• Новинка
Голям размер ковано желязо winerack чаша вино багажник, с монтиран на стената притежател на чаша притежателя стъкло шкаф стенен органайзер за съхранение на чаши за вин

Голям размер ковано желязо winerack чаша вино багажник, с монтиран на стената притежател на чаша притежателя стъкло шкаф стенен органайзер за съхранение на чаши за вин

резултат:
BGN 392.00

Брой продукти
Налично


Објектот Спецификации : 60cm/80см/100cm/120cm/150cm/180cm/200cm(должина) *30cm(ширина)
Бесплатни лифт на висина 30cm-60cm(стандардно) , ако сакате другите големина pls контактирајте со нас за повеќе детали.
(Производ големина може да се прилагоди)
Боја : црна, бронза направи стариот боја-базирани. (бои може да се прилагоди)
Боја ракување : Hannaford производи сето тоа е направено рѓа третман, висока температура спреј. Спреј површината рѓа со текот на времето нема да влијае врз животната средина или да падне време. Постојат автомобил боја за корисниците да одберат.
Акции Статус : Во акции под нормални околности, ако инвентар распродадени, треба 5-10 дена од денот на производството
Грижа инструкции : избришете со мека крпа, генерално без намерно грижа.
Белешки : Задоволство бидете сигурни дека превозот адреса и тел броеви што сте оставени на е точно, ние ќе испрати стоката според тоа! Секој клиент имаат обврска да плаќаат даноци за нивните земји. ние не може да преземе одговорност за даноците на било кој земји, се надевам, ќе може да се разбере. Ако времето е итна, ве молиме потврдете време со нас пред да ја направи нарачката, ви благодариме. Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод" , ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX, Патарина итн, или Професионални Авионската компанија , која може да се достигне во врска 5-15 дена. Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Ви благодариме : )

Подробности

Цвят:
Бронз, Черен Цвят
Размер:
120cm x 30cm, 150cm x 30cm, 180cm x 30cm, 200cm x 30cm
Тип:
Бар Комплекти
Номер На Модела:
притежателят на чаши за вино
документ:
CE / EU,CIQ
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
Метални
Вид На Метал:
Желязо

Избор на купувачи

Всичко От Неръждаема Стомана Червено Вино Кабинет Чугун Притежателя На Вино, Домашен Офис, Бар Декор Бар Аксесоари Един Притежател На Бутилки

25.60 -10 % BGN 23.00

Сите Не ' Рѓосувачки Челик Црвено Вино Rack Леано Железо Вино Носителот Еден Шише НосителотОпис : Mateial : МеталБоја : СребренаКапацитет : Носителот Едно ШишеКарактеристики : Направен од висококвалитет на метал, антикорозија и држете го вашиот шише вино без паѓа...

7 Бутилки Червено Вино Багажник На Притежателя Бутилки Вино Желязо Метален Държач На Вино Багажник Посуда За Съхранение На Питейна Организатор На Дисплея Подарък

71.84 -10 % BGN 65.00

7 Шишиња Црвено Вино Rack Шише Вино Носителот Железо Метал Вино Носителот Рек Barware Пиење Складирање Организатор На Екранот ПодарокОпис : Mateial : МеталГолемина : 31*19*37cm(L*W)Боја : БронзениКапацитет : Носителот Седум ШишињаКарактеристики : Направен од висококвалитет на метал, антикорозија и држете го вашиот шише вино без паѓа...

Doatry Творчески Неръждаема Стомана Гореща Питейна Слама Филтър Ръчно Изработени Yerba Mate Tea Bombilla Тиква Моющийся Practicacl Чай Инструмент

2.43 -18 % BGN 2.00

Doatry Креативни Нерѓосувачки Челик Топло Пиење Слама Филтер Рачно Изработени Yerba Мате Чај Bombilla Gourd Перат Practiacl Чај АлаткаСпецификација : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304Боја : Како се покажеДолжина : околу...

2 бр./компл. от неръждаема стомана любов Сърце форма на корк вино тирбушон отварачка за бутилки вино и корк сватбени сувенири, отварачка за бутилки, комплект

6.86 -27 % BGN 5.00

2 парчиња / set Нерѓосувачки Челик Љубов Срце Облик Вино Затка Corkscrew Вино Шише Настроената И Затка Свадба Фаворизира Шише Настроената СетОва свечено срцето corkscrew & шише настроената сет е идеален подарок за присутните во било свадба или други посебен повод.Оваа corkscrew & шише настроената поставите доаѓа во сопствен подарок пакување со вграденво прозорецот за прикажување.Украсена со бела лента, ова сребро срцето corkscrew & шише настроената сет ќе се стави насмевка на сите на вашите гости.Карактеристики : 1.Елегантна, лесни и уникатен изглед дизајн2.Модерна алатка за вашата свадба или на партијата!3.Избегнувајте црвено вино испарливи ефикасно4.Се чувствувам многу удобно и лесен за користење5.Погоден за домашна многу симпатична и пријатна да го користите дома6.Па тоа е еден уникатен свадба подароци за гостите Спецификации : 1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Боја : Сребро : Големина : 12.2 x 5.8 cmЗа ПлаќањеБанката1...

27/35/55 см чаша вино багажник висящи поставки за чаши бар под кабинет Начало Лот

7.65 -8 % BGN 7.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Идеален за прикажување на вашите Стаклена Чаша,дизајн за вино љубовник Дизајниран да слајд очила многу лесно, со минимални шанси за кршење на Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : (должина)прибл...

Въздушен замък Homebrew AirLock Bubble Grommet едностранно бала водна уплътнителен вентил с капачка бира, пивоварната бар аксесоари за вино

BGN 1.57

ОписОваа ставка може да се испуштаат јаглерод диоксид за мед, бело вино, млеко вино алкохол ферментација и, исто така може да спречат оксидација...

Отварачка за вино, за еко-коктейл бирария корк отварачка за вино, тапи пръстен отварачка за бутилки с бар инструменти, бар аксесоари за вино аератор

53.20 -44 % BGN 30.00

ZH357101ZH357104 Вино Настроената Екопријателски Коктел Пиво Затка Вино Настроената Тапа Прстен Шише Настроената Лентата за Алатки Лентата за Додатоци Вино AeratorВино настроената опис : Ова шише настроената е пренослив и лесно operaionМатеријал : не ' рѓосувачки челик 420Боја : сребрена, црна, црвена, златнадијаметар : 22mmтежина : околу 5 GПроизвод Листа : 50 X Нерѓосувачки Челик Прстен Настроената

Безплатна доставка ръжда безплатна неръждаема стомана 304 извити питейни сламки и четка за 50 компл. / лот дължина-267 mm 10,5 инча извити за чаши

76.80 -10 % BGN 69.00

50 поставува = 50 цевчиња + 50 четкане ' рѓосувачки челик 304 пиење сламадолжина : 267mm / 10.5 инчен пред свиткана за 252mm по свитканамазна завршувасјајна надворголема количина ве молиме контактирајте ме.

Творчески дървена арт 6 бутилки вино рафтове за съхранение на домашен плот, декоративен държач вино

BGN 30.70

Вино, Дрвени Полици за Вино Шише Држач за 6 Шишиња од Виното Стојат Полица Tabletop Декорација Дома Бар Складирање ПолицаСпецификации : • Тип : Вино Багажник • Материјал : дрво • Функција : Подарок за Кујна & Лента 10.24*6.50*8.46 инч / 26*16.5*21.5 cm • Капацитет : 1 Шише Пакување се Вклучени : • 1pic(не вклучувајќи шише и куп) Погоден за : дома, барови, хотели и ресторани.

Zorasun 1800 мл здравословен безоловен кристал на чаша вино гарафа бар комплекти алкохол дистиллятор бутилка вода подарък кухня и трапезария

151.50 -15 % BGN 129.00

Вино Decanter Висина : 50cm Капацитет : 1800ml Тежина : околу 1360g Пакување : 1pc вино decanter Функција : 100% ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ КРИСТАЛНО Нашата страна разнесени leadfree кристал и додава сјај на секоја соба...

Cretaive Magic 3D Лента окачване вино, уиски багажник бутилка притежател на вино поставка за дома Decro 6 цвят

BGN 17.58

Магијата Суспензија Лента Вино Решетката Суспензија Вино Стојат Новина Железо Рек Шише Носителот Стојат Бар Свадба Виски Свила Јаже Описи : Спецификација : Материјал : ЖелезоГолемина : 32*17*14cmТежина : 200gСе применуваат за : стандард 750ml шише виноКарактеристики : Природно флип одразуваат лента шарм,Уметничка атмосфераНе заварување,научна анализа на материјалните карактеристики,Поддршка на употребата на флип шише ефектДобар подарок за вашиот famlies и пријателиСе создаде романтична и пријатна атмосфера за време на роденден, свадба или датира.Договор и модерен,не е лесно да предизвика деформација.Пакување вклучуваат : 1*вино решетката

Нова къща 10л 2 литра водка още уиски, ракия бойлер етерични масла дистиллятор вода ад комплект от неръждаема стомана

BGN 272.00

Новиот Дом 10 L 2 Литри Moonshine Уште Виски Ракија Bolier Етерични Масла, Вода Distiller Нерѓосувачки Челик Подготовка на КомплетЗа Нас : ви Благодариме за Шопинг во нашата Aliexpress продавница, ние сме професионални distiller бизнис компанија, имаме enaged во Aliexpress бизнис за someyears, ние секогаш обезбедување на најдобрите производи и најдобра услуга ; ОписДимензии на Котел Волумен : 10 L Литри / 2 Литри : 29cm во дијаметар x 37cm во висина ;Пакет Листи И Тоа : Водоводните цевки;ПечатКарактеристики:1 ГОДИНА гаранција, слободна размена на прибор .Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, рѓа отпорни, трајни и лесни да се чистат.Компатибилен со мали апарати за домаќинство производство на нафта опрема, лесен за употреба.Му помага на нафта процесот на производство побрзо на ниски температури и подобар вкус.Сигурен и доверлив перформанси без несакани ефекти.Одлична за домашни нафтени вода за производство.Котел Материјал : не ' рѓосувачки челик ;Изградбата е сите не ' Рѓосувачки челик кој е аргон заварени избегнувајќи било на здравствени проблеми поврзани со бакар и лемење изградени фотографии.Заварување техника : објектот е аргон заварени да се избегне било кој од здравствени проблеми поврзани со заварување и лемење изградени алкохол фотографии.Извор на топлина : индукција радијатор, шпорет, или било кој друг на греење се ок.Ќе треба (НЕ се вклучуваат) : квасец,снабдување со вода,извор на топлина(јас ви препорачуваме да користите индукција шпорет или шпорет на гас) ;Имаме тест се кога ние испраќање на пакет од ;Контакт со мене во секое време кога ќе ви треба дополнителна помош ;Превозот и Плаќање : Нормално, постојат 2 начини за испраќање на предмети до купувачот, 1, ќе испрати објектите за купувачот преку Експрес ако Изразат би можеле да пристигнат на вашата Земја ( ЕМС се ПРЕПОРАЧУВА БЕЗБЕДЕН , ЕФТИН и БРЗ, околу 7~12 работни дена ќе ви бидат доставени, како што се : САД, Канада, Австралија, велика БРИТАНИЈА, Шпанија, Франција, Италија, Германија, Норвешка, Данска, Portagal ,Русија, Бразил, Шведска, Швајцарија, Белгија, Израел, Мексико, Аргентина ,итн, околу 90 Земји во целиот свет...

Hihg качество на желязо Стенен държач вино европейски стил вино кабинет бутилка вино стойката багажник организатор

74.14 -10 % BGN 67.00

Pls љубезно забелешка : имаме два стилови Навалена вино решетката и Staight вино решетката.Pls остави порака за која ви се допаѓа...

Ние Бостън гърне шейкъри за коктейли гърне сняг гр шейкър огледало светлина / златно покритие / rose gold разклаща tin стъкло

47.97 -15 % BGN 41.00

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Бренд : НИ коктел царство shaker Големина : Голем калај (Висина : 17.5 cm / Калибар : 9.3 cm) Мали калај(висина : 12.5 cm / калибар : 8.8 cm )

30 бр сламки извити цветни питейни стъклени епруветки за кухненски съдове

72.00 -19 % BGN 58.00

Цевчиња Свиткана боја Пиење Чаша Цевчиња За Кујна BarwareОпис На ПроизводотБоја : Боја : Розова,Зелена,Бела ,Виолетова,Сина,Сива,Црна,Жолта, ве Молиме забелешка она што боја ви треба,инаку ние ќе испрати случаен избор,ви благодариме!Големина на 21* 0.8 cmТехнологијата20 степени на 150 степени Ц ...

Двойна редица 35 см от неръждаема стомана вино кабинет на притежателя на чаша вино, чаши, висящи бар закачалка полк под шкаф домашен бар

30.75 -28 % BGN 22.00

Почитувани купувачи, Нашата продавница отвори На 1 Март 2018, ние сме подготвени 96pcs ЕУ Приклучоци како подарок...

Нов прием на 1 бр. От неръждаема стомана Лебед главата вакуумно вино корк Saver Preserver помпа битумен лак

BGN 4.77

Нови Пристигнување 1 PC Домот Нерѓосувачки Челик Вакуум Вино Затка Saver Preserver Пумпа Запечатени Sealer Супер Лесно да се Задржи Твоите Најдобри Вино од СвежоДетали за производот Сосема Нов ,Висок Квалитет...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.