• Новинка
ДИНГ LI SHI JIA New 6pcs 14500 AA Rechargeable Battery 3.7 V Li-ion Rechargeable Battery High-capacity flashlight, mouse Battery

ДИНГ LI SHI JIA New 6pcs 14500 AA Rechargeable Battery 3.7 V Li-ion Rechargeable Battery High-capacity flashlight, mouse Battery

резултат:
BGN 15.84
BGN 15.00 -5 %

Брой продукти
Налично

Спецификации : Батеријата Модел : 14500 Батерија Тип : Li-ion Напон : 3.7 V Капацитет : 3800m Ah Големина : 14.1+0.2 мм/49.5+0.5 mm Применливи Типа : Светло,Светлата,Електронски цигари,Скутер,LED светилка,Осветлување производ,Моќ банка,Копија на моќ,Компјутерска моќ,Безжичен глушец.. Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет! Празнење стапка, не"меморија ефект" Ниско reoccurring операција cist, Кратки -коло и во текот тековната заштита Безбеден и еколошки Чува на суво и ладно место.

Подробности

Номинално Напрежение:
3,7 в
Тип Набиране:
Само Батерии
търговска марка:
ДИЙН ЛИ ШИ JIA
Номер На Модела:
батерия АА
Размер:
AA
Номер На Батерията:
6
Тип:
Литиево-Йонна
Пакет:
Комплект 1
Подмяна На Батерията:
No
Номинална Мощност:
Батерия АА 3,7 в

Избор на купувачи

най-добрата марка на батерия Безплатна доставка новата статия 3.7 V литиево-полимерна батерия 2800 ма 406685 Ма планшетная батерия

15.31 -15 % BGN 13.00

Здраво, ако може да се't најдете во продавница во потрага за батеријата големина сакате,Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!Имајте пријатен ден...

4x AAA 1800mah NiMH 1.2 v 3A син батерия + 1x Пластмасов държач на отделението за батерията

BGN 17.58

4x ААА 1800mah Ni MH 1.2 v 3А Сина Батерија + 1x Пластични Батеријата Случај НосителотБатерии : Капацитет : ААА 1000m Ah Напон : 1.2 V Хемија : НуМЗ (Никел Метал Hydride) Батерија Пати : До 1000 пати Пакет Содржина : 100% Сосема Ne 4 парчиња АА 3000m Ah NiМЗ Акумулатори 1 buc АА / AAA Батерија Случај *Забелешка* За Батерија за Уреди : Камера, Блиц Светлина, Играчки, Далечински Управувач, MP3 Плеер, и др

10 бр./лот 3.7 V 360mAh Акумулаторна литиево-полимерна литиево-йонна батерия за bluetooth Watch pen GPS PSP DVR MP3 MP4, MP5 говорител 453030

BGN 63.98

Модел : ЕЛ 453030Димензија : Дебелина(± 0.3)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)4.5×30x30Номиналниот Напон : 3.7 VКапацитет : 450m AhОколу Тежина : 9gЦиклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирањеГаранција : 12 МесециИзградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштитаОдговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3 / MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Екнига,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,Играчки ,Дизајнирање на проекти и дрМало пакетот вклучува : 10 x батеријаВе молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликотние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит времеНарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.ние не сме одговорни за undelivered адреса.превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа...

10x 23A L1028 в а23 A-23 RV08 12V първични сухи батерии алкални електронни батерии на едро Безплатна доставка нов

9.58 -16 % BGN 8.00

10x 23 A L1028 A23 A23 RV08 12 V Основно Суви Батерии Алкални Електронски Батеријата Wholesales Слободен Пад превозот НОВИОваа батерија е применливо широко да играчки, часовници, далечинска контрола, факели,радио, и жилети итн.Исто така, може да биде познат како : 8 F10 R 8 LR23 8 LR932 CA20 K23 A L1028Предупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца.Модел : 23 AНапон : 12 V12 V 23 A Алкална Клетки, 12 V 27 A Алкална Клетки и 6 V 4 LR44 Алкална Клетки се неакумулатори, усвојува високотехнолошки апарати и добро избрани материјали за производство, кое може да се применува на широк спектар температура и одлично истекување отпор.Цел : Автомобил, Види, Калкулатор, Електрични Играчки, Играта и Други Електрични Производи.Гаранција : 18 месеци гаранција за квалитет.Квалитет, Сертификација На : SGS, ROHS...

Tablet pc 3.7 V, 10000mAH (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 9.7 inch 10.1 инчов [4592158] Безплатна доставка

26.64 -25 % BGN 20.00

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Таблет компјутер 3.7 V,10000m AH (полимер литиум јонска батерија) Liion батерија за таблет компјутер 9.7 инчен 10.1 инчен [4592158] Бесплатен ПревозотAnswer : ___________________________ Note : Оваа батерија е wraped од црна висока температура селотејп за да се избегне да се оштетат во текот на користење на батеријата .1.Објектите биле тестирани пред испорака,ако примите оштетени предмети или неисправни предмети,не кликнете на"потврди испорака" копчето,ве молиме да фотографии од нив и да контактирате со нас за побрзо.2.нашата гаранција не се прошири на сите производи кои се физички оштетени или под абнормални услови на работење.3...

оригинал за LG HG2 18650 3000mAh батерия 18650 HG2 3.6 V разряд 30A, предназначени за електронни цигари Power batteries

7.33 -18 % BGN 6.00

Име на производ : LG DBHG2 18650 моќ литиум батерии1, модел : LG 18650 HG2 моќ литиум батерии2, стандарден капацитет : 3000mah3 и најмал капацитет : 2800mah4, отценети напон : 3.6 V5,полнење напон : 4.2 v6, испуштање критичниот напон : 2.5 V7, максималниот напон на полнење : 4.25 V8, одржлив максимално полнење на струјата : 4А 9, одржлив и од полнење на струјата : 12 A10, максималната испуштање струја одржливиот : 25 A11, тежина : 46g12, им овозможи на собна температура : полнење : 0~45, испуштање : 20~6013, клеточната површина температура граници : на полнење : 60, испуштање : 8014, големина : 18.2 mm (Д)x 65.0 mm (H).Посебни потсетам : полнење прво, потоа употреба на новата батерија, литиум батерија не overcharge и со текот на испуштање, батерии и потоа прекинете полнењето на батеријата е доволно, ве молиме да ја дополните веднаш, инаку литиум батерија е лесно да се оштети, па дури и да доведе до отпад...

8 AA клетки 12V отделението отделение клип на притежателя кутия за носене капак на ON / OFF превключвател explorer

4.13 -3 % BGN 4.00

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Црна ОписПреглед : Батерија носител е една или повеќе прегради или комори за држење на батеријата.Карактеристики : Високо Квалитетни Пластични Држачот. Мали димензии, лесно да се носат. Поддршка 8pcs на АА батерија за да се направи 12 V(Батерија, Не се Вклучени). Држете 8 стандард АА големина на батерии, или за alkalescent или акумулатори. Со капак и ЗА вклучување / ИСКЛУЧУВАЊЕ. Се користи како одличен надворешен извор на енергија...

3.7 V, 4200mAH (полимерна литиево-йонна батерия) литиево-йонна батерия за таблети 7 инча 8 инча 9 инча 3976103 Безплатна доставка

22.38 -33 % BGN 15.00

ДОЛАРИ 5.20 29.50 ДОЛАРИ 19.50 Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 3.9 mm (H)*76 mm (W)*103 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 4200 m AhМодел : 3976103Капацитет : 4200 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 103 MM 76 MM ширина дебелина 3.9 MM

10 бр 402530 JST PH 2.0 mm 2 pin 3.7 V 300mAh литиево-полимерна LiPo акумулаторна батерия Li ion за Mp3 DVD камера bluetooth GPS

43.18 -10 % BGN 39.00

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Апликација1.Телекомуникациски : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка.2.Преносни канцеларија уреди : Лаптоп, PDA, преносни electrograph, пренослив печатач.3.Видео уреди : GPS, дигитална камера, видео камера, преносни DVD, преносни телевизија, MP3, MP4.4.Преносни размена уреди : ПОС, Корисна, Отпечатоци машина, преносливи акции машина.5.Осветлуваат уреди : рудар светилка, searchlight.6.Други : играчки, моделитрговија на големо 10 компјутери 3.7 V 300m Ah Литиум Полимер батерија со JST 1.5 mm простор 2pin конектор.Модел : 402530 042530добро idear за DIY Bluetooth,MP3,MP4,MP5 GPS,PSP Слушалки Моќ банка Таблет КОМПЈУТЕР СРЕДИНАТА на DVD ПОДЛОГА и сите други electroics стоки....

Liter battery energy 8565113 САМ Real 10000mAh Li-ion 3.7 V акумулаторна батерия литиево-полимерна

25.41 -25 % BGN 19.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

BIHUADE литър енергия 1 бр./лот 804040 3.7 На 1200 mah литиево-полимерна батерия

12.62 -29 % BGN 9.00

Здраво, ние сме сите батерии имаат обичај големина,ако треба да се прилагодите на големината на вашата батерија,контактирајте со нас, ние може да го прилагодите според вашите барања...

3.7 V, 1000mAH, [503450] PLIB; полимерна литиево-йонна / литиево-йонна батерия за GPS, mp3, mp4,mp5, dvd, bluetooth, модел играчки

10.96 -27 % BGN 8.00

Карактеристики : 1> 100% сосема нов 2> Висок квалитет и висок капацитет! 3> вградената заштита коло PCM за да се спречи над полнење или над извршувањето 4> Големина : 5 mm (H)*34 mm (W)*50 mm (L) 5 > Оценка : DC 3.7 V 1000m AhМодел : 503450Капацитет : 1000 MAHНапон : 3.7 VДимензии : Должина 50 MM 34 MM ширина дебелина од 5 MM

Литровата енергийна батерия 3.7 V литиево-полимерна батерия 1500mAh TELECT C430 GPS-навигатор 484251 recorder

11.20 -29 % BGN 8.00

Батеријата големина е како што следува : Батеријата модел : 484251Капацитет : 1500m AhНоминална напон 3.7 VПолнење напон 4.2 VДебелина 4.8 ММ широк 42 MM долго 51 MMСо богат кристал заштитна плочаПолнење на струјата : стандард полнење 0.5 C Брзо полнење 1.0 CСтандард полнење метод : CC 0.5 C (Heng Лиу) задолжен да 4.25 V Повторно, CV (постојан притисок 4.2 V Задолжен да ја полните тековната 0.05 C; &леполнење на струјата : 1 Cm A (max)испуштање струја : 2 Cm A (макс) на Испуштање на критичниот напон : 2.75 VЗадолжен за заштита на критичниот напон : 4 .26 VИспуштање температура : C~; 20 + C; 60Време на полнење : 2 6hrs (стандард); 3hrs (брзо)висока сигурност : не експлозија, нема оган, итн.Заштита функција : со над задолжен, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита, во текот температура заштитаСлика шоуПроизводителите продажба 3.7 V литиум полимер батерии можат да бидат прилагодени 7.4 v батерии, мобилни моќ батеријата пак, 3.7 V литиум полимер батерија за MP3 MP4 и MP5 GPS, Bluetooth слушалките, звукот мали играчки рекордер мобилни моќ игра машина рачни таблет компјутер безжичен телефон LED производи, корен во согласност со клиент спецификации за сопствени батеријата, голема количина на одлична цена, цената на нет е за повикување само, количина може да се јавите на детали, квалитет на сигурен, доволен капацитет, модел опсег, капацитет 50 MAH5000 MAH, спецификации и различни, не е целосно снимен, добредојдовте истрага, онлајн QQ648499699 купувачот мора да го прочитате ве Молиме купувачите пред приемот на прво отворете пакет инспекција на стоки е оштетен, се водат за исчезнати, неточни ставки и за други прашања; како што откривањето на согласност, треба веднаш да се јавите на продавачот и знак за еден пополнување детали и нека превозникот потпис за потврда...

1 бр нова батерия за цифров фотоапарат Li-42B, за OLYLi-40B/42B за ФУДЖИ. NP45 НА ЕЛИ. EL10 PEN. Li63 KOD.K7006

5.76 -13 % BGN 5.00

1 Buc Нови Li42 B Дигитална камера батеријата,за OLYLi40 B / 42 B За FUJI.NP45 NIK.EL10 ПЕНКАЛО.Li63 КОД.K7006 VHK81 P72Карактеристики : Висока ефикасност на енергија конверзија.Без мемориска ефект.Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено.Безбедност коло дизајн , со Текот на полнење заштита, надиспуштање заштита, недостаток заштита.Не фрли во оган.Не го стави крај на висока температура или многу ладна состојба.Не краток спој на батеријатаЧувајте го на суво и ладно место.Полнење тоа еднаш месечно ако не ја користите батеријата за долго време.Со текот на испуштање и над задолжен ќе има до неповратно оштетување на батеријата.

батерия електроинструменти, PTC 20A, 3000mAh Li-ion, PCC685L, PCC685LP, PCC680L, PCC681L, PCC682L, PCC600,PCC640,PCC690L, PCC601,PCC670,PCC700

BGN 89.92

PTC 20 AОдговара PTC Алатки : PCC685 L,PCC685 LP,PCC680 L,PCC681 L,PCC682 L,PCC600,PCC640,PCC690 L,PCC601,PCC670Заменете PTC оригинална батерија : портер кабел 20v max алаткипортер кабел 20v литиум вежбапортер кабел 20v осцилирачки алаткапортер кабел 20v голи алаткапортер кабел 20v компресорпортер кабел 20v фенерчепортер кабел 20v cordless алаткипортер кабел 20v вежба возачотпортер кабел 20v помине пиштолPCC700,PCC640,PCC601,PCCK602 L2,PCCK604 L2,PCC790 LA,PCC670 B,PCC700 B,PCC650 B,PCC660 B,PCCK617 L6,PCC772 B,PCC710 B,PCCK616 L4,PCCK600 LB,PCC641,PCCK640 LB,PCC661 B,PCCK600 LBR,PCC620 LB,PCC771 B,PCC620 LBR,PCC671 B,PCCK614 L4,PCCK604 LA, PCC620 B, PCCK617 L6 R,PCCK619 L8,PCCK605 L2 R,PCC650 BR,PCCK602 L2 R,PCCK612 L2 R,PCC640 B,PCC791 B,PCCK612 L2,PCC601 LA,PCC670 BR,PCC600 LB,PCL120 DDC2,PCC601 LBR,PCC606 LAR,PCCK604 L2 R,PCC685 L,PCCK603 L2,PCCK615 L4 R,PCCK640 LBR итн.Напон : 20 VКлетка : LiionКапацитет : Ах 3.0

502040 3.7 В 400mAh полимерна литиево-йонна полимерна акумулаторна батерия подгонянный на едро одобрение от FCC лист за безопасност на веществото сертифициране на качеств?

9.28 -14 % BGN 8.00

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Примена : 1 комуникација : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка...

4шт Liitokala Original 18650 3.7 V 3400mah NCR18650B Lthium Battery защита board е подходящ за батериите на фенерчето Panasonic

21.60 -17 % BGN 18.00

Испрати листа : 4 PCS батеријата + кутијаLiitokala 4 PCS 100% Нови Оригинални 18650 3.7 V 3400mah NCR18650 B Lthium Батеријата заштита одбор Погоден за рефлекториСпецификација : Номиналниот напон : 3.6 VКапацитет : 3400 MHAГолемина : 18.4 mm x 69.4 mmТежина : 45g / еез

3.7 V 110mAh 401030 JST 2.5 mm литиево-литиево-йонна полимерна акумулаторна батерия за MP3 MP4 GPS bluetooth слушалка видео камера писалка

10.86 -8 % BGN 10.00

Литиум полимер Liion Батеријата Банка Примена : 1 комуникација : мобилен телефон, веб телефон, interphone, Bluetooth слушалка...

Гореща продажба 3V AA черна капак на отделението за отделение с кабели и приставка адаптер dc пластмасов калъф за съхранение на батерии за 2x AA Batterias Organizer

2.59 -23 % BGN 2.00

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет на Изработени од АБС материјал, лесен,удобен за носење Оваа батерија кутија за носител со Жица Води е погодна за 2АА големина на батерии...

VASI 10Pcs 1.5 V AG10 LR1130 389 алкални бутон батерии за часовници

4.30 -30 % BGN 3.00

VASI 10 Pcs 1.5 V AG10 LR1130 389 Алкална Копчето Мобилен Батерии За рачни ЧасовнициБатерија Тип : Батеријата AG10 1.5 V LR1130 389 LR54 D389 Алкална Копчето Батеријата Монета ЌелијаБренд : VSAIХемија : Алкална БатеријаНоминалниот напон : 1.5 VНормалните Капацитет : 70m AhМаксимална димензија : 11.5 x 3.1 mmРок на траење : 2yearsИсто така, може да биде познат како : 389 A, 389, V389, D389, GP389, 189, 1891, D189, GP189, RW89, GP89 A, LR54, SR54, S1131 E, L1131, LR1130, SR1130, SR1130 W, G10, V10 GA, G10 A, KA54, 28015, SBБУ, 390Примена : Ласерски Совети, Часовници, рачни Часовници, Калкулатори, Компјутери, Камери, Дигитални Камери, pda уредите, Далечински Контроли, Camcorders, Електронски Игри, Електронски Инструменти,MP3 Плеери, Дигитални Глас Рекордери, Играчки, Гликоза во Крвта, Холестерол Тестирање Метри, и други електронски производи..Answer : ___________________________ Note : Русија Купувачот се забележи дека, во некои области во русија се премногу оддалечени за испраќање, некои купувачи треба да се обрне повеќе $5 за addittional превозот надомест кога купувачот изберете RETSЕкспрес испорака метод...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.