• Новинка
Двойна редица 35 см от неръждаема стомана вино кабинет на притежателя на чаша вино, чаши, висящи бар закачалка полк под шкаф домашен бар

Двойна редица 35 см от неръждаема стомана вино кабинет на притежателя на чаша вино, чаши, висящи бар закачалка полк под шкаф домашен бар

резултат:
BGN 30.75
BGN 22.00 -28 %

Брой продукти
Налично

Почитувани купувачи, Нашата продавница отвори На 1 Март 2018, ние сме подготвени 96pcs ЕУ Приклучоци како подарок. Оригиналната цена е $ 1.38. Секоја нарачка над $ 5 ,ќе биде дадена слободно, прв дојден, прв услужен . добредојдовте. Alllehappy Продавница 2018.3.1 Висок Квалитет Двоен Ред 35cm Нерѓосувачки Челик Вино Решетката Чаша Носителот Виси Бар Закачалка Полица Опис Карактеристики : Доаѓа пре-собрани, но бара монтажа се Вклопува во повеќето кујната кабинети 1 ред Има 2-3 чаши вино во зависност од стилот Инсталира на повеќе единици рамо до рамо да се одржи повеќе очила Материјал : не ' рѓосувачки челик Спецификации : Приближното Производ Димензии : Монтажа завртки за под кабинет монтажа вклучени. Напомена : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат. 2. Ве молиме овозможи 2-3cm разлики поради прирачник за мерење. Пакет Содржина 1pcs 35cm Нерѓосувачки Челик Вино Решетката на Производот Покажува

Подробности

Цвят:
вижте още снимки
Тип:
Кофи, Охладители И Притежателите
Материал:
неръждаема стомана
Кофи, Охладители & Вид На Притежателите На:
Притежателите На Вино
документ:
CE / EU
Характеристика:
Еко-Содружественный
търговска марка:
Alllehappy
Номер На Модела:
DZ30
КОД:
DZ30
Търговия На Дребно Опаковка:
No
Тегло:
350G
Цени на едро:
Поддръжка
Директен доставка:
Поддръжка
Цвят:
вижте още снимки
Материал:
неръждаема стомана
Име на продукта:
винен шкаф от неръждаема стомана
Съдържание На Пакета:
Поставка за вино от неръждаема стомана, 1pcs
Характеристика:
Вписва в повечето кухненски шкафове

Избор на купувачи

Нов пристигане 1бр от неръждаема стомана вакуумно вино корк Saver Preserver помпа битумен уплътнител - супер лесно да си най-доброто вино свеж

BGN 2.85

Нови Пристигнување 1 PC Домот Нерѓосувачки Челик Вакуум Вино Затка Saver Preserver Пумпа Запечатени Sealer Супер Лесно да се Задржи Твоите Најдобри Вино од СвежоДетали за производот Сосема Нов ,Висок Квалитет...

30 бр сламки извити цветни питейни стъклени епруветки за кухненски съдове

72.00 -19 % BGN 58.00

Цевчиња Свиткана боја Пиење Чаша Цевчиња За Кујна BarwareОпис На ПроизводотБоја : Боја : Розова,Зелена,Бела ,Виолетова,Сина,Сива,Црна,Жолта, ве Молиме забелешка она што боја ви треба,инаку ние ќе испрати случаен избор,ви благодариме!Големина на 21* 0.8 cmТехнологијата20 степени на 150 степени Ц ...

Hihg качество на желязо Стенен държач вино европейски стил вино кабинет бутилка вино стойката багажник организатор

74.14 -10 % BGN 67.00

Pls љубезно забелешка : имаме два стилови Навалена вино решетката и Staight вино решетката.Pls остави порака за која ви се допаѓа...

Cretaive Magic 3D Лента окачване вино, уиски багажник бутилка притежател на вино поставка за дома Decro 6 цвят

BGN 17.58

Магијата Суспензија Лента Вино Решетката Суспензија Вино Стојат Новина Железо Рек Шише Носителот Стојат Бар Свадба Виски Свила Јаже Описи : Спецификација : Материјал : ЖелезоГолемина : 32*17*14cmТежина : 200gСе применуваат за : стандард 750ml шише виноКарактеристики : Природно флип одразуваат лента шарм,Уметничка атмосфераНе заварување,научна анализа на материјалните карактеристики,Поддршка на употребата на флип шише ефектДобар подарок за вашиот famlies и пријателиСе создаде романтична и пријатна атмосфера за време на роденден, свадба или датира.Договор и модерен,не е лесно да предизвика деформација.Пакување вклучуваат : 1*вино решетката

8м/10m/12М / 20м 4 цвята нова тръба лента за запечатване системи водообеспечения маркуч за подаване на въздух, арматура на газопровода, пластмасови Катышкы, водопроводч?

BGN 4.80

8m / 10m / 12m / 4 20 милиони Бои Нови Запечатување Лента Цевката За Воздух, Цевка за Вода Системи, Водоводни системи и Тела, Пластични Гајтанот, Plumbers Розова боја : Светло Сина боја : Темно Сина боја : Жолта : За Нас : ви Благодариме за Шопинг во нашата продавница, ние сме професионални бизнис компанија, ние сме ангажирани во онлајн бизнис за многу години, ние секогаш обезбедување на најдобрите производи и најдобра услуга ; Опис : Ние нудиме : ЕДНА година Гаранција !БЕСПЛАТНИ Делови Разменуваат !Спецификации : рок на Гаранција : 1 година; Состојба : Нова; Боја : Розова;Светла сина;Темно сина;Жолта; Функција : Тапа Вентили Бања Фитинзи за Инсталација КолекцииПакетот Вклучува : 1 buc на запечатување лента или на 6 парчиња од запечатување лента како еден пакет.Димензија Дијаграм : Розова : 30мм внатрешна diameterx 45mm надворешниот diameterx17mm ширина;Светлосина : 25мм внатрешна diameterx 55мм надворешниот diameterx18mm ширина;Темно сина : 35mm внатрешна diameterx 67mm надворешниот diameterx18mm ширина;Жолта : 27mm внатрешна diameterx 55мм надворешниот diameterx20mm ширина;Должина&Тежина Шема : Розова : 8m lengthx 2.5 g тежина;Светлосина : 12m lengthx 5.0 g тежина;Темно сина : 10m lengthx 9.0 g тежина;Жолта : 20 милиони lengthx 10.0 g тежина;Карактеристики : 1.ПРОФЕСИОНАЛЦИ PLUMBERS ИЗБОР професионални plumbers лента избор за будаладоказ тема заптивки за водовод, воздух црева, вода системи, водоводни системи и тела, пластични гајтанот и школки, plumbers, и цевка fitters.2.ХЕРМЕТИЧКИ ПЕЧАТ Совршени за создавање на херметички и безбедна печат помеѓу навој за цевки и фитинзи.3.МУЛТИUSE Работи и За Двете Воздух И Вода Пластични и Метални Цевки, Фитинзи.4.ЕДНОСТАВЕН И ЕФИКАСЕН Едноставно заврши теми и да ги применуваат фитинзи не чека за сушење или лекување5.100% ГАРАНЦИЈА Ние нудиме Една Година гаранција со Слободна Замена.Среќен Шопинг ! Примена :

Doatry Творчески Неръждаема Стомана Гореща Питейна Слама Филтър Ръчно Изработени Yerba Mate Tea Bombilla Тиква Моющийся Practicacl Чай Инструмент

2.43 -18 % BGN 2.00

Doatry Креативни Нерѓосувачки Челик Топло Пиење Слама Филтер Рачно Изработени Yerba Мате Чај Bombilla Gourd Перат Practiacl Чај АлаткаСпецификација : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик 304Боја : Како се покажеДолжина : околу...

Всичко От Неръждаема Стомана Червено Вино Кабинет Чугун Притежателя На Вино, Домашен Офис, Бар Декор Бар Аксесоари Един Притежател На Бутилки

25.60 -10 % BGN 23.00

Сите Не ' Рѓосувачки Челик Црвено Вино Rack Леано Железо Вино Носителот Еден Шише НосителотОпис : Mateial : МеталБоја : СребренаКапацитет : Носителот Едно ШишеКарактеристики : Направен од висококвалитет на метал, антикорозија и држете го вашиот шише вино без паѓа...

Greenhill Premium Посуда Set, 13 парчета, включително шейкър, Джиггер, Щипец за лед, цедка, дюза, мешалку, сламка, лъжица и притежателя

BGN 89.60

Бар во Собата : Премиум Barware Сет за Дома 13 Парче Шанкер Комплет за Вашиот Дом барПремиум 18 / 8 (#304) не ' Рѓосувачки челик Shaker...

7 Бутилки Червено Вино Багажник На Притежателя Бутилки Вино Желязо Метален Държач На Вино Багажник Посуда За Съхранение На Питейна Организатор На Дисплея Подарък

71.84 -10 % BGN 65.00

7 Шишиња Црвено Вино Rack Шише Вино Носителот Железо Метал Вино Носителот Рек Barware Пиење Складирање Организатор На Екранот ПодарокОпис : Mateial : МеталГолемина : 31*19*37cm(L*W)Боја : БронзениКапацитет : Носителот Седум ШишињаКарактеристики : Направен од висококвалитет на метал, антикорозија и држете го вашиот шише вино без паѓа...

1PC Желязо spring tricycle wine rack занаятите ornaments personality table decorations Wine holder KI 2064

26.66 -6 % BGN 25.00

Опис : Член име : Вино носителотМатеријал : металГолемина : 40x10x17.5cmЕдиница тежина : околу 540g / pcAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Ние Бостън гърне шейкъри за коктейли гърне сняг гр шейкър огледало светлина / златно покритие / rose gold разклаща tin стъкло

47.97 -15 % BGN 41.00

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Бренд : НИ коктел царство shaker Големина : Голем калај (Висина : 17.5 cm / Калибар : 9.3 cm) Мали калај(висина : 12.5 cm / калибар : 8.8 cm )

27/35/55 см чаша вино багажник висящи поставки за чаши бар под кабинет Начало Лот

7.65 -8 % BGN 7.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Идеален за прикажување на вашите Стаклена Чаша,дизајн за вино љубовник Дизајниран да слајд очила многу лесно, со минимални шанси за кршење на Материјал : не ' Рѓосувачки челик Големина : (должина)прибл...

Отварачка за вино, за еко-коктейл бирария корк отварачка за вино, тапи пръстен отварачка за бутилки с бар инструменти, бар аксесоари за вино аератор

53.20 -44 % BGN 30.00

ZH357101ZH357104 Вино Настроената Екопријателски Коктел Пиво Затка Вино Настроената Тапа Прстен Шише Настроената Лентата за Алатки Лентата за Додатоци Вино AeratorВино настроената опис : Ова шише настроената е пренослив и лесно operaionМатеријал : не ' рѓосувачки челик 420Боја : сребрена, црна, црвена, златнадијаметар : 22mmтежина : околу 5 GПроизвод Листа : 50 X Нерѓосувачки Челик Прстен Настроената

Нова къща 10л 2 литра водка още уиски, ракия бойлер етерични масла дистиллятор вода ад комплект от неръждаема стомана

BGN 272.00

Новиот Дом 10 L 2 Литри Moonshine Уште Виски Ракија Bolier Етерични Масла, Вода Distiller Нерѓосувачки Челик Подготовка на КомплетЗа Нас : ви Благодариме за Шопинг во нашата Aliexpress продавница, ние сме професионални distiller бизнис компанија, имаме enaged во Aliexpress бизнис за someyears, ние секогаш обезбедување на најдобрите производи и најдобра услуга ; ОписДимензии на Котел Волумен : 10 L Литри / 2 Литри : 29cm во дијаметар x 37cm во висина ;Пакет Листи И Тоа : Водоводните цевки;ПечатКарактеристики:1 ГОДИНА гаранција, слободна размена на прибор .Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, рѓа отпорни, трајни и лесни да се чистат.Компатибилен со мали апарати за домаќинство производство на нафта опрема, лесен за употреба.Му помага на нафта процесот на производство побрзо на ниски температури и подобар вкус.Сигурен и доверлив перформанси без несакани ефекти.Одлична за домашни нафтени вода за производство.Котел Материјал : не ' рѓосувачки челик ;Изградбата е сите не ' Рѓосувачки челик кој е аргон заварени избегнувајќи било на здравствени проблеми поврзани со бакар и лемење изградени фотографии.Заварување техника : објектот е аргон заварени да се избегне било кој од здравствени проблеми поврзани со заварување и лемење изградени алкохол фотографии.Извор на топлина : индукција радијатор, шпорет, или било кој друг на греење се ок.Ќе треба (НЕ се вклучуваат) : квасец,снабдување со вода,извор на топлина(јас ви препорачуваме да користите индукција шпорет или шпорет на гас) ;Имаме тест се кога ние испраќање на пакет од ;Контакт со мене во секое време кога ќе ви треба дополнителна помош ;Превозот и Плаќање : Нормално, постојат 2 начини за испраќање на предмети до купувачот, 1, ќе испрати објектите за купувачот преку Експрес ако Изразат би можеле да пристигнат на вашата Земја ( ЕМС се ПРЕПОРАЧУВА БЕЗБЕДЕН , ЕФТИН и БРЗ, околу 7~12 работни дена ќе ви бидат доставени, како што се : САД, Канада, Австралија, велика БРИТАНИЈА, Шпанија, Франција, Италија, Германија, Норвешка, Данска, Portagal ,Русија, Бразил, Шведска, Швајцарија, Белгија, Израел, Мексико, Аргентина ,итн, околу 90 Земји во целиот свет...

Zorasun 1800 мл здравословен безоловен кристал на чаша вино гарафа бар комплекти алкохол дистиллятор бутилка вода подарък кухня и трапезария

151.50 -15 % BGN 129.00

Вино Decanter Висина : 50cm Капацитет : 1800ml Тежина : околу 1360g Пакување : 1pc вино decanter Функција : 100% ДОВЕДЕ СЛОБОДНИ КРИСТАЛНО Нашата страна разнесени leadfree кристал и додава сјај на секоја соба...

Въздушен замък Homebrew AirLock Bubble Grommet едностранно бала водна уплътнителен вентил с капачка бира, пивоварната бар аксесоари за вино

BGN 1.57

ОписОваа ставка може да се испуштаат јаглерод диоксид за мед, бело вино, млеко вино алкохол ферментација и, исто така може да спречат оксидација...

Безплатна доставка ръжда безплатна неръждаема стомана 304 извити питейни сламки и четка за 50 компл. / лот дължина-267 mm 10,5 инча извити за чаши

76.80 -10 % BGN 69.00

50 поставува = 50 цевчиња + 50 четкане ' рѓосувачки челик 304 пиење сламадолжина : 267mm / 10.5 инчен пред свиткана за 252mm по свитканамазна завршувасјајна надворголема количина ве молиме контактирајте ме.

2 бр./компл. от неръждаема стомана любов Сърце форма на корк вино тирбушон отварачка за бутилки вино и корк сватбени сувенири, отварачка за бутилки, комплект

6.86 -27 % BGN 5.00

2 парчиња / set Нерѓосувачки Челик Љубов Срце Облик Вино Затка Corkscrew Вино Шише Настроената И Затка Свадба Фаворизира Шише Настроената СетОва свечено срцето corkscrew & шише настроената сет е идеален подарок за присутните во било свадба или други посебен повод.Оваа corkscrew & шише настроената поставите доаѓа во сопствен подарок пакување со вграденво прозорецот за прикажување.Украсена со бела лента, ова сребро срцето corkscrew & шише настроената сет ќе се стави насмевка на сите на вашите гости.Карактеристики : 1.Елегантна, лесни и уникатен изглед дизајн2.Модерна алатка за вашата свадба или на партијата!3.Избегнувајте црвено вино испарливи ефикасно4.Се чувствувам многу удобно и лесен за користење5.Погоден за домашна многу симпатична и пријатна да го користите дома6.Па тоа е еден уникатен свадба подароци за гостите Спецификации : 1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Боја : Сребро : Големина : 12.2 x 5.8 cmЗа ПлаќањеБанката1...

Нов прием на 1 бр. От неръждаема стомана Лебед главата вакуумно вино корк Saver Preserver помпа битумен лак

BGN 4.77

Нови Пристигнување 1 PC Домот Нерѓосувачки Челик Вакуум Вино Затка Saver Preserver Пумпа Запечатени Sealer Супер Лесно да се Задржи Твоите Најдобри Вино од СвежоДетали за производот Сосема Нов ,Висок Квалитет...

Творчески покер Асо Пика форма Стилен дизайн от неръждаема стомана, бира, вино щипка Сода в стъклена бутилка с капачка отварачка преносим бар инструменти

BGN 1.62

Почитувани купувачот, ако не ја прими стоката или стоката се оштетени, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви даде разумно решение...

Творчески дървена арт 6 бутилки вино рафтове за съхранение на домашен плот, декоративен държач вино

BGN 30.70

Вино, Дрвени Полици за Вино Шише Држач за 6 Шишиња од Виното Стојат Полица Tabletop Декорација Дома Бар Складирање ПолицаСпецификации : • Тип : Вино Багажник • Материјал : дрво • Функција : Подарок за Кујна & Лента 10.24*6.50*8.46 инч / 26*16.5*21.5 cm • Капацитет : 1 Шише Пакување се Вклучени : • 1pic(не вклучувајќи шише и куп) Погоден за : дома, барови, хотели и ресторани.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.