• Новинка
Easylander нов висококачествен 200mAH 4.4 V вътрешен батерия EB-BR360ABE Samsung Gear Fit 2 R360 SM-R360

Easylander нов висококачествен 200mAH 4.4 V вътрешен батерия EB-BR360ABE Samsung Gear Fit 2 R360 SM-R360

резултат:
BGN 18.38

Брой продукти
Налично


Модел : СМ-R360
Номиналниот Напон : 3.85 V
Капацитет : 200m Ah
Околу Тежина : 3g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 1 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.
ние не сме одговорни за undelivered адреса. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа. Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.
Следново е превозот време референца за некои земји.
САД/Канада/Австралија околу 15 работни дена
Западна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија) околу 15 работни дена
Франција, Шпанија околу 15 работни дена
Италија околу 21 дена
Јужна Америка со околу 28 дена
Врати се прифатливи во рок од 14 дена по купувачот примените објектот.
Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.
Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите во ваша корист.

Подробности

търговска марка:
Easylander
Подмяна На Батерията:
ДА
Тип Набиране:
Само Батерии
Тип:
Литиево-полимерна
Номер На Батерията:
1бр
Номер На Модела:
R360
Размер:
Prismatic
Номинална Мощност:
200мА
is_customized:
Yes
Свойства На Батерията:
Марка оригинала
Съединител:
съединител
използвайте за:
Gear Fit 2 R360
Volt:
3,7 в

Избор на купувачи

3.7 V полимерна литиева батерия, 4545135 комбинирана батерия за лаптоп, таблет, игрална плейър, 3000mAh Акумулаторна литиево-йонна батерия

35.20 -26 % BGN 26.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

10x WAMA CR425 3V лек гаф такъми, риболовни инструменти аксесоари свещ през нощта led на батерията на дребно опаковка спад на кораба

12.78 -22 % BGN 10.00

10x WAMA CR425 3 V Прозрачна Плови Справување со Риболов Алатки Додатоци Свеќа Ноќ LED Светло Батерии Мало Пакет Капка БродПовратните информации1...

Нова смяна на Makita 18V BL1830 6.0 Ah литиево - йонна акумулаторна батерия с голям капацитет BL1860 BL1830 BL1840 BL1850 LXT400

107.71 -14 % BGN 93.00

Ова е 100% нов замена LiIon батерија Спецификација Батерија Тип : LiIon Напон : 18 V Капацитет : 6.0 Ах Големина : 11.5x7.2x8.8cm Состојба : НОВА Компатибилен P / N : Makita BL1830 BL1850 се Вклопува Модел : Makita BHP451 BHP451 SFE BDF451 BDF451 Z BTD140 BTD140 SFE BTD140 Z BTW251 BSS501 BSS610 BSS610 Z BSS610 SFE BJR181 BJR181 Z BVR450 Z BJV180 BML184 BML185(Светло) BJS130 BDA350 BFS450 BHR202 BHP454 BTD141 BTDW251 Z BTP140 BTD141 Z BTD144 Z BFR750 BHR202 RFE BTD144 BTL063 BTL061 BTL063 Z BTL061 Z BHP452 BHR240 BHR240 Z BDF452 SHE BDF454 RFE BFR450 RFE BGA452 RFE BHP452 SHE BHP454 RFE BJR181 RF BJV180 RF BSS610 RF BTD140 RFE BTD142 SHE BTD145 RFE BTP140 RFE BTW251 RFE BTW450 RFE BVR450 RFE BDF451 RFE BHP451 RFE BKP180 RFE BDF452 Z BDF454 Z BFR450 Z BGA452 Z BHP452 Z BHP454 Z BHR202 Z BJR181 Z BJV180 Z BSS610 Z BTD140 Z BTD142 Z BTD145 Z BTP140 Z BTW251 Z BTW450 Z BKP180 Z BGD800 Z BGD801 Z BVC350 Z BCF201 Z BCL180 Z BCS550 Z BDA351 Z BFS450 Z BHP452 Z BJS130 Z BJS161 Z BPB180 Z BUB182 Z BMR100 BDF452 Z За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 23 дена откако вашата уплата е завршен...

1бр 1250mAh LP-E12 LPE12 LP E12 камери батерии за Canon EOS 100D целувка X7 Бунтовник SL1 EOS M10 DSLR батерии

13.92 -28 % BGN 10.00

1 Pcs 1250m Ah ЛПE12 LPE12 ЛП E12 Камера Батерии За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен Со : За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Модел : LPE12 Напон : 7.2 V Капацитет од 1250 m Ah Големина на : 47*65*19.3 мм Пакет се Вклучени : 1 x ЛПE12 батеријата1...

3.7 V полимерна литиева батерия, 361320 Bluetooth играчка, led лампа, писалка за писане, 70mAh Акумулаторна литиево-йонна батерия

16.00 -25 % BGN 12.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

kentli 2pcs 1.5 v AAA lifepo4 li - ion 14505 батерии камера 1180mWh акумулаторна литиева батерия +зарядно устройство kentli aa aaa

46.38 -29 % BGN 33.00

Опис на производот Опис : Големина : AAA Без меморија ефект,Низок само празнење,Еколошки 100% Сосема Нов Батерија Тип : Општа цел Полнење на Батеријата Напон : 1.5 v Капацитет : 1100mwh Материјал : Литиум јонска полимер Батерија на Полнење пати : До 1000 пати Компатибилен со : Батеријата апарати како што се итни осветлување, преносни уреди, електрични алатки...

50cards 2032 CR2032 DL2032 Cr 2032 3V 210mAh литиева бутон Coin battery in, 5pcs/карта retailing package for watch, toy

81.58 -26 % BGN 60.00

50 Pack 3 V CR2032 DL2032 CR DL ДО 2032 BR2032 Копчето Мобилен БатеријатаБатерија Тип : Батеријата CR2032 3 V Литиум Копчето Батеријата SBT15 BR2032 Монета ЌелијаБренд : PKCELLХемија : Li Mn O2 БатеријатаНоминалниот напон : 3 VКритичниот напон : 2.0 VНормалните Капацитет : 220m AhСтандард на струјата : 0.4 m AhПостојана струја : 3m A (максимум)Пулсот на струјата : 30m A (максимум)Максимална димензија : 20.0 x 3.2 mmТемпература : 40 до +60 целзиусови степениГолемина : 2cm x 2cm 0.79 инчен x 0.79 инченИсто така, може да биде познат како : BR2032, CR2332, BR2332, DL2032, SBT15, до 2032, EA2032 C, ECR2032, L14, L2032, LF1 / 2 V CR2032 CR до 2032Примена : Види, Часовник, Калкулатор, Рефлектори, Ласерски Пенкала, Далечински контроли, Играчки, Потрошувачки Електронски производи...

3.7 V 90mAh 401030 литиево-полимерна Li-Po литиево-йонна батерия за Mp3 MP4, MP5 GPS PSP bluetooth mobile

10.72 -25 % BGN 8.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

Easylander 3.6 V 830mAh батерия домашен телефон за Panasonic HHR-P104 HHR-P104A/1B HHRP104 1410 вид на 29 KX-FG6550 KX-FPG391

BGN 7.98

Оваа батерија е исто така компатибилна со следниве модели : HHRP104, HHRP104 A, KXFG6550, KXFPG391, KXTG2302, KXTG2303, KXTG2312, KXTG2313, KXTG2314, KXTG2322, KXTG2335, KXTG2336, KXTG2343, KXTG2344, KXTG2346, KXTG2355, KXTG2356, KXTG2357, KXTG2386, KXTG2388, KXTG2480, KXTG4500, KXTG5050, KXTG5055, KXTG5200, KXTG5202, KXTG5210, KXTG5212, KXTG5213, KXTG5230, KXTG5240, KXTG5242, KXTG5243, KXTG5421, KXTG5422, KXTG5423, KXTG5428, KXTG5431, KXTG5432, KXTG5433, KXTG5436, KXTG5438, KXTG5439, KXTG5451, KXTG5452, KXTG5453, KXTG5456, KXTG5471, KXTG5480, KXTG5561, KXTG5566, KXTG5571, KXTG5576, KXTG5583, KXTG5621За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

2 елемента Gopro Hero 5 Hero 6 подмяна на батерия 1600mAh AHDBT-501 + LED 3-заряженное USB зарядно устройство за камери Gopro Hero5 / 6 4K

44.06 -21 % BGN 35.00

Компатибилни Модели : За Go Pro Камера AHDBT501 AHDBT501 AHDBT 501 Gopro Hero5 Gopro ХЕРОЈ 6 4 K Камера Пакетот вклучува : 2x Gopro hero5 AHDBT501 батеријата 1x 3Канал Ултра Тенок USB Полнач за батерии 1x USB Полнење Кабел Истакна : Батеријата Складирање Случаи вклучени Функција : 1...

Бутон Top ICR10440 10440 Liion батерии 3.7 V 350mAh литиево Batteria форма на цилиндър Bule цвят на батерията

9.44 -15 % BGN 8.00

Копчето Врвот ICR10440 10440 Liion Батерија Батерии 3.7 V 350m Ah Литиум Batteria Цилиндричен Облик Bule Боја Батеријата за ецигара Батерија Тип : МЦП 10440 Батерија 3.7 V Литиум Liion Батеријата МоБренд : PKCELLМодел : 3.7 V ICR10440 Liion БатеријаНормален Напон : 3.7 VНормалните Капацитет : 350m AhГолемина : 10*43.5 mmЗаштитени : НИКОЈБатеријата врвот : Копчето врвотМакс Постојана Полнење на струјата : 350m A(1 C)Макс Постојана Празнење на Струја : 700m A(2 C)Материјал : Литиум Liion МЦППолнење циклуси : најмалку 500cyclesAppliations : LED Светилка, headlamp, механички мо, факелот, светлата,vape,ecig и така натаму

Продажба на едро на едро Лот 400 бр. PKCELL CR1220 3V литиева батерия BR1220 ECR1220 DL1220 бутон монета клетъчните батерии за часовници играчка дистанционно управление

79.98 -27 % BGN 58.00

Модел : CR1220Батерија Тип : Батеријата CR1220 3 V Литиум Копчето Батеријата SBT13 BR1220 Монета ЌелијаБренд : PKCELLХемија : Li Mn O2 БатеријатаНоминалниот напон : 3 VКритичниот напон : 2.0 VНормалните Капацитет : 40m AhПостојана струја : 2m A (максимум)Пулсот на струјата : 20m A (максимум)Максимална димензија : 12.5 x 2.0 mmТемпература : 40 до +60 целзиусови степениИсто така, може да биде познат како : CR1220, BR1220, DL1220, ECR1220, LM1220, ECR1220, KCR1220, L04, 5012 LC, SBT13, ПА, 280208Примена : Часовници, Камери, Калкулатори, Автомобил Безбедност Аларм, Keyless Автомобил Remotes, Организаторите, Glucometer, Компјутерска Опрема (резервна копија на меморијата на батеријата), Играчки, accutron, Комуникациска Опрема, податоци пакет за видео камери, итнПакет се вклучени 400 Pcs CR1220

24 бр 3a акумулаторни батерии Bateria ААА батерия aaa Ni-MH 850mAh 1.2 V-нисък саморазряд

47.46 -24 % BGN 36.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 850m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V ААА 850m AhГолемина : AAAНапон : 1.2 VНормалните Капацитет : 85 0m AhДимензија(макс) : Дијаметар : 10.5 мм*Висина : 44.5 mmСтандард Полнење на струјата : 85 мр Time : 15ЧБрзо Полнење на струјата : 255 ма Време : 4 HПримена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 24x AAA батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

10шт AG1 LR621 364 164 531 SR621 SR621SW SR60 SP364 TR621 часовници монета бутон клетъчна батерия

1.10 -9 % BGN 1.00

100% нов висок квалитет на генерички во мало пакувањеОваа AG1 Батеријата, обезбедува одлична комбинација на висока енергија и континуирано напон снабдување.Овие батерии се обезбеди долг рок на траење за да направите резервни копии на енергетски цели заедно со идеална температура отпор и супериорен капацитет на складирање.Напон : 1.5 VМодел : AG1Исто така, може да биде познат како : # 164 # 364 # 531 # 602 # 28034 # 364 A # AG1# CX60 # D364 # G1 # GP364 # LR60 # LR621 # LR621 W# SBAG / ГД # SP364 # SR60 # SR60 L # SR621 # SR621 SW# Т # TR621 # TR621 SW # V364Употреба : # Ласерски Совети# Часовници# Часовници# Калкулатори# Компјутери# Камери# Дигитални Камери# Pda уредите# Далечински Контроли# Camcorders# Електронски Игри# Електронски Инструменти# MP3 Играчи# Дигитални Глас Рекордери# Играчки# Гликоза Во Крвта, Холестерол Тестирање Метри# Стотици други електронски производПакет се вклучени10pcs AG1 Батерии

3.7 V полимерна литиева батерия, 032020302020 безжична слушалка, спортен гривна, електронни часовници, 110mah Акумулаторна литиево-йонна батерия

15.68 -23 % BGN 12.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

4 бр АА батерии NI-MH 2600Mah 1.2 V AA батерии батерия 2A Bateria Baterias 2a предварително заредени Bateria

20.72 -23 % BGN 16.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ АА 2600m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V АА 2600m AhГолемина : ААНапон : 1.2 VНормалните Капацитет : 2600m AhДимензија(макс) : Дијаметар : 14.5 мм*Висина : 50.5 mmСтандард Полнење на струјата : 260m A Време : 15ЧБрзо Полнење на струјата : 780m A Време : 4 HПримена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 4 х АА батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

EN-EL14 EN EL14a EL14 1030mAh акумулаторна помещение MH-24 bateria за Nikon P7000 P7100 D3100 D3200 D5100 D3300 D5200 D5300 P7200 P7800

21.60 -7 % BGN 20.00

questa voce Comprende : ZHENFA Batteria ENEL14 x 1 batteria ди Introduzione : Tipo ди batteria : Batteria Ал Litio Ricaricabile Versione completa Decodificato : Самостојна lo stesso uso дојде ла batteria originale Tensione ди uscita : DC 8.4 V (Макс); DC 7.2 V (Медиуми) capacità : 1030 m Ah peso netto : 50g compatibile Fotocamera / Videocamera Modelli : ПО Nikon : D3100 D3200 D5100 D5200 D5300 DF P7000 P7100 P7200 P7700 P7800 D3400 D56001...

За камера фенерче играчка 60 бр 3a Ni-MH AAA батерии 1000mAh 1.2 V ААА акумулаторна батерия батерия 3A

125.14 -35 % BGN 81.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 1000m Ah Батерија Бренд : PKCELL Модел : НуМЗ 1.2 V ААА 1000m Ah Големина : AAA Напон : 1.2 V Нормалните Капацитет : 1000m Ah Димензија(макс) : Дијаметар : 10.5 мм*Висина : 44.5 mm Стандардна Полнење на струјата : 100m A Време : 15Ч Брзо Полнење на струјата : 344m A Време : 4 H Апликација : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 60 x AAA батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

3шт батерия 9V 6LF22 6LR61 PPP3 1604a алкална батерия, не са акумулаторни батерии 9V батерии

18.13 -28 % BGN 13.00

МОДЕЛ : ААА 6 LR61 Алкална БатеријаБатерија Тип : Батерија 9 V 6 LR61 GP1604 GS1 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаГолемина : 17.5 мм*48.5 mmНапон : 9 VКапацитет : 270ohm,24 часа / d,720 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : P ersonal дигитални multimeter безжичен микрофон производи, Дигитални фото апарати, MD, CD, MP3, Далечински управувач, Електрични shavers, DV, далечински управувач играчки, електронски производи, и така натаму.Пакетот вклучува : 3 x 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

1бр 1800 ма NP-FM500H NP FM500H FM500H литиево-йонна акумулаторна батерия камера за Sony Alpha магистрала a57 A58 а a65 A77 A99 A350 A550 A580 A900

19.18 -32 % BGN 13.00

1 Pc 1800m Ah NPFM500 H Замена со дигитална камера батерии За Sony NPFM500 H A57 A58 A65 A77 A99 A550 A560 A580 Батеријата Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен Со : За Sony NPFM500 H A57 A58 A65 A77 A99 A550 A560 A580 Батеријата Модел : NPFM500 H Напон : 7.2 V Капацитет : 1800m Ah Пакет се Вклучени : 1 xNPFM500 H батеријата

NB-6L NB 6L NB6L камера Dual USB зарядно устройство за Canon IXUS 310 SX240 SX275 SX280 SX510 SX500 HS 95 200 105 210 300 S90 S95

20.78 -13 % BGN 18.00

Компатибилни Модели : Canon 105 IS 200 IS 210 IS 300 HS 310 HS 85 IS 95 IS S90 S95 SX240 HS SX260 HS SX270 HS SX275 HS SX280 HS SX500 IS SX510 HS D10 S120 S200 ,итн Пакет вклучува : 1 X NB6 L Батеријата Двојна USB Полнач (Само Полначот) Спецификација за полначот : Влез : DC 5 V / 1 A(Мин.) Излез : 4.2 V или 8.4 V 800m A(x1) 600m A(x2) Материјал : ABS+PCПроизвод Големина : 115x75x28mmПакет Големина : 120x80x40mmТежина : 88g(≈0.19 Б) Настава : 1...

8шт 1200mAh NI-CD HNN9628 HNN9628A батерия за MOTOROLA GP-300 PTX600, MTX638 LCS2000 LTS2000

140.00 -6 % BGN 132.00

8 PCS 1200m Ah NICD HNN9628 HNN9628 A Батерија за полнење за MOTOROLA GP300 PTX600, MTX638 LCS2000 LTS2000Карактеристики Напон : 7.5 V Батерија Тип : NiCD Капацитет : 1200m Ah Материјал : направени со висок квалитет на материјалите...

Разпродажба на клиренса! 3 бр 1800 ма SC Ni-CD батерия бял цвят 4,25*2,2 см

14.13 -15 % BGN 12.00

нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress3 еез сетNiCD батеријаБатерии 100% Сосема Нов Напон : 1.2 V Хемија : Nicdголемина : 4.25*2,2 смPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

Оригинален N70 dual engine dual core dual engine N70HD quad core tablet computer battery 606090 4500mah живот Акумулаторна литиево-йонна батерия

30.40 -28 % BGN 22.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

OOLAPR (OOLAPR) 50шт CR2025 бутон на батерия DL2025 BR2025 Kcr2025 клетка монета литиева батерия 3V CR 2025 за електронни часа

BGN 11.22

OOLAPR(OOLAPR) 50pcs CR2025 Копчето Батерии DL2025 BR2025 KCR2025 Мобилен Монета Литиум Батерија 3 V CR 2025 За да се Види Електронски100% сосема нов ! Pro Features 10vide одлична континуирано напојување...

8шт батерия GP1604G-S1 6LR61 9V PPP3 1604A алкална батерия неперезаряжаемые батерия за безжичен микрофон

37.66 -31 % BGN 26.00

МОДЕЛ : ААА 6 LR61 Алкална БатеријаБатерија Тип : Батерија 9 V 6 LR61 GP1604 GS1 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаГолемина : 17.5 мм*48.5 mmНапон : 9 VКапацитет : 270ohm,24 часа / d,720 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : P ersonal дигитални multimeter безжичен микрофон производи, Дигитални фото апарати, MD, CD, MP3, Далечински управувач, Електрични shavers, DV, далечински управувач играчки, електронски производи, и така натаму.Пакетот вклучува : 8x 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

3.7 V полимерна литиева батерия, 503759 1300MAH e, road air HD-X9, 7-инчов навигатор, батерията на втора линия Акумулаторна литиево-йонна елемент

19.20 -27 % BGN 14.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.