• Новинка
3.7 V 3000mAh литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия Lion cells For MID 7 inch Tablet PC Laptop Power bank 4070100 4*70*100мм

3.7 V 3000mAh литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия Lion cells For MID 7 inch Tablet PC Laptop Power bank 4070100 4*70*100мм

резултат:
BGN 15.98
BGN 14.00 -12 %

Брой продукти
Налично


Литиум полимер Li-ion Батеријата Банка Примена : 1 комуникација : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка. 2.канцеларија уреди : Лаптоп, PDA, преносни electrograph, пренослив печатач. 3.Видео уреди : GPS, дигитална камера, видео камера, преносни DVD, преносни телевизија, MP3, MP4. 4.Преносни размена уреди : ПОС, Корисна, Отпечатоци машина, преносливи акции машина. 5.Осветлуваат уреди : рудар светилка, searchlight. 6.Други : играчки, модели.
3.7 V 3000m Ah 4070100 Литиум Полимер Li-Po Батерија За MP5 GPS PSP DVD E-book Таблет КОМПЈУТЕР на мобилен телефон видео игра
Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 4mm (H)* 70 mm(W)* 100 mm(L) 5 > Оценка : DC3.7 V 3000m Ah Модел : LP4070100 S/N Проект Карактеристики : 2.1 Оценет Капацитет 3000m Ah 2.2 Оперативен Напон 3.7 V 2.3 Полнење напон граница 4.20+0.03-0.02 V 2.4 Празнење напон 3.0 V 2.5 Полнење cut-off тековната 0.02 C 2.6 Стандард Полнење 1 C 2.7 Стандард Празнење 0.2 C 2.8 Максимален Непрекинат Полнење Тековната 1 C 2.9 Максимален непрекинат испуштање струја 1 C 2.1 температурата на работа спектар Полнење 0 ~ 45℃ Испуштање – 20 ~ 60℃ температура на Чување спектар -20 ~ 60℃ 2.11 Оперативни и чување влажност спектар 65±20% RH 2.12 Тежина Пакет вклучува :
1 x компјутери 3.7 v 3000m Ah 4070100 Литиум Полимер Lipo батерија. 4*70*100mm Плаќање ве Молиме заврши плаќање во рок од 3 дена. бидејќи цел, ние прифаќаме Зачувам; Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам. Превозот на Сите Пакет ќе превозот од 48 часа, освен празник & викенд ден. ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било. обичај задоцнување или данок. бидејќи транзит време е високо зависна и е предвидено од страна на Поштенски Услуги. Повратни информации Гаранција Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness од наша страна, Ако точка е избега од нормална употреба, пријави се на располагање во рок од 30 дена по купувачи примање на објектот, парите назад откако ќе примен објект! Врати објектот има да биде нов, unworn и во неговата оригинална состојба; Купувачот го врати defectives објект на свој трошок, ќе биде одговорен за трошоците за превозот вратам на вас , а ние ќе reship замена за вас, откако ќе ги примите се враќа.

Подробности

Номер На Батерията:
1 бр
Подмяна На Батерията:
ДА
търговска марка:
ЭХАО
Тип Набиране:
Само Батерии
Тип:
Литиево-полимерна
Номер На Модела:
4070100
Пакет:
Комплект 1
Номинална Мощност:
3000MAH
Размер:
4*70*100mm
Подмяна На Батерията:
ДА
РАЗМЕР БАТЕРИИ:
Дебелината=4мм ширина = 70мм дължина=100мм
Теглото На Батерията:
60 г
Обемът на:
3000MAH
Volt:
3,7 в
Начин На Продажба:
търговия на дребно

Избор на купувачи

MOSUNX Futural Digital Box Holder For 3 x AA Black With Wire Leads Plastic Battery Storage Case Drop Shipping F35

BGN 0.94

Фабрика цена Кутија со Држач За 3 х АА Црна Со Жица Води Пластични Батеријата за ЧувањеКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетИзработени од Пластични материјали, лесен, удобен за носењеМожете да го користите овој случај со вашата батерија да се формира енергетскиот систем и снабдувањетоОваа батерија кутија носителот погоден за 3 х АА 4.5 V БатерииСо 2 жица водиСо пролетта клип дизајн, лесно можете да ја ставајте батеријата во негоМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаТежина : Над 10gЖица Должина : Околу 15cmГолемина : Прибл mm (Dxšxv) : 57 X 47 X 14mmПакет Содржина : 1 X Батеријата Случај Носителот(Батерии Не Се Вклучени!)Ве молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување...

Оригинален N70 dual engine dual core dual engine N70HD quad core tablet computer battery 606090 4500mah живот Акумулаторна литиево-йонна батерия

30.40 -28 % BGN 22.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Eleoption 9.6 V NICD Power Tool батерия за Makita 4190D 4190DW 5090D 5090DW 6092D 6092DW 6093D 6093DW 6094D 6094DW 6095D 6095DW

BGN 48.00

9.6 V NICD Моќ Алатка Батеријата за Makita 4190 D 4190 DW5090 D 5090 DW 6092 D 6092 DW 6093 D 6093 DW 6094 D 6094 DW 6095 D 6095 DW* Батерија Тип : NiCD батеријата*Капацитет : 1500m Ah*Напон : 9.6 V*За Makita NiCD 9.6 V 1.5 Ах*Боја : Црна*Димензии : 182.2x48.7x30.2mm*Производ Тежина : 378gПакетот Вклучува : 1* замена на батеријата,

1бр 1250mAh LP-E12 LPE12 LP E12 камери батерии за Canon EOS 100D целувка X7 Бунтовник SL1 EOS M10 DSLR батерии

13.92 -28 % BGN 10.00

1 Pcs 1250m Ah ЛПE12 LPE12 ЛП E12 Камера Батерии За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен Со : За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Модел : LPE12 Напон : 7.2 V Капацитет од 1250 m Ah Големина на : 47*65*19.3 мм Пакет се Вклучени : 1 x ЛПE12 батеријата1...

3шт батерия 9V 6LF22 6LR61 PPP3 1604a алкална батерия, не са акумулаторни батерии 9V батерии

18.13 -28 % BGN 13.00

МОДЕЛ : ААА 6 LR61 Алкална БатеријаБатерија Тип : Батерија 9 V 6 LR61 GP1604 GS1 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаГолемина : 17.5 мм*48.5 mmНапон : 9 VКапацитет : 270ohm,24 часа / d,720 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : P ersonal дигитални multimeter безжичен микрофон производи, Дигитални фото апарати, MD, CD, MP3, Далечински управувач, Електрични shavers, DV, далечински управувач играчки, електронски производи, и така натаму.Пакетот вклучува : 3 x 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

4 бр. / лот безплатна доставка гореща продажба Doublepow DP-18650 2200 mah 3.7 В литиево-йонна акумулаторна батерия 18650 висок капацитет за фенерче

14.40 -17 % BGN 12.00

4pcs / Многу БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Топла Продажба Doublepow ДП18650 2200 мр 3.7 V Liion батерија 18650 ВИСОК КАПАЦИТЕТ ЗА ФЕНЕРЧЕКарактеристики : 1...

10шт AG1 LR621 364 164 531 SR621 SR621SW SR60 SP364 TR621 часовници монета бутон клетъчна батерия

1.10 -9 % BGN 1.00

100% нов висок квалитет на генерички во мало пакувањеОваа AG1 Батеријата, обезбедува одлична комбинација на висока енергија и континуирано напон снабдување.Овие батерии се обезбеди долг рок на траење за да направите резервни копии на енергетски цели заедно со идеална температура отпор и супериорен капацитет на складирање.Напон : 1.5 VМодел : AG1Исто така, може да биде познат како : # 164 # 364 # 531 # 602 # 28034 # 364 A # AG1# CX60 # D364 # G1 # GP364 # LR60 # LR621 # LR621 W# SBAG / ГД # SP364 # SR60 # SR60 L # SR621 # SR621 SW# Т # TR621 # TR621 SW # V364Употреба : # Ласерски Совети# Часовници# Часовници# Калкулатори# Компјутери# Камери# Дигитални Камери# Pda уредите# Далечински Контроли# Camcorders# Електронски Игри# Електронски Инструменти# MP3 Играчи# Дигитални Глас Рекордери# Играчки# Гликоза Во Крвта, Холестерол Тестирање Метри# Стотици други електронски производПакет се вклучени10pcs AG1 Батерии

Liitokala 4 бр. Оригинални US18650 VTC4 2100 mah 18650 3.6 V литиева батерия електрически автомобил за зареждане на електронна цигара

21.60 -17 % BGN 18.00

Батеријата Име : LiitokalaБатерија Тип : VTC4Батеријата Спецификации : 18 * 65 (MM)Батеријата материјал : Литиумјонска (Liion Литиум Јонска Батерија)Батеријата Напон : 3.6 VБатеријата внатрешна отпорност : 20mΩ или помалкуКапацитетот на батеријата : 2100m AhБатеријата Тежина : 44gМаксимален непрекинат испуштање струја : 30 A.Полнење на струјата : 2 AАпликација тип : електронска цигара, електрични алатки, електрични возила, комуникации, медицински, енергија складирање, воени и другиПолнење и празнење критериуми : повеќе од 1000 пати, полнење критичниот напон на 4.2 V, испуштање критичниот напон на 2.5 V.Следниот дијаграм вид на филм, бидејќи на светлината и прикажување на разликите, места да преовладуваат во вид :

50cards 2032 CR2032 DL2032 Cr 2032 3V 210mAh литиева бутон Coin battery in, 5pcs/карта retailing package for watch, toy

81.58 -26 % BGN 60.00

50 Pack 3 V CR2032 DL2032 CR DL ДО 2032 BR2032 Копчето Мобилен БатеријатаБатерија Тип : Батеријата CR2032 3 V Литиум Копчето Батеријата SBT15 BR2032 Монета ЌелијаБренд : PKCELLХемија : Li Mn O2 БатеријатаНоминалниот напон : 3 VКритичниот напон : 2.0 VНормалните Капацитет : 220m AhСтандард на струјата : 0.4 m AhПостојана струја : 3m A (максимум)Пулсот на струјата : 30m A (максимум)Максимална димензија : 20.0 x 3.2 mmТемпература : 40 до +60 целзиусови степениГолемина : 2cm x 2cm 0.79 инчен x 0.79 инченИсто така, може да биде познат како : BR2032, CR2332, BR2332, DL2032, SBT15, до 2032, EA2032 C, ECR2032, L14, L2032, LF1 / 2 V CR2032 CR до 2032Примена : Види, Часовник, Калкулатор, Рефлектори, Ласерски Пенкала, Далечински контроли, Играчки, Потрошувачки Електронски производи...

Разпродажба на клиренса! 3 бр 1800 ма SC Ni-CD батерия бял цвят 4,25*2,2 см

14.13 -15 % BGN 12.00

нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress3 еез сетNiCD батеријаБатерии 100% Сосема Нов Напон : 1.2 V Хемија : Nicdголемина : 4.25*2,2 смPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

3.7 V полимерна литиева батерия, 503759 1300MAH e, road air HD-X9, 7-инчов навигатор, батерията на втора линия Акумулаторна литиево-йонна елемент

19.20 -27 % BGN 14.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

4 бр АА батерии NI-MH 2600Mah 1.2 V AA батерии батерия 2A Bateria Baterias 2a предварително заредени Bateria

20.72 -23 % BGN 16.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ АА 2600m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V АА 2600m AhГолемина : ААНапон : 1.2 VНормалните Капацитет : 2600m AhДимензија(макс) : Дијаметар : 14.5 мм*Висина : 50.5 mmСтандард Полнење на струјата : 260m A Време : 15ЧБрзо Полнење на струјата : 780m A Време : 4 HПримена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 4 х АА батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

3.7 V 90mAh 401030 литиево-полимерна Li-Po литиево-йонна батерия за Mp3 MP4, MP5 GPS PSP bluetooth mobile

10.72 -25 % BGN 8.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

Бутон Top ICR10440 10440 Liion батерии 3.7 V 350mAh литиево Batteria форма на цилиндър Bule цвят на батерията

9.44 -15 % BGN 8.00

Копчето Врвот ICR10440 10440 Liion Батерија Батерии 3.7 V 350m Ah Литиум Batteria Цилиндричен Облик Bule Боја Батеријата за ецигара Батерија Тип : МЦП 10440 Батерија 3.7 V Литиум Liion Батеријата МоБренд : PKCELLМодел : 3.7 V ICR10440 Liion БатеријаНормален Напон : 3.7 VНормалните Капацитет : 350m AhГолемина : 10*43.5 mmЗаштитени : НИКОЈБатеријата врвот : Копчето врвотМакс Постојана Полнење на струјата : 350m A(1 C)Макс Постојана Празнење на Струја : 700m A(2 C)Материјал : Литиум Liion МЦППолнење циклуси : најмалку 500cyclesAppliations : LED Светилка, headlamp, механички мо, факелот, светлата,vape,ecig и така натаму

Easylander 3.6 V 830mAh батерия домашен телефон за Panasonic HHR-P104 HHR-P104A/1B HHRP104 1410 вид на 29 KX-FG6550 KX-FPG391

BGN 7.98

Оваа батерија е исто така компатибилна со следниве модели : HHRP104, HHRP104 A, KXFG6550, KXFPG391, KXTG2302, KXTG2303, KXTG2312, KXTG2313, KXTG2314, KXTG2322, KXTG2335, KXTG2336, KXTG2343, KXTG2344, KXTG2346, KXTG2355, KXTG2356, KXTG2357, KXTG2386, KXTG2388, KXTG2480, KXTG4500, KXTG5050, KXTG5055, KXTG5200, KXTG5202, KXTG5210, KXTG5212, KXTG5213, KXTG5230, KXTG5240, KXTG5242, KXTG5243, KXTG5421, KXTG5422, KXTG5423, KXTG5428, KXTG5431, KXTG5432, KXTG5433, KXTG5436, KXTG5438, KXTG5439, KXTG5451, KXTG5452, KXTG5453, KXTG5456, KXTG5471, KXTG5480, KXTG5561, KXTG5566, KXTG5571, KXTG5576, KXTG5583, KXTG5621За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

NB-6L NB 6L NB6L камера Dual USB зарядно устройство за Canon IXUS 310 SX240 SX275 SX280 SX510 SX500 HS 95 200 105 210 300 S90 S95

20.78 -13 % BGN 18.00

Компатибилни Модели : Canon 105 IS 200 IS 210 IS 300 HS 310 HS 85 IS 95 IS S90 S95 SX240 HS SX260 HS SX270 HS SX275 HS SX280 HS SX500 IS SX510 HS D10 S120 S200 ,итн Пакет вклучува : 1 X NB6 L Батеријата Двојна USB Полнач (Само Полначот) Спецификација за полначот : Влез : DC 5 V / 1 A(Мин.) Излез : 4.2 V или 8.4 V 800m A(x1) 600m A(x2) Материјал : ABS+PCПроизвод Големина : 115x75x28mmПакет Големина : 120x80x40mmТежина : 88g(≈0.19 Б) Настава : 1...

12v 20000mah батерия литиева батерия крушка 35w 55w ксенон крушка литиева батерия + 12v зарядно за батерията. Size. 185 * 70*56mm 112 * 93*70mm

120.80 -12 % BGN 106.00

Опис на производот техничките параметри на : Номинална Напон : 12 V На влезен напон : 12.6 V Излезен напон : 11.1 V да 12.6 V Батерија капацитет : 20000 mah (20 ах) на Испуштање на тековниот стандард : 0.2 C максимален непрекинат дериватни струја : 1 C Работна температура : load : 0 ~ 45 празнење : пет шеесет надворешен дијаметар големина : 185*70*56mm / 112*93*70mm ( Купувачи имајте предвид дека големината на две опции, купувачот нема забелешки ќе биде предаден, случајно да главниот сликата како стандардна! ) Превозот листата : 12 v 20 A батерија 18650 1 група Еден за 12 v 3А полначот Издржливост : 300м Тежина : 1500g Тип на Извршување : UL1007 / Црна и Црвена, 150mm Линија Должина Применливи предмет : сите видови на динамички модел, електрични алатки, електрични играчки, итн...

24 бр 3a акумулаторни батерии Bateria ААА батерия aaa Ni-MH 850mAh 1.2 V-нисък саморазряд

47.46 -24 % BGN 36.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 850m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V ААА 850m AhГолемина : AAAНапон : 1.2 VНормалните Капацитет : 85 0m AhДимензија(макс) : Дијаметар : 10.5 мм*Висина : 44.5 mmСтандард Полнење на струјата : 85 мр Time : 15ЧБрзо Полнење на струјата : 255 ма Време : 4 HПримена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 24x AAA батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

Easylander EU353131P 353131 3.7 V 300mAh замяна на литиево-полимерна батерия за Smartwatch smart watch battery GPS, DVR ИГРАЧКИ MP3

22.38 -6 % BGN 21.00

За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презимеИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса...

10x WAMA CR425 3V лек гаф такъми, риболовни инструменти аксесоари свещ през нощта led на батерията на дребно опаковка спад на кораба

12.78 -22 % BGN 10.00

10x WAMA CR425 3 V Прозрачна Плови Справување со Риболов Алатки Додатоци Свеќа Ноќ LED Светло Батерии Мало Пакет Капка БродПовратните информации1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.