• Новинка
Tectra 3шт NB-4L NB 4L батерия камера за Canon PowerShot SD30 SD40 SD400 един sd600 SD1000 TX1 SD750 SD780 is SD1400 IS ELPH 300

Tectra 3шт NB-4L NB 4L батерия камера за Canon PowerShot SD30 SD40 SD400 един sd600 SD1000 TX1 SD750 SD780 is SD1400 IS ELPH 300

резултат:
BGN 27.18
BGN 24.00 -12 %

Брой продукти
Налично

Tectra 3 Pcs NB-4 L NB 4 L Камера Батеријата за Canon Power Shot SD30 SD40 SD400 SD600 SD1000 TX1 SD750 SD780 Е SD1400 Е ELPH 300 NB-4 L 3.7 V/1200m Ah За Canon Камерите : Canon Power Shot SD30, SD40, SD200, SD300, SD400, SD430, SD450, SD600, SD630, SD750, SD780 Е, SD940 IS, SD960 Е, SD1000, SD1100, Е SD1100, Е SD1400, Е TX1, 100 ХС, 300 ХС, ELPH 310 ХС, ELPH 330 HS, VIXIA мини
Батеријата Карактеристики :
1. Премиум Литиум јонска клетки, Нова Батерија на Пакет
2. 100% компатибилен со оригинални NB-4 L батеријата
3. Висока Густина На Енергија , Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни
4. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери
Претпазливост :
Полнење на батерија пред користење
- Само користи посебни држачи
Чувате батеријата терминали чисти
Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
Не расклопување на батеријата пакет
Не го изложувајте батеријата на висока температура
Пакет :
3 x NB-4 L батерии

Подробности

Акумулаторна батерия:
ДА
Пакет:
ДА
Номер На Модела:
NB-4L
търговска марка:
Тектра
Цвят:
Бял
Тип:
Стандартна Батерия
Воспользуйся:
Камера

Избор на купувачи

533268 3.7 V 1300mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия със защитно платка DVR за GPS MP5 сателитен телефон, електронна книга, PDA

BGN 15.98

Модел : ЕЛ 533268Димензија : Дебелина(± 0.3)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)5.3×32×68Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 1300m AhОколу Тежина : 21gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

За камера фенерче играчка 60 бр 3a Ni-MH AAA батерии 1000mAh 1.2 V ААА акумулаторна батерия батерия 3A

125.14 -35 % BGN 81.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 1000m Ah Батерија Бренд : PKCELL Модел : НуМЗ 1.2 V ААА 1000m Ah Големина : AAA Напон : 1.2 V Нормалните Капацитет : 1000m Ah Димензија(макс) : Дијаметар : 10.5 мм*Висина : 44.5 mm Стандардна Полнење на струјата : 100m A Време : 15Ч Брзо Полнење на струјата : 344m A Време : 4 H Апликација : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 60 x AAA батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

Easylander нов висококачествен 200mAH 4.4 V вътрешен батерия EB-BR360ABE Samsung Gear Fit 2 R360 SM-R360

BGN 18.38

Модел : СМR360Номиналниот Напон : 3.85 VКапацитет : 200m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3x 18V 2.0 Ah смяна на батерията на електрически инструменти за Makita 1822 1823 1834 1835 192827-3 192829-9 193159-1 193140-2 193102-0

144.66 -10 % BGN 130.00

ELEOPTION 18 V 2.0 AH 2000m Ah NiCD Батерија Моќ Алатка Батеријата за MAKITA 1822 ГОДИНА 1928265 1928273 PA18 18 VoltФункција : Батеријата Модел : за MAKITAБатерија Тип : NiCDКапацитетот на батеријата : 2000 MAHБатеријата Напон : 18 VБатеријата Боја : ЦрвенаОваа Моќ Алатка Батеријата може да го замени следните дел броеви : За MAKITA 1822 ГОДИНА 1823 1834 1835 1928273 1928299 PA18Оваа моќ алатка батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : 4334 D 4334 DWA 4334 DWAE4334 DWD 4334 DWDE 5026 DA5026 DB 5026 DWA 5026 DWB5026 DWD 5026 DWFE 5036 DA5036 DB 5036 DWA 5036 DWB5036 DWD 5036 DWFE 5046 DA5046 DB 5046 DWA 5046 DWB5046 DWD 5046 DWDE 5046 DWFE5620 DWD 5621 DWA 5621 DWD5621 RDWA 6343 D 6343 DBE6343 DWA 6343 DWB 6343 DWDE6343 DWFE 6347 D 6347 DWAE6347 DWDE 6347 DWFE 6349 DWDE6349 DWFE 6390 DWAE 6391 D6391 DWPE 6936 FD 6936 FDWDE8390 DWAE 8391 DWPE 8443 D8443 DWAE 8443 DWDE 8443 DWFE8444 DWDE 8444 DWFE BMR100JR180 D JR180 DWA JR180 DWAEJR180 DWB JR180 DWBE JR180 DWDJR180 DWDE LS711 D LS711 DWALS711 DWBEK LS711 DZ LS800 DLS800 DWA LS800 DWAE LS800 DWBLS800 DWBE LS800 DWD LS800 DZLS800 WB ML183 (Светло) SC190 DWDEПакет : 3 x Нова Батерија Моќ Алатка Батеријата за MAKITA 18 V 2000m Ah NiCD Црвена3 x пар на ракавици

50cards 2032 CR2032 DL2032 Cr 2032 3V 210mAh литиева бутон Coin battery in, 5pcs/карта retailing package for watch, toy

81.58 -26 % BGN 60.00

50 Pack 3 V CR2032 DL2032 CR DL ДО 2032 BR2032 Копчето Мобилен БатеријатаБатерија Тип : Батеријата CR2032 3 V Литиум Копчето Батеријата SBT15 BR2032 Монета ЌелијаБренд : PKCELLХемија : Li Mn O2 БатеријатаНоминалниот напон : 3 VКритичниот напон : 2.0 VНормалните Капацитет : 220m AhСтандард на струјата : 0.4 m AhПостојана струја : 3m A (максимум)Пулсот на струјата : 30m A (максимум)Максимална димензија : 20.0 x 3.2 mmТемпература : 40 до +60 целзиусови степениГолемина : 2cm x 2cm 0.79 инчен x 0.79 инченИсто така, може да биде познат како : BR2032, CR2332, BR2332, DL2032, SBT15, до 2032, EA2032 C, ECR2032, L14, L2032, LF1 / 2 V CR2032 CR до 2032Примена : Види, Часовник, Калкулатор, Рефлектори, Ласерски Пенкала, Далечински контроли, Играчки, Потрошувачки Електронски производи...

10шт AG1 LR621 364 164 531 SR621 SR621SW SR60 SP364 TR621 часовници монета бутон клетъчна батерия

1.10 -9 % BGN 1.00

100% нов висок квалитет на генерички во мало пакувањеОваа AG1 Батеријата, обезбедува одлична комбинација на висока енергија и континуирано напон снабдување.Овие батерии се обезбеди долг рок на траење за да направите резервни копии на енергетски цели заедно со идеална температура отпор и супериорен капацитет на складирање.Напон : 1.5 VМодел : AG1Исто така, може да биде познат како : # 164 # 364 # 531 # 602 # 28034 # 364 A # AG1# CX60 # D364 # G1 # GP364 # LR60 # LR621 # LR621 W# SBAG / ГД # SP364 # SR60 # SR60 L # SR621 # SR621 SW# Т # TR621 # TR621 SW # V364Употреба : # Ласерски Совети# Часовници# Часовници# Калкулатори# Компјутери# Камери# Дигитални Камери# Pda уредите# Далечински Контроли# Camcorders# Електронски Игри# Електронски Инструменти# MP3 Играчи# Дигитални Глас Рекордери# Играчки# Гликоза Во Крвта, Холестерол Тестирање Метри# Стотици други електронски производПакет се вклучени10pcs AG1 Батерии

Бутон Top ICR10440 10440 Liion батерии 3.7 V 350mAh литиево Batteria форма на цилиндър Bule цвят на батерията

9.44 -15 % BGN 8.00

Копчето Врвот ICR10440 10440 Liion Батерија Батерии 3.7 V 350m Ah Литиум Batteria Цилиндричен Облик Bule Боја Батеријата за ецигара Батерија Тип : МЦП 10440 Батерија 3.7 V Литиум Liion Батеријата МоБренд : PKCELLМодел : 3.7 V ICR10440 Liion БатеријаНормален Напон : 3.7 VНормалните Капацитет : 350m AhГолемина : 10*43.5 mmЗаштитени : НИКОЈБатеријата врвот : Копчето врвотМакс Постојана Полнење на струјата : 350m A(1 C)Макс Постојана Празнење на Струја : 700m A(2 C)Материјал : Литиум Liion МЦППолнење циклуси : најмалку 500cyclesAppliations : LED Светилка, headlamp, механички мо, факелот, светлата,vape,ecig и така натаму

3шт батерия 9V 6LF22 6LR61 PPP3 1604a алкална батерия, не са акумулаторни батерии 9V батерии

18.13 -28 % BGN 13.00

МОДЕЛ : ААА 6 LR61 Алкална БатеријаБатерија Тип : Батерија 9 V 6 LR61 GP1604 GS1 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаГолемина : 17.5 мм*48.5 mmНапон : 9 VКапацитет : 270ohm,24 часа / d,720 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : P ersonal дигитални multimeter безжичен микрофон производи, Дигитални фото апарати, MD, CD, MP3, Далечински управувач, Електрични shavers, DV, далечински управувач играчки, електронски производи, и така натаму.Пакетот вклучува : 3 x 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

1бр 1250mAh LP-E12 LPE12 LP E12 камери батерии за Canon EOS 100D целувка X7 Бунтовник SL1 EOS M10 DSLR батерии

13.92 -28 % BGN 10.00

1 Pcs 1250m Ah ЛПE12 LPE12 ЛП E12 Камера Батерии За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен Со : За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Модел : LPE12 Напон : 7.2 V Капацитет од 1250 m Ah Големина на : 47*65*19.3 мм Пакет се Вклучени : 1 x ЛПE12 батеријата1...

10Pcs nimh 4 / 5А батерии 1.2 v 2100mah NiMH rechargeable battery in flat top, не PCM, in industrial pvc packing

40.80 -26 % BGN 30.00

Батерија тип : 4 / 5 A NiМЗ Батеријата 1.2 V 2100m Ah Батерија За Лемење Рамен ВрвБренд : PKCELLМодел : 4 / 5 A 2100m Ah 1.2 V Ni MH БатеријаНапон : 1.2 voltКапацитет : 2100m AhДимензија : 17*40mmАпликации : capacitor пенкала, цртање пенкала, држете пенкало, Bluetooth Слушалки и други електронски производи Никел Метал Hydride Батерија (CE, ROHS сертификати) Тип на Модел Големина Димензија (макс) Капацитет Norminal Стандард Полнење Брзо Полнење Дијаметар(mm) Висина(mm) (m AH) Напон (V) Струја (m A) Време(Ж) Струја (m A) Време(Ж) ААА 2 / 3 AAA400 2 / 3 AAA 10.5 29 400 1.2 40 15 400 1.2 AAA700 ААА 10.5 44.5 / 43 700 1.2 70 15 350 2.4 AAA800 ААА 10.5 44.5 800 1.2 80 15 240 4 AAA850 ААА 10.5 44.5 850 1.2 85 15 255 4 AAA900 ААА 10.5 44.5 900 1.2 90 15 270 4 AAA1000 ААА 10.5 44.5 1000 1.2 100 15 300 4 AA600 АА 14.5 50.5 600 1.2 60 15 600 1.2 2 / 3 AA750 АА 14.5 29 750 1.2 75 15 750 1.2 AA800 АА 14.5 50.5 800 1.2 80 15 800 1.2 AA1000 АА 14.5 50.5 1000 1.2 100 15 1000 1.2 AA1200 АА 14.5 50.5 / 49 1200 1.2 120 15 1200 1.2 AA1300 АА 14.5 50.5 / 49 1300 1.2 130 15 1300 1.2 AA1500 АА 14.5 50.5 / 49 1500 1.2 150 15 1500 1.2 AA1600 АА 14.5 50.5 / 49 1600 1.2 160 15 1600 1.2 AA1700 АА 14.5 50.5 / 49 1700 1.2 170 15 1700 1.2 AA1800 АА 14.5 50.5 / 49 1800 1.2 180 15 900 2.4 AA2000 АА 14.5 50.5 / 49 2000 1.2 200 15 1000 2.4 4 / 5 A2100 4 / 5 A 14.5 46.5 2100 1.2 210 15 630 4 AA2200 АА 14.5 50.5 2200 1.2 220 15 660 4 AA2300 АА 14.5 50.5 2300 1.2 230 15 690 4 AA2400 АА 14.5 50.5 2400 1.2 240 720 15 4 AA2500 АА 14.5 50.5 2500 1.2 250 15 750 4 AA2800 АА 14.5 50.5 2800 1.2 280 15 900 4 C C4500 C 25.8 51 4500 1.2 450 15 2250 2.4 Г D9000 D 33 61.5 9000 1.2 900 15 4500 2.4 9 V 9 V 350 9 V 17.5(Т)*26.5(W)*48.5(H) 350 1.2 35 15 350 1.2Апликации : Дигитална камера, преносни видео, игра, фенерче, далечински управувач, играчка, MP3 / MP4 плеер, електрични жилет.Најновите Батеријата Технологија за постигнување на најдобри перформанси на алкална и Ni MH батерија.

3.7 V полимерна литиева батерия, 361320 Bluetooth играчка, led лампа, писалка за писане, 70mAh Акумулаторна литиево-йонна батерия

16.00 -25 % BGN 12.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

LiitoKala Lii-100B зарядно+Хонг конг LiitoKala Lii-29A 18650 2900mah акумулаторна батерия за фенерче 29PF

22.13 -37 % BGN 14.00

Батеријата : Карактеристики : Позитивни и негативни дното никел позлата, ефикасно спречување рѓа Нема меморија ефект. Стабилни перформанси, мала внатрешна отпорност. Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред. Висока густина на енергија, долг живот на батеријата. Со краткиколо производство функција, безбеден и сигурен. Добро конзистентност, низок само празнење. Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди. Одговара за светло, headlamp, играчки и други електронски уреди.Бренд Име : LiitokalaБрој на модел на:lii29АПоставете Тип : Само БатерииБатеријата Број : 1Тип : LiIonГолемина на : 18.5*18.5*65.5 ммНоминалниот Капацитет : 2900m AhНоминалниот Капацитет : 2900mah(28002900mah)Номиналниот Напон : 3.7 VТежина : 43g±1gБатерија : ДаБатерија Пати : До 1000 пативнатрешна отпорност : ≤20mΩОграничен Полнење Напон : 4.2 vРаботен Напон : 2.754.2 VПолначот : Карактеристики : Бренд Име : LiitokalaЗа Употреба : Стандардна БатеријаПакет : ДаБрој на модел : lii100 BТип : ЕлектричниИнтелигентни Полнење : ДаПриказ На Екран : ДаБрзо Полнење : ДаПриклучок Стандард : USBСо користење на микро USB DC 5 V текст, еден слот за полнење и независни microcomputer систем за управување соДостапни се два вида на полнење тековната селекција (500m A / 1000m A)LED прикажува статус на наполнетост на 25% 50% 75% 100% Тоа може автоматски да се идентификуваат литиум батерија (Liion) батерии и никел metalhydride (NiМЗ) батерија,Упатство за селекција на железо фосфат третман (Li Fe PO4) батерии и Liion 3.85 V батеријаТаму 0 V напон активирање, 1.62.2 V не се наплаќа (но донации ќе биде активирана струи проток шема трошоци).Таму overcharge и во текот на испуштање, краток спој, интелигентни признавање лоши батеријата за откривање и обратно батеријата заштита.Литиум Батерија / Ni HM Батеријата / Никел Метал Hydride Battery0 V активирање на функцијата за 3,7 Лав V / 3.8 Лав V / 3.2 V Живот / 1.2 V NIHM / 26650 / 22650 / 18650 / 18490 / 18350 / 17670 / 17500 / 17355 / 16340 / 14500 / 10440 / AAA / АА / С В / С итн.DC Влезниот Напон : 1 A5 VПолнење на струјата : 500m A / 1000m AПредупредувања и Совети : Никогаш не наопаку позитивни и негативни. Никогаш не користете или чувајте ја батеријата под висока температура...

8шт 1200mAh NI-CD HNN9628 HNN9628A батерия за MOTOROLA GP-300 PTX600, MTX638 LCS2000 LTS2000

140.00 -6 % BGN 132.00

8 PCS 1200m Ah NICD HNN9628 HNN9628 A Батерија за полнење за MOTOROLA GP300 PTX600, MTX638 LCS2000 LTS2000Карактеристики Напон : 7.5 V Батерија Тип : NiCD Капацитет : 1200m Ah Материјал : направени со висок квалитет на материјалите...

5шт 1/2/3 / 4x18650 акумулаторна батерия 3.7 V клип на притежателя на скоростната калъф с тел от олово

3.15 -5 % BGN 3.00

Високо Квалитетни Пластични Носителот Мали димензии, лесно да се носат 3 x Батерија 18650 Носителот Случај Води 3.7 V Клип Тип за Лемење / Поврзување Зема 3 стандардна големина 18650 батерии рамо до рамо да се формираат компактна батеријата на 3.7 V користење на алкални батерии и Батерии Не се Вклучени Спецификации : Материјал : Пластични Боја : Црна Батерија Тип : 3x18650 Големина : 7.5x6x2cm Кабел Должина : 14cm Количина : 5 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

3.7 V полимерна литиева батерия, 032020302020 безжична слушалка, спортен гривна, електронни часовници, 110mah Акумулаторна литиево-йонна батерия

15.68 -23 % BGN 12.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

OOLAPR (OOLAPR) 50шт CR2025 бутон на батерия DL2025 BR2025 Kcr2025 клетка монета литиева батерия 3V CR 2025 за електронни часа

BGN 11.22

OOLAPR(OOLAPR) 50pcs CR2025 Копчето Батерии DL2025 BR2025 KCR2025 Мобилен Монета Литиум Батерија 3 V CR 2025 За да се Види Електронски100% сосема нов ! Pro Features 10vide одлична континуирано напојување...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.