• Новинка
MOODPC Безплатна доставка мода ново пристигане античен бронз цвете cz САМ snap button Шарм

MOODPC Безплатна доставка мода ново пристигане античен бронз цвете cz САМ snap button Шарм

резултат:
BGN 9.60
BGN 7.00 -27 %

Брой продукти
Налично


Топла продажба на DIY snap метал шарм притиснете го копчето за кожа нараквица , змија синџир нараквица,ѓердан,earring,прстен и keychain
Пакет :
Сите стоки ќе биде внимателно се одликува со OPP торби и испратени до вас во домот случај.
Спецификации :
Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Испорака
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. но, ако вкупниот износ е повеќе од долари, ние ќе брод од страна на DHL , Fedex или ЕМС бесплатен превозот кој ќе пристигне во рок од 4-8 работни дена .
Во меѓувреме, ние само може да брод од вашата нарачка во рок од 3 дена откако ќе заврши плаќање, а потоа следење на Број ќе бидат доставени до вас на или e-mail, исто така,.
Chins пост ќе пристигне во рок од 15-30 дена по испорака, како и обично. Понекогаш, тоа ќе биде одлагање да 30-45 дена бидејќи на царинските или времето проблем, па ве молиме да се разбере и да се информираат за продолжување на времето за вас исто така.
За даночни и царински локално, ве молиме да се разбере дека сите превозот цена, но не ги опфаќа сите увоз даночни или царински такса, па купувачи се одговорни за вашите локални трошоци.
Се враќа
Ние го прават нашите најдобри за нашите клиенти, ние ќе рефундирање на дека ако се врати на стоки, без било какви причини во рок од 15-25 дена кога ќе го добие тоа. Сепак, купувачот ќе бидете сигурни дека стоката е оригинал добри услови и може да се продаваат повторно. Во меѓувреме, купувачот ќе плаќаат за превозот на трошоците за враќање исто така.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, така ве молиме да оставите позитивен фидбек и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако има било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе направиме се најдобро за вас за да се решат проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Гадания
Стил:
Класически
Материал:
Crystal
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тип На Окачването:
Цветя
Номер На Модела:
27
търговска марка:
MOODPC
is_customized:
Yes

Избор на купувачи

KC-039 нов пристигане Коледен подарък сребърна сплав риба акула ключодържател полезен отварачка за бутилки ключодържател Безплатна доставка

4.05 -26 % BGN 3.00

Функција : 1)Материјал : Алуминиум2)Боја : како на сликата3 ) Пакување : OPP кеси, Надворешниот картон Како да се купатпревозотПовратни информации ве молиме да не ме остави негативни повратни информации...

11.11-добрите Сделки Xuping Fashion Heart Shaped Set for Women Charms Style висококачествени комплекти изкуствени декорации за партита S84-64589

15.06 -47 % BGN 8.00

Главниот камен големина за 10*10 mm На earring големина околу 289 mm На pendant големина околу 2512 mm Тежината на собата е околу 5.7 g / set...

2 Ретро Стил Тъмно-Сребърен Тон Цвете Брошка Ясно Кристал Diamante Парти За Абитуриентски Бал, Подарък Игли

BGN 20.80

100% Гаранција за КВАЛИТЕТ !!!ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ АКО ЦЕЛ ВО РЕФУС КОЛИЧЕСТВО ЗА ПОПУСТ ЦЕНА.Боја : Родиум Сребро.Камен : CZ Кристал;Мерка : 2" прибл;Ова е многу зачудувачки brooch.Квалитетот е многу висока, немојте да се грижитеДруги елементи што би можеле да бидат заинтересирани во

BRAVEKISS пеперуда брошки за жени поставяне на крилото кухи перлени брошки Multi Pave Cublic Цирконий Bijoux бижута BUX0008

28.05 -29 % BGN 20.00

Опис На Производот:Пеперутка Брошеви За Жените, Inset Крило Шупливи Бисер Broches Мулти Отвори Cublic Циркони Bijoux НакитПозлата:Бело Злато ПозлатенМатеријал :БакарКамен;Бисер / ААА+ Кубни ЦиркониЗанаети:3 Време Фино Полирање Огледало ЗавршиПрилики:Датира Партија Секојдневно носење Матурска ГодишнинатаЕколошки Стандард:Олово , Никел , Кадмиум СлободниПад на Превозот : се Откажат превозот ПрифатиПодарок : Добар Квалитет Фланелен Боксери ТорбаПродавница Услуга : Трговија На Големо / Капка Превозот / Прилагодување

2-инчов Цветен сватбена брошка от Родиевого Сребро с сплав с малка перла

BGN 24.00

100% Гаранција за КВАЛИТЕТ !!!ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ МЕ АКО ЦЕЛ ВО РЕФУС КОЛИЧЕСТВО ЗА ПОПУСТ ЦЕНА.Боја : Родиум Сребро.Камен : CZ Кристал;Мерка : 2" прибл;Ова е многу зачудувачки brooch.Квалитетот е многу висока, немојте да се грижитеДруги елементи што би можеле да бидат заинтересирани во

чисто Нов 1 двойка от 16 г хирургична неръждаема стомана животни форма на елен ухото козелок пиърсинг добър

BGN 5.90

*Детали1.meterials : хируршки нерѓосувачки челик2.1 Пар / многу боја како на сликата покаже засвири !3.Тип : tragпрстен4.цена : фабрика цена5.парична казна или мода : мода и казна6.одговараат : унисекс7.стил : елен8.големина : 1.2*6*(25*9) / (9*15)мм9.Место на Потекло : Кина (Копно)10.испорака време : 715days11.Голем за да може да се прифати12.пакување(најава) : а) сребрена 1 Pairб) црна 1 Pair* Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.Повратни информации политика* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.

Елегантни модни бижута, бижута комплекти чисто сребро, проба 925 високо качество на Циркон обеци, огърлица, комплект за жени сватбена рокля набор от

12.43 -36 % BGN 8.00

Материјал : 925 фунта сребро ,Кубен Циркони,Бело Злато позлатен Големина : Синџир : 18 Инчи(За 45cm) Циркон Боја : Виолетова1...

MOODPC Free drop shipping hot selling 1.8-2 см сплав червено сърце емайл Чар САМ бутон метални висулки

9.04 -34 % BGN 6.00

Топла продажба на DIY snap метал шарм притиснете го копчето за кожа нараквица , змија синџир нараквица,ѓердан,earring,прстен и keychain.Пакет : Сите стоки ќе биде внимателно се одликува со OPP торби и испратени до вас во домот случај.Спецификации : Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Плаќање : 1...

2.25 Clear and AB Кристал Crystal Diamante Elegant Vintage Crystal Bridal Пин

BGN 4.16

100% Гаранција за КВАЛИТЕТ !!!Боја : Родиум Сребро.Камен : Јасно и AB CZ Кристал;Мерка : 2.25" прибл;Ова е многу зачудувачки brooch.Квалитетот е многу висока, немојте да се грижитеДруги елементи што би можеле да бидат заинтересирани во

3 Блестящ Сребърен Тон Пълен Планински Кристал, Кристал Диамант Сватба Сватбена Брошка

BGN 9.28

100% Гаранција за КВАЛИТЕТ !!!Боја : Светкавиот Сребро.Камен : CZ Кристал;Мерка : 3 инчи во дијаметар приближно;Ова е многу зачудувачки brooch.Квалитетот е многу висока, немојте да се грижитеДруги елементи што би можеле да бидат заинтересирани во

Гореща разпродажба безплатна доставка>>>>>>>>>>мода Черен камък гривна, обици набор

27.17 -19 % BGN 22.00

Функција Детали : нема кутија за накитАко вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, жал ни е што ова нема да биде дел од нашата одговорност...

su426 Hot FREE sale SHIP>>>>>>>>>>благороднейшие комплекти син камък висулка пръстен, обеци, колие

31.97 -19 % BGN 26.00

Функција Детали : нема кутија за накитАко вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, жал ни е што ова нема да биде дел од нашата одговорност...

MOODPC Free shipping fashion DE flag emal САМ snap button charm

8.16 -39 % BGN 5.00

Топла продажба на DIY snap метал шарм притиснете го копчето за кожа нараквица , змија синџир нараквица,ѓердан,earring,прстен и keychainПакет : Сите стоки ќе биде внимателно се одликува со OPP торби и испратени до вас во домот случај.Спецификации : Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Плаќање : 1...

dongsheng New Men ' s French sports hockey pattern копчета за ръкавели и маншетите на мъжки и женски подаръци копчета за ръкавели, игли за ризи -40

4.00 -50 % BGN 2.00

dongsheng Нови Men 's француски спортски хокеј шема cufflinks ракави машки женски подароци Ткаенината линкови игли за Кошула 40 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pair Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Гореща продажба на свободен кораб>>>>>>>>>>бижута черен камък, натурално сребро soild дракон с висулка, обеци, колие

28.77 -20 % BGN 23.00

Функција Детали : нема кутија за накитАко вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, жал ни е што ова нема да биде дел од нашата одговорност...

Гореща разпродажба безплатна доставка>>>>>>>>>>зелен камък обеци & ring & колие с висулка набор от

34.99 -20 % BGN 28.00

Функција Детали : нема кутија за накитАко вашиот локален обичај е за полнење данок или увозни давачки, жал ни е што ова нема да биде дел од нашата одговорност...

MOODPC Безплатна доставка 1.8-2 см лъскав КАМЪК на камък и емайл сърцето на Crystal Чар САМ бутон метални висулки

10.56 -24 % BGN 8.00

Топла продажба на DIY snap метал шарм притиснете го копчето за кожа нараквица , змија синџир нараквица,ѓердан,earring,прстен и keychainПакет : Сите стоки ќе биде внимателно се одликува со OPP торби и испратени до вас во домот случај.Спецификации : Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Плаќање : 1...

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.