• Новинка
За Wii Remote Controller 4x 2800mAh подмяна на акумулаторни батерии Batteria +Quad 4 зарядно устройство, зарядно устройство гръб Bateria Pack

За Wii Remote Controller 4x 2800mAh подмяна на акумулаторни батерии Batteria +Quad 4 зарядно устройство, зарядно устройство гръб Bateria Pack

резултат:
BGN 31.68
BGN 24.00 -24 %

Брой продукти
Налично


За Wii Remote Controller 4x 2800m Ah Замена на Батерија Batteria +Quad 4 Полначот Dock Станица Копија Bateria Пакет
Карактеристики :
1. Тоа може да ви наплати 4pcs контролори во исто време.
2. Своето полнење со дизајн на импулс на напон во колото.
3. Тоа се исти голем капацитет Ni-МЗ батеријата, едноставен и лесен за употреба.
4. Нејзиниот вкус, tidiness кога ќе се стави.
Електрични карактер :
1. Влезен напон : DC5 V
2. Надвор се стави Не-оптоварување импулс напон : DC2-3 V
3. Не-оптоварување тековната : 51-55m A
4. Оптоварување тековната : (100-180m A)*4 PCS
5. Полначот connecter хардвер висина : 23mm*4 PCS
6. Батеријата пакет : голем N-M батеријата
Спецификација :
Боја : Бела
Големина на : 230*222*66mm
Тежина : 450g
Пакетот вклучува :
1 x Quad 1*4 Полнење Станица
4 x 2800m Ah батеријата
1 x USB Кабел за Полнење
(remote controller не вклучуваат!)
* Забелешка : во најголемиот дел пакет,не доаѓаат со кутија

Подробности

търговска марка:
ГОЛДФОКС
Тип Набиране:
Комплекти Батерии И Зарядни Устройства
Пакет:
Комплект 1
Номинална Мощност:
2800mah
Тип:
NI-MH
Номер На Батерията:
4
Номер На Модела:
B2000
Размер:
--
Входно Напрежение:
DC5V
Акумулаторна Батерия:
голяма батерия N-M
За:
за батерии на дистанционното управление на Wii резервна акумулаторна
Цвят:
Бял

Избор на купувачи

Продажба на едро на едро Лот 400 бр. PKCELL CR1220 3V литиева батерия BR1220 ECR1220 DL1220 бутон монета клетъчните батерии за часовници играчка дистанционно управление

79.98 -27 % BGN 58.00

Модел : CR1220Батерија Тип : Батеријата CR1220 3 V Литиум Копчето Батеријата SBT13 BR1220 Монета ЌелијаБренд : PKCELLХемија : Li Mn O2 БатеријатаНоминалниот напон : 3 VКритичниот напон : 2.0 VНормалните Капацитет : 40m AhПостојана струја : 2m A (максимум)Пулсот на струјата : 20m A (максимум)Максимална димензија : 12.5 x 2.0 mmТемпература : 40 до +60 целзиусови степениИсто така, може да биде познат како : CR1220, BR1220, DL1220, ECR1220, LM1220, ECR1220, KCR1220, L04, 5012 LC, SBT13, ПА, 280208Примена : Часовници, Камери, Калкулатори, Автомобил Безбедност Аларм, Keyless Автомобил Remotes, Организаторите, Glucometer, Компјутерска Опрема (резервна копија на меморијата на батеријата), Играчки, accutron, Комуникациска Опрема, податоци пакет за видео камери, итнПакет се вклучени 400 Pcs CR1220

3.7 V полимерна литиева батерия, 361320 Bluetooth играчка, led лампа, писалка за писане, 70mAh Акумулаторна литиево-йонна батерия

16.00 -25 % BGN 12.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Литровата енергийна батерия 3.7 V tablet battery 802035 3.7 V 600MAH MP3 MP4 recording pen box малки инструмент панел

10.30 -3 % BGN 10.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања.ви благодаримеСпецификација : Нема.ОписСпецификацијаЗабелешка1Батеријата Модел802035Кориснички2Минимален Капацитет600 MAH0.2 C3Номинална Капацитет600 MAH0.2 C4Номиналниот Напон3.7 v5Надполнење potect напон4.281.0.v6Во текот на испуштање на заштита на напон4.281.0.v7Температура на чување535cедна година8Макс продолжи испуштање струја1.0 C9Макс...

4 бр АА батерии NI-MH 2600Mah 1.2 V AA батерии батерия 2A Bateria Baterias 2a предварително заредени Bateria

20.72 -23 % BGN 16.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ АА 2600m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V АА 2600m AhГолемина : ААНапон : 1.2 VНормалните Капацитет : 2600m AhДимензија(макс) : Дијаметар : 14.5 мм*Висина : 50.5 mmСтандард Полнење на струјата : 260m A Време : 15ЧБрзо Полнење на струјата : 780m A Време : 4 HПримена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 4 х АА батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

10шт AG1 LR621 364 164 531 SR621 SR621SW SR60 SP364 TR621 часовници монета бутон клетъчна батерия

1.10 -9 % BGN 1.00

100% нов висок квалитет на генерички во мало пакувањеОваа AG1 Батеријата, обезбедува одлична комбинација на висока енергија и континуирано напон снабдување.Овие батерии се обезбеди долг рок на траење за да направите резервни копии на енергетски цели заедно со идеална температура отпор и супериорен капацитет на складирање.Напон : 1.5 VМодел : AG1Исто така, може да биде познат како : # 164 # 364 # 531 # 602 # 28034 # 364 A # AG1# CX60 # D364 # G1 # GP364 # LR60 # LR621 # LR621 W# SBAG / ГД # SP364 # SR60 # SR60 L # SR621 # SR621 SW# Т # TR621 # TR621 SW # V364Употреба : # Ласерски Совети# Часовници# Часовници# Калкулатори# Компјутери# Камери# Дигитални Камери# Pda уредите# Далечински Контроли# Camcorders# Електронски Игри# Електронски Инструменти# MP3 Играчи# Дигитални Глас Рекордери# Играчки# Гликоза Во Крвта, Холестерол Тестирање Метри# Стотици други електронски производПакет се вклучени10pcs AG1 Батерии

3.7 V полимерна литиева батерия, 032020302020 безжична слушалка, спортен гривна, електронни часовници, 110mah Акумулаторна литиево-йонна батерия

15.68 -23 % BGN 12.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Пластмасов отделението отделение държач кутия за съхранение на 18650 акумулаторна батерия 3.7 V направи си САМ

1.46 -32 % BGN 1.00

Пластични Батеријата Случај Носителот Складирање Кутија За Батерија 18650 3.7 V DIYОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Батерија тип : 1pc / 2pc / 3pc 18650 случај носителот Лесна инсталација, Можете да го користите овој случај со вашата батерија да се формира енергетскиот систем и снабдувањето Случај за батерија Едноставна DIY надополнување на напојување Материјал : ABS Големина : Батеријата Држачот За 18650 1x : прибл.7.6cmx2cm / 3.0"x0.8"Батеријата Држачот За 2x 18650 : прибл.7.6cmx3.9cm / 3.0"x1.5"Батеријата Држачот За 3x 18650 : прибл.7.6cmx5.9cm / 3.0"x2.3" Боја : Црна Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

2x Eleoption DC 12V 20000mAh DC 122000 Акумулаторна батерия за преносим литиево-йонна батерия за камери за видеонаблюдение с вилица

144.00 -20 % BGN 115.00

Eleoption DC 12 V 20000m Ah DC 122000 Батерија Преносни Liion Батерија за видео надзор Камера Со ПриклучокКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Оваа батерија е 20000m Ah Liion БатеријаСупер капацитет на складирање.Со работа индикатор.Специјално дизајнирани за систем за уреди кои користат 12 V моќност.Builtin ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ за да зачувате енергија употреба.Голем mah вредност значи долго траење на батеријата.Надполнење / празнење заштита.Тоа е специјално дизајнирана за дополнување на системот уред кој се користи 12 V DC моќност.Можете да ја користите оваа батерија за напојување на нашите моќни безжичен предавател, камера за видео надзор и така натаму.Погоден за вашето требаСпецификации : Батерија тип : Батерија Lion батерија.Боја : СинаКапацитет : 20000m AhПриклучок Тип : ЕУ СтандардВлезен напон : 12.6 V DCИзлезен напон : 10.8 V12.6 V DCГолемина : 153mm x 74mm 36mm xНето тежина : 610gПакетот вклучува : 2 x 20000m Ah Литиумјонска Батерија2 x Приклучоци

3.7 V полимерна литиева батерия, MP3 Bluetooth слушалки, писалка записващо устройство, MP4, 032030 безжичен Wi-Fi 302030 Акумулаторна литиево-йонна елемент

23.68 -24 % BGN 18.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Easylander нов висококачествен 200mAH 4.4 V вътрешен батерия EB-BR360ABE Samsung Gear Fit 2 R360 SM-R360

BGN 18.38

Модел : СМR360Номиналниот Напон : 3.85 VКапацитет : 200m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

12v 20000mah батерия литиева батерия крушка 35w 55w ксенон крушка литиева батерия + 12v зарядно за батерията. Size. 185 * 70*56mm 112 * 93*70mm

120.80 -12 % BGN 106.00

Опис на производот техничките параметри на : Номинална Напон : 12 V На влезен напон : 12.6 V Излезен напон : 11.1 V да 12.6 V Батерија капацитет : 20000 mah (20 ах) на Испуштање на тековниот стандард : 0.2 C максимален непрекинат дериватни струја : 1 C Работна температура : load : 0 ~ 45 празнење : пет шеесет надворешен дијаметар големина : 185*70*56mm / 112*93*70mm ( Купувачи имајте предвид дека големината на две опции, купувачот нема забелешки ќе биде предаден, случајно да главниот сликата како стандардна! ) Превозот листата : 12 v 20 A батерија 18650 1 група Еден за 12 v 3А полначот Издржливост : 300м Тежина : 1500g Тип на Извршување : UL1007 / Црна и Црвена, 150mm Линија Должина Применливи предмет : сите видови на динамички модел, електрични алатки, електрични играчки, итн...

Разпродажба на клиренса! 3 бр 1800 ма SC Ni-CD батерия бял цвят 4,25*2,2 см

14.13 -15 % BGN 12.00

нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress3 еез сетNiCD батеријаБатерии 100% Сосема Нов Напон : 1.2 V Хемија : Nicdголемина : 4.25*2,2 смPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

EN-EL14 EN EL14a EL14 1030mAh акумулаторна помещение MH-24 bateria за Nikon P7000 P7100 D3100 D3200 D5100 D3300 D5200 D5300 P7200 P7800

21.60 -7 % BGN 20.00

questa voce Comprende : ZHENFA Batteria ENEL14 x 1 batteria ди Introduzione : Tipo ди batteria : Batteria Ал Litio Ricaricabile Versione completa Decodificato : Самостојна lo stesso uso дојде ла batteria originale Tensione ди uscita : DC 8.4 V (Макс); DC 7.2 V (Медиуми) capacità : 1030 m Ah peso netto : 50g compatibile Fotocamera / Videocamera Modelli : ПО Nikon : D3100 D3200 D5100 D5200 D5300 DF P7000 P7100 P7200 P7700 P7800 D3400 D56001...

1бр 1250mAh LP-E12 LPE12 LP E12 камери батерии за Canon EOS 100D целувка X7 Бунтовник SL1 EOS M10 DSLR батерии

13.92 -28 % BGN 10.00

1 Pcs 1250m Ah ЛПE12 LPE12 ЛП E12 Камера Батерии За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен Со : За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Модел : LPE12 Напон : 7.2 V Капацитет од 1250 m Ah Големина на : 47*65*19.3 мм Пакет се Вклучени : 1 x ЛПE12 батеријата1...

MOSUNX Futural Digital Box Holder For 3 x AA Black With Wire Leads Plastic Battery Storage Case Drop Shipping F35

BGN 0.94

Фабрика цена Кутија со Држач За 3 х АА Црна Со Жица Води Пластични Батеријата за ЧувањеКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетИзработени од Пластични материјали, лесен, удобен за носењеМожете да го користите овој случај со вашата батерија да се формира енергетскиот систем и снабдувањетоОваа батерија кутија носителот погоден за 3 х АА 4.5 V БатерииСо 2 жица водиСо пролетта клип дизајн, лесно можете да ја ставајте батеријата во негоМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаТежина : Над 10gЖица Должина : Околу 15cmГолемина : Прибл mm (Dxšxv) : 57 X 47 X 14mmПакет Содржина : 1 X Батеријата Случај Носителот(Батерии Не Се Вклучени!)Ве молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување...

5шт 1/2/3 / 4x18650 акумулаторна батерия 3.7 V клип на притежателя на скоростната калъф с тел от олово

3.15 -5 % BGN 3.00

Високо Квалитетни Пластични Носителот Мали димензии, лесно да се носат 3 x Батерија 18650 Носителот Случај Води 3.7 V Клип Тип за Лемење / Поврзување Зема 3 стандардна големина 18650 батерии рамо до рамо да се формираат компактна батеријата на 3.7 V користење на алкални батерии и Батерии Не се Вклучени Спецификации : Материјал : Пластични Боја : Црна Батерија Тип : 3x18650 Големина : 7.5x6x2cm Кабел Должина : 14cm Количина : 5 Компјутери / 1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

3.7 V полимерна литиева батерия, 503759 1300MAH e, road air HD-X9, 7-инчов навигатор, батерията на втора линия Акумулаторна литиево-йонна елемент

19.20 -27 % BGN 14.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

8шт 1200mAh NI-CD HNN9628 HNN9628A батерия за MOTOROLA GP-300 PTX600, MTX638 LCS2000 LTS2000

140.00 -6 % BGN 132.00

8 PCS 1200m Ah NICD HNN9628 HNN9628 A Батерија за полнење за MOTOROLA GP300 PTX600, MTX638 LCS2000 LTS2000Карактеристики Напон : 7.5 V Батерија Тип : NiCD Капацитет : 1200m Ah Материјал : направени со висок квалитет на материјалите...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.