• Новинка
LiitoKala Lii-100B зарядно+Хонг конг LiitoKala Lii-29A 18650 2900mah акумулаторна батерия за фенерче 29PF

LiitoKala Lii-100B зарядно+Хонг конг LiitoKala Lii-29A 18650 2900mah акумулаторна батерия за фенерче 29PF

резултат:
BGN 22.13
BGN 14.00 -37 %

Брой продукти
Налично


Батеријата :
Карактеристики :
- Позитивни и негативни дното никел позлата, ефикасно спречување рѓа
- Нема меморија ефект.
- Стабилни перформанси, мала внатрешна отпорност.
- Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред.
- Висока густина на енергија, долг живот на батеријата.
- Со кратки-коло производство функција, безбеден и сигурен.
- Добро конзистентност, низок само празнење.
- Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди.
- Одговара за светло, headlamp, играчки и други електронски уреди.
Бренд Име : Liitokala
Број на модел на:lii-29А
Поставете Тип : Само Батерии
Батеријата Број : 1
Тип : Li-Ion
Големина на : 18.5*18.5*65.5 мм
Номиналниот Капацитет : 2900m Ah
Номиналниот Капацитет : 2900mah(2800-2900mah)
Номиналниот Напон : 3.7 V
Тежина : 43g±1g
Батерија : Да
Батерија Пати : До 1000 пати
внатрешна отпорност : ≤20mΩ
Ограничен Полнење Напон : 4.2 v
Работен Напон : 2.75-4.2 V
Полначот :
Карактеристики :
-Бренд Име : Liitokala
-За Употреба : Стандардна Батерија
-Пакет : Да
-Број на модел : lii-100 B
-Тип : Електрични
-Интелигентни Полнење : Да
-Приказ На Екран : Да
-Брзо Полнење : Да
-Приклучок Стандард : USB
Со користење на микро USB DC 5 V текст, еден слот за полнење и независни microcomputer систем за управување со
Достапни се два вида на полнење тековната селекција (500m A / 1000m A)
LED прикажува статус на наполнетост на 25% 50% 75% 100%
Тоа може автоматски да се идентификуваат литиум батерија (Li-ion) батерии и никел - metalhydride (Ni-МЗ) батерија,
Упатство за селекција на железо фосфат третман (Li Fe PO4) батерии и Li-ion 3.85 V батерија
Таму 0 V напон активирање, 1.6-2.2 V не се наплаќа (но донации ќе биде активирана струи проток шема трошоци).
Таму overcharge и во текот на испуштање, краток спој, интелигентни признавање лоши батеријата за откривање и обратно батеријата заштита.
Литиум Батерија / Ni HM Батеријата/ Никел Метал Hydride Battery
0 V активирање на функцијата за 3,7 Лав V / 3.8 Лав V / 3.2 V Живот / 1.2 V NIHM / 26650 / 22650 / 18650 / 18490 / 18350 / 17670 / 17500 / 17355 / 16340 / 14500 / 10440 / AAA / АА / С В / С итн.
DC Влезниот Напон : 1 A-5 V
Полнење на струјата : 500m A / 1000m A
Предупредувања и Совети :
- Никогаш не наопаку позитивни и негативни.
- Никогаш не користете или чувајте ја батеријата под висока температура. Во спротивно, тоа ќе предизвика батеријата топлина, влезе во оган или изгубите некои функција и го намалуваат животот. И никогаш не се фрли на батеријата во вода, оган или греење машина. Предложените температура за долгорочно складирање е 10 - 45 centigrade.
- Никогаш не користете ја батеријата под силен статички и силно магнетно поле, во спротивно тоа ќе го уништи заштита на уредот.
- Ако батеријата емитуваат чуден мирис, греење, нарушување или се појави било unconventionality во текот на користење, чување или полнење процес, ве молиме да го извади од уредот или да наплатат и да престане да го користи.
- Батеријата треба да се shored во половина на СПЦ. Тоа треба да биде обвинет откако ако не се користи, за колку што половина година.
- Ако батеријата протекоа, на електролитниот влезе во очите, ве молиме да не се мачкам, се мијат очите со вода и да се испрати во болница.
- Никогаш не се намали во текот на батеријата со ноктите или други работ алатка; остатоци од батеријата треба да му биде вратена на добавувачот и да се постапува од страна на рециклирање станица.
Пакет Тежина : 170 G / 6.00 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 150*80*50 ММ / 5.91*3.15*1.97 Инчи
1 x 2900m Ah 18650 Li-ion Батерија
1 x Батеријата сандак
1 x Батерија Полнач
1 x Производ Брошура
1 x USB Кабел
.

Подробности

Тип Набиране:
Комплекти Батерии И Зарядни Устройства
Номер На Модела:
Лия-100+Лия-29А
Номинална Мощност:
2601-2999mAh
търговска марка:
liitokala
Номер На Батерията:
1
Тип:
Литиево-Йонна

Избор на купувачи

MOSUNX Futural Digital Box Holder For 3 x AA Black With Wire Leads Plastic Battery Storage Case Drop Shipping F35

BGN 0.94

Фабрика цена Кутија со Држач За 3 х АА Црна Со Жица Води Пластични Батеријата за ЧувањеКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетИзработени од Пластични материјали, лесен, удобен за носењеМожете да го користите овој случај со вашата батерија да се формира енергетскиот систем и снабдувањетоОваа батерија кутија носителот погоден за 3 х АА 4.5 V БатерииСо 2 жица водиСо пролетта клип дизајн, лесно можете да ја ставајте батеријата во негоМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаТежина : Над 10gЖица Должина : Околу 15cmГолемина : Прибл mm (Dxšxv) : 57 X 47 X 14mmПакет Содржина : 1 X Батеријата Случај Носителот(Батерии Не Се Вклучени!)Ве молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување...

Литровата енергийна батерия 3.7 V tablet battery 802035 3.7 V 600MAH MP3 MP4 recording pen box малки инструмент панел

10.30 -3 % BGN 10.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања.ви благодаримеСпецификација : Нема.ОписСпецификацијаЗабелешка1Батеријата Модел802035Кориснички2Минимален Капацитет600 MAH0.2 C3Номинална Капацитет600 MAH0.2 C4Номиналниот Напон3.7 v5Надполнење potect напон4.281.0.v6Во текот на испуштање на заштита на напон4.281.0.v7Температура на чување535cедна година8Макс продолжи испуштање струја1.0 C9Макс...

Нови 3.7 VE, пътни, въздушни, lh980n, lh950n, lh900n батерии, заменяющие батерия литиево-йонна батерия

48.00 -27 % BGN 35.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

NP-BX1 NPBX1 батерия bateria за Sony DSC WX350 RX1 RX100 HX300 WX300 HX60 HX50 HX400 MV1 HDR AS15 AS100 CX405 FDR-X1000V камери

11.18 -2 % BGN 11.00

questa voce Comprende : ZHENFA Batteria NPBX1 x 1 batteria ди Introduzione : Tipo ди batteria : Batteria Ал Litio Ricaricabile Versione completa Decodificato : Самостојна lo stesso uso дојде ла batteria originale Tensione ди uscita : DC 4.2 V (Макс); DC 3.6 V (Медиуми) capacità : 1240 m Ah peso netto : 25g compatibile Fotocamera / Videocamera Modelli : НА SONY : DSCRX100 RX100 IIRX1000 IIIRX1 RX1 R II DSCHX50 HX300 HX60 HX90 V HX400 H400 DSCRX100 IV RX10 II DSCRX1 RM2 DSCWX500 WX300 WX350 HDRAS15 AS30 V AS100 VR HDRPJ240 E CX240 E MV 11...

GTF висококачествени акумулаторни електрически инструменти за Dewalt 12 V, 2.0 Ah 2000 mah Li-ion DCB120 MAX DCF610 DCF813 DCF815 DCD710

48.00 -6 % BGN 45.00

спецификации : Тип : Liion Батерија за Заменанапон : 12 Vкапацитет : 2000 m AhКомпатибилни Моделикомпатибилен со ОЕМ Дел Броеви : за DCB120, DCB121Компатибилни Модели : за Dewalt 12 V Cordless Вежба Алатказа Dewalt : DCD700, DCD710, DCD710 S2за Dewalt : DCF610, DCF610 S2за Dewalt : DCF805, DCF813, DCF813 S2, DCF815, DCF815 N, DCF815 S2за Dewalt : DCK210 S2, DCK211 S2за Dewalt DCR006за Dewalt : DCS310, DCS310 S1за Dewalt : DCT410 S1, DCT411 S1, DCT412, DCT414, DCT416, DCT418, DCT419пакетот вклучува : 1x Замена Моќ Алатка на Батерија

24 бр 3a акумулаторни батерии Bateria ААА батерия aaa Ni-MH 850mAh 1.2 V-нисък саморазряд

47.46 -24 % BGN 36.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 850m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V ААА 850m AhГолемина : AAAНапон : 1.2 VНормалните Капацитет : 85 0m AhДимензија(макс) : Дијаметар : 10.5 мм*Висина : 44.5 mmСтандард Полнење на струјата : 85 мр Time : 15ЧБрзо Полнење на струјата : 255 ма Време : 4 HПримена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 24x AAA батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

50cards 2032 CR2032 DL2032 Cr 2032 3V 210mAh литиева бутон Coin battery in, 5pcs/карта retailing package for watch, toy

81.58 -26 % BGN 60.00

50 Pack 3 V CR2032 DL2032 CR DL ДО 2032 BR2032 Копчето Мобилен БатеријатаБатерија Тип : Батеријата CR2032 3 V Литиум Копчето Батеријата SBT15 BR2032 Монета ЌелијаБренд : PKCELLХемија : Li Mn O2 БатеријатаНоминалниот напон : 3 VКритичниот напон : 2.0 VНормалните Капацитет : 220m AhСтандард на струјата : 0.4 m AhПостојана струја : 3m A (максимум)Пулсот на струјата : 30m A (максимум)Максимална димензија : 20.0 x 3.2 mmТемпература : 40 до +60 целзиусови степениГолемина : 2cm x 2cm 0.79 инчен x 0.79 инченИсто така, може да биде познат како : BR2032, CR2332, BR2332, DL2032, SBT15, до 2032, EA2032 C, ECR2032, L14, L2032, LF1 / 2 V CR2032 CR до 2032Примена : Види, Часовник, Калкулатор, Рефлектори, Ласерски Пенкала, Далечински контроли, Играчки, Потрошувачки Електронски производи...

10шт AG1 LR621 364 164 531 SR621 SR621SW SR60 SP364 TR621 часовници монета бутон клетъчна батерия

1.10 -9 % BGN 1.00

100% нов висок квалитет на генерички во мало пакувањеОваа AG1 Батеријата, обезбедува одлична комбинација на висока енергија и континуирано напон снабдување.Овие батерии се обезбеди долг рок на траење за да направите резервни копии на енергетски цели заедно со идеална температура отпор и супериорен капацитет на складирање.Напон : 1.5 VМодел : AG1Исто така, може да биде познат како : # 164 # 364 # 531 # 602 # 28034 # 364 A # AG1# CX60 # D364 # G1 # GP364 # LR60 # LR621 # LR621 W# SBAG / ГД # SP364 # SR60 # SR60 L # SR621 # SR621 SW# Т # TR621 # TR621 SW # V364Употреба : # Ласерски Совети# Часовници# Часовници# Калкулатори# Компјутери# Камери# Дигитални Камери# Pda уредите# Далечински Контроли# Camcorders# Електронски Игри# Електронски Инструменти# MP3 Играчи# Дигитални Глас Рекордери# Играчки# Гликоза Во Крвта, Холестерол Тестирање Метри# Стотици други електронски производПакет се вклучени10pcs AG1 Батерии

OOLAPR (OOLAPR) 50шт CR2025 бутон на батерия DL2025 BR2025 Kcr2025 клетка монета литиева батерия 3V CR 2025 за електронни часа

BGN 11.22

OOLAPR(OOLAPR) 50pcs CR2025 Копчето Батерии DL2025 BR2025 KCR2025 Мобилен Монета Литиум Батерија 3 V CR 2025 За да се Види Електронски100% сосема нов ! Pro Features 10vide одлична континуирано напојување...

3.7 V полимерна литиева батерия, 4545135 комбинирана батерия за лаптоп, таблет, игрална плейър, 3000mAh Акумулаторна литиево-йонна батерия

35.20 -26 % BGN 26.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

10Pcs nimh 4 / 5А батерии 1.2 v 2100mah NiMH rechargeable battery in flat top, не PCM, in industrial pvc packing

40.80 -26 % BGN 30.00

Батерија тип : 4 / 5 A NiМЗ Батеријата 1.2 V 2100m Ah Батерија За Лемење Рамен ВрвБренд : PKCELLМодел : 4 / 5 A 2100m Ah 1.2 V Ni MH БатеријаНапон : 1.2 voltКапацитет : 2100m AhДимензија : 17*40mmАпликации : capacitor пенкала, цртање пенкала, држете пенкало, Bluetooth Слушалки и други електронски производи Никел Метал Hydride Батерија (CE, ROHS сертификати) Тип на Модел Големина Димензија (макс) Капацитет Norminal Стандард Полнење Брзо Полнење Дијаметар(mm) Висина(mm) (m AH) Напон (V) Струја (m A) Време(Ж) Струја (m A) Време(Ж) ААА 2 / 3 AAA400 2 / 3 AAA 10.5 29 400 1.2 40 15 400 1.2 AAA700 ААА 10.5 44.5 / 43 700 1.2 70 15 350 2.4 AAA800 ААА 10.5 44.5 800 1.2 80 15 240 4 AAA850 ААА 10.5 44.5 850 1.2 85 15 255 4 AAA900 ААА 10.5 44.5 900 1.2 90 15 270 4 AAA1000 ААА 10.5 44.5 1000 1.2 100 15 300 4 AA600 АА 14.5 50.5 600 1.2 60 15 600 1.2 2 / 3 AA750 АА 14.5 29 750 1.2 75 15 750 1.2 AA800 АА 14.5 50.5 800 1.2 80 15 800 1.2 AA1000 АА 14.5 50.5 1000 1.2 100 15 1000 1.2 AA1200 АА 14.5 50.5 / 49 1200 1.2 120 15 1200 1.2 AA1300 АА 14.5 50.5 / 49 1300 1.2 130 15 1300 1.2 AA1500 АА 14.5 50.5 / 49 1500 1.2 150 15 1500 1.2 AA1600 АА 14.5 50.5 / 49 1600 1.2 160 15 1600 1.2 AA1700 АА 14.5 50.5 / 49 1700 1.2 170 15 1700 1.2 AA1800 АА 14.5 50.5 / 49 1800 1.2 180 15 900 2.4 AA2000 АА 14.5 50.5 / 49 2000 1.2 200 15 1000 2.4 4 / 5 A2100 4 / 5 A 14.5 46.5 2100 1.2 210 15 630 4 AA2200 АА 14.5 50.5 2200 1.2 220 15 660 4 AA2300 АА 14.5 50.5 2300 1.2 230 15 690 4 AA2400 АА 14.5 50.5 2400 1.2 240 720 15 4 AA2500 АА 14.5 50.5 2500 1.2 250 15 750 4 AA2800 АА 14.5 50.5 2800 1.2 280 15 900 4 C C4500 C 25.8 51 4500 1.2 450 15 2250 2.4 Г D9000 D 33 61.5 9000 1.2 900 15 4500 2.4 9 V 9 V 350 9 V 17.5(Т)*26.5(W)*48.5(H) 350 1.2 35 15 350 1.2Апликации : Дигитална камера, преносни видео, игра, фенерче, далечински управувач, играчка, MP3 / MP4 плеер, електрични жилет.Најновите Батеријата Технологија за постигнување на најдобри перформанси на алкална и Ni MH батерија.

10шт AG13 357A LR44 SR44SW SP76 L1154 RW82 RW42 акумулаторна батерия монета батерия за часовник

1.10 -9 % BGN 1.00

100% нов висок квалитет на генерички во мало пакувањеОваа AG13 Батеријата, обезбедува одлична комбинација на висока енергија и континуирано напон снабдување.Овие батерии се обезбеди долг рок на траење за да направите резервни копии на енергетски цели заедно со идеална температура отпор и супериорен капацитет на складирање.Напон : 1.5 VМодел : AG13Исто така, може да биде познат како : # 303 # 357 # 357 # 1128 MP # 1130 SO # 1166 A # 28008# 3031 # Еден # A76 # AG13 # D303 # D357 # D76 A # G13# G13 A # GP76 # GPA76 # GS14 # L1154 # LR1154 # LR44# MS76 # PX675 A # PX76 A # RPX675 # S06# S1154 # S76 # S76 E # SBA9 # SG13 # SP303 # SR1154# SR44 # SR44 SW # SR44 W # SR47# V13 GA # V303 # V303 # V357 # V76 HS # WS16Употреба : # Ласерски Совети# Часовници# Часовници# Калкулатори# Компјутери# Камери# Дигитални Камери# Pda уредите# Далечински Контроли# Camcorders# Електронски Игри# Електронски Инструменти# MP3 Играчи# Дигитални Глас Рекордери# Играчки# Гликоза Во Крвта, Холестерол Тестирање Метри# Стотици други електронски производиПакет се вклучени : 10pcs AG13 Батерии

Оригинален N70 dual engine dual core dual engine N70HD quad core tablet computer battery 606090 4500mah живот Акумулаторна литиево-йонна батерия

30.40 -28 % BGN 22.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

3.7 V полимерна литиева батерия, 361320 Bluetooth играчка, led лампа, писалка за писане, 70mAh Акумулаторна литиево-йонна батерия

16.00 -25 % BGN 12.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

3x 18V 2.0 Ah смяна на батерията на електрически инструменти за Makita 1822 1823 1834 1835 192827-3 192829-9 193159-1 193140-2 193102-0

144.66 -10 % BGN 130.00

ELEOPTION 18 V 2.0 AH 2000m Ah NiCD Батерија Моќ Алатка Батеријата за MAKITA 1822 ГОДИНА 1928265 1928273 PA18 18 VoltФункција : Батеријата Модел : за MAKITAБатерија Тип : NiCDКапацитетот на батеријата : 2000 MAHБатеријата Напон : 18 VБатеријата Боја : ЦрвенаОваа Моќ Алатка Батеријата може да го замени следните дел броеви : За MAKITA 1822 ГОДИНА 1823 1834 1835 1928273 1928299 PA18Оваа моќ алатка батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : 4334 D 4334 DWA 4334 DWAE4334 DWD 4334 DWDE 5026 DA5026 DB 5026 DWA 5026 DWB5026 DWD 5026 DWFE 5036 DA5036 DB 5036 DWA 5036 DWB5036 DWD 5036 DWFE 5046 DA5046 DB 5046 DWA 5046 DWB5046 DWD 5046 DWDE 5046 DWFE5620 DWD 5621 DWA 5621 DWD5621 RDWA 6343 D 6343 DBE6343 DWA 6343 DWB 6343 DWDE6343 DWFE 6347 D 6347 DWAE6347 DWDE 6347 DWFE 6349 DWDE6349 DWFE 6390 DWAE 6391 D6391 DWPE 6936 FD 6936 FDWDE8390 DWAE 8391 DWPE 8443 D8443 DWAE 8443 DWDE 8443 DWFE8444 DWDE 8444 DWFE BMR100JR180 D JR180 DWA JR180 DWAEJR180 DWB JR180 DWBE JR180 DWDJR180 DWDE LS711 D LS711 DWALS711 DWBEK LS711 DZ LS800 DLS800 DWA LS800 DWAE LS800 DWBLS800 DWBE LS800 DWD LS800 DZLS800 WB ML183 (Светло) SC190 DWDEПакет : 3 x Нова Батерија Моќ Алатка Батеријата за MAKITA 18 V 2000m Ah NiCD Црвена3 x пар на ракавици

2x Eleoption DC 12V 20000mAh DC 122000 Акумулаторна батерия за преносим литиево-йонна батерия за камери за видеонаблюдение с вилица

144.00 -20 % BGN 115.00

Eleoption DC 12 V 20000m Ah DC 122000 Батерија Преносни Liion Батерија за видео надзор Камера Со ПриклучокКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Оваа батерија е 20000m Ah Liion БатеријаСупер капацитет на складирање.Со работа индикатор.Специјално дизајнирани за систем за уреди кои користат 12 V моќност.Builtin ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ за да зачувате енергија употреба.Голем mah вредност значи долго траење на батеријата.Надполнење / празнење заштита.Тоа е специјално дизајнирана за дополнување на системот уред кој се користи 12 V DC моќност.Можете да ја користите оваа батерија за напојување на нашите моќни безжичен предавател, камера за видео надзор и така натаму.Погоден за вашето требаСпецификации : Батерија тип : Батерија Lion батерија.Боја : СинаКапацитет : 20000m AhПриклучок Тип : ЕУ СтандардВлезен напон : 12.6 V DCИзлезен напон : 10.8 V12.6 V DCГолемина : 153mm x 74mm 36mm xНето тежина : 610gПакетот вклучува : 2 x 20000m Ah Литиумјонска Батерија2 x Приклучоци

1бр САМ черна кутия за съхранение на притежателя калъф за 3 x 3.7 V акумулаторни батерии горещи продажба Futural Digital F35

2.54 -21 % BGN 2.00

1pcs DIY Црна Кутија за Складирање Носителот Случај За 3 x 18650 3.7 V АкумулаториКарактеристики : Изработени од АБС материјал,лесен,удобен за носење.Лесно да се инсталира.Погоден за 3x18650 батерии.Можете да го користите овој случај со вашата батерија да се формира енергетскиот систем и снабдувањето.Материјал : ABS.Боја : Црна.Тежина : 21g.Големина : Прибл 78mm X 60mm X 24mm.Пакет Содржина : 1 X Батеријата Случај Носителот(Батерии Не Се Вклучени!)Ве молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување...

Liitokala 4 бр. Оригинални US18650 VTC4 2100 mah 18650 3.6 V литиева батерия електрически автомобил за зареждане на електронна цигара

21.60 -17 % BGN 18.00

Батеријата Име : LiitokalaБатерија Тип : VTC4Батеријата Спецификации : 18 * 65 (MM)Батеријата материјал : Литиумјонска (Liion Литиум Јонска Батерија)Батеријата Напон : 3.6 VБатеријата внатрешна отпорност : 20mΩ или помалкуКапацитетот на батеријата : 2100m AhБатеријата Тежина : 44gМаксимален непрекинат испуштање струја : 30 A.Полнење на струјата : 2 AАпликација тип : електронска цигара, електрични алатки, електрични возила, комуникации, медицински, енергија складирање, воени и другиПолнење и празнење критериуми : повеќе од 1000 пати, полнење критичниот напон на 4.2 V, испуштање критичниот напон на 2.5 V.Следниот дијаграм вид на филм, бидејќи на светлината и прикажување на разликите, места да преовладуваат во вид :

8шт 1200mAh NI-CD HNN9628 HNN9628A батерия за MOTOROLA GP-300 PTX600, MTX638 LCS2000 LTS2000

140.00 -6 % BGN 132.00

8 PCS 1200m Ah NICD HNN9628 HNN9628 A Батерија за полнење за MOTOROLA GP300 PTX600, MTX638 LCS2000 LTS2000Карактеристики Напон : 7.5 V Батерија Тип : NiCD Капацитет : 1200m Ah Материјал : направени со висок квалитет на материјалите...

За камера фенерче играчка 60 бр 3a Ni-MH AAA батерии 1000mAh 1.2 V ААА акумулаторна батерия батерия 3A

125.14 -35 % BGN 81.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 1000m Ah Батерија Бренд : PKCELL Модел : НуМЗ 1.2 V ААА 1000m Ah Големина : AAA Напон : 1.2 V Нормалните Капацитет : 1000m Ah Димензија(макс) : Дијаметар : 10.5 мм*Висина : 44.5 mm Стандардна Полнење на струјата : 100m A Време : 15Ч Брзо Полнење на струјата : 344m A Време : 4 H Апликација : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 60 x AAA батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

533268 3.7 V 1300mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия със защитно платка DVR за GPS MP5 сателитен телефон, електронна книга, PDA

BGN 15.98

Модел : ЕЛ 533268Димензија : Дебелина(± 0.3)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)5.3×32×68Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 1300m AhОколу Тежина : 21gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.