• Новинка
5шт 1/2/3 / 4x18650 акумулаторна батерия 3.7 V клип на притежателя на скоростната калъф с тел от олово

5шт 1/2/3 / 4x18650 акумулаторна батерия 3.7 V клип на притежателя на скоростната калъф с тел от олово

резултат:
BGN 3.15
BGN 3.00 -5 %

Брой продукти
Налично


Високо Квалитетни Пластични Носителот Мали димензии, лесно да се носат 3 x Батерија 18650 Носителот Случај Води 3.7 V Клип Тип за Лемење / Поврзување Зема 3 стандардна големина 18650 батерии рамо до рамо да се формираат компактна батеријата на 3.7 V користење на алкални батерии и Батерии Не се Вклучени Спецификации : Материјал : Пластични Боја : Црна Батерија Тип : 3x18650 Големина : 7.5x6x2cm Кабел Должина : 14cm Количина : 5 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 5 Компјутери/1 Сет x Батеријата Клип Носителот

Подробности

Номер На Модела:
5 броя/1 комплект X притежателя на захващане на батерията
Пакет:
No
Тип:
Кутия За Съхранение На Батерии
Материал:
Цвят:
Тип На Батерията:
Размер:
Дължина на кабела:
Брой:

Избор на купувачи

3.7 V полимерна литиева батерия, 032020302020 безжична слушалка, спортен гривна, електронни часовници, 110mah Акумулаторна литиево-йонна батерия

15.68 -23 % BGN 12.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

2 бр. / лот NP-20 CNP20 батерия NP20 за CASIO Exilim EX M20 S100 S20 S500 S600 S770 S800 S880 Z60 Z65 Z70 Z75 Z77 Z3 Z5 Z6 Z4 Z Z7

19.42 -12 % BGN 17.00

Спецификации : Батерија Liion 3.70 V 1200m AhКомпатибилен со : Го заменува : NP20, NP20 DBA, NP20, NP20 DBAСе вклопува во : Можете да CTRL+F за да ја пребарувате вашата Машина моделЕКСМ1, EXM1, M1, ЕКСМ2, EXM2, М2, ЕКСM20, EXM20, M20, ЕКСM20 U, EXM20 U, M20 U, ЕКСS1, EXS1, S1, ЕКСS1 PM, EXS1 PM, S1 PM, ЕКСS100, EXS100, S100, ЕКСS100 WE, EXS100 WE, S100 WE, ЕКСS2, EXS2, S2, ЕКСS20, EXS20, S20, ЕКСS20 U, EXS20 U, S20 U, ЕКСS2 PW, EXS2 PW, S2 PW, ЕКСS3, EXS3, S3, ЕКСS500, EXS500, S500, ЕКСS500 GY, EXS500 GY, S500 GY, ЕКСS500 EO, EXS500 EO, S500 EO, ЕКСS500 WE, EXS500 WE, S500 WE, ЕКСS600, EXS600, S600, ЕКСS600 D, EXS600 D, S600 D, ЕКСS600 SR, EXS600 SR, S600 SR, ЕКСS600 BE, EXS600 BE, S600 BE, ЕКСS600 EO, EXS600 EO, S600 EO, ЕКСS600 GD, EXS600 GD, S600 GD, ЕКСS770, EXS770, S770, ЕКСS770 BE, EXS770 BE, S770 BE, ЕКСS770 RD, EXS770 RD, S770 RD, ЕКСS770 SR, EXS770 SR, S770 SR, ЕКСS880, EXS880, S880, ЕКСS880 BK, EXS880 BK, S880 BK, ЕКСS880 RD, EXS880 RD, S880 RD, ЕКСZ3, EXZ3, Z3, ЕКСZ4, EXZ4, Z4, ЕКСZ4 U, EXZ4 U, Z4 U, ЕКСZ5, EXZ5, Z5, ЕКСZ60, EXZ60, Z60, ЕКСZ60 BK, EXZ60 BK, Z60 BK, ЕКСZ60 SR, EXZ60 SR, Z60 SR, ЕКСZ70, EXZ70, Z70, ЕКСZ70 BK, EXZ70 BK, Z70 BK, ЕКСZ70 SR, EXZ70 SR, Z70 SR, ЕКСZ75, EXZ75, Z75, ЕКСZ75 SR, EXZ75 SR, Z75 SR, ЕКСZ75 PK, EXZ75 PK, Z75 PK, ЕКСZ75 BK, EXZ75 BK, Z75 BK, ЕКСZ75 BE, EXZ75 BE, Z75 BE, ЕКСZ77, EXZ77, Z77, ЕКСZ77 SR, EXZ77 SR, Z77 SR, ЕКСZ77 PK, EXZ77 PK, Z77 PK, ЕКСZ77 BK, EXZ77 BK, Z77 BK, ЕКСZ77 BE, EXZ77 BE, Z77 BEФункција : 100% Компатибилен со оригиналниот производител опрема.Висок капацитет премиум Јапонски ќелија.Апсолутно нема меморија ефект.Ниска отпорност на батеријата дизајн.Најдобри замена на батеријата.Батерија полнач вклучува база на ѕид полнач, полнач AC / автомобилот кабелот за напојување и запалка приклучок адаптер.Пакетот Вклучува2*НП20 БатеријатаЗа превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 23 дена откако вашата уплата е завршен...

3.7 V полимерна литиева батерия, 361320 Bluetooth играчка, led лампа, писалка за писане, 70mAh Акумулаторна литиево-йонна батерия

16.00 -25 % BGN 12.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

533268 3.7 V 1300mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия със защитно платка DVR за GPS MP5 сателитен телефон, електронна книга, PDA

BGN 15.98

Модел : ЕЛ 533268Димензија : Дебелина(± 0.3)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)5.3×32×68Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 1300m AhОколу Тежина : 21gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Easylander EU353131P 353131 3.7 V 300mAh замяна на литиево-полимерна батерия за Smartwatch smart watch battery GPS, DVR ИГРАЧКИ MP3

22.38 -6 % BGN 21.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

Easylander 3.6 V 830mAh батерия домашен телефон за Panasonic HHR-P104 HHR-P104A/1B HHRP104 1410 вид на 29 KX-FG6550 KX-FPG391

BGN 7.98

Оваа батерија е исто така компатибилна со следниве модели : HHRP104, HHRP104 A, KXFG6550, KXFPG391, KXTG2302, KXTG2303, KXTG2312, KXTG2313, KXTG2314, KXTG2322, KXTG2335, KXTG2336, KXTG2343, KXTG2344, KXTG2346, KXTG2355, KXTG2356, KXTG2357, KXTG2386, KXTG2388, KXTG2480, KXTG4500, KXTG5050, KXTG5055, KXTG5200, KXTG5202, KXTG5210, KXTG5212, KXTG5213, KXTG5230, KXTG5240, KXTG5242, KXTG5243, KXTG5421, KXTG5422, KXTG5423, KXTG5428, KXTG5431, KXTG5432, KXTG5433, KXTG5436, KXTG5438, KXTG5439, KXTG5451, KXTG5452, KXTG5453, KXTG5456, KXTG5471, KXTG5480, KXTG5561, KXTG5566, KXTG5571, KXTG5576, KXTG5583, KXTG5621За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3шт батерия 9V 6LF22 6LR61 PPP3 1604a алкална батерия, не са акумулаторни батерии 9V батерии

18.13 -28 % BGN 13.00

МОДЕЛ : ААА 6 LR61 Алкална БатеријаБатерија Тип : Батерија 9 V 6 LR61 GP1604 GS1 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаГолемина : 17.5 мм*48.5 mmНапон : 9 VКапацитет : 270ohm,24 часа / d,720 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : P ersonal дигитални multimeter безжичен микрофон производи, Дигитални фото апарати, MD, CD, MP3, Далечински управувач, Електрични shavers, DV, далечински управувач играчки, електронски производи, и така натаму.Пакетот вклучува : 3 x 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

10шт AG13 357A LR44 SR44SW SP76 L1154 RW82 RW42 акумулаторна батерия монета батерия за часовник

1.10 -9 % BGN 1.00

100% нов висок квалитет на генерички во мало пакувањеОваа AG13 Батеријата, обезбедува одлична комбинација на висока енергија и континуирано напон снабдување.Овие батерии се обезбеди долг рок на траење за да направите резервни копии на енергетски цели заедно со идеална температура отпор и супериорен капацитет на складирање.Напон : 1.5 VМодел : AG13Исто така, може да биде познат како : # 303 # 357 # 357 # 1128 MP # 1130 SO # 1166 A # 28008# 3031 # Еден # A76 # AG13 # D303 # D357 # D76 A # G13# G13 A # GP76 # GPA76 # GS14 # L1154 # LR1154 # LR44# MS76 # PX675 A # PX76 A # RPX675 # S06# S1154 # S76 # S76 E # SBA9 # SG13 # SP303 # SR1154# SR44 # SR44 SW # SR44 W # SR47# V13 GA # V303 # V303 # V357 # V76 HS # WS16Употреба : # Ласерски Совети# Часовници# Часовници# Калкулатори# Компјутери# Камери# Дигитални Камери# Pda уредите# Далечински Контроли# Camcorders# Електронски Игри# Електронски Инструменти# MP3 Играчи# Дигитални Глас Рекордери# Играчки# Гликоза Во Крвта, Холестерол Тестирање Метри# Стотици други електронски производиПакет се вклучени : 10pcs AG13 Батерии

802042HSELL Huanse four ос въздухоплавателни средства батерия 3.7 V 25C H107C/D 500mah Казахстан Гибсън, акумулаторна литиево-йонна клетка

30.00 -27 % BGN 22.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

NP-BX1 NPBX1 батерия bateria за Sony DSC WX350 RX1 RX100 HX300 WX300 HX60 HX50 HX400 MV1 HDR AS15 AS100 CX405 FDR-X1000V камери

11.18 -2 % BGN 11.00

questa voce Comprende : ZHENFA Batteria NPBX1 x 1 batteria ди Introduzione : Tipo ди batteria : Batteria Ал Litio Ricaricabile Versione completa Decodificato : Самостојна lo stesso uso дојде ла batteria originale Tensione ди uscita : DC 4.2 V (Макс); DC 3.6 V (Медиуми) capacità : 1240 m Ah peso netto : 25g compatibile Fotocamera / Videocamera Modelli : НА SONY : DSCRX100 RX100 IIRX1000 IIIRX1 RX1 R II DSCHX50 HX300 HX60 HX90 V HX400 H400 DSCRX100 IV RX10 II DSCRX1 RM2 DSCWX500 WX300 WX350 HDRAS15 AS30 V AS100 VR HDRPJ240 E CX240 E MV 11...

2x Eleoption DC 12V 20000mAh DC 122000 Акумулаторна батерия за преносим литиево-йонна батерия за камери за видеонаблюдение с вилица

144.00 -20 % BGN 115.00

Eleoption DC 12 V 20000m Ah DC 122000 Батерија Преносни Liion Батерија за видео надзор Камера Со ПриклучокКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Оваа батерија е 20000m Ah Liion БатеријаСупер капацитет на складирање.Со работа индикатор.Специјално дизајнирани за систем за уреди кои користат 12 V моќност.Builtin ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ за да зачувате енергија употреба.Голем mah вредност значи долго траење на батеријата.Надполнење / празнење заштита.Тоа е специјално дизајнирана за дополнување на системот уред кој се користи 12 V DC моќност.Можете да ја користите оваа батерија за напојување на нашите моќни безжичен предавател, камера за видео надзор и така натаму.Погоден за вашето требаСпецификации : Батерија тип : Батерија Lion батерија.Боја : СинаКапацитет : 20000m AhПриклучок Тип : ЕУ СтандардВлезен напон : 12.6 V DCИзлезен напон : 10.8 V12.6 V DCГолемина : 153mm x 74mm 36mm xНето тежина : 610gПакетот вклучува : 2 x 20000m Ah Литиумјонска Батерија2 x Приклучоци

Easylander нов висококачествен 200mAH 4.4 V вътрешен батерия EB-BR360ABE Samsung Gear Fit 2 R360 SM-R360

BGN 18.38

Модел : СМR360Номиналниот Напон : 3.85 VКапацитет : 200m AhОколу Тежина : 3gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 1 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

1бр 1250mAh LP-E12 LPE12 LP E12 камери батерии за Canon EOS 100D целувка X7 Бунтовник SL1 EOS M10 DSLR батерии

13.92 -28 % BGN 10.00

1 Pcs 1250m Ah ЛПE12 LPE12 ЛП E12 Камера Батерии За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен Со : За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Модел : LPE12 Напон : 7.2 V Капацитет од 1250 m Ah Големина на : 47*65*19.3 мм Пакет се Вклучени : 1 x ЛПE12 батеријата1...

50cards 2032 CR2032 DL2032 Cr 2032 3V 210mAh литиева бутон Coin battery in, 5pcs/карта retailing package for watch, toy

81.58 -26 % BGN 60.00

50 Pack 3 V CR2032 DL2032 CR DL ДО 2032 BR2032 Копчето Мобилен БатеријатаБатерија Тип : Батеријата CR2032 3 V Литиум Копчето Батеријата SBT15 BR2032 Монета ЌелијаБренд : PKCELLХемија : Li Mn O2 БатеријатаНоминалниот напон : 3 VКритичниот напон : 2.0 VНормалните Капацитет : 220m AhСтандард на струјата : 0.4 m AhПостојана струја : 3m A (максимум)Пулсот на струјата : 30m A (максимум)Максимална димензија : 20.0 x 3.2 mmТемпература : 40 до +60 целзиусови степениГолемина : 2cm x 2cm 0.79 инчен x 0.79 инченИсто така, може да биде познат како : BR2032, CR2332, BR2332, DL2032, SBT15, до 2032, EA2032 C, ECR2032, L14, L2032, LF1 / 2 V CR2032 CR до 2032Примена : Види, Часовник, Калкулатор, Рефлектори, Ласерски Пенкала, Далечински контроли, Играчки, Потрошувачки Електронски производи...

4 бр. / лот безплатна доставка гореща продажба Doublepow DP-18650 2200 mah 3.7 В литиево-йонна акумулаторна батерия 18650 висок капацитет за фенерче

14.40 -17 % BGN 12.00

4pcs / Многу БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Топла Продажба Doublepow ДП18650 2200 мр 3.7 V Liion батерија 18650 ВИСОК КАПАЦИТЕТ ЗА ФЕНЕРЧЕКарактеристики : 1...

24 бр 3a акумулаторни батерии Bateria ААА батерия aaa Ni-MH 850mAh 1.2 V-нисък саморазряд

47.46 -24 % BGN 36.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 850m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V ААА 850m AhГолемина : AAAНапон : 1.2 VНормалните Капацитет : 85 0m AhДимензија(макс) : Дијаметар : 10.5 мм*Висина : 44.5 mmСтандард Полнење на струјата : 85 мр Time : 15ЧБрзо Полнење на струјата : 255 ма Време : 4 HПримена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 24x AAA батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

Продажба на едро на едро Лот 400 бр. PKCELL CR1220 3V литиева батерия BR1220 ECR1220 DL1220 бутон монета клетъчните батерии за часовници играчка дистанционно управление

79.98 -27 % BGN 58.00

Модел : CR1220Батерија Тип : Батеријата CR1220 3 V Литиум Копчето Батеријата SBT13 BR1220 Монета ЌелијаБренд : PKCELLХемија : Li Mn O2 БатеријатаНоминалниот напон : 3 VКритичниот напон : 2.0 VНормалните Капацитет : 40m AhПостојана струја : 2m A (максимум)Пулсот на струјата : 20m A (максимум)Максимална димензија : 12.5 x 2.0 mmТемпература : 40 до +60 целзиусови степениИсто така, може да биде познат како : CR1220, BR1220, DL1220, ECR1220, LM1220, ECR1220, KCR1220, L04, 5012 LC, SBT13, ПА, 280208Примена : Часовници, Камери, Калкулатори, Автомобил Безбедност Аларм, Keyless Автомобил Remotes, Организаторите, Glucometer, Компјутерска Опрема (резервна копија на меморијата на батеријата), Играчки, accutron, Комуникациска Опрема, податоци пакет за видео камери, итнПакет се вклучени 400 Pcs CR1220

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.