• Новинка
24V 3000mAh 3.0 Ah акумулаторна батерия електроинструменти Batteries безжична бормашина Ni-MH батерия за Makita BH2430 BH2433

24V 3000mAh 3.0 Ah акумулаторна батерия електроинструменти Batteries безжична бормашина Ni-MH батерия за Makita BH2430 BH2433

резултат:
BGN 163.20
BGN 147.00 -10 %

Брой продукти
Налично


Eleoption 24 V 3000m Ah Батерија на Пакет 3 Ah Ni-МЗ 193127-4 Bateria за Makita BH2430 BH2433 BHR 200 193128-2 BLS BJR BHR
Спецификација :
Батерија Тип : Ну-МЗ
Напон : 24 V
Капацитет : 3000m Ah го Замени Оригиналниот за Makita Батеријата Код :
193127-4, 193128-2, 193130-5, 193131-3, 193736-9, 193737-7, 193739-3
2417, 2420, 2430,
B2417, B2420, B2430
BH2420, BH2430, BH2433
Ги собере Оригиналните за Makita Модел :
BM Серија :
BML240, BMR100
SS710 D
BSS730 Серија :
BSS730, BSS730 SHK
TW200 Серија :
TW200 D, TW200 DRA
BDF Серија :
BDF460, BDF460 SF, BDF460 SH, BDF460 SHE, BDF460 SJE, BDF460 WA, BDF460 WAE, BHP460 SH
КС Серија :
BHP460, BHP460 SF, BHP460 SHE, BHP460 SJE, BHP460 WA, BHP460 WAE
BHR Серија :
BHR200, BHR200 SAE, BHR200 SFE, BHR200 SH, BHR200 SHE, BHR200 SJE, BHR200 WAE
BJR Серија :
BJR240, BJR240 SF, BJR240 SFE, BJR240 SH, BJR240 SHE, BJR240 SJE, BJR240 WA, BJR240 WAE,
BLS Серија :
BLS712, BLS712 SFK, BLS820, BLS820 SF, BLS820 SFK
BSR Серија :
BSR730 SH, BSR730 SJE, BSR730 WA, BSR730 WAE
БТД Серија :
BTD200, BTD200 SH, BTD200 SJE, BTD200 WA, BTD200 WAE
BTW Серија :
BTW200, BTW200 SAE, BTW200 SF, BTW200 SH, BTW200 SJE, BTW200 WA, BTW200 WAE
DK Серија :
DK2401 HF, DK2402 HF, DK2403 HF, DK2404 HF, DK2405 HF
Пакет :
1 * 193127-4 Батеријата за Makita BH2430 BH2433 24 V 3.0 Ах Ni-МЗ Сиво-Сина

Подробности

Размер:
Prismatic
търговска марка:
ELE ELEOPTION
Тип Набиране:
Само Батерии
Подмяна На Батерията:
ДА
Пакет:
Комплект 1
Тип:
NI-MH
Номер На Модела:
За Makita BH2430 BH2433
Номер На Батерията:
1
Номинална Мощност:
3000MAH
Подмяна На Батерията:
ДА
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

2 елемента Li-40B, Li-42B, Li 40B батерия + LCD USB зарядно устройство за Olympus D-630 D-720 D-725 IR-300 U700 U710 FE230 FE340 FE290 FE360 FE-29

29.65 -12 % BGN 26.00

Tectra 2 Парчиња Li40 B Li42 B Li 40 B Батеријата + LCD USB Полнач за Олимп Д630 Д720 Д725 IR300 U700 U710 FE230 FE340 FE290 FE360 FE290 FE300 FE320 FE3000 FE30103.7 V 1200 m Ah Li40 B Li42 B Камера БатеријатаБатеријата Карактеристики : 1...

Liitokala нов оригинален NCR18650B 3.7 V 3400mAh 18650 акумулаторна литиева батерия за Panasonic батерия+DIY Pointed

6.38 -6 % BGN 6.00

Опис на производот : • да Батерија тип : литиумјонска • Батерија тип : NCR18650 B • Капацитет : 3400 ма • напон : 3.7 V • големина : 18.4 mm x 66mm • тежина : 46 грама • Проверете ја вашата светилка за непречено точка на контакт • максимален превозот i Vychtite 50% за секој дополнителен објект...

Buffle 10 бр./опаковане. AG8 LR1120 391 SR1120 бутон 191 Lr55 клетка монета алкална батерия

2.54 -21 % BGN 2.00

Buffle 10pcs / пакет AG8 LR1120 391 SR1120 Копчето 191 LR55 Мобилен Монета Алкална БатеријаБатерија тип : AG8 Батеријата LR1120 191 391 SR1120 381 LR55 1.5 V Алкална Копчето Батерии Монета Ќелија за да се ВидиБренд : BuffleМодел : 1.5 V AG8 Алкална Копчето БатеријатаКапацитет : 45m AhНапон : 1.5 VГолемина : 11.5 мм*2.1 mmХемија : Алкална Копчето БатеријатаРок на траење : 2yearsПримена : Ласерски Покажувач, Слушни Помагала, Инсулински Пумпи, отчукувањата на Срцето Монитор, Часовници, Камери, Калкулатори, Автомобил Безбедност Аларм, Keyless Автомобил Remotes, Организаторите, Glucometer, Компјутерска Опрема (резервна копија на меморијата на батеријата) CMOS, Играчки, Комуникациска Опрема, податоци пакет за видео камери и други помагала за кои се бара оваа батеријата големинаМоже, исто така, како што знаеме, како што се : LR1120, 191, AG8, GP191, LR55, V8 GA, AG8, G8, G8 A LR55, G8 A CNB, 1169 A, GP91 A, L1121, LR55, SR55, 1169 A, 28030, 391, 609, 1121 E, SBБС / ES, SR1120 W, SR1121, SR55, LR55, V391, V8 GS, VG8 GAAnswer : ___________________________ Note : Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETSЕкспрес испорака метод...

1 бр нова батерия за цифров фотоапарат Li-42B, за OLYLi-40B/42B за ФУДЖИ. NP45 НА ЕЛИ. EL10 PEN. Li63 KOD.K7006

5.76 -13 % BGN 5.00

1 Buc Нови Li42 B Дигитална камера батеријата,за OLYLi40 B / 42 B За FUJI.NP45 NIK.EL10 ПЕНКАЛО.Li63 КОД.K7006 VHK81 P72Карактеристики : Висока ефикасност на енергија конверзија.Без мемориска ефект.Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено.Безбедност коло дизајн , со Текот на полнење заштита, надиспуштање заштита, недостаток заштита.Не фрли во оган.Не го стави крај на висока температура или многу ладна состојба.Не краток спој на батеријатаЧувајте го на суво и ладно место.Полнење тоа еднаш месечно ако не ја користите батеријата за долго време.Со текот на испуштање и над задолжен ќе има до неповратно оштетување на батеријата.

3 линия 3.7 1500 ма 345361 литиево-полимерна Li-Po литиево-йонни акумулаторни батерии за Mp3 MP4, MP5 GPS PSP мобилен bluetooth

14.38 -30 % BGN 10.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

5Pcs 1600mAh Gopro Hero 5 battery AHDBT-501 AHDBT501 Bateria + 3 Way 3 Slot USB зарядно устройство за камери GoPro 5 Hero5 AHDBT 501 4K

74.54 -13 % BGN 65.00

Моќ Доверба 5 Pcs 1600m Ah Gopro Херој 5 батеријата AHDBT501 AHDBT501 Bateria + 3 Начин 3 Слот USB Полнач За Go Pro 5 Hero5 AHDBT 501 4 K Камера AHDBT501 3.85 V 1600m Ah / Liion Батерија Liion Батерија Пакет ☞ Главна Карактеристика : ♣...

Liitokala lii-100 1.2 V 3.2 3.7 V V 26650 16340 Smart Charger+1бр INR18650-25R 2500mAh 18650 разреждане на 20A на акумулаторна батерия

16.80 -23 % BGN 13.00

Превозот листата : Liitokala lii100 полначот 1 PCSЗа Samsung INR1865025 R 2500m Ah 1 PCSLii100 Полначот опис на Производот : Прво, го полначот барања и функции : 1...

US High Quality 4БР 5400mAh 11.1 Volt Lipo Battery For Yuneec Q500 Series RC Drone 11.1 V 3S/3Cell

528.00 -36 % BGN 338.00

4 X со Висок Квалитет на НОВИ 5400m Ah 3 S 11.1 V Li Po Батеријата За Yuneec Q500 Q500+ Quadcopter Најдобар квалитет, најдобрите брендови ви даде најдобра заштита! Многу пари! Добредојдовте на големо на купување! Контактирајте со нашиот персонал за услуги на корисниците, како е можно поскоро, за да се добие максимален попуст! Функција : 100% Компатибилен со оригиналниот производител на опрема.Лесен, компактен дизајн.Апсолутно нема меморија ефект, така што ќе може да ја полните батеријата и во секое време.Интегрирани microchip го спречува преполнувањето & издолжува на животниот век на батеријата!24 Часа пријателски услуги на клиентите.Спецификација : Хемија : ЛитиумполимерКапацитет : 5400 m AhНапон : 11.1 VМобилен : 3 SНаполнете го Оценувате : 5 C Компатибилни Модели : За Yuneec Q500 Quadcopter РК ЛеталоПакетот Вклучува : 4x 11.1 V 5400m Ah Li Po Батеријата за Yuneec Q500 Quadcopter РК Летало

8шт Soshine 3.7 V ICR 14500 900mAh литиево-йонна акумулаторна батерия със защитен капак + 2 елемента преносими акумулаторни кутия

28.78 -24 % BGN 22.00

ОписКарактеристики : Краток спој и во текот тековната заштита. Стабилни перформанси, мала внатрешна отпорност. Заштита на животната средина. Широко се користи во LED светилка, велосипед светилка, headlamp и други електронски производи.Количина : 8pcsКапацитет : 900m AhНапон : 3.7 VТип : Полнење Liion БатеријаБатерија : ДаПредупредувања : Никогаш не наопаку позитивни и негативни. Никогаш не поврзувајте позитивните и негативните на батеријата со метал. Никогаш не се брод или чувајте ја батеријата заедно со метал како што се hairpin, ѓердан и слично. Никогаш не удирајте го фрлаат или го газат на батеријата. Никогаш не се фрли на батеријата во вода или пожар; држи го тоа под сува, сивата и кул случаи кога не го користите...

3.7 V, 1000mAH, [503450] PLIB; полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за GPS, mp3, mp4,mp5, dvd, bluetooth, модел играчки

10.96 -27 % BGN 8.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm (H)*34 mm (W)*50 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 1000m AhМодел : 503450Капацитет : 1000 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 50 MM 34 MM ширина дебелина од 5 MM

2018 Нов KingWei лилаво 18650 1500 mah энергосберегающая батерия от 3.7 На литиево-йонна акумулаторна батерия за фенерче

7.26 -31 % BGN 5.00

Батеријата Модел : 18650Тип : LiIon Батерија на Реалниот Капацитет : 1500mah Нормално V oltage : 3.7 v Max V oltage : 4.2 v ±1% Боја : ВиолетоваТежина : 38.5 gБатерија Пати : До 500 патиГолемина : 65mm x 18mm (Дијаметар)Место на Потекло : Кина (Копно)Is_ Прилагоди : Да > > >100% Оригинални King Wei(Лажни Целосна Наплата) >>> Безбеден и еколошки.>>> 100% Сосема Нов и Висок квалитет.>>> 18650 батерија liion литиум батерија.>>> одговара да Светлото Headlamp Ласерски Пен Итн.Слики Покажуваат Услови и СостојбаНема враќање, размена на само...

shenzhen technology 3X79X115MM 3.7 v литиево-полимерна батерия 3 7V volt li po ion lipo акумулаторна батерия за таблет PC

48.00 -50 % BGN 24.00

Повеќе За Производот15 усд / ЦенаЦенаСАД $ 30 / ЦенаСАД $ 19.53 / ЦенаСАД $ 34.59 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 28.08 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 32.42 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 62.81 / ЦенаСАД $ 38.93 / ЦенаСАД $ 25.91 / ЦенаСАД $ 23.74 / ЦенаСАД $ 25.91 / ЦенаСАД $ 17.36 / ЦенаСАД $ 30.25 / ЦенаСАД $ 24.82 / ЦенаДобредојдовте На Нашата ПродавницаАко ви треба ве молиме цел,ви Благодариме!Совети : Здраво,пријател,ве молиме имајте во предвид,Ако умот не се купи,се надеваме дека може да се разбере,ви Благодариме!1...

най-добрата марка на батерия Безплатна доставка новата статия 3.7 V литиево-полимерна батерия 2800 ма 406685 Ма планшетная батерия

15.31 -15 % BGN 13.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

3.7 V, 4000mAH (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 7 инча 8 инча 9 инча 3060140 Безплатна доставка

23.98 -25 % BGN 18.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3 mm (H)*60 mm (W)*140 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 4000m AhМодел : 3060140Капацитет : 4000 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 140 MM 60 MM ширина дебелина 3ММ

Литровата енергийна батерия 3.7 V литиево-полимерна батерия 1500mAh TELECT C430 GPS-навигатор 484251 recorder

11.20 -29 % BGN 8.00

Батеријата големина е како што следува : Батеријата модел : 484251Капацитет : 1500m AhНоминална напон 3.7 VПолнење напон 4.2 VДебелина 4.8 ММ широк 42 MM долго 51 MMСо богат кристал заштитна плочаПолнење на струјата : стандард полнење 0.5 C Брзо полнење 1.0 CСтандард полнење метод : CC 0.5 C (Heng Лиу) задолжен да 4.25 V Повторно, CV (постојан притисок 4.2 V Задолжен да ја полните тековната 0.05 C; &леполнење на струјата : 1 Cm A (max)испуштање струја : 2 Cm A (макс) на Испуштање на критичниот напон : 2.75 VЗадолжен за заштита на критичниот напон : 4 .26 VИспуштање температура : C~; 20 + C; 60Време на полнење : 2 6hrs (стандард); 3hrs (брзо)висока сигурност : не експлозија, нема оган, итн.Заштита функција : со над задолжен, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита, во текот температура заштитаСлика шоуПроизводителите продажба 3.7 V литиум полимер батерии можат да бидат прилагодени 7.4 v батерии, мобилни моќ батеријата пак, 3.7 V литиум полимер батерија за MP3 MP4 и MP5 GPS, Bluetooth слушалките, звукот мали играчки рекордер мобилни моќ игра машина рачни таблет компјутер безжичен телефон LED производи, корен во согласност со клиент спецификации за сопствени батеријата, голема количина на одлична цена, цената на нет е за повикување само, количина може да се јавите на детали, квалитет на сигурен, доволен капацитет, модел опсег, капацитет 50 MAH5000 MAH, спецификации и различни, не е целосно снимен, добредојдовте истрага, онлајн QQ648499699 купувачот мора да го прочитате ве Молиме купувачите пред приемот на прво отворете пакет инспекција на стоки е оштетен, се водат за исчезнати, неточни ставки и за други прашања; како што откривањето на согласност, треба веднаш да се јавите на продавачот и знак за еден пополнување детали и нека превозникот потпис за потврда...

3.7 V, 4200mAH (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 7 инча 8 инча 9 инча 3976103 Безплатна доставка

22.38 -33 % BGN 15.00

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.9 mm (H)*76 mm (W)*103 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 4200 m AhМодел : 3976103Капацитет : 4200 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 103 MM 76 MM ширина дебелина 3.9 MM

4шт NP-FW50 NP FW50 NPFW50 батерии + LCD USB двойно зарядно устройство за Sony Alpha a6500 a6300 a7 7R a7R A7R II a7II NEX-3 И NEX-3N NEX-5

69.49 -25 % BGN 52.00

Power Trust 4 Pcs 2000m Ah NPFW50 НП FW50 NPFW50 Батерии + LCD USB Двојна Полнач за Sony Алфа a6500 a6300 о7 7 R a7 R a7 R II a7 II NEX3 NEX3 N NEX5 7.2 V 2000m Ah NPFW50 Батеријата за sony ☞ Главна Карактеристика : ♣...

PowerTrust 3Pc NP-85 NP85 NP 85 акумулаторни батерии и LCD зарядно USB за Fujifilm S1 SL1000 SL240 SL245 SL260 SL280 SL300

BGN 39.65

Power Trust 3 Pcs NP85 NP85 НП 85 Акумулатори и LCD USB Полнач за Fujifilm S1 SL1000 SL240 SL245 SL260 SL280 SL300 SL305 3.7 V 2000m Ah NP85Fujifilm Литиум јонска Батерија Пакет☞ Главна Карактеристика : ♣...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.