• Новинка
S-2XL Дамски дънкови риза пролет 2018 есен мода All-macth твърди дънкови блузи с дълъг ръкав памук момиче студент връхни дрехи на Жените

S-2XL Дамски дънкови риза пролет 2018 есен мода All-macth твърди дънкови блузи с дълъг ръкав памук момиче студент връхни дрехи на Жените

резултат:
BGN 64.00
BGN 29.00 -55 %

Брой продукти
Налично

Препорачана Големина : Големина Рамо Биста Половината Должина S 36cm 84cm 78cm 64cm М 37cm 88cm 82cm 65cm L 38cm 92cm 86cm 66cm XL 39cm 96cm 90cm 67cm 2 XL 40cm 100cm 94cm 68cm

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
Дължина ръкав(см):
Пълен
Стил:
Ежедневни обувки
Тип Тъкани:
Деним
Яка:
Отложной яка
Материал:
Памук
Номер На Модела:
18171805
Украса:
Бутон
Дължината На Дрехата:
Редовен
Стил Ръкави:
Редовен
Плат:
Висококачествен деним памук
Сезон:
пролет и есен

Избор на купувачи

2018 пролет лято нови дамски блузи, дамски сребристи райета шифоновые ръкави прилеп V-образно деколте Волан топ женски лъскава риза

34.50 -10 % BGN 31.00

детали за производотголемина на табелата(единица : cm) големина биста ракав должина половината должина F 94 67 89 46(пред)65(назад)забелешка : големината е плочка мерења,можеби имаат 13cm грешка1cm=0.393 инченбоја : слика бојапакет : 1pcs / opp вреќаanswer : ___________________________ note : 1.само продажба кошула,кој не се продаде.2.Можете да го видите слики се вистинска слика на производот, бидејќи секој монитор резолуција различни, боја може да биде некоја разлика.големина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

Blusas 2017 Brand Women Sexy Black Чисто Mesh Блестящ дамски блузи, модни прозрачни блузи с дълъг ръкав, Тънък Women Blouses

10.70 -16 % BGN 9.00

Blusas 2017 Бренд Жени Секси Црна Чиста Мрежа Сјајна женски Блузи Мода Транспарентен Долг Ракав Блузи Тенок Жените БлузиБесплатни ГолеминаРамо : 3537cm должина : 5254cm биста : 7896cm ракав : 5759cmЗАБЕЛЕШКА : ОВА Е СЕ НАПРАВИ СО РАКА , ВЕ МОЛИМЕ ОВОЗМОЖИ 13 CM ГРЕШКА!Ви БЛАГОДАРИМЕ

Безплатна щраус лятото жените са най-Секси студена рамото блуза ежедневни цветен принт с рамо топ риза блуза blusas feminina C2935

19.14 -32 % BGN 13.00

Карактеристики : 1 .Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носење2.Стилски и модни Флорални се направи повеќе привлечна3.Совршено Одговара со вашиот омилен Летен шорцеви,leggings, црни панталони, тексас фармерки, итн4.Одлична за забава,Дневна,Плажа,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!Информација за производот : Сезона : Летни,ПролетПол : ЖенитеПовод : НеврзанМатеријал : Памук RayonДекорација : НикојОблека Должина : РедовнаШаблон Тип : ФлоралниСтил : Мода,ПричинскаЈака : Брод ЈакаТежина : 105~145g(SXXL)Она што ќе добиете за : 1*Жените КошулаГолемина на Табелата(Единица : cm / инчен) Големина : S Биста : 8 6114cm / 33.944.9" Должина(со Исклучок на рака) : 40cm / 15.7" Големина : M Биста : 92120cm / 36.247.2" Должина(со Исклучок на рака) : 41cm / 16.1" Големина : L Биста : 98126cm / 38.649.6" Должина(со Исклучок на рака) : 42cm / 16.5" Големина : XL Биста : 1 04132cm / 40.952.0" Должина(со Исклучок на рака) : 43cm / 16.9" Големина : XXL Биста : 1 10138cm / 43.354.3" Должина(со Исклучок на рака) : 44cm / 17.3" answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 12cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел...

Dioufond Дантела Solid Blusa дамски Лоскутная о-образно деколте дамски блуза с дълги ръкави жена топ ежедневни памучни дамски риза Blusas

BGN 10.78

Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Секогаш јас брод од страна на пост воздухопловната Бесплатен превозот, ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме додадете некои пари да брод од страна на други пратката, ви благодарам многу.Превозот : 1.Воздухопловната (1535 Дена за Испорака) (Бесплатен превозот + Следење на број)2.EMS(612 Дена за Испорака со Следење на Број, им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)3.DHL(57 Денови за Испорака со Следење на Број, им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)Ние Ќе Се Потрудиме Да Се Направи Добро Се Справи Со Секој Клиент, Ако Имате Било Каков Проблем, Ве Молиме Контактирајте Со Нас...

2018 Пролет ново пристигане върховете елегантен отложной яка пълен ръкав лук цветен принт риза мода-доброто качество блуза на жената

54.40 -15 % BGN 46.00

2018 Пролет Нови Пристигнување на Врвот Домот се Сврти надолу Јака Целосна Ракав Лак Цветни Печати Кошула Мода Најдобар Квалитет Блуза ЖениГолемина на ЗАБЕЛЕШКА : Големината на Табелата(cm) 1 cm=0.39 ИнченГолеминаБистаПоловинатаДолжина Рамо ракав cm cm cm cm cm M 90 88 69 37 56 L 94 92 68 38 57 XL 98 96 69 39 58 XXL 102 100 70 40 59

2018-нова пролет дънкови ризи, модни блузи с дълъг ръкав и ежедневни дамски дрехи бутон отложной яка дамски ризи d347 30

24.02 -13 % BGN 21.00

$8.22 $ 6.74 $8.22 $ 7.40 $9.60 $ 5.57 $11.50 $ 9.55 $13.19 $ 9.50 $13.13 $ 10.11 $10.11 $ 8.49 $20.89 $ 9.61 $7.99 $ 6.95 $10.15 $ 8.22 $12.83 $ 11.80 $12.33 $ 8.51Азија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 67 26.40 108 42.55 66 26.00 М 68 26.79 112 44.13 67 26.40 L 69 27.19 116 45.70 68 26.79Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

2018 новата пролетна мода с къс ръкав блуза шифон ежедневни дантела лоскутные ризи, дамски блузи принт дантела дамски дрехи D605 30

18.38 -13 % BGN 16.00

$12.68 $ 7.48 $7.49 $ 7.04 $10.10 $ 9.19 $9.89 $ 8.53 $7.69 $ 7.31 $10.89 $ 9.58 $5.39 $ 4.80 $8.79 $ 7.74 $10.40 $ 9.57 $7.99 $ 7.59 $8.49 $ 6.63 $9.89 $ 9.20Азија Големина Должина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 52 20.49 90 35.46 25 9.85 М 53 20.88 94 37.04 26 10.24 L 54 21.28 98 38.61 27 10.64 XL 55 21.67 102 40.19 28 11.03 2 XL 56 22.06 106 41.76 29 11.43Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

пролет и есен тънка риза с дълъг ръкав на райета работни дрехи памучен риза дамски базова риза

25.28 -21 % BGN 20.00

Големина(cm) Рамо Биста половината Ракав Должина Тежина S 37cm 90cm 88cm 58cm 67cm 42.550.5 kg M 38cm 94cm 92cm 59cm 68cm 5055.5 kg L 39cm 98cm 96cm 60cm 69cm 55.562.5 kg XL 40cm 102cm 100cm 61cm 70cm 62.570kg детали за производотголемина информациизабелешка : следните информации за повикување само ...

2017 нови дамски шифоновые блузи сладки с дълъг ръкав свободни печатни цветя риза женски плюс размера на жените blusas 993C 25

17.46 -8 % BGN 16.00

hot_tail Азија Големина Биста Ракав ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 84 33.10 59 23.25 М 88 34.67 60 23.64 L 92 36.25 61 24.03 XL 96 37.82 62 24.43 2 XL 100 39.40 63 24.82 3 XL 104 40.98 64 25.22Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

BeautyStay Жени Случайни Свободните Пуловери С Дълъг Ръкав Блузи, Къси Crop Hoody Жилетка Армейски Зелен Дупки Выдалбливают Секси Върхове

20.78 -42 % BGN 12.00

H ож да го изберат правото големина1 : Pls следете ги нашите големина на табелата и се користи за мерење лента да се избере вистинскиот.2 : Pls изберете една големина ПОГОЛЕМА ако се мери големина е ист како и на табелата големина.3 : Pls имајте предвид Големината на Разликите толеранција е 1 3 cm.За облека во боја различна од фотографии1 : Pls имајте на ум не може да биде во боја разлики се случи поради различни екраните.2 : Pls забелешка мала Разликите во Бојата е прифатливо.СТАВИ ВО КОЛИЧКА, БЕЗ РИЗИК !!!Почитувани купувачи : Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата, да се негуваат здрави Али заедница, се надевам дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно...

Жените Са Цветя Писма Бродерия Шарени Кръпки 3/4 Ръкав Случайни Свободни Блузи Момичета Големите Летни Блузи Студентите Бели Ризи

43.94 -45 % BGN 24.00

За Сите Купувачот Пријател : Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина.Не го одберете директно во зависност од вашите навики.големина(cm)рамобистаsleeveдолжинаS52100295670М53102305670L54104315670XL551063256702 XL56108335670Единица : cm...

2018 нов лесен женски годишният тънък кратък шифоновый блуза, жилетка женски Случайни годишният къс ръкав плюс размер 3XL на горно облекло CQ1085

18.58 -19 % BGN 15.00

Почитувани купувачот, мило ќе дојде да ми продавница Пред да ја купите, треба да се знае следново : 1, јас сум пријателски и искрени продавачот...

Последният дизайн черно бели жени блуза отложные ризи Женски Blusas OL върховете 2018 Пролет мода Дамски дрехи RWS175064

53.50 -46 % BGN 29.00

Топла ПродажбаГолемина ИнформацииГолемина (во цм) : S, Должина Од 57, Биста 82, Рамо 34, Ракав 62М, Должина 58, Биста 86, Рамо 35, 63 РакавL, Должина 59, Биста 90, Рамо 36, Ракав 64XL, Должина 60, Биста 94, Рамо 37, Ракав 65 Производ ШоуДетали Шоу

Плюс размер 6XL зимни дамски блузи, потници мода дебели топли яка на врата, с дълъг ръкав Печат на Окото блуза, риза жени blusas

31.84 -21 % BGN 25.00

Големина Должина(cm) Биста(cm) на Колкот(cm) Рамо(cm) Ракав(cm) L 56 82 35 55 XL 57 86 36 55.5 2 XL 58 90 37 56 3 XL 59 94 38 56.5 4 XL 60 98 39 57 5 XL 61 102 40 57.5 6 XL 62 106 41 58Answer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.ако не сте сигурни големината ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи.Можете да се облекуваат вашиот сопствен стил,и ве молиме изберете ја вашата точна големина според големината табела сериозно.ви благодариме Услуга : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа...

2018 Celmia Жените O Образно Деколте С Дълъг Ръкав Сплит Подгъва Нередовни Твърди Свободни Дълги Блузи Мода Партия Риза С Висока Ниска Пуловер Плюс Размер

22.38 -29 % BGN 16.00

Материјал : 100% ПолиестерТип : TShirtБоја : Армија Зелена,Сива,Вино Црвено,ЦрноПакет содржи : 1 TShirtТема : Жените Есен Секси Висок Шлиц Долг Ракав Кошула Мода Нерегуларни Бонбони Боја на ВрвотВниманието : 1.Реалниот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Слики Како Различни Компјутери Екранот.Претпазливост, Ако Чување,Ви Благодариме.2.Таму Може да Биде Прирачник за Мерење 13 см Грешка.Се Извинуваме За Сите Непријатности.3.Ве Молиме Преовладуваат На Реалниот Објект, Модел Слики За Повикување Само.

Известия

Абонирайте се сега и вземете петте най-добри сделки днес с отстъпка.