• Новинка
OOLAPR (OOLAPR) 50шт CR2025 бутон на батерия DL2025 BR2025 Kcr2025 клетка монета литиева батерия 3V CR 2025 за електронни часа

OOLAPR (OOLAPR) 50шт CR2025 бутон на батерия DL2025 BR2025 Kcr2025 клетка монета литиева батерия 3V CR 2025 за електронни часа

резултат:
BGN 11.22

Брой продукти
Налично


OOLAPR(OOLAPR) 50pcs CR2025 Копчето Батерии DL2025 BR2025 KCR2025 Мобилен Монета Литиум Батерија 3 V CR 2025 За да се Види Електронски
100% сосема нов ! Pro Features 10vide одлична континуирано напојување. Може да се користи со играчки, калкулатори, ласерски совети, калкулатори, камери, часовници, рачни часовници, компјутери, игри, дигитални камери, camcorders, pda уредите, далечински контроли, електронски инструменти, MP3 плеери, дигитални глас рекордери, на крвниот шеќер метри, холестерол тестирање метри, ЛЕД светлата и други електронски апарати. Висока густина на енергија, долг живот expantancy. Исто така познато и како : 2025, ECR2025, BR2025, DL2025, KCR2025, L12, NA, 208-205, BR2025-1 W, CR2025-1 W, LM2025, 5003 LC, ST-T14, LF1/2 V Спецификации 1·Литиум CR2025 Батеријата(за еднократна Употреба) 2·Напон : 3 V 3·Дијаметар : 2cm / 0.78" 4· Не-батерија Внимание ве Молиме чувајте ги батериите во суво и ладно место. Не ја дополните или фрлете ги исклучите во оган. Вметнете ја батеријата во вистинската насока и да се избегне краток спој. Почитувани мојот пријател,
Ако имате било какви проблеми или прашања во врска со вашата трансакција.
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации или да се отвори било спор.
Негативни повратни информации не се реши нешто,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.
Ако не сте задоволни со нашата служба,ве молиме да ни остават добар 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
Кој може да ни помогне да им служи на клиентите подобро и подобро.

Подробности

търговска марка:
ООЛАПР
Тип На Батерията:
Zn/MnO2
Размер:
20.0x2.5mm
is_customized:
Yes
Номинално Напрежение:
3V
Номер На Модела:
CR2025
Номинална Мощност:
150mAh

Избор на купувачи

NB-6L NB 6L NB6L камера Dual USB зарядно устройство за Canon IXUS 310 SX240 SX275 SX280 SX510 SX500 HS 95 200 105 210 300 S90 S95

20.78 -13 % BGN 18.00

Компатибилни Модели : Canon 105 IS 200 IS 210 IS 300 HS 310 HS 85 IS 95 IS S90 S95 SX240 HS SX260 HS SX270 HS SX275 HS SX280 HS SX500 IS SX510 HS D10 S120 S200 ,итн Пакет вклучува : 1 X NB6 L Батеријата Двојна USB Полнач (Само Полначот) Спецификација за полначот : Влез : DC 5 V / 1 A(Мин.) Излез : 4.2 V или 8.4 V 800m A(x1) 600m A(x2) Материјал : ABS+PCПроизвод Големина : 115x75x28mmПакет Големина : 120x80x40mmТежина : 88g(≈0.19 Б) Настава : 1...

За камера фенерче играчка 60 бр 3a Ni-MH AAA батерии 1000mAh 1.2 V ААА акумулаторна батерия батерия 3A

125.14 -35 % BGN 81.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 1000m Ah Батерија Бренд : PKCELL Модел : НуМЗ 1.2 V ААА 1000m Ah Големина : AAA Напон : 1.2 V Нормалните Капацитет : 1000m Ah Димензија(макс) : Дијаметар : 10.5 мм*Висина : 44.5 mm Стандардна Полнење на струјата : 100m A Време : 15Ч Брзо Полнење на струјата : 344m A Време : 4 H Апликација : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 60 x AAA батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

kentli 2pcs 1.5 v AAA lifepo4 li - ion 14505 батерии камера 1180mWh акумулаторна литиева батерия +зарядно устройство kentli aa aaa

46.38 -29 % BGN 33.00

Опис на производот Опис : Големина : AAA Без меморија ефект,Низок само празнење,Еколошки 100% Сосема Нов Батерија Тип : Општа цел Полнење на Батеријата Напон : 1.5 v Капацитет : 1100mwh Материјал : Литиум јонска полимер Батерија на Полнење пати : До 1000 пати Компатибилен со : Батеријата апарати како што се итни осветлување, преносни уреди, електрични алатки...

Няма данъци акумулаторна литиево-йонна батерия 36v 15ah e-scooter bike battery pack с BMS и зарядно устройство за Samsung cell

880.00 -55 % BGN 396.00

Батеријата Модел3615Напон36 VКапацитет : 15 AHТип : 3.7 v 3 C Samsung 18650 ќелијаИзвор Отпор40ПолнењеНачин на полнењеCC / CVСтандард на наполнетост на Тековната2 AМакс...

4 бр АА батерии NI-MH 2600Mah 1.2 V AA батерии батерия 2A Bateria Baterias 2a предварително заредени Bateria

20.72 -23 % BGN 16.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ АА 2600m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V АА 2600m AhГолемина : ААНапон : 1.2 VНормалните Капацитет : 2600m AhДимензија(макс) : Дијаметар : 14.5 мм*Висина : 50.5 mmСтандард Полнење на струјата : 260m A Време : 15ЧБрзо Полнење на струјата : 780m A Време : 4 HПримена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 4 х АА батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

4 бр. / лот безплатна доставка гореща продажба Doublepow DP-18650 2200 mah 3.7 В литиево-йонна акумулаторна батерия 18650 висок капацитет за фенерче

14.40 -17 % BGN 12.00

4pcs / Многу БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Топла Продажба Doublepow ДП18650 2200 мр 3.7 V Liion батерија 18650 ВИСОК КАПАЦИТЕТ ЗА ФЕНЕРЧЕКарактеристики : 1...

3.7 V полимерна литиева батерия, 503759 1300MAH e, road air HD-X9, 7-инчов навигатор, батерията на втора линия Акумулаторна литиево-йонна елемент

19.20 -27 % BGN 14.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

Разпродажба на клиренса! 3 бр 1800 ма SC Ni-CD батерия бял цвят 4,25*2,2 см

14.13 -15 % BGN 12.00

нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress3 еез сетNiCD батеријаБатерии 100% Сосема Нов Напон : 1.2 V Хемија : Nicdголемина : 4.25*2,2 смPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

3шт батерия 9V 6LF22 6LR61 PPP3 1604a алкална батерия, не са акумулаторни батерии 9V батерии

18.13 -28 % BGN 13.00

МОДЕЛ : ААА 6 LR61 Алкална БатеријаБатерија Тип : Батерија 9 V 6 LR61 GP1604 GS1 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаГолемина : 17.5 мм*48.5 mmНапон : 9 VКапацитет : 270ohm,24 часа / d,720 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : P ersonal дигитални multimeter безжичен микрофон производи, Дигитални фото апарати, MD, CD, MP3, Далечински управувач, Електрични shavers, DV, далечински управувач играчки, електронски производи, и така натаму.Пакетот вклучува : 3 x 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

Поща 3.7 V полимерна литиева батерия, 604060P 1650mAh, GPS-карта, микрофон, батерия за мобилен телефон Акумулаторна литиево-йонна елемент

30.40 -28 % BGN 22.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

3x 18V 2.0 Ah смяна на батерията на електрически инструменти за Makita 1822 1823 1834 1835 192827-3 192829-9 193159-1 193140-2 193102-0

144.66 -10 % BGN 130.00

ELEOPTION 18 V 2.0 AH 2000m Ah NiCD Батерија Моќ Алатка Батеријата за MAKITA 1822 ГОДИНА 1928265 1928273 PA18 18 VoltФункција : Батеријата Модел : за MAKITAБатерија Тип : NiCDКапацитетот на батеријата : 2000 MAHБатеријата Напон : 18 VБатеријата Боја : ЦрвенаОваа Моќ Алатка Батеријата може да го замени следните дел броеви : За MAKITA 1822 ГОДИНА 1823 1834 1835 1928273 1928299 PA18Оваа моќ алатка батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : 4334 D 4334 DWA 4334 DWAE4334 DWD 4334 DWDE 5026 DA5026 DB 5026 DWA 5026 DWB5026 DWD 5026 DWFE 5036 DA5036 DB 5036 DWA 5036 DWB5036 DWD 5036 DWFE 5046 DA5046 DB 5046 DWA 5046 DWB5046 DWD 5046 DWDE 5046 DWFE5620 DWD 5621 DWA 5621 DWD5621 RDWA 6343 D 6343 DBE6343 DWA 6343 DWB 6343 DWDE6343 DWFE 6347 D 6347 DWAE6347 DWDE 6347 DWFE 6349 DWDE6349 DWFE 6390 DWAE 6391 D6391 DWPE 6936 FD 6936 FDWDE8390 DWAE 8391 DWPE 8443 D8443 DWAE 8443 DWDE 8443 DWFE8444 DWDE 8444 DWFE BMR100JR180 D JR180 DWA JR180 DWAEJR180 DWB JR180 DWBE JR180 DWDJR180 DWDE LS711 D LS711 DWALS711 DWBEK LS711 DZ LS800 DLS800 DWA LS800 DWAE LS800 DWBLS800 DWBE LS800 DWD LS800 DZLS800 WB ML183 (Светло) SC190 DWDEПакет : 3 x Нова Батерија Моќ Алатка Батеријата за MAKITA 18 V 2000m Ah NiCD Црвена3 x пар на ракавици

Liitokala 4 бр. Оригинални US18650 VTC4 2100 mah 18650 3.6 V литиева батерия електрически автомобил за зареждане на електронна цигара

21.60 -17 % BGN 18.00

Батеријата Име : LiitokalaБатерија Тип : VTC4Батеријата Спецификации : 18 * 65 (MM)Батеријата материјал : Литиумјонска (Liion Литиум Јонска Батерија)Батеријата Напон : 3.6 VБатеријата внатрешна отпорност : 20mΩ или помалкуКапацитетот на батеријата : 2100m AhБатеријата Тежина : 44gМаксимален непрекинат испуштање струја : 30 A.Полнење на струјата : 2 AАпликација тип : електронска цигара, електрични алатки, електрични возила, комуникации, медицински, енергија складирање, воени и другиПолнење и празнење критериуми : повеќе од 1000 пати, полнење критичниот напон на 4.2 V, испуштање критичниот напон на 2.5 V.Следниот дијаграм вид на филм, бидејќи на светлината и прикажување на разликите, места да преовладуваат во вид :

3.7 V полимерна литиева батерия, 4545135 комбинирана батерия за лаптоп, таблет, игрална плейър, 3000mAh Акумулаторна литиево-йонна батерия

35.20 -26 % BGN 26.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

8шт батерия GP1604G-S1 6LR61 9V PPP3 1604A алкална батерия неперезаряжаемые батерия за безжичен микрофон

37.66 -31 % BGN 26.00

МОДЕЛ : ААА 6 LR61 Алкална БатеријаБатерија Тип : Батерија 9 V 6 LR61 GP1604 GS1 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаГолемина : 17.5 мм*48.5 mmНапон : 9 VКапацитет : 270ohm,24 часа / d,720 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : P ersonal дигитални multimeter безжичен микрофон производи, Дигитални фото апарати, MD, CD, MP3, Далечински управувач, Електрични shavers, DV, далечински управувач играчки, електронски производи, и така натаму.Пакетот вклучува : 8x 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

3.7 V полимерна литиева батерия, MP3 Bluetooth слушалки, писалка записващо устройство, MP4, 032030 безжичен Wi-Fi 302030 Акумулаторна литиево-йонна елемент

23.68 -24 % BGN 18.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

MOSUNX Futural Digital Box Holder For 3 x AA Black With Wire Leads Plastic Battery Storage Case Drop Shipping F35

BGN 0.94

Фабрика цена Кутија со Држач За 3 х АА Црна Со Жица Води Пластични Батеријата за ЧувањеКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетИзработени од Пластични материјали, лесен, удобен за носењеМожете да го користите овој случај со вашата батерија да се формира енергетскиот систем и снабдувањетоОваа батерија кутија носителот погоден за 3 х АА 4.5 V БатерииСо 2 жица водиСо пролетта клип дизајн, лесно можете да ја ставајте батеријата во негоМатеријал : ПластикаБоја : ЦрнаТежина : Над 10gЖица Должина : Околу 15cmГолемина : Прибл mm (Dxšxv) : 57 X 47 X 14mmПакет Содржина : 1 X Батеријата Случај Носителот(Батерии Не Се Вклучени!)Ве молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.