• Новинка
GTF висококачествени акумулаторни електрически инструменти за Dewalt 12 V, 2.0 Ah 2000 mah Li-ion DCB120 MAX DCF610 DCF813 DCF815 DCD710

GTF висококачествени акумулаторни електрически инструменти за Dewalt 12 V, 2.0 Ah 2000 mah Li-ion DCB120 MAX DCF610 DCF813 DCF815 DCD710

резултат:
BGN 48.00
BGN 45.00 -6 %

Брой продукти
Налично

спецификации :
Тип : Li-ion Батерија за Замена
напон : 12 V
капацитет : 2000 m Ah
Компатибилни Модели
компатибилен со ОЕМ Дел Броеви :
за DCB120, DCB121
Компатибилни Модели :
за Dewalt 12 V Cordless Вежба Алатка
за Dewalt : DCD700, DCD710, DCD710 S2
за Dewalt : DCF610, DCF610 S2
за Dewalt : DCF805, DCF813, DCF813 S2, DCF815, DCF815 N, DCF815 S2
за Dewalt : DCK210 S2, DCK211 S2
за Dewalt DCR006
за Dewalt : DCS310, DCS310 S1
за Dewalt : DCT410 S1, DCT411 S1, DCT412, DCT414, DCT416, DCT418, DCT419
пакетот вклучува :
1x Замена Моќ Алатка на Батерија

Подробности

Номер На Модела:
DCB120
Тип Набиране:
Само Батерии
търговска марка:
GTF
Номинална Мощност:
1500mAh
Тип:
Литиево-Йонна
Пакет:
Комплект 1
Номер На Батерията:
1
Подмяна На Батерията:
No
Размер:
Prismatic

Избор на купувачи

За камера фенерче играчка 60 бр 3a Ni-MH AAA батерии 1000mAh 1.2 V ААА акумулаторна батерия батерия 3A

125.14 -35 % BGN 81.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 1000m Ah Батерија Бренд : PKCELL Модел : НуМЗ 1.2 V ААА 1000m Ah Големина : AAA Напон : 1.2 V Нормалните Капацитет : 1000m Ah Димензија(макс) : Дијаметар : 10.5 мм*Висина : 44.5 mm Стандардна Полнење на струјата : 100m A Време : 15Ч Брзо Полнење на струјата : 344m A Време : 4 H Апликација : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 60 x AAA батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

1бр 1250mAh LP-E12 LPE12 LP E12 камери батерии за Canon EOS 100D целувка X7 Бунтовник SL1 EOS M10 DSLR батерии

13.92 -28 % BGN 10.00

1 Pcs 1250m Ah ЛПE12 LPE12 ЛП E12 Камера Батерии За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен Со : За Canon EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото Батеријата Модел : LPE12 Напон : 7.2 V Капацитет од 1250 m Ah Големина на : 47*65*19.3 мм Пакет се Вклучени : 1 x ЛПE12 батеријата1...

24 бр 3a акумулаторни батерии Bateria ААА батерия aaa Ni-MH 850mAh 1.2 V-нисък саморазряд

47.46 -24 % BGN 36.00

Батерија Тип : 1.2 V NiМЗ ААА 850m Ah БатеријаБренд : PKCELLМодел : НуМЗ 1.2 V ААА 850m AhГолемина : AAAНапон : 1.2 VНормалните Капацитет : 85 0m AhДимензија(макс) : Дијаметар : 10.5 мм*Висина : 44.5 mmСтандард Полнење на струјата : 85 мр Time : 15ЧБрзо Полнење на струјата : 255 ма Време : 4 HПримена : Дигитална камера,преносни видео,игра,фенерче,далечински управувач,играчка,MP3 / MP4 плеер,електрични жилет итн.Пакетот вклучува : 24x AAA батеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

10шт AG13 357A LR44 SR44SW SP76 L1154 RW82 RW42 акумулаторна батерия монета батерия за часовник

1.10 -9 % BGN 1.00

100% нов висок квалитет на генерички во мало пакувањеОваа AG13 Батеријата, обезбедува одлична комбинација на висока енергија и континуирано напон снабдување.Овие батерии се обезбеди долг рок на траење за да направите резервни копии на енергетски цели заедно со идеална температура отпор и супериорен капацитет на складирање.Напон : 1.5 VМодел : AG13Исто така, може да биде познат како : # 303 # 357 # 357 # 1128 MP # 1130 SO # 1166 A # 28008# 3031 # Еден # A76 # AG13 # D303 # D357 # D76 A # G13# G13 A # GP76 # GPA76 # GS14 # L1154 # LR1154 # LR44# MS76 # PX675 A # PX76 A # RPX675 # S06# S1154 # S76 # S76 E # SBA9 # SG13 # SP303 # SR1154# SR44 # SR44 SW # SR44 W # SR47# V13 GA # V303 # V303 # V357 # V76 HS # WS16Употреба : # Ласерски Совети# Часовници# Часовници# Калкулатори# Компјутери# Камери# Дигитални Камери# Pda уредите# Далечински Контроли# Camcorders# Електронски Игри# Електронски Инструменти# MP3 Играчи# Дигитални Глас Рекордери# Играчки# Гликоза Во Крвта, Холестерол Тестирање Метри# Стотици други електронски производиПакет се вклучени : 10pcs AG13 Батерии

Разпродажба на клиренса! 3 бр 1800 ма SC Ni-CD батерия бял цвят 4,25*2,2 см

14.13 -15 % BGN 12.00

нови пристигнувањенајниска цена во сите aliexpress3 еез сетNiCD батеријаБатерии 100% Сосема Нов Напон : 1.2 V Хемија : Nicdголемина : 4.25*2,2 смPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

1бр САМ черна кутия за съхранение на притежателя калъф за 3 x 3.7 V акумулаторни батерии горещи продажба Futural Digital F35

2.54 -21 % BGN 2.00

1pcs DIY Црна Кутија за Складирање Носителот Случај За 3 x 18650 3.7 V АкумулаториКарактеристики : Изработени од АБС материјал,лесен,удобен за носење.Лесно да се инсталира.Погоден за 3x18650 батерии.Можете да го користите овој случај со вашата батерија да се формира енергетскиот систем и снабдувањето.Материјал : ABS.Боја : Црна.Тежина : 21g.Големина : Прибл 78mm X 60mm X 24mm.Пакет Содржина : 1 X Батеријата Случај Носителот(Батерии Не Се Вклучени!)Ве молиме да не контактирате доколку имате било queations или однесува пред или affter купување...

Нови 3.7 VE, пътни, въздушни, lh980n, lh950n, lh900n батерии, заменяющие батерия литиево-йонна батерия

48.00 -27 % BGN 35.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

2 елемента Gopro Hero 5 Hero 6 подмяна на батерия 1600mAh AHDBT-501 + LED 3-заряженное USB зарядно устройство за камери Gopro Hero5 / 6 4K

44.06 -21 % BGN 35.00

Компатибилни Модели : За Go Pro Камера AHDBT501 AHDBT501 AHDBT 501 Gopro Hero5 Gopro ХЕРОЈ 6 4 K Камера Пакетот вклучува : 2x Gopro hero5 AHDBT501 батеријата 1x 3Канал Ултра Тенок USB Полнач за батерии 1x USB Полнење Кабел Истакна : Батеријата Складирање Случаи вклучени Функција : 1...

Няма данъци САМ Electric Golf Caddy 1000W 24V 80Ah литиево-йонна батерия със зарядно устройство 5А и bms за Samsung cell

2656.00 -55 % BGN 1195.00

Батеријата Модел2480Напон24 VКапацитет : 80 AHТип : 3.7 v 3 C Samsung 18650 ќелијаИзвор Отпор40ПолнењеНачин на полнењеCC / CVСтандард на наполнетост на Тековната2 AМакс...

Liitokala 4 бр. Оригинални US18650 VTC4 2100 mah 18650 3.6 V литиева батерия електрически автомобил за зареждане на електронна цигара

21.60 -17 % BGN 18.00

Батеријата Име : LiitokalaБатерија Тип : VTC4Батеријата Спецификации : 18 * 65 (MM)Батеријата материјал : Литиумјонска (Liion Литиум Јонска Батерија)Батеријата Напон : 3.6 VБатеријата внатрешна отпорност : 20mΩ или помалкуКапацитетот на батеријата : 2100m AhБатеријата Тежина : 44gМаксимален непрекинат испуштање струја : 30 A.Полнење на струјата : 2 AАпликација тип : електронска цигара, електрични алатки, електрични возила, комуникации, медицински, енергија складирање, воени и другиПолнење и празнење критериуми : повеќе од 1000 пати, полнење критичниот напон на 4.2 V, испуштање критичниот напон на 2.5 V.Следниот дијаграм вид на филм, бидејќи на светлината и прикажување на разликите, места да преовладуваат во вид :

8шт батерия GP1604G-S1 6LR61 9V PPP3 1604A алкална батерия неперезаряжаемые батерия за безжичен микрофон

37.66 -31 % BGN 26.00

МОДЕЛ : ААА 6 LR61 Алкална БатеријаБатерија Тип : Батерија 9 V 6 LR61 GP1604 GS1 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаГолемина : 17.5 мм*48.5 mmНапон : 9 VКапацитет : 270ohm,24 часа / d,720 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : P ersonal дигитални multimeter безжичен микрофон производи, Дигитални фото апарати, MD, CD, MP3, Далечински управувач, Електрични shavers, DV, далечински управувач играчки, електронски производи, и така натаму.Пакетот вклучува : 8x 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

Eleoption 9.6 V NICD Power Tool батерия за Makita 4190D 4190DW 5090D 5090DW 6092D 6092DW 6093D 6093DW 6094D 6094DW 6095D 6095DW

BGN 48.00

9.6 V NICD Моќ Алатка Батеријата за Makita 4190 D 4190 DW5090 D 5090 DW 6092 D 6092 DW 6093 D 6093 DW 6094 D 6094 DW 6095 D 6095 DW* Батерија Тип : NiCD батеријата*Капацитет : 1500m Ah*Напон : 9.6 V*За Makita NiCD 9.6 V 1.5 Ах*Боја : Црна*Димензии : 182.2x48.7x30.2mm*Производ Тежина : 378gПакетот Вклучува : 1* замена на батеријата,

1бр 1800 ма NP-FM500H NP FM500H FM500H литиево-йонна акумулаторна батерия камера за Sony Alpha магистрала a57 A58 а a65 A77 A99 A350 A550 A580 A900

19.18 -32 % BGN 13.00

1 Pc 1800m Ah NPFM500 H Замена со дигитална камера батерии За Sony NPFM500 H A57 A58 A65 A77 A99 A550 A560 A580 Батеријата Главната Тема : * Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија на Пакет * Висока Густина на Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија за Слободни * Дополнителна Енергија, Повеќе Снимки за Вашиот Камери * Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено Спецификација : Батерија Тип : Liion Компатибилен Со : За Sony NPFM500 H A57 A58 A65 A77 A99 A550 A560 A580 Батеријата Модел : NPFM500 H Напон : 7.2 V Капацитет : 1800m Ah Пакет се Вклучени : 1 xNPFM500 H батеријата

3шт батерия 9V 6LF22 6LR61 PPP3 1604a алкална батерия, не са акумулаторни батерии 9V батерии

18.13 -28 % BGN 13.00

МОДЕЛ : ААА 6 LR61 Алкална БатеријаБатерија Тип : Батерија 9 V 6 LR61 GP1604 GS1 Алкална Суви Батерии Основно БатеријатаБренд : PKCELLМодел : 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаГолемина : 17.5 мм*48.5 mmНапон : 9 VКапацитет : 270ohm,24 часа / d,720 минутиХемија : Алкална MO2(НеHg,НеКадмиум)Рок на траење : 10 годиниПримена : P ersonal дигитални multimeter безжичен микрофон производи, Дигитални фото апарати, MD, CD, MP3, Далечински управувач, Електрични shavers, DV, далечински управувач играчки, електронски производи, и така натаму.Пакетот вклучува : 3 x 9 V 6 LR61 Алкална БатеријаPls Забелешки : Ние треба целосно име и презиме да се испрати во Русија ,инаку тешко е да се добие на стоки од руската Обичаи .1...

3.7 V полимерна литиева батерия, 503759 1300MAH e, road air HD-X9, 7-инчов навигатор, батерията на втора линия Акумулаторна литиево-йонна елемент

19.20 -27 % BGN 14.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

3.7 V полимерна литиева батерия, 4545135 комбинирана батерия за лаптоп, таблет, игрална плейър, 3000mAh Акумулаторна литиево-йонна батерия

35.20 -26 % BGN 26.00

Добредојдовте На Нашата Продавница, Ако треба стр закуп цел,ви Благодариме! Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купат,се надевам, ќе може да се разбере,ви Благодариме! 1...

50cards 2032 CR2032 DL2032 Cr 2032 3V 210mAh литиева бутон Coin battery in, 5pcs/карта retailing package for watch, toy

81.58 -26 % BGN 60.00

50 Pack 3 V CR2032 DL2032 CR DL ДО 2032 BR2032 Копчето Мобилен БатеријатаБатерија Тип : Батеријата CR2032 3 V Литиум Копчето Батеријата SBT15 BR2032 Монета ЌелијаБренд : PKCELLХемија : Li Mn O2 БатеријатаНоминалниот напон : 3 VКритичниот напон : 2.0 VНормалните Капацитет : 220m AhСтандард на струјата : 0.4 m AhПостојана струја : 3m A (максимум)Пулсот на струјата : 30m A (максимум)Максимална димензија : 20.0 x 3.2 mmТемпература : 40 до +60 целзиусови степениГолемина : 2cm x 2cm 0.79 инчен x 0.79 инченИсто така, може да биде познат како : BR2032, CR2332, BR2332, DL2032, SBT15, до 2032, EA2032 C, ECR2032, L14, L2032, LF1 / 2 V CR2032 CR до 2032Примена : Види, Часовник, Калкулатор, Рефлектори, Ласерски Пенкала, Далечински контроли, Играчки, Потрошувачки Електронски производи...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.