција шпорет или шпорет на гас) ;Имаме тест се кога ние испраќање на пакет од ;Контакт со мене во секое време кога ќе ви треба дополнителна помош ;Превозот и Плаќање : Нормално, постојат 2 начини за испраќање на предмети до купувачот, 1, ќе испрати објектите за купувачот преку Експрес ако Изразат би можеле да пристигнат на вашата Земја ( ЕМС се ПРЕПОРАЧУВА БЕЗБЕДЕН , ЕФТИН и БРЗ, околу 7~12 работни дена ќе ви бидат доставени, како што се : САД, Канада, Австралија, велика БРИТАНИЈА, Шпанија, Франција, Италија, Германија, Норвешка, Данска, Portagal ,Русија, Бразил, Шведска, Швајцарија, Белгија, Израел, Мексико, Аргентина ,итн, околу 90 Земји во целиот свет...

30 бр сламки извити цветни питейни стъклени епруветки за кухненски съдове

72.00 -19 % BGN 58.00

Цевчиња Свиткана боја Пиење Чаша Цевчиња За Кујна BarwareОпис На ПроизводотБоја : Боја : Розова,Зелена,Бела ,Виолетова,Сина,Сива,Црна,Жолта, ве Молиме забелешка она што боја ви треба,инаку ние ќе испрати случаен избор,ви благодариме!Големина на 21* 0.8 cmТехнологијата20 степени на 150 степени Ц ...

Въздушен замък Homebrew AirLock Bubble Grommet едностранно бала водна уплътнителен вентил с капачка бира, пивоварната бар аксесоари за вино

BGN 1.57

ОписОваа ставка може да се испуштаат јаглерод диоксид за мед, бело вино, млеко вино алкохол ферментација и, исто така може да спречат оксидација...

Голям размер ковано желязо winerack чаша вино багажник, с монтиран на стената притежател на чаша притежателя стъкло шкаф стенен органайзер за съхранение на чаши за вин

BGN 392.00

Објектот Спецификации : 60cm / 80см / 100cm / 120cm / 150cm / 180cm / 200cm(должина) *30cm(ширина)Бесплатни лифт на висина 30cm60cm(стандардно) , ако сакате другите големина pls контактирајте со нас за повеќе детали.(Производ големина може да се прилагоди)Боја : црна, бронза направи стариот бојабазирани...

Doatry Творчески Неръждаема Стомана Гореща Питейна Слама Филтър Ръчно Изработени Yerba Mate Tea Bombilla Тиква Моющийся Practicacl Чай Инструмент

2.43 -18 % BGN 2.00

Doatry Креативни Нерѓосувачки Челик Топло Пиење Слама Филтер Рачно Изработени Yerba Мате Чај Bombilla Gourd Перат Practiacl Чај АлаткаСпецификација : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304Боја : Како се покажеДолжина : околу...

Hihg качество на желязо Стенен държач вино европейски стил вино кабинет бутилка вино стойката багажник организатор

74.14 -10 % BGN 67.00

Pls љубезно забелешка : имаме два стилови Навалена вино решетката и Staight вино решетката.Pls остави порака за која ви се допаѓа...

Cretaive Magic 3D Лента окачване вино, уиски багажник бутилка притежател на вино поставка за дома Decro 6 цвят

BGN 17.58

Магијата Суспензија Лента Вино Решетката Суспензија Вино Стојат Новина Железо Рек Шише Носителот Стојат Бар Свадба Виски Свила Јаже Описи : Спецификација : Материјал : ЖелезоГолемина : 32*17*14cmТежина : 200gСе применуваат за : стандард 750ml шише виноКарактеристики : Природно флип одразуваат лента шарм,Уметничка атмосфераНе заварување,научна анализа на материјалните карактеристики,Поддршка на употребата на флип шише ефектДобар подарок за вашиот famlies и пријателиСе создаде романтична и пријатна атмосфера за време на роденден, свадба или датира.Договор и модерен,не е лесно да предизвика деформација.Пакување вклучуваат : 1*вино решетката

Нов прием на 1 бр. От неръждаема стомана Лебед главата вакуумно вино корк Saver Preserver помпа битумен лак

BGN 4.77

Нови Пристигнување 1 PC Домот Нерѓосувачки Челик Вакуум Вино Затка Saver Preserver Пумпа Запечатени Sealer Супер Лесно да се Задржи Твоите Најдобри Вино од СвежоДетали за производот Сосема Нов ,Висок Квалитет...

27/35/55 см чаша вино багажник висящи поставки за чаши бар под кабинет Начало Лот

7.65 -8 % BGN 7.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Идеален за прикажување на вашите Стаклена Чаша,дизајн за вино љубовник Дизајниран да слајд очила многу лесно, со минимални шанси за кршење на Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : (должина)прибл...

Творчески покер Асо Пика форма Стилен дизайн от неръждаема стомана, бира, вино щипка Сода в стъклена бутилка с капачка отварачка преносим бар инструменти

BGN 1.62

Почитувани купувачот, ако не ја прими стоката или стоката се оштетени, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви даде разумно решение...

Творчески дървена арт 6 бутилки вино рафтове за съхранение на домашен плот, декоративен държач вино

BGN 30.70

Вино, Дрвени Полици за Вино Шише Држач за 6 Шишиња од Виното Стојат Полица Tabletop Декорација Дома Бар Складирање ПолицаСпецификации : • Тип : Вино Багажник • Материјал : дрво • Функција : Подарок за Кујна & Лента 10.24*6.50*8.46 инч / 26*16.5*21.5 cm • Капацитет : 1 Шише Пакување се Вклучени : • 1pic(не вклучувајќи шише и куп) Погоден за : дома, барови, хотели и ресторани.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.