• Новинка
2 бр Eleoption 12V 3000mAh NI-MH смяна на батерията на електрически инструменти за Black&Decker A12, A12-XJ, A12EX, FS120B, FSB12, HPB12

2 бр Eleoption 12V 3000mAh NI-MH смяна на батерията на електрически инструменти за Black&Decker A12, A12-XJ, A12EX, FS120B, FSB12, HPB12

резултат:
BGN 134.72
BGN 121.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Eleoption 12 V 3000m Ah NI-МЗ Замена Моќ Алатка Батеријата За Black&Декер A12, A12-XJ, A12 EX, FS120 B, FSB12, HPB12
Спецификација :
Состојба : 100% Сосема Нов во Оригиналната Состојба гаранција.
Батерија Тип : Сосема Нова Батерија за BLACK&ДЕКЕР
Батеријата Напон : 12 V
Капацитетот на батеријата : 3000m Ah
Тежина : 700g
Оваа Моќ Алатка Батеријата може да го замени следните Оригинална Батерија Код :
За Црно-Декер
A12, A12-XJ, A12 EX, FS120 B, FSB12, HPB12
f For Лавина
FS120 B, FS120 BX
Оваа Моќ Алатка Батеријата е исто така компатибилна со следниве модели :
За Црно-Декер
BD12 PSK, BDBN1202, BDG1200 K, BDGL12 K, BDID1202, CD1200 SK, CD12 SFK, CDC1200 K, CDC120 AK, CDC120 ASB, CP122 K, CP122 KB, CP12 K, CP12 KB, HP122 K, HP122 KD, HP126 F2 B, HP126 F2 K, HP126 F3 B, HP126 F3 K, HP126 FBH, HP126 FSC, HP126 FSH, HP126 K, HP128 F3 B, HP12 K, HP12 KD, HP9019 K, HPD1200, HPD1202, HPD1202 KF, HPD12 K-2, KC2000 FK, PS12 HAK, SX3000, SX3500, SX5000, XD1200, XD1200 K, XTC121, XTC12 IK, XTC12 IKH
За Лавина
FS1200 D, FS1200 D-2, FS1202 BN, FS1202 D, FS12 PS, FS12 PSK, FSD122
Пакетот Вклучува :
2 * 12 V 3000m Ah Ni-МЗ Батеријата За Black&Декер

Подробности

Размер:
Prismatic
търговска марка:
ELE ELEOPTION
Тип Набиране:
Само Батерии
Пакет:
Комплект 2
Подмяна На Батерията:
ДА
Тип:
NI-MH
Номер На Модела:
За Black & Decker
Номинална Мощност:
3000MAH
Номер На Батерията:
2
Подмяна На Батерията:
ДА
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

Поща 3.7 V полимерна литиева батерия, 604060P 1650mAh, GPS-карта, микрофон, батерия за мобилен телефон Акумулаторна литиево-йонна елемент

30.40 -28 % BGN 22.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Нова смяна на Makita 18V BL1830 6.0 Ah литиево - йонна акумулаторна батерия с голям капацитет BL1860 BL1830 BL1840 BL1850 LXT400

107.71 -14 % BGN 93.00

Ова е 100% нов замена LiIon батерија Спецификација Батерија Тип : LiIon Напон : 18 V Капацитет : 6.0 Ах Големина : 11.5x7.2x8.8cm Состојба : НОВА Компатибилен P / N : Makita BL1830 BL1850 се Вклопува Модел : Makita BHP451 BHP451 SFE BDF451 BDF451 Z BTD140 BTD140 SFE BTD140 Z BTW251 BSS501 BSS610 BSS610 Z BSS610 SFE BJR181 BJR181 Z BVR450 Z BJV180 BML184 BML185(Светло) BJS130 BDA350 BFS450 BHR202 BHP454 BTD141 BTDW251 Z BTP140 BTD141 Z BTD144 Z BFR750 BHR202 RFE BTD144 BTL063 BTL061 BTL063 Z BTL061 Z BHP452 BHR240 BHR240 Z BDF452 SHE BDF454 RFE BFR450 RFE BGA452 RFE BHP452 SHE BHP454 RFE BJR181 RF BJV180 RF BSS610 RF BTD140 RFE BTD142 SHE BTD145 RFE BTP140 RFE BTW251 RFE BTW450 RFE BVR450 RFE BDF451 RFE BHP451 RFE BKP180 RFE BDF452 Z BDF454 Z BFR450 Z BGA452 Z BHP452 Z BHP454 Z BHR202 Z BJR181 Z BJV180 Z BSS610 Z BTD140 Z BTD142 Z BTD145 Z BTP140 Z BTW251 Z BTW450 Z BKP180 Z BGD800 Z BGD801 Z BVC350 Z BCF201 Z BCL180 Z BCS550 Z BDA351 Z BFS450 Z BHP452 Z BJS130 Z BJS161 Z BPB180 Z BUB182 Z BMR100 BDF452 Z За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 23 дена откако вашата уплата е завршен...

Easylander EU353131P 353131 3.7 V 300mAh замяна на литиево-полимерна батерия за Smartwatch smart watch battery GPS, DVR ИГРАЧКИ MP3

22.38 -6 % BGN 21.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

3шт батерия 9V 6LF22 6LR61 PPP3 1604a алкална батерия, не са акумулаторни батерии 9V батерии

18.13 -28 % BGN 13.00

МОДЕЛ : ААА 6 LR61 Алкална БатеријаБатерија Тип : Батерија 9 V 6 LR61 GP1604 GS1 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаГолемина : 17.5 мм*48.5 mmНапон : 9 VКапацитет : 270ohm,24 часа / d,720 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : P ersonal дигитални multimeter безжичен микрофон производи, Дигитални фото апарати, MD, CD, MP3, Далечински управувач, Електрични shavers, DV, далечински управувач играчки, електронски производи, и така натаму.Пакетот вклучува : 3 x 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

3.7 V полимерна литиева батерия, 4545135 комбинирана батерия за лаптоп, таблет, игрална плейър, 3000mAh Акумулаторна литиево-йонна батерия

35.20 -26 % BGN 26.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

3.7 V полимерна литиева батерия, 503759 1300MAH e, road air HD-X9, 7-инчов навигатор, батерията на втора линия Акумулаторна литиево-йонна елемент

19.20 -27 % BGN 14.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Нови 3.7 VE, пътни, въздушни, lh980n, lh950n, lh900n батерии, заменяющие батерия литиево-йонна батерия

48.00 -27 % BGN 35.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

8шт батерия GP1604G-S1 6LR61 9V PPP3 1604A алкална батерия неперезаряжаемые батерия за безжичен микрофон

37.66 -31 % BGN 26.00

МОДЕЛ : ААА 6 LR61 Алкална БатеријаБатерија Тип : Батерија 9 V 6 LR61 GP1604 GS1 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаГолемина : 17.5 мм*48.5 mmНапон : 9 VКапацитет : 270ohm,24 часа / d,720 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : P ersonal дигитални multimeter безжичен микрофон производи, Дигитални фото апарати, MD, CD, MP3, Далечински управувач, Електрични shavers, DV, далечински управувач играчки, електронски производи, и така натаму.Пакетот вклучува : 8x 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

1бр 1250mAh LP-E12 LPE12 LP E12 камери батерии за Canon EOS 100D целувка X7 Бунтовник SL1 EOS M10 DSLR батерии

13.92 -28 % BGN 10.00

1 Pcs 1250m Ah ЛПE12 LPE12 ЛП E12 Камера Батерии За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен Со : За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Модел : LPE12 Напон : 7.2 V Капацитет од 1250 m Ah Големина на : 47*65*19.3 мм Пакет се Вклучени : 1 x ЛПE12 батеријата1...

Eleoption 9.6 V NICD Power Tool батерия за Makita 4190D 4190DW 5090D 5090DW 6092D 6092DW 6093D 6093DW 6094D 6094DW 6095D 6095DW

BGN 48.00

9.6 V NICD Моќ Алатка Батеријата за Makita 4190 D 4190 DW5090 D 5090 DW 6092 D 6092 DW 6093 D 6093 DW 6094 D 6094 DW 6095 D 6095 DW* Батерија Тип : NiCD батеријата*Капацитет : 1500m Ah*Напон : 9.6 V*За Makita NiCD 9.6 V 1.5 Ах*Боја : Црна*Димензии : 182.2x48.7x30.2mm*Производ Тежина : 378gПакетот Вклучува : 1* замена на батеријата,

4 бр АА батерии NI-MH 2600Mah 1.2 V AA батерии батерия 2A Bateria Baterias 2a предварително заредени Bateria

20.72 -23 % BGN 16.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ АА 2600m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V АА 2600m AhГолемина : ААНапон : 1.2 VНормалните Капацитет : 2600m AhДимензија(макс) : Дијаметар : 14.5 мм*Висина : 50.5 mmСтандард Полнење на струјата : 260m A Време : 15ЧБрзо Полнење на струјата : 780m A Време : 4 HПримена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 4 х АА батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

12v 20000mah батерия литиева батерия крушка 35w 55w ксенон крушка литиева батерия + 12v зарядно за батерията. Size. 185 * 70*56mm 112 * 93*70mm

120.80 -12 % BGN 106.00

Опис на производот техничките параметри на : Номинална Напон : 12 V На влезен напон : 12.6 V Излезен напон : 11.1 V да 12.6 V Батерија капацитет : 20000 mah (20 ах) на Испуштање на тековниот стандард : 0.2 C максимален непрекинат дериватни струја : 1 C Работна температура : load : 0 ~ 45 празнење : пет шеесет надворешен дијаметар големина : 185*70*56mm / 112*93*70mm ( Купувачи имајте предвид дека големината на две опции, купувачот нема забелешки ќе биде предаден, случајно да главниот сликата како стандардна! ) Превозот листата : 12 v 20 A батерија 18650 1 група Еден за 12 v 3А полначот Издржливост : 300м Тежина : 1500g Тип на Извршување : UL1007 / Црна и Црвена, 150mm Линија Должина Применливи предмет : сите видови на динамички модел, електрични алатки, електрични играчки, итн...

EN-EL14 EN EL14a EL14 1030mAh акумулаторна помещение MH-24 bateria за Nikon P7000 P7100 D3100 D3200 D5100 D3300 D5200 D5300 P7200 P7800

21.60 -7 % BGN 20.00

questa voce Comprende : ZHENFA Batteria ENEL14 x 1 batteria ди Introduzione : Tipo ди batteria : Batteria Ал Litio Ricaricabile Versione completa Decodificato : Самостојна lo stesso uso дојде ла batteria originale Tensione ди uscita : DC 8.4 V (Макс); DC 7.2 V (Медиуми) capacità : 1030 m Ah peso netto : 50g compatibile Fotocamera / Videocamera Modelli : ПО Nikon : D3100 D3200 D5100 D5200 D5300 DF P7000 P7100 P7200 P7700 P7800 D3400 D56001...

3.7 V полимерна литиева батерия, 361320 Bluetooth играчка, led лампа, писалка за писане, 70mAh Акумулаторна литиево-йонна батерия

16.00 -25 % BGN 12.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

8шт 1200mAh NI-CD HNN9628 HNN9628A батерия за MOTOROLA GP-300 PTX600, MTX638 LCS2000 LTS2000

140.00 -6 % BGN 132.00

8 PCS 1200m Ah NICD HNN9628 HNN9628 A Батерија за полнење за MOTOROLA GP300 PTX600, MTX638 LCS2000 LTS2000Карактеристики Напон : 7.5 V Батерија Тип : NiCD Капацитет : 1200m Ah Материјал : направени со висок квалитет на материјалите...

За камера фенерче играчка 60 бр 3a Ni-MH AAA батерии 1000mAh 1.2 V ААА акумулаторна батерия батерия 3A

125.14 -35 % BGN 81.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 1000m Ah Батерија Бренд : PKCELL Модел : НуМЗ 1.2 V ААА 1000m Ah Големина : AAA Напон : 1.2 V Нормалните Капацитет : 1000m Ah Димензија(макс) : Дијаметар : 10.5 мм*Висина : 44.5 mm Стандардна Полнење на струјата : 100m A Време : 15Ч Брзо Полнење на струјата : 344m A Време : 4 H Апликација : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 60 x AAA батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

1бр 1800 ма NP-FM500H NP FM500H FM500H литиево-йонна акумулаторна батерия камера за Sony Alpha магистрала a57 A58 а a65 A77 A99 A350 A550 A580 A900

19.18 -32 % BGN 13.00

1 Pc 1800m Ah NPFM500 H Замена со дигитална камера батерии За Sony NPFM500 H A57 A58 A65 A77 A99 A550 A560 A580 Батеријата Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен Со : За Sony NPFM500 H A57 A58 A65 A77 A99 A550 A560 A580 Батеријата Модел : NPFM500 H Напон : 7.2 V Капацитет : 1800m Ah Пакет се Вклучени : 1 xNPFM500 H батеријата

Батерия електроинструменти 18v 3000mAh за Makita 1822/1834/192829-9/192827-3/193159-1/1823/193140-2/193102-0/192826-5/ PA18

119.20 -0 % BGN 119.00

Мак 18 VAОдговара Makita Алатки : 4334 D,4334 DWA,4334 DWAE,4334 DWD,4334 DWDE,5026 DA,5026 DB,5026 DWA,5026 DWB,5026 DWD,5026 DWFE,5036 DA,5036 DB,5036 DWA,5036 DWB,5036 DWD,5036 DWFE,5046 DA,5046 DB,5046 DWA,5046 DWB,5046 DWD,5046 DWDE,5046 DWFE,5620 DWD,5621 DWA,5621 DWD,5621 RDWA,6343 D,6343 DBE,6343 DWA,6343 DWB,6343 DWDE,6343 DWFE,6347 D,6347 DWAE,6347 DWDE,6347 DWFE,6349 DWDE,6349 DWFE,6390 DWAE,6391 D,6391 DWPE,6936 FD,6936 FDWDE,8390 DWAE,8391 DWPE,8443 D,8443 DWAE,8443 DWDE,8443 DWFE,8444 DWDE,8444 DWFE,BMR100,JR180 D,JR180 DWA,JR180 DWAE,JR180 DWB.JR180 DWBE,JR180 DWD,JR180 DWDE,LS711 D,LS711 DWA,LS711 DWBEK,LS711 DZ,LS800 D,LS800 DWA,LS800 DWAE, LS800 DWB,LS800 DWBE, LS800 DWD, LS800 DZ, LS800 WB, ML183 (Светло),SC190 DWDE, UB181 D, UB181 DZЗаменете Makita оригинална батерија : 1822 / 1834 / 1928299 / 1928273 / 1931591 / 1823 / 1931402 / 1931020 / 1928265 / PA18Напон : 18 VКлетка : NiCDКапацитет : 2.0 Ах ,Ах 3.0

3.7 V полимерна литиева батерия, MP3 Bluetooth слушалки, писалка записващо устройство, MP4, 032030 безжичен Wi-Fi 302030 Акумулаторна литиево-йонна елемент

23.68 -24 % BGN 18.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Пластмасов отделението отделение държач кутия за съхранение на 18650 акумулаторна батерия 3.7 V направи си САМ

1.46 -32 % BGN 1.00

Пластични Батеријата Случај Носителот Складирање Кутија За Батерија 18650 3.7 V DIYОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на Батерија тип : 1pc / 2pc / 3pc 18650 случај носителот Лесна инсталација, Можете да го користите овој случај со вашата батерија да се формира енергетскиот систем и снабдувањето Случај за батерија Едноставна DIY надополнување на напојување Материјал : ABS Големина : Батеријата Држачот За 18650 1x : прибл.7.6cmx2cm / 3.0"x0.8"Батеријата Држачот За 2x 18650 : прибл.7.6cmx3.9cm / 3.0"x1.5"Батеријата Држачот За 3x 18650 : прибл.7.6cmx5.9cm / 3.0"x2.3" Боја : Црна Количина : 1 Компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

802042HSELL Huanse four ос въздухоплавателни средства батерия 3.7 V 25C H107C/D 500mah Казахстан Гибсън, акумулаторна литиево-йонна клетка

30.00 -27 % BGN 22.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

2 елемента Gopro Hero 5 Hero 6 подмяна на батерия 1600mAh AHDBT-501 + LED 3-заряженное USB зарядно устройство за камери Gopro Hero5 / 6 4K

44.06 -21 % BGN 35.00

Компатибилни Модели : За Go Pro Камера AHDBT501 AHDBT501 AHDBT 501 Gopro Hero5 Gopro ХЕРОЈ 6 4 K Камера Пакетот вклучува : 2x Gopro hero5 AHDBT501 батеријата 1x 3Канал Ултра Тенок USB Полнач за батерии 1x USB Полнење Кабел Истакна : Батеријата Складирање Случаи вклучени Функција : 1...

OOLAPR (OOLAPR) 50шт CR2025 бутон на батерия DL2025 BR2025 Kcr2025 клетка монета литиева батерия 3V CR 2025 за електронни часа

BGN 11.22

OOLAPR(OOLAPR) 50pcs CR2025 Копчето Батерии DL2025 BR2025 KCR2025 Мобилен Монета Литиум Батерија 3 V CR 2025 За да се Види Електронски100% сосема нов ! Pro Features 10vide одлична континуирано напојување...

1бр САМ черна кутия за съхранение на притежателя калъф за 3 x 3.7 V акумулаторни батерии горещи продажба Futural Digital F35

2.54 -21 % BGN 2.00

1pcs DIY Црна Кутија за Складирање Носителот Случај За 3 x 18650 3.7 V АкумулаториКарактеристики : Изработени од АБС материјал,лесен,удобен за носење.Лесно да се инсталира.Погоден за 3x18650 батерии.Можете да го користите овој случај со вашата батерија да се формира енергетскиот систем и снабдувањето.Материјал : ABS.Боја : Црна.Тежина : 21g.Големина : Прибл 78mm X 60mm X 24mm.Пакет Содржина : 1 X Батеријата Случај Носителот(Батерии Не Се Вклучени!)Ве молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување...

10шт AG13 357A LR44 SR44SW SP76 L1154 RW82 RW42 акумулаторна батерия монета батерия за часовник

1.10 -9 % BGN 1.00

100% нов висок квалитет на генерички во мало пакувањеОваа AG13 Батеријата, обезбедува одлична комбинација на висока енергија и континуирано напон снабдување.Овие батерии се обезбеди долг рок на траење за да направите резервни копии на енергетски цели заедно со идеална температура отпор и супериорен капацитет на складирање.Напон : 1.5 VМодел : AG13Исто така, може да биде познат како : # 303 # 357 # 357 # 1128 MP # 1130 SO # 1166 A # 28008# 3031 # Еден # A76 # AG13 # D303 # D357 # D76 A # G13# G13 A # GP76 # GPA76 # GS14 # L1154 # LR1154 # LR44# MS76 # PX675 A # PX76 A # RPX675 # S06# S1154 # S76 # S76 E # SBA9 # SG13 # SP303 # SR1154# SR44 # SR44 SW # SR44 W # SR47# V13 GA # V303 # V303 # V357 # V76 HS # WS16Употреба : # Ласерски Совети# Часовници# Часовници# Калкулатори# Компјутери# Камери# Дигитални Камери# Pda уредите# Далечински Контроли# Camcorders# Електронски Игри# Електронски Инструменти# MP3 Играчи# Дигитални Глас Рекордери# Играчки# Гликоза Во Крвта, Холестерол Тестирање Метри# Стотици други електронски производиПакет се вклучени : 10pcs AG13 Батерии

Бутон Top ICR10440 10440 Liion батерии 3.7 V 350mAh литиево Batteria форма на цилиндър Bule цвят на батерията

9.44 -15 % BGN 8.00

Копчето Врвот ICR10440 10440 Liion Батерија Батерии 3.7 V 350m Ah Литиум Batteria Цилиндричен Облик Bule Боја Батеријата за ецигара Батерија Тип : МЦП 10440 Батерија 3.7 V Литиум Liion Батеријата МоБренд : PKCELLМодел : 3.7 V ICR10440 Liion БатеријаНормален Напон : 3.7 VНормалните Капацитет : 350m AhГолемина : 10*43.5 mmЗаштитени : НИКОЈБатеријата врвот : Копчето врвотМакс Постојана Полнење на струјата : 350m A(1 C)Макс Постојана Празнење на Струја : 700m A(2 C)Материјал : Литиум Liion МЦППолнење циклуси : најмалку 500cyclesAppliations : LED Светилка, headlamp, механички мо, факелот, светлата,vape,ecig и така натаму

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.